24.10
14:30
Dedinje Junajted
Jelica
3
0
|
24.10.2014 14:30 | Dedinje Junajted | 3 : 0 | Jelica |
24.10
14:30
Naprijed Horizont
Mladost (KV)
1
0
|
24.10.2014 14:30 | Naprijed Horizont | 1 : 0 | Mladost (KV) |
24.10
13:30
Rudar
Ibar
2
1
|
24.10.2014 13:30 | Rudar | 2 : 1 | Ibar |
24.10
15:00
ModriÄa
Gradina
0
3
|
24.10.2014 15:00 | ModriÄa | 0 : 3 | Gradina |
24.10
16:00
BASK
Srem
1
3
|
24.10.2014 16:00 | BASK | 1 : 3 | Srem |
24.10
16:00
Mladost (O)
Spartak
4
2
|
24.10.2014 16:00 | Mladost (O) | 4 : 2 | Spartak |
24.10
RadniÄki Stobex
Jadar (GD)
2
2
|
24.10.2014 | RadniÄki Stobex | 2 : 2 | Jadar (GD) |
24.10
19:00
Priboj
Novi Pazar
83
75
|
24.10.2014 19:00 | Priboj | 83 : 75 | Novi Pazar | |||||
24.10
18:00
Zlatar
ŽelezniÄar
87
77
|
24.10.2014 18:00 | Zlatar | 87 : 77 | ŽelezniÄar | |||||
24.10
19:00
Prva Petoletka
Polet
68
76
|
24.10.2014 19:00 | Prva Petoletka | 68 : 76 | Polet |
24.10
17:00
Slodes
Žarkovo
79
70
|
24.10.2014 17:00 | Slodes | 79 : 70 | Žarkovo | |||||
24.10
21:45
Zemun
Astra
97
57
|
24.10.2014 21:45 | Zemun | 97 : 57 | Astra |
24.10
20:30
Äerdap
Zone Boys
79
57
|
24.10.2014 20:30 | Äerdap | 79 : 57 | Zone Boys |
24.10
18:00
Vojvodina Srbijagas
VrŔac Swisslion
93
83
|
24.10.2014 18:00 | Vojvodina Srbijagas | 93 : 83 | VrŔac Swisslion | |||||
24.10
17:00
FMP
TamiÅ”
85
70
|
24.10.2014 17:00 | FMP | 85 : 70 | TamiÅ” |
24.10
19:30
Morava
Napredak Maksi Ko
0
20
|
24.10.2014 19:30 | Morava | 0 : 20 | Napredak Maksi Ko | |||||
24.10
19:00
Proleter Naftagas
Beovuk 72
76
89
|
24.10.2014 19:00 | Proleter Naftagas | 76 : 89 | Beovuk 72 |
24.10
17:00
Novosadska ŽKA
Sivac
80
41
|
24.10.2014 17:00 | Novosadska ŽKA | 80 : 41 | Sivac |
24.10
16:00
Play Off
MileŔevac
75
58
|
24.10.2014 16:00 | Play Off | 75 : 58 | MileŔevac |
24.10
18:30
Radivoj KoraÄ
RadniÄki
83
54
|
24.10.2014 18:30 | Radivoj KoraÄ | 83 : 54 | RadniÄki |
24.10
20:30
Partizan
Sombor
3
0
|
24.10.2014 20:30 | Partizan | 3 : 0 | Sombor |
24.10
19:00
Mladost
Borac m:tel
3
0
|
24.10.2014 19:00 | Mladost | 3 : 0 | Borac m:tel | |||||
24.10
19:00
Bosna
Gacko
0
3
|
24.10.2014 19:00 | Bosna | 0 : 3 | Gacko |
24.10
18:00
21. maj
Avala
3
1
|
24.10.2014 18:00 | 21. maj | 3 : 1 | Avala |
24.10
20:15
Vardar
Tatran PreŔov
32
26
|
24.10.2014 20:15 | Vardar | 32 : 26 | Tatran PreŔov |
24.10
20:30
Lavovi BP
Metalac
29
25
|
24.10.2014 20:30 | Lavovi BP | 29 : 25 | Metalac |
24.10
20:00
ObiliÄ
SindjeliÄ
22
21
|
24.10.2014 20:00 | ObiliÄ | 22 : 21 | SindjeliÄ |
24.10
19:00
TrepÄa
Župa 54
30
29
|
24.10.2014 19:00 | TrepÄa | 30 : 29 | Župa 54 |
24.10
18:30
RadniÄki 1958
Crvenka II
32
23
|
24.10.2014 18:30 | RadniÄki 1958 | 32 : 23 | Crvenka II |
24.10
19:00
Sonta
Äonoplja 1947
24
21
|
24.10.2014 19:00 | Sonta | 24 : 21 | Äonoplja 1947 |
24.10
19:00
Lokomotiva
Äelik
24
34
|
24.10.2014 19:00 | Lokomotiva | 24 : 34 | Äelik |
24.10
19:00
Jagodina
Metalac
23
31
|
24.10.2014 19:00 | Jagodina | 23 : 31 | Metalac |
24.10
15:30
Senta
Mokrin
14
22
|
24.10.2014 15:30 | Senta | 14 : 22 | Mokrin |
24.10
19:00
Deronje
Cepelin
10
0
|
24.10.2014 19:00 | Deronje | 10 : 0 | Cepelin |
24.10
19:30
Vojvodina
Jug CO
3
15
|
24.10.2014 19:30 | Vojvodina | 3 : 15 | Jug CO |
24.10
19:30
Ekonomac 2
Užice KrÄagovo
7
5
|
24.10.2014 19:30 | Ekonomac 2 | 7 : 5 | Užice KrÄagovo |
24.10
18:30
Zrinjski
Kaskada
7
3
|
24.10.2014 18:30 | Zrinjski | 7 : 3 | Kaskada |