27.09
15:30
Jošanica
Loznica
0
5
|
27.09.2014 15:30 | Jošanica | 0 : 5 | Loznica | |||||
27.09
15:30
Šumadija 1903
Šumadija
4
1
|
27.09.2014 15:30 | Šumadija 1903 | 4 : 1 | Šumadija | |||||
27.09
15:30
GFK Jasenica 1911
Pobeda
2
1
|
27.09.2014 15:30 | GFK Jasenica 1911 | 2 : 1 | Pobeda | |||||
27.09
15:30
Karađorđe
Budućnost Krušik 2014
0
0
|
27.09.2014 15:30 | Karađorđe | 0 : 0 | Budućnost Krušik 2014 |
27.09
15:30
Radnički (S)
Ozren
2
1
|
27.09.2014 15:30 | Radnički (S) | 2 : 1 | Ozren | |||||
27.09
15:30
Tabane 1970
Trstenik PPT
2
0
|
27.09.2014 15:30 | Tabane 1970 | 2 : 0 | Trstenik PPT | |||||
27.09
15:30
Sinđelić
Radnički (P)
0
0
|
27.09.2014 15:30 | Sinđelić | 0 : 0 | Radnički (P) | |||||
27.09
15:30
Hajduk Veljko
Sloga
0
2
|
27.09.2014 15:30 | Hajduk Veljko | 0 : 2 | Sloga |
27.09
15:30
Tekstilac
Radnički (S)
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Tekstilac | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
27.09
15:30
Vršac
Dolina
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Vršac | 1 : 1 | Dolina | |||||
27.09
15:30
Radnički (NP)
Dunav
1
0
|
27.09.2014 15:30 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Dunav | |||||
27.09
15:30
Bačka 1901
ČSK Pivara
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Bačka 1901 | 1 : 1 | ČSK Pivara | |||||
27.09
15:30
Cement
Banat
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Cement | 1 : 1 | Banat |
27.09
15:30
Rudar (Baljevac)
Tutin
0
4
|
27.09.2014 15:30 | Rudar (Baljevac) | 0 : 4 | Tutin | |||||
27.09
15:30
Trepča
Mokra Gora
0
1
|
27.09.2014 15:30 | Trepča | 0 : 1 | Mokra Gora |
27.09
15:30
VGSK
Gruža
1
0
|
27.09.2014 15:30 | VGSK | 1 : 0 | Gruža | |||||
27.09
15:30
Sloga (B)
Sloboda
3
0
|
27.09.2014 15:30 | Sloga (B) | 3 : 0 | Sloboda |
27.09
15:30
Jedinstvo 1945
Sloga (S)
2
0
|
27.09.2014 15:30 | Jedinstvo 1945 | 2 : 0 | Sloga (S) | |||||
27.09
15:30
Sloga 1940
Ribnica
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Sloga 1940 | 1 : 1 | Ribnica | |||||
27.09
15:30
Zlatibor
FAP
0
0
|
27.09.2014 15:30 | Zlatibor | 0 : 0 | FAP |
27.09
15:30
Žitorađa
Kosanica
1
0
|
27.09.2014 15:30 | Žitorađa | 1 : 0 | Kosanica | |||||
27.09
15:30
SFS Borac
Dragocvet
3
1
|
27.09.2014 15:30 | SFS Borac | 3 : 1 | Dragocvet |
27.09
15:30
Napredak
Rtanj
2
0
|
27.09.2014 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Rtanj | |||||
27.09
15:30
Bučje
Nemetali
4
1
|
27.09.2014 15:30 | Bučje | 4 : 1 | Nemetali | |||||
27.09
15:30
Svrljig
Dunav
2
0
|
27.09.2014 15:30 | Svrljig | 2 : 0 | Dunav | |||||
27.09
15:30
Brestovac 1946
Brodoremont
3
0
|
27.09.2014 15:30 | Brestovac 1946 | 3 : 0 | Brodoremont | |||||
27.09
15:30
BSK Bogovina
Rudar (P)
2
0
|
27.09.2014 15:30 | BSK Bogovina | 2 : 0 | Rudar (P) |
27.09
15:30
Sloga
Nebeski andjeli
2
1
|
27.09.2014 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Nebeski andjeli | |||||
27.09
15:30
Balkanski
Ropotovo
5
0
|
27.09.2014 15:30 | Balkanski | 5 : 0 | Ropotovo | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo (B)
Pusta Reka
2
1
|
27.09.2014 15:30 | Jedinstvo (B) | 2 : 1 | Pusta Reka |
27.09
15:30
Sremac Vojka
Mladost
1
2
|
27.09.2014 15:30 | Sremac Vojka | 1 : 2 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Crvena zvezda
Omladinac
1
0
|
27.09.2014 15:30 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Omladinac | |||||
27.09
15:30
Sloga
Ljukovo
1
0
|
27.09.2014 15:30 | Sloga | 1 : 0 | Ljukovo | |||||
27.09
15:30
Kupinovo
Jugović
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Kupinovo | 1 : 1 | Jugović | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo (SP)
Borac
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Jedinstvo (SP) | 1 : 1 | Borac |
27.09
15:30
Borac
ŽAK
0
2
|
27.09.2014 15:30 | Borac | 0 : 2 | ŽAK | |||||
27.09
15:30
Polet
OFK Vrbas
1
3
|
27.09.2014 15:30 | Polet | 1 : 3 | OFK Vrbas | |||||
27.09
15:30
TSC
Tavankut
0
0
|
27.09.2014 15:30 | TSC | 0 : 0 | Tavankut |
27.09
15:30
Mladost (L)
Radnički (S)
2
0
|
27.09.2014 15:30 | Mladost (L) | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
27.09
15:30
Sloga
Sloboda
2
2
|
27.09.2014 15:30 | Sloga | 2 : 2 | Sloboda | |||||
27.09
15:30
Proleter
Radnički (K)
2
1
|
27.09.2014 15:30 | Proleter | 2 : 1 | Radnički (K) | |||||
27.09
15:30
OFK Kikinda
Borac (Sakule)
0
0
|
27.09.2014 15:30 | OFK Kikinda | 0 : 0 | Borac (Sakule) | |||||
27.09
15:30
Budućnost
Jedinstvo (NB)
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Budućnost | 1 : 1 | Jedinstvo (NB) | |||||
27.09
15:30
Kozara
Borac (Starčevo)
2
0
|
27.09.2014 15:30 | Kozara | 2 : 0 | Borac (Starčevo) |
27.09
16:00
Goč
Lazac
6
0
|
27.09.2014 16:00 | Goč | 6 : 0 | Lazac |
27.09
16:00
Ćava
Jadran
2
1
|
27.09.2014 16:00 | Ćava | 2 : 1 | Jadran | |||||
27.09
16:00
Sloga (D)
Sušica
1
0
|
27.09.2014 16:00 | Sloga (D) | 1 : 0 | Sušica | |||||
27.09
16:00
Sloboda
Maršić
2
1
|
27.09.2014 16:00 | Sloboda | 2 : 1 | Maršić | |||||
27.09
16:00
Borac
Kolonija
1
2
|
27.09.2014 16:00 | Borac | 1 : 2 | Kolonija |
27.09
15:30
Jasen
Ariljska rampa
3
1
|
27.09.2014 15:30 | Jasen | 3 : 1 | Ariljska rampa | |||||
27.09
15:30
GP Zlatibor
Budućnost
0
3
|
27.09.2014 15:30 | GP Zlatibor | 0 : 3 | Budućnost |
27.09
15:30
Rubribreza
OFK Divci
3
3
|
27.09.2014 15:30 | Rubribreza | 3 : 3 | OFK Divci | |||||
27.09
15:30
Junior Novo Naselje
Tešnjar
2
1
|
27.09.2014 15:30 | Junior Novo Naselje | 2 : 1 | Tešnjar | |||||
27.09
15:30
Kačer
Banjani
1
0
|
27.09.2014 15:30 | Kačer | 1 : 0 | Banjani |
27.09
15:30
Mačva 2005
Jedinstvo (Š)
3
2
|
27.09.2014 15:30 | Mačva 2005 | 3 : 2 | Jedinstvo (Š) |
27.09
15:30
Šumadinac (N)
Karađorđe
1
5
|
27.09.2014 15:30 | Šumadinac (N) | 1 : 5 | Karađorđe |
27.09
15:30
Đerdap
Petar Dobrnjac
1
4
|
27.09.2014 15:30 | Đerdap | 1 : 4 | Petar Dobrnjac | |||||
27.09
15:30
Radnički 1926
Rudar (K)
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Radnički 1926 | 1 : 1 | Rudar (K) |
27.09
15:00
Morava 1918
Kušiljevo
0
3
|
27.09.2014 15:00 | Morava 1918 | 0 : 3 | Kušiljevo |
27.09
15:30
Kaćuša
Mladost 1982
6
1
|
27.09.2014 15:30 | Kaćuša | 6 : 1 | Mladost 1982 |
27.09
16:00
Proleter
Maglić
4
1
|
27.09.2014 16:00 | Proleter | 4 : 1 | Maglić | |||||
27.09
16:00
Vojvodina
Borac
2
1
|
27.09.2014 16:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Borac |
27.09
15:30
Veternik
Mladost
1
0
|
27.09.2014 15:30 | Veternik | 1 : 0 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Šajkaš 1908
OFK Sirig
3
1
|
27.09.2014 15:30 | Šajkaš 1908 | 3 : 1 | OFK Sirig | |||||
27.09
15:30
OFK Futog
Fruškogorski partizan
0
2
|
27.09.2014 15:30 | OFK Futog | 0 : 2 | Fruškogorski partizan |
27.09
16:00
Sloven
Donji Petrovci
3
1
|
27.09.2014 16:00 | Sloven | 3 : 1 | Donji Petrovci |
27.09
15:30
Njegoš
Palić
1
0
|
27.09.2014 15:30 | Njegoš | 1 : 0 | Palić | |||||
27.09
15:30
Olimpija
Krivaja
0
1
|
27.09.2014 15:30 | Olimpija | 0 : 1 | Krivaja | |||||
27.09
15:30
Čoka
Panonija IM Topola
0
4
|
27.09.2014 15:30 | Čoka | 0 : 4 | Panonija IM Topola | |||||
27.09
15:30
Vinogradar
Proleter
4
1
|
27.09.2014 15:30 | Vinogradar | 4 : 1 | Proleter |
27.09
15:30
Sloga
Mladost
4
0
|
27.09.2014 15:30 | Sloga | 4 : 0 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Stanišić
Lipar
2
1
|
27.09.2014 15:30 | Stanišić | 2 : 1 | Lipar |
27.09
15:30
Radnički Zrenjanin
Napredak
6
0
|
27.09.2014 15:30 | Radnički Zrenjanin | 6 : 0 | Napredak |
27.09
16:00
Rutevac
Orljane
2
3
|
27.09.2014 16:00 | Rutevac | 2 : 3 | Orljane | |||||
27.09
16:00
Radnički 1924 (K)
Koprijan 1975
3
0
|
27.09.2014 16:00 | Radnički 1924 (K) | 3 : 0 | Koprijan 1975 | |||||
27.09
16:00
Naisus
Mladost (B)
0
2
|
27.09.2014 16:00 | Naisus | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
27.09
16:00
Knežica
Rasovača
0
5
|
27.09.2014 16:00 | Knežica | 0 : 5 | Rasovača |
27.09
15:30
Budućnost
Jedinstvo (G)
6
1
|
27.09.2014 15:30 | Budućnost | 6 : 1 | Jedinstvo (G) |
27.09
15:30
Vladimir Durković
Napredak
3
0
|
27.09.2014 15:30 | Vladimir Durković | 3 : 0 | Napredak |
27.09
16:00
Zlot
Slatina (B)
2
2
|
27.09.2014 16:00 | Zlot | 2 : 2 | Slatina (B) | |||||
27.09
16:00
Poreč
Deli Jovan
6
1
|
27.09.2014 16:00 | Poreč | 6 : 1 | Deli Jovan |
27.09
15:30
OFK Niš
OFK Brzi Brod
0
1
|
27.09.2014 15:30 | OFK Niš | 0 : 1 | OFK Brzi Brod |
27.09
16:00
Rudar
Omladinac
4
1
|
27.09.2014 16:00 | Rudar | 4 : 1 | Omladinac | |||||
27.09
16:00
Vratarnica
Trebič
3
2
|
27.09.2014 16:00 | Vratarnica | 3 : 2 | Trebič | |||||
27.09
16:00
Rgotina
Borac
1
1
|
27.09.2014 16:00 | Rgotina | 1 : 1 | Borac | |||||
27.09
16:00
Midžor
OFK 019 Zaječar
3
0
|
27.09.2014 16:00 | Midžor | 3 : 0 | OFK 019 Zaječar |
27.09
15:30
Pčinja
Ternoci
2
0
|
27.09.2014 15:30 | Pčinja | 2 : 0 | Ternoci | |||||
27.09
15:30
OFK Alakince
Mladost (S)
6
1
|
27.09.2014 15:30 | OFK Alakince | 6 : 1 | Mladost (S) |
27.09
15:00
Ursule
Juhor
4
1
|
27.09.2014 15:00 | Ursule | 4 : 1 | Juhor | |||||
27.09
15:00
Zenit
Kupinovac
3
1
|
27.09.2014 15:00 | Zenit | 3 : 1 | Kupinovac | |||||
27.09
15:00
Resavac
Crni Vrh
7
4
|
27.09.2014 15:00 | Resavac | 7 : 4 | Crni Vrh |
27.09
15:00
Napredak (Sv)
Istok 63
2
2
|
27.09.2014 15:00 | Napredak (Sv) | 2 : 2 | Istok 63 |
27.09
Podrinje
Napredak
4
0
|
27.09.2014 | Podrinje | 4 : 0 | Napredak |
27.09
15:30
Radnički 1918
OFK Metalac
3
0
|
27.09.2014 15:30 | Radnički 1918 | 3 : 0 | OFK Metalac |
27.09
16:00
Šumadija
Vrnjci
3
2
|
27.09.2014 16:00 | Šumadija | 3 : 2 | Vrnjci | |||||
27.09
16:00
Grdica
Čibukovac
2
0
|
27.09.2014 16:00 | Grdica | 2 : 0 | Čibukovac | |||||
27.09
16:00
Magnohrom
Stubal
2
1
|
27.09.2014 16:00 | Magnohrom | 2 : 1 | Stubal |
27.09
15:30
Majur
Cer
2
1
|
27.09.2014 15:30 | Majur | 2 : 1 | Cer |
27.09
15:30
Varvarin
Župski biseri
1
3
|
27.09.2014 15:30 | Varvarin | 1 : 3 | Župski biseri | |||||
27.09
15:30
Ratajac
Rubin (DS)
0
3
|
27.09.2014 15:30 | Ratajac | 0 : 3 | Rubin (DS) | |||||
27.09
15:30
Kostrež
Sloga
1
2
|
27.09.2014 15:30 | Kostrež | 1 : 2 | Sloga |
27.09
15:30
Centar
Sremac Beomal
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Centar | 1 : 1 | Sremac Beomal | |||||
27.09
15:30
Omladinac
Bačka
5
1
|
27.09.2014 15:30 | Omladinac | 5 : 1 | Bačka |
27.09
15:30
Gredetin
Jastrebac
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Gredetin | 1 : 1 | Jastrebac | |||||
27.09
15:30
OFK Sloga
Vukašinovac
3
0
|
27.09.2014 15:30 | OFK Sloga | 3 : 0 | Vukašinovac | |||||
27.09
15:30
Polet (R)
OFK Rutevac 1908
2
2
|
27.09.2014 15:30 | Polet (R) | 2 : 2 | OFK Rutevac 1908 | |||||
27.09
15:30
Crvena Zvezda
Polet (V)
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Crvena Zvezda | 1 : 1 | Polet (V) |
27.09
15:30
Mladost
Žabare
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Mladost | 1 : 1 | Žabare |
27.09
15:30
Rade Milošević
Napredak 1927
6
0
|
27.09.2014 15:30 | Rade Milošević | 6 : 0 | Napredak 1927 |
27.09
15:30
Soko
Vajska
3
1
|
27.09.2014 15:30 | Soko | 3 : 1 | Vajska |
27.09
15:30
Polet (V)
Jedinstvo (Lj)
1
3
|
27.09.2014 15:30 | Polet (V) | 1 : 3 | Jedinstvo (Lj) |
27.09
15:30
Jedinstvo
Gornji Mušić
2
3
|
27.09.2014 15:30 | Jedinstvo | 2 : 3 | Gornji Mušić |
27.09
15:30
AZ Borac 2014
Mladost (DK)
7
1
|
27.09.2014 15:30 | AZ Borac 2014 | 7 : 1 | Mladost (DK) |
27.09
16:00
Nepričava
Ratkovac
1
7
|
27.09.2014 16:00 | Nepričava | 1 : 7 | Ratkovac | |||||
27.09
16:00
Lajkovac
Mladost
4
0
|
27.09.2014 16:00 | Lajkovac | 4 : 0 | Mladost |
27.09
15:30
OFK Sikole
Urovica
4
6
|
27.09.2014 15:30 | OFK Sikole | 4 : 6 | Urovica |
27.09
15:30
Rongo Siti
Sloga
2
1
|
27.09.2014 15:30 | Rongo Siti | 2 : 1 | Sloga | |||||
27.09
15:30
Veliki Suvodol
Sloboda
2
3
|
27.09.2014 15:30 | Veliki Suvodol | 2 : 3 | Sloboda |
27.09
15:30
Crvena Jabuka
Dimitrije Tucović
1
0
|
27.09.2014 15:30 | Crvena Jabuka | 1 : 0 | Dimitrije Tucović |
27.09
15:30
Šljivar
Graničar
2
2
|
27.09.2014 15:30 | Šljivar | 2 : 2 | Graničar | |||||
27.09
15:30
Kastrum
Kosovo
3
2
|
27.09.2014 15:30 | Kastrum | 3 : 2 | Kosovo | |||||
27.09
15:30
Nacional
Lovac
1
5
|
27.09.2014 15:30 | Nacional | 1 : 5 | Lovac |
27.09
15:00
Sloga
Radnički
2
1
|
27.09.2014 15:00 | Sloga | 2 : 1 | Radnički |
27.09
16:00
Mekiš
Moravac (Č)
0
1
|
27.09.2014 16:00 | Mekiš | 0 : 1 | Moravac (Č) | |||||
27.09
16:00
Toplica
Grkinja
4
0
|
27.09.2014 16:00 | Toplica | 4 : 0 | Grkinja |
27.09
15:00
Kolarac
Badljevica
5
2
|
27.09.2014 15:00 | Kolarac | 5 : 2 | Badljevica |
27.09
16:00
Banat
Jedinstvo (O)
3
3
|
27.09.2014 16:00 | Banat | 3 : 3 | Jedinstvo (O) |
27.09
15:30
Polet
Sloga 1949
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Polet | 1 : 1 | Sloga 1949 | |||||
27.09
15:30
Mladost 2013
Torpedo
3
2
|
27.09.2014 15:30 | Mladost 2013 | 3 : 2 | Torpedo |
27.09
OFK Varna
Pocerina
1
3
|
27.09.2014 | OFK Varna | 1 : 3 | Pocerina | |||||
27.09
15:30
Rankovac
Zablaće
3
0
|
27.09.2014 15:30 | Rankovac | 3 : 0 | Zablaće |
27.09
15:00
Zlatica Taun
Mladost
1
0
|
27.09.2014 15:00 | Zlatica Taun | 1 : 0 | Mladost | |||||
27.09
15:00
Radnik
Jedinstvo
1
2
|
27.09.2014 15:00 | Radnik | 1 : 2 | Jedinstvo |
27.09
15:30
Badince
Vlasina 2014
4
2
|
27.09.2014 15:30 | Badince | 4 : 2 | Vlasina 2014 | |||||
27.09
15:30
Gornje Krajince
Ofk Bratstvo
3
2
|
27.09.2014 15:30 | Gornje Krajince | 3 : 2 | Ofk Bratstvo | |||||
27.09
15:30
Grdanica 024
Jedinstvo
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Grdanica 024 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.09
15:30
OFK Bobište
Napredak
2
1
|
27.09.2014 15:30 | OFK Bobište | 2 : 1 | Napredak |
27.09
15:30
Veliko Trnjane
Rudar 1973
2
1
|
27.09.2014 15:30 | Veliko Trnjane | 2 : 1 | Rudar 1973 | |||||
27.09
15:30
Turekovac
Radnik 2013
2
4
|
27.09.2014 15:30 | Turekovac | 2 : 4 | Radnik 2013 |
27.09
15:30
Krasava
DB Junajted
5
1
|
27.09.2014 15:30 | Krasava | 5 : 1 | DB Junajted |
27.09
15:30
Brđanac
Dupljaj
2
1
|
27.09.2014 15:30 | Brđanac | 2 : 1 | Dupljaj |
27.09
15:30
Mladost (R)
Bata Bulić
1
2
|
27.09.2014 15:30 | Mladost (R) | 1 : 2 | Bata Bulić | |||||
27.09
15:30
Brana Paunović
Vukan
0
1
|
27.09.2014 15:30 | Brana Paunović | 0 : 1 | Vukan | |||||
27.09
15:30
Manastirica
Mladost (L)
2
3
|
27.09.2014 15:30 | Manastirica | 2 : 3 | Mladost (L) |
27.09
15:30
Sloga 1952
Omladinac B
4
0
|
27.09.2014 15:30 | Sloga 1952 | 4 : 0 | Omladinac B | |||||
27.09
15:30
Laolac
Radnik
7
3
|
27.09.2014 15:30 | Laolac | 7 : 3 | Radnik | |||||
27.09
15:30
Dobrnje
Soko
5
1
|
27.09.2014 15:30 | Dobrnje | 5 : 1 | Soko |
27.09
16:00
Mladost
Bogutovačka Banja
1
0
|
27.09.2014 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Bogutovačka Banja |
27.09
16:00
Miločajac
Stara Čaršija
3
1
|
27.09.2014 16:00 | Miločajac | 3 : 1 | Stara Čaršija |
27.09
15:30
Kolonija
Jedinstvo
0
0
|
27.09.2014 15:30 | Kolonija | 0 : 0 | Jedinstvo |
27.09
15:30
Šamot
Prvi srpski ustanak II
1
0
|
27.09.2014 15:30 | Šamot | 1 : 0 | Prvi srpski ustanak II | |||||
27.09
15:30
Venčani
Gorski car
1
2
|
27.09.2014 15:30 | Venčani | 1 : 2 | Gorski car |
27.09
15:30
Mladost (G)
Hajduk
0
3
|
27.09.2014 15:30 | Mladost (G) | 0 : 3 | Hajduk | |||||
27.09
15:30
Rudar
Granit
1
0
|
27.09.2014 15:30 | Rudar | 1 : 0 | Granit | |||||
27.09
15:30
Vidojevica
Prva Iskra
4
0
|
27.09.2014 15:30 | Vidojevica | 4 : 0 | Prva Iskra |
27.09
Beljanica
Planinac
5
0
|
27.09.2014 | Beljanica | 5 : 0 | Planinac |
27.09
17:00
Sloboda 1948
Borjak 2013
3
3
|
27.09.2014 17:00 | Sloboda 1948 | 3 : 3 | Borjak 2013 | |||||
27.09
17:00
Kamenorezac 76
Omladinac
1
2
|
27.09.2014 17:00 | Kamenorezac 76 | 1 : 2 | Omladinac | |||||
27.09
11:00
Morava
Stevka Božurevka
4
0
|
27.09.2014 11:00 | Morava | 4 : 0 | Stevka Božurevka | |||||
27.09
15:30
Mladost
Topoljak
5
2
|
27.09.2014 15:30 | Mladost | 5 : 2 | Topoljak | |||||
27.09
17:00
Stara Čaršija
Rujišnik
7
1
|
27.09.2014 17:00 | Stara Čaršija | 7 : 1 | Rujišnik |
27.09
13:00
OFK Donja Ljuboviđa
Azbukovica
0
10
|
27.09.2014 13:00 | OFK Donja Ljuboviđa | 0 : 10 | Azbukovica | |||||
27.09
13:00
Crnča
Grabovica
6
1
|
27.09.2014 13:00 | Crnča | 6 : 1 | Grabovica |
27.09
15:30
Omladinac
Bair
0
3
|
27.09.2014 15:30 | Omladinac | 0 : 3 | Bair | |||||
27.09
15:30
Stojan Lazarac
Mladost (MM)
1
3
|
27.09.2014 15:30 | Stojan Lazarac | 1 : 3 | Mladost (MM) |
27.09
16:00
Sloga
Gaj
1
0
|
27.09.2014 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Gaj | |||||
27.09
16:00
Crvena Zvezda
Banat
1
6
|
27.09.2014 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 6 | Banat | |||||
27.09
16:00
Graničar
Naša Krajina
3
0
|
27.09.2014 16:00 | Graničar | 3 : 0 | Naša Krajina |
27.09
16:00
Rudar 2012
Sloga 2012
4
1
|
27.09.2014 16:00 | Rudar 2012 | 4 : 1 | Sloga 2012 |
27.09
15:30
Badnjevac
Mladost (B)
0
1
|
27.09.2014 15:30 | Badnjevac | 0 : 1 | Mladost (B) | |||||
27.09
15:30
Feniks
Napredak
1
3
|
27.09.2014 15:30 | Feniks | 1 : 3 | Napredak |
27.09
15:30
Culjković
POFK Letnjikovac
4
2
|
27.09.2014 15:30 | Culjković | 4 : 2 | POFK Letnjikovac | |||||
27.09
15:30
Napredak (Š)
Metaloplastika
5
4
|
27.09.2014 15:30 | Napredak (Š) | 5 : 4 | Metaloplastika | |||||
27.09
15:30
Omladinac 2013
Maovi
8
1
|
27.09.2014 15:30 | Omladinac 2013 | 8 : 1 | Maovi |
27.09
15:30
Mladost
Udarnik
2
3
|
27.09.2014 15:30 | Mladost | 2 : 3 | Udarnik |
27.09
15:30
Globoder
Meševo
3
0
|
27.09.2014 15:30 | Globoder | 3 : 0 | Meševo | |||||
27.09
15:30
Padež
Mladost VPD
2
1
|
27.09.2014 15:30 | Padež | 2 : 1 | Mladost VPD | |||||
27.09
Rasinac
Kruševica
0
3
|
27.09.2014 | Rasinac | 0 : 3 | Kruševica |
27.09
15:30
Vitanovac 08
Zdravinje
1
3
|
27.09.2014 15:30 | Vitanovac 08 | 1 : 3 | Zdravinje | |||||
27.09
15:30
Bukovica
Modrica
4
2
|
27.09.2014 15:30 | Bukovica | 4 : 2 | Modrica | |||||
27.09
15:30
Drugari
Lipovac
1
2
|
27.09.2014 15:30 | Drugari | 1 : 2 | Lipovac |
27.09
15:30
OFK Jarmenovci
Budućnost
0
2
|
27.09.2014 15:30 | OFK Jarmenovci | 0 : 2 | Budućnost |
27.09
15:00
Bokelj
OFK Petrovac
2
1
|
27.09.2014 15:00 | Bokelj | 2 : 1 | OFK Petrovac | |||||
27.09
15:00
Budućnost
Berane
1
0
|
27.09.2014 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Berane | |||||
27.09
15:00
Grbalj
Mornar
1
1
|
27.09.2014 15:00 | Grbalj | 1 : 1 | Mornar | |||||
27.09
15:00
Mogren
Mladost
1
3
|
27.09.2014 15:00 | Mogren | 1 : 3 | Mladost | |||||
27.09
15:00
Zeta
Sutjeska
2
3
|
27.09.2014 15:00 | Zeta | 2 : 3 | Sutjeska |
27.09
15:30
Čelik
Drina
0
1
|
27.09.2014 15:30 | Čelik | 0 : 1 | Drina | |||||
27.09
15:30
Olimpic
Travnik
3
0
|
27.09.2014 15:30 | Olimpic | 3 : 0 | Travnik | |||||
27.09
17:00
Zrinjski
Velež
2
0
|
27.09.2014 17:00 | Zrinjski | 2 : 0 | Velež | |||||
27.09
15:30
Radnik
Borac
0
1
|
27.09.2014 15:30 | Radnik | 0 : 1 | Borac | |||||
27.09
15:30
Željezničar
Zvijezda Gradačac
5
3
|
27.09.2014 15:30 | Željezničar | 5 : 3 | Zvijezda Gradačac | |||||
27.09
15:30
Vitez
Sloboda
3
1
|
27.09.2014 15:30 | Vitez | 3 : 1 | Sloboda |
27.09
16:00
Sutjeska
Napredak
1
0
|
27.09.2014 16:00 | Sutjeska | 1 : 0 | Napredak | |||||
27.09
16:00
Kozara
Leotar
1
1
|
27.09.2014 16:00 | Kozara | 1 : 1 | Leotar | |||||
27.09
16:00
Proleter
Sloboda (MG)
1
2
|
27.09.2014 16:00 | Proleter | 1 : 2 | Sloboda (MG) | |||||
27.09
16:00
Mladost
Sloboda (NG)
3
1
|
27.09.2014 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Sloboda (NG) | |||||
27.09
16:00
Rudar Prijedor
Vlasenica
1
0
|
27.09.2014 16:00 | Rudar Prijedor | 1 : 0 | Vlasenica | |||||
27.09
16:00
Krupa
Drina HE
2
0
|
27.09.2014 16:00 | Krupa | 2 : 0 | Drina HE | |||||
27.09
16:00
Tekstilac
Podrinje
0
1
|
27.09.2014 16:00 | Tekstilac | 0 : 1 | Podrinje |
27.09
16:00
Famos
Ilićka 01
0
0
|
27.09.2014 16:00 | Famos | 0 : 0 | Ilićka 01 | |||||
27.09
16:00
Lokomotiva
Radnički
1
0
|
27.09.2014 16:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Radnički |
27.09
16:00
Modriča
Liješće
2
0
|
27.09.2014 16:00 | Modriča | 2 : 0 | Liješće | |||||
27.09
16:00
Borac (Š)
BSK
2
0
|
27.09.2014 16:00 | Borac (Š) | 2 : 0 | BSK | |||||
27.09
16:00
Mineral
Župa Superpetrol
3
3
|
27.09.2014 16:00 | Mineral | 3 : 3 | Župa Superpetrol | |||||
27.09
16:00
Sloga
Mladost
0
2
|
27.09.2014 16:00 | Sloga | 0 : 2 | Mladost | |||||
27.09
16:00
Laktaši
Omarska
2
4
|
27.09.2014 16:00 | Laktaši | 2 : 4 | Omarska |
27.09
16:00
Gomionica
Mladost (KV)
2
5
|
27.09.2014 16:00 | Gomionica | 2 : 5 | Mladost (KV) | |||||
27.09
16:00
Lijevče
Dubrave
2
1
|
27.09.2014 16:00 | Lijevče | 2 : 1 | Dubrave | |||||
27.09
16:00
Potkozarje
Brdo
1
4
|
27.09.2014 16:00 | Potkozarje | 1 : 4 | Brdo | |||||
27.09
16:00
Sloga (S)
Progres
4
0
|
27.09.2014 16:00 | Sloga (S) | 4 : 0 | Progres | |||||
27.09
16:00
Naprijed Horizont
FSA
4
2
|
27.09.2014 16:00 | Naprijed Horizont | 4 : 2 | FSA | |||||
27.09
16:00
Budućnost
Lauš
1
0
|
27.09.2014 16:00 | Budućnost | 1 : 0 | Lauš | |||||
27.09
16:00
Ravan
Karanovac
2
0
|
27.09.2014 16:00 | Ravan | 2 : 0 | Karanovac |
27.09
16:00
Džaja
Rekreativo
3
2
|
27.09.2014 16:00 | Džaja | 3 : 2 | Rekreativo | |||||
27.09
16:00
Mladost
Željezničar
2
0
|
27.09.2014 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Željezničar | |||||
27.09
16:00
Omladinac
Vrbas
0
3
|
27.09.2014 16:00 | Omladinac | 0 : 3 | Vrbas |
27.09
15:30
Ratar
Tamaris
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Ratar | 1 : 1 | Tamaris |
27.09
16:00
Milići
Branjevo
1
0
|
27.09.2014 16:00 | Milići | 1 : 0 | Branjevo | |||||
27.09
15:00
Budućnost (P)
Srpski Soko
2
1
|
27.09.2014 15:00 | Budućnost (P) | 2 : 1 | Srpski Soko |
27.09
15:30
Radnik
Vrelo
5
2
|
27.09.2014 15:30 | Radnik | 5 : 2 | Vrelo |
27.09
15:30
Mićunovo
Tomislavci
1
7
|
27.09.2014 15:30 | Mićunovo | 1 : 7 | Tomislavci |
27.09
16:00
Napredak 1976
Slemen
1
2
|
27.09.2014 16:00 | Napredak 1976 | 1 : 2 | Slemen | |||||
27.09
16:00
Rtanj
Sloga
1
9
|
27.09.2014 16:00 | Rtanj | 1 : 9 | Sloga |
27.09
16:00
Vražogrnac
Mladost (R)
4
3
|
27.09.2014 16:00 | Vražogrnac | 4 : 3 | Mladost (R) |
27.09
15:00
Budućnost
Krušar
0
3
|
27.09.2014 15:00 | Budućnost | 0 : 3 | Krušar | |||||
27.09
15:00
Sloga
Supska
2
3
|
27.09.2014 15:00 | Sloga | 2 : 3 | Supska |
27.09
Polet
Omladinac
2
0
|
27.09.2014 | Polet | 2 : 0 | Omladinac | |||||
27.09
Jedinstvo
Kotlenik
1
1
|
27.09.2014 | Jedinstvo | 1 : 1 | Kotlenik |
27.09
13:00
Izmornik
Kriva Reka
3
2
|
27.09.2014 13:00 | Izmornik | 3 : 2 | Kriva Reka | |||||
27.09
15:30
Kusce
Morava
4
0
|
27.09.2014 15:30 | Kusce | 4 : 0 | Morava |
27.09
15:00
Metalmania
Rubin
3
2
|
27.09.2014 15:00 | Metalmania | 3 : 2 | Rubin | |||||
27.09
15:00
Radnički 1919
Bačka Žabalj
0
3
|
27.09.2014 15:00 | Radnički 1919 | 0 : 3 | Bačka Žabalj | |||||
27.09
15:00
Obilić
Polet
4
1
|
27.09.2014 15:00 | Obilić | 4 : 1 | Polet |
27.09
12:00
Čelik
Modriča
2
0
|
27.09.2014 12:00 | Čelik | 2 : 0 | Modriča | |||||
27.09
15:00
Radnik Etno Selo
Željezničar 2011
2
0
|
27.09.2014 15:00 | Radnik Etno Selo | 2 : 0 | Željezničar 2011 | |||||
27.09
15:30
Mladost
Banjaluka
0
0
|
27.09.2014 15:30 | Mladost | 0 : 0 | Banjaluka |
27.09
14:00
Široki Brijeg
Travnik
5
0
|
27.09.2014 14:00 | Široki Brijeg | 5 : 0 | Travnik | |||||
27.09
12:00
Olimpic
Čelik
2
0
|
27.09.2014 12:00 | Olimpic | 2 : 0 | Čelik |
27.09
11:00
Novi Pazar
Spartak
3
0
|
27.09.2014 11:00 | Novi Pazar | 3 : 0 | Spartak |
27.09
10:00
Proleter (NS)
Indeks
3
1
|
27.09.2014 10:00 | Proleter (NS) | 3 : 1 | Indeks | |||||
27.09
10:00
Radnički (NP)
Radnički (SM)
4
0
|
27.09.2014 10:00 | Radnički (NP) | 4 : 0 | Radnički (SM) | |||||
27.09
10:00
Radnički (S)
Vojvodina
0
1
|
27.09.2014 10:00 | Radnički (S) | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
27.09
10:00
ŽAK
Proleter 2006
0
0
|
27.09.2014 10:00 | ŽAK | 0 : 0 | Proleter 2006 | |||||
27.09
10:00
Banat
Inđija
0
4
|
27.09.2014 10:00 | Banat | 0 : 4 | Inđija | |||||
27.09
10:00
Kabel
OFK Hajduk
0
4
|
27.09.2014 10:00 | Kabel | 0 : 4 | OFK Hajduk |
27.09
Borac
Hajduk Veljko
|
27.09.2014 | Borac | : | Hajduk Veljko | |||||
27.09
Timočanin (K)
Dinamo
0
6
|
27.09.2014 | Timočanin (K) | 0 : 6 | Dinamo | |||||
27.09
Jedinstvo
Car Konstantin
2
1
|
27.09.2014 | Jedinstvo | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
27.09
Timok
Palilulac
3
1
|
27.09.2014 | Timok | 3 : 1 | Palilulac | |||||
27.09
Radnički (N) 2
Radnički (S)
|
27.09.2014 | Radnički (N) 2 | : | Radnički (S) |
27.09
15:30
Sloga
Rudar
4
1
|
27.09.2014 15:30 | Sloga | 4 : 1 | Rudar | |||||
27.09
15:30
Sumadija
Metalac
1
2
|
27.09.2014 15:30 | Sumadija | 1 : 2 | Metalac | |||||
27.09
15:30
Javor
Goc
3
1
|
27.09.2014 15:30 | Javor | 3 : 1 | Goc | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo putevi
Sloboda
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Jedinstvo putevi | 1 : 1 | Sloboda |
27.09
12:00
Mladi radnik
Sloga
4
0
|
27.09.2014 12:00 | Mladi radnik | 4 : 0 | Sloga |
27.09
12:00
Jedinstvo
Mladi borac
3
3
|
27.09.2014 12:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | Mladi borac | |||||
27.09
12:00
Sloga
Glavaš
3
0
|
27.09.2014 12:00 | Sloga | 3 : 0 | Glavaš |
27.09
11:00
Partizan (G)
Strela
1
2
|
27.09.2014 11:00 | Partizan (G) | 1 : 2 | Strela |
27.09
14:00
Proleter
Maglić
0
0
|
27.09.2014 14:00 | Proleter | 0 : 0 | Maglić | |||||
27.09
14:00
Vojvodina
Borac
1
4
|
27.09.2014 14:00 | Vojvodina | 1 : 4 | Borac |
27.09
15:30
Vojvodina
Radnički (B)
2
2
|
27.09.2014 15:30 | Vojvodina | 2 : 2 | Radnički (B) | |||||
27.09
15:00
Unirea
Borac (Sakule)
2
2
|
27.09.2014 15:00 | Unirea | 2 : 2 | Borac (Sakule) | |||||
27.09
16:00
Slavija
Spartak
0
7
|
27.09.2014 16:00 | Slavija | 0 : 7 | Spartak |
27.09
13:00
Lunjevac
Petrijevac
3
0
|
27.09.2014 13:00 | Lunjevac | 3 : 0 | Petrijevac | |||||
27.09
13:00
Kolarac
Badljevica
3
0
|
27.09.2014 13:00 | Kolarac | 3 : 0 | Badljevica |
27.09
10:00
Železničar
Mačva
1
3
|
27.09.2014 10:00 | Železničar | 1 : 3 | Mačva |
27.09
12:00
Široki Brijeg
Travnik
5
1
|
27.09.2014 12:00 | Široki Brijeg | 5 : 1 | Travnik | |||||
27.09
10:00
Olimpic
Čelik
1
1
|
27.09.2014 10:00 | Olimpic | 1 : 1 | Čelik |
27.09
11:00
Radnički 1923
Zemun
3
0
|
27.09.2014 11:00 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Zemun |
27.09
12:00
OFK Hajduk
TSC
5
0
|
27.09.2014 12:00 | OFK Hajduk | 5 : 0 | TSC | |||||
27.09
12:00
Inđija
Mladost Bambi
2
1
|
27.09.2014 12:00 | Inđija | 2 : 1 | Mladost Bambi | |||||
27.09
12:00
Bačka (BP)
Proleter 2006
1
1
|
27.09.2014 12:00 | Bačka (BP) | 1 : 1 | Proleter 2006 | |||||
27.09
12:00
Spartak
Novi Sad
1
0
|
27.09.2014 12:00 | Spartak | 1 : 0 | Novi Sad | |||||
27.09
12:00
Indeks
Radnički (S)
1
1
|
27.09.2014 12:00 | Indeks | 1 : 1 | Radnički (S) | |||||
27.09
12:00
Vojvodina
Vršac
8
1
|
27.09.2014 12:00 | Vojvodina | 8 : 1 | Vršac | |||||
27.09
12:00
Vrbas
Bačka 1901
3
0
|
27.09.2014 12:00 | Vrbas | 3 : 0 | Bačka 1901 | |||||
27.09
12:00
Kikinda
Bečej 1918
1
0
|
27.09.2014 12:00 | Kikinda | 1 : 0 | Bečej 1918 |
27.09
15:30
Bane
Kiker
3
2
|
27.09.2014 15:30 | Bane | 3 : 2 | Kiker | |||||
27.09
10:00
Vrnjačka Banja
Rudar
3
2
|
27.09.2014 10:00 | Vrnjačka Banja | 3 : 2 | Rudar | |||||
27.09
15:30
Sloga
AS
3
1
|
27.09.2014 15:30 | Sloga | 3 : 1 | AS |
27.09
15:00
Dinamo
Jedinstvo Stević
3
2
|
27.09.2014 15:00 | Dinamo | 3 : 2 | Jedinstvo Stević | |||||
27.09
12:00
Železničar
Dolina
0
2
|
27.09.2014 12:00 | Železničar | 0 : 2 | Dolina |
27.09
14:30
Obilić
Olimpia
3
2
|
27.09.2014 14:30 | Obilić | 3 : 2 | Olimpia |
27.09
12:00
Fenerbahče
Tutin
0
2
|
27.09.2014 12:00 | Fenerbahče | 0 : 2 | Tutin | |||||
27.09
12:00
Jošanica ND
Nacional AG
0
5
|
27.09.2014 12:00 | Jošanica ND | 0 : 5 | Nacional AG |
27.09
12:00
Savacium
Železničar
6
1
|
27.09.2014 12:00 | Savacium | 6 : 1 | Železničar |
27.09
15:30
Borac
Basarac
5
1
|
27.09.2014 15:30 | Borac | 5 : 1 | Basarac |
27.09
Mladenovac
Trudbenik
3
1
|
27.09.2014 | Mladenovac | 3 : 1 | Trudbenik | |||||
27.09
Brodarac1947
PKB Kovilovo
2
2
|
27.09.2014 | Brodarac1947 | 2 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
27.09
Balkan
Siti Sport Klub
1
2
|
27.09.2014 | Balkan | 1 : 2 | Siti Sport Klub | |||||
27.09
Komgrap
Palilulac
3
1
|
27.09.2014 | Komgrap | 3 : 1 | Palilulac | |||||
27.09
Banja
Studentski Grad
0
9
|
27.09.2014 | Banja | 0 : 9 | Studentski Grad | |||||
27.09
PKB
GSP Polet
1
1
|
27.09.2014 | PKB | 1 : 1 | GSP Polet |
27.09
Radnik
Moravac Orion
0
2
|
27.09.2014 | Radnik | 0 : 2 | Moravac Orion | |||||
27.09
Kruševac
Hajduk Veljko
0
2
|
27.09.2014 | Kruševac | 0 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
27.09
Radnički P
Real Niš
4
0
|
27.09.2014 | Radnički P | 4 : 0 | Real Niš | |||||
27.09
Bor
Dinamo
0
1
|
27.09.2014 | Bor | 0 : 1 | Dinamo | |||||
27.09
Dubočica 1923
Topličanin
1
0
|
27.09.2014 | Dubočica 1923 | 1 : 0 | Topličanin | |||||
27.09
Jagodina 2
Nacional
3
2
|
27.09.2014 | Jagodina 2 | 3 : 2 | Nacional | |||||
27.09
Timok
Palilulac
2
1
|
27.09.2014 | Timok | 2 : 1 | Palilulac | |||||
27.09
Radnički (N) 2
Napredak
3
0
|
27.09.2014 | Radnički (N) 2 | 3 : 0 | Napredak |
27.09
16:00
Sinđelić 2012
Srem
2
8
|
27.09.2014 16:00 | Sinđelić 2012 | 2 : 8 | Srem | |||||
27.09
10:00
Radnički (O)
Bežanija
3
1
|
27.09.2014 10:00 | Radnički (O) | 3 : 1 | Bežanija | |||||
27.09
16:30
Novi Beograd
BSK 1925
1
5
|
27.09.2014 16:30 | Novi Beograd | 1 : 5 | BSK 1925 | |||||
27.09
11:15
IM Rakovica
Heroj 1925
3
1
|
27.09.2014 11:15 | IM Rakovica | 3 : 1 | Heroj 1925 | |||||
27.09
13:00
Borac Ostružnica
Zmaj 1953
0
2
|
27.09.2014 13:00 | Borac Ostružnica | 0 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
27.09
10:00
Baćevac
IMT
0
6
|
27.09.2014 10:00 | Baćevac | 0 : 6 | IMT | |||||
27.09
09:00
Milenium
Budućnost (D)
3
0
|
27.09.2014 09:00 | Milenium | 3 : 0 | Budućnost (D) |
27.09
10:00
OFK Hajduk
TSC
5
0
|
27.09.2014 10:00 | OFK Hajduk | 5 : 0 | TSC | |||||
27.09
10:00
Inđija
Mladost Bambi
1
0
|
27.09.2014 10:00 | Inđija | 1 : 0 | Mladost Bambi | |||||
27.09
10:00
Spartak
Novi Sad
3
0
|
27.09.2014 10:00 | Spartak | 3 : 0 | Novi Sad | |||||
27.09
10:00
Indeks
Radnički (S)
2
0
|
27.09.2014 10:00 | Indeks | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
27.09
10:00
FK Vojvodina
Vršac
12
0
|
27.09.2014 10:00 | FK Vojvodina | 12 : 0 | Vršac | |||||
27.09
10:00
Vrbas
Bačka 1901
5
0
|
27.09.2014 10:00 | Vrbas | 5 : 0 | Bačka 1901 | |||||
27.09
10:00
Kikinda
Bečej 1918
1
0
|
27.09.2014 10:00 | Kikinda | 1 : 0 | Bečej 1918 |
27.09
11:00
Real
Hajduk Veljko
14
0
|
27.09.2014 11:00 | Real | 14 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
27.09
11:00
Napredak
Timok
|
27.09.2014 11:00 | Napredak | : | Timok | |||||
27.09
11:00
Timočanin
SFS Borac
2
6
|
27.09.2014 11:00 | Timočanin | 2 : 6 | SFS Borac | |||||
27.09
11:00
Jagodina
Red Star
7
0
|
27.09.2014 11:00 | Jagodina | 7 : 0 | Red Star | |||||
27.09
11:00
Bor
Sloga
2
1
|
27.09.2014 11:00 | Bor | 2 : 1 | Sloga |
27.09
15:30
Petlić
Pinkum
5
4
|
27.09.2014 15:30 | Petlić | 5 : 4 | Pinkum | |||||
27.09
15:30
Šumadija
Sloga (PM)
6
0
|
27.09.2014 15:30 | Šumadija | 6 : 0 | Sloga (PM) | |||||
27.09
15:30
Badnjevac
Presing
2
1
|
27.09.2014 15:30 | Badnjevac | 2 : 1 | Presing | |||||
27.09
15:30
GFK Jasenica 1911
Rudar
5
0
|
27.09.2014 15:30 | GFK Jasenica 1911 | 5 : 0 | Rudar | |||||
27.09
15:30
Zvižd
Semendria 1924
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Zvižd | 1 : 1 | Semendria 1924 | |||||
27.09
15:30
Karađorđe
Mihajlovac 1934
3
1
|
27.09.2014 15:30 | Karađorđe | 3 : 1 | Mihajlovac 1934 | |||||
27.09
15:30
AF Duljaj
Obilić
1
8
|
27.09.2014 15:30 | AF Duljaj | 1 : 8 | Obilić |
27.09
12:00
Horgoš 1911
Jedinstvo (BPS)
4
1
|
27.09.2014 12:00 | Horgoš 1911 | 4 : 1 | Jedinstvo (BPS) | |||||
27.09
10:00
Tisa
AFK
2
7
|
27.09.2014 10:00 | Tisa | 2 : 7 | AFK |
27.09
14:00
Hajdučica
Budućnost (A)
2
0
|
27.09.2014 14:00 | Hajdučica | 2 : 0 | Budućnost (A) | |||||
27.09
15:00
Partizan (U)
Ševac
15
0
|
27.09.2014 15:00 | Partizan (U) | 15 : 0 | Ševac |
27.09
12:00
Spartak
Jugoslavija
4
1
|
27.09.2014 12:00 | Spartak | 4 : 1 | Jugoslavija | |||||
27.09
10:00
Smederevo 1924
Borac (S)
3
0
|
27.09.2014 10:00 | Smederevo 1924 | 3 : 0 | Borac (S) | |||||
27.09
11:00
Dinamo
Proleter (M)
6
0
|
27.09.2014 11:00 | Dinamo | 6 : 0 | Proleter (M) | |||||
27.09
16:30
Mladost (O)
Polet
18
0
|
27.09.2014 16:30 | Mladost (O) | 18 : 0 | Polet |
27.09
10:00
Železničar
Mika Antić
3
2
|
27.09.2014 10:00 | Železničar | 3 : 2 | Mika Antić | |||||
27.09
10:00
BAK
Banat
1
6
|
27.09.2014 10:00 | BAK | 1 : 6 | Banat | |||||
27.09
13:00
Jedinstvo Stević
Proleter (BK)
7
1
|
27.09.2014 13:00 | Jedinstvo Stević | 7 : 1 | Proleter (BK) | |||||
27.09
09:00
Dinamo 1945
Petar Urošev
5
1
|
27.09.2014 09:00 | Dinamo 1945 | 5 : 1 | Petar Urošev | |||||
27.09
16:00
BSK Bavanište
Borac
3
4
|
27.09.2014 16:00 | BSK Bavanište | 3 : 4 | Borac |
27.09
10:00
Mladi radnik
Sloga
7
3
|
27.09.2014 10:00 | Mladi radnik | 7 : 3 | Sloga |
27.09
10:00
Morava
Šumadija
3
0
|
27.09.2014 10:00 | Morava | 3 : 0 | Šumadija | |||||
27.09
10:00
Jedinstvo
Mladi borac
0
2
|
27.09.2014 10:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Mladi borac | |||||
27.09
10:00
Napredak
Plana
1
7
|
27.09.2014 10:00 | Napredak | 1 : 7 | Plana | |||||
27.09
10:00
Sloga
Glavaš
3
0
|
27.09.2014 10:00 | Sloga | 3 : 0 | Glavaš |
27.09
11:00
Sloga
Pazar Juniors
0
7
|
27.09.2014 11:00 | Sloga | 0 : 7 | Pazar Juniors | |||||
27.09
11:00
Kiker
Novi Pazar
3
0
|
27.09.2014 11:00 | Kiker | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
27.09
11:00
Apolon 4
Bane
3
0
|
27.09.2014 11:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Bane | |||||
27.09
11:00
Vrnjačka Banja
Apolon
0
6
|
27.09.2014 11:00 | Vrnjačka Banja | 0 : 6 | Apolon | |||||
27.09
11:00
Šumadija 1903
Bubamara
2
2
|
27.09.2014 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 2 | Bubamara |
27.09
15:30
Šampion
Akademac
2
0
|
27.09.2014 15:30 | Šampion | 2 : 0 | Akademac | |||||
27.09
15:30
Mačva
Radnički
1
0
|
27.09.2014 15:30 | Mačva | 1 : 0 | Radnički | |||||
27.09
10:00
Budućnost Krušik 2014
Mačva 2005
5
0
|
27.09.2014 10:00 | Budućnost Krušik 2014 | 5 : 0 | Mačva 2005 | |||||
27.09
15:30
Železničar
Savacijum
1
1
|
27.09.2014 15:30 | Železničar | 1 : 1 | Savacijum | |||||
27.09
15:30
Jedinstvo
Senjak
3
0
|
27.09.2014 15:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Senjak |
27.09
15:30
Borac 2
Dragačevo
1
3
|
27.09.2014 15:30 | Borac 2 | 1 : 3 | Dragačevo | |||||
27.09
15:30
Mladost Radost
Omladinac
4
1
|
27.09.2014 15:30 | Mladost Radost | 4 : 1 | Omladinac |
27.09
10:00
Jedinstvo
Jevremovac
|
27.09.2014 10:00 | Jedinstvo | : | Jevremovac | |||||
27.09
10:00
POFK Savacium
OFK Atletiko
2
1
|
27.09.2014 10:00 | POFK Savacium | 2 : 1 | OFK Atletiko | |||||
27.09
10:00
Radnički
Mladost
14
0
|
27.09.2014 10:00 | Radnički | 14 : 0 | Mladost |
27.09
10:00
Bambi
Zvižd
|
27.09.2014 10:00 | Bambi | : | Zvižd | |||||
27.09
11:00
Homoljac
VGSK
7
0
|
27.09.2014 11:00 | Homoljac | 7 : 0 | VGSK |
27.09
09:30
Senta
Subotica
0
0
|
27.09.2014 09:30 | Senta | 0 : 0 | Subotica |
27.09
Mladenovac
Sremcica
2
3
|
27.09.2014 | Mladenovac | 2 : 3 | Sremcica | |||||
27.09
Kolubara
Turbina
2
0
|
27.09.2014 | Kolubara | 2 : 0 | Turbina | |||||
27.09
Obrenovac 1905
Radnički
3
1
|
27.09.2014 | Obrenovac 1905 | 3 : 1 | Radnički |
27.09
11:00
Požarevac
Šumadija 1903
0
9
|
27.09.2014 11:00 | Požarevac | 0 : 9 | Šumadija 1903 |
27.09
09:30
Spartak '03
Tavankut
1
1
|
27.09.2014 09:30 | Spartak '03 | 1 : 1 | Tavankut | |||||
27.09
15:00
Subotica
Spartak '02
1
7
|
27.09.2014 15:00 | Subotica | 1 : 7 | Spartak '02 |
27.09
Zeleznicar
Jedinstvo 1
1
2
|
27.09.2014 | Zeleznicar | 1 : 2 | Jedinstvo 1 | |||||
27.09
10:00
Radnicki
Budućnost-Krušik 1
2
3
|
27.09.2014 10:00 | Radnicki | 2 : 3 | Budućnost-Krušik 1 | |||||
27.09
OFK Osecina
Omladinac
4
0
|
27.09.2014 | OFK Osecina | 4 : 0 | Omladinac | |||||
27.09
Ribnica
Budućnost-Krušik 2
0
3
|
27.09.2014 | Ribnica | 0 : 3 | Budućnost-Krušik 2 | |||||
27.09
Sampion
Polet
15
1
|
27.09.2014 | Sampion | 15 : 1 | Polet |
27.09
15:30
Bubamara
Javor
6
0
|
27.09.2014 15:30 | Bubamara | 6 : 0 | Javor | |||||
27.09
15:30
Guča
Srpski Orlovi
3
2
|
27.09.2014 15:30 | Guča | 3 : 2 | Srpski Orlovi | |||||
27.09
15:30
Gaučosi
Borac 1
4
2
|
27.09.2014 15:30 | Gaučosi | 4 : 2 | Borac 1 | |||||
27.09
15:30
Kiker
Borac 2
5
0
|
27.09.2014 15:30 | Kiker | 5 : 0 | Borac 2 | |||||
27.09
15:30
Čačak 94
Takovo
3
0
|
27.09.2014 15:30 | Čačak 94 | 3 : 0 | Takovo | |||||
27.09
15:30
Sloboda
Mladost
7
0
|
27.09.2014 15:30 | Sloboda | 7 : 0 | Mladost | |||||
27.09
15:30
Kinder
Metalac
1
2
|
27.09.2014 15:30 | Kinder | 1 : 2 | Metalac |
27.09
Kolubara
BASK
3
0
|
27.09.2014 | Kolubara | 3 : 0 | BASK | |||||
27.09
Rad
OFK Beograd
1
0
|
27.09.2014 | Rad | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
27.09
Teleoptik
Bežanija
7
1
|
27.09.2014 | Teleoptik | 7 : 1 | Bežanija | |||||
27.09
BSK Borča
Radnički Obrenovac
3
0
|
27.09.2014 | BSK Borča | 3 : 0 | Radnički Obrenovac | |||||
27.09
Čukarički
Sindjelić
9
0
|
27.09.2014 | Čukarički | 9 : 0 | Sindjelić | |||||
27.09
Crvena zvezda
Zemun
5
0
|
27.09.2014 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Zemun | |||||
27.09
Voždovac
Partizan
0
6
|
27.09.2014 | Voždovac | 0 : 6 | Partizan |
27.09
Fer Plej 06
Milutinac
3
0
|
27.09.2014 | Fer Plej 06 | 3 : 0 | Milutinac | |||||
27.09
Ada
Tempo
0
2
|
27.09.2014 | Ada | 0 : 2 | Tempo | |||||
27.09
Radnicki (NB)
Srem Jakovo
0
1
|
27.09.2014 | Radnicki (NB) | 0 : 1 | Srem Jakovo | |||||
27.09
BSK 1925
Šumadinac
9
0
|
27.09.2014 | BSK 1925 | 9 : 0 | Šumadinac | |||||
27.09
Brodarac
Sindjelić 2012
10
1
|
27.09.2014 | Brodarac | 10 : 1 | Sindjelić 2012 | |||||
27.09
IMT
Dominus
1
8
|
27.09.2014 | IMT | 1 : 8 | Dominus | |||||
27.09
Budućnost (D)
Studentski Grad
0
7
|
27.09.2014 | Budućnost (D) | 0 : 7 | Studentski Grad |
27.09
Zvezdara
Rušanj
9
1
|
27.09.2014 | Zvezdara | 9 : 1 | Rušanj | |||||
27.09
PKB Kovilovo
Banja
0
1
|
27.09.2014 | PKB Kovilovo | 0 : 1 | Banja | |||||
27.09
Balkan
Lepušnica
3
0
|
27.09.2014 | Balkan | 3 : 0 | Lepušnica | |||||
27.09
GSP Polet
Hajduk
0
8
|
27.09.2014 | GSP Polet | 0 : 8 | Hajduk | |||||
27.09
Torlak
Zmajevi
1
2
|
27.09.2014 | Torlak | 1 : 2 | Zmajevi | |||||
27.09
OLE
Atakante
2
0
|
27.09.2014 | OLE | 2 : 0 | Atakante | |||||
27.09
Crvena Zvezda MML
Poštar
1
0
|
27.09.2014 | Crvena Zvezda MML | 1 : 0 | Poštar |
27.09
Resnik
Napredak
0
3
|
27.09.2014 | Resnik | 0 : 3 | Napredak | |||||
27.09
FSFV
Milenium
3
0
|
27.09.2014 | FSFV | 3 : 0 | Milenium | |||||
27.09
Borac
Železničar
1
2
|
27.09.2014 | Borac | 1 : 2 | Železničar | |||||
27.09
Sremčica
Lokomotiva
2
0
|
27.09.2014 | Sremčica | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
27.09
Policajac
Sećeranac Ada
1
4
|
27.09.2014 | Policajac | 1 : 4 | Sećeranac Ada |
27.09
Jadar (GD)
Loznica 04
0
5
|
27.09.2014 | Jadar (GD) | 0 : 5 | Loznica 04 | |||||
27.09
Podrinje
Loznica 05
2
1
|
27.09.2014 | Podrinje | 2 : 1 | Loznica 05 |
27.09
16:00
Jahorina
Stakorina
3
2
|
27.09.2014 16:00 | Jahorina | 3 : 2 | Stakorina | |||||
27.09
16:00
Slavija
Laktaši
0
3
|
27.09.2014 16:00 | Slavija | 0 : 3 | Laktaši | |||||
27.09
16:00
Crvena zvijezda
Hercegovac
3
0
|
27.09.2014 16:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Hercegovac | |||||
27.09
16:00
Derventa
Maglić
3
0
|
27.09.2014 16:00 | Derventa | 3 : 0 | Maglić | |||||
27.09
16:00
Glasinac
Mladost
3
0
|
27.09.2014 16:00 | Glasinac | 3 : 0 | Mladost |
27.09
19:00
Nexe
Radnički
29
23
|
27.09.2014 19:00 | Nexe | 29 : 23 | Radnički | |||||
27.09
18:00
Tatran Prešov
Borac m:tel
42
20
|
27.09.2014 18:00 | Tatran Prešov | 42 : 20 | Borac m:tel |
27.09
18:00
Dubočica 54
ORK Bela Palanka
41
23
|
27.09.2014 18:00 | Dubočica 54 | 41 : 23 | ORK Bela Palanka | |||||
27.09
19:00
Vranje 1957
ORK Vlasotince
33
18
|
27.09.2014 19:00 | Vranje 1957 | 33 : 18 | ORK Vlasotince | |||||
27.09
19:00
Topličanin
BSK Heba
32
29
|
27.09.2014 19:00 | Topličanin | 32 : 29 | BSK Heba | |||||
27.09
20:00
Knjaževac
Jastrebac
25
25
|
27.09.2014 20:00 | Knjaževac | 25 : 25 | Jastrebac |
27.09
19:00
Mladost
ŽSK
24
32
|
27.09.2014 19:00 | Mladost | 24 : 32 | ŽSK | |||||
27.09
19:00
Hercegovina
Proleter
22
22
|
27.09.2014 19:00 | Hercegovina | 22 : 22 | Proleter |
27.09
Loznica
Sindjelić
12
19
|
27.09.2014 | Loznica | 12 : 19 | Sindjelić | |||||
27.09
Bask Soko
Smederevo
33
26
|
27.09.2014 | Bask Soko | 33 : 26 | Smederevo | |||||
27.09
Rekreativo
Partizan 2
24
21
|
27.09.2014 | Rekreativo | 24 : 21 | Partizan 2 | |||||
27.09
Sloga
Novi Beograd
24
29
|
27.09.2014 | Sloga | 24 : 29 | Novi Beograd | |||||
27.09
Obilić
Primus
33
22
|
27.09.2014 | Obilić | 33 : 22 | Primus | |||||
27.09
Sportski Centar Voždovac 2012
Studentski grad
29
23
|
27.09.2014 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 29 : 23 | Studentski grad |
27.09
18:00
Priboj
Radnički 2
35
25
|
27.09.2014 18:00 | Priboj | 35 : 25 | Radnički 2 | |||||
27.09
19:00
Šamot 65
Arilje
39
28
|
27.09.2014 19:00 | Šamot 65 | 39 : 28 | Arilje | |||||
27.09
18:00
Mladost
Lokomotiva
27
22
|
27.09.2014 18:00 | Mladost | 27 : 22 | Lokomotiva | |||||
27.09
Trepča
Beli andjeo
27
29
|
27.09.2014 | Trepča | 27 : 29 | Beli andjeo |
27.09
19:30
Jabuka
Crvenka II
36
22
|
27.09.2014 19:30 | Jabuka | 36 : 22 | Crvenka II | |||||
27.09
17:00
Radnički (K)
|
27.09.2014 17:00 | : | Radnički (K) | ||||||
27.09
19:30
Radnički 1958
Kikinda
28
27
|
27.09.2014 19:30 | Radnički 1958 | 28 : 27 | Kikinda |
27.09
19:00
Aleksinac
Progres
36
16
|
27.09.2014 19:00 | Aleksinac | 36 : 16 | Progres |
27.09
Prva Iskra Barič
Mladost
40
20
|
27.09.2014 | Prva Iskra Barič | 40 : 20 | Mladost | |||||
27.09
Dorćol
Ub
33
30
|
27.09.2014 | Dorćol | 33 : 30 | Ub | |||||
27.09
Mačva
Zemun 1957
24
17
|
27.09.2014 | Mačva | 24 : 17 | Zemun 1957 | |||||
27.09
Metaloplastika 2
Kosmaj
|
27.09.2014 | Metaloplastika 2 | : | Kosmaj | |||||
27.09
Umčari
Jedinstvo 1974
29
26
|
27.09.2014 | Umčari | 29 : 26 | Jedinstvo 1974 |
27.09
Brestovac
Radnički
15
30
|
27.09.2014 | Brestovac | 15 : 30 | Radnički | |||||
27.09
Paraćin
Rtanj
28
24
|
27.09.2014 | Paraćin | 28 : 24 | Rtanj | |||||
27.09
Rembas
Majdanpek
32
20
|
27.09.2014 | Rembas | 32 : 20 | Majdanpek |
27.09
Unirea
Omladinac (D)
32
31
|
27.09.2014 | Unirea | 32 : 31 | Omladinac (D) | |||||
27.09
Gaj
Crepaja
15
28
|
27.09.2014 | Gaj | 15 : 28 | Crepaja | |||||
27.09
Spartak
Omladinac (I)
28
32
|
27.09.2014 | Spartak | 28 : 32 | Omladinac (I) | |||||
27.09
18:00
Mladost (O)
Dolovo
12
28
|
27.09.2014 18:00 | Mladost (O) | 12 : 28 | Dolovo | |||||
27.09
Mladost (V)
Glogonj
50
13
|
27.09.2014 | Mladost (V) | 50 : 13 | Glogonj |
27.09
19:00
Prigrevica
Sonta
41
12
|
27.09.2014 19:00 | Prigrevica | 41 : 12 | Sonta |
27.09
Jedinstvo
Partizan (I)
30
20
|
27.09.2014 | Jedinstvo | 30 : 20 | Partizan (I) | |||||
27.09
Senta
Partizan (H)
30
16
|
27.09.2014 | Senta | 30 : 16 | Partizan (H) | |||||
27.09
Napredak
Crvena Zvezda 2
|
27.09.2014 | Napredak | : | Crvena Zvezda 2 | |||||
27.09
Gradnulica
Vojvoda Stepa
30
28
|
27.09.2014 | Gradnulica | 30 : 28 | Vojvoda Stepa |
27.09
19:00
Prijedor
Vogošća
32
26
|
27.09.2014 19:00 | Prijedor | 32 : 26 | Vogošća | |||||
27.09
20:00
Izviđač
Derventa
29
27
|
27.09.2014 20:00 | Izviđač | 29 : 27 | Derventa | |||||
27.09
20:00
Krivaja
Gračanica
33
33
|
27.09.2014 20:00 | Krivaja | 33 : 33 | Gračanica |
27.09
18:00
Kozara Mlijekoprodukt
Čelinac
32
22
|
27.09.2014 18:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 32 : 22 | Čelinac | |||||
27.09
18:00
Hercegovina
Golić Šarić
27
17
|
27.09.2014 18:00 | Hercegovina | 27 : 17 | Golić Šarić | |||||
27.09
18:00
Leotar
Mladost
32
23
|
27.09.2014 18:00 | Leotar | 32 : 23 | Mladost | |||||
27.09
18:00
Slavija
Drina
27
29
|
27.09.2014 18:00 | Slavija | 27 : 29 | Drina | |||||
27.09
18:00
Hercegovac
Bijeljina
24
29
|
27.09.2014 18:00 | Hercegovac | 24 : 29 | Bijeljina | |||||
27.09
18:00
Teslić
Kotor Varoš
28
22
|
27.09.2014 18:00 | Teslić | 28 : 22 | Kotor Varoš |
27.09
19:00
Železničar 1949
Spartak Vojput
34
31
|
27.09.2014 19:00 | Železničar 1949 | 34 : 31 | Spartak Vojput | |||||
27.09
19:00
Planinka Prolom voda
Metaloplastika
23
23
|
27.09.2014 19:00 | Planinka Prolom voda | 23 : 23 | Metaloplastika | |||||
27.09
19:00
Jugović
Partizan
33
21
|
27.09.2014 19:00 | Jugović | 33 : 21 | Partizan |
27.09
18:00
Crvenka Jaffa
Vrbas
28
26
|
27.09.2014 18:00 | Crvenka Jaffa | 28 : 26 | Vrbas | |||||
27.09
19:00
Zlatar
Sloga
23
35
|
27.09.2014 19:00 | Zlatar | 23 : 35 | Sloga | |||||
27.09
19:00
Napredak
Dinamo
36
31
|
27.09.2014 19:00 | Napredak | 36 : 31 | Dinamo |
27.09
Mladi Radnik
Junior 2
27
25
|
27.09.2014 | Mladi Radnik | 27 : 25 | Junior 2 | |||||
27.09
Radnički
Mačva
29
26
|
27.09.2014 | Radnički | 29 : 26 | Mačva | |||||
27.09
ORK Loznica
Sloga
27
39
|
27.09.2014 | ORK Loznica | 27 : 39 | Sloga |
27.09
Radnički
Mladost
27
30
|
27.09.2014 | Radnički | 27 : 30 | Mladost | |||||
27.09
Sloven
Pančevo
25
30
|
27.09.2014 | Sloven | 25 : 30 | Pančevo | |||||
27.09
Petrovaradin
Apatin
29
22
|
27.09.2014 | Petrovaradin | 29 : 22 | Apatin | |||||
27.09
Temerin
Ravangrad
33
18
|
27.09.2014 | Temerin | 33 : 18 | Ravangrad | |||||
27.09
Vrbas
Spartak
26
21
|
27.09.2014 | Vrbas | 26 : 21 | Spartak | |||||
27.09
Halas Jožef
Srem
31
23
|
27.09.2014 | Halas Jožef | 31 : 23 | Srem |
27.09
Čačak
Košutnjak
32
8
|
27.09.2014 | Čačak | 32 : 8 | Košutnjak | |||||
27.09
Metalac AD
Sloga
23
23
|
27.09.2014 | Metalac AD | 23 : 23 | Sloga | |||||
27.09
Prijepolje
Knjaz Miloš 2
29
39
|
27.09.2014 | Prijepolje | 29 : 39 | Knjaz Miloš 2 | |||||
27.09
Župa
Metalac
23
24
|
27.09.2014 | Župa | 23 : 24 | Metalac |
27.09
Đerdap
Vranje
26
23
|
27.09.2014 | Đerdap | 26 : 23 | Vranje | |||||
27.09
Rtanj
Mladost
28
31
|
27.09.2014 | Rtanj | 28 : 31 | Mladost |
27.09
Avala
Rudar
45
2
|
27.09.2014 | Avala | 45 : 2 | Rudar | |||||
27.09
Mladost
Petrovac
18
30
|
27.09.2014 | Mladost | 18 : 30 | Petrovac | |||||
27.09
Cepelin
Radnički BG
21
16
|
27.09.2014 | Cepelin | 21 : 16 | Radnički BG |
27.09
Mladost
Jadran
29
29
|
27.09.2014 | Mladost | 29 : 29 | Jadran | |||||
27.09
Jabuka 95
Želja
21
21
|
27.09.2014 | Jabuka 95 | 21 : 21 | Želja | |||||
27.09
Tikvara
Miletić
53
29
|
27.09.2014 | Tikvara | 53 : 29 | Miletić | |||||
27.09
Laki
Partizan
35
18
|
27.09.2014 | Laki | 35 : 18 | Partizan | |||||
27.09
Gradnulica
Dolovo
29
23
|
27.09.2014 | Gradnulica | 29 : 23 | Dolovo | |||||
27.09
Jedinstvo
Naftagas
18
24
|
27.09.2014 | Jedinstvo | 18 : 24 | Naftagas |
27.09
Žitorađa
Jastrebac
35
30
|
27.09.2014 | Žitorađa | 35 : 30 | Jastrebac | |||||
27.09
Naisa 2
Aleksinac
40
9
|
27.09.2014 | Naisa 2 | 40 : 9 | Aleksinac | |||||
27.09
Dubočica
Morava Han
27
26
|
27.09.2014 | Dubočica | 27 : 26 | Morava Han | |||||
27.09
Radan
Remesiana
16
7
|
27.09.2014 | Radan | 16 : 7 | Remesiana | |||||
27.09
Niška Banja
Paraćin
40
22
|
27.09.2014 | Niška Banja | 40 : 22 | Paraćin |
27.09
Obilić
Lehel
20
8
|
27.09.2014 | Obilić | 20 : 8 | Lehel | |||||
27.09
Sloga
Mokrin
17
23
|
27.09.2014 | Sloga | 17 : 23 | Mokrin | |||||
27.09
Aleksandrovo
Mladost
0
73
|
27.09.2014 | Aleksandrovo | 0 : 73 | Mladost |
27.09
Radnički
Rusin
51
10
|
27.09.2014 | Radnički | 51 : 10 | Rusin | |||||
27.09
Cepelin
Eret
|
27.09.2014 | Cepelin | : | Eret | |||||
27.09
Klenak 09
Odžaci
36
13
|
27.09.2014 | Klenak 09 | 36 : 13 | Odžaci | |||||
27.09
Deronje
Železničar 2
32
12
|
27.09.2014 | Deronje | 32 : 12 | Železničar 2 | |||||
27.09
Temerin 2
Hajduk
43
31
|
27.09.2014 | Temerin 2 | 43 : 31 | Hajduk | |||||
27.09
Mladost 2
Sonta
22
21
|
27.09.2014 | Mladost 2 | 22 : 21 | Sonta |
27.09
19:00
Katarina
Mira
26
21
|
27.09.2014 19:00 | Katarina | 26 : 21 | Mira | |||||
27.09
17:30
Krivaja
Ilidža
19
22
|
27.09.2014 17:30 | Krivaja | 19 : 22 | Ilidža | |||||
27.09
15:00
Bihać
Izviđač
28
26
|
27.09.2014 15:00 | Bihać | 28 : 26 | Izviđač | |||||
27.09
19:00
Grude
Zrinjski
29
15
|
27.09.2014 19:00 | Grude | 29 : 15 | Zrinjski |
27.09
19:00
Jagodina
Radnički KG
21
22
|
27.09.2014 19:00 | Jagodina | 21 : 22 | Radnički KG | |||||
27.09
19:00
Radnički (S)
Naisa
22
23
|
27.09.2014 19:00 | Radnički (S) | 22 : 23 | Naisa | |||||
27.09
18:30
Crvena Zvezda
Kikinda
21
29
|
27.09.2014 18:30 | Crvena Zvezda | 21 : 29 | Kikinda |
27.09
Voždovac
Vojna akademija
0
18
|
27.09.2014 | Voždovac | 0 : 18 | Vojna akademija | |||||
27.09
Tašmajdan
Novi Beograd
18
0
|
27.09.2014 | Tašmajdan | 18 : 0 | Novi Beograd |
27.09
Vojvoda
Zmaj
0
18
|
27.09.2014 | Vojvoda | 0 : 18 | Zmaj |
27.09
Niš
Soko
18
0
|
27.09.2014 | Niš | 18 : 0 | Soko |
27.09
16:30
Dorćol
Crvena Zvezda
24
22
|
27.09.2014 16:30 | Dorćol | 24 : 22 | Crvena Zvezda |