20.09
16:00
Loznica
Zvižd
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Loznica | 2 : 0 | Zvižd | |||||
20.09
16:00
Rudar
Karađorđe
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Rudar | 2 : 0 | Karađorđe | |||||
20.09
16:00
Budućnost Krušik 2014
GFK Jasenica 1911
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 1 | GFK Jasenica 1911 | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo
Sloga (P)
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Sloga (P) | |||||
20.09
16:00
Smederevo 1924
Šumadija 1903
0
0
|
20.09.2014 16:00 | Smederevo 1924 | 0 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
20.09
16:00
Šumadija
Bane
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Šumadija | 2 : 1 | Bane | |||||
20.09
16:00
Železničar
Jošanica
5
0
|
20.09.2014 16:00 | Železničar | 5 : 0 | Jošanica |
20.09
16:00
Ozren
Hajduk Veljko
3
2
|
20.09.2014 16:00 | Ozren | 3 : 2 | Hajduk Veljko | |||||
20.09
16:00
Sloga
Sinđelić
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Sloga | 1 : 1 | Sinđelić | |||||
20.09
16:00
Radnički (P)
Dinamo
0
0
|
20.09.2014 16:00 | Radnički (P) | 0 : 0 | Dinamo | |||||
20.09
16:00
Timočanin
Tabane 1970
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Timočanin | 1 : 0 | Tabane 1970 | |||||
20.09
16:00
Trstenik PPT
Radan
0
0
|
20.09.2014 16:00 | Trstenik PPT | 0 : 0 | Radan | |||||
20.09
16:00
OFK Bor
Car Konstantin
2
1
|
20.09.2014 16:00 | OFK Bor | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
20.09
16:00
Timok
Kopaonik
4
0
|
20.09.2014 16:00 | Timok | 4 : 0 | Kopaonik |
20.09
16:00
Dinamo
Cement
0
2
|
20.09.2014 16:00 | Dinamo | 0 : 2 | Cement | |||||
20.09
16:00
Banat
Radnički (Š)
0
0
|
20.09.2014 16:00 | Banat | 0 : 0 | Radnički (Š) | |||||
20.09
16:00
Sloga
Bačka 1901
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Bačka 1901 | |||||
20.09
16:00
ČSK Pivara
Radnički (NP)
5
2
|
20.09.2014 16:00 | ČSK Pivara | 5 : 2 | Radnički (NP) | |||||
20.09
16:00
Radnički (SM)
Vršac
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Radnički (SM) | 1 : 1 | Vršac | |||||
20.09
16:00
Radnički (S)
Senta
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Senta |
20.09
16:00
Brodarac 1947
Budućnost
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Brodarac 1947 | 1 : 0 | Budućnost | |||||
20.09
16:00
Teleoptik
IMT
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Teleoptik | 1 : 0 | IMT | |||||
20.09
11:00
GSP Polet
BASK
0
2
|
20.09.2014 11:00 | GSP Polet | 0 : 2 | BASK | |||||
20.09
16:00
Sopot
Železnik Lasta
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Sopot | 2 : 0 | Železnik Lasta | |||||
20.09
16:00
Zemun
Dorćol
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Zemun | 2 : 0 | Dorćol |
20.09
16:00
Takovo
Rudar (Bresnica)
2
2
|
20.09.2014 16:00 | Takovo | 2 : 2 | Rudar (Bresnica) | |||||
20.09
16:00
Mokra Gora
Dragačevo
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Mokra Gora | 2 : 0 | Dragačevo | |||||
20.09
16:00
Partizan
Braća Vuković
0
0
|
20.09.2014 16:00 | Partizan | 0 : 0 | Braća Vuković | |||||
20.09
16:00
Omladinac
Rudar (Baljevac)
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Rudar (Baljevac) | |||||
20.09
16:00
Metalac
Vodojaža
3
0
|
20.09.2014 16:00 | Metalac | 3 : 0 | Vodojaža |
20.09
16:00
Morava
Basarac
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Morava | 2 : 0 | Basarac | |||||
20.09
16:00
Gruža
Šumadinac (B)
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Gruža | 1 : 0 | Šumadinac (B) |
20.09
16:00
Sevojno
Zadrugar
0
0
|
20.09.2014 16:00 | Sevojno | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
20.09
16:00
FAP
Brezovica
2
0
|
20.09.2014 16:00 | FAP | 2 : 0 | Brezovica | |||||
20.09
16:00
Ribnica
Polimlje
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Ribnica | 2 : 1 | Polimlje | |||||
20.09
16:00
Radjevac
Jedinstvo 1945
2
2
|
20.09.2014 16:00 | Radjevac | 2 : 2 | Jedinstvo 1945 | |||||
20.09
16:00
Radnički (V)
Zlatar
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Radnički (V) | 1 : 0 | Zlatar |
20.09
16:00
FUD
SFS Borac
1
0
|
20.09.2014 16:00 | FUD | 1 : 0 | SFS Borac | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo
Jedinstvo (M)
6
0
|
20.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | Jedinstvo (M) |
20.09
16:00
Rudar (P)
Brestovac 1946
3
1
|
20.09.2014 16:00 | Rudar (P) | 3 : 1 | Brestovac 1946 | |||||
20.09
16:00
Rudar (B)
Moravica
4
1
|
20.09.2014 16:00 | Rudar (B) | 4 : 1 | Moravica | |||||
20.09
16:00
Nemetali
Napredak
1
9
|
20.09.2014 16:00 | Nemetali | 1 : 9 | Napredak | |||||
20.09
16:00
Rtanj
Bukovik
0
0
|
20.09.2014 16:00 | Rtanj | 0 : 0 | Bukovik |
20.09
16:00
Lužnica
Jedinstvo (B)
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Lužnica | 2 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
20.09
16:00
Pusta Reka
Balkanski
2
2
|
20.09.2014 16:00 | Pusta Reka | 2 : 2 | Balkanski | |||||
20.09
16:00
SFK Morava
BSK Bujanovac
4
0
|
20.09.2014 16:00 | SFK Morava | 4 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
20.09
16:00
SFK Moravac
Jedinstvo (BP)
3
1
|
20.09.2014 16:00 | SFK Moravac | 3 : 1 | Jedinstvo (BP) | |||||
20.09
16:00
Nebeski andjeli
Bobište
3
0
|
20.09.2014 16:00 | Nebeski andjeli | 3 : 0 | Bobište |
20.09
16:00
Jugović
Sloga
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Jugović | 2 : 0 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Omladinac
Sremac Vojka
4
1
|
20.09.2014 16:00 | Omladinac | 4 : 1 | Sremac Vojka | |||||
20.09
16:00
Mladost
Kabel
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Kabel |
20.09
16:00
ŽAK
TSC
0
0
|
20.09.2014 16:00 | ŽAK | 0 : 0 | TSC | |||||
20.09
16:00
OFK Vrbas
Bačka (P)
6
0
|
20.09.2014 16:00 | OFK Vrbas | 6 : 0 | Bačka (P) | |||||
20.09
16:00
Srbobran
OFK Mladost APA
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Srbobran | 1 : 1 | OFK Mladost APA |
20.09
16:00
Radnički (S)
Kozara
0
1
|
20.09.2014 16:00 | Radnički (S) | 0 : 1 | Kozara | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo (NB)
Železničar
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Jedinstvo (NB) | 1 : 1 | Železničar | |||||
20.09
16:00
Vršac United
OFK Kikinda
1
2
|
20.09.2014 16:00 | Vršac United | 1 : 2 | OFK Kikinda | |||||
20.09
16:00
Radnički (K)
Crvena Zvezda (RS)
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Radnički (K) | 2 : 0 | Crvena Zvezda (RS) | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo (BK)
Sloga
3
3
|
20.09.2014 16:00 | Jedinstvo (BK) | 3 : 3 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Sloboda
Mladost (L)
2
2
|
20.09.2014 16:00 | Sloboda | 2 : 2 | Mladost (L) |
20.09
16:00
Radnički (NB)
PKB
4
0
|
20.09.2014 16:00 | Radnički (NB) | 4 : 0 | PKB | |||||
20.09
16:00
Lokomotiva
Jedinstvo
0
0
|
20.09.2014 16:00 | Lokomotiva | 0 : 0 | Jedinstvo |
20.09
16:00
Gruža
Granit
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Gruža | 2 : 0 | Granit | |||||
20.09
16:00
Goč
Ribnica
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Goč | 2 : 0 | Ribnica |
20.09
16:30
Sloga (D)
Maršić
0
2
|
20.09.2014 16:30 | Sloga (D) | 0 : 2 | Maršić | |||||
20.09
16:30
Sloboda
Kolonija
1
1
|
20.09.2014 16:30 | Sloboda | 1 : 1 | Kolonija |
20.09
16:00
Spartak 1924
ZSK
5
0
|
20.09.2014 16:00 | Spartak 1924 | 5 : 0 | ZSK | |||||
20.09
16:00
Pepeljevac
Kačer
3
1
|
20.09.2014 16:00 | Pepeljevac | 3 : 1 | Kačer | |||||
20.09
16:00
Banjani
Trlić
1
3
|
20.09.2014 16:00 | Banjani | 1 : 3 | Trlić | |||||
20.09
16:00
OFK Jabučje
Junior Novo Naselje
1
3
|
20.09.2014 16:00 | OFK Jabučje | 1 : 3 | Junior Novo Naselje |
20.09
16:00
Sindjelić
Podrinje
2
2
|
20.09.2014 16:00 | Sindjelić | 2 : 2 | Podrinje | |||||
20.09
16:00
Jadar
Borac (L)
4
0
|
20.09.2014 16:00 | Jadar | 4 : 0 | Borac (L) |
20.09
16:00
Karađorđe
Prvi srpski ustanak
7
1
|
20.09.2014 16:00 | Karađorđe | 7 : 1 | Prvi srpski ustanak |
20.09
16:00
Polet (SD)
Đerdap
3
1
|
20.09.2014 16:00 | Polet (SD) | 3 : 1 | Đerdap |
20.09
16:00
Glavaš
SASK
3
1
|
20.09.2014 16:00 | Glavaš | 3 : 1 | SASK |
20.09
15:30
OFK Tekstilac
Morava 1918
0
3
|
20.09.2014 15:30 | OFK Tekstilac | 0 : 3 | Morava 1918 |
20.09
16:00
Jug Bogdan
Borac
2
3
|
20.09.2014 16:00 | Jug Bogdan | 2 : 3 | Borac | |||||
20.09
16:00
Trbunje
Kaćuša
3
3
|
20.09.2014 16:00 | Trbunje | 3 : 3 | Kaćuša | |||||
20.09
16:00
Polet
Dunđerski
2
2
|
20.09.2014 16:00 | Polet | 2 : 2 | Dunđerski | |||||
20.09
16:00
Topličanin
Nikodije Stojanović Tatko
7
0
|
20.09.2014 16:00 | Topličanin | 7 : 0 | Nikodije Stojanović Tatko |
20.09
16:30
Blagotin
Mladi radnik
3
2
|
20.09.2014 16:30 | Blagotin | 3 : 2 | Mladi radnik |
20.09
16:00
Proleter
Budućnost
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Proleter | 1 : 1 | Budućnost | |||||
20.09
16:00
Vojvodina
Bečej 1918
0
1
|
20.09.2014 16:00 | Vojvodina | 0 : 1 | Bečej 1918 |
20.09
16:00
Sofeks
Jedinstvo
3
0
|
20.09.2014 16:00 | Sofeks | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
OFK Slavija
Dinamo
3
0
|
20.09.2014 16:00 | OFK Slavija | 3 : 0 | Dinamo | |||||
20.09
16:00
Fruškogorski partizan
Šajkaš 1908
0
2
|
20.09.2014 16:00 | Fruškogorski partizan | 0 : 2 | Šajkaš 1908 | |||||
20.09
16:00
Mladost
Vinogradar
5
2
|
20.09.2014 16:00 | Mladost | 5 : 2 | Vinogradar |
20.09
16:30
Rudar
Hajduk 1932
2
0
|
20.09.2014 16:30 | Rudar | 2 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
20.09
16:30
1. Maj
Hrtkovci
7
0
|
20.09.2014 16:30 | 1. Maj | 7 : 0 | Hrtkovci | |||||
20.09
16:30
Partizan
Hajduk (D)
3
0
|
20.09.2014 16:30 | Partizan | 3 : 0 | Hajduk (D) |
20.09
16:00
Sloga
Bajša
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Bajša | |||||
20.09
16:00
Obilić
Bačka
4
2
|
20.09.2014 16:00 | Obilić | 4 : 2 | Bačka | |||||
20.09
16:00
Panonija IM Topola
Olimpija
1
3
|
20.09.2014 16:00 | Panonija IM Topola | 1 : 3 | Olimpija | |||||
20.09
16:00
Krivaja
Palić
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Krivaja | 1 : 0 | Palić |
20.09
16:00
Polet (K)
Rusin
8
0
|
20.09.2014 16:00 | Polet (K) | 8 : 0 | Rusin |
20.09
16:00
BAK
Mladost (O)
3
2
|
20.09.2014 16:00 | BAK | 3 : 2 | Mladost (O) | |||||
20.09
16:00
Omladinac (D)
Mladost (V)
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Mladost (V) |
20.09
16:00
Begej
Vojvodina (NM)
4
1
|
20.09.2014 16:00 | Begej | 4 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
20.09
16:00
Krajina
Crvena zvezda
1
2
|
20.09.2014 16:00 | Krajina | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
20.09
16:00
Naftagas
Radnički Zrenjanin
0
2
|
20.09.2014 16:00 | Naftagas | 0 : 2 | Radnički Zrenjanin | |||||
20.09
16:00
Bilećanin
Omladinac
1
4
|
20.09.2014 16:00 | Bilećanin | 1 : 4 | Omladinac |
20.09
16:00
PKB Kovilovo
Borac (O)
1
2
|
20.09.2014 16:00 | PKB Kovilovo | 1 : 2 | Borac (O) | |||||
20.09
11:00
Komgrap
Sindjelić 2012(U)
2
0
|
20.09.2014 11:00 | Komgrap | 2 : 0 | Sindjelić 2012(U) |
20.09
16:00
Vinča
Dunavac (G)
5
1
|
20.09.2014 16:00 | Vinča | 5 : 1 | Dunavac (G) |
20.09
16:00
Palilula
Radnički 1947 (Č)
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Palilula | 1 : 1 | Radnički 1947 (Č) | |||||
20.09
16:00
Zaplanjac
Knežica
9
0
|
20.09.2014 16:00 | Zaplanjac | 9 : 0 | Knežica | |||||
20.09
16:00
Koprijan 1975
Rutevac
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Koprijan 1975 | 2 : 0 | Rutevac |
20.09
16:00
Tanasko Rajić
Gnjilan
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Tanasko Rajić | 2 : 0 | Gnjilan | |||||
20.09
16:00
Spartak
Zadrugar
0
3
|
20.09.2014 16:00 | Spartak | 0 : 3 | Zadrugar |
20.09
16:00
Aluminjum
Budućnost (PK)
1
3
|
20.09.2014 16:00 | Aluminjum | 1 : 3 | Budućnost (PK) |
20.09
16:00
Malinik
Rudar
0
1
|
20.09.2014 16:00 | Malinik | 0 : 1 | Rudar |
20.09
16:00
Levosoje Talenat
Čelik
0
8
|
20.09.2014 16:00 | Levosoje Talenat | 0 : 8 | Čelik | |||||
20.09
16:00
Biljači
Pavlovac
1
4
|
20.09.2014 16:00 | Biljači | 1 : 4 | Pavlovac |
20.09
16:00
Partizan (U)
Vojvodina (CC)
2
4
|
20.09.2014 16:00 | Partizan (U) | 2 : 4 | Vojvodina (CC) |
20.09
15:30
Resavac
Napredak
4
0
|
20.09.2014 15:30 | Resavac | 4 : 0 | Napredak |
20.09
15:30
Napredak (Sv)
Javor
1
2
|
20.09.2014 15:30 | Napredak (Sv) | 1 : 2 | Javor | |||||
20.09
15:30
Resavac
OFK Batinac
0
1
|
20.09.2014 15:30 | Resavac | 0 : 1 | OFK Batinac | |||||
20.09
15:30
Rudar (P)
Polet
2
1
|
20.09.2014 15:30 | Rudar (P) | 2 : 1 | Polet |
20.09
Železničar
Sloga
2
1
|
20.09.2014 | Železničar | 2 : 1 | Sloga |
20.09
16:00
Crvenka
Rastina 1918
3
1
|
20.09.2014 16:00 | Crvenka | 3 : 1 | Rastina 1918 | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo 1947
Radnički 1918
1
5
|
20.09.2014 16:00 | Jedinstvo 1947 | 1 : 5 | Radnički 1918 |
20.09
16:00
Šumadija
Proleter
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Šumadija | 2 : 1 | Proleter | |||||
20.09
16:00
Grdica
Stubal
0
3
|
20.09.2014 16:00 | Grdica | 0 : 3 | Stubal | |||||
20.09
16:00
Magnohrom
Morava (M)
7
0
|
20.09.2014 16:00 | Magnohrom | 7 : 0 | Morava (M) |
20.09
Sušica 2012
Navalin
6
5
|
20.09.2014 | Sušica 2012 | 6 : 5 | Navalin | |||||
20.09
Jedinstvo
Gradac
2
1
|
20.09.2014 | Jedinstvo | 2 : 1 | Gradac | |||||
20.09
Bratstvo
OFK Morava
4
0
|
20.09.2014 | Bratstvo | 4 : 0 | OFK Morava |
20.09
16:00
Radnički Šabački
Mladi Borac
4
0
|
20.09.2014 16:00 | Radnički Šabački | 4 : 0 | Mladi Borac | |||||
20.09
16:00
Milicionar
Duško
5
2
|
20.09.2014 16:00 | Milicionar | 5 : 2 | Duško |
20.09
16:30
Kostrež
Rubin (Z)
3
4
|
20.09.2014 16:30 | Kostrež | 3 : 4 | Rubin (Z) |
20.09
16:00
Napredak 2012
Sloga
0
1
|
20.09.2014 16:00 | Napredak 2012 | 0 : 1 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo GVD
Gredetin
0
3
|
20.09.2014 16:00 | Jedinstvo GVD | 0 : 3 | Gredetin |
20.09
16:30
Delija
2. Oktobar
5
0
|
20.09.2014 16:30 | Delija | 5 : 0 | 2. Oktobar | |||||
20.09
16:30
Napredak
Jedinstvo
1
2
|
20.09.2014 16:30 | Napredak | 1 : 2 | Jedinstvo |
20.09
16:00
Proleter
Kopljari
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Proleter | 2 : 0 | Kopljari | |||||
20.09
16:00
Trnava
Mladost
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Trnava | 2 : 1 | Mladost |
20.09
16:00
Hercegovac
Neštin
3
0
|
20.09.2014 16:00 | Hercegovac | 3 : 0 | Neštin |
20.09
16:00
Polet (V)
Napredak (B)
5
0
|
20.09.2014 16:00 | Polet (V) | 5 : 0 | Napredak (B) | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo (Lj)
Sloga (Ć)
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 1 | Sloga (Ć) |
20.09
16:00
Orao
Vojvode
5
4
|
20.09.2014 16:00 | Orao | 5 : 4 | Vojvode |
20.09
15:30
Bresje Superior
Jasenica
10
1
|
20.09.2014 15:30 | Bresje Superior | 10 : 1 | Jasenica |
20.09
16:00
Lajkovac
Sloga
8
2
|
20.09.2014 16:00 | Lajkovac | 8 : 2 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Mladost
Nepričava
3
1
|
20.09.2014 16:00 | Mladost | 3 : 1 | Nepričava | |||||
20.09
16:00
Ratkovac
Strmovo 1968
4
0
|
20.09.2014 16:00 | Ratkovac | 4 : 0 | Strmovo 1968 |
20.09
16:00
Heroj Polet
OFK Mladost
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Heroj Polet | 1 : 0 | OFK Mladost |
20.09
16:00
Jerma
Veliki Suvodol
1
2
|
20.09.2014 16:00 | Jerma | 1 : 2 | Veliki Suvodol | |||||
20.09
16:00
Mladost
Rongo Siti
3
2
|
20.09.2014 16:00 | Mladost | 3 : 2 | Rongo Siti | |||||
20.09
16:00
Zvezda
Temac
3
1
|
20.09.2014 16:00 | Zvezda | 3 : 1 | Temac |
20.09
16:00
Dušan Silni
Elektrovojvodina
0
10
|
20.09.2014 16:00 | Dušan Silni | 0 : 10 | Elektrovojvodina |
20.09
16:00
Rudar
OFK Stublenica
4
3
|
20.09.2014 16:00 | Rudar | 4 : 3 | OFK Stublenica | |||||
20.09
16:00
Kalenić
Polet
2
6
|
20.09.2014 16:00 | Kalenić | 2 : 6 | Polet |
20.09
16:00
Graničar
Timok
0
4
|
20.09.2014 16:00 | Graničar | 0 : 4 | Timok | |||||
20.09
16:00
Deli Jovan
Grlište
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Deli Jovan | 2 : 0 | Grlište | |||||
20.09
16:00
Kosovo
Šljivar
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Kosovo | 2 : 0 | Šljivar |
20.09
15:30
Cerovac 2013
Budućnost
2
0
|
20.09.2014 15:30 | Cerovac 2013 | 2 : 0 | Budućnost | |||||
20.09
15:30
Proleter
Radnik
2
3
|
20.09.2014 15:30 | Proleter | 2 : 3 | Radnik |
20.09
16:00
Bjelica
Jedinstvo
2
3
|
20.09.2014 16:00 | Bjelica | 2 : 3 | Jedinstvo |
20.09
16:00
Moravac (ZT)
Toplica
4
1
|
20.09.2014 16:00 | Moravac (ZT) | 4 : 1 | Toplica | |||||
20.09
16:00
Grkinja
Dušnik
1
2
|
20.09.2014 16:00 | Grkinja | 1 : 2 | Dušnik | |||||
20.09
16:00
Doljevac 1971
Moravac (Č)
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Doljevac 1971 | 1 : 1 | Moravac (Č) |
20.09
16:00
Crvena zvezda
Marjan
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Marjan |
20.09
16:00
OFK Slavija
Jezava
0
10
|
20.09.2014 16:00 | OFK Slavija | 0 : 10 | Jezava |
20.09
16:00
Badljevica
Lunjevac
3
0
|
20.09.2014 16:00 | Badljevica | 3 : 0 | Lunjevac | |||||
20.09
16:00
Omladinac (S)
Crvena zvezda
0
3
|
20.09.2014 16:00 | Omladinac (S) | 0 : 3 | Crvena zvezda |
20.09
16:00
Torpedo
Dragojevac
1
8
|
20.09.2014 16:00 | Torpedo | 1 : 8 | Dragojevac | |||||
20.09
16:00
Žika 2013
Skupljen 2013
3
3
|
20.09.2014 16:00 | Žika 2013 | 3 : 3 | Skupljen 2013 |
20.09
Pocerina
Sinošević
7
0
|
20.09.2014 | Pocerina | 7 : 0 | Sinošević | |||||
20.09
16:00
Bojić
Grušić
6
0
|
20.09.2014 16:00 | Bojić | 6 : 0 | Grušić |
20.09
16:00
Proleter
Jednota 1950
0
1
|
20.09.2014 16:00 | Proleter | 0 : 1 | Jednota 1950 |
20.09
16:00
Rudar
Polet
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Rudar | 2 : 1 | Polet | |||||
20.09
16:00
Mladi radnik
Lazarevac
7
1
|
20.09.2014 16:00 | Mladi radnik | 7 : 1 | Lazarevac | |||||
20.09
16:00
TEK Sloga
OFK Radnički
2
0
|
20.09.2014 16:00 | TEK Sloga | 2 : 0 | OFK Radnički | |||||
20.09
16:00
Šumadija
Bistrica
1
13
|
20.09.2014 16:00 | Šumadija | 1 : 13 | Bistrica | |||||
20.09
16:00
OFK Burovo
Budućnost
7
1
|
20.09.2014 16:00 | OFK Burovo | 7 : 1 | Budućnost |
20.09
15:30
Zlatica Taun
Radnik
0
0
|
20.09.2014 15:30 | Zlatica Taun | 0 : 0 | Radnik |
20.09
16:00
Nomanica
OFK Bobište
0
2
|
20.09.2014 16:00 | Nomanica | 0 : 2 | OFK Bobište | |||||
20.09
16:00
Napredak
Grdanica 024
5
0
|
20.09.2014 16:00 | Napredak | 5 : 0 | Grdanica 024 | |||||
20.09
16:00
Jedinstvo
Gornje Krajince
3
0
|
20.09.2014 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Gornje Krajince | |||||
20.09
16:00
Ofk Bratstvo
Vlasina 2014
10
2
|
20.09.2014 16:00 | Ofk Bratstvo | 10 : 2 | Vlasina 2014 |
20.09
16:00
Radnik 2013
BSK
2
2
|
20.09.2014 16:00 | Radnik 2013 | 2 : 2 | BSK |
20.09
16:00
DB Junajted
Tolisavac - VT
1
2
|
20.09.2014 16:00 | DB Junajted | 1 : 2 | Tolisavac - VT | |||||
20.09
16:00
Krasava
Bratstvo
5
3
|
20.09.2014 16:00 | Krasava | 5 : 3 | Bratstvo |
20.09
16:00
Manastirica
Jedinstvo
5
1
|
20.09.2014 16:00 | Manastirica | 5 : 1 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Vukan
Mladost (R)
0
1
|
20.09.2014 16:00 | Vukan | 0 : 1 | Mladost (R) | |||||
20.09
16:00
Bata Bulić
Melnica
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Bata Bulić | 2 : 1 | Melnica |
20.09
16:00
Soko
Laolac
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Soko | 2 : 0 | Laolac | |||||
20.09
16:00
Omladinac B
7. juli
3
5
|
20.09.2014 16:00 | Omladinac B | 3 : 5 | 7. juli |
20.09
16:00
BSK 2014
Mlada krila
0
2
|
20.09.2014 16:00 | BSK 2014 | 0 : 2 | Mlada krila |
20.09
16:00
Popovići
Miločajac
1
2
|
20.09.2014 16:00 | Popovići | 1 : 2 | Miločajac | |||||
20.09
16:00
Stara Čaršija
Jovo Kursula
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Stara Čaršija | 2 : 1 | Jovo Kursula |
20.09
16:00
Bresje
Kolonija
4
2
|
20.09.2014 16:00 | Bresje | 4 : 2 | Kolonija |
20.09
16:00
Posavina
Omladinac
1
2
|
20.09.2014 16:00 | Posavina | 1 : 2 | Omladinac |
20.09
16:00
TE Gučevo
Rudar
4
1
|
20.09.2014 16:00 | TE Gučevo | 4 : 1 | Rudar | |||||
20.09
16:00
Granit
Hajduk
1
2
|
20.09.2014 16:00 | Granit | 1 : 2 | Hajduk |
20.09
Sindjelić
Beljanica
1
2
|
20.09.2014 | Sindjelić | 1 : 2 | Beljanica | |||||
20.09
16:00
Planinac
Zelenika
4
2
|
20.09.2014 16:00 | Planinac | 4 : 2 | Zelenika |
20.09
17:00
Stara Čaršija
Sloboda 1948
2
1
|
20.09.2014 17:00 | Stara Čaršija | 2 : 1 | Sloboda 1948 | |||||
20.09
17:00
Rujišnik
Jugovići
2
2
|
20.09.2014 17:00 | Rujišnik | 2 : 2 | Jugovići | |||||
20.09
17:00
Topoljak
Vinogradar
4
0
|
20.09.2014 17:00 | Topoljak | 4 : 0 | Vinogradar |
20.09
13:00
Crnča
Lonjin
0
3
|
20.09.2014 13:00 | Crnča | 0 : 3 | Lonjin | |||||
20.09
13:00
Grabovica
OFK Donja Ljuboviđa
9
2
|
20.09.2014 13:00 | Grabovica | 9 : 2 | OFK Donja Ljuboviđa | |||||
20.09
13:00
Vrhpolje
Sloga (DB)
5
3
|
20.09.2014 13:00 | Vrhpolje | 5 : 3 | Sloga (DB) |
20.09
16:00
Mladost (MM)
Šumice
5
1
|
20.09.2014 16:00 | Mladost (MM) | 5 : 1 | Šumice |
20.09
16:00
Naša Krajina
Solunac
2
2
|
20.09.2014 16:00 | Naša Krajina | 2 : 2 | Solunac | |||||
20.09
16:00
Banat
Sloga
3
1
|
20.09.2014 16:00 | Banat | 3 : 1 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Gaj
Janošik
0
3
|
20.09.2014 16:00 | Gaj | 0 : 3 | Janošik |
20.09
16:00
Sloga 2012
Vojvoda
0
2
|
20.09.2014 16:00 | Sloga 2012 | 0 : 2 | Vojvoda | |||||
20.09
16:00
Mladost
Mladost
|
20.09.2014 16:00 | Mladost | : | Mladost |
20.09
16:00
Meteor
Badnjevac
3
0
|
20.09.2014 16:00 | Meteor | 3 : 0 | Badnjevac |
20.09
16:00
Belfast
Dobrič 1974
0
3
|
20.09.2014 16:00 | Belfast | 0 : 3 | Dobrič 1974 |
20.09
16:00
Omladinac 2013
Culjković
4
2
|
20.09.2014 16:00 | Omladinac 2013 | 4 : 2 | Culjković | |||||
20.09
16:00
Maovi
Torpedo 1924
2
2
|
20.09.2014 16:00 | Maovi | 2 : 2 | Torpedo 1924 | |||||
20.09
16:00
Zadrugar
Napredak (Š)
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Napredak (Š) | |||||
20.09
16:00
Metaloplastika
Sloga
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Metaloplastika | 1 : 0 | Sloga |
20.09
16:00
Dušan Silni
Jedinstvo
9
0
|
20.09.2014 16:00 | Dušan Silni | 9 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Miloš Pocerac 2013
OFK Jelen
2
3
|
20.09.2014 16:00 | Miloš Pocerac 2013 | 2 : 3 | OFK Jelen |
20.09
16:00
Budućnost
Laznica
10
3
|
20.09.2014 16:00 | Budućnost | 10 : 3 | Laznica |
20.09
15:30
Velika Morava
Mladost
2
0
|
20.09.2014 15:30 | Velika Morava | 2 : 0 | Mladost |
20.09
16:30
Gaglovo
Globoder
0
3
|
20.09.2014 16:30 | Gaglovo | 0 : 3 | Globoder |
20.09
16:30
Lipovac
Bukovica
3
4
|
20.09.2014 16:30 | Lipovac | 3 : 4 | Bukovica | |||||
20.09
16:30
Zdravinje
Jablanica
9
2
|
20.09.2014 16:30 | Zdravinje | 9 : 2 | Jablanica | |||||
20.09
16:30
Trmčari
Zmajevac
1
1
|
20.09.2014 16:30 | Trmčari | 1 : 1 | Zmajevac |
20.09
16:00
Borac
Krćevac 04
6
0
|
20.09.2014 16:00 | Borac | 6 : 0 | Krćevac 04 | |||||
20.09
16:00
Mladost
Budućnost
1
2
|
20.09.2014 16:00 | Mladost | 1 : 2 | Budućnost |
20.09
16:00
Petka
Sloga
0
3
|
20.09.2014 16:00 | Petka | 0 : 3 | Sloga |
20.09
16:00
Zadrugar
Skela
0
5
|
20.09.2014 16:00 | Zadrugar | 0 : 5 | Skela | |||||
20.09
16:00
Ljubinić
Sloga
4
0
|
20.09.2014 16:00 | Ljubinić | 4 : 0 | Sloga | |||||
20.09
16:00
Tornado
Rekreativo
7
0
|
20.09.2014 16:00 | Tornado | 7 : 0 | Rekreativo | |||||
20.09
16:00
Baljevac
Proleter
0
3
|
20.09.2014 16:00 | Baljevac | 0 : 3 | Proleter |
20.09
16:00
Drina
Vitez
0
0
|
20.09.2014 16:00 | Drina | 0 : 0 | Vitez | |||||
20.09
16:00
Sloboda
Željezničar
1
2
|
20.09.2014 16:00 | Sloboda | 1 : 2 | Željezničar | |||||
20.09
16:00
Zvijezda Gradačac
Radnik
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Zvijezda Gradačac | 1 : 1 | Radnik | |||||
20.09
16:00
Velež
Slavija
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Velež | 2 : 0 | Slavija | |||||
20.09
16:00
Mladost
Široki Brijeg
0
2
|
20.09.2014 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Široki Brijeg | |||||
20.09
17:00
Sarajevo
Olimpic
4
2
|
20.09.2014 17:00 | Sarajevo | 4 : 2 | Olimpic | |||||
20.09
16:00
Travnik
Čelik
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Travnik | 1 : 0 | Čelik |
20.09
16:00
Napredak
Tekstilac
3
1
|
20.09.2014 16:00 | Napredak | 3 : 1 | Tekstilac | |||||
20.09
16:00
Podrinje
Krupa
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Podrinje | 1 : 1 | Krupa | |||||
20.09
16:00
Drina HE
Rudar Prijedor
1
3
|
20.09.2014 16:00 | Drina HE | 1 : 3 | Rudar Prijedor | |||||
20.09
16:00
Vlasenica
Mladost
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Vlasenica | 2 : 1 | Mladost | |||||
20.09
16:00
Sloboda (NG)
Proleter
4
3
|
20.09.2014 16:00 | Sloboda (NG) | 4 : 3 | Proleter | |||||
20.09
16:00
Leotar
Sutjeska
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Leotar | 2 : 1 | Sutjeska |
20.09
16:00
Glasinac 2011
Velež
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Glasinac 2011 | 1 : 0 | Velež | |||||
20.09
16:00
Rudar
Famos
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Famos |
20.09
16:00
Ljubić
Mineral
1
0
|
20.09.2014 16:00 | Ljubić | 1 : 0 | Mineral | |||||
20.09
16:00
Župa Superpetrol
Ozren
3
2
|
20.09.2014 16:00 | Župa Superpetrol | 3 : 2 | Ozren | |||||
20.09
16:00
BSK
Modriča
1
1
|
20.09.2014 16:00 | BSK | 1 : 1 | Modriča |
20.09
16:00
Mladost (S)
Gomionica
8
2
|
20.09.2014 16:00 | Mladost (S) | 8 : 2 | Gomionica | |||||
20.09
16:00
Karanovac
Budućnost
4
1
|
20.09.2014 16:00 | Karanovac | 4 : 1 | Budućnost | |||||
20.09
16:00
Lauš
Naprijed Horizont
7
0
|
20.09.2014 16:00 | Lauš | 7 : 0 | Naprijed Horizont | |||||
20.09
16:00
FSA
Sloga (S)
2
4
|
20.09.2014 16:00 | FSA | 2 : 4 | Sloga (S) | |||||
20.09
16:00
Progres
Potkozarje
4
0
|
20.09.2014 16:00 | Progres | 4 : 0 | Potkozarje | |||||
20.09
16:00
Brdo
Lijevče
4
4
|
20.09.2014 16:00 | Brdo | 4 : 4 | Lijevče |
20.09
16:00
Trebava
Crvena zvijezda (G)
4
1
|
20.09.2014 16:00 | Trebava | 4 : 1 | Crvena zvijezda (G) |
20.09
16:00
Bratstvo
Guber
2
2
|
20.09.2014 16:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Guber |
20.09
16:00
Jablanica
Ratar
0
4
|
20.09.2014 16:00 | Jablanica | 0 : 4 | Ratar |
20.09
16:00
Akademac-UIS
Jedinstvo
3
2
|
20.09.2014 16:00 | Akademac-UIS | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Sloga 94
Magnojević 01
4
0
|
20.09.2014 16:00 | Sloga 94 | 4 : 0 | Magnojević 01 |
20.09
16:00
Radnik
Blatna
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Radnik | 2 : 0 | Blatna |
20.09
15:30
Mladost
Beočić
0
1
|
20.09.2014 15:30 | Mladost | 0 : 1 | Beočić | |||||
20.09
15:30
Šumadinac
Polet
9
1
|
20.09.2014 15:30 | Šumadinac | 9 : 1 | Polet |
20.09
16:00
Tomislavci
Pobeda
3
0
|
20.09.2014 16:00 | Tomislavci | 3 : 0 | Pobeda | |||||
20.09
16:00
Sloboda
Mićunovo
3
0
|
20.09.2014 16:00 | Sloboda | 3 : 0 | Mićunovo |
20.09
16:00
OFK Mladenovac
Omladinac
3
0
|
20.09.2014 16:00 | OFK Mladenovac | 3 : 0 | Omladinac |
20.09
Kotlenik
Polet
2
0
|
20.09.2014 | Kotlenik | 2 : 0 | Polet | |||||
20.09
Omladinac
Mladi Radnik
2
0
|
20.09.2014 | Omladinac | 2 : 0 | Mladi Radnik |
20.09
15:00
Cetinje
Ibar
1
0
|
20.09.2014 15:00 | Cetinje | 1 : 0 | Ibar | |||||
20.09
15:00
Radnički
Jedinstvo
2
0
|
20.09.2014 15:00 | Radnički | 2 : 0 | Jedinstvo |
20.09
16:00
Radnički (N)
Rad
3
0
|
20.09.2014 16:00 | Radnički (N) | 3 : 0 | Rad | |||||
20.09
19:00
Čukarički
Donji Srem
1
1
|
20.09.2014 19:00 | Čukarički | 1 : 1 | Donji Srem | |||||
20.09
15:00
OFK Beograd
Voždovac
1
0
|
20.09.2014 15:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Voždovac | |||||
20.09
16:00
Mladost
Borac
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Borac | |||||
20.09
18:00
Crvena zvezda
Novi Pazar
2
0
|
20.09.2014 18:00 | Crvena zvezda | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
20.09
16:00
Jagodina
Napredak
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Jagodina | 1 : 1 | Napredak | |||||
20.09
19:00
Vojvodina
Spartak
5
2
|
20.09.2014 19:00 | Vojvodina | 5 : 2 | Spartak |
20.09
16:30
Radnik
Moravac Orion
1
0
|
20.09.2014 16:30 | Radnik | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
20.09
16:30
Sloga (K)
Sloboda
0
1
|
20.09.2014 16:30 | Sloga (K) | 0 : 1 | Sloboda | |||||
20.09
16:30
BSK Borča
Kolubara
3
1
|
20.09.2014 16:30 | BSK Borča | 3 : 1 | Kolubara | |||||
20.09
16:30
Bežanija
Metalac (GM)
0
2
|
20.09.2014 16:30 | Bežanija | 0 : 2 | Metalac (GM) | |||||
20.09
16:30
Sloga (PM)
Inđija
1
1
|
20.09.2014 16:30 | Sloga (PM) | 1 : 1 | Inđija | |||||
20.09
16:30
Proleter
Bačka (BP)
1
0
|
20.09.2014 16:30 | Proleter | 1 : 0 | Bačka (BP) | |||||
20.09
16:30
Jedinstvo Putevi
Javor Matis
0
0
|
20.09.2014 16:30 | Jedinstvo Putevi | 0 : 0 | Javor Matis | |||||
20.09
16:30
Sindjelić
Mačva
1
1
|
20.09.2014 16:30 | Sindjelić | 1 : 1 | Mačva |
20.09
11:00
Karađorđe
Una Fortuna
2
1
|
20.09.2014 11:00 | Karađorđe | 2 : 1 | Una Fortuna | |||||
20.09
11:00
Gradac
Slatke Male
0
0
|
20.09.2014 11:00 | Gradac | 0 : 0 | Slatke Male | |||||
20.09
16:00
Šumadija 1903
Šabac
5
1
|
20.09.2014 16:00 | Šumadija 1903 | 5 : 1 | Šabac |
20.09
13:00
Obilić
Metalmania
4
1
|
20.09.2014 13:00 | Obilić | 4 : 1 | Metalmania | |||||
20.09
15:30
Polet
Radnički 1919
8
0
|
20.09.2014 15:30 | Polet | 8 : 0 | Radnički 1919 | |||||
20.09
15:00
Sremice
Rubin
0
3
|
20.09.2014 15:00 | Sremice | 0 : 3 | Rubin |
20.09
16:00
Mladost
Čelik
4
0
|
20.09.2014 16:00 | Mladost | 4 : 0 | Čelik | |||||
20.09
15:30
SFK 2000
Radnik Etno Selo
6
0
|
20.09.2014 15:30 | SFK 2000 | 6 : 0 | Radnik Etno Selo |
20.09
16:00
Mašinac
Požarevac
4
0
|
20.09.2014 16:00 | Mašinac | 4 : 0 | Požarevac |
20.09
15:30
Lemind Lavice
Železničar Pančevo
4
1
|
20.09.2014 15:30 | Lemind Lavice | 4 : 1 | Železničar Pančevo | |||||
20.09
12:00
Radnički 2013
Fruškogorac
2
2
|
20.09.2014 12:00 | Radnički 2013 | 2 : 2 | Fruškogorac | |||||
20.09
11:00
Jagodina
Kolibri
1
5
|
20.09.2014 11:00 | Jagodina | 1 : 5 | Kolibri |
20.09
16:00
Borac
Radnik
4
0
|
20.09.2014 16:00 | Borac | 4 : 0 | Radnik |
20.09
10:00
Cetinje
Bratstvo
1
2
|
20.09.2014 10:00 | Cetinje | 1 : 2 | Bratstvo | |||||
20.09
15:00
Mladost
Rudar
8
0
|
20.09.2014 15:00 | Mladost | 8 : 0 | Rudar | |||||
20.09
15:00
Sutjeska
Zeta
2
1
|
20.09.2014 15:00 | Sutjeska | 2 : 1 | Zeta | |||||
20.09
15:00
Ibar
Kom
0
0
|
20.09.2014 15:00 | Ibar | 0 : 0 | Kom |
20.09
11:00
Radnički 1923
Čukarički
0
2
|
20.09.2014 11:00 | Radnički 1923 | 0 : 2 | Čukarički |
20.09
13:00
Indeks
Kabel
0
2
|
20.09.2014 13:00 | Indeks | 0 : 2 | Kabel | |||||
20.09
10:00
OFK Hajduk
Banat
5
1
|
20.09.2014 10:00 | OFK Hajduk | 5 : 1 | Banat | |||||
20.09
10:00
Inđija
ŽAK
6
0
|
20.09.2014 10:00 | Inđija | 6 : 0 | ŽAK | |||||
20.09
10:00
Proleter 2006
ČSK Pivara
1
2
|
20.09.2014 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 2 | ČSK Pivara | |||||
20.09
10:00
Donji Srem
Radnički (NP)
5
1
|
20.09.2014 10:00 | Donji Srem | 5 : 1 | Radnički (NP) | |||||
20.09
10:00
Radnički (SM)
Proleter (NS)
3
1
|
20.09.2014 10:00 | Radnički (SM) | 3 : 1 | Proleter (NS) |
20.09
Radnički (N) 2
Radnik
1
0
|
20.09.2014 | Radnički (N) 2 | 1 : 0 | Radnik | |||||
20.09
11:00
Palilulac
Jedinstvo
1
2
|
20.09.2014 11:00 | Palilulac | 1 : 2 | Jedinstvo | |||||
20.09
11:00
Dinamo
Radnički (P)
2
2
|
20.09.2014 11:00 | Dinamo | 2 : 2 | Radnički (P) | |||||
20.09
Hajduk Veljko
Moravac Orion
2
3
|
20.09.2014 | Hajduk Veljko | 2 : 3 | Moravac Orion |
20.09
16:00
Sloga
FAP
5
0
|
20.09.2014 16:00 | Sloga | 5 : 0 | FAP | |||||
20.09
16:00
Buducnost
Mladost
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Buducnost | 2 : 0 | Mladost | |||||
20.09
16:00
Metalac
Sloga
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Metalac | 2 : 0 | Sloga |
20.09
10:00
Kolubara
Policajac
4
0
|
20.09.2014 10:00 | Kolubara | 4 : 0 | Policajac | |||||
20.09
11:30
Radnički (O)
BASK
1
0
|
20.09.2014 11:30 | Radnički (O) | 1 : 0 | BASK | |||||
20.09
12:00
Mladenovac
Internacional
1
0
|
20.09.2014 12:00 | Mladenovac | 1 : 0 | Internacional | |||||
20.09
12:00
Voždovac
Žarkovo
2
0
|
20.09.2014 12:00 | Voždovac | 2 : 0 | Žarkovo |
20.09
12:00
Proleter
Budućnost
12
0
|
20.09.2014 12:00 | Proleter | 12 : 0 | Budućnost | |||||
20.09
12:00
Železničar
7. Juli
0
10
|
20.09.2014 12:00 | Železničar | 0 : 10 | 7. Juli |
20.09
10:00
Bačka 1901
Senta
5
0
|
20.09.2014 10:00 | Bačka 1901 | 5 : 0 | Senta |
20.09
11:30
Proleter (BK)
Partizan (G)
6
2
|
20.09.2014 11:30 | Proleter (BK) | 6 : 2 | Partizan (G) | |||||
20.09
16:30
Borac (St)
Sloga (BNS)
3
0
|
20.09.2014 16:30 | Borac (St) | 3 : 0 | Sloga (BNS) |
20.09
14:00
Proleter
Budućnost
9
0
|
20.09.2014 14:00 | Proleter | 9 : 0 | Budućnost | |||||
20.09
14:00
Vojvodina
Bečej
1
7
|
20.09.2014 14:00 | Vojvodina | 1 : 7 | Bečej |
20.09
15:00
Spartak
Unirea
13
0
|
20.09.2014 15:00 | Spartak | 13 : 0 | Unirea | |||||
20.09
12:00
Glogonj
Borac (Sakule)
6
0
|
20.09.2014 12:00 | Glogonj | 6 : 0 | Borac (Sakule) | |||||
20.09
16:00
Omladinac (O)
Vojvodina
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Omladinac (O) | 1 : 1 | Vojvodina |
20.09
14:00
Badljevica
Lunjevac
3
0
|
20.09.2014 14:00 | Badljevica | 3 : 0 | Lunjevac | |||||
20.09
14:00
Petrijevac
Drugovac
0
3
|
20.09.2014 14:00 | Petrijevac | 0 : 3 | Drugovac | |||||
20.09
14:00
Omladinac
Crvena zvezda
0
2
|
20.09.2014 14:00 | Omladinac | 0 : 2 | Crvena zvezda |
20.09
14:00
Borac
Radnik
2
0
|
20.09.2014 14:00 | Borac | 2 : 0 | Radnik |
20.09
12:00
Bečej 1918
Vrbas
2
0
|
20.09.2014 12:00 | Bečej 1918 | 2 : 0 | Vrbas | |||||
20.09
12:00
Bačka 1901
Vojvodina
0
7
|
20.09.2014 12:00 | Bačka 1901 | 0 : 7 | Vojvodina | |||||
20.09
12:00
Vršac
Indeks
3
0
|
20.09.2014 12:00 | Vršac | 3 : 0 | Indeks | |||||
20.09
12:00
Radnički (S)
Spartak
0
2
|
20.09.2014 12:00 | Radnički (S) | 0 : 2 | Spartak | |||||
20.09
12:00
Novi Sad
Bačka (BP)
3
1
|
20.09.2014 12:00 | Novi Sad | 3 : 1 | Bačka (BP) | |||||
20.09
12:00
Proleter 2006
Inđija
3
1
|
20.09.2014 12:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | Inđija | |||||
20.09
12:00
Mladost Bambi
OFK Hajduk
2
1
|
20.09.2014 12:00 | Mladost Bambi | 2 : 1 | OFK Hajduk |
20.09
16:00
AS
Šumadija 1903
3
0
|
20.09.2014 16:00 | AS | 3 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
20.09
11:00
Sloga
Rudar
2
0
|
20.09.2014 11:00 | Sloga | 2 : 0 | Rudar | |||||
20.09
16:00
Vrnjačka Banja
Kiker
1
2
|
20.09.2014 16:00 | Vrnjačka Banja | 1 : 2 | Kiker | |||||
20.09
13:00
Bane
Novi Pazar
0
2
|
20.09.2014 13:00 | Bane | 0 : 2 | Novi Pazar |
20.09
16:00
Dolina
Dinamo
2
2
|
20.09.2014 16:00 | Dolina | 2 : 2 | Dinamo |
20.09
12:30
Trepča
Jošanica ND
|
20.09.2014 12:30 | Trepča | : | Jošanica ND |
20.09
12:00
Loznica
Radnički
3
0
|
20.09.2014 12:00 | Loznica | 3 : 0 | Radnički | |||||
20.09
12:00
Savacium
Budućnost Krušik 2014
2
0
|
20.09.2014 12:00 | Savacium | 2 : 0 | Budućnost Krušik 2014 |
20.09
Palilulac
Brodarac1947
0
7
|
20.09.2014 | Palilulac | 0 : 7 | Brodarac1947 | |||||
20.09
Studentski Grad
Komgrap
3
0
|
20.09.2014 | Studentski Grad | 3 : 0 | Komgrap | |||||
20.09
Trudbenik
Zvezdara
2
1
|
20.09.2014 | Trudbenik | 2 : 1 | Zvezdara | |||||
20.09
Siti Sport Klub
PKB
1
0
|
20.09.2014 | Siti Sport Klub | 1 : 0 | PKB | |||||
20.09
PKB Kovilovo
Mladenovac
4
1
|
20.09.2014 | PKB Kovilovo | 4 : 1 | Mladenovac | |||||
20.09
GSP Polet
Banja
3
0
|
20.09.2014 | GSP Polet | 3 : 0 | Banja |
20.09
Radnički (N) 2
Radnik
2
0
|
20.09.2014 | Radnički (N) 2 | 2 : 0 | Radnik | |||||
20.09
Napredak
Timok
3
2
|
20.09.2014 | Napredak | 3 : 2 | Timok | |||||
20.09
Palilulac
Jagodina 2
1
3
|
20.09.2014 | Palilulac | 1 : 3 | Jagodina 2 | |||||
20.09
Nacional
Dubočica 1923
3
0
|
20.09.2014 | Nacional | 3 : 0 | Dubočica 1923 | |||||
20.09
Topličanin
Bor
3
0
|
20.09.2014 | Topličanin | 3 : 0 | Bor | |||||
20.09
Dinamo
Radnički P
4
0
|
20.09.2014 | Dinamo | 4 : 0 | Radnički P | |||||
20.09
Real Niš
Kruševac
4
0
|
20.09.2014 | Real Niš | 4 : 0 | Kruševac | |||||
20.09
Hajduk Veljko
Moravac Orion
|
20.09.2014 | Hajduk Veljko | : | Moravac Orion |
20.09
10:00
IMT
Sinđelić 2012
4
0
|
20.09.2014 10:00 | IMT | 4 : 0 | Sinđelić 2012 | |||||
20.09
12:00
Budućnost (D)
IM Rakovica
0
5
|
20.09.2014 12:00 | Budućnost (D) | 0 : 5 | IM Rakovica | |||||
20.09
14:30
Zmaj 1953
Radnički (O)
2
3
|
20.09.2014 14:30 | Zmaj 1953 | 2 : 3 | Radnički (O) | |||||
20.09
09:30
Železnik Lasta
Borac Ostružnica
2
1
|
20.09.2014 09:30 | Železnik Lasta | 2 : 1 | Borac Ostružnica | |||||
20.09
10:00
Srem
Novi Beograd
2
4
|
20.09.2014 10:00 | Srem | 2 : 4 | Novi Beograd | |||||
20.09
10:00
BSK 1925
Milenium
1
1
|
20.09.2014 10:00 | BSK 1925 | 1 : 1 | Milenium | |||||
20.09
13:00
Bežanija
Baćevac
10
2
|
20.09.2014 13:00 | Bežanija | 10 : 2 | Baćevac |
20.09
09:30
Brodarac 1947
BASK
1
2
|
20.09.2014 09:30 | Brodarac 1947 | 1 : 2 | BASK | |||||
20.09
10:00
Budućnost
BSK
0
4
|
20.09.2014 10:00 | Budućnost | 0 : 4 | BSK | |||||
20.09
10:00
IM Rakovica
Boleč
1
2
|
20.09.2014 10:00 | IM Rakovica | 1 : 2 | Boleč | |||||
20.09
13:00
Bežanija
Železnik Lasta
7
0
|
20.09.2014 13:00 | Bežanija | 7 : 0 | Železnik Lasta | |||||
20.09
14:00
Srem
Grafičar
10
0
|
20.09.2014 14:00 | Srem | 10 : 0 | Grafičar |
20.09
10:00
TSC
Kikinda
1
0
|
20.09.2014 10:00 | TSC | 1 : 0 | Kikinda | |||||
20.09
10:00
Bečej 1918
Vrbas
0
4
|
20.09.2014 10:00 | Bečej 1918 | 0 : 4 | Vrbas | |||||
20.09
10:00
Bačka 1901
FK Vojvodina
0
8
|
20.09.2014 10:00 | Bačka 1901 | 0 : 8 | FK Vojvodina | |||||
20.09
10:00
Vršac
Indeks
1
2
|
20.09.2014 10:00 | Vršac | 1 : 2 | Indeks | |||||
20.09
10:00
Radnički (S)
Spartak
0
5
|
20.09.2014 10:00 | Radnički (S) | 0 : 5 | Spartak | |||||
20.09
10:00
Novi Sad
Bačka (BP)
2
7
|
20.09.2014 10:00 | Novi Sad | 2 : 7 | Bačka (BP) | |||||
20.09
10:00
Proleter 2006
Inđija
1
0
|
20.09.2014 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 0 | Inđija | |||||
20.09
10:00
Mladost Bambi
OFK Hajduk
0
1
|
20.09.2014 10:00 | Mladost Bambi | 0 : 1 | OFK Hajduk |
20.09
11:00
Kopernikus Železničar
Timočanin
6
0
|
20.09.2014 11:00 | Kopernikus Železničar | 6 : 0 | Timočanin | |||||
20.09
11:00
SFS Borac
Radnički (P)
1
2
|
20.09.2014 11:00 | SFS Borac | 1 : 2 | Radnički (P) | |||||
20.09
11:00
Timok
Hajduk Veljko
2
1
|
20.09.2014 11:00 | Timok | 2 : 1 | Hajduk Veljko |
20.09
16:00
AF Duljaj
Petlić
2
1
|
20.09.2014 16:00 | AF Duljaj | 2 : 1 | Petlić | |||||
20.09
16:00
Obilić
Karađorđe
4
0
|
20.09.2014 16:00 | Obilić | 4 : 0 | Karađorđe | |||||
20.09
16:00
Mihajlovac 1934
Zvižd
1
1
|
20.09.2014 16:00 | Mihajlovac 1934 | 1 : 1 | Zvižd | |||||
20.09
16:00
Semendria 1924
GFK Jasenica 1911
0
3
|
20.09.2014 16:00 | Semendria 1924 | 0 : 3 | GFK Jasenica 1911 | |||||
20.09
16:00
Rudar
Badnjevac
2
3
|
20.09.2014 16:00 | Rudar | 2 : 3 | Badnjevac | |||||
20.09
16:00
Presing
Šumadija
0
2
|
20.09.2014 16:00 | Presing | 0 : 2 | Šumadija | |||||
20.09
16:00
Sloga (PM)
Pinkum
2
0
|
20.09.2014 16:00 | Sloga (PM) | 2 : 0 | Pinkum |
20.09
11:00
Karaš (J)
Polet
4
0
|
20.09.2014 11:00 | Karaš (J) | 4 : 0 | Polet |
20.09
10:00
Jugoslavija
Borac (P)
2
0
|
20.09.2014 10:00 | Jugoslavija | 2 : 0 | Borac (P) | |||||
20.09
09:30
Stenli
Dinamo
4
4
|
20.09.2014 09:30 | Stenli | 4 : 4 | Dinamo | |||||
20.09
10:30
Proleter (M)
Smederevo 1924
4
1
|
20.09.2014 10:30 | Proleter (M) | 4 : 1 | Smederevo 1924 |
20.09
15:00
Borac
Dinamo 1945
2
5
|
20.09.2014 15:00 | Borac | 2 : 5 | Dinamo 1945 | |||||
20.09
10:00
Banat
Železničar
2
1
|
20.09.2014 10:00 | Banat | 2 : 1 | Železničar |
20.09
10:00
Proleter
Budućnost
3
0
|
20.09.2014 10:00 | Proleter | 3 : 0 | Budućnost | |||||
20.09
10:00
Železničar
7. Juli
4
0
|
20.09.2014 10:00 | Železničar | 4 : 0 | 7. Juli |
20.09
10:00
Plana
Vodice
3
0
|
20.09.2014 10:00 | Plana | 3 : 0 | Vodice |
20.09
11:00
Šumadija 1903
Sloga
3
1
|
20.09.2014 11:00 | Šumadija 1903 | 3 : 1 | Sloga | |||||
20.09
11:00
Bubamara
AS
1
0
|
20.09.2014 11:00 | Bubamara | 1 : 0 | AS | |||||
20.09
11:00
Radnički
Vrnjačka Banja
7
0
|
20.09.2014 11:00 | Radnički | 7 : 0 | Vrnjačka Banja | |||||
20.09
11:00
Apolon
Apolon 4
2
0
|
20.09.2014 11:00 | Apolon | 2 : 0 | Apolon 4 |
20.09
16:00
Šabac
Jedinstvo
5
0
|
20.09.2014 16:00 | Šabac | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
20.09
16:00
Senjak
Železničar
2
1
|
20.09.2014 16:00 | Senjak | 2 : 1 | Železničar | |||||
20.09
10:00
Savacijum
Budućnost Krušik 2014
2
2
|
20.09.2014 10:00 | Savacijum | 2 : 2 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
20.09
16:00
Mačva 2005
Mačva
6
2
|
20.09.2014 16:00 | Mačva 2005 | 6 : 2 | Mačva |
20.09
16:30
Mladost (L)
Mladost Radost
0
2
|
20.09.2014 16:30 | Mladost (L) | 0 : 2 | Mladost Radost | |||||
20.09
16:30
Dragačevo
Takovo
2
0
|
20.09.2014 16:30 | Dragačevo | 2 : 0 | Takovo |
20.09
10:00
Jedinstvo
OFK Atletiko
0
1
|
20.09.2014 10:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | OFK Atletiko | |||||
20.09
10:00
POFK Savacium
Donjošorac
|
20.09.2014 10:00 | POFK Savacium | : | Donjošorac | |||||
20.09
12:00
Radnički
Jelen
|
20.09.2014 12:00 | Radnički | : | Jelen |
20.09
11:00
Homoljac
RSK
13
0
|
20.09.2014 11:00 | Homoljac | 13 : 0 | RSK |
20.09
10:00
Senta
Spartak
2
1
|
20.09.2014 10:00 | Senta | 2 : 1 | Spartak |
20.09
09:00
Avala
Beograd 1929
1
2
|
20.09.2014 09:00 | Avala | 1 : 2 | Beograd 1929 | |||||
20.09
10:00
Internacional
Hajduk
1
1
|
20.09.2014 10:00 | Internacional | 1 : 1 | Hajduk | |||||
20.09
10:00
PKB
Balkan
0
2
|
20.09.2014 10:00 | PKB | 0 : 2 | Balkan | |||||
20.09
10:30
Trudbenik
Lepušnica
5
1
|
20.09.2014 10:30 | Trudbenik | 5 : 1 | Lepušnica |
20.09
Sremcica
Turbina
1
4
|
20.09.2014 | Sremcica | 1 : 4 | Turbina | |||||
20.09
Radnički
Lokomotiva
2
0
|
20.09.2014 | Radnički | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
20.09
Fer Plej
Obrenovac 1905
0
5
|
20.09.2014 | Fer Plej | 0 : 5 | Obrenovac 1905 | |||||
20.09
Stepojevac Vaga
Futsal Kolubara
0
2
|
20.09.2014 | Stepojevac Vaga | 0 : 2 | Futsal Kolubara |
20.09
10:00
Arena Su
Obilić
13
0
|
20.09.2014 10:00 | Arena Su | 13 : 0 | Obilić | |||||
20.09
10:00
Čoka
TSC
1
1
|
20.09.2014 10:00 | Čoka | 1 : 1 | TSC |
20.09
Sampion
Zeleznicar
5
2
|
20.09.2014 | Sampion | 5 : 2 | Zeleznicar | |||||
20.09
Jedinstvo 2
Ribnica
6
0
|
20.09.2014 | Jedinstvo 2 | 6 : 0 | Ribnica | |||||
20.09
12:00
Budućnost-Krušik 2
OFK Osecina
3
0
|
20.09.2014 12:00 | Budućnost-Krušik 2 | 3 : 0 | OFK Osecina | |||||
20.09
10:00
Omladinac
Radnicki
2
3
|
20.09.2014 10:00 | Omladinac | 2 : 3 | Radnicki | |||||
20.09
Budućnost-Krušik 1
Jedinstvo 1
2
3
|
20.09.2014 | Budućnost-Krušik 1 | 2 : 3 | Jedinstvo 1 |
20.09
16:30
Metalac
Sloboda
2
0
|
20.09.2014 16:30 | Metalac | 2 : 0 | Sloboda | |||||
20.09
16:30
Mladost
Čačak 94
1
2
|
20.09.2014 16:30 | Mladost | 1 : 2 | Čačak 94 | |||||
20.09
16:30
Borac 2
Gaučosi
2
8
|
20.09.2014 16:30 | Borac 2 | 2 : 8 | Gaučosi | |||||
20.09
16:30
Borac 1
Guča
6
1
|
20.09.2014 16:30 | Borac 1 | 6 : 1 | Guča | |||||
20.09
16:30
Srpski Orlovi
Bubamara
0
5
|
20.09.2014 16:30 | Srpski Orlovi | 0 : 5 | Bubamara |
20.09
11:00
Pazar Juniors
Rudar
3
1
|
20.09.2014 11:00 | Pazar Juniors | 3 : 1 | Rudar | |||||
20.09
11:00
OFK Ras
Trepča
0
1
|
20.09.2014 11:00 | OFK Ras | 0 : 1 | Trepča | |||||
20.09
11:00
ND 2011
Kosmet
0
1
|
20.09.2014 11:00 | ND 2011 | 0 : 1 | Kosmet | |||||
20.09
11:00
Tutin
Kolasin
6
0
|
20.09.2014 11:00 | Tutin | 6 : 0 | Kolasin |
20.09
BASK
Crvena zvezda
0
4
|
20.09.2014 | BASK | 0 : 4 | Crvena zvezda | |||||
20.09
Radnički Obrenovac
OFK Beograd
0
6
|
20.09.2014 | Radnički Obrenovac | 0 : 6 | OFK Beograd | |||||
20.09
Bežanija
Kolubara
0
6
|
20.09.2014 | Bežanija | 0 : 6 | Kolubara | |||||
20.09
Partizan
Čukarički
2
0
|
20.09.2014 | Partizan | 2 : 0 | Čukarički | |||||
20.09
Sindjelić
BSK Borča
2
3
|
20.09.2014 | Sindjelić | 2 : 3 | BSK Borča | |||||
20.09
Teleoptik
Rad
3
4
|
20.09.2014 | Teleoptik | 3 : 4 | Rad | |||||
20.09
Zemun
Voždovac
1
2
|
20.09.2014 | Zemun | 1 : 2 | Voždovac |
20.09
Sindjelić 2012
Ada
0
10
|
20.09.2014 | Sindjelić 2012 | 0 : 10 | Ada | |||||
20.09
Zmaj 1953
Radnicki (NB)
0
4
|
20.09.2014 | Zmaj 1953 | 0 : 4 | Radnicki (NB) | |||||
20.09
Milutinac
Budućnost (D)
2
0
|
20.09.2014 | Milutinac | 2 : 0 | Budućnost (D) | |||||
20.09
Dominus
Fer Plej 06
3
1
|
20.09.2014 | Dominus | 3 : 1 | Fer Plej 06 | |||||
20.09
Studentski Grad
BSK 1925
0
5
|
20.09.2014 | Studentski Grad | 0 : 5 | BSK 1925 | |||||
20.09
Šumadinac
Brodarac
1
1
|
20.09.2014 | Šumadinac | 1 : 1 | Brodarac | |||||
20.09
Srem Jakovo
IMT
5
3
|
20.09.2014 | Srem Jakovo | 5 : 3 | IMT |
20.09
Rušanj
Internacional
0
8
|
20.09.2014 | Rušanj | 0 : 8 | Internacional | |||||
20.09
Banja
Crvena Zvezda MML
4
0
|
20.09.2014 | Banja | 4 : 0 | Crvena Zvezda MML | |||||
20.09
Zmajevi
Zvezdara
4
1
|
20.09.2014 | Zmajevi | 4 : 1 | Zvezdara | |||||
20.09
Poštar
Balkan
0
3
|
20.09.2014 | Poštar | 0 : 3 | Balkan | |||||
20.09
Hajduk
PKB Kovilovo
1
2
|
20.09.2014 | Hajduk | 1 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
20.09
Atakante
Torlak
2
4
|
20.09.2014 | Atakante | 2 : 4 | Torlak | |||||
20.09
Lepušnica
OLE
1
3
|
20.09.2014 | Lepušnica | 1 : 3 | OLE |
20.09
Sremčica
FSFV
0
7
|
20.09.2014 | Sremčica | 0 : 7 | FSFV | |||||
20.09
Napredak
Borac
3
0
|
20.09.2014 | Napredak | 3 : 0 | Borac | |||||
20.09
Sećeranac Ada
Milenium
7
0
|
20.09.2014 | Sećeranac Ada | 7 : 0 | Milenium | |||||
20.09
Lokomotiva
Resnik
2
2
|
20.09.2014 | Lokomotiva | 2 : 2 | Resnik | |||||
20.09
Železničar
Policajac
7
1
|
20.09.2014 | Železničar | 7 : 1 | Policajac |
20.09
10:00
Kosmaj
OFK Beograd B
1
3
|
20.09.2014 10:00 | Kosmaj | 1 : 3 | OFK Beograd B | |||||
20.09
13:00
Obrenovac 1905
011 B
1
3
|
20.09.2014 13:00 | Obrenovac 1905 | 1 : 3 | 011 B | |||||
20.09
16:30
Boleč
Sopot
3
0
|
20.09.2014 16:30 | Boleč | 3 : 0 | Sopot |
20.09
Luk
Podrinje
0
8
|
20.09.2014 | Luk | 0 : 8 | Podrinje |
20.09
Sity Sport Club
Bežanija
1
4
|
20.09.2014 | Sity Sport Club | 1 : 4 | Bežanija | |||||
20.09
Rad
BSK 1925
11
2
|
20.09.2014 | Rad | 11 : 2 | BSK 1925 | |||||
20.09
Selo Mladenovac
Crvena zvezda
0
5
|
20.09.2014 | Selo Mladenovac | 0 : 5 | Crvena zvezda | |||||
20.09
Fair Play 06
Vinča
7
0
|
20.09.2014 | Fair Play 06 | 7 : 0 | Vinča | |||||
20.09
OFK Beograd
Voždovac
5
0
|
20.09.2014 | OFK Beograd | 5 : 0 | Voždovac |
20.09
Dominus
Teleoptik
6
1
|
20.09.2014 | Dominus | 6 : 1 | Teleoptik | |||||
20.09
Vrčin
Crvena zvezda
1
4
|
20.09.2014 | Vrčin | 1 : 4 | Crvena zvezda | |||||
20.09
Rad
Fair Play 06
4
0
|
20.09.2014 | Rad | 4 : 0 | Fair Play 06 | |||||
20.09
OFK Beograd
Voždovac
1
0
|
20.09.2014 | OFK Beograd | 1 : 0 | Voždovac |
20.09
15:00
Meshkov Brest
Zagreb
28
29
|
20.09.2014 15:00 | Meshkov Brest | 28 : 29 | Zagreb | |||||
20.09
16:00
MKB-MVM Veszprém
Metalurg
33
21
|
20.09.2014 16:00 | MKB-MVM Veszprém | 33 : 21 | Metalurg | |||||
20.09
18:00
Tatran Prešov
Vojvodina
36
30
|
20.09.2014 18:00 | Tatran Prešov | 36 : 30 | Vojvodina |
20.09
19:00
BSK Heba
Vranje 1957
30
24
|
20.09.2014 19:00 | BSK Heba | 30 : 24 | Vranje 1957 | |||||
20.09
19:00
ORK Vlasotince
Dubočica 54
17
27
|
20.09.2014 19:00 | ORK Vlasotince | 17 : 27 | Dubočica 54 | |||||
20.09
Mladost 1949
Hajduk Veljko
32
31
|
20.09.2014 | Mladost 1949 | 32 : 31 | Hajduk Veljko |
20.09
20:30
Metalac
Nova Pazova
24
23
|
20.09.2014 20:30 | Metalac | 24 : 23 | Nova Pazova | |||||
20.09
19:00
Jedinstvo
Hercegovina
33
33
|
20.09.2014 19:00 | Jedinstvo | 33 : 33 | Hercegovina | |||||
20.09
17:00
Vladimirovac
Mladost
36
21
|
20.09.2014 17:00 | Vladimirovac | 36 : 21 | Mladost | |||||
20.09
19:00
ŽSK
Banatski Karlovac
39
29
|
20.09.2014 19:00 | ŽSK | 39 : 29 | Banatski Karlovac |
20.09
Sportski Centar Voždovac 2012
Loznica
35
25
|
20.09.2014 | Sportski Centar Voždovac 2012 | 35 : 25 | Loznica | |||||
20.09
Studentski grad
Obilić
15
30
|
20.09.2014 | Studentski grad | 15 : 30 | Obilić | |||||
20.09
Primus
Sloga
30
19
|
20.09.2014 | Primus | 30 : 19 | Sloga | |||||
20.09
Novi Beograd
Rekreativo
26
21
|
20.09.2014 | Novi Beograd | 26 : 21 | Rekreativo | |||||
20.09
Partizan 2
Bask Soko
27
30
|
20.09.2014 | Partizan 2 | 27 : 30 | Bask Soko | |||||
20.09
Smederevo
Sindjelić
29
28
|
20.09.2014 | Smederevo | 29 : 28 | Sindjelić |
20.09
19:00
Potisje Pleteks
Radnički (JT)
30
34
|
20.09.2014 19:00 | Potisje Pleteks | 30 : 34 | Radnički (JT) | |||||
20.09
19:00
Radnički (K)
Vrbas Karneks 2
33
38
|
20.09.2014 19:00 | Radnički (K) | 33 : 38 | Vrbas Karneks 2 |
20.09
Jedinstvo 1974
Metaloplastika 2
20
25
|
20.09.2014 | Jedinstvo 1974 | 20 : 25 | Metaloplastika 2 | |||||
20.09
Kosmaj
Mačva
|
20.09.2014 | Kosmaj | : | Mačva | |||||
20.09
Zemun 1957
Dorćol
32
24
|
20.09.2014 | Zemun 1957 | 32 : 24 | Dorćol | |||||
20.09
Ub
Prva Iskra Barič
28
22
|
20.09.2014 | Ub | 28 : 22 | Prva Iskra Barič | |||||
20.09
Mladost
Radnički
16
40
|
20.09.2014 | Mladost | 16 : 40 | Radnički |
20.09
Omladinac (I)
Gaj
41
9
|
20.09.2014 | Omladinac (I) | 41 : 9 | Gaj | |||||
20.09
Dolovo
Spartak
44
15
|
20.09.2014 | Dolovo | 44 : 15 | Spartak | |||||
20.09
Glogonj
Mladost (O)
20
29
|
20.09.2014 | Glogonj | 20 : 29 | Mladost (O) | |||||
20.09
Omladinac (D)
Mladost (V)
23
25
|
20.09.2014 | Omladinac (D) | 23 : 25 | Mladost (V) |
20.09
19:00
Rusin
Grafičar (B)
25
35
|
20.09.2014 19:00 | Rusin | 25 : 35 | Grafičar (B) | |||||
20.09
19:00
Sonta
Sombor
30
25
|
20.09.2014 19:00 | Sonta | 30 : 25 | Sombor | |||||
20.09
19:00
Vojput 2
Dalmatinac
23
35
|
20.09.2014 19:00 | Vojput 2 | 23 : 35 | Dalmatinac |
20.09
Partizan (I)
Gradnulica
24
40
|
20.09.2014 | Partizan (I) | 24 : 40 | Gradnulica | |||||
20.09
Naftagas
Napredak
|
20.09.2014 | Naftagas | : | Napredak | |||||
20.09
Crvena Zvezda 2
Senta
34
20
|
20.09.2014 | Crvena Zvezda 2 | 34 : 20 | Senta | |||||
20.09
Partizan (H)
Jedinstvo
20
31
|
20.09.2014 | Partizan (H) | 20 : 31 | Jedinstvo |
20.09
19:00
Krivaja
Zrinjski
41
35
|
20.09.2014 19:00 | Krivaja | 41 : 35 | Zrinjski | |||||
20.09
19:00
Sloboda
Izviđač
26
22
|
20.09.2014 19:00 | Sloboda | 26 : 22 | Izviđač | |||||
20.09
19:00
Derventa
Lokomotiva
28
23
|
20.09.2014 19:00 | Derventa | 28 : 23 | Lokomotiva | |||||
20.09
19:00
Konjuh
Prijedor
30
23
|
20.09.2014 19:00 | Konjuh | 30 : 23 | Prijedor |
20.09
19:00
Jugović
Železničar 1949
30
35
|
20.09.2014 19:00 | Jugović | 30 : 35 | Železničar 1949 | |||||
20.09
18:00
Partizan
Planinka Prolom voda
33
30
|
20.09.2014 18:00 | Partizan | 33 : 30 | Planinka Prolom voda | |||||
20.09
18:30
Metaloplastika
Rudar
24
22
|
20.09.2014 18:30 | Metaloplastika | 24 : 22 | Rudar | |||||
20.09
17:30
Crvena Zvezda
Požarevac
29
26
|
20.09.2014 17:30 | Crvena Zvezda | 29 : 26 | Požarevac |
20.09
19:00
Napredak
PKB
32
24
|
20.09.2014 19:00 | Napredak | 32 : 24 | PKB | |||||
20.09
19:00
Dinamo
Zlatar
23
22
|
20.09.2014 19:00 | Dinamo | 23 : 22 | Zlatar | |||||
20.09
18:00
Sloga
Jagodina
36
12
|
20.09.2014 18:00 | Sloga | 36 : 12 | Jagodina | |||||
20.09
20:00
Vrbas
Metalac
33
24
|
20.09.2014 20:00 | Vrbas | 33 : 24 | Metalac | |||||
20.09
19:00
Mokra Gora
Morava
27
24
|
20.09.2014 19:00 | Mokra Gora | 27 : 24 | Morava |
20.09
Požarevac
Mladi Radnik
18
17
|
20.09.2014 | Požarevac | 18 : 17 | Mladi Radnik | |||||
20.09
Voždovac 1955
ORK Loznica
40
26
|
20.09.2014 | Voždovac 1955 | 40 : 26 | ORK Loznica | |||||
20.09
Sloga
Radnički
40
17
|
20.09.2014 | Sloga | 40 : 17 | Radnički | |||||
20.09
Kučevo
ORK Beograd
34
25
|
20.09.2014 | Kučevo | 34 : 25 | ORK Beograd | |||||
20.09
Loznica grad
Junior 2
27
21
|
20.09.2014 | Loznica grad | 27 : 21 | Junior 2 |
20.09
Mladost
Halas Jožef
29
20
|
20.09.2014 | Mladost | 29 : 20 | Halas Jožef | |||||
20.09
Srem
Vrbas
26
29
|
20.09.2014 | Srem | 26 : 29 | Vrbas | |||||
20.09
Spartak
Temerin
17
20
|
20.09.2014 | Spartak | 17 : 20 | Temerin | |||||
20.09
Ravangrad
Petrovaradin
28
26
|
20.09.2014 | Ravangrad | 28 : 26 | Petrovaradin | |||||
20.09
Apatin
Sloven
15
29
|
20.09.2014 | Apatin | 15 : 29 | Sloven | |||||
20.09
Pančevo
Radnički
28
17
|
20.09.2014 | Pančevo | 28 : 17 | Radnički |
20.09
Jadran
Jedinstvo
25
16
|
20.09.2014 | Jadran | 25 : 16 | Jedinstvo | |||||
20.09
Naftagas
Gradnulica
24
22
|
20.09.2014 | Naftagas | 24 : 22 | Gradnulica | |||||
20.09
Dolovo
Laki
25
20
|
20.09.2014 | Dolovo | 25 : 20 | Laki | |||||
20.09
Partizan
Tikvara
28
32
|
20.09.2014 | Partizan | 28 : 32 | Tikvara | |||||
20.09
Miletić
Jabuka 95
28
8
|
20.09.2014 | Miletić | 28 : 8 | Jabuka 95 | |||||
20.09
Želja
Mladost
29
33
|
20.09.2014 | Želja | 29 : 33 | Mladost |
20.09
Niška Banja
Žitorađa
43
24
|
20.09.2014 | Niška Banja | 43 : 24 | Žitorađa | |||||
20.09
Vlasotince
Radan
18
21
|
20.09.2014 | Vlasotince | 18 : 21 | Radan | |||||
20.09
Remesiana
Dubočica
12
20
|
20.09.2014 | Remesiana | 12 : 20 | Dubočica | |||||
20.09
Morava Han
Naisa 2
16
39
|
20.09.2014 | Morava Han | 16 : 39 | Naisa 2 | |||||
20.09
Aleksinac
Jastrebac
18
35
|
20.09.2014 | Aleksinac | 18 : 35 | Jastrebac |
20.09
Mladost
Sloga
22
16
|
20.09.2014 | Mladost | 22 : 16 | Sloga | |||||
20.09
Mokrin
Obilić
28
9
|
20.09.2014 | Mokrin | 28 : 9 | Obilić | |||||
20.09
Lehel
Senta
4
29
|
20.09.2014 | Lehel | 4 : 29 | Senta |
20.09
Rusin
Mladost 2
18
29
|
20.09.2014 | Rusin | 18 : 29 | Mladost 2 | |||||
20.09
Sonta
Temerin 2
23
28
|
20.09.2014 | Sonta | 23 : 28 | Temerin 2 | |||||
20.09
Hajduk
Deronje
14
20
|
20.09.2014 | Hajduk | 14 : 20 | Deronje | |||||
20.09
Železničar 2
Klenak 09
21
39
|
20.09.2014 | Železničar 2 | 21 : 39 | Klenak 09 | |||||
20.09
Odžaci
Cepelin
22
25
|
20.09.2014 | Odžaci | 22 : 25 | Cepelin | |||||
20.09
Eret
Radnički
|
20.09.2014 | Eret | : | Radnički |
20.09
18:00
Kikinda
Železničar
26
19
|
20.09.2014 18:00 | Kikinda | 26 : 19 | Železničar |
20.09
19:30
Bečej
Vranje
2
1
|
20.09.2014 19:30 | Bečej | 2 : 1 | Vranje | |||||
20.09
19:00
SAS
Nova Pazova
4
2
|
20.09.2014 19:00 | SAS | 4 : 2 | Nova Pazova |