28.04
16:00
Radnički Stobeks
Sloga (P)
5
1
|
28.04.2010 16:00 | Radnički Stobeks | 5 : 1 | Sloga (P) | |||||
28.04
16:00
Šumadija Radnički 1923
Sloboda (U)
1
0
|
28.04.2010 16:00 | Šumadija Radnički 1923 | 1 : 0 | Sloboda (U) | |||||
28.04
16:00
Šumadija (A)
Budućnost (V)
2
0
|
28.04.2010 16:00 | Šumadija (A) | 2 : 0 | Budućnost (V) | |||||
28.04
16:00
Železničar
Jedinstvo
2
0
|
28.04.2010 16:00 | Železničar | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.04
16:00
Rudar (K)
Sloboda (Č)
0
0
|
28.04.2010 16:00 | Rudar (K) | 0 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
28.04
16:00
FAP
Sloga (PM)
1
1
|
28.04.2010 16:00 | FAP | 1 : 1 | Sloga (PM) | |||||
28.04
16:00
Vujić voda
Morava (VP)
1
0
|
28.04.2010 16:00 | Vujić voda | 1 : 0 | Morava (VP) | |||||
28.04
16:00
Metalac (K)
Mačva
0
1
|
28.04.2010 16:00 | Metalac (K) | 0 : 1 | Mačva |
28.04
16:30
Spartak (D)
Big Bul
0
2
|
28.04.2010 16:30 | Spartak (D) | 0 : 2 | Big Bul | |||||
28.04
16:30
Sloga (T)
Metalac AV
2
1
|
28.04.2010 16:30 | Sloga (T) | 2 : 1 | Metalac AV | |||||
28.04
16:30
OFK Kikinda
Vršac
3
1
|
28.04.2010 16:30 | OFK Kikinda | 3 : 1 | Vršac | |||||
28.04
16:30
Radnički (NP)
Dolina
2
1
|
28.04.2010 16:30 | Radnički (NP) | 2 : 1 | Dolina | |||||
28.04
16:30
Senta
Palić
2
2
|
28.04.2010 16:30 | Senta | 2 : 2 | Palić | |||||
28.04
16:30
Tekstilac Ites
Veternik Viskol
0
1
|
28.04.2010 16:30 | Tekstilac Ites | 0 : 1 | Veternik Viskol | |||||
28.04
16:30
Radnički (Š)
Mladost (BJ)
2
1
|
28.04.2010 16:30 | Radnički (Š) | 2 : 1 | Mladost (BJ) |
28.04
16:00
Mladost (O)
Pobeda
0
2
|
28.04.2010 16:00 | Mladost (O) | 0 : 2 | Pobeda | |||||
28.04
16:00
Omladinac (NS)
Sušica
3
0
|
28.04.2010 16:00 | Omladinac (NS) | 3 : 0 | Sušica | |||||
28.04
16:00
Polet (LJ)
Jošanica
1
0
|
28.04.2010 16:00 | Polet (LJ) | 1 : 0 | Jošanica | |||||
28.04
16:00
Prijevor
Bane
2
0
|
28.04.2010 16:00 | Prijevor | 2 : 0 | Bane | |||||
28.04
16:00
Takovo
Slavija (K)
1
1
|
28.04.2010 16:00 | Takovo | 1 : 1 | Slavija (K) | |||||
28.04
16:00
Vodojaža
Orlovac
5
1
|
28.04.2010 16:00 | Vodojaža | 5 : 1 | Orlovac | |||||
28.04
16:00
Erdoglija Šumadija 1903
Partizan (KM)
4
0
|
28.04.2010 16:00 | Erdoglija Šumadija 1903 | 4 : 0 | Partizan (KM) |
28.04
16:00
Polimlje
Sloga (BB)
0
4
|
28.04.2010 16:00 | Polimlje | 0 : 4 | Sloga (BB) | |||||
28.04
16:00
Loznica
Radnički (K)
1
0
|
28.04.2010 16:00 | Loznica | 1 : 0 | Radnički (K) | |||||
28.04
16:00
Radnički Zorka
Jedinstvo Putevi
1
1
|
28.04.2010 16:00 | Radnički Zorka | 1 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
28.04
16:00
Jadar (GD)
Ribnica
2
3
|
28.04.2010 16:00 | Jadar (GD) | 2 : 3 | Ribnica | |||||
28.04
16:00
Jedinstvo (V)
Sloga (LŠ)
4
1
|
28.04.2010 16:00 | Jedinstvo (V) | 4 : 1 | Sloga (LŠ) | |||||
28.04
16:00
Radnički (V)
Osečina
4
1
|
28.04.2010 16:00 | Radnički (V) | 4 : 1 | Osečina | |||||
28.04
16:00
Zlatar
Jadar (S)
5
1
|
28.04.2010 16:00 | Zlatar | 5 : 1 | Jadar (S) | |||||
28.04
16:00
Krušik
Sloga (S)
0
0
|
28.04.2010 16:00 | Krušik | 0 : 0 | Sloga (S) |
28.04
16:00
Omladinac (Š)
Selevac
1
3
|
28.04.2010 16:00 | Omladinac (Š) | 1 : 3 | Selevac | |||||
28.04
16:00
Železničar Inon
Jasenica 1911
2
1
|
28.04.2010 16:00 | Železničar Inon | 2 : 1 | Jasenica 1911 | |||||
28.04
16:00
Crvena zvezda (S)
Vrbovac
2
3
|
28.04.2010 16:00 | Crvena zvezda (S) | 2 : 3 | Vrbovac | |||||
28.04
16:00
Gruža
Obilić (Ž)
2
1
|
28.04.2010 16:00 | Gruža | 2 : 1 | Obilić (Ž) | |||||
28.04
16:00
Borac
Šapine
2
5
|
28.04.2010 16:00 | Borac | 2 : 5 | Šapine | |||||
28.04
16:00
Partizan (BB)
Sloga (B)
2
0
|
28.04.2010 16:00 | Partizan (BB) | 2 : 0 | Sloga (B) | |||||
28.04
16:00
Seljak
VGSK
3
0
|
28.04.2010 16:00 | Seljak | 3 : 0 | VGSK | |||||
28.04
16:00
Homoljac
Zvižd
1
0
|
28.04.2010 16:00 | Homoljac | 1 : 0 | Zvižd |
28.04
16:30
Bobište
Mladost (L)
3
0
|
28.04.2010 16:30 | Bobište | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
28.04
16:30
OFK Brzi Brod
Mladost (B)
5
2
|
28.04.2010 16:30 | OFK Brzi Brod | 5 : 2 | Mladost (B) | |||||
28.04
16:30
Radan
Sloga (L)
3
1
|
28.04.2010 16:30 | Radan | 3 : 1 | Sloga (L) | |||||
28.04
16:30
Jastrebac (B)
Morava (VH)
3
1
|
28.04.2010 16:30 | Jastrebac (B) | 3 : 1 | Morava (VH) | |||||
28.04
16:30
Napredak
Zloćudovo
1
2
|
28.04.2010 16:30 | Napredak | 1 : 2 | Zloćudovo | |||||
28.04
16:30
Pukovac
BSK Bujanovac
1
0
|
28.04.2010 16:30 | Pukovac | 1 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
28.04
16:30
Pusta Reka
Zaplanjac
2
1
|
28.04.2010 16:30 | Pusta Reka | 2 : 1 | Zaplanjac | |||||
28.04
16:30
Žitorađa
Vučje
1
1
|
28.04.2010 16:30 | Žitorađa | 1 : 1 | Vučje |
28.04
16:30
Rudar (B)
Trudbenik
3
3
|
28.04.2010 16:30 | Rudar (B) | 3 : 3 | Trudbenik | |||||
28.04
16:30
Kablovi
Temnić
2
0
|
28.04.2010 16:30 | Kablovi | 2 : 0 | Temnić | |||||
28.04
16:30
Borac
Timočanin
3
3
|
28.04.2010 16:30 | Borac | 3 : 3 | Timočanin | |||||
28.04
16:30
Đerdap
Trstenik PPT
0
1
|
28.04.2010 16:30 | Đerdap | 0 : 1 | Trstenik PPT | |||||
28.04
16:30
Pepeljevac
Trajal
3
2
|
28.04.2010 16:30 | Pepeljevac | 3 : 2 | Trajal | |||||
28.04
16:30
Sloga (Ć)
SFS Borac
0
0
|
28.04.2010 16:30 | Sloga (Ć) | 0 : 0 | SFS Borac | |||||
28.04
16:30
Sloga (D)
Morava (Ć)
2
0
|
28.04.2010 16:30 | Sloga (D) | 2 : 0 | Morava (Ć) | |||||
28.04
16:30
Slatina (B)
Bor
2
1
|
28.04.2010 16:30 | Slatina (B) | 2 : 1 | Bor | |||||
28.04
16:30
Trgovački
Ozren
6
0
|
28.04.2010 16:30 | Trgovački | 6 : 0 | Ozren |
28.04
16:00
Radnik
Jedinstvo
4
1
|
28.04.2010 16:00 | Radnik | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
28.04
16:00
BAK
Sloboda
0
3
|
28.04.2010 16:00 | BAK | 0 : 3 | Sloboda | |||||
28.04
16:00
Bačka Topola
Budućnost (SC)
0
0
|
28.04.2010 16:00 | Bačka Topola | 0 : 0 | Budućnost (SC) | |||||
28.04
16:00
Bačka 1901
Dinamo
3
0
|
28.04.2010 16:00 | Bačka 1901 | 3 : 0 | Dinamo | |||||
28.04
16:00
Borac
Bačka (P)
1
0
|
28.04.2010 16:00 | Borac | 1 : 0 | Bačka (P) | |||||
28.04
16:00
Budućnost (A)
Radnički (Z)
1
4
|
28.04.2010 16:00 | Budućnost (A) | 1 : 4 | Radnički (Z) | |||||
28.04
16:00
Crvena zvezda
Obilić
2
6
|
28.04.2010 16:00 | Crvena zvezda | 2 : 6 | Obilić | |||||
28.04
16:00
Kozara
Radnički (B)
3
1
|
28.04.2010 16:00 | Kozara | 3 : 1 | Radnički (B) | |||||
28.04
16:00
Vojvodina
Polet (N)
2
0
|
28.04.2010 16:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Polet (N) |
28.04
16:00
Polet (K)
Cement
0
5
|
28.04.2010 16:00 | Polet (K) | 0 : 5 | Cement | |||||
28.04
16:00
Šajkaš
Budućnost (M)
2
3
|
28.04.2010 16:00 | Šajkaš | 2 : 3 | Budućnost (M) | |||||
28.04
16:00
Hajduk
1. Maj Agroruma
1
3
|
28.04.2010 16:00 | Hajduk | 1 : 3 | 1. Maj Agroruma | |||||
28.04
16:00
Radnički (I)
Crvena Zvezda (NS)
1
2
|
28.04.2010 16:00 | Radnički (I) | 1 : 2 | Crvena Zvezda (NS) | |||||
28.04
16:00
Solunac
Index
3
1
|
28.04.2010 16:00 | Solunac | 3 : 1 | Index | |||||
28.04
16:00
Borac
Radnički (SM)
3
0
|
28.04.2010 16:00 | Borac | 3 : 0 | Radnički (SM) | |||||
28.04
16:00
Sloven
Mladost
0
4
|
28.04.2010 16:00 | Sloven | 0 : 4 | Mladost | |||||
28.04
16:00
Ljukovo
ŽAK
5
1
|
28.04.2010 16:00 | Ljukovo | 5 : 1 | ŽAK | |||||
28.04
16:00
Omladinac
Jugović
2
0
|
28.04.2010 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Jugović |
28.04
17:00
Posavac Tišma
PKB
1
2
|
28.04.2010 17:00 | Posavac Tišma | 1 : 2 | PKB | |||||
28.04
17:00
Borac (O)
IMT
0
0
|
28.04.2010 17:00 | Borac (O) | 0 : 0 | IMT | |||||
28.04
17:00
GSP Polet
Milutinac
3
0
|
28.04.2010 17:00 | GSP Polet | 3 : 0 | Milutinac | |||||
28.04
17:00
Balkan Mirijevo
Turbina
4
1
|
28.04.2010 17:00 | Balkan Mirijevo | 4 : 1 | Turbina | |||||
28.04
17:00
Žarkovo
Vinča
5
2
|
28.04.2010 17:00 | Žarkovo | 5 : 2 | Vinča | |||||
28.04
17:00
Lokomotiva
Radnički (NB)
1
0
|
28.04.2010 17:00 | Lokomotiva | 1 : 0 | Radnički (NB) | |||||
28.04
17:00
Slavija
Poštar
1
3
|
28.04.2010 17:00 | Slavija | 1 : 3 | Poštar | |||||
28.04
17:00
Crvena zvezda (MML)
Trudbenik
0
0
|
28.04.2010 17:00 | Crvena zvezda (MML) | 0 : 0 | Trudbenik | |||||
28.04
17:00
Budućnost (D)
Lasta
4
1
|
28.04.2010 17:00 | Budućnost (D) | 4 : 1 | Lasta |
28.04
16:00
Proleter Lasta
Jedinstvo
5
0
|
28.04.2010 16:00 | Proleter Lasta | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
28.04
16:00
Karađorđe
Borac (V)
0
1
|
28.04.2010 16:00 | Karađorđe | 0 : 1 | Borac (V) | |||||
28.04
16:00
Tutin
Borac (A)
1
0
|
28.04.2010 16:00 | Tutin | 1 : 0 | Borac (A) | |||||
28.04
16:00
Rudar
Radnički
2
1
|
28.04.2010 16:00 | Rudar | 2 : 1 | Radnički | |||||
28.04
16:00
Napredak
Morava
0
0
|
28.04.2010 16:00 | Napredak | 0 : 0 | Morava | |||||
28.04
16:00
Ibar
Budućnost
3
0
|
28.04.2010 16:00 | Ibar | 3 : 0 | Budućnost | |||||
28.04
16:00
Radnik
Goč
0
1
|
28.04.2010 16:00 | Radnik | 0 : 1 | Goč | |||||
28.04
16:00
Magnohrom
Mataruge
4
1
|
28.04.2010 16:00 | Magnohrom | 4 : 1 | Mataruge |
28.04
Omladinac
Šumadija
1
0
|
28.04.2010 | Omladinac | 1 : 0 | Šumadija | |||||
28.04
Lunjevac
Sloga
2
2
|
28.04.2010 | Lunjevac | 2 : 2 | Sloga | |||||
28.04
Cerovac
Železničar (K)
2
1
|
28.04.2010 | Cerovac | 2 : 1 | Železničar (K) | |||||
28.04
Napredak
Drugovac
3
0
|
28.04.2010 | Napredak | 3 : 0 | Drugovac | |||||
28.04
Mladi radnik
Jedinstvo
0
2
|
28.04.2010 | Mladi radnik | 0 : 2 | Jedinstvo | |||||
28.04
Mladi borac
Budućnost
0
5
|
28.04.2010 | Mladi borac | 0 : 5 | Budućnost | |||||
28.04
Udarnik
Sloboda
4
1
|
28.04.2010 | Udarnik | 4 : 1 | Sloboda | |||||
28.04
Železničar (S)
Radnik
3
0
|
28.04.2010 | Železničar (S) | 3 : 0 | Radnik |
28.04
17:00
Bačka (M)
Bajša
0
0
|
28.04.2010 17:00 | Bačka (M) | 0 : 0 | Bajša | |||||
28.04
17:00
Preporod
Čantavir
3
1
|
28.04.2010 17:00 | Preporod | 3 : 1 | Čantavir | |||||
28.04
17:00
Eđšeg
Jadran
2
1
|
28.04.2010 17:00 | Eđšeg | 2 : 1 | Jadran | |||||
28.04
17:00
Krivaja
AFK
3
0
|
28.04.2010 17:00 | Krivaja | 3 : 0 | AFK | |||||
28.04
17:00
Tavankut
Tisa
2
0
|
28.04.2010 17:00 | Tavankut | 2 : 0 | Tisa | |||||
28.04
17:00
Njegoš
Vinogradar
3
2
|
28.04.2010 17:00 | Njegoš | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
28.04
17:00
Proleter
Potisje
5
0
|
28.04.2010 17:00 | Proleter | 5 : 0 | Potisje |
28.04
Borac (M)
LSK Laćarak
0
1
|
28.04.2010 | Borac (M) | 0 : 1 | LSK Laćarak | |||||
28.04
Jadran
Fruškogorac
1
1
|
28.04.2010 | Jadran | 1 : 1 | Fruškogorac | |||||
28.04
Jedinstvo
Sloga (E)
1
3
|
28.04.2010 | Jedinstvo | 1 : 3 | Sloga (E) | |||||
28.04
Sloga Milšped
Mladost
2
5
|
28.04.2010 | Sloga Milšped | 2 : 5 | Mladost | |||||
28.04
Borac (S)
Graničar (K)
4
0
|
28.04.2010 | Borac (S) | 4 : 0 | Graničar (K) | |||||
28.04
Hajduk (B)
Graničar (A)
2
0
|
28.04.2010 | Hajduk (B) | 2 : 0 | Graničar (A) | |||||
28.04
Dunav
PSK Putinci
5
0
|
28.04.2010 | Dunav | 5 : 0 | PSK Putinci | |||||
28.04
Hajduk (V)
Podrinje
3
0
|
28.04.2010 | Hajduk (V) | 3 : 0 | Podrinje |
28.04
16:00
Venčani
Bokanja
2
0
|
28.04.2010 16:00 | Venčani | 2 : 0 | Bokanja | |||||
28.04
16:00
Sloga
OFK Šatornja
0
2
|
28.04.2010 16:00 | Sloga | 0 : 2 | OFK Šatornja | |||||
28.04
16:00
Jasenica
Prvi srpski ustanak
2
1
|
28.04.2010 16:00 | Jasenica | 2 : 1 | Prvi srpski ustanak | |||||
28.04
16:00
Radoje Domanović
Vinča
2
4
|
28.04.2010 16:00 | Radoje Domanović | 2 : 4 | Vinča | |||||
28.04
16:00
Šumadinac
Borac
3
0
|
28.04.2010 16:00 | Šumadinac | 3 : 0 | Borac | |||||
28.04
16:00
BSK Belosavci
Mladi rudar
3
0
|
28.04.2010 16:00 | BSK Belosavci | 3 : 0 | Mladi rudar |
28.04
17:00
Subotica
Solid
3
2
|
28.04.2010 17:00 | Subotica | 3 : 2 | Solid |
28.04
Rad
Vojvodina
2
2
|
28.04.2010 | Rad | 2 : 2 | Vojvodina | |||||
28.04
Radnički (NB)
Bežanija
1
0
|
28.04.2010 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Bežanija |
28.04
Rad
Vojvodina
2
1
|
28.04.2010 | Rad | 2 : 1 | Vojvodina |
28.04
19:00
Hemofarm
Tamiš
75
50
|
28.04.2010 19:00 | Hemofarm | 75 : 50 | Tamiš | |||||
28.04
18:00
FMP
Radnički
82
68
|
28.04.2010 18:00 | FMP | 82 : 68 | Radnički | |||||
28.04
18:00
Crvena Zvezda
Partizan
65
79
|
28.04.2010 18:00 | Crvena Zvezda | 65 : 79 | Partizan | |||||
28.04
20:00
Borac
Metalac
51
52
|
28.04.2010 20:00 | Borac | 51 : 52 | Metalac |
28.04
VGSK
Putevi
0
3
|
28.04.2010 | VGSK | 0 : 3 | Putevi | |||||
28.04
Jagodina
GIK Banat
3
0
|
28.04.2010 | Jagodina | 3 : 0 | GIK Banat | |||||
28.04
Novi Sad DDOR
Bavanište
0
3
|
28.04.2010 | Novi Sad DDOR | 0 : 3 | Bavanište |
28.04
20:00
Šumadija Aqua Viva
Radnički
0
3
|
28.04.2010 20:00 | Šumadija Aqua Viva | 0 : 3 | Radnički | |||||
28.04
Lazarevac
Vojvodina
3
1
|
28.04.2010 | Lazarevac | 3 : 1 | Vojvodina | |||||
28.04
Jedinstvo
Putevi Trendteks
3
0
|
28.04.2010 | Jedinstvo | 3 : 0 | Putevi Trendteks |
28.04
19:00
Napredak
Vrbas - Vital
10
0
|
28.04.2010 19:00 | Napredak | 10 : 0 | Vrbas - Vital | |||||
28.04
16:30
Bask
Zaječar
35
32
|
28.04.2010 16:30 | Bask | 35 : 32 | Zaječar |
28.04
19:00
Bačka Palanka - Nopal
Napredak
49
37
|
28.04.2010 19:00 | Bačka Palanka - Nopal | 49 : 37 | Napredak |