09.06
18:00
Susek
Titel
1
3
|
09.06.2021 18:00 | Susek | 1 : 3 | Titel | |||||
09.06
18:00
Jedinstvo
TSK
3
2
|
09.06.2021 18:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | TSK | |||||
09.06
18:00
Hajduk
Å ajkaÅ” 1908
0
4
|
09.06.2021 18:00 | Hajduk | 0 : 4 | Å ajkaÅ” 1908 | |||||
09.06
18:00
BaÄka (B)
Veternik
3
2
|
09.06.2021 18:00 | BaÄka (B) | 3 : 2 | Veternik | |||||
09.06
18:00
Tatra
Slavija
3
1
|
09.06.2021 18:00 | Tatra | 3 : 1 | Slavija | |||||
09.06
18:00
Omladinac
OFK Sirig
3
3
|
09.06.2021 18:00 | Omladinac | 3 : 3 | OFK Sirig | |||||
09.06
18:00
OFK Futog
FruŔkogorac
2
0
|
09.06.2021 18:00 | OFK Futog | 2 : 0 | FruŔkogorac | |||||
09.06
18:00
BaÄka 1923
ŽSK
3
0
|
09.06.2021 18:00 | BaÄka 1923 | 3 : 0 | ŽSK | |||||
09.06
18:00
Petrovaradin
FruŔkogorski partizan
3
3
|
09.06.2021 18:00 | Petrovaradin | 3 : 3 | FruŔkogorski partizan |
09.06
16:00
Jedinstvo
Mladost (R)
0
0
|
09.06.2021 16:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Mladost (R) | |||||
09.06
17:00
Tomislavci
Slavija
4
0
|
09.06.2021 17:00 | Tomislavci | 4 : 0 | Slavija |
09.06
17:30
MaÄva
GFK Jagodina
0
0
|
09.06.2021 17:30 | MaÄva | 0 : 0 | GFK Jagodina | |||||
09.06
17:00
OFK BaÄka
Zemun
1
2
|
09.06.2021 17:00 | OFK BaÄka | 1 : 2 | Zemun |
09.06
16:30
OFK RadniÄki
Sloga (P)
0
1
|
09.06.2021 16:30 | OFK RadniÄki | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
09.06
20:00
Ada
Petrika
1
0
|
09.06.2021 20:00 | Ada | 1 : 0 | Petrika |
09.06
18:00
Preporod
BaÄka 1901
3
0
|
09.06.2021 18:00 | Preporod | 3 : 0 | BaÄka 1901 |
09.06
12:30
Zemun
Partizan
1
4
|
09.06.2021 12:30 | Zemun | 1 : 4 | Partizan | |||||
09.06
10:00
OLE
Crvena zvezda
2
0
|
09.06.2021 10:00 | OLE | 2 : 0 | Crvena zvezda |
09.06
18:30
Subotica
Äantavir
1
4
|
09.06.2021 18:30 | Subotica | 1 : 4 | Äantavir | |||||
09.06
17:00
Tisa NjerÅ”
Tavankut
15
0
|
09.06.2021 17:00 | Tisa NjerÅ” | 15 : 0 | Tavankut |
09.06
11:00
Rad
Ada
4
0
|
09.06.2021 11:00 | Rad | 4 : 0 | Ada |
09.06
Jedinstvo
Rakovica
3
0
|
09.06.2021 | Jedinstvo | 3 : 0 | Rakovica |
09.06
18:00
AFK
Vinogradar
7
3
|
09.06.2021 18:00 | AFK | 7 : 3 | Vinogradar | |||||
09.06
18:00
ObiliÄ
Arena SU
0
3
|
09.06.2021 18:00 | ObiliÄ | 0 : 3 | Arena SU | |||||
09.06
18:00
Spartak ŽK '09
BajŔa
21
0
|
09.06.2021 18:00 | Spartak ŽK '09 | 21 : 0 | BajŔa |
09.06
10:00
OFK Ras
Sport Club 99
0
10
|
09.06.2021 10:00 | OFK Ras | 0 : 10 | Sport Club 99 | |||||
09.06
10:00
AF AS Novi Pazar
Pazar Juniors '01
|
09.06.2021 10:00 | AF AS Novi Pazar | : | Pazar Juniors '01 | |||||
09.06
10:30
OFK Vlada DimitrijeviÄ
Kosmet
|
09.06.2021 10:30 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | : | Kosmet | |||||
09.06
10:00
JoŔanica
Tutin
|
09.06.2021 10:00 | JoŔanica | : | Tutin | |||||
09.06
10:00
Bane 1931
Jedinstvo 2017
|
09.06.2021 10:00 | Bane 1931 | : | Jedinstvo 2017 | |||||
09.06
10:00
OFK National
Pazar Juniors B
|
09.06.2021 10:00 | OFK National | : | Pazar Juniors B | |||||
09.06
11:00
Bane 1931 - 2
AF PopoviÄ
|
09.06.2021 11:00 | Bane 1931 - 2 | : | AF PopoviÄ |
09.06
17:30
BASK
Beograd
1
5
|
09.06.2021 17:30 | BASK | 1 : 5 | Beograd |
09.06
20:00
Crvena zvezda MTS
Mega Soccerbet
98
69
|
09.06.2021 20:00 | Crvena zvezda MTS | 98 : 69 | Mega Soccerbet |
09.06
19:00
Aleksinac
RadniÄki (Ä)
36
29
|
09.06.2021 19:00 | Aleksinac | 36 : 29 | RadniÄki (Ä) | |||||
09.06
18:00
ZajeÄar 1949
Vlasotince
21
29
|
09.06.2021 18:00 | ZajeÄar 1949 | 21 : 29 | Vlasotince |
09.06
15:00
KruŔevac
TrepÄa
21
29
|
09.06.2021 15:00 | KruÅ”evac | 21 : 29 | TrepÄa | |||||
09.06
17:00
Beli anÄeo
Sloga
35
34
|
09.06.2021 17:00 | Beli anÄeo | 35 : 34 | Sloga |
09.06
20:00
Dalmatinac
Vojvoda Stepa
30
30
|
09.06.2021 20:00 | Dalmatinac | 30 : 30 | Vojvoda Stepa | |||||
09.06
19:30
ŽSK 1955
Prigrevica
30
36
|
09.06.2021 19:30 | ŽSK 1955 | 30 : 36 | Prigrevica |
09.06
20:00
Metalac AD
Metalac
33
25
|
09.06.2021 20:00 | Metalac AD | 33 : 25 | Metalac |
09.06
18:00
Pirot
Remesiana
35
27
|
09.06.2021 18:00 | Pirot | 35 : 27 | Remesiana |