16.02
17:30
Arsenal
Newcastle United
4
0
|
16.02.2020 17:30 | Arsenal | 4 : 0 | Newcastle United | |||||
16.02
15:00
Aston Villa
Tottenham
2
3
|
16.02.2020 15:00 | Aston Villa | 2 : 3 | Tottenham |
16.02
18:00
Mainz 05
Schalke 04
0
0
|
16.02.2020 18:00 | Mainz 05 | 0 : 0 | Schalke 04 | |||||
16.02
15:30
Köln
Bayern München
1
4
|
16.02.2020 15:30 | Köln | 1 : 4 | Bayern München |
16.02
15:00
Juventus
Brescia
2
0
|
16.02.2020 15:00 | Juventus | 2 : 0 | Brescia | |||||
16.02
15:00
Sampdoria
Fiorentina
1
5
|
16.02.2020 15:00 | Sampdoria | 1 : 5 | Fiorentina | |||||
16.02
12:30
Udinese
Verona
0
0
|
16.02.2020 12:30 | Udinese | 0 : 0 | Verona | |||||
16.02
20:45
Lazio
Internazionale
2
1
|
16.02.2020 20:45 | Lazio | 2 : 1 | Internazionale | |||||
16.02
18:00
Cagliari
Napoli
0
1
|
16.02.2020 18:00 | Cagliari | 0 : 1 | Napoli | |||||
16.02
15:00
Sassuolo
Parma
0
1
|
16.02.2020 15:00 | Sassuolo | 0 : 1 | Parma |
16.02
17:00
Brest
Saint-Étienne
3
2
|
16.02.2020 17:00 | Brest | 3 : 2 | Saint-Étienne | |||||
16.02
15:00
Olympique Lyonnais
Strasbourg
1
1
|
16.02.2020 15:00 | Olympique Lyonnais | 1 : 1 | Strasbourg | |||||
16.02
21:00
Lille
Olympique Marseille
1
2
|
16.02.2020 21:00 | Lille | 1 : 2 | Olympique Marseille | |||||
16.02
17:00
Reims
Rennes
1
0
|
16.02.2020 17:00 | Reims | 1 : 0 | Rennes |
16.02
02:00
Deportivo Las Sabanas
Deportivo Ocotal
0
0
|
16.02.2020 02:00 | Deportivo Las Sabanas | 0 : 0 | Deportivo Ocotal | |||||
16.02
02:00
Real Estelí
Walter Ferretti
0
0
|
16.02.2020 02:00 | Real Estelí | 0 : 0 | Walter Ferretti | |||||
16.02
02:00
Diriangén
Juventus Managua
1
0
|
16.02.2020 02:00 | Diriangén | 1 : 0 | Juventus Managua |
16.02
12:30
Les Lierres
Inter Star
1
1
|
16.02.2020 12:30 | Les Lierres | 1 : 1 | Inter Star | |||||
16.02
14:00
Olympic Star
Vital'O
2
5
|
16.02.2020 14:00 | Olympic Star | 2 : 5 | Vital'O | |||||
16.02
14:00
Flambeau du Centre
Rukinzo
1
1
|
16.02.2020 14:00 | Flambeau du Centre | 1 : 1 | Rukinzo | |||||
16.02
14:00
Aigle Noir
Musongati
1
1
|
16.02.2020 14:00 | Aigle Noir | 1 : 1 | Musongati | |||||
16.02
15:00
Athlético Olympic
Lydia Ludic
0
0
|
16.02.2020 15:00 | Athlético Olympic | 0 : 0 | Lydia Ludic |
16.02
16:00
Partizan
Radnik
3
0
|
16.02.2020 16:00 | Partizan | 3 : 0 | Radnik | |||||
16.02
16:00
Spartak ŽK
Radnički (N)
1
1
|
16.02.2020 16:00 | Spartak ŽK | 1 : 1 | Radnički (N) |
16.02
18:30
Železničar
Hajduk
88
74
|
16.02.2020 18:30 | Železničar | 88 : 74 | Hajduk |
16.02
18:20
Kruševac
Sloga Elite
88
103
|
16.02.2020 18:20 | Kruševac | 88 : 103 | Sloga Elite |
16.02
17:00
Šumadija 2017
Okanik
91
82
|
16.02.2020 17:00 | Šumadija 2017 | 91 : 82 | Okanik |
16.02
12:00
Šabac
Železničar
65
60
|
16.02.2020 12:00 | Šabac | 65 : 60 | Železničar | |||||
16.02
14:30
Mix
M015
57
93
|
16.02.2020 14:30 | Mix | 57 : 93 | M015 | |||||
16.02
20:00
Student 014
Osečina
91
95
|
16.02.2020 20:00 | Student 014 | 91 : 95 | Osečina |
16.02
17:00
Sivac
Basketball Stars
68
70
|
16.02.2020 17:00 | Sivac | 68 : 70 | Basketball Stars |
16.02
18:00
Bagljaš
Apatin
88
79
|
16.02.2020 18:00 | Bagljaš | 88 : 79 | Apatin | |||||
16.02
18:30
I Came To Play
Proleter
91
60
|
16.02.2020 18:30 | I Came To Play | 91 : 60 | Proleter |
16.02
20:30
Ru koš
Sloven
70
84
|
16.02.2020 20:30 | Ru koš | 70 : 84 | Sloven |
16.02
19:30
Sloga
Play Off
74
54
|
16.02.2020 19:30 | Sloga | 74 : 54 | Play Off |
16.02
13:00
Sistem 2000
Bor
87
34
|
16.02.2020 13:00 | Sistem 2000 | 87 : 34 | Bor | |||||
16.02
12:15
Dubočica
Hisar
49
64
|
16.02.2020 12:15 | Dubočica | 49 : 64 | Hisar |
16.02
18:00
Kikinda
Karađorđevo
71
69
|
16.02.2020 18:00 | Kikinda | 71 : 69 | Karađorđevo | |||||
16.02
16:30
Girl Basket
Srem
72
69
|
16.02.2020 16:30 | Girl Basket | 72 : 69 | Srem |
16.02
16:00
Radnički 2016
Ljubovija
63
56
|
16.02.2020 16:00 | Radnički 2016 | 63 : 56 | Ljubovija |
16.02
18:15
As
Roda
3
1
|
16.02.2020 18:15 | As | 3 : 1 | Roda |
16.02
15:30
Bukovica Putevi
FAP Livnica
3
0
|
16.02.2020 15:30 | Bukovica Putevi | 3 : 0 | FAP Livnica |
16.02
18:00
Niš 2
Toplički Vitezovi
0
3
|
16.02.2020 18:00 | Niš 2 | 0 : 3 | Toplički Vitezovi | |||||
16.02
16:00
Desetka
Morava
3
0
|
16.02.2020 16:00 | Desetka | 3 : 0 | Morava |
16.02
18:00
Srem Eaton
Proleter
3
0
|
16.02.2020 18:00 | Srem Eaton | 3 : 0 | Proleter |
16.02
18:00
Timok
Dunav Stars
3
0
|
16.02.2020 18:00 | Timok | 3 : 0 | Dunav Stars |
16.02
17:00
Klek Srbijašume 2
Inđija
3
1
|
16.02.2020 17:00 | Klek Srbijašume 2 | 3 : 1 | Inđija | |||||
16.02
12:00
Botafogo
Sloven
0
3
|
16.02.2020 12:00 | Botafogo | 0 : 3 | Sloven | |||||
16.02
16:00
Jedinstvo 2
Mladost 1973
0
3
|
16.02.2020 16:00 | Jedinstvo 2 | 0 : 3 | Mladost 1973 |
16.02
15:00
Kikinda
Vrbas
3
0
|
16.02.2020 15:00 | Kikinda | 3 : 0 | Vrbas |
16.02
18:00
Jedinstvo (SP)
Novi Pazar
3
1
|
16.02.2020 18:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 1 | Novi Pazar |
16.02
16:00
Borac
Topličanin
3
0
|
16.02.2020 16:00 | Borac | 3 : 0 | Topličanin |
16.02
12:00
Stampedo
Leskovac 98
0
3
|
16.02.2020 12:00 | Stampedo | 0 : 3 | Leskovac 98 | |||||
16.02
14:00
Desetka
Kuršumlija
3
2
|
16.02.2020 14:00 | Desetka | 3 : 2 | Kuršumlija | |||||
16.02
17:00
Panda
Milenijum
0
3
|
16.02.2020 17:00 | Panda | 0 : 3 | Milenijum |
16.02
20:00
Bagljaš 023
Partizan (SK)
3
0
|
16.02.2020 20:00 | Bagljaš 023 | 3 : 0 | Partizan (SK) | |||||
16.02
17:00
Futog
Slavija
3
0
|
16.02.2020 17:00 | Futog | 3 : 0 | Slavija | |||||
16.02
19:00
Star
Volley Stars
3
2
|
16.02.2020 19:00 | Star | 3 : 2 | Volley Stars |
16.02
16:00
Napredak 037
Gimnazijalac
0
3
|
16.02.2020 16:00 | Napredak 037 | 0 : 3 | Gimnazijalac | |||||
16.02
13:30
Tehničar (Kv)
Novi Pazar
0
3
|
16.02.2020 13:30 | Tehničar (Kv) | 0 : 3 | Novi Pazar | |||||
16.02
17:00
Mokra Gora
Sloboda S
3
0
|
16.02.2020 17:00 | Mokra Gora | 3 : 0 | Sloboda S |
16.02
20:00
Dunav
Jadran
3
1
|
16.02.2020 20:00 | Dunav | 3 : 1 | Jadran | |||||
16.02
17:00
Srem 2
Dunav Volej
3
0
|
16.02.2020 17:00 | Srem 2 | 3 : 0 | Dunav Volej |
16.02
15:00
Grbić
Novi Sad 2
1
3
|
16.02.2020 15:00 | Grbić | 1 : 3 | Novi Sad 2 |
16.02
12:15
Odbojka 013
KI 0230
3
0
|
16.02.2020 12:15 | Odbojka 013 | 3 : 0 | KI 0230 | |||||
16.02
19:00
Banat
Vršac
3
0
|
16.02.2020 19:00 | Banat | 3 : 0 | Vršac |
16.02
16:00
Spartak (Lj)
Roda
0
3
|
16.02.2020 16:00 | Spartak (Lj) | 0 : 3 | Roda |
16.02
18:00
Ivanjica
FOK
3
1
|
16.02.2020 18:00 | Ivanjica | 3 : 1 | FOK |
16.02
17:00
ORK Rudar
ZRK Kumanovo
22
25
|
16.02.2020 17:00 | ORK Rudar | 22 : 25 | ZRK Kumanovo |
16.02
19:00
Rasina
ŽAK
23
5
|
16.02.2020 19:00 | Rasina | 23 : 5 | ŽAK | |||||
16.02
11:00
Wind Sport
TENT
9
12
|
16.02.2020 11:00 | Wind Sport | 9 : 12 | TENT |
16.02
18:00
Leskovac
Akademac
6
5
|
16.02.2020 18:00 | Leskovac | 6 : 5 | Akademac | |||||
16.02
20:00
Bele crkve
Prokuplje
5
2
|
16.02.2020 20:00 | Bele crkve | 5 : 2 | Prokuplje |
16.02
19:00
Jastrebac
Vinter sport
1
3
|
16.02.2020 19:00 | Jastrebac | 1 : 3 | Vinter sport |
16.02
18:30
Zufo
SAS
5
2
|
16.02.2020 18:30 | Zufo | 5 : 2 | SAS | |||||
16.02
18:00
Metalac Kolorado
Radnički 2010
11
4
|
16.02.2020 18:00 | Metalac Kolorado | 11 : 4 | Radnički 2010 | |||||
16.02
20:00
Sopot
Banjica
0
14
|
16.02.2020 20:00 | Sopot | 0 : 14 | Banjica |
16.02
13:00
Vojvodina
Mladost
3
4
|
16.02.2020 13:00 | Vojvodina | E 3 : 4 | Mladost |