02.02
15:00
Burnley
Arsenal
0
0
|
02.02.2020 15:00 | Burnley | 0 : 0 | Arsenal | |||||
02.02
17:30
Tottenham
Manchester City
2
0
|
02.02.2020 17:30 | Tottenham | 2 : 0 | Manchester City |
02.02
16:00
Athletic Club
Getafe
0
2
|
02.02.2020 16:00 | Athletic Club | 0 : 2 | Getafe | |||||
02.02
21:00
Barcelona
Levante
2
1
|
02.02.2020 21:00 | Barcelona | 2 : 1 | Levante | |||||
02.02
14:00
Eibar
Real Betis
1
1
|
02.02.2020 14:00 | Eibar | 1 : 1 | Real Betis | |||||
02.02
12:00
Leganés
Real Sociedad
2
1
|
02.02.2020 12:00 | Leganés | 2 : 1 | Real Sociedad | |||||
02.02
18:30
Sevilla
Deportivo Alavés
1
1
|
02.02.2020 18:30 | Sevilla | 1 : 1 | Deportivo Alavés | |||||
02.02
18:30
Villarreal
Osasuna
3
1
|
02.02.2020 18:30 | Villarreal | 3 : 1 | Osasuna |
02.02
15:30
Köln
Freiburg
4
0
|
02.02.2020 15:30 | Köln | 4 : 0 | Freiburg | |||||
02.02
18:00
Paderborn
Wolfsburg
2
4
|
02.02.2020 18:00 | Paderborn | 2 : 4 | Wolfsburg |
02.02
12:30
Juventus
Fiorentina
3
0
|
02.02.2020 12:30 | Juventus | 3 : 0 | Fiorentina | |||||
02.02
15:00
Atalanta
Genoa
2
2
|
02.02.2020 15:00 | Atalanta | 2 : 2 | Genoa | |||||
02.02
15:00
Milan
Verona
1
1
|
02.02.2020 15:00 | Milan | 1 : 1 | Verona | |||||
02.02
20:45
Udinese
Internazionale
0
2
|
02.02.2020 20:45 | Udinese | 0 : 2 | Internazionale | |||||
02.02
15:00
Lazio
SPAL
5
1
|
02.02.2020 15:00 | Lazio | 5 : 1 | SPAL | |||||
02.02
18:00
Lecce
Torino
4
0
|
02.02.2020 18:00 | Lecce | 4 : 0 | Torino |
02.02
15:00
Nice
Olympique Lyonnais
2
1
|
02.02.2020 15:00 | Nice | 2 : 1 | Olympique Lyonnais | |||||
02.02
21:00
Bordeaux
Olympique Marseille
0
0
|
02.02.2020 21:00 | Bordeaux | 0 : 0 | Olympique Marseille | |||||
02.02
17:00
Metz
Saint-Étienne
3
1
|
02.02.2020 17:00 | Metz | 3 : 1 | Saint-Étienne |
02.02
02:00
Walter Ferretti
Juventus Managua
4
1
|
02.02.2020 02:00 | Walter Ferretti | 4 : 1 | Juventus Managua | |||||
02.02
02:00
Real Estelí
Deportivo Ocotal
5
0
|
02.02.2020 02:00 | Real Estelí | 5 : 0 | Deportivo Ocotal | |||||
02.02
02:00
Diriangén
Deportivo Las Sabanas
1
2
|
02.02.2020 02:00 | Diriangén | 1 : 2 | Deportivo Las Sabanas | |||||
02.02
22:00
Municipal Jalapa
Real Madriz
1
0
|
02.02.2020 22:00 | Municipal Jalapa | 1 : 0 | Real Madriz |
02.02
19:15
Gro-Basket
Eko Sport
87
73
|
02.02.2020 19:15 | Gro-Basket | 87 : 73 | Eko Sport |
02.02
12:00
Koper Primorska
Mega Bemax
93
87
|
02.02.2020 12:00 | Koper Primorska | 93 : 87 | Mega Bemax | |||||
02.02
17:00
Budućnost VOLI
Igokea
99
59
|
02.02.2020 17:00 | Budućnost VOLI | 99 : 59 | Igokea |
02.02
19:00
Jagodina
Plana
100
86
|
02.02.2020 19:00 | Jagodina | 100 : 86 | Plana |
02.02
18:30
Star Beočin
Sloboda (NS)
86
93
|
02.02.2020 18:30 | Star Beočin | 86 : 93 | Sloboda (NS) | |||||
02.02
17:00
Topola
Omladinac
96
101
|
02.02.2020 17:00 | Topola | 96 : 101 | Omladinac |
02.02
21:00
Torlak
Beko
69
73
|
02.02.2020 21:00 | Torlak | 69 : 73 | Beko |
02.02
18:30
OKK Junior
Jablanica
80
87
|
02.02.2020 18:30 | OKK Junior | 80 : 87 | Jablanica |
02.02
19:00
Bagljaš
I Came To Play
68
65
|
02.02.2020 19:00 | Bagljaš | 68 : 65 | I Came To Play | |||||
02.02
17:30
Hercegovac
Apatin
101
54
|
02.02.2020 17:30 | Hercegovac | 101 : 54 | Apatin |
02.02
17:00
Dinamo
BNS
86
59
|
02.02.2020 17:00 | Dinamo | 86 : 59 | BNS |
02.02
12:30
Zvezdara
Veba Basket
65
51
|
02.02.2020 12:30 | Zvezdara | 65 : 51 | Veba Basket | |||||
02.02
18:15
Sava BTC
Pobednik 011
63
99
|
02.02.2020 18:15 | Sava BTC | 63 : 99 | Pobednik 011 |
02.02
18:00
OKK Novi Pazar
OKK Beograd
76
70
|
02.02.2020 18:00 | OKK Novi Pazar | 76 : 70 | OKK Beograd |
02.02
14:30
Fair Play
Zemun Fitofarmacija
71
84
|
02.02.2020 14:30 | Fair Play | 71 : 84 | Zemun Fitofarmacija |
02.02
18:00
Zeta
All Star
67
82
|
02.02.2020 18:00 | Zeta | 67 : 82 | All Star |
02.02
14:15
Dubočica
Trstenik
79
81
|
02.02.2020 14:15 | Dubočica | 79 : 81 | Trstenik | |||||
02.02
12:00
Hisar
Bor
66
63
|
02.02.2020 12:00 | Hisar | 66 : 63 | Bor |
02.02
20:00
Stara Pazova
Karađorđevo
109
46
|
02.02.2020 20:00 | Stara Pazova | 109 : 46 | Karađorđevo | |||||
02.02
Sloga
Srem
51
61
|
02.02.2020 | Sloga | 51 : 61 | Srem |
02.02
17:00
Radnički (B)
Mileševka
76
69
|
02.02.2020 17:00 | Radnički (B) | 76 : 69 | Mileševka |
02.02
20:00
Železničar
Klek Srbijašume
1
3
|
02.02.2020 20:00 | Železničar | 1 : 3 | Klek Srbijašume |
02.02
16:00
Borac
Bavanište
3
0
|
02.02.2020 16:00 | Borac | 3 : 0 | Bavanište | |||||
02.02
20:00
Topličanin
Banat
3
1
|
02.02.2020 20:00 | Topličanin | 3 : 1 | Banat |
02.02
Tvrđava L
Sloga 2015 Jedinstvo
3
0
|
02.02.2020 | Tvrđava L | 3 : 0 | Sloga 2015 Jedinstvo | |||||
02.02
Carina
Mladi Radnik
0
3
|
02.02.2020 | Carina | 0 : 3 | Mladi Radnik | |||||
02.02
Smederevo Carina
Rudar
3
0
|
02.02.2020 | Smederevo Carina | 3 : 0 | Rudar |
02.02
20:00
Radnički (Bg)
Smederevo
3
0
|
02.02.2020 20:00 | Radnički (Bg) | 3 : 0 | Smederevo |
02.02
18:00
Ivanjica
Ruma
3
0
|
02.02.2020 18:00 | Ivanjica | 3 : 0 | Ruma | |||||
02.02
18:30
Inđija
Jedinstvo (Ue)
3
0
|
02.02.2020 18:30 | Inđija | 3 : 0 | Jedinstvo (Ue) | |||||
02.02
17:00
Zlatibor
FOK
3
1
|
02.02.2020 17:00 | Zlatibor | 3 : 1 | FOK |
02.02
15:00
Spartak Moscow
Tatran Prešov
23
31
|
02.02.2020 15:00 | Spartak Moscow | 23 : 31 | Tatran Prešov | |||||
02.02
19:00
Metaloplastika
Vojvodina
24
25
|
02.02.2020 19:00 | Metaloplastika | 24 : 25 | Vojvodina |
02.02
19:30
Crvena zvezda
Spartak Vojput
20
20
|
02.02.2020 19:30 | Crvena zvezda | 20 : 20 | Spartak Vojput | |||||
02.02
18:00
Proleter
Obilić
34
34
|
02.02.2020 18:00 | Proleter | 34 : 34 | Obilić |
02.02
10:30
Beograd
Banjica
6
6
|
02.02.2020 10:30 | Beograd | 6 : 6 | Banjica |
02.02
19:45
Wind Sport
NBG Vukovi
9
17
|
02.02.2020 19:45 | Wind Sport | 9 : 17 | NBG Vukovi |
02.02
10:30
Taš 2000
Senta
19
15
|
02.02.2020 10:30 | Taš 2000 | 19 : 15 | Senta |