XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 244 utakmica za dan
Subota, 24 Avgust 2019

Fudbal

24.08.2019 20:00 Javor Matis : Napredak
24.08.2019 20:00 Rad : Mačva
24.08.2019 20:00 Proleter : Vojvodina
24.08.2019 20:00 Voždovac : Mladost
53' Radnički 1923 1 : 0 Smederevo 1924
24.08.2019 20:00 Metalac : OFK Bačka
24.08.2019 17:00 Sinđelić : Dinamo
24.08.2019 20:00 Trayal : Zemun
2.pol Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Mačva 1929
2.pol Sloga (P) 2 : 2 Loznica
2.pol Sloga (K) 0 : 1 Jedinstvo
24.08.2019 16:30 Trepča : Takovo
1.pol Sloga 33 2 : 2 Tutin
24.08.2019 16:30 Mladi radnik 1926 : Šumadija (A)
2.pol Omladinac 0 : 0 Bratstvo 1946
2.pol Kozara 0 : 1 Železničar
2.pol Dinamo 1945 1 : 0 1. Maj Ruma
2.pol Bečej 1918 3 : 1 Radnički (Zr)
2.pol OFK Vršac 2 : 1 Radnički 1912
2.pol Hajduk 1912 2 : 2 Bačka 1901
2.pol Moravac Orion 1 : 0 Budućnost
2.pol Trstenik PPT 0 : 1 Jagodina Tabane
2.pol OFK Sinđelić 1 : 0 OFK Topličanin
2.pol Jedinstvo 1 : 1 SFS Borac
24.08.2019 16:30 Radnički (O) : Crvena zvezda
24.08.2019 16:30 BSK Borča : Teleoptik
24.08.2019 16:30 OFK Mladenovac : TEK Sloga
24.08.2019 16:30 Radnički (NB) : Stepojevac Vaga
24.08.2019 16:30 Lokomotiva : IMT
24.08.2019 16:30 VGSK : Mladi borac
24.08.2019 16:30 Karađorđe : Pomoravlje
2.pol Radnički (V) 0 : 2 Zadrugar
24.08.2019 16:30 Radnički Šabački : Drina
24.08.2019 16:30 Omladinac : Korićani
24.08.2019 16:30 Goč : Vodojaža
24.08.2019 16:30 FAP : Budućnost
24.08.2019 16:30 Crnokosa : Polet (Lj)
24.08.2019 17:00 Crvenka : Bajša
24.08.2019 17:00 Radnički : Tavankut
24.08.2019 17:00 Sloga : Mladost (T)
24.08.2019 17:00 OFK Vrbas : Tisa
24.08.2019 17:00 Mladost (NS) : Podunavac
24.08.2019 17:00 Podrinje : Borac
24.08.2019 17:00 Radnički (NP) : Crvena zvezda
1.pol Sloga (T) 0 : 0 Jadran
24.08.2019 17:00 Begej : Jedinstvo (BK)
24.08.2019 17:00 Sloboda : Kikinda 1909
24.08.2019 17:00 Radnički (S) : Naftagas
24.08.2019 17:00 Budućnost : Borac (St)
24.08.2019 17:00 Proleter (BK) : ŽAK
24.08.2019 16:30 Sloga : Polet 1980
24.08.2019 16:30 Morava : Jablanica
24.08.2019 16:30 Pusta Reka : Akademija 10
24.08.2019 16:30 Budućnost : Jedinstvo (GS)
24.08.2019 16:30 OFK Kosanica : Pčinja
24.08.2019 16:30 Brodoremont : BSK
24.08.2019 16:30 Bor 1919 : Hajduk Veljko
24.08.2019 16:30 Rtanj : Đerdap
1.pol Rajko Mitić 1 : 1 Kablovi
24.08.2019 16:30 Blagotin : Jedinstvo (M)
24.08.2019 16:30 Jedinstvo 1936 : Župa
24.08.2019 16:30 Svrljig : Naša krila 1936
24.08.2019 16:30 OFK Napredak 1929 : Morava
24.08.2019 17:00 Studenski Grad : BSK 1926
24.08.2019 16:30 Napredak : Turbina
24.08.2019 11:00 Milutinac 3 : 1 Šumadija
24.08.2019 17:00 Trgovački : Napredak Simićevo
24.08.2019 16:30 Jasenica 2017 : Crvena zvezda
24.08.2019 16:30 Rubribreza : OFK Brđanac
24.08.2019 16:30 Radnik (Ub) : Trlić
24.08.2019 17:00 Jedinstvo 1924 (VL) : Podrinje
24.08.2019 17:00 Mladost : Tavnik
24.08.2019 17:00 Rudar : Budućnost
24.08.2019 17:00 Ovčar : Omladinac (Z)
24.08.2019 17:00 Polet : Kordun
24.08.2019 17:00 Vojvodina : Radnički 1918
24.08.2019 17:00 Obilić (NK) : Panonija IM Topola
24.08.2019 17:00 Njegoš : Sloga
24.08.2019 17:00 Proleter (RS) : Radnički 1905
24.08.2019 17:00 Srbobran : Obilić (Z)
24.08.2019 17:30 Rudar : Napredak
24.08.2019 17:30 Radnički : Ljukovo
24.08.2019 17:00 OFK Futog : ŽSK
24.08.2019 17:00 RFK Novi Sad 1921 : Šajkaš 1908
24.08.2019 17:30 Delija : Mladost L
24.08.2019 17:30 Borac : Crvena Zvezda
24.08.2019 17:30 Polet : Radnički 1911
24.08.2019 17:30 OFK Klek : Mladost BD
24.08.2019 17:30 Potisje : Rusanda
24.08.2019 17:30 Omladinac FAM : Jedinstvo
24.08.2019 17:30 2. Oktobar : Lehel
24.08.2019 17:30 Tamiš : Vojvodina
24.08.2019 17:00 Radnički (K) : Budućnost (A)
24.08.2019 17:00 Poreč : Krivelj
24.08.2019 17:00 Rudna Glava : Branik
24.08.2019 17:00 Brestovac : BSK
24.08.2019 17:00 Zlot : Polet
24.08.2019 17:00 Radnički 1946 : Sloga (M)
24.08.2019 17:00 Rudar Vrška Čuka : OFK Rtanj
24.08.2019 17:00 Ozren : Hajduk
24.08.2019 16:30 Čitluk : Donji Kopaonik
24.08.2019 17:00 Hajduk : Mladost (D)
24.08.2019 16:30 Mladost : Omladinac
24.08.2019 16:30 Vinča : Kosmajac
24.08.2019 17:00 Moravac (ZT) : Napredak 2012
24.08.2019 17:00 Radnički 1924 : Doljevac
24.08.2019 17:00 Padina : Naisus 1977
24.08.2019 16:30 Rajac : Joks Junajted
24.08.2019 16:30 Lukavac : OFK Senjak
24.08.2019 16:30 Strmovo 1968 : Mladost (V)
24.08.2019 16:30 Rudar 1945 : Polet (DL)
24.08.2019 16:30 Zvizdar 2012 : Joševa
2.pol Kalenić 1 : 1 Kolubara (J)
24.08.2019 17:00 Bogutovačka Banja : Jedinstvo 2017
24.08.2019 17:00 Mladost : Dunav
24.08.2019 17:00 Jedinstvo : OFK Odžaci
24.08.2019 17:00 Omladinac : Lider
24.08.2019 17:00 Hajduk : Aleksa Šantić
24.08.2019 17:00 Stanišić 1920 : Borac
24.08.2019 17:00 Terekveš : Lipar
24.08.2019 17:00 Partizan : Zadrugar
24.08.2019 17:00 Kula : Polet
24.08.2019 17:00 Železničar : Dinamo
24.08.2019 17:00 Vinogradar : Proleter
24.08.2019 17:30 Mladost : Zlatica
24.08.2019 17:30 MSK : Jedinstvo 2014
24.08.2019 17:30 OFK Stajićevo : Bilećanin
24.08.2019 17:30 Naftagas : OFK Gradnulica
24.08.2019 17:30 Zadrugar : Tisa 1933
24.08.2019 17:00 Dunav : Vojvodina (S)
24.08.2019 16:30 OFK Brza : Mladost (B)
24.08.2019 16:30 14. Oktobar : Sloga (L)
24.08.2019 16:30 Kamenorezac 76 : Velika Drenova
24.08.2019 16:30 Polet 57 : Kopaonik
24.08.2019 17:00 Beljanica : OFK Juhor 2016
24.08.2019 17:00 Napredak (St) : Rudar (SR)
24.08.2019 17:00 Šumadija : Borac 1805
24.08.2019 17:00 Osaonica : Budućnost
24.08.2019 17:00 Jedinstvo : Vinorača
24.08.2019 17:00 Šantarovac : Ursule
24.08.2019 17:00 Trstenica : Jedinstvo
24.08.2019 17:30 Radnički : Napredak
24.08.2019 17:30 Graničar : Mladost
24.08.2019 17:30 Hrtkovci : Krušedol
24.08.2019 17:30 ČSK : Šumar
24.08.2019 17:30 OFK Brestač : Polet
24.08.2019 17:30 Sremac (Dob) : Srem
24.08.2019 17:30 Sremac Deč : Dunav
24.08.2019 17:00 AFK : Tromedja
24.08.2019 17:00 Tornjoš : Hajduk
24.08.2019 17:00 Torpedo 1924 : Budućnost 1929 (ZM)
24.08.2019 17:00 Cer : Premijer
24.08.2019 17:00 Milicionar : Gorki
24.08.2019 17:00 Gučevo 1929 : Jezero
24.08.2019 17:00 Studenac : Prva Iskra
24.08.2019 17:00 Rade Milošević : Jasenovac
24.08.2019 17:00 Polet S.D. : Radnički (K)
24.08.2019 17:00 Makce : Žika Marković Uča
24.08.2019 17:00 Popovac : Železničar
24.08.2019 17:00 Vrelo : Gunjevac
24.08.2019 17:00 Brgule : Murgaš 2012
55' Radnik 1 : 0 Mladost
24.08.2019 20:00 Zrinjski : Borac
55' Čelik 0 : 0 Tuzla Siti
24.08.2019 19:00 Sloboda : Zvijezda 09
24.08.2019 20:00 Široki Brijeg : Željezničar
13' Sarajevo 0 : 0 Velež
1.pol Podrinje 1 : 0 Kozara
1.pol Rudar Prijedor 1 : 0 Alfa Modriča
Poluvreme Krupa 0 : 0 Slavija
24.08.2019 17:30 OFK Sloga : Jedinstvo
1.pol Tekstilac 0 : 0 Željezničar Sport Team
56' Grbalj 0 : 1 OFK Petrovac
24.08.2019 20:30 OFK Titograd : Kom
24.08.2019 18:30 Sutjeska : Podgorica
56' Iskra 1 : 0 Rudar
24.08.2019 13:30 Norwich City 2 : 3 Chelsea
24.08.2019 16:00 Brighton 0 : 2 Southampton
24.08.2019 16:00 Manchester United 1 : 2 Crystal Palace
24.08.2019 16:00 Sheffield United 1 : 2 Leicester City
24.08.2019 16:00 Watford 1 : 3 West Ham
24.08.2019 18:30 Liverpool : Arsenal
58' Osasuna 0 : 0 Eibar
24.08.2019 19:00 Real Madrid : Real Valladolid
24.08.2019 21:00 Celta de Vigo : Valencia
24.08.2019 21:00 Getafe : Athletic Club
24.08.2019 15:30 Hoffenheim 3 : 2 Werder Bremen
24.08.2019 15:30 Fortuna 1 : 3 Bayer Leverkusen
24.08.2019 15:30 Mainz 05 1 : 3 Borussia M'gladbach
24.08.2019 15:30 Augsburg 1 : 1 Union Berlin
24.08.2019 15:30 Paderborn 1 : 3 Freiburg
24.08.2019 18:30 Schalke 04 : Bayern München
15' Parma 0 : 0 Juventus
24.08.2019 20:45 Fiorentina : Napoli
24.08.2019 20:00 Amiens SC : Nantes
24.08.2019 20:00 Dijon : Bordeaux
24.08.2019 20:00 Angers : Metz
24.08.2019 20:00 Brest : Reims
2.pol Sloga 2 : 0 Radnički 1923
24.08.2019 10:00 Zemun 2 : 0 Vojvodina
24.08.2019 11:00 TSC 0 : 2 Partizan
24.08.2019 10:00 Čukarički 0 : 0 Crvena zvezda
24.08.2019 10:00 Grafičar 1 : 3 Brodarac
24.08.2019 13:30 Šumadija (A) : Šumadija 1903
24.08.2019 13:30 Sloboda (U) : Mačva
24.08.2019 13:30 Borac 1926 : Smederevo 1924
24.08.2019 13:30 Radnički 1923 : Sloboda (Č)
24.08.2019 13:30 Novi Pazar : Karađorđe
24.08.2019 13:30 Javor : Sloga (P)
24.08.2019 13:30 Metalac (GM) : Loznica
24.08.2019 13:30 Radnički (V) : Sloga (K)
24.08.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 : Jedinstvo (Ub)
24.08.2019 10:00 Index 2 : 1 Omladinac
24.08.2019 10:00 Železničar 5 : 1 Radnički (SM)
24.08.2019 10:00 Tekstilac 0 : 1 Spartak ŽK
24.08.2019 10:00 Njerš Ištvan 2 : 4 RFK Novi Sad 1921
24.08.2019 10:00 Partizan : Rad
24.08.2019 17:30 Zemun : Grafičar
24.08.2019 13:00 Brodarac : Mačva
24.08.2019 11:00 Apolon 4 : Radnički (N)
24.08.2019 17:00 Real Niš : Čukarički
24.08.2019 18:00 Crvena zvezda : Vojvodina
24.08.2019 12:00 Jasenica 2017 : OPK Rudar 1933
24.08.2019 10:00 RSK 1 : 3 Napredak
24.08.2019 11:00 Karađorđe : OFK Aranđelovac 1979
24.08.2019 11:00 Partizan 1945 1 : 5 Mladi borac
24.08.2019 11:00 Radnički 1923 : Sloga 33
24.08.2019 10:00 Sušica 4 : 3 Rudar
24.08.2019 11:00 Šumadija (A) : Šumadija 1903
24.08.2019 11:00 Sloboda (U) : Savacijum
24.08.2019 11:00 Borac 1926 : Smederevo 1924
24.08.2019 11:00 Novi Pazar : Apolon
24.08.2019 11:00 Javor : Sloga (P)
24.08.2019 11:00 Metalac (GM) : Loznica
24.08.2019 11:00 Mladi radnik 1926 : Mladost (L)
24.08.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 : Jedinstvo (Ub)
24.08.2019 10:00 Proleter 2006 3 : 2 RFK Novi Sad 1921
24.08.2019 12:00 Petar Puača 1 : 5 Dinamo 1945
24.08.2019 12:00 Železničar 6 : 1 Radnički (SM)
24.08.2019 10:00 Pazar Juniors : Jošanica
24.08.2019 11:00 Sloga (K) : OFK AS 2003
24.08.2019 11:00 OFK Ras 0 : 11 Kiker
24.08.2019 10:00 Dinamo 1945 0 : 6 OFK Vršac
24.08.2019 10:00 ŽAK 0 : 2 Železničar
hancikdejan i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 5 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Arkač i još 10 korisnika su tipovali utakmicu