XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 208 utakmica za dan
Subota, 8 Jun 2019

Fudbal

08.06.2019 17:30 Podrinje 3 : 3 Kozara
08.06.2019 17:30 Sloga 5 : 1 Željezničar
08.06.2019 17:30 Tekstilac 0 : 0 Drina
08.06.2019 17:30 Alfa Modriča 3 : 0 Sutjeska
08.06.2019 17:30 Slavija 4 : 0 Sloboda
08.06.2019 17:00 Cement 5 : 1 Dinamo 1945
08.06.2019 17:00 ČSK Pivara 4 : 3 Radnički (NP)
08.06.2019 17:00 Mladost 2 : 1 Radnički (SM)
08.06.2019 17:00 OFK Vršac 2 : 1 Hajduk 1912
08.06.2019 17:00 Radnički (ZR) 3 : 1 Bačka 1901
08.06.2019 17:00 Železničar 1 : 1 Crvena zvezda
08.06.2019 17:00 Kabel 6 : 1 Dunav
08.06.2019 17:00 Omladinac 0 : 3 Borac
08.06.2019 17:30 FAP 0 : 1 Jošanica
08.06.2019 17:30 Šumadija (A) 0 : 4 Budućnost Krušik 2014
08.06.2019 17:00 Radnički (NB) 6 : 1 Brodarac
08.06.2019 17:00 Kolubara 2 : 0 Crvena Zvezda
08.06.2019 17:00 BSK Borča 2 : 1 Zvezdara
08.06.2019 17:00 Radnički (O) 1 : 0 GSP Polet Dorćol
08.06.2019 17:00 Grafičar 3 : 2 Lokomotiva
08.06.2019 17:00 IMT 3 : 2 Prva Iskra
08.06.2019 17:00 Jedinstvo 3 : 0 Stepojevac Vaga
08.06.2019 17:00 OFK Beograd 4 : 3 BASK
08.06.2019 17:00 Krajina 1 : 2 Radnički (S)
08.06.2019 17:00 Jedinstvo (BK) 5 : 1 ŽAK
08.06.2019 17:00 Vojvodina 1928 0 : 1 OFK Proleter
08.06.2019 17:00 Sloboda 1 : 1 BAK
08.06.2019 17:00 Radnički (K) 1 : 2 Sloga
08.06.2019 17:00 Mladost (O) 0 : 1 Kozara
08.06.2019 17:00 Kikinda 1909 3 : 3 Jedinstvo (NB)
08.06.2019 17:00 Budućnost 0 : 3 Begej
08.06.2019 17:30 Gruža 0 : 3 Šumadija 1903
08.06.2019 17:30 Sloga 3 : 1 Apolon 2018
08.06.2019 17:30 Sušica 2 : 1 Šumadija (T)
08.06.2019 17:30 Vodojaža 3 : 0 Karađorđe
08.06.2019 17:30 Polet 1 : 0 Bane 1931
08.06.2019 17:30 Real 4 : 2 Novi Pazar 1928
08.06.2019 17:30 Trepča 4 : 0 Goč
08.06.2019 17:30 OFK Napredak 1 : 3 Karađorđe
08.06.2019 17:30 Rudar 2 : 3 Morava
08.06.2019 17:30 RSK 3 : 0 OFK Aranđelovac 1979
08.06.2019 17:30 Borac 1932 0 : 3 VGSK
08.06.2019 17:30 Partizan 1945 3 : 4 Mladi borac
08.06.2019 17:30 Udarnik 2 : 1 Petar Dobrnjac
08.06.2019 17:30 Zvižd 4 : 0 Homoljac
08.06.2019 17:30 Železničar 0 : 1 Zadrugar
08.06.2019 17:30 Radnički Šabački 1 : 5 Mačva 2005
08.06.2019 17:30 Radnički (V) 3 : 0 OFK Divci
08.06.2019 17:30 Spartak 1924 2 : 1 Radjevac
08.06.2019 17:30 Ribnica 1 : 2 Radnički Stobeks
08.06.2019 17:30 Brezovica 3 : 1 Borac
08.06.2019 17:30 OFK Osečina 0 : 4 Vrelo Sport
08.06.2019 17:30 Sloboda 3 : 1 LFK Mladost
08.06.2019 17:30 Polet (T) 0 : 3 Sevojno
08.06.2019 17:30 Orlovac 0 : 4 Prijevor
08.06.2019 17:30 Budućnost 2 : 0 Polimlje
08.06.2019 17:30 Sloga (S) 3 : 1 Sloga (BB)
08.06.2019 17:30 Zlatar 1 : 3 Jedinstvo Putevi
08.06.2019 17:30 Trnava 0 : 3 BSK
08.06.2019 17:00 Jadran 3 : 5 Preporod
08.06.2019 17:00 Obilić 3 : 1 Vinogradar
08.06.2019 17:00 Proleter (RS) 0 : 1 Đurđin
08.06.2019 17:00 Radnički 1905 7 : 3 Njegoš
08.06.2019 17:00 Iskra 7 : 1 Panonija IM Topola
08.06.2019 17:00 Napredak 1 : 1 Vojvodina
08.06.2019 17:00 Sutjeska 5 : 2 Sloga
08.06.2019 17:00 Senta 3 : 1 Proleter (Nj)
08.06.2019 17:00 Rušanj 3 : 8 Duboko
08.06.2019 17:00 Šumadija 3 : 1 Zabrežje
08.06.2019 17:00 Omladinac 3 : 5 Borac
08.06.2019 17:00 Lisović 2 : 2 Budućnost
08.06.2019 17:00 Mladost (B) 3 : 4 Zvezda
08.06.2019 17:00 Radnički 0 : 0 Mladost (C)
08.06.2019 17:00 Popovići Vrnjci 3 : 2 Rudar
08.06.2019 17:30 Krivelj 2 : 6 Blizna
08.06.2019 17:00 ZSK 5 : 2 Kolubara 2
08.06.2019 17:00 Rubribreza 7 : 4 Tešnjar
08.06.2019 17:00 Ribnikar 0 : 2 Tulari
08.06.2019 17:00 Banjani 1 : 1 Tvrdojevac
08.06.2019 17:00 Mladost 2 : 1 Pepeljevac
08.06.2019 17:00 Radnik 5 : 0 OFK Brđanac
08.06.2019 17:00 OFK Jabučje 4 : 2 Sovljak
08.06.2019 17:00 Trlić 6 : 1 Iskra
08.06.2019 17:30 Mladost (P) 2 : 4 Šumadija 1934
08.06.2019 17:30 Erdoglija 1931 6 : 1 21. oktobar
08.06.2019 17:30 Srbija 2 : 1 Kutlovo
08.06.2019 17:30 Budućnost 3 : 1 Jedinstvo
08.06.2019 17:30 Slavija 7 : 2 Sloga (D)
08.06.2019 17:30 Sloboda 2 : 2 Šumadinac (KG)
08.06.2019 17:30 Borac (D) 3 : 1 Pobeda 1926
08.06.2019 17:30 Jadran 0 : 4 Korićani
08.06.2019 17:00 Čajetina 4 : 1 Višesava
08.06.2019 17:30 Vladimir Durković 1 : 2 Senjak
08.06.2019 17:30 Gnjilan 3 : 0 Borac
08.06.2019 17:30 Spartak 3 : 2 Mladost
08.06.2019 17:30 Lužnica 4 : 0 Padež
08.06.2019 17:30 Dragoš 5 : 1 Zadrugar
08.06.2019 17:30 Rajko Mitić 8 : 0 Sloga
08.06.2019 17:30 Jedinstvo 2 : 1 Krtinska
08.06.2019 17:30 Rojkovac 3 : 1 Polet
08.06.2019 18:00 OFK Futog 7 : 0 Dinamo
08.06.2019 18:00 Veternik 3 : 3 Bačka
08.06.2019 18:00 Železničar 3 : 0 Čenej
08.06.2019 18:00 Vinorača 3 : 2 Mladost (T)
08.06.2019 18:00 Morava 5 : 0 Šantarovac
08.06.2019 18:00 Šumadinac 5 : 2 Kupinovac
08.06.2019 18:00 Jedinstvo (D) 3 : 0 Vinogradar
08.06.2019 18:00 Ursule 3 : 2 Osaonica
08.06.2019 18:00 Mladost (G) 2 : 3 Sinđelić 1934
08.06.2019 18:00 Partizan 8 : 1 Blagotin
08.06.2019 18:00 Sloga 5 : 6 Morava
08.06.2019 18:00 Mladost (GM) 1 : 2 Budućnost
08.06.2019 18:00 Pomoravlje 2 : 0 Mladost (J)
08.06.2019 18:00 Orlovi 5 : 1 Rudar (St)
08.06.2019 18:00 Rudar (SR) 4 : 0 Moravac 2015
08.06.2019 18:00 Istok 63 5 : 1 Napredak
08.06.2019 18:00 Mlada krila 3 : 3 Jovo Kursula
08.06.2019 18:00 Jedinstvo (D) 3 : 1 Zvezda
08.06.2019 18:00 Borac (A) 0 : 5 Borac (V)
08.06.2019 18:00 Lazac 0 : 0 Mladost
08.06.2019 18:00 Tavnik 6 : 2 Metalac
08.06.2019 17:30 Partizan 4 : 0 Udarnik Trska 1947
08.06.2019 17:30 Karađorđe (V) 3 : 4 Mladi radnik
08.06.2019 17:30 Karađorđe 2013 (Viš) 2 : 1 Sloga (Z)
08.06.2019 17:30 BSK 5 : 0 Omladinac-Šumadinac
08.06.2019 18:00 Velika Reka 2 : 1 Antimon
08.06.2019 18:00 Sloga 3 : 0 Jadar (ST)
08.06.2019 18:00 Vidojevica 1 : 1 Milan Orlić
08.06.2019 18:00 Rudar 3 : 0 7. Juli
08.06.2019 18:00 Jedinstvo 3 : 1 Prva Iskra
08.06.2019 18:00 Azbukovica 4 : 1 Mladost
08.06.2019 18:00 Jadar 1961 (GD) 4 : 3 Borac
08.06.2019 17:30 Trešnjevica 2 : 0 Kopljari
08.06.2019 17:30 Jasenica 4 : 0 Brezovac
08.06.2019 17:30 Sloga 0 : 1 Vrbica
08.06.2019 17:30 Mladost (J) 2 : 1 Šumadinac (S)
08.06.2019 17:30 Radoje Domanović 3 : 2 Borac
08.06.2019 17:30 Kralj Petar I 0 : 2 Šamot
08.06.2019 18:00 Mladost 4 : 0 Pričinović
08.06.2019 18:00 Sloga (KR) 2 : 3 Vlašić
08.06.2019 18:00 Sloga (MA) 2 : 6 Vojvoda Stepa Stepanović
08.06.2019 18:00 Radnički 5 : 2 Dobrava
08.06.2019 18:00 Sava 2 : 8 Trešnjevka
08.06.2019 18:00 Provo 2015 5 : 2 Šipurske livade
08.06.2019 17:30 Željuša 4 : 1 Jerma
08.06.2019 17:30 Pobeda 1976 6 : 5 Jedinstvo
08.06.2019 17:30 Jastrebac 5 : 0 Ratar
08.06.2019 17:30 Polet (V) 1 : 2 OFK Sloga
08.06.2019 17:30 Škriljac 4 : 0 Gredetin
08.06.2019 17:30 OFK Rutevac 1908 6 : 0 OFK Draževac
08.06.2019 17:30 Borac 1 : 4 Polet (R)
08.06.2019 17:30 Bjelica 3 : 0 Sloga
08.06.2019 17:30 Globoder 1 : 2 Kapidžija
08.06.2019 17:30 Modrica 3 : 0 Borac
08.06.2019 18:00 Jedinstvo 0 : 5 Sokograd
08.06.2019 18:00 Slemen 0 : 3 Napredak
08.06.2019 15:30 Hajduk 3 : 0 Mladost
08.06.2019 18:00 Sloga 1 : 1 Rtanj
08.06.2019 17:30 Rečka 1 : 5 Slatina
08.06.2019 17:30 OFK Tamnič 3 : 0 OFK Sikole
08.06.2019 17:30 Mladost 0 : 2 Vrelo
08.06.2019 17:30 Miloševo 0 : 1 Polet
08.06.2019 17:30 Mekiš : Toplica
08.06.2019 18:00 Belpos 3 : 2 Mladost (Z)
08.06.2019 17:30 Napredak 0 : 3 Badince
08.06.2019 17:30 Navalin 2 : 0 Jašunja
08.06.2019 18:00 Bojić 2 : 1 Borac BTG
08.06.2019 18:00 Mladost Svileuva 4 : 1 Zablaće
08.06.2019 17:30 OFK Radnički 3 : 0 OFK Burovo
08.06.2019 17:30 Mladi radnik 2 : 2 Šumadinac
08.06.2019 17:30 20. Oktobar 0 : 9 Dimitrije Tucović
08.06.2019 18:00 Culjković : Omladinac
08.06.2019 18:00 Petlovača 6 : 0 Napredak
08.06.2019 18:00 Dumača : Lipolist
08.06.2019 18:00 Metaloplastika : Partizan
08.06.2019 18:00 Pocerina 4 : 4 Borac
08.06.2019 18:00 OFK Letnjikovac 1983 5 : 6 Sloga
08.06.2019 Čestin 3 : 1 Borac
08.06.2019 17:30 Kruševica 1980 1 : 0 Beli Orlovi
08.06.2019 Mladost 2 : 4 Kotlenik (L)
08.06.2019 18:30 Jagodina 3 : 4 Lipar
08.06.2019 10:00 Petar Puača 5 : 1 Radnički (SM)
08.06.2019 10:00 TSC 1 : 2 Železničar
08.06.2019 10:00 Vojvodina 0 : 3 Hajduk 1912
08.06.2019 12:00 Petar Puača 1 : 4 Spartak
08.06.2019 12:00 Inđija 4 : 0 Proleter 2006
08.06.2019 12:00 TSC 1 : 2 Železničar
08.06.2019 12:00 Borac (NS) 3 : 3 Bačka 1901
08.06.2019 17:30 Jedinstvo 1 : 2 Mladi radnik 1940
08.06.2019 10:00 Bačka 1901 2 : 2 Radnički 1905
08.06.2019 14:00 Radnicki 1923 5 : 0 Savac
08.06.2019 11:00 Šabac 0 : 3 Ad Drinum
08.06.2019 11:00 Karađordje 14 : 0 Požega
08.06.2019 Jagodina 3 : 0 Levač
08.06.2019 Majdanpek 0 : 1 Jedinstvo 2014
08.06.2019 Lavice Dubočica 2 : 1 Morava
08.06.2019 Napredak junior 2018 4 : 1 Rosulja 2014
08.06.2019 Kolibri 1 : 1 Vučice
08.06.2019 Mašinac 4 : 1 Preševo
08.06.2019 TSC : Stajićevo 2017
08.06.2019 Voja Gačić : Spartak
08.06.2019 Vojvodina : Bačka
08.06.2019 Polet : Nova Kolonija
08.06.2019 15:00 Bajša 8 : 0 AFK
08.06.2019 10:00 Subotica 4 : 0 Vinogradar

Vaterpolo

08.06.2019 11:30 Taš 2000 6 : 16 Vojvodina 0:1
08.06.2019 20:45 Palilula 8 : 8 Crvena zvezda

Futsal

08.06.2019 19:00 Novi Pazar 3 : 3 Ekonomac 1:1