XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 433 utakmica za dan
Nedelja, 9 Jun 2019

Fudbal

09.06.2019 17:30 Provo 1 : 1 Loznica
09.06.2019 17:30 Mokra Gora 2 : 2 Proleter Mihajlovac
09.06.2019 17:30 Smederevo 1924 1 : 1 Tutin
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (Ub) 6 : 1 Polet (LJ)
09.06.2019 17:30 Mladi radnik 1926 3 : 0 Drina
09.06.2019 17:30 Sloga 33 2 : 1 Sloga (PŽ)
09.06.2019 17:30 SFS Borac 4 : 0 Zaplanjac
09.06.2019 17:30 GFK Dubočica 2 : 1 Car Konstantin
09.06.2019 17:30 Pukovac 2 : 0 Radnički (S)
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (P) 3 : 2 Jedinstvo (B)
09.06.2019 17:30 Budućnost 3 : 2 Radan
09.06.2019 17:30 Radnički (P) 3 : 1 OFK Sinđelić
09.06.2019 17:30 Moravac Orion 1 : 0 Trstenik PPT
09.06.2019 17:30 Dunav 2 : 3 Rtanj
09.06.2019 17:30 Temnić 1924 2 : 0 Jagodina Tabane
09.06.2019 17:00 Sloga (E) 2 : 0 Radnički (Š)
09.06.2019 17:00 Hajduk (B) 1 : 3 Sremac Vojka
09.06.2019 17:00 Sloga (T) 2 : 1 1. Maj Ruma
09.06.2019 17:00 Hajduk (D) 0 : 0 Jedinstvo (SP)
09.06.2019 17:00 Podunavac 5 : 0 Tatra
09.06.2019 17:00 Podrinje 9 : 1 Hajduk (Č)
09.06.2019 17:00 Borac (Š) 0 : 1 Jugović
09.06.2019 17:00 Mladost (T) 2 : 0 Budućnost
09.06.2019 17:00 Polet (K) 1 : 0 Tisa
09.06.2019 17:00 Mladost (BP) 3 : 0 OFK Mladost APA
09.06.2019 17:00 OFK Vrbas 3 : 0 BSK
09.06.2019 17:00 Radnički 1912 3 : 0 Radnički (S)
09.06.2019 17:00 Bajša 2 : 0 Tekstilac
09.06.2019 17:00 Bačka 2 : 2 Crvenka
09.06.2019 17:00 Tavankut 3 : 2 Sloga (Č)
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (GS) 5 : 0 Mladost (B)
09.06.2019 17:30 Jablanica 3 : 0 Tanasko Rajić
09.06.2019 17:30 OFK Brzi Brod 3 : 0 Budućnost
09.06.2019 17:30 Balkanski 1 : 1 OFK Niš
09.06.2019 17:30 Pčinja 2 : 3 Vranjska Banja
09.06.2019 17:30 Pusta Reka 3 : 2 Mladost (M)
09.06.2019 17:30 Vlasina 4 : 3 Sloga
09.06.2019 13:00 Jedinstvo (P) 3 : 0 Morava
09.06.2019 17:30 Sloga 2 : 0 Bošnjane
09.06.2019 17:30 Jastrebac (VŠ) 3 : 0 Jastrebac (B)
09.06.2019 17:30 Morava 1918 1 : 2 OFK Topličanin
09.06.2019 17:30 Dragocvet 2 : 0 Juhor
09.06.2019 17:30 OFK Kosanica 9 : 0 Žitorađa
09.06.2019 17:30 Župa 5 : 2 Napredak (D)
09.06.2019 17:30 Rembas 3 : 1 Jedinstvo (M)
09.06.2019 17:30 OFK Lugomir 2 : 2 Levač
09.06.2019 17:30 Majdanpek 4 : 2 BSK
09.06.2019 17:30 Orljane 2 : 3 Hajduk Veljko
09.06.2019 17:30 Kablovi 3 : 3 Brodoremont
09.06.2019 17:30 OFK Slatina 7 : 2 Rudar Alpos
09.06.2019 17:30 Bukovik 0 : 2 Timočanin
09.06.2019 17:30 Timok 1919 4 : 1 Svrljig
09.06.2019 17:30 Đerdap 3 : 0 Naša krila 1936
09.06.2019 17:30 Moravica 1 : 2 Malošište
09.06.2019 17:00 Torlak 1 : 1 BSK Baćevac
09.06.2019 17:00 Komgrap 3 : 1 Milutinac
09.06.2019 17:00 Studenski Grad 2 : 3 Sremčica
09.06.2019 17:00 Sopot 0 : 3 Budućnost
09.06.2019 17:00 Hajduk 1 : 5 Mladenovac
09.06.2019 17:00 Leštane 2 : 0 Napredak
09.06.2019 17:00 TEK Sloga 2 : 0 Borac
09.06.2019 17:00 BSK Batajnica 2 : 2 Turbina
09.06.2019 17:30 Borac (M) 5 : 2 Železničar
09.06.2019 17:30 Partizan 1 : 3 Rudar
09.06.2019 17:30 Donji Petrovci 3 : 0 Kupinovo
09.06.2019 17:30 Graničar 1924 2 : 1 Polet (NK)
09.06.2019 17:30 PSK Putinci 2 : 8 Jadran
09.06.2019 17:30 Sloboda (DT) 2 : 0 Budućnost
09.06.2019 17:30 Sloven 1 : 3 Borac (K)
09.06.2019 17:30 Ljukovo 1 : 1 Napredak
09.06.2019 17:30 Banja 4 : 2 Lokomotiva
09.06.2019 17:30 Borac 3 : 0 Omladinac
09.06.2019 17:30 Vinča 0 : 1 Junkovac
09.06.2019 17:30 Plaskovac 2 : 1 Mladost MG
09.06.2019 17:30 Sloga Bat 1924 6 : 1 Mladi rudar 1954
09.06.2019 17:30 Prvi srpski ustanak 1 : 1 ŽSK
09.06.2019 18:00 Fruškogorski partizan 1 : 3 Omladinac
09.06.2019 18:00 Miletić 1 : 4 Bačka
09.06.2019 18:00 ŽSK 2 : 5 Jedinstvo
09.06.2019 18:00 Šajkaš 1908 0 : 2 RFK Novi Sad 1921
09.06.2019 18:00 Petrovaradin 5 : 0 OFK Sirig
09.06.2019 18:00 Fruškogorac 2 : 3 Slavija
09.06.2019 18:00 Mladost 3 : 2 TSK
09.06.2019 18:00 Javor 4 : 2 Kolare
09.06.2019 18:00 Hajduk 1 : 2 Mladost (D)
09.06.2019 18:00 Kušiljevo 6 : 2 Juhor
09.06.2019 18:00 Napredak 0 : 2 Partizan
09.06.2019 18:00 Omladinac 3 : 2 OFK Bratstvo
09.06.2019 18:00 OFK Batinac 8 : 6 Bratstvo
09.06.2019 18:00 Resavac 9 : 2 Mladost (S)
09.06.2019 17:00 Srem 4 : 0 Balkan Mirijevo
09.06.2019 17:00 Borac (P) 3 : 1 Zmaj
09.06.2019 17:00 Poštar Zvezdara 2 : 0 Borac (O)
09.06.2019 17:00 Dunav 0 : 0 Institut
09.06.2019 17:00 PKB Kovilovo 5 : 2 Crvenka
09.06.2019 17:00 Atakante 1 : 2 Rakovica
09.06.2019 17:00 Sinđelić 4 : 3 Šumadinac
09.06.2019 17:00 Kosmaj 9 : 1 Selo Mladenovac
09.06.2019 17:00 Pudarci 0 : 2 Boleč
09.06.2019 17:00 Dunavac 1 : 1 Kosmajac
09.06.2019 17:00 Šumadija 6 : 3 Kovačevac
09.06.2019 17:00 Vrčin 3 : 0 Velika Krsna
09.06.2019 17:00 Ropočevo 5 : 2 Rabrovac
09.06.2019 17:30 Backovac Junajted 1 : 2 Ozrem
09.06.2019 17:30 Napredak 0 : 4 Jedinstvo (P)
09.06.2019 17:30 Parmenac 3 : 4 Zadrugar
09.06.2019 17:30 Omladinac 5 : 4 Rakova
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (GG) 2 : 0 Spartak
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (K) 1 : 3 Mladost
09.06.2019 17:30 Slatina 1 : 0 Rudar
09.06.2019 17:30 Ovčar 3 : 1 Lunjevica
09.06.2019 18:00 Radnik 5 : 1 Lasta
09.06.2019 18:00 Napredak 5 : 0 Gruža
09.06.2019 18:00 Omladinac 3 : 1 Kraljevo Hajduk
09.06.2019 18:00 Granit 1 : 1 Mataruge
09.06.2019 18:00 Ribnica 2 : 0 Budućnost
09.06.2019 18:00 Stubal 0 : 3 OFK Ras
09.06.2019 18:00 Proleter 5 : 2 Ibar
09.06.2019 17:30 Sloga (Ć) 0 : 2 13. April
09.06.2019 17:30 Poljoprivrednik 2 : 5 Šanac
09.06.2019 17:30 Čitluk 1 : 4 Sloga (M)
09.06.2019 17:30 Blagotin 3 : 0 Varvarin
09.06.2019 17:30 Kupci 8 : 4 Ribnik
09.06.2019 17:30 Jedinstvo 1936 6 : 1 Donji Kopaonik
09.06.2019 17:30 Mačkovac 3 : 0 Vinogradar
09.06.2019 17:30 Meševo 3 : 1 FUD
09.06.2019 18:00 Mladi Borac 3 : 4 Sloga (BO)
09.06.2019 18:00 Sloga (LŠ) 2 : 2 Cer
09.06.2019 18:00 Podrinje 3 : 2 Hajduk Stanko
09.06.2019 18:00 Mladost (PR) 5 : 1 Karađorđe
09.06.2019 18:00 Dušan Silni 0 : 3 Sindjelić
09.06.2019 18:00 Duško 3 : 0 Jedinstvo (ŠT)
09.06.2019 18:00 Jedinstvo 1945 (VL) 3 : 2 Jedinstvo (MZ)
09.06.2019 18:00 Mladost (DD) 3 : 0 Jevremovac
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (V) 3 : 4 Dunav
09.06.2019 17:30 Partizan (U) 2 : 3 Radnički (B)
09.06.2019 17:30 Jugoslavija 4 : 3 Strela
09.06.2019 17:30 Borac (St) 2 : 2 Vulturul
09.06.2019 17:30 Partizan (G) 1 : 2 Dolina
09.06.2019 17:30 Potporanj 8 : 0 Vojvodina (S)
09.06.2019 17:30 Spartak 1911 5 : 0 Crvena zvezda
09.06.2019 17:30 Sloga (BNS) 3 : 0 Polet
09.06.2019 17:30 Rudar (K) 3 : 2 Rudar 2001
09.06.2019 17:30 Polet (SD) 3 : 0 Pomoravlje
09.06.2019 17:30 Budućnost 2 : 1 Omladinac (Š)
09.06.2019 17:30 Makce 0 : 5 Trgovački
09.06.2019 17:30 Železničar 1 : 1 Borac (Ž)
09.06.2019 17:30 Đerdap 4 : 0 Borac (K)
09.06.2019 17:30 Sloga (B) 1 : 1 Mlava (ML)
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (Lj) 2 : 2 Obilić
09.06.2019 17:30 Radnički 1947 8 : 3 Sloga
09.06.2019 17:30 Padina 2 : 1 Doljevac
09.06.2019 17:30 Moravac 1 : 2 Morava (Ž)
09.06.2019 17:30 Elid 1 : 1 OFK Napredak 1929
09.06.2019 17:30 Zemljoradnik 3 : 0 Radnički 1924
09.06.2019 17:30 Mladost (B) 4 : 1 Moravac
09.06.2019 17:30 Napredak 2012 3 : 1 Naisus 1977
09.06.2019 17:30 Crvena zvezda 2 : 4 Palilula
09.06.2019 17:30 Poreč 2 : 1 Brestovac
09.06.2019 17:30 Nemetali 4 : 1 BSK
09.06.2019 17:30 Šarbanovac 0 : 5 OFK Bor
09.06.2019 17:30 Polom : Ključ
09.06.2019 17:30 Zlot 2 : 1 Radnički (K)
09.06.2019 17:30 Sloga 1 : 3 Branik
09.06.2019 17:00 Perućac 0 : 6 Jasen
09.06.2019 17:00 Jedinstvo 4 : 2 Polet
09.06.2019 17:00 Crnokosa 1 : 0 Omladinac
09.06.2019 17:00 Sečica 1 : 5 Ariljska rampa
09.06.2019 17:00 Ježevica 4 : 2 Lazarica
09.06.2019 17:00 Prvi partizan 5 : 0 Lauš
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (G) 4 : 5 Čekmin
09.06.2019 17:30 Bobište 2 : 4 Progres
09.06.2019 17:30 Umac 2 : 0 OFK Brza
09.06.2019 17:30 Kumarevo 65 0 : 4 Mladost 1959
09.06.2019 17:30 OFK Morava 1 : 2 Zloćudovo
09.06.2019 17:30 Polet 2 : 3 Mladi borac
09.06.2019 17:30 Vučje 2 : 2 Sloga
09.06.2019 17:30 Šumadija 3 : 5 Železničar
09.06.2019 18:00 Malinik 2 : 0 OFK Rtanj
09.06.2019 18:00 Sloga (M) 3 : 4 Omladinac
09.06.2019 18:00 Midžor (K) 3 : 0 Bučje Podvis
09.06.2019 18:00 OFK Knjaz 6 : 5 Velika Jasikova
09.06.2019 18:00 OFK 019 3 : 0 Trebič
09.06.2019 18:00 Graničar 4 : 1 Kosovo
09.06.2019 18:00 Osnić 0 : 3 Rudar Vrška Čuka
09.06.2019 17:30 Stevan Nešticki 1 : 0 Omladinac (GK)
09.06.2019 17:30 Vulkan 1963 2 : 0 Sloboda
09.06.2019 17:30 Proleter 3 : 4 Mladost (DK)
09.06.2019 17:30 Budućnost 2 : 4 Crvena zastava
09.06.2019 11:00 Rudar 4 : 2 Palilulac
09.06.2019 17:30 Morava 0 : 2 Mladost (L)
09.06.2019 17:30 Čegar 2013 2 : 4 Vrtište
09.06.2019 17:00 Joševa 4 : 6 Pambukovica
09.06.2019 17:00 Dimitrije Tucović 7 : 0 Kalenić
09.06.2019 17:00 Mladost 2 : 2 Gunjevac
09.06.2019 17:00 Crvena Jabuka 6 : 0 Vrelo
09.06.2019 17:00 Rudar 3 : 1 Polet (DL)
09.06.2019 17:00 OFK Paljuvi 3 : 0 Čučuge
09.06.2019 17:00 Polet (T) 2 : 0 Šarbane
09.06.2019 17:30 Sloga 1 : 3 Borac
09.06.2019 17:30 Skela 4 : 2 Belo Polje
09.06.2019 17:30 Posavina 5 : 3 Rvati
09.06.2019 18:00 Susek 4 : 0 Jedinstvo
09.06.2019 18:00 Vinogradar 4 : 0 Hajduk
09.06.2019 18:00 Titel 2 : 0 Moskva
09.06.2019 17:30 Karaš (K) 4 : 2 Janošik
09.06.2019 17:30 Sloga (M) 0 : 4 Hajdučica
09.06.2019 17:30 Ševac 1 : 2 Budućnost (A)
09.06.2019 17:30 Karaš (J) 1 : 2 Ratar
09.06.2019 17:30 Vojvodina (CC) 3 : 0 Vinogradar
09.06.2019 17:30 Partizan (K) 3 : 2 Borac (VG)
09.06.2019 17:30 Dobrica 1 : 2 Borac (VS)
09.06.2019 17:30 Garevina 2 : 1 Mladost
09.06.2019 17:30 Stari Trstenik 3 : 1 Omladinac
09.06.2019 17:30 Ušće 4 : 2 Polet 57
09.06.2019 17:30 14. Oktobar 3 : 0 Beli Orlovi
09.06.2019 17:30 Gradina 3 : 2 Rubin
09.06.2019 17:30 Sloga (D) 3 : 1 Borac
09.06.2019 17:30 Sloga (L) 0 : 3 Trudbenik
09.06.2019 17:30 Kamenorezac 76 1 : 1 Velika Drenova
09.06.2019 18:00 15. Avgust 1950 5 : 2 Beljanica
09.06.2019 17:00 Žabari 2 : 2 Rakac Stave
09.06.2019 17:00 Rajac 2 : 1 Komanice
09.06.2019 17:00 Junior Novo Naselje 3 : 1 Milenko Pavlović
09.06.2019 17:00 Lukavac 3 : 0 Jadar 2013
09.06.2019 17:00 Borac 3 : 0 Mladost (VK)
09.06.2019 17:00 Mladost (L) 0 : 3 Polet
09.06.2019 17:00 Popadić 1 : 1 Stari drugari
09.06.2019 11:00 13. Maj 1 : 2 Rekreativo 011
09.06.2019 18:00 Sparta Železnik 1 : 2 Busije
09.06.2019 10:00 Penjarol 1 : 8 Mladi Proleter
09.06.2019 17:00 Umka 2 : 0 Novi Beograd
09.06.2019 17:00 Dedinje 0 : 3 BUSK
09.06.2019 17:00 011 5 : 1 Šećeranac Ada
09.06.2019 17:00 Zuce 2 : 1 PKB Padinska Skela
09.06.2019 17:00 Pionir 3 : 0 Avala
09.06.2019 17:00 Sveti Stefan 0 : 6 Siti Sport Klub
09.06.2019 17:00 Poštar 1 : 0 Heroj Polet
09.06.2019 17:00 Pinosava 3 : 0 Lepušnica
09.06.2019 17:00 Mladost 0 : 2 Napredak
09.06.2019 17:00 BSK 0 : 0 Hajduk
09.06.2019 17:00 Sloga (Č) 0 : 2 Krušedol
09.06.2019 17:00 Donji Srem 2015 3 : 0 OFK Bikić
09.06.2019 17:00 Sloga (V) 3 : 2 Fruška Gora
09.06.2019 17:00 Graničar 1 : 2 Šumar
09.06.2019 17:00 OFK Zeka Buljubaša 2 : 1 Obilić 1993
09.06.2019 17:00 Fruškogorac 1 : 2 Mitros
09.06.2019 14:00 Nemenikuće 1 : 4 Rudar 2012
09.06.2019 17:00 Stojnik 1 : 0 Popović
09.06.2019 17:00 Mladost (MI) 4 : 3 Mladost (G)
09.06.2019 14:00 Djurinci 4 : 4 Vis
09.06.2019 17:00 Vojvoda 5 : 1 Sibnica
09.06.2019 14:00 OFK Rogača 8 : 2 OFK Slatina
09.06.2019 17:00 Partizan 3 : 4 Bogutovačka Banja
09.06.2019 15:00 Jedinstvo (G) 2 : 1 Progorelica
09.06.2019 16:00 Mladi Radnik 1925 4 : 0 Mineral 2015
09.06.2019 17:30 Mladost (R) 1 : 2 Sloga (M)
09.06.2019 17:00 Guncate 1 : 8 Velika Mostanica
09.06.2019 17:00 Veliki Borak 3 : 0 Beljina
09.06.2019 11:00 B 2000 3 : 2 Ranilović
09.06.2019 17:30 Radnički 1 : 1 Moravac
09.06.2019 17:30 Real 3 : 0 Todorovce
09.06.2019 17:30 Sloboda 2 : 0 Bratstvo
09.06.2019 17:30 Veliko Trnjane 1 : 2 BSK
09.06.2019 17:30 Radnik Sušica 3 : 0 Mladost (B)
09.06.2019 17:30 Milanovo 3 : 0 Marjan MB
09.06.2019 17:30 Plantaža 6 : 0 Lemind 1953
09.06.2019 17:30 Gradac 2 : 3 Jedinstvo (Š)
09.06.2019 18:00 Budućnost (PD) 1 : 0 Cer
09.06.2019 18:00 Torpedo 1924 4 : 3 Drina
09.06.2019 18:00 Gorki 3 : 2 Napredak
09.06.2019 18:00 Zadrugar 2 : 1 Majur
09.06.2019 18:00 Premijer 2 : 2 Sloboda
09.06.2019 18:00 Milicionar 2 : 2 OFK Šabac
09.06.2019 17:00 Potisje 0 : 1 Tornjoš
09.06.2019 17:00 Tisa 3 : 0 Hajduk
09.06.2019 17:00 Slavija 2 : 2 Šampion
09.06.2019 17:00 Bačka 4 : 0 AFK
09.06.2019 17:00 Jedinstvo (M) 0 : 3 Graničar
09.06.2019 17:00 Tromedja 1 : 3 Horgoš 1911
09.06.2019 17:00 Čoka 4 : 0 Jadran
09.06.2019 18:15 Budućnost 2 : 1 Maglić
09.06.2019 18:15 Naša Zvezda 7 : 0 Bačka 1945
09.06.2019 18:15 Krivanj 6 : 1 Borac
09.06.2019 18:15 Neštin 3 : 1 Bačka (D)
09.06.2019 18:15 Mladost 6 : 0 Slavija
09.06.2019 17:30 Desine 3 : 0 Polet (V)
09.06.2019 17:30 Sloga (L) 4 : 1 Žika Marković Uča
09.06.2019 17:30 Dizel 3 : 1 Sloga (M)
09.06.2019 17:30 Napredak 1934 1 : 1 Polet (B)
09.06.2019 17:30 Napredak (P) 9 : 1 Stig 1955
09.06.2019 17:30 Žitkovica 2017 2 : 1 Vihor
09.06.2019 17:30 Sirakovo 0 : 0 Mladost (B)
09.06.2019 17:30 Bata Bulić 3 : 2 Rade Milošević
09.06.2019 17:30 Zadrugar (T) 3 : 0 Jedinstvo (K)
09.06.2019 17:30 BSK 3 : 2 Integral
09.06.2019 17:30 Napredak 1936 3 : 0 Omladinac (B)
09.06.2019 17:30 Jasenovac 0 : 1 Napredak (S)
09.06.2019 17:30 Manastirica 2 : 3 Sloga 1952
09.06.2019 17:30 Strmovo 1 : 1 Borac (A)
09.06.2019 17:30 Šumadija (MC) 0 : 3 Bistrica
09.06.2019 17:30 Mladi Borac 3 : 2 Mladost (Č)
09.06.2019 17:30 Vreoci 2 : 1 Petka
09.06.2019 17:30 Sloga 1 : 1 Polet
09.06.2019 Morava (K) 3 : 2 Budućnost
09.06.2019 BIP 8 : 1 Čačak 94
09.06.2019 11:00 Prijatelji 5 : 0 Planinac
09.06.2019 11:00 Mršinci 3 : 1 Mladost (A)
09.06.2019 17:30 Mladost 3 : 1 Rongo Siti
09.06.2019 17:30 Napredak 3 : 0 Lokomotiva
09.06.2019 17:30 Nišavac 6 : 3 Pobeda
09.06.2019 17:30 Sloboda 6 : 1 Temac
09.06.2019 17:30 Zvezda 9 : 1 Veliki Suvodol
09.06.2019 17:30 Voćar : Bratstvo
09.06.2019 17:30 Radnički 0 : 3 Jelica
09.06.2019 17:30 Brezova 3 : 4 Gorušica
09.06.2019 17:30 Gradina 1 : 5 Prilike
09.06.2019 17:30 Vrelo 4 : 3 Dedinje Junajted
09.06.2019 17:30 Konjuh 0 : 1 Zdravinje
09.06.2019 17:30 Rasina 4 : 3 Bukovica
09.06.2019 17:30 Gornji Stepoš 7 : 3 Čarapan
09.06.2019 17:30 Sebečevac 5 : 2 Naupare
09.06.2019 17:30 Mudrakovac 3 : 4 Mladost VPD
09.06.2019 17:30 Žabare 3 : 0 Parunovac
09.06.2019 17:30 Divostin 4 : 3 Maršić
09.06.2019 17:30 Košutnjak 3 : 1 Seljak
09.06.2019 17:30 Kolonija 2 : 0 Sloga Lužnice 2016
09.06.2019 17:30 Bratstvo 1975 3 : 1 OFK Žeželj
09.06.2019 17:30 Ćava 2 : 1 Vinogradi DB
09.06.2019 14:30 Napredak 5 : 0 Blagaja
09.06.2019 17:30 Duškovci 3 : 5 Avijatičar
09.06.2019 17:30 Trešnjica 3 : 0 Plavi Tok
09.06.2019 17:30 Gorobilje 3 : 3 Bakionica
09.06.2019 14:00 Glumač 4 : 2 Dobrinjac
09.06.2019 17:30 Aluminjum 6 : 0 Rujnik
09.06.2019 17:30 Čegar 1946 4 : 1 Supovac
09.06.2019 17:30 Radnički 1936 5 : 1 Spartak
09.06.2019 17:30 Jasenovik 2018 3 : 1 Durlan Siti
09.06.2019 17:30 Delijski Vis 7 : 1 Sloga 1948
09.06.2019 17:30 Grkinja 0 : 1 Taskovići
09.06.2019 17:30 Pobeda 6 : 2 Knežica
09.06.2019 17:00 Podunavac 6 : 2 Hajduk
09.06.2019 11:00 Dragojevac 4 : 1 Mrovska
09.06.2019 11:00 Verko 3 : 1 Sparta
09.06.2019 11:00 Petrovac 74 4 : 0 Polet
09.06.2019 11:00 Torpedo 1 : 4 Mladost 2013
09.06.2019 11:00 Hajduk 7 : 3 Skupljen 2013
09.06.2019 17:30 Popovac 0 : 6 Donja Mutnica
09.06.2019 17:30 Šumadija 6 : 1 ISK Izvor
09.06.2019 17:30 OFK Juhor 2016 3 : 0 Heroj
09.06.2019 17:30 Razvitak 1 : 1 Radnik
09.06.2019 17:30 Budućnost 3 : 2 Jedinstvo
09.06.2019 17:30 Napredak 0 : 1 BSK Buljane
09.06.2019 11:00 FSU Borac 2018 2 : 0 Mladost (DL)
09.06.2019 11:00 SU Donja Lomnica 6 : 2 Gornje Sinkovce
09.06.2019 11:00 Jedinstvo 0 : 6 OFK Jelen
09.06.2019 11:00 Mladost Slatina 3 : 3 Cerić
09.06.2019 11:00 Rudar 2 : 5 OFK Varna
09.06.2019 11:00 Galeb 2 : 3 Korman
09.06.2019 11:00 Žabar 1 : 3 Volujac
09.06.2019 18:30 Omladinac 4 : 2 Domaćin
09.06.2019 18:30 GFK Tabane 0 : 3 Trnava
09.06.2019 18:30 Dobra Voda 2 : 1 Dražmirovac
09.06.2019 18:30 Mladost 1 : 2 Napredak
09.06.2019 18:30 Belica 4 : 4 Crni Vrh
09.06.2019 11:00 Budućnost 1995 2 : 0 Jedinstvo
09.06.2019 11:00 OFK Stublenica 2 : 0 Vukona
09.06.2019 11:00 Murgaš 3 : 1 Sloga
09.06.2019 11:00 Kolubara 4 : 0 OFK Takovo
09.06.2019 11:00 Brgule 1 : 5 Omladinac
09.06.2019 17:30 Partizan 3 : 0 Trstenica
09.06.2019 12:00 Ljubinić 3 : 0 Crvena Zastava
09.06.2019 11:00 Sloga Gorić 2 : 4 Mali korak
09.06.2019 11:00 Bujačić 0 : 7 Dračić 2018
09.06.2019 11:00 Beloševac 0 : 3 Kotešica
09.06.2019 17:00 OFK Povlen 3 : 0 Zadrugar
09.06.2019 17:30 Hajduk 1 : 6 Vitorul
09.06.2019 17:30 Omladinac 3 : 1 Banat (D)
09.06.2019 17:30 Pobeda 3 : 0 Vršac
09.06.2019 18:00 Rudar 3 : 0 Resavac
09.06.2019 18:00 Mladi Radnik 9 : 1 Resava
09.06.2019 18:00 Sinđelić 10 : 1 Mladi Borac
09.06.2019 17:30 Napredak 4 : 0 Erdevik 2017
09.06.2019 17:30 Jednota 2 : 0 Omladinac
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (M) 3 : 0 Borac
09.06.2019 17:30 Jedinstvo (LJ) 0 : 4 OFK Bačinci
09.06.2019 17:30 Sremac 3 : 3 Sinđelić
09.06.2019 17:30 Graničar 5 : 1 OFK Bingula
09.06.2019 17:00 Sloga (M) 5 : 0 Fruškogorac
09.06.2019 17:00 Sloga (K) 1 : 10 Dunav
09.06.2019 17:00 ČSK 1939 0 : 3 Car Uroš
09.06.2019 17:00 Borac 5 : 4 Radnički
09.06.2019 13:00 Rujišnik : Jugovići
09.06.2019 13:00 Omladinac : Topoljak
09.06.2019 13:00 Vinogradar 1 : 0 Mladost
09.06.2019 13:00 Stevka Božurevka 3 : 1 Borjak 2013
09.06.2019 17:30 Bukorovac 0 : 3 Azbest
09.06.2019 17:30 Dobrača 2 : 1 Hajduk
09.06.2019 18:30 Bresje 1 : 3 GFK Strelište
09.06.2019 18:30 PSS-192 0 : 3 OFK Dragoševac
09.06.2019 10:00 OFK Bačka (BP) 4 : 3 Dinamo 1945
09.06.2019 10:00 Omladinac 3 : 1 Radnički (Z)
09.06.2019 10:00 OFK Vršac 5 : 1 Proleter (NS)
09.06.2019 10:00 Borac (NS) 2 : 6 Bačka 1901
09.06.2019 12:00 OFK Bačka (BP) 2 : 2 Dinamo 1945
09.06.2019 12:00 RFK N.S. 1921 8 : 0 Radnički (S)
09.06.2019 12:00 OFK Vršac 8 : 0 Bečkerek 023
09.06.2019 Kabel 1 : 3 RFK N.S. 1921
09.06.2019 Petrika 4 : 1 Prof. Bolesnikov
09.06.2019 Proleter (NS) 4 : 0 Slavija
09.06.2019 Petar Puača 3 : 0 Cement
09.06.2019 11:00 Bajša 2 : 1 Obilić
09.06.2019 14:00 Spartak 8 : 0 Čantavir
09.06.2019 10:00 Đurđin 3 : 6 Vinogradar
09.06.2019 10:00 Tavankut 6 : 1 Preporod
09.06.2019 12:00 Žarkovo 3 : 1 Jedinstvo
09.06.2019 11:00 Jedinstvo 7 : 0 Mačva
09.06.2019 11:00 Plana 3 : 1 Požarevac
09.06.2019 11:00 Sloga 036 2 : 2 Šampion
09.06.2019 09:30 TSC 5 : 4 Spartak '06
09.06.2019 09:15 Kolubara 1 6 : 1 Mladost (B)
09.06.2019 Sloboda 2 0 : 3 Kalimero
09.06.2019 10:45 Mladost (C) 0 : 1 Akademija fudbala
09.06.2019 Sloboda 1 0 : 3 Kolubara 2
09.06.2019 11:30 Borac 0 : 2 Omladinac
09.06.2019 08:30 Železničar 6 : 1 Napredak
09.06.2019 08:30 Kolubara 1 9 : 3 Kolubara 2
09.06.2019 Sloboda 0 : 3 ŽFK Borac
09.06.2019 10:45 Kalimero 0 : 0 Akademija fudbala 2
09.06.2019 10:00 Real 1 0 : 1 Akademija fudbala 1
09.06.2019 09:15 Omladinac 5 : 0 Real 2

Vaterpolo

09.06.2019 20:45 Vojvodina 11 : 6 Taš 2000 2:0
09.06.2019 17:30 Crvena zvezda 9 : 11 Palilula
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.