XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 165 utakmica za dan
Subota, 10 Jun 2017

Fudbal

10.06.2017 17:30 Polet 5 : 2 Dobričevo
10.06.2017 17:30 Sušica 2 : 1 Radnički (K)
10.06.2017 17:30 Ovčar 5 : 3 Trepča
10.06.2017 17:30 Sloga 3 : 0 Miokovci
10.06.2017 17:30 Sloboda (Č) 0 : 1 Tutin
10.06.2017 17:30 Bane 3 : 1 Dragačevo
10.06.2017 17:30 Takovo 4 : 0 Orlovac
10.06.2017 17:30 Šumadija (T) 2 : 3 Proleter
10.06.2017 17:30 RSK 4 : 2 Borac (Ž)
10.06.2017 17:30 Morava 5 : 0 Borac 1932
10.06.2017 17:30 VGSK 3 : 3 Mladi radnik 1940
10.06.2017 17:30 Homoljac 3 : 1 Zvižd
10.06.2017 17:30 Napredak 4 : 1 Gruža
10.06.2017 17:30 Šumadija (A) 2 : 1 Radnički 1926
10.06.2017 17:30 Zadrugar 7 : 0 Spartak 1924
10.06.2017 17:30 Drina 2 : 0 OFK Divci
10.06.2017 17:30 Sloga (S) 3 : 0 Sloga 1940 (BB)
10.06.2017 17:30 OFK Osečina 1 : 4 Sevojno
10.06.2017 17:30 Polimlje 0 : 3 Radnički Gorenje
10.06.2017 17:30 Radnički Stobex 1 : 2 Jedinstvo (Ub)
10.06.2017 17:30 Provo 1 : 0 Radjevac
10.06.2017 17:30 OFK Kikinda 7 : 1 Bilećanin
10.06.2017 17:30 Naftagas (E) 2 : 2 C. Zvezda (VS)
10.06.2017 17:30 Proleter 2006 0 : 1 Banat
10.06.2017 17:00 Podrinje 4 : 0 FK Graničar 1924
10.06.2017 17:00 Mitros 0 : 1 Hajduk
10.06.2017 17:00 Sloven 2 : 2 Borac
10.06.2017 17:00 Partizan 0 : 3 1. Maj Ruma
10.06.2017 17:30 Vinogradar 3 : 7 OFK Futog
10.06.2017 17:30 Petrovaradin 2 : 0 Tatra
10.06.2017 17:30 Borac 9 : 0 Proleter
10.06.2017 17:30 TSK 2 : 2 Jugović
10.06.2017 17:30 Mladost 3 : 0 Šajkaš 1908
10.06.2017 17:30 Jedinstvo 0 : 0 Omladinac
10.06.2017 17:30 OFK Sirig 5 : 0 Titel
10.06.2017 17:30 Miletić 2 : 4 Bačka
10.06.2017 18:00 Goč 1 : 1 Omladinac
10.06.2017 17:30 Vinogradi DB 3 : 1 Partizan
10.06.2017 17:30 Vodojaža 3 : 0 Kutlovo
10.06.2017 17:30 Šumadija 1934 3 : 3 Srbija
10.06.2017 17:30 Ćava 1 : 2 Borac
10.06.2017 17:30 Šumadinac 5 : 2 Mladost
10.06.2017 17:30 Budućnost 4 : 0 Jadran
10.06.2017 17:30 Sloboda 0 : 1 Kolonija
10.06.2017 17:30 Sloga D 3 : 1 Jedinstvo
10.06.2017 17:00 Prvi partizan 4 : 2 Čajetina
10.06.2017 17:30 Sloga 1 : 0 Radnički
10.06.2017 17:30 Rgotina 0 : 1 Trebič
10.06.2017 Rudar (G) 3 : 0 Midžor
10.06.2017 17:30 Zadrugar 1 : 9 Vladimir Durković
10.06.2017 17:30 Borac 3 : 2 Dragoš
10.06.2017 17:30 Napredak 4 : 3 Mladost (PR)
10.06.2017 17:30 Tanasko Rajić 7 : 0 Gnjilan
10.06.2017 17:30 Spartak 0 : 2 Padež
10.06.2017 Levosoje : Biljači
10.06.2017 17:30 Borac 8 : 0 OFK Draževac
10.06.2017 17:30 Polet (V) 3 : 0 Mladi Radnik
10.06.2017 17:30 Gredetin 3 : 1 Planinac 2015
10.06.2017 17:30 Rtanj 3 : 2 Napredak 1976
10.06.2017 17:30 Mladost 3 : 0 Palilulac
10.06.2017 17:30 Tornjoš 1 : 1 Šampion
10.06.2017 17:30 Sloga 1 : 1 Hajduk
10.06.2017 18:00 Gruža 2 : 1 Mlada krila
10.06.2017 18:00 Grdica 2 : 3 Borac (A)
10.06.2017 18:00 Kraljevo Hajduk 1 : 1 Jedinstvo (D)
10.06.2017 18:00 Napredak (G) 0 : 2 Budućnost (K)
10.06.2017 18:00 Mladost (V) 2 : 3 Partizan
10.06.2017 18:00 Lazac 2 : 1 Metalac
10.06.2017 18:00 Popovići 2 : 3 Tavnik
10.06.2017 17:30 Šumadinac (N) 6 : 0 Ranilović
10.06.2017 17:30 Plaskovac 4 : 2 Šamot
10.06.2017 17:30 Mladi rudar 0 : 1 Kopljari
10.06.2017 17:30 Partizan 5 : 4 Jasenica
10.06.2017 17:30 Budućnost 2 : 2 B 2000
10.06.2017 17:30 Brezovac 4 : 3 Šumadinac (S)
10.06.2017 17:30 Omladinac (V) 2 : 1 Udarnik
10.06.2017 17:30 Karađorđe 3 : 0 Kotlenik
10.06.2017 17:30 Pobeda (S) 1 : 3 Mladost MG
10.06.2017 17:30 Grivac 1 : 3 Sloga (M)
10.06.2017 17:30 Mladost (R) 4 : 0 Marjan
10.06.2017 17:30 Crvena zvezda 1 : 1 Bare
10.06.2017 17:30 BSK 3 : 0 Pobeda (Đ)
10.06.2017 17:30 OFK Sikole 3 : 0 Malajnica
10.06.2017 17:30 Kovilovo 1 : 1 OFK Tamnič
10.06.2017 17:30 Polet 3 : 5 Miloševo
10.06.2017 17:30 Rečka 2 : 5 Urovica
10.06.2017 17:30 Graničar 1 : 2 Slatina
10.06.2017 17:30 Knez Lazar 1 : 1 Gornji Stepoš
10.06.2017 17:30 Nišavac 0 : 9 Senjak
10.06.2017 17:30 Sloboda 3 : 0 Veliki Suvodol
10.06.2017 17:30 Kastrum 3 : 0 Deli Jovan
10.06.2017 17:30 Velika Jasikova 3 : 0 Lovac
10.06.2017 17:30 OFK Rtanj 2016 2 : 0 Šljivar
10.06.2017 17:30 Timok 1928 3 : 2 Polet 1959
10.06.2017 17:30 Banaćanin 7 : 0 Borac
10.06.2017 17:30 Dobrič 1974 4 : 1 Jugovići 1976
10.06.2017 17:30 Gornje Sinkovce 1 : 4 Turekovac
10.06.2017 17:30 ŠFU Derbi 2016 2 : 0 Gornje Krajince
10.06.2017 17:30 Moravac (P) 2 : 2 Jašunja
10.06.2017 17:30 Velika Drenova 3 : 0 Mladost
10.06.2017 Mladost (G) 0 : 3 TE Gučevo
10.06.2017 Luk 1 : 4 Hajduk
10.06.2017 Granit 2 : 2 Jelav
10.06.2017 17:30 OFK Homolje 3 : 1 Budućnost
10.06.2017 17:30 Borac 0 : 3 Jasenovac
10.06.2017 10:00 Dinamo 1945 5 : 2 TSC
10.06.2017 18:00 Radnički (SM) 2 : 2 OFK Hajduk
10.06.2017 10:00 Begej 2 : 1 Omladinac
10.06.2017 11:00 Krila Krajine 2 : 0 Radnički (S)
10.06.2017 09:00 Studentski Grad 3 : 0 IM Rakovica
10.06.2017 18:00 Radnički (NB) 0 : 0 Zemun
10.06.2017 09:30 Sindjelic 1 : 5 Bežanija
10.06.2017 17:30 BASK 1 : 1 Kolubara
10.06.2017 18:00 Žarkovo 0 : 4 BSK Borča
10.06.2017 17:00 Dolina 3 : 3 Polet
10.06.2017 10:00 Brodarac 1947 0 : 5 Grafičar
10.06.2017 16:30 Omladinac 1 : 0 Trudbenik
10.06.2017 09:00 Zemun MK 5 : 1 011 MK
10.06.2017 15:00 Voždovac MK 1 : 0 Sinđelić MK
10.06.2017 12:15 Brodarac MK 4 : 3 Studenski Grad MK
10.06.2017 11:00 Borac (NS) 3 : 0 TSC
10.06.2017 12:00 Inđija 1 : 2 Indeks
10.06.2017 12:00 Petar Puača 3 : 0 Radnički (SM)
10.06.2017 12:00 Vršac 5 : 6 Proleter 2006
10.06.2017 12:00 Radnički (S) 3 : 2 Bečej 1918
10.06.2017 10:00 Internacional 2 : 2 Kolubara
10.06.2017 15:00 BASK 2 : 3 BSK
10.06.2017 10:00 Avala 1939 1 : 5 Graficar
10.06.2017 11:00 011 MK 3 : 2 Rad MK
10.06.2017 12:30 Sinđelić MK 7 : 0 BASK MK
10.06.2017 13:00 BSK Borča MK 3 : 0 Lokomotiva MK
10.06.2017 17:00 Brodarac MK 1 : 0 Teleoptik MK
10.06.2017 18:00 Voždovac MK 4 : 1 Šumadija 1962 MK
10.06.2017 10:00 Petar Puača 2 : 3 CFK
10.06.2017 10:00 Inđija 4 : 0 Indeks
10.06.2017 10:00 Srem 1 : 0 Radnički (SM)
10.06.2017 10:00 Vršac 4 : 2 Radnički (Zr)
10.06.2017 10:00 Radnički (S) 0 : 2 Bečej 1918
10.06.2017 11:00 Rudar Kostolac 2008 2 : 4 Rudar 2001
10.06.2017 11:00 Radnički 1926 3 : 0 Šapine
10.06.2017 16:00 Žarkovo 5 : 3 Nord Star
10.06.2017 12:00 Studenski grad MK 0 : 0 BSK Borča MK
10.06.2017 14:30 Brodarac MK 0 : 1 Zemun MK
10.06.2017 18:00 Altina MK 0 : 2 Rad MK
10.06.2017 10:00 011 MK 2 : 6 OFK Beograd MK
10.06.2017 15:30 Radnički NB 3 : 1 Tempo MK
10.06.2017 11:00 ŽFK Crvena zvezda MK 0 : 0 Forza MK
10.06.2017 15:30 Zemun MK 3 : 0 Borac MK
10.06.2017 Lavice Dubočica 0 : 1 Napredak
10.06.2017 09:00 Rad 1 : 1 Radnički (NB)
10.06.2017 10:00 Bajša 8 : 0 Vinogradar
10.06.2017 OFK Senjak 0 : 2 Radnički
10.06.2017 OFK Osečina 0 : 5 Jedinstvo
10.06.2017 Omladinac 2 : 8 Ribnica
10.06.2017 Budućnost Krušik 4 : 1 Šampion
10.06.2017 Polet 1 : 2 Železničar

Rukomet

10.06.2017 17:00 Vojvoda Stepa 41 : 25 Naftagas
10.06.2017 18:30 Gradnulica 33 : 26 Jedinstvo
10.06.2017 16:00 Lehel 15 : 9 Senta
10.06.2017 18:00 Obilić 30 : 17 Sonta

Ragbi 13

10.06.2017 19:00 Radnički (NB) 32 : 10 Morava Gepardi

Američki fudbal

10.06.2017 16:00 Panthers Pančevo 44 : 0 Celtis Sombor
10.06.2017 16:00 Angel Warriors Čačak 6 : 3 Golden Bears Bor
10.06.2017 13:00 Black Hornets 46 : 7 Pastuvi Požarevac
10.06.2017 17:30 Novi Sad Wild Dogs 0 : 22 Mammoths Kikinda
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.