Dragačevo
0 1 pre 6 godina
webmaster je ovo ocenio crvenim kartonom
Zona Morava
DA SUDIJA KAZE IGRACU MIAKOVACA NIJE PENAL BIO A DOSUDIO " KO TU TREBA DA SE ZAPITA" ??? JOS KAZE PENAL CE KOLAKOVIC OMASITI DA BI NASTAVILI MEC !!! STRASNO !!! JAD BEDA CEMER !!! SRAMOTA ZA FUDBALSKI SAVEZ !!! SUDIJI VASILJEVICU ZABRANITI DA SUDI DO KRAJA ZIVOTA !!!
pre 6 godina 0 Ā· 0
Administrator
Prekid, gosti napustili teren kada je sudija svirao kazneni udarac za domaću ekipu!
1:0 u 48. minutu.

Kraj pre vremena

U Kraljevu je mnogo toga viđeno na fudbalskim utakmicama, ali ni stariji hroničari zbivanja na Gradskom stadionu ne pamte da je jedan klub napustio teren pre isteka 90. minuta. U meču poslednjeg kola zone "Morava" gost Sloge, ekipa Miokovaca, kojoj su tri boda bila presudna za opstanak u ovom rangu takmičenja, napustila je teren u 68. minutu. Razlog je bio dosuđeni jedanaesterac za domaće u trenutcima kada su "beli" (u ovoj utakmici "plavi") već vodili sa 1:0.

Prebrodili teŔku sezonu - rukovodstvo, stručni Ŕtab i fudbaleri kraljevačke Sloge

Do tog trenutka je to bila skromna fudbalska predstava u kojoj je domaćin bio izrazito bolji, igrao stalno na polovini rivala, bez prave ideje kako da probije bunker. To se dogodilo tek u 65. minutu kada je Vasiljević pobegao po desnoj strani, odlično vratio loptu kapitenu Filipoviću koji je znalački pogodio nebranjeni ugao gola gostiju. Gosti su imali jednu dobru priliku, u prvom poluvremenu preko Bjelića koji je Å”utirao preko gola.

Kraj pre vremena utakmice na Gradskom stadionu samo joÅ” jednom potvrđuje ružnu sliku fudbala u Zapadnoj Srbiji.

SLOGA (K) ā€“ MIOKOVCI 1:0 (0:0) prekid u 68. minutu gosti napustili teren.

Gradski stadion Gledalaca: 100 Sudija: Pavle Vasiljević (Kragujevac) Strelac: Filipović u 65. minutu Žuti kartoni: Kolaković (Sloga), Tasić, Nikolić, Kotorčević (Miokovci) Crveni karton: Nikolić (Mikovci) 68. minut.

SLOGA: KoÅ”anin, GuÅ”ani, Dunjić, Gvozdenović, MiloÅ”ević, Krstić, Marić (Barjaktarević), Filipović, Ignjatović, Kolaković, Vasiljević.

MIOKOVCI: Mijatović, Marković, Tasić (Vulović), Luković, Stevanović, Petrović, Nikolić, Vujović, Trifunović, Bjelić, Kotorčević.