11.05
16:30
Napredak
Kablovi
5
0
|
11.05.2016 16:30 | Napredak | 5 : 0 | Kablovi |
11.05
17:30
Partizan
Mladost (J)
2
0
|
11.05.2016 17:30 | Partizan | 2 : 0 | Mladost (J) | |||||
11.05
17:30
BSK
OFK Batinac
0
2
|
11.05.2016 17:30 | BSK | 0 : 2 | OFK Batinac | |||||
11.05
17:30
OFK Bratstvo
Budućnost
3
2
|
11.05.2016 17:30 | OFK Bratstvo | 3 : 2 | Budućnost | |||||
11.05
17:30
Napredak (D)
Mladost (K)
2
0
|
11.05.2016 17:30 | Napredak (D) | 2 : 0 | Mladost (K) | |||||
11.05
17:30
Sloga
Dragocvet
5
2
|
11.05.2016 17:30 | Sloga | 5 : 2 | Dragocvet | |||||
11.05
17:30
Bratstvo
OFK Tekstilac
5
3
|
11.05.2016 17:30 | Bratstvo | 5 : 3 | OFK Tekstilac | |||||
11.05
17:30
Morava 1918
Mladi radnik
6
1
|
11.05.2016 17:30 | Morava 1918 | 6 : 1 | Mladi radnik | |||||
11.05
17:30
Napredak (Z)
Kušiljevo
3
1
|
11.05.2016 17:30 | Napredak (Z) | 3 : 1 | Kušiljevo |
11.05
16:30
Real
Polet
3
2
|
11.05.2016 16:30 | Real | 3 : 2 | Polet | |||||
11.05
16:30
Borac
Trbunje
2
2
|
11.05.2016 16:30 | Borac | 2 : 2 | Trbunje | |||||
11.05
16:30
Partizanski put
Jug Bogdan
0
3
|
11.05.2016 16:30 | Partizanski put | 0 : 3 | Jug Bogdan | |||||
11.05
16:30
Topličanin
Kosovac
8
0
|
11.05.2016 16:30 | Topličanin | 8 : 0 | Kosovac | |||||
11.05
16:30
Dobrič
Omladinac
6
0
|
11.05.2016 16:30 | Dobrič | 6 : 0 | Omladinac | |||||
11.05
16:30
Mladost 1982
NS Tatko
1
0
|
11.05.2016 16:30 | Mladost 1982 | 1 : 0 | NS Tatko | |||||
11.05
16:30
Jastrebac
Pobeda
3
0
|
11.05.2016 16:30 | Jastrebac | 3 : 0 | Pobeda |
11.05
17:00
OFK Alakince
Mladost (B)
5
1
|
11.05.2016 17:00 | OFK Alakince | 5 : 1 | Mladost (B) | |||||
11.05
17:00
Pavlovac
Trešnjevka
1
1
|
11.05.2016 17:00 | Pavlovac | 1 : 1 | Trešnjevka |
11.05
16:30
Dizel
Trgovački
2
1
|
11.05.2016 16:30 | Dizel | 2 : 1 | Trgovački | |||||
11.05
16:30
Železničar
Sloga (Ć)
3
0
|
11.05.2016 16:30 | Železničar | 3 : 0 | Sloga (Ć) | |||||
11.05
16:30
Krilaš
Đerdap
3
2
|
11.05.2016 16:30 | Krilaš | 3 : 2 | Đerdap | |||||
11.05
16:30
Mladost
Makce
3
2
|
11.05.2016 16:30 | Mladost | 3 : 2 | Makce | |||||
11.05
16:30
Vojvoda Milenko
Napredak
4
2
|
11.05.2016 16:30 | Vojvoda Milenko | 4 : 2 | Napredak | |||||
11.05
16:30
Sloga (B)
Mlava
2
1
|
11.05.2016 16:30 | Sloga (B) | 2 : 1 | Mlava | |||||
11.05
16:30
Integral
Budućnost
0
3
|
11.05.2016 16:30 | Integral | 0 : 3 | Budućnost | |||||
11.05
16:30
Petar Dobrnjac
Borac
1
0
|
11.05.2016 16:30 | Petar Dobrnjac | 1 : 0 | Borac | |||||
11.05
16:30
Rudar
Polet
3
2
|
11.05.2016 16:30 | Rudar | 3 : 2 | Polet |
11.05
16:30
Budućnost
Pobeda
2
0
|
11.05.2016 16:30 | Budućnost | 2 : 0 | Pobeda | |||||
11.05
16:30
Jadran
Jedinstvo
5
0
|
11.05.2016 16:30 | Jadran | 5 : 0 | Jedinstvo | |||||
11.05
16:30
Partizan
Sloboda
4
0
|
11.05.2016 16:30 | Partizan | 4 : 0 | Sloboda | |||||
11.05
16:30
Sušica
Kolonija
3
1
|
11.05.2016 16:30 | Sušica | 3 : 1 | Kolonija | |||||
11.05
16:30
Šumadinac
Maršić
3
0
|
11.05.2016 16:30 | Šumadinac | 3 : 0 | Maršić | |||||
11.05
16:30
Srbija
Ćava
3
1
|
11.05.2016 16:30 | Srbija | 3 : 1 | Ćava | |||||
11.05
16:30
Vodojaža
Mladost
2
0
|
11.05.2016 16:30 | Vodojaža | 2 : 0 | Mladost |
11.05
17:30
Polet
Omladinski
2
4
|
11.05.2016 17:30 | Polet | 2 : 4 | Omladinski | |||||
11.05
17:30
Istok 63
Supska
4
0
|
11.05.2016 17:30 | Istok 63 | 4 : 0 | Supska | |||||
11.05
17:30
Napredak Stubica
Rudar Stenjevac
2
1
|
11.05.2016 17:30 | Napredak Stubica | 2 : 1 | Rudar Stenjevac | |||||
11.05
17:30
Javor
Omladinac
4
3
|
11.05.2016 17:30 | Javor | 4 : 3 | Omladinac | |||||
11.05
17:30
Radnički
Rudar (SR)
2
5
|
11.05.2016 17:30 | Radnički | 2 : 5 | Rudar (SR) | |||||
11.05
17:30
Šumadija
Hajduk
1
1
|
11.05.2016 17:30 | Šumadija | 1 : 1 | Hajduk | |||||
11.05
17:30
Napredak (Sv)
Moravac
2
2
|
11.05.2016 17:30 | Napredak (Sv) | 2 : 2 | Moravac | |||||
11.05
17:30
Mladost (S)
Rudar (P)
1
3
|
11.05.2016 17:30 | Mladost (S) | 1 : 3 | Rudar (P) |
11.05
Budućnost
Mladost (G)
0
2
|
11.05.2016 | Budućnost | 0 : 2 | Mladost (G) | |||||
11.05
Šumadinac
Napredak (SL)
9
4
|
11.05.2016 | Šumadinac | 9 : 4 | Napredak (SL) | |||||
11.05
Juhor
Kupinovac
3
0
|
11.05.2016 | Juhor | 3 : 0 | Kupinovac | |||||
11.05
Resavac
Osaonica
5
3
|
11.05.2016 | Resavac | 5 : 3 | Osaonica | |||||
11.05
Vinorača
Sloga
3
0
|
11.05.2016 | Vinorača | 3 : 0 | Sloga | |||||
11.05
Mladost (D)
Ursule
1
1
|
11.05.2016 | Mladost (D) | 1 : 1 | Ursule | |||||
11.05
Morava
Blagotin
3
5
|
11.05.2016 | Morava | 3 : 5 | Blagotin | |||||
11.05
Crni Vrh
Kolare
1
0
|
11.05.2016 | Crni Vrh | 1 : 0 | Kolare |
11.05
17:00
Šljivar
Nacional
5
0
|
11.05.2016 17:00 | Šljivar | 5 : 0 | Nacional |
11.05
17:00
Krtinska
Omladinac
1
1
|
11.05.2016 17:00 | Krtinska | 1 : 1 | Omladinac |
11.05
17:30
Jedinstvo
OFK Borac
1
3
|
11.05.2016 17:30 | Jedinstvo | 1 : 3 | OFK Borac |
11.05
16:30
7. juli
Soko
5
2
|
11.05.2016 16:30 | 7. juli | 5 : 2 | Soko |
11.05
17:00
Mornar
Lovćen
0
1
|
11.05.2016 17:00 | Mornar | 0 : 1 | Lovćen | |||||
11.05
17:00
Iskra
Grbalj
1
3
|
11.05.2016 17:00 | Iskra | 1 : 3 | Grbalj | |||||
11.05
17:00
Zeta
Dečić
3
0
|
11.05.2016 17:00 | Zeta | 3 : 0 | Dečić | |||||
11.05
17:00
OFK Petrovac
Sutjeska
0
2
|
11.05.2016 17:00 | OFK Petrovac | 0 : 2 | Sutjeska | |||||
11.05
17:00
Mladost
Bokelj
1
0
|
11.05.2016 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Bokelj | |||||
11.05
17:00
Rudar
Budućnost
2
0
|
11.05.2016 17:00 | Rudar | 2 : 0 | Budućnost |
11.05
17:00
Novo doba
Međaši
5
3
|
11.05.2016 17:00 | Novo doba | 5 : 3 | Međaši |
11.05
19:00
Javor
Partizan
0
2
|
11.05.2016 19:00 | Javor | 0 : 2 | Partizan |
11.05
11:00
Budućnost
FAP
4
1
|
11.05.2016 11:00 | Budućnost | 4 : 1 | FAP |
11.05
15:00
Zemun
Internacional
1
0
|
11.05.2016 15:00 | Zemun | 1 : 0 | Internacional |
11.05
Stari Tamiš
Budućnost (A)
3
0
|
11.05.2016 | Stari Tamiš | 3 : 0 | Budućnost (A) |
11.05
17:00
Mladi radnik 1940
Osipaonica
3
0
|
11.05.2016 17:00 | Mladi radnik 1940 | 3 : 0 | Osipaonica |
11.05
12:30
BSK 1925
Internacional
3
3
|
11.05.2016 12:30 | BSK 1925 | 3 : 3 | Internacional |
11.05
10:00
Junior
Rudar
1
1
|
11.05.2016 10:00 | Junior | 1 : 1 | Rudar |
11.05
10:00
Petar Puača
Vojvodina
0
6
|
11.05.2016 10:00 | Petar Puača | 0 : 6 | Vojvodina |
11.05
12:00
Kiker
AS
2
0
|
11.05.2016 12:00 | Kiker | 2 : 0 | AS |
11.05
10:00
BSK 1925
Sindjelić
2
1
|
11.05.2016 10:00 | BSK 1925 | 2 : 1 | Sindjelić |
11.05
15:00
Mladi radnik 1940
Osipaonica
5
3
|
11.05.2016 15:00 | Mladi radnik 1940 | 5 : 3 | Osipaonica |
11.05
16:30
Donjošorac
Jedinstvo
0
3
|
11.05.2016 16:30 | Donjošorac | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
11.05
16:30
Radnički
Budućnost-Krušik 2014
1
1
|
11.05.2016 16:30 | Radnički | 1 : 1 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
11.05
16:30
OFK Šabac
Loznica
4
0
|
11.05.2016 16:30 | OFK Šabac | 4 : 0 | Loznica |
11.05
16:30
Drina
Mačva
0
6
|
11.05.2016 16:30 | Drina | 0 : 6 | Mačva | |||||
11.05
16:30
Savacijum
Železničar
5
1
|
11.05.2016 16:30 | Savacijum | 5 : 1 | Železničar |
11.05
14:00
Krstarica
Majdanpek
5
0
|
11.05.2016 14:00 | Krstarica | 5 : 0 | Majdanpek | |||||
11.05
Napredak
Levač
13
0
|
11.05.2016 | Napredak | 13 : 0 | Levač | |||||
11.05
Radnički 2012
Jagodina
0
0
|
11.05.2016 | Radnički 2012 | 0 : 0 | Jagodina | |||||
11.05
Knjaževac 2015
Lavice Dubočica
0
1
|
11.05.2016 | Knjaževac 2015 | 0 : 1 | Lavice Dubočica |
11.05
20:00
Konstantin
Borac
89
75
|
11.05.2016 20:00 | Konstantin | 89 : 75 | Borac | |||||
11.05
21:00
Mega Leks
Partizan NIS
81
85
|
11.05.2016 21:00 | Mega Leks | 81 : 85 | Partizan NIS |
11.05
18:00
Kotor Varoš
Hercegovac
10
0
|
11.05.2016 18:00 | Kotor Varoš | 10 : 0 | Hercegovac | |||||
11.05
18:00
Slavija
Bijeljina
41
28
|
11.05.2016 18:00 | Slavija | 41 : 28 | Bijeljina | |||||
11.05
18:00
Hercegovina
Kozara Mlijekoprodukt
34
24
|
11.05.2016 18:00 | Hercegovina | 34 : 24 | Kozara Mlijekoprodukt | |||||
11.05
18:00
Drina
Golić Šarić
36
31
|
11.05.2016 18:00 | Drina | 36 : 31 | Golić Šarić |