07.05
16:30
Sinđelić
Timočanin
2
2
|
07.05.2016 16:30 | Sinđelić | 2 : 2 | Timočanin | |||||
07.05
16:30
Sloga (D)
OFK Bor
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | OFK Bor | |||||
07.05
16:30
Dunav
Moravac Orion
1
0
|
07.05.2016 16:30 | Dunav | 1 : 0 | Moravac Orion | |||||
07.05
16:30
Trstenik PPT
Jedinstvo (B)
0
0
|
07.05.2016 16:30 | Trstenik PPT | 0 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
07.05
16:30
Tabane 1970
Radan
3
1
|
07.05.2016 16:30 | Tabane 1970 | 3 : 1 | Radan | |||||
07.05
16:30
Timok
Radnički (S)
4
0
|
07.05.2016 16:30 | Timok | 4 : 0 | Radnički (S) |
07.05
16:30
Radnički (SM)
Banat
3
1
|
07.05.2016 16:30 | Radnički (SM) | 3 : 1 | Banat | |||||
07.05
16:30
Vršac
Dunav
2
0
|
07.05.2016 16:30 | Vršac | 2 : 0 | Dunav | |||||
07.05
16:30
Bačka 1901
Odžaci
1
1
|
07.05.2016 16:30 | Bačka 1901 | 1 : 1 | Odžaci | |||||
07.05
16:30
Omladinac
Sloga
1
1
|
07.05.2016 16:30 | Omladinac | 1 : 1 | Sloga | |||||
07.05
16:30
TSC
Cement
1
0
|
07.05.2016 16:30 | TSC | 1 : 0 | Cement |
07.05
16:30
Radnički (NB)
Žarkovo
1
0
|
07.05.2016 16:30 | Radnički (NB) | 1 : 0 | Žarkovo | |||||
07.05
16:30
Stepojevac Vaga
Budućnost
0
3
|
07.05.2016 16:30 | Stepojevac Vaga | 0 : 3 | Budućnost | |||||
07.05
11:00
GSP Polet
Brodarac 1947
0
1
|
07.05.2016 11:00 | GSP Polet | 0 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
07.05
16:30
Radnički (O)
Dorćol
3
2
|
07.05.2016 16:30 | Radnički (O) | 3 : 2 | Dorćol | |||||
07.05
16:30
Teleoptik
Turbina
1
0
|
07.05.2016 16:30 | Teleoptik | 1 : 0 | Turbina | |||||
07.05
16:30
Sopot
Srem
2
2
|
07.05.2016 16:30 | Sopot | 2 : 2 | Srem | |||||
07.05
10:00
BASK
IMT
3
0
|
07.05.2016 10:00 | BASK | 3 : 0 | IMT |
07.05
16:30
Budućnost Krušik 2014
FAP
2
0
|
07.05.2016 16:30 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | FAP | |||||
07.05
16:30
Sloga (K)
Mokra Gora
1
0
|
07.05.2016 16:30 | Sloga (K) | 1 : 0 | Mokra Gora | |||||
07.05
16:30
Šumadija 1903
Mačva
2
4
|
07.05.2016 16:30 | Šumadija 1903 | 2 : 4 | Mačva | |||||
07.05
16:30
Karađorđe
Sloga (P)
0
1
|
07.05.2016 16:30 | Karađorđe | 0 : 1 | Sloga (P) |
07.05
16:30
FUD
Bošnjane
1
0
|
07.05.2016 16:30 | FUD | 1 : 0 | Bošnjane | |||||
07.05
16:30
SFS Borac
Rembas
1
0
|
07.05.2016 16:30 | SFS Borac | 1 : 0 | Rembas | |||||
07.05
16:30
Žitorađa
Morava
0
2
|
07.05.2016 16:30 | Žitorađa | 0 : 2 | Morava | |||||
07.05
16:30
Kosanica
Jedinstvo (P)
1
0
|
07.05.2016 16:30 | Kosanica | 1 : 0 | Jedinstvo (P) |
07.05
16:30
Budućnost (O)
Pusta Reka
0
2
|
07.05.2016 16:30 | Budućnost (O) | 0 : 2 | Pusta Reka | |||||
07.05
16:30
Lužnica
Morava
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Lužnica | 3 : 0 | Morava |
07.05
16:30
Kozara
ŽAK
6
1
|
07.05.2016 16:30 | Kozara | 6 : 1 | ŽAK | |||||
07.05
16:30
Radnički (S)
Budućnost
1
1
|
07.05.2016 16:30 | Radnički (S) | 1 : 1 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo (BK)
Radnički (K)
3
1
|
07.05.2016 16:30 | Jedinstvo (BK) | 3 : 1 | Radnički (K) | |||||
07.05
16:30
Radnički Zrenjanin
Vršac United
1
1
|
07.05.2016 16:30 | Radnički Zrenjanin | 1 : 1 | Vršac United | |||||
07.05
16:30
Mladost (L)
Jedinstvo (NB)
3
4
|
07.05.2016 16:30 | Mladost (L) | 3 : 4 | Jedinstvo (NB) | |||||
07.05
16:30
Sloga
Sloboda
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Sloboda |
07.05
16:30
OFK Mladost APA
Tekstilac
3
1
|
07.05.2016 16:30 | OFK Mladost APA | 3 : 1 | Tekstilac | |||||
07.05
16:30
Sloga (Č)
Bečej 1918
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Sloga (Č) | 2 : 1 | Bečej 1918 | |||||
07.05
16:30
ŽAK
Mladost (T)
1
1
|
07.05.2016 16:30 | ŽAK | 1 : 1 | Mladost (T) | |||||
07.05
16:30
Polet (S)
Bačka (P)
1
1
|
07.05.2016 16:30 | Polet (S) | 1 : 1 | Bačka (P) | |||||
07.05
16:30
Srbobran
Subotica
5
1
|
07.05.2016 16:30 | Srbobran | 5 : 1 | Subotica |
07.05
16:30
Mladost (BJ)
Crvena Zvezda
0
2
|
07.05.2016 16:30 | Mladost (BJ) | 0 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
07.05
16:30
Jugović
Kupinovo
1
2
|
07.05.2016 16:30 | Jugović | 1 : 2 | Kupinovo | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo (SP)
LSK Laćarak
2
0
|
07.05.2016 16:30 | Jedinstvo (SP) | 2 : 0 | LSK Laćarak | |||||
07.05
16:30
Slavija
Hajduk (B)
0
0
|
07.05.2016 16:30 | Slavija | 0 : 0 | Hajduk (B) |
07.05
16:30
Lokomotiva
Vrčin
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Lokomotiva | 2 : 1 | Vrčin |
07.05
16:30
VGSK
Morava
1
1
|
07.05.2016 16:30 | VGSK | 1 : 1 | Morava | |||||
07.05
16:30
Gruža
Homoljac
2
2
|
07.05.2016 16:30 | Gruža | 2 : 2 | Homoljac |
07.05
16:30
Sloga 1940 (BB)
Zlatibor
1
1
|
07.05.2016 16:30 | Sloga 1940 (BB) | 1 : 1 | Zlatibor | |||||
07.05
16:30
Ribnica
Brezovica
2
0
|
07.05.2016 16:30 | Ribnica | 2 : 0 | Brezovica | |||||
07.05
16:30
Spartak 1924
Rađevac
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Spartak 1924 | 2 : 1 | Rađevac | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo 1945
Zadrugar
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Jedinstvo 1945 | 2 : 1 | Zadrugar |
07.05
16:30
Jošanica
Braća Vuković
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Jošanica | 3 : 0 | Braća Vuković | |||||
07.05
16:30
Trepča
Takovo
1
0
|
07.05.2016 16:30 | Trepča | 1 : 0 | Takovo |
07.05
17:00
OFK Tekstilac
Morava 1918
1
4
|
07.05.2016 17:00 | OFK Tekstilac | 1 : 4 | Morava 1918 |
07.05
16:30
Trbunje
Partizanski put
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Trbunje | 3 : 0 | Partizanski put | |||||
07.05
16:30
Polet
Borac
2
0
|
07.05.2016 16:30 | Polet | 2 : 0 | Borac |
07.05
16:30
Palilula
Koprijan 1975
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Palilula | 3 : 0 | Koprijan 1975 | |||||
07.05
16:30
Polet
Naša krila 1936
2
3
|
07.05.2016 16:30 | Polet | 2 : 3 | Naša krila 1936 |
07.05
16:30
Rudna Glava
Zlot
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Rudna Glava | 3 : 0 | Zlot | |||||
07.05
16:30
Poreč
Ključ
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Poreč | 3 : 0 | Ključ |
07.05
Rudar
Polet
2
2
|
07.05.2016 | Rudar | 2 : 2 | Polet | |||||
07.05
Mladost (S)
BSK
1
7
|
07.05.2016 | Mladost (S) | 1 : 7 | BSK | |||||
07.05
17:00
Midžor
Rgotina
1
2
|
07.05.2016 17:00 | Midžor | 1 : 2 | Rgotina |
07.05
16:30
Tanasko Rajić
Spartak
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Tanasko Rajić | 3 : 0 | Spartak | |||||
07.05
16:30
Borac
Napredak
4
2
|
07.05.2016 16:30 | Borac | 4 : 2 | Napredak | |||||
07.05
16:30
Vladimir Durković
Mladost
6
1
|
07.05.2016 16:30 | Vladimir Durković | 6 : 1 | Mladost |
07.05
16:30
OFK Niš
Palilulac
4
2
|
07.05.2016 16:30 | OFK Niš | 4 : 2 | Palilulac |
07.05
17:00
Partizan (U)
Budućnost (A)
4
3
|
07.05.2016 17:00 | Partizan (U) | 4 : 3 | Budućnost (A) | |||||
07.05
17:00
BAK
Partizan (G)
1
0
|
07.05.2016 17:00 | BAK | 1 : 0 | Partizan (G) |
07.05
16:30
Polet
Naftagas
7
3
|
07.05.2016 16:30 | Polet | 7 : 3 | Naftagas | |||||
07.05
16:30
Proleter 2006
Banat
4
1
|
07.05.2016 16:30 | Proleter 2006 | 4 : 1 | Banat | |||||
07.05
16:30
Begej
Napredak
5
0
|
07.05.2016 16:30 | Begej | 5 : 0 | Napredak | |||||
07.05
16:30
Krajina
Bilećanin
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Krajina | 2 : 1 | Bilećanin |
07.05
16:30
Stanišić
Borac
3
2
|
07.05.2016 16:30 | Stanišić | 3 : 2 | Borac | |||||
07.05
16:30
Mladost
Radnički 1918
2
2
|
07.05.2016 16:30 | Mladost | 2 : 2 | Radnički 1918 | |||||
07.05
16:30
Graničar (G)
Lipar
0
2
|
07.05.2016 16:30 | Graničar (G) | 0 : 2 | Lipar | |||||
07.05
16:30
Polet
Omladinac (D)
4
2
|
07.05.2016 16:30 | Polet | 4 : 2 | Omladinac (D) |
07.05
17:00
Njegoš
Potisje
2
2
|
07.05.2016 17:00 | Njegoš | 2 : 2 | Potisje | |||||
07.05
17:00
Obilić
Radnički 1905
7
0
|
07.05.2016 17:00 | Obilić | 7 : 0 | Radnički 1905 |
07.05
16:30
Partizan
Sloven
4
3
|
07.05.2016 16:30 | Partizan | 4 : 3 | Sloven | |||||
07.05
16:30
Rudar
Podrinje
1
2
|
07.05.2016 16:30 | Rudar | 1 : 2 | Podrinje | |||||
07.05
16:30
1. Maj Ruma
OFK Brestač
3
0
|
07.05.2016 16:30 | 1. Maj Ruma | 3 : 0 | OFK Brestač |
07.05
17:00
Proleter
Hercegovac
0
3
|
07.05.2016 17:00 | Proleter | 0 : 3 | Hercegovac |
07.05
17:00
OFK Sirig
Železničar
1
1
|
07.05.2016 17:00 | OFK Sirig | 1 : 1 | Železničar | |||||
07.05
17:00
OFK Futog
Index
1
3
|
07.05.2016 17:00 | OFK Futog | 1 : 3 | Index |
07.05
16:30
Napredak
Šumadija
1
1
|
07.05.2016 16:30 | Napredak | 1 : 1 | Šumadija | |||||
07.05
16:30
TEK Sloga
Mladost (C)
3
2
|
07.05.2016 16:30 | TEK Sloga | 3 : 2 | Mladost (C) |
07.05
11:00
Poštar Zvezdara
Policajac
3
1
|
07.05.2016 11:00 | Poštar Zvezdara | 3 : 1 | Policajac | |||||
07.05
16:30
Pionir
Komgrap
1
4
|
07.05.2016 16:30 | Pionir | 1 : 4 | Komgrap |
07.05
16:30
Avala 1939
Ropočevo
3
1
|
07.05.2016 16:30 | Avala 1939 | 3 : 1 | Ropočevo | |||||
07.05
16:30
Vinča
Dunavac
0
0
|
07.05.2016 16:30 | Vinča | 0 : 0 | Dunavac |
07.05
16:00
Mladi borac
Borac (R)
3
0
|
07.05.2016 16:00 | Mladi borac | 3 : 0 | Borac (R) |
07.05
16:30
Đerdap
Mladost
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Đerdap | 2 : 1 | Mladost |
07.05
16:30
Lepenica
Banja
2
4
|
07.05.2016 16:30 | Lepenica | 2 : 4 | Banja | |||||
07.05
16:30
Karađorđe
Šatornja
1
3
|
07.05.2016 16:30 | Karađorđe | 1 : 3 | Šatornja |
07.05
16:30
Crnokosa
Ariljska rampa
1
0
|
07.05.2016 16:30 | Crnokosa | 1 : 0 | Ariljska rampa | |||||
07.05
16:30
Soko
Sevojno
0
5
|
07.05.2016 16:30 | Soko | 0 : 5 | Sevojno |
07.05
17:00
Jadar
Antimon
2
3
|
07.05.2016 17:00 | Jadar | 2 : 3 | Antimon | |||||
07.05
17:00
Mačva 2005
Lipolist
4
3
|
07.05.2016 17:00 | Mačva 2005 | 4 : 3 | Lipolist | |||||
07.05
17:00
Radnički Šabački
Borac (L)
4
2
|
07.05.2016 17:00 | Radnički Šabački | 4 : 2 | Borac (L) |
07.05
17:00
OFK Jabučje
Tvrdojevac
1
2
|
07.05.2016 17:00 | OFK Jabučje | 1 : 2 | Tvrdojevac | |||||
07.05
17:00
Banjani
Polet
9
1
|
07.05.2016 17:00 | Banjani | 9 : 1 | Polet | |||||
07.05
17:00
Pepeljevac
Mladost
0
0
|
07.05.2016 17:00 | Pepeljevac | 0 : 0 | Mladost |
07.05
16:30
Ćava
Vodojaža
3
2
|
07.05.2016 16:30 | Ćava | 3 : 2 | Vodojaža |
07.05
17:00
Polet
Pazar Juniors 2011
3
0
|
07.05.2016 17:00 | Polet | 3 : 0 | Pazar Juniors 2011 | |||||
07.05
17:00
Stubal
Rudar
2
3
|
07.05.2016 17:00 | Stubal | 2 : 3 | Rudar |
07.05
17:00
Rudar (P)
Polet
3
0
|
07.05.2016 17:00 | Rudar (P) | 3 : 0 | Polet | |||||
07.05
17:00
Rudar (SR)
Šumadija
6
0
|
07.05.2016 17:00 | Rudar (SR) | 6 : 0 | Šumadija | |||||
07.05
17:00
Supska
Napredak Stubica
0
0
|
07.05.2016 17:00 | Supska | 0 : 0 | Napredak Stubica |
07.05
17:00
Jastrebac (T)
Napredak 2012
0
3
|
07.05.2016 17:00 | Jastrebac (T) | 0 : 3 | Napredak 2012 | |||||
07.05
17:00
Feniks 2012
Tempo
3
0
|
07.05.2016 17:00 | Feniks 2012 | 3 : 0 | Tempo | |||||
07.05
17:00
Ratar
OFK Sloga
4
3
|
07.05.2016 17:00 | Ratar | 4 : 3 | OFK Sloga |
07.05
16:30
Kladušnica
Pontes
5
0
|
07.05.2016 16:30 | Kladušnica | 5 : 0 | Pontes |
07.05
17:00
Graničar
Velika Jasikova
3
0
|
07.05.2016 17:00 | Graničar | 3 : 0 | Velika Jasikova | |||||
07.05
17:00
Deli Jovan
Kastrum
4
1
|
07.05.2016 17:00 | Deli Jovan | 4 : 1 | Kastrum | |||||
07.05
17:00
Šljivar
Kosovo
2
3
|
07.05.2016 17:00 | Šljivar | 2 : 3 | Kosovo |
07.05
16:30
Rongo Siti
Temac
0
3
|
07.05.2016 16:30 | Rongo Siti | 0 : 3 | Temac | |||||
07.05
16:30
Veliki Suvodol
Dragoš
0
7
|
07.05.2016 16:30 | Veliki Suvodol | 0 : 7 | Dragoš | |||||
07.05
16:30
Mladost
Pobeda
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Pobeda |
07.05
16:30
Bratstvo
Morava
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Bratstvo | 3 : 0 | Morava | |||||
07.05
16:30
Marjan MB
Mladost (DL)
3
2
|
07.05.2016 16:30 | Marjan MB | 3 : 2 | Mladost (DL) | |||||
07.05
16:30
OFK Bobište
Real
2
3
|
07.05.2016 16:30 | OFK Bobište | 2 : 3 | Real |
07.05
16:30
Delija
Bega
6
1
|
07.05.2016 16:30 | Delija | 6 : 1 | Bega |
07.05
16:30
KFK Kula
Jedinstvo 1947
3
0
|
07.05.2016 16:30 | KFK Kula | 3 : 0 | Jedinstvo 1947 | |||||
07.05
16:30
Rastina 1918
Graničar
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Rastina 1918 | 2 : 1 | Graničar |
07.05
17:00
Dušan Silni
Bikovo
2
3
|
07.05.2016 17:00 | Dušan Silni | 2 : 3 | Bikovo |
07.05
16:30
Centar
Borac
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Centar | 3 : 0 | Borac |
07.05
16:30
Heroj Polet
Mladi proleter
1
5
|
07.05.2016 16:30 | Heroj Polet | 1 : 5 | Mladi proleter | |||||
07.05
13:30
Dedinje
Rekreativo 011
3
1
|
07.05.2016 13:30 | Dedinje | 3 : 1 | Rekreativo 011 |
07.05
16:30
Studenski Grad
OFK Petrovčić
3
1
|
07.05.2016 16:30 | Studenski Grad | 3 : 1 | OFK Petrovčić |
07.05
16:30
Žitkovica
Desine
2
0
|
07.05.2016 16:30 | Žitkovica | 2 : 0 | Desine |
07.05
16:30
Rade Milošević
Sloga 1952
4
0
|
07.05.2016 16:30 | Rade Milošević | 4 : 0 | Sloga 1952 | |||||
07.05
16:30
Napredak
Mladost
2
2
|
07.05.2016 16:30 | Napredak | 2 : 2 | Mladost |
07.05
16:30
Meteor
Sloga
3
1
|
07.05.2016 16:30 | Meteor | 3 : 1 | Sloga |
07.05
16:30
Šumadinac (N)
B 2000
1
0
|
07.05.2016 16:30 | Šumadinac (N) | 1 : 0 | B 2000 |
07.05
17:00
Radnički
Dobrava
2
2
|
07.05.2016 17:00 | Radnički | 2 : 2 | Dobrava | |||||
07.05
17:00
OFK Jelen
Trešnjevka
1
0
|
07.05.2016 17:00 | OFK Jelen | 1 : 0 | Trešnjevka |
07.05
17:00
Čobanče
Sloga (S)
1
2
|
07.05.2016 17:00 | Čobanče | 1 : 2 | Sloga (S) |
07.05
17:00
Majur
Cer
5
2
|
07.05.2016 17:00 | Majur | 5 : 2 | Cer |
07.05
17:00
Rubribreza
Gunjevac
3
2
|
07.05.2016 17:00 | Rubribreza | 3 : 2 | Gunjevac |
07.05
16:30
Sparta Grabovica
Takovski Ustanak
0
2
|
07.05.2016 16:30 | Sparta Grabovica | 0 : 2 | Takovski Ustanak | |||||
07.05
16:30
Ozremica
Ozrem PMH
2
5
|
07.05.2016 16:30 | Ozremica | 2 : 5 | Ozrem PMH |
07.05
16:00
Badljevica
Lunjevac
1
2
|
07.05.2016 16:00 | Badljevica | 1 : 2 | Lunjevac |
07.05
17:00
Bjelica
Voćar
3
0
|
07.05.2016 17:00 | Bjelica | 3 : 0 | Voćar |
07.05
17:00
Čoka
Tisa B
3
4
|
07.05.2016 17:00 | Čoka | 3 : 4 | Tisa B |
07.05
17:30
Ljubinić
Partizan-Draževac
2
1
|
07.05.2016 17:30 | Ljubinić | 2 : 1 | Partizan-Draževac |
07.05
17:30
Šumadija
Sloboda
3
1
|
07.05.2016 17:30 | Šumadija | 3 : 1 | Sloboda |
07.05
17:00
Vojvoda
Mladost (G)
3
0
|
07.05.2016 17:00 | Vojvoda | 3 : 0 | Mladost (G) |
07.05
17:00
Bresje
Sloboda
5
2
|
07.05.2016 17:00 | Bresje | 5 : 2 | Sloboda |
07.05
17:00
Sloboda 1948
Morava
3
0
|
07.05.2016 17:00 | Sloboda 1948 | 3 : 0 | Morava | |||||
07.05
16:30
Jugovići
Velika Drenova
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Jugovići | 3 : 0 | Velika Drenova | |||||
07.05
16:30
Borjak 2013
Stragari
3
1
|
07.05.2016 16:30 | Borjak 2013 | 3 : 1 | Stragari | |||||
07.05
16:30
Stara Čaršija
Mladost
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Stara Čaršija | 2 : 1 | Mladost |
07.05
16:30
Radnik 2013
Atletiko
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Radnik 2013 | 2 : 1 | Atletiko | |||||
07.05
16:30
Gornje Krajince
Veternica
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Gornje Krajince | 3 : 0 | Veternica | |||||
07.05
16:30
Todorovce
Rudar
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Todorovce | 3 : 0 | Rudar |
07.05
16:30
Moravac
Bratstvo
0
1
|
07.05.2016 16:30 | Moravac | 0 : 1 | Bratstvo | |||||
07.05
16:30
Gornje Sinkovce
Grdanica 024
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Gornje Sinkovce | 3 : 0 | Grdanica 024 | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo
Mladost
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Jedinstvo | 2 : 1 | Mladost |
07.05
17:00
Solunac
Gaj
4
1
|
07.05.2016 17:00 | Solunac | 4 : 1 | Gaj | |||||
07.05
17:00
Naša Krajina
Mladost
3
5
|
07.05.2016 17:00 | Naša Krajina | 3 : 5 | Mladost | |||||
07.05
17:00
Graničar
Crvena Zvezda
3
0
|
07.05.2016 17:00 | Graničar | 3 : 0 | Crvena Zvezda |
07.05
16:30
Udarnik 2015
Vukan
1
1
|
07.05.2016 16:30 | Udarnik 2015 | 1 : 1 | Vukan |
07.05
16:30
Veliko Laole
Soko
10
1
|
07.05.2016 16:30 | Veliko Laole | 10 : 1 | Soko |
07.05
Mladi Radnik
Kotlenik
4
0
|
07.05.2016 | Mladi Radnik | 4 : 0 | Kotlenik | |||||
07.05
Omladinac
Jedinstvo
3
1
|
07.05.2016 | Omladinac | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
07.05
Mladost
Beli Orlovi
3
1
|
07.05.2016 | Mladost | 3 : 1 | Beli Orlovi |
07.05
16:30
Plaskovac
Kralj Petar I
4
1
|
07.05.2016 16:30 | Plaskovac | 4 : 1 | Kralj Petar I |
07.05
16:30
Venčani
Trešnjevica
2
2
|
07.05.2016 16:30 | Venčani | 2 : 2 | Trešnjevica |
07.05
17:00
Jedinstvo 2014
Sloga Trgošped
4
2
|
07.05.2016 17:00 | Jedinstvo 2014 | 4 : 2 | Sloga Trgošped |
07.05
17:00
Luk
Mladost (G)
5
2
|
07.05.2016 17:00 | Luk | 5 : 2 | Mladost (G) |
07.05
17:00
DB Junajted
Bratstvo
5
5
|
07.05.2016 17:00 | DB Junajted | 5 : 5 | Bratstvo |
07.05
17:00
Napredak (MB)
Stojan Lazarac
7
2
|
07.05.2016 17:00 | Napredak (MB) | 7 : 2 | Stojan Lazarac | |||||
07.05
17:00
Sloboda
Šumice
3
3
|
07.05.2016 17:00 | Sloboda | 3 : 3 | Šumice | |||||
07.05
17:00
Omladinac
Mladost
8
3
|
07.05.2016 17:00 | Omladinac | 8 : 3 | Mladost |
07.05
17:00
OFK Letnjikovac 1983
Culjković
3
2
|
07.05.2016 17:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 3 : 2 | Culjković | |||||
07.05
17:00
Zadrugar
Metaloplastika
3
0
|
07.05.2016 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Metaloplastika | |||||
07.05
17:00
Napredak
POFK Letnjikovac
3
1
|
07.05.2016 17:00 | Napredak | 3 : 1 | POFK Letnjikovac |
07.05
17:00
Kalenić
Zvizdar
3
0
|
07.05.2016 17:00 | Kalenić | 3 : 0 | Zvizdar |
07.05
17:00
Vrelo Sport
Jedinstvo
3
0
|
07.05.2016 17:00 | Vrelo Sport | 3 : 0 | Jedinstvo |
07.05
17:00
Bane 1931
Mineral 2015
4
2
|
07.05.2016 17:00 | Bane 1931 | 4 : 2 | Mineral 2015 |
07.05
16:30
OFK Homolje
Budućnost
4
1
|
07.05.2016 16:30 | OFK Homolje | 4 : 1 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
Jasenovac
Borac
4
1
|
07.05.2016 16:30 | Jasenovac | 4 : 1 | Borac | |||||
07.05
16:30
Mladost
Zvezda
0
3
|
07.05.2016 16:30 | Mladost | 0 : 3 | Zvezda |
07.05
17:00
Vitanovac 08
Polet
2
5
|
07.05.2016 17:00 | Vitanovac 08 | 2 : 5 | Polet | |||||
07.05
17:00
Mladost 2015
Mladost VPD
1
10
|
07.05.2016 17:00 | Mladost 2015 | 1 : 10 | Mladost VPD |
07.05
17:00
Padež
Kruševica
2
1
|
07.05.2016 17:00 | Padež | 2 : 1 | Kruševica | |||||
07.05
17:00
Konjuh
Knez Lazar
0
9
|
07.05.2016 17:00 | Konjuh | 0 : 9 | Knez Lazar |
07.05
16:30
Veteran
Karađorđe 2013
3
1
|
07.05.2016 16:30 | Veteran | 3 : 1 | Karađorđe 2013 |
07.05
17:00
OFK Varna
Pocerina
2
1
|
07.05.2016 17:00 | OFK Varna | 2 : 1 | Pocerina |
07.05
17:30
Barič-Munja
Rekreativo
0
2
|
07.05.2016 17:30 | Barič-Munja | 0 : 2 | Rekreativo | |||||
07.05
17:30
Zadrugar
Skela
0
4
|
07.05.2016 17:30 | Zadrugar | 0 : 4 | Skela | |||||
07.05
17:30
Draževac-Tornado
Roma-Iverić
2
2
|
07.05.2016 17:30 | Draževac-Tornado | 2 : 2 | Roma-Iverić |
07.05
17:30
Mladi Radnik
20. Oktobar
0
3
|
07.05.2016 17:30 | Mladi Radnik | 0 : 3 | 20. Oktobar | |||||
07.05
17:30
Strmovo
Lazarevac
1
1
|
07.05.2016 17:30 | Strmovo | 1 : 1 | Lazarevac |
07.05
17:00
Mladost
Dobra Voda
3
1
|
07.05.2016 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Dobra Voda | |||||
07.05
17:00
Oniks
Lipar
3
3
|
07.05.2016 17:00 | Oniks | 3 : 3 | Lipar |
07.05
17:00
Budućnost
Mornar
1
0
|
07.05.2016 17:00 | Budućnost | 1 : 0 | Mornar | |||||
07.05
17:00
Bokelj
Rudar
1
0
|
07.05.2016 17:00 | Bokelj | 1 : 0 | Rudar | |||||
07.05
17:00
Sutjeska
Mladost
0
0
|
07.05.2016 17:00 | Sutjeska | 0 : 0 | Mladost | |||||
07.05
17:00
Dečić
OFK Petrovac
1
1
|
07.05.2016 17:00 | Dečić | 1 : 1 | OFK Petrovac | |||||
07.05
17:00
Grbalj
Zeta
1
2
|
07.05.2016 17:00 | Grbalj | 1 : 2 | Zeta | |||||
07.05
17:00
Lovćen
Iskra
1
0
|
07.05.2016 17:00 | Lovćen | 1 : 0 | Iskra |
07.05
17:00
Drina
Široki Brijeg
0
3
|
07.05.2016 17:00 | Drina | 0 : 3 | Široki Brijeg | |||||
07.05
17:00
Olimpic
Travnik
1
0
|
07.05.2016 17:00 | Olimpic | 1 : 0 | Travnik | |||||
07.05
17:00
Sloboda
Sarajevo
4
0
|
07.05.2016 17:00 | Sloboda | 4 : 0 | Sarajevo | |||||
07.05
17:00
Mladost
Zrinjski
0
3
|
07.05.2016 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Zrinjski | |||||
07.05
17:00
Velež
Čelik
0
0
|
07.05.2016 17:00 | Velež | 0 : 0 | Čelik | |||||
07.05
17:00
Željezničar
Rudar
1
1
|
07.05.2016 17:00 | Željezničar | 1 : 1 | Rudar | |||||
07.05
17:00
Vitez
Slavija
2
0
|
07.05.2016 17:00 | Vitez | 2 : 0 | Slavija | |||||
07.05
17:00
Radnik
Borac
0
2
|
07.05.2016 17:00 | Radnik | 0 : 2 | Borac |
07.05
16:30
Tekstilac
Borac
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Tekstilac | 2 : 1 | Borac | |||||
07.05
16:30
Zvijezda 09
Mladost (VO)
1
0
|
07.05.2016 16:30 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Mladost (VO) | |||||
07.05
16:30
Kozara
Krupa
0
1
|
07.05.2016 16:30 | Kozara | 0 : 1 | Krupa |
07.05
16:30
Leotar
Vlasenica
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Leotar | 3 : 0 | Vlasenica | |||||
07.05
16:30
Sutjeska
Sloboda (NG)
3
1
|
07.05.2016 16:30 | Sutjeska | 3 : 1 | Sloboda (NG) | |||||
07.05
16:30
Drina HE
Sloboda (MG)
0
1
|
07.05.2016 16:30 | Drina HE | 0 : 1 | Sloboda (MG) |
07.05
16:30
Željezničar
Laktaši
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Željezničar | 2 : 1 | Laktaši | |||||
07.05
16:30
Modriča
Liješće
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Modriča | 3 : 0 | Liješće | |||||
07.05
16:30
Župa
Sloga (T)
2
1
|
07.05.2016 16:30 | Župa | 2 : 1 | Sloga (T) | |||||
07.05
16:30
Sloga (S)
Jedinstvo (Ž)
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Sloga (S) | 3 : 0 | Jedinstvo (Ž) |
07.05
16:30
Rudar
Lokomotiva
3
2
|
07.05.2016 16:30 | Rudar | 3 : 2 | Lokomotiva | |||||
07.05
15:30
Glasinac 2011
Ilićka 01
2
0
|
07.05.2016 15:30 | Glasinac 2011 | 2 : 0 | Ilićka 01 | |||||
07.05
16:30
Podrinje
Radnički (K)
3
0
|
07.05.2016 16:30 | Podrinje | 3 : 0 | Radnički (K) | |||||
07.05
16:30
Jedinstvo (Bč)
Famos
1
0
|
07.05.2016 16:30 | Jedinstvo (Bč) | 1 : 0 | Famos |
07.05
16:30
OFK Pridjel
Budućnost
1
0
|
07.05.2016 16:30 | OFK Pridjel | 1 : 0 | Budućnost | |||||
07.05
16:30
Polet 1926
Rudanka
3
1
|
07.05.2016 16:30 | Polet 1926 | 3 : 1 | Rudanka |
07.05
16:30
Bratstvo
Partizan
1
0
|
07.05.2016 16:30 | Bratstvo | 1 : 0 | Partizan | |||||
07.05
16:30
Guber
Majevica
5
0
|
07.05.2016 16:30 | Guber | 5 : 0 | Majevica |
07.05
17:00
Budućnost (P)
Jadar
3
1
|
07.05.2016 17:00 | Budućnost (P) | 3 : 1 | Jadar |
07.05
17:30
Romanovci
Jablanica
5
1
|
07.05.2016 17:30 | Romanovci | 5 : 1 | Jablanica | |||||
07.05
17:30
Vilusi
Polet
4
3
|
07.05.2016 17:30 | Vilusi | 4 : 3 | Polet |
07.05
17:00
Crvena zvezda
Vojvodina
1
3
|
07.05.2016 17:00 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Vojvodina | |||||
07.05
19:00
Borac
Radnik
3
1
|
07.05.2016 19:00 | Borac | 3 : 1 | Radnik | |||||
07.05
19:00
Partizan
Voždovac
2
1
|
07.05.2016 19:00 | Partizan | 2 : 1 | Voždovac | |||||
07.05
19:00
Čukarički
Radnički
1
5
|
07.05.2016 19:00 | Čukarički | 1 : 5 | Radnički |
07.05
19:00
Javor Matis
Metalac
1
1
|
07.05.2016 19:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Metalac | |||||
07.05
19:00
Jagodina
Rad
1
1
|
07.05.2016 19:00 | Jagodina | 1 : 1 | Rad |
07.05
Karađorđe
Jerina
5
0
|
07.05.2016 | Karađorđe | 5 : 0 | Jerina | |||||
07.05
Radnički 2013
Požega
1
3
|
07.05.2016 | Radnički 2013 | 1 : 3 | Požega | |||||
07.05
Bukovička Banja
Slatke Male
0
5
|
07.05.2016 | Bukovička Banja | 0 : 5 | Slatke Male | |||||
07.05
Una Fortuna 04
Šabac
1
1
|
07.05.2016 | Una Fortuna 04 | 1 : 1 | Šabac |
07.05
17:00
Gradina
Modriča
1
0
|
07.05.2016 17:00 | Gradina | 1 : 0 | Modriča |
07.05
17:00
Lokomotiva
Mostar
3
0
|
07.05.2016 17:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Mostar | |||||
07.05
17:00
Mladost
Radnik Bumerang
1
7
|
07.05.2016 17:00 | Mladost | 1 : 7 | Radnik Bumerang |
07.05
Fruškogorac
Obilić
0
3
|
07.05.2016 | Fruškogorac | 0 : 3 | Obilić | |||||
07.05
Trijumf
Jagodina
0
0
|
07.05.2016 | Trijumf | 0 : 0 | Jagodina | |||||
07.05
Kolibri
Lavice-Dubočica
1
3
|
07.05.2016 | Kolibri | 1 : 3 | Lavice-Dubočica | |||||
07.05
Polet
Šumadija 1903
1
2
|
07.05.2016 | Polet | 1 : 2 | Šumadija 1903 |
07.05
12:00
Napredak
Novi Pazar
4
0
|
07.05.2016 12:00 | Napredak | 4 : 0 | Novi Pazar |
07.05
12:00
Radnik
Široki Brijeg
0
7
|
07.05.2016 12:00 | Radnik | 0 : 7 | Široki Brijeg | |||||
07.05
12:00
Vitez
Borac
1
2
|
07.05.2016 12:00 | Vitez | 1 : 2 | Borac | |||||
07.05
12:00
Željezničar
Slavija
5
0
|
07.05.2016 12:00 | Željezničar | 5 : 0 | Slavija | |||||
07.05
12:00
Velež
Rudar Prijedor
3
0
|
07.05.2016 12:00 | Velež | 3 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
07.05
12:00
Mladost
Čelik
0
2
|
07.05.2016 12:00 | Mladost | 0 : 2 | Čelik | |||||
07.05
12:00
Sloboda
Zrinjski
0
2
|
07.05.2016 12:00 | Sloboda | 0 : 2 | Zrinjski | |||||
07.05
12:00
Olimpic
Sarajevo
0
3
|
07.05.2016 12:00 | Olimpic | 0 : 3 | Sarajevo | |||||
07.05
12:00
Drina
Travnik
1
1
|
07.05.2016 12:00 | Drina | 1 : 1 | Travnik |
07.05
10:00
Železničar
Radnički
0
1
|
07.05.2016 10:00 | Železničar | 0 : 1 | Radnički |
07.05
11:00
Dinamo 1945
Spartak
0
3
|
07.05.2016 11:00 | Dinamo 1945 | 0 : 3 | Spartak |
07.05
12:00
Hajduk Junior
Bačka (BP)
3
1
|
07.05.2016 12:00 | Hajduk Junior | 3 : 1 | Bačka (BP) |
07.05
13:30
BASK
Radnički (O)
2
1
|
07.05.2016 13:30 | BASK | 2 : 1 | Radnički (O) | |||||
07.05
10:00
BSK Borča
Siti Sport Klub
10
1
|
07.05.2016 10:00 | BSK Borča | 10 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
07.05
13:00
Bežanija
Internacional
2
3
|
07.05.2016 13:00 | Bežanija | 2 : 3 | Internacional | |||||
07.05
10:00
Voždovac
Radnički (NB)
2
1
|
07.05.2016 10:00 | Voždovac | 2 : 1 | Radnički (NB) | |||||
07.05
16:00
Jedinstvo
Brodarac 2
0
5
|
07.05.2016 16:00 | Jedinstvo | 0 : 5 | Brodarac 2 |
07.05
11:00
Slavija
Dolina
0
5
|
07.05.2016 11:00 | Slavija | 0 : 5 | Dolina | |||||
07.05
11:00
Borac (S)
Glogonj
2
6
|
07.05.2016 11:00 | Borac (S) | 2 : 6 | Glogonj | |||||
07.05
11:00
Unirea
Omladinac
1
2
|
07.05.2016 11:00 | Unirea | 1 : 2 | Omladinac |
07.05
11:00
C.zvezda
Partizan (U)
2
10
|
07.05.2016 11:00 | C.zvezda | 2 : 10 | Partizan (U) |
07.05
11:30
Trudbenik
Turbina
2
2
|
07.05.2016 11:30 | Trudbenik | 2 : 2 | Turbina |
07.05
11:00
Omladinac
Milenium
3
2
|
07.05.2016 11:00 | Omladinac | 3 : 2 | Milenium | |||||
07.05
19:30
011
Dunavac Grocka
7
0
|
07.05.2016 19:30 | 011 | 7 : 0 | Dunavac Grocka |
07.05
12:00
Sloboda
Mladi radnik 1940
0
3
|
07.05.2016 12:00 | Sloboda | 0 : 3 | Mladi radnik 1940 |
07.05
16:00
Bačinac
Pobeda
3
1
|
07.05.2016 16:00 | Bačinac | 3 : 1 | Pobeda |
07.05
12:00
Omladinac
Sloga
0
1
|
07.05.2016 12:00 | Omladinac | 0 : 1 | Sloga |
07.05
19:00
Ibar
Bratstvo
1
0
|
07.05.2016 19:00 | Ibar | 1 : 0 | Bratstvo | |||||
07.05
13:00
Cetinje
Berane
1
7
|
07.05.2016 13:00 | Cetinje | 1 : 7 | Berane |
07.05
10:00
Zemun MO
Internacional MO
2
5
|
07.05.2016 10:00 | Zemun MO | 2 : 5 | Internacional MO |
07.05
10:00
Slavija
Široki Brijeg
1
0
|
07.05.2016 10:00 | Slavija | 1 : 0 | Široki Brijeg | |||||
07.05
10:00
Borac
Rudar Prijedor
3
0
|
07.05.2016 10:00 | Borac | 3 : 0 | Rudar Prijedor | |||||
07.05
10:00
Radnik
Čelik
2
1
|
07.05.2016 10:00 | Radnik | 2 : 1 | Čelik | |||||
07.05
10:00
Vitez
Zrinjski
1
5
|
07.05.2016 10:00 | Vitez | 1 : 5 | Zrinjski | |||||
07.05
10:00
Željezničar
Sarajevo
1
1
|
07.05.2016 10:00 | Željezničar | 1 : 1 | Sarajevo | |||||
07.05
10:00
Velež
Travnik
0
4
|
07.05.2016 10:00 | Velež | 0 : 4 | Travnik | |||||
07.05
10:00
Mladost
Drina
5
1
|
07.05.2016 10:00 | Mladost | 5 : 1 | Drina | |||||
07.05
10:00
Sloboda
Olimpic
1
1
|
07.05.2016 10:00 | Sloboda | 1 : 1 | Olimpic |
07.05
14:00
Napredak
Novi Pazar
2
1
|
07.05.2016 14:00 | Napredak | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
07.05
11:00
Teleoptik
Brodarac
3
2
|
07.05.2016 11:00 | Teleoptik | 3 : 2 | Brodarac |
07.05
12:00
Spartak
Radnički
1
3
|
07.05.2016 12:00 | Spartak | 1 : 3 | Radnički | |||||
07.05
12:00
Indeks
Vršac
1
0
|
07.05.2016 12:00 | Indeks | 1 : 0 | Vršac |
07.05
12:00
Donji Srem
Radnički (SM)
4
0
|
07.05.2016 12:00 | Donji Srem | 4 : 0 | Radnički (SM) | |||||
07.05
12:00
Petar Puača
RFK NS 1921
2
4
|
07.05.2016 12:00 | Petar Puača | 2 : 4 | RFK NS 1921 |
07.05
12:00
Železničar (P)
Proleter 2006
1
0
|
07.05.2016 12:00 | Železničar (P) | 1 : 0 | Proleter 2006 |
07.05
12:00
Radnički (S)
Bečej 1918
3
2
|
07.05.2016 12:00 | Radnički (S) | 3 : 2 | Bečej 1918 |
07.05
12:30
Borča
BASK
4
2
|
07.05.2016 12:30 | Borča | 4 : 2 | BASK | |||||
07.05
09:00
Lokomotiva
011
1
1
|
07.05.2016 09:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | 011 | |||||
07.05
13:00
Kolubara
Teleoptik
0
6
|
07.05.2016 13:00 | Kolubara | 0 : 6 | Teleoptik | |||||
07.05
10:00
IM Rakovica
Radnički
0
2
|
07.05.2016 10:00 | IM Rakovica | 0 : 2 | Radnički |
07.05
13:00
Bane
Tutin
4
2
|
07.05.2016 13:00 | Bane | 4 : 2 | Tutin | |||||
07.05
12:00
Apolon 4
Nacional
3
0
|
07.05.2016 12:00 | Apolon 4 | 3 : 0 | Nacional | |||||
07.05
10:00
Junior
Sloga
4
4
|
07.05.2016 10:00 | Junior | 4 : 4 | Sloga | |||||
07.05
Kiker
Radnički 1923
4
1
|
07.05.2016 | Kiker | 4 : 1 | Radnički 1923 |
07.05
09:00
Trudbenik
PKB
1
2
|
07.05.2016 09:00 | Trudbenik | 1 : 2 | PKB | |||||
07.05
10:00
Bežanija
Brodarac 1947
4
3
|
07.05.2016 10:00 | Bežanija | 4 : 3 | Brodarac 1947 | |||||
07.05
13:00
Budućnost
Mladenovac
0
4
|
07.05.2016 13:00 | Budućnost | 0 : 4 | Mladenovac |
07.05
11:00
Senjak
Mačva
2
0
|
07.05.2016 11:00 | Senjak | 2 : 0 | Mačva | |||||
07.05
12:00
Radnički Šabački
Drina
6
0
|
07.05.2016 12:00 | Radnički Šabački | 6 : 0 | Drina | |||||
07.05
12:00
Savacium
Loznica
2
0
|
07.05.2016 12:00 | Savacium | 2 : 0 | Loznica |
07.05
17:00
AFK
Senta
3
4
|
07.05.2016 17:00 | AFK | 3 : 4 | Senta | |||||
07.05
17:00
Tornjoš
Vinogradar
2
3
|
07.05.2016 17:00 | Tornjoš | 2 : 3 | Vinogradar |
07.05
10:00
Sremcica
Borac
4
1
|
07.05.2016 10:00 | Sremcica | 4 : 1 | Borac | |||||
07.05
11:15
Jedinstvo
Zuce
2
3
|
07.05.2016 11:15 | Jedinstvo | 2 : 3 | Zuce |
07.05
10:00
Budućnost
Posavina
3
0
|
07.05.2016 10:00 | Budućnost | 3 : 0 | Posavina | |||||
07.05
10:00
Zadrugar
Jedinstvo
3
4
|
07.05.2016 10:00 | Zadrugar | 3 : 4 | Jedinstvo |
07.05
10:00
Spartak
Kikinda 1909
0
1
|
07.05.2016 10:00 | Spartak | 0 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
07.05
10:00
Petar Puača
Železničar
3
0
|
07.05.2016 10:00 | Petar Puača | 3 : 0 | Železničar |
07.05
10:00
Donji Srem
Radnički (SM)
0
3
|
07.05.2016 10:00 | Donji Srem | 0 : 3 | Radnički (SM) | |||||
07.05
10:00
Indeks
RFK N.S. 1921
2
3
|
07.05.2016 10:00 | Indeks | 2 : 3 | RFK N.S. 1921 |
07.05
10:00
Hajduk Junior
Bečej 1918
5
1
|
07.05.2016 10:00 | Hajduk Junior | 5 : 1 | Bečej 1918 |
07.05
10:00
FSFV
BSK
1
1
|
07.05.2016 10:00 | FSFV | 1 : 1 | BSK | |||||
07.05
12:00
Crvena zvezda
Voždovac
4
1
|
07.05.2016 12:00 | Crvena zvezda | 4 : 1 | Voždovac | |||||
07.05
18:00
011
Brodarac
0
0
|
07.05.2016 18:00 | 011 | 0 : 0 | Brodarac |
07.05
10:00
Studentski Grad
Kolubara
1
0
|
07.05.2016 10:00 | Studentski Grad | 1 : 0 | Kolubara | |||||
07.05
12:00
Radnički (O)
Radnički (NB)
3
1
|
07.05.2016 12:00 | Radnički (O) | 3 : 1 | Radnički (NB) | |||||
07.05
15:00
Internacional
Zemun
0
3
|
07.05.2016 15:00 | Internacional | 0 : 3 | Zemun |
07.05
10:00
Sloboda
Mladi radnik 1940
0
7
|
07.05.2016 10:00 | Sloboda | 0 : 7 | Mladi radnik 1940 |
07.05
Udarnik
Napredak
3
2
|
07.05.2016 | Udarnik | 3 : 2 | Napredak | |||||
07.05
10:00
Omladinac
Sloga
1
1
|
07.05.2016 10:00 | Omladinac | 1 : 1 | Sloga |
07.05
10:00
OFK Šabac
Donjošorac
2
0
|
07.05.2016 10:00 | OFK Šabac | 2 : 0 | Donjošorac | |||||
07.05
10:00
Loznica
Radnički
1
3
|
07.05.2016 10:00 | Loznica | 1 : 3 | Radnički | |||||
07.05
10:00
Budućnost-Krušik 2014
Jedinstvo
0
0
|
07.05.2016 10:00 | Budućnost-Krušik 2014 | 0 : 0 | Jedinstvo |
07.05
10:00
Železničar
Drina
2
0
|
07.05.2016 10:00 | Železničar | 2 : 0 | Drina | |||||
07.05
10:00
Mačva
OFK Osečina
6
0
|
07.05.2016 10:00 | Mačva | 6 : 0 | OFK Osečina |
07.05
16:00
AF Duljaj
OŠ Karađorđe 2009
1
2
|
07.05.2016 16:00 | AF Duljaj | 1 : 2 | OŠ Karađorđe 2009 |
07.05
11:00
Vranić
Srem J.
4
2
|
07.05.2016 11:00 | Vranić | 4 : 2 | Srem J. | |||||
07.05
10:00
13.maj
IMT
6
1
|
07.05.2016 10:00 | 13.maj | 6 : 1 | IMT | |||||
07.05
16:00
Borac P.
OFK Zabrežje
0
15
|
07.05.2016 16:00 | Borac P. | 0 : 15 | OFK Zabrežje |
07.05
10:00
Senta
CFK
2
2
|
07.05.2016 10:00 | Senta | 2 : 2 | CFK | |||||
07.05
11:00
Subotica
Obilić
6
4
|
07.05.2016 11:00 | Subotica | 6 : 4 | Obilić |
07.05
12:00
Beograd 1929
Palilulac
5
2
|
07.05.2016 12:00 | Beograd 1929 | 5 : 2 | Palilulac | |||||
07.05
13:00
Zvezdara
Torlak
1
8
|
07.05.2016 13:00 | Zvezdara | 1 : 8 | Torlak | |||||
07.05
14:00
Dorćol
Trudbenik
1
1
|
07.05.2016 14:00 | Dorćol | 1 : 1 | Trudbenik | |||||
07.05
16:30
Pionir
Hajduk
6
2
|
07.05.2016 16:30 | Pionir | 6 : 2 | Hajduk |
07.05
10:00
Jedinstvo
Čoka
2
2
|
07.05.2016 10:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Čoka |
07.05
10:00
Radnički
Belo Polje
6
2
|
07.05.2016 10:00 | Radnički | 6 : 2 | Belo Polje |
07.05
10:00
Institut MK
Zmaj 1953
5
0
|
07.05.2016 10:00 | Institut MK | 5 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
07.05
10:00
Studentski Grad MK
BSK 1925 MK
|
07.05.2016 10:00 | Studentski Grad MK | : | BSK 1925 MK | |||||
07.05
10:00
Zemun B
Tempo
5
0
|
07.05.2016 10:00 | Zemun B | 5 : 0 | Tempo |
07.05
12:00
Jagodina
Rosulja 2014
3
0
|
07.05.2016 12:00 | Jagodina | 3 : 0 | Rosulja 2014 |
07.05
10:00
Kolubara
Čukarički
2
2
|
07.05.2016 10:00 | Kolubara | 2 : 2 | Čukarički | |||||
07.05
19:00
Brodarac
OFK Beograd
0
11
|
07.05.2016 19:00 | Brodarac | 0 : 11 | OFK Beograd | |||||
07.05
18:30
Voždovac
Teleoptik
2
6
|
07.05.2016 18:30 | Voždovac | 2 : 6 | Teleoptik |
07.05
09:00
Fer Plej 06
Budućnost (D)
8
0
|
07.05.2016 09:00 | Fer Plej 06 | 8 : 0 | Budućnost (D) | |||||
07.05
16:30
Srem Jakovo
IMT
1
2
|
07.05.2016 16:30 | Srem Jakovo | 1 : 2 | IMT |
07.05
12:00
Internacional
DIF
3
0
|
07.05.2016 12:00 | Internacional | 3 : 0 | DIF |
07.05
08:30
Brodarac 1947
Poštar
4
2
|
07.05.2016 08:30 | Brodarac 1947 | 4 : 2 | Poštar | |||||
07.05
10:00
Atakante
Hajduk
2
1
|
07.05.2016 10:00 | Atakante | 2 : 1 | Hajduk | |||||
07.05
11:30
Lokomotiva (B)
OFK Beograd (B)
1
2
|
07.05.2016 11:30 | Lokomotiva (B) | 1 : 2 | OFK Beograd (B) |
07.05
09:30
Subotica '04
Bačka 1901
0
3
|
07.05.2016 09:30 | Subotica '04 | 0 : 3 | Bačka 1901 | |||||
07.05
16:00
Arena SU
TSC
1
1
|
07.05.2016 16:00 | Arena SU | 1 : 1 | TSC |
07.05
12:00
Buducnost
Zvezda
0
1
|
07.05.2016 12:00 | Buducnost | 0 : 1 | Zvezda | |||||
07.05
09:00
Belo Polje
Urovci
3
1
|
07.05.2016 09:00 | Belo Polje | 3 : 1 | Urovci | |||||
07.05
10:00
Zabrezje
Radnicki Obrenovac
1
0
|
07.05.2016 10:00 | Zabrezje | 1 : 0 | Radnicki Obrenovac |
07.05
10:00
Sloga
Skela
0
8
|
07.05.2016 10:00 | Sloga | 0 : 8 | Skela | |||||
07.05
09:00
Posavina
Ljubinic
4
0
|
07.05.2016 09:00 | Posavina | 4 : 0 | Ljubinic | |||||
07.05
11:00
Polet
Omladinac
1
1
|
07.05.2016 11:00 | Polet | 1 : 1 | Omladinac | |||||
07.05
12:00
Pobeda
Zadrugar
1
3
|
07.05.2016 12:00 | Pobeda | 1 : 3 | Zadrugar |
07.05
09:00
Duboko
Obrenovac 1905
2
3
|
07.05.2016 09:00 | Duboko | 2 : 3 | Obrenovac 1905 | |||||
07.05
10:45
Posavina
Feniks
0
1
|
07.05.2016 10:45 | Posavina | 0 : 1 | Feniks |
07.05
21:00
Partizan NIS
Borac
102
79
|
07.05.2016 21:00 | Partizan NIS | 102 : 79 | Borac |
07.05
19:00
Metalac
Crvena zvezda
34
36
|
07.05.2016 19:00 | Metalac | 34 : 36 | Crvena zvezda | |||||
07.05
19:00
Banatski Karlovac
Hercegovina
36
23
|
07.05.2016 19:00 | Banatski Karlovac | 36 : 23 | Hercegovina | |||||
07.05
19:00
Inđija
Apatin
33
26
|
07.05.2016 19:00 | Inđija | 33 : 26 | Apatin | |||||
07.05
19:00
Lavovi BP
Jedinstvo
27
19
|
07.05.2016 19:00 | Lavovi BP | 27 : 19 | Jedinstvo | |||||
07.05
19:00
Kikinda
ŽSK
31
24
|
07.05.2016 19:00 | Kikinda | 31 : 24 | ŽSK |
07.05
19:00
Bela Palanka
Planinka PV
30
26
|
07.05.2016 19:00 | Bela Palanka | 30 : 26 | Planinka PV | |||||
07.05
19:00
Mladost 1949
Jagodina
28
36
|
07.05.2016 19:00 | Mladost 1949 | 28 : 36 | Jagodina | |||||
07.05
18:00
Rembas
Hajduk Veljko
29
41
|
07.05.2016 18:00 | Rembas | 29 : 41 | Hajduk Veljko |
07.05
19:00
Mladost
Trepča
26
25
|
07.05.2016 19:00 | Mladost | 26 : 25 | Trepča | |||||
07.05
19:00
Priboj
Omladinac
40
16
|
07.05.2016 19:00 | Priboj | 40 : 16 | Omladinac | |||||
07.05
18:00
Napredak
Župa 54
28
31
|
07.05.2016 18:00 | Napredak | 28 : 31 | Župa 54 | |||||
07.05
19:00
Prva Petoletka
Novi Pazar
27
26
|
07.05.2016 19:00 | Prva Petoletka | 27 : 26 | Novi Pazar |
07.05
Sindjelić
Studentski grad
19
18
|
07.05.2016 | Sindjelić | 19 : 18 | Studentski grad | |||||
07.05
PKB
Novi Beograd
28
29
|
07.05.2016 | PKB | 28 : 29 | Novi Beograd | |||||
07.05
Loznica
Sportski Centar Voždovac 2012
29
25
|
07.05.2016 | Loznica | 29 : 25 | Sportski Centar Voždovac 2012 |
07.05
19:00
Radnički 1958
Slavija
31
31
|
07.05.2016 19:00 | Radnički 1958 | 31 : 31 | Slavija | |||||
07.05
19:00
Hajduk
Nova Pazova
25
28
|
07.05.2016 19:00 | Hajduk | 25 : 28 | Nova Pazova | |||||
07.05
19:00
Potisje Pleteks
Beočin
31
28
|
07.05.2016 19:00 | Potisje Pleteks | 31 : 28 | Beočin | |||||
07.05
19:00
Vojvoda Stepa
Mladost
25
21
|
07.05.2016 19:00 | Vojvoda Stepa | 25 : 21 | Mladost | |||||
07.05
19:00
Sivac
Crvenka 2
27
19
|
07.05.2016 19:00 | Sivac | 27 : 19 | Crvenka 2 | |||||
07.05
19:00
Srem SM
Mladost TSK
31
26
|
07.05.2016 19:00 | Srem SM | 31 : 26 | Mladost TSK | |||||
07.05
19:00
Kljajićevo
Radnički (JT)
31
20
|
07.05.2016 19:00 | Kljajićevo | 31 : 20 | Radnički (JT) |
07.05
16:00
Prva Iskra Barič
Smederevo
36
34
|
07.05.2016 16:00 | Prva Iskra Barič | 36 : 34 | Smederevo |
07.05
Omladinac (I)
Crepaja
31
32
|
07.05.2016 | Omladinac (I) | 31 : 32 | Crepaja | |||||
07.05
Jabuka 2
Radnički
39
24
|
07.05.2016 | Jabuka 2 | 39 : 24 | Radnički | |||||
07.05
Glogonj
Omladinac (D)
31
35
|
07.05.2016 | Glogonj | 31 : 35 | Omladinac (D) |
07.05
19:00
Sloga
Crvena zvezda
24
19
|
07.05.2016 19:00 | Sloga | 24 : 19 | Crvena zvezda |
07.05
Železničar 1949
Jugović
22
26
|
07.05.2016 | Železničar 1949 | 22 : 26 | Jugović | |||||
07.05
Radnički
Požarevac
30
30
|
07.05.2016 | Radnički | 30 : 30 | Požarevac | |||||
07.05
19:00
Rudar
Morava
27
26
|
07.05.2016 19:00 | Rudar | 27 : 26 | Morava |
07.05
19:30
Kolubara
Topličanin
34
30
|
07.05.2016 19:30 | Kolubara | 34 : 30 | Topličanin | |||||
07.05
19:00
Dinamo
Vrbas
33
17
|
07.05.2016 19:00 | Dinamo | 33 : 17 | Vrbas | |||||
07.05
19:00
Mokra Gora
Šamot 65
17
19
|
07.05.2016 19:00 | Mokra Gora | 17 : 19 | Šamot 65 | |||||
07.05
18:00
Crvenka
Obilić
23
26
|
07.05.2016 18:00 | Crvenka | 23 : 26 | Obilić | |||||
07.05
19:00
Dubočica 54
Proleter
26
17
|
07.05.2016 19:00 | Dubočica 54 | 26 : 17 | Proleter | |||||
07.05
20:00
Zlatar
Metalac
36
22
|
07.05.2016 20:00 | Zlatar | 36 : 22 | Metalac |
07.05
17:00
Jadran
Petrovaradin
27
22
|
07.05.2016 17:00 | Jadran | 27 : 22 | Petrovaradin |
07.05
20:00
Lokomotiva
Mira
30
34
|
07.05.2016 20:00 | Lokomotiva | 30 : 34 | Mira | |||||
07.05
20:00
Goražde
Ilidža
29
29
|
07.05.2016 20:00 | Goražde | 29 : 29 | Ilidža | |||||
07.05
20:00
Zrinjski
Jedinstvo
29
33
|
07.05.2016 20:00 | Zrinjski | 29 : 33 | Jedinstvo | |||||
07.05
20:00
Rogatica
Katarina
17
30
|
07.05.2016 20:00 | Rogatica | 17 : 30 | Katarina | |||||
07.05
20:00
Bihać
Izviđač
31
28
|
07.05.2016 20:00 | Bihać | 31 : 28 | Izviđač | |||||
07.05
20:00
Krivaja
Grude
24
32
|
07.05.2016 20:00 | Krivaja | 24 : 32 | Grude |
07.05
Radnički
Partizan Raiffeisen
3
11
|
07.05.2016 | Radnički | 3 : 11 | Partizan Raiffeisen | 0:2 | ||||
07.05
Vojvodina
BVK Crvena zvezda
8
9
|
07.05.2016 | Vojvodina | 8 : 9 | BVK Crvena zvezda | 0:2 |
07.05
Vojvodina
Novi Beograd 011
8
6
|
07.05.2016 | Vojvodina | 8 : 6 | Novi Beograd 011 | |||||
07.05
Senta
Taš 2000
0
5
|
07.05.2016 | Senta | 0 : 5 | Taš 2000 |
07.05
18:00
Apa Futsal
Forum
3
1
|
07.05.2016 18:00 | Apa Futsal | 3 : 1 | Forum |
07.05
12:15
Ekonomist
Handy United
3
13
|
07.05.2016 12:15 | Ekonomist | 3 : 13 | Handy United | |||||
07.05
18:15
TMF
Intelektualac
2
2
|
07.05.2016 18:15 | TMF | 2 : 2 | Intelektualac | |||||
07.05
14:15
Euromotus
Grocanski
13
4
|
07.05.2016 14:15 | Euromotus | 13 : 4 | Grocanski |
07.05
13:30
Mašinac
Niš 92
6
3
|
07.05.2016 13:30 | Mašinac | 6 : 3 | Niš 92 |
07.05
Soko
Novi Beograd
|
07.05.2016 | Soko | : | Novi Beograd | |||||
07.05
Vojna akademija
Zemun
|
07.05.2016 | Vojna akademija | : | Zemun |
07.05
14:00
Legionaries
Meridian Indians
21
13
|
07.05.2016 14:00 | Legionaries | 21 : 13 | Meridian Indians |