11.03
16:00
Vojvodina
Borac
1
1
|
11.03.2016 16:00 | Vojvodina | 1 : 1 | Borac |
11.03
18:00
Jablanica
Knjaževac
60
63
|
11.03.2016 18:00 | Jablanica | 60 : 63 | Knjaževac | |||||
11.03
19:30
Mladost Vesna
Rtanj
65
79
|
11.03.2016 19:30 | Mladost Vesna | 65 : 79 | Rtanj |
11.03
18:00
Polet
Zekas 75
94
64
|
11.03.2016 18:00 | Polet | 94 : 64 | Zekas 75 |
11.03
21:00
Barajevo
Grocka
85
66
|
11.03.2016 21:00 | Barajevo | 85 : 66 | Grocka |
11.03
19:00
Sveti Đorđe
Crvenka
103
66
|
11.03.2016 19:00 | Sveti Đorđe | 103 : 66 | Crvenka | |||||
11.03
18:30
Sloven
Radnički
68
60
|
11.03.2016 18:30 | Sloven | 68 : 60 | Radnički |
11.03
21:00
Vojvodina Srbijagas
Konstantin
64
74
|
11.03.2016 21:00 | Vojvodina Srbijagas | 64 : 74 | Konstantin | |||||
11.03
17:00
OKK Beograd
Smederevo
74
72
|
11.03.2016 17:00 | OKK Beograd | 74 : 72 | Smederevo |
11.03
17:30
Zdravlje Leskovac
Pirot
88
71
|
11.03.2016 17:30 | Zdravlje Leskovac | 88 : 71 | Pirot | |||||
11.03
20:30
Proleter
Beko
77
67
|
11.03.2016 20:30 | Proleter | 77 : 67 | Beko |
11.03
20:00
Mladost-Expans
Hercegovina
3
0
|
11.03.2016 20:00 | Mladost-Expans | 3 : 0 | Hercegovina |
11.03
18:30
Vojvodina NS Seme
Niš
3
0
|
11.03.2016 18:30 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Niš |
11.03
17:00
Kosovska Mitrovica
Spartak
0
3
|
11.03.2016 17:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Spartak |
11.03
18:00
Valjevo
Srem Eaton Tempo
3
2
|
11.03.2016 18:00 | Valjevo | 3 : 2 | Srem Eaton Tempo | |||||
11.03
20:00
Futog
Smederevo
3
0
|
11.03.2016 20:00 | Futog | 3 : 0 | Smederevo |
11.03
19:00
Priboj
Prva Petoletka
30
24
|
11.03.2016 19:00 | Priboj | 30 : 24 | Prva Petoletka |
11.03
19:00
Gradačac
Konjuh
30
20
|
11.03.2016 19:00 | Gradačac | 30 : 20 | Konjuh |
11.03
Proleter
Vrbas
32
26
|
11.03.2016 | Proleter | 32 : 26 | Vrbas |
11.03
19:30
Ravangrad
Sloven
9
45
|
11.03.2016 19:30 | Ravangrad | 9 : 45 | Sloven |
11.03
20:30
Leteći Holandjanin
Tango
6
3
|
11.03.2016 20:30 | Leteći Holandjanin | 6 : 3 | Tango | |||||
11.03
20:00
Srbobran
Tvrdjava
4
4
|
11.03.2016 20:00 | Srbobran | 4 : 4 | Tvrdjava |
11.03
Ozren
Gurgusovac
5
1
|
11.03.2016 | Ozren | 5 : 1 | Gurgusovac | |||||
11.03
21:00
Aleksinac
Put-inženjering
2
4
|
11.03.2016 21:00 | Aleksinac | 2 : 4 | Put-inženjering |
11.03
22:15
Vukovi Stari Grad
Slavija
2
4
|
11.03.2016 22:15 | Vukovi Stari Grad | 2 : 4 | Slavija | |||||
11.03
20:30
Spartak
Metalurg
9
2
|
11.03.2016 20:30 | Spartak | 9 : 2 | Metalurg |