14.06
17:30
Loznica
Polet
1
0
|
14.06.2015 17:30 | Loznica | 1 : 0 | Polet | |||||
14.06
17:30
Sloga (P)
GFK Jasenica 1911
2
0
|
14.06.2015 17:30 | Sloga (P) | 2 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
14.06
17:30
Å umadija 1903
KaraÄorÄe
5
2
|
14.06.2015 17:30 | Å umadija 1903 | 5 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
14.06
17:30
Bane
Zvižd
0
3
|
14.06.2015 17:30 | Bane | 0 : 3 | Zvižd | |||||
14.06
17:30
JoŔanica
Rudar
1
2
|
14.06.2015 17:30 | JoŔanica | 1 : 2 | Rudar | |||||
14.06
17:30
ŽelezniÄar
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
1
0
|
14.06.2015 17:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | |||||
14.06
17:30
Å umadija
Pobeda
4
1
|
14.06.2015 17:30 | Å umadija | 4 : 1 | Pobeda | |||||
14.06
17:30
Smederevo 1924
Jedinstvo
1
1
|
14.06.2015 17:30 | Smederevo 1924 | 1 : 1 | Jedinstvo |
14.06
17:30
RSK
Basarac
3
0
|
14.06.2015 17:30 | RSK | 3 : 0 | Basarac | |||||
14.06
17:30
VGSK
Borac
5
2
|
14.06.2015 17:30 | VGSK | 5 : 2 | Borac | |||||
14.06
17:30
Å umadinac (B)
Sloga (B)
4
3
|
14.06.2015 17:30 | Å umadinac (B) | 4 : 3 | Sloga (B) | |||||
14.06
17:30
Mladi radnik (R)
Homoljac
3
1
|
14.06.2015 17:30 | Mladi radnik (R) | 3 : 1 | Homoljac | |||||
14.06
17:30
ŽelezniÄar (P)
Napredak
2
0
|
14.06.2015 17:30 | ŽelezniÄar (P) | 2 : 0 | Napredak | |||||
14.06
17:30
ObiliÄ
Sloboda
2
1
|
14.06.2015 17:30 | ObiliÄ | 2 : 1 | Sloboda | |||||
14.06
17:30
Lepenica
Morava
1
4
|
14.06.2015 17:30 | Lepenica | 1 : 4 | Morava | |||||
14.06
17:30
Gruža
Mihajlovac 1934
2
0
|
14.06.2015 17:30 | Gruža | 2 : 0 | Mihajlovac 1934 |
14.06
17:30
Sevojno
Sloga 1940
1
2
|
14.06.2015 17:30 | Sevojno | 1 : 2 | Sloga 1940 | |||||
14.06
17:30
Polimlje
Brezovica
3
2
|
14.06.2015 17:30 | Polimlje | 3 : 2 | Brezovica | |||||
14.06
17:30
Jedinstvo 1945
Zlatibor
0
2
|
14.06.2015 17:30 | Jedinstvo 1945 | 0 : 2 | Zlatibor | |||||
14.06
17:30
OFK OseÄina
Zadrugar
1
0
|
14.06.2015 17:30 | OFK OseÄina | 1 : 0 | Zadrugar | |||||
14.06
17:30
RadniÄki (V)
FAP
1
4
|
14.06.2015 17:30 | RadniÄki (V) | 1 : 4 | FAP | |||||
14.06
17:30
Sloga (S)
RadniÄki Stobeks
4
1
|
14.06.2015 17:30 | Sloga (S) | 4 : 1 | RadniÄki Stobeks | |||||
14.06
17:30
Radjevac
Ribnica
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Radjevac | 3 : 0 | Ribnica |
14.06
18:00
Kraljevo Hajduk
Lazac
5
0
|
14.06.2015 18:00 | Kraljevo Hajduk | 5 : 0 | Lazac | |||||
14.06
18:00
BuduÄnost
KaraÄorÄe
3
1
|
14.06.2015 18:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
14.06
18:00
Ribnica
Granit
2
0
|
14.06.2015 18:00 | Ribnica | 2 : 0 | Granit | |||||
14.06
18:00
Ibar
Polet
0
2
|
14.06.2015 18:00 | Ibar | 0 : 2 | Polet | |||||
14.06
18:00
RadniÄki
Gruža
2
2
|
14.06.2015 18:00 | RadniÄki | 2 : 2 | Gruža | |||||
14.06
18:00
Mataruge
Radnik
2
1
|
14.06.2015 18:00 | Mataruge | 2 : 1 | Radnik | |||||
14.06
18:00
GoÄ
OFK Ras
1
0
|
14.06.2015 18:00 | GoÄ | 1 : 0 | OFK Ras |
14.06
17:30
MarÅ”iÄ
SuŔica
0
1
|
14.06.2015 17:30 | MarÅ”iÄ | 0 : 1 | SuÅ”ica | |||||
14.06
17:30
Å umadinac
Jadran
1
0
|
14.06.2015 17:30 | Å umadinac | 1 : 0 | Jadran | |||||
14.06
17:30
Kolonija
Mladost (P)
0
3
|
14.06.2015 17:30 | Kolonija | 0 : 3 | Mladost (P) | |||||
14.06
17:30
KoriÄani
BuduÄnost
2
1
|
14.06.2015 17:30 | KoriÄani | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
14.06
17:30
Jedinstvo
Sloga (D)
1
1
|
14.06.2015 17:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Sloga (D) |
14.06
17:00
TrliÄ
Tulari
3
1
|
14.06.2015 17:00 | TrliÄ | 3 : 1 | Tulari | |||||
14.06
17:00
Kolubara
Spartak 1924
1
8
|
14.06.2015 17:00 | Kolubara | 1 : 8 | Spartak 1924 | |||||
14.06
17:00
OFK Divci
JoŔeva
5
0
|
14.06.2015 17:00 | OFK Divci | 5 : 0 | JoŔeva | |||||
14.06
17:00
TeŔnjar
Pepeljevac
2
2
|
14.06.2015 17:00 | TeŔnjar | 2 : 2 | Pepeljevac |
14.06
18:00
Mladost (P)
SindjeliÄ
4
0
|
14.06.2015 18:00 | Mladost (P) | 4 : 0 | SindjeliÄ | |||||
14.06
18:00
Borac (V)
Jedinstvo (Å )
2
0
|
14.06.2015 18:00 | Borac (V) | 2 : 0 | Jedinstvo (Å ) | |||||
14.06
18:00
Antimon
Provo
1
1
|
14.06.2015 18:00 | Antimon | 1 : 1 | Provo | |||||
14.06
18:00
Jadar
Jedinstvo (MZ)
4
2
|
14.06.2015 18:00 | Jadar | 4 : 2 | Jedinstvo (MZ) | |||||
14.06
18:00
Podrinje
Lipolist
2
2
|
14.06.2015 18:00 | Podrinje | 2 : 2 | Lipolist | |||||
14.06
18:00
Borac (L)
Drina
1
1
|
14.06.2015 18:00 | Borac (L) | 1 : 1 | Drina | |||||
14.06
18:00
GuÄevo
Hajduk Stanko
3
2
|
14.06.2015 18:00 | GuÄevo | 3 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
14.06
18:00
BMR PetlovaÄa
MaÄva 2005
0
1
|
14.06.2015 18:00 | BMR PetlovaÄa | 0 : 1 | MaÄva 2005 |
14.06
17:30
Prvi srpski ustanak
Borac
5
1
|
14.06.2015 17:30 | Prvi srpski ustanak | 5 : 1 | Borac | |||||
14.06
17:30
Å umadinac (S)
Vitlina-Bokanja
3
2
|
14.06.2015 17:30 | Å umadinac (S) | 3 : 2 | Vitlina-Bokanja | |||||
14.06
17:30
Å atornja
Banja
3
1
|
14.06.2015 17:30 | Å atornja | 3 : 1 | Banja | |||||
14.06
17:30
Omladinac
VinÄa
4
0
|
14.06.2015 17:30 | Omladinac | 4 : 0 | VinÄa | |||||
14.06
17:30
Partizan (D)
Junkovac
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Partizan (D) | 3 : 0 | Junkovac |
14.06
17:30
Zadrugar (T)
Polet (SD)
2
5
|
14.06.2015 17:30 | Zadrugar (T) | 2 : 5 | Polet (SD) | |||||
14.06
17:30
Makce
Petar Dobrnjac
2
1
|
14.06.2015 17:30 | Makce | 2 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
14.06
17:30
Vojvoda Milenko
Mlava (B)
2
0
|
14.06.2015 17:30 | Vojvoda Milenko | 2 : 0 | Mlava (B) | |||||
14.06
17:30
Rudar (K)
KrilaÅ”
1
1
|
14.06.2015 17:30 | Rudar (K) | 1 : 1 | KrilaÅ” | |||||
14.06
17:30
Sloga (B)
TrgovaÄki
1
2
|
14.06.2015 17:30 | Sloga (B) | 1 : 2 | TrgovaÄki | |||||
14.06
17:30
RadniÄki 1926
Mladost (B)
3
1
|
14.06.2015 17:30 | RadniÄki 1926 | 3 : 1 | Mladost (B) | |||||
14.06
17:30
Mlava (ML)
Äerdap
2
3
|
14.06.2015 17:30 | Mlava (ML) | 2 : 3 | Äerdap | |||||
14.06
17:30
Å apine
Napredak 1936
4
1
|
14.06.2015 17:30 | Å apine | 4 : 1 | Napredak 1936 |
14.06
17:00
Pobeda
GlavaÅ”
5
2
|
14.06.2015 17:00 | Pobeda | 5 : 2 | GlavaÅ” | |||||
14.06
17:00
Osipaonica
Sloga (M)
4
5
|
14.06.2015 17:00 | Osipaonica | 4 : 5 | Sloga (M) | |||||
14.06
17:00
BuduÄnost (R)
BuduÄnost (MK)
3
0
|
14.06.2015 17:00 | BuduÄnost (R) | 3 : 0 | BuduÄnost (MK) | |||||
14.06
17:00
ŽelezniÄar (K)
Proleter
0
2
|
14.06.2015 17:00 | ŽelezniÄar (K) | 0 : 2 | Proleter | |||||
14.06
17:00
Å umadija
Jedinstvo (K)
1
1
|
14.06.2015 17:00 | Å umadija | 1 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
14.06
11:00
ŽelezniÄar (S)
Udarnik
1
0
|
14.06.2015 11:00 | ŽelezniÄar (S) | 1 : 0 | Udarnik |
14.06
17:00
Sloga
BSK
5
2
|
14.06.2015 17:00 | Sloga | 5 : 2 | BSK | |||||
14.06
17:00
Omladinac (D)
Lipar
3
1
|
14.06.2015 17:00 | Omladinac (D) | 3 : 1 | Lipar | |||||
14.06
17:00
GraniÄar (G)
Kordun
3
2
|
14.06.2015 17:00 | GraniÄar (G) | 3 : 2 | Kordun | |||||
14.06
17:00
Polet (K)
Hajduk
5
2
|
14.06.2015 17:00 | Polet (K) | 5 : 2 | Hajduk | |||||
14.06
17:00
Kula
Mladost
5
2
|
14.06.2015 17:00 | Kula | 5 : 2 | Mladost | |||||
14.06
17:00
Rusin
Dunav
1
0
|
14.06.2015 17:00 | Rusin | 1 : 0 | Dunav | |||||
14.06
17:00
Omladinac (B)
TerekveÅ”
2
0
|
14.06.2015 17:00 | Omladinac (B) | 2 : 0 | TerekveÅ” | |||||
14.06
17:00
GraniÄar (R)
StaniÅ”iÄ
0
3
|
14.06.2015 17:00 | GraniÄar (R) | 0 : 3 | StaniÅ”iÄ |
14.06
18:00
Borac (T)
Orljane
5
2
|
14.06.2015 18:00 | Borac (T) | 5 : 2 | Orljane | |||||
14.06
18:00
Mladost (B)
Morava
3
4
|
14.06.2015 18:00 | Mladost (B) | 3 : 4 | Morava | |||||
14.06
18:00
RasovaÄa
NaŔa krila 1936
5
3
|
14.06.2015 18:00 | RasovaÄa | 5 : 3 | NaÅ”a krila 1936 | |||||
14.06
18:00
Zaplanjac
Koprijan 1975
1
2
|
14.06.2015 18:00 | Zaplanjac | 1 : 2 | Koprijan 1975 | |||||
14.06
18:00
Palilula
Rutevac
3
0
|
14.06.2015 18:00 | Palilula | 3 : 0 | Rutevac | |||||
14.06
18:00
Jedinstvo
RadniÄki 1924 (K)
3
0
|
14.06.2015 18:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | RadniÄki 1924 (K) | |||||
14.06
18:00
RadniÄki 1947 (Ä)
Mladi radnik
4
2
|
14.06.2015 18:00 | RadniÄki 1947 (Ä) | 4 : 2 | Mladi radnik | |||||
14.06
11:00
Knežica
MaloŔiŔte
0
2
|
14.06.2015 11:00 | Knežica | 0 : 2 | MaloŔiŔte | |||||
14.06
18:00
Naisus
Zemljoradnik
2
3
|
14.06.2015 18:00 | Naisus | 2 : 3 | Zemljoradnik |
14.06
17:30
RadniÄki
Äekmin
1
0
|
14.06.2015 17:30 | RadniÄki | 1 : 0 | Äekmin | |||||
14.06
17:30
Jedinstvo (G)
Sloga
2
1
|
14.06.2015 17:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | Sloga | |||||
14.06
17:30
Mladost
OFK Brza
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Mladost | 3 : 0 | OFK Brza | |||||
14.06
17:30
Umac
Å umadija
6
0
|
14.06.2015 17:30 | Umac | 6 : 0 | Å umadija | |||||
14.06
17:30
Mladi borac
VuÄje
3
1
|
14.06.2015 17:30 | Mladi borac | 3 : 1 | VuÄje | |||||
14.06
17:30
Progres
ZloÄudovo
4
1
|
14.06.2015 17:30 | Progres | 4 : 1 | ZloÄudovo | |||||
14.06
17:30
Jedinstvo (GS)
ŽelezniÄar
2
4
|
14.06.2015 17:30 | Jedinstvo (GS) | 2 : 4 | ŽelezniÄar |
14.06
11:00
KljuÄ
Majdanpek
1
0
|
14.06.2015 11:00 | KljuÄ | 1 : 0 | Majdanpek | |||||
14.06
17:30
Sloga
Rudna Glava
2
1
|
14.06.2015 17:30 | Sloga | 2 : 1 | Rudna Glava | |||||
14.06
17:30
Slatina (B)
Å arbanovac
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Slatina (B) | 3 : 0 | Å arbanovac | |||||
14.06
17:30
Deli Jovan
RadniÄki
3
1
|
14.06.2015 17:30 | Deli Jovan | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
14.06
17:30
Zlot
Krivelj
2
1
|
14.06.2015 17:30 | Zlot | 2 : 1 | Krivelj | |||||
14.06
17:30
Blizna
Branik
2
2
|
14.06.2015 17:30 | Blizna | 2 : 2 | Branik |
14.06
17:30
BuduÄnost (P)
BuduÄnost (PK)
6
0
|
14.06.2015 17:30 | BuduÄnost (P) | 6 : 0 | BuduÄnost (PK) | |||||
14.06
17:30
Proleter (M)
Palilulac
4
2
|
14.06.2015 17:30 | Proleter (M) | 4 : 2 | Palilulac | |||||
14.06
17:30
Mladost
Proleter (DV)
2
4
|
14.06.2015 17:30 | Mladost | 2 : 4 | Proleter (DV) | |||||
14.06
17:30
RadniÄki 1936
OFK NiÅ”
2
3
|
14.06.2015 17:30 | RadniÄki 1936 | 2 : 3 | OFK NiÅ” | |||||
14.06
17:30
Rudar
OFK Brzi Brod
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Rudar | 3 : 0 | OFK Brzi Brod | |||||
14.06
17:30
Crvena zastava
Morava
3
3
|
14.06.2015 17:30 | Crvena zastava | 3 : 3 | Morava | |||||
14.06
17:30
VrtiŔte
Aluminjum
3
0
|
14.06.2015 17:30 | VrtiŔte | 3 : 0 | Aluminjum |
14.06
17:30
RadniÄki
TrebiÄ
3
0
|
14.06.2015 17:30 | RadniÄki | 3 : 0 | TrebiÄ | |||||
14.06
17:30
Borac
Malinik
3
2
|
14.06.2015 17:30 | Borac | 3 : 2 | Malinik | |||||
14.06
17:30
Mladost
Omladinac
6
7
|
14.06.2015 17:30 | Mladost | 6 : 7 | Omladinac | |||||
14.06
17:30
OFK 019 ZajeÄar
SvrljiŔka topla
2
0
|
14.06.2015 17:30 | OFK 019 ZajeÄar | 2 : 0 | SvrljiÅ”ka topla | |||||
14.06
17:30
OFK Knjaz
Rudar
0
1
|
14.06.2015 17:30 | OFK Knjaz | 0 : 1 | Rudar | |||||
14.06
17:30
Polet
Sloga
3
2
|
14.06.2015 17:30 | Polet | 3 : 2 | Sloga | |||||
14.06
17:30
OsniÄ
Vratarnica
3
0
|
14.06.2015 17:30 | OsniÄ | 3 : 0 | Vratarnica | |||||
14.06
17:30
Å SK
Rgotina
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Å SK | 3 : 0 | Rgotina |
14.06
18:00
Dunav
Ratar
6
5
|
14.06.2015 18:00 | Dunav | 6 : 5 | Ratar | |||||
14.06
18:00
Partizan (U)
KaraÅ” (J)
3
2
|
14.06.2015 18:00 | Partizan (U) | 3 : 2 | KaraÅ” (J) | |||||
14.06
18:00
Vojvodina (S)
Partizan (K)
2
1
|
14.06.2015 18:00 | Vojvodina (S) | 2 : 1 | Partizan (K) | |||||
14.06
18:00
Å evac
Borac (VS)
1
0
|
14.06.2015 18:00 | Å evac | 1 : 0 | Borac (VS) | |||||
14.06
18:00
Vladimirovac
Borac (VG)
7
2
|
14.06.2015 18:00 | Vladimirovac | 7 : 2 | Borac (VG) | |||||
14.06
18:00
Potporanj
Dobrica
3
0
|
14.06.2015 18:00 | Potporanj | 3 : 0 | Dobrica | |||||
14.06
18:00
Jedinstvo (V)
Vojvodina (CC)
2
1
|
14.06.2015 18:00 | Jedinstvo (V) | 2 : 1 | Vojvodina (CC) |
14.06
17:30
Marjan MB
SuŔica 2012
1
2
|
14.06.2015 17:30 | Marjan MB | 1 : 2 | SuŔica 2012 | |||||
14.06
17:30
Mladost (B)
Sloboda
3
7
|
14.06.2015 17:30 | Mladost (B) | 3 : 7 | Sloboda | |||||
14.06
17:30
Navalin
Morava (G)
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Navalin | 3 : 0 | Morava (G) | |||||
14.06
17:30
Gradac
Kumarevo 65
2
3
|
14.06.2015 17:30 | Gradac | 2 : 3 | Kumarevo 65 | |||||
14.06
17:30
OFK Morava
Omladinac
0
3
|
14.06.2015 17:30 | OFK Morava | 0 : 3 | Omladinac | |||||
14.06
17:30
Moravac
Polet
0
1
|
14.06.2015 17:30 | Moravac | 0 : 1 | Polet |
14.06
18:00
BuduÄnost
Partizan
3
1
|
14.06.2015 18:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | Partizan | |||||
14.06
18:00
DuŔko
Napredak
0
2
|
14.06.2015 18:00 | DuŔko | 0 : 2 | Napredak | |||||
14.06
18:00
BuduÄnost
RadniÄki Å abaÄki
4
3
|
14.06.2015 18:00 | BuduÄnost | 4 : 3 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
14.06
18:00
Proleter
Drina
5
3
|
14.06.2015 18:00 | Proleter | 5 : 3 | Drina | |||||
14.06
18:00
Cer
Sloga
4
2
|
14.06.2015 18:00 | Cer | 4 : 2 | Sloga | |||||
14.06
18:00
Radnik
Milicionar
1
0
|
14.06.2015 18:00 | Radnik | 1 : 0 | Milicionar |
14.06
18:00
Mladost (DB)
Velika Reka
5
6
|
14.06.2015 18:00 | Mladost (DB) | 5 : 6 | Velika Reka | |||||
14.06
11:00
Studenac
Stolice
1
3
|
14.06.2015 11:00 | Studenac | 1 : 3 | Stolice | |||||
14.06
18:00
Borac
Sloga (LÅ )
3
2
|
14.06.2015 18:00 | Borac | 3 : 2 | Sloga (LÅ ) | |||||
14.06
18:00
Cer
ÄobanÄe
5
4
|
14.06.2015 18:00 | Cer | 5 : 4 | ÄobanÄe | |||||
14.06
18:00
Sloga (S)
7. Juli
5
2
|
14.06.2015 18:00 | Sloga (S) | 5 : 2 | 7. Juli | |||||
14.06
18:00
Cerova
Milan OrliÄ
1
5
|
14.06.2015 18:00 | Cerova | 1 : 5 | Milan OrliÄ |
14.06
17:30
Jadar 2013
Gradac
5
2
|
14.06.2015 17:30 | Jadar 2013 | 5 : 2 | Gradac | |||||
14.06
17:30
BeloŔevac
Kolubara 2
3
1
|
14.06.2015 17:30 | BeloŔevac | 3 : 1 | Kolubara 2 | |||||
14.06
17:30
Borac
Liplje
3
1
|
14.06.2015 17:30 | Borac | 3 : 1 | Liplje | |||||
14.06
17:30
Komanice
Ribnikar
0
1
|
14.06.2015 17:30 | Komanice | 0 : 1 | Ribnikar | |||||
14.06
17:30
Milenko PavloviÄ
Rajac
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Milenko PavloviÄ | 3 : 0 | Rajac | |||||
14.06
17:30
Polet
Iskra
1
0
|
14.06.2015 17:30 | Polet | 1 : 0 | Iskra |
14.06
11:00
B 2000
MisaÄa
8
3
|
14.06.2015 11:00 | B 2000 | 8 : 3 | MisaÄa |
14.06
17:30
Omladinac (Å )
RadniÄki
0
3
|
14.06.2015 17:30 | Omladinac (Å ) | 0 : 3 | RadniÄki | |||||
14.06
17:30
Napredak 1927
BuduÄnost
5
3
|
14.06.2015 17:30 | Napredak 1927 | 5 : 3 | BuduÄnost | |||||
14.06
17:30
Rudar
Mladost
4
0
|
14.06.2015 17:30 | Rudar | 4 : 0 | Mladost | |||||
14.06
17:30
Borac
Omladinac (S)
3
1
|
14.06.2015 17:30 | Borac | 3 : 1 | Omladinac (S) | |||||
14.06
17:30
BSK 1924
Polet
1
0
|
14.06.2015 17:30 | BSK 1924 | 1 : 0 | Polet | |||||
14.06
17:30
Rade MiloÅ”eviÄ
DragoÅ”
1
1
|
14.06.2015 17:30 | Rade MiloÅ”eviÄ | 1 : 1 | DragoÅ” |
14.06
17:30
Napredak (B)
Napredak 1934
3
2
|
14.06.2015 17:30 | Napredak (B) | 3 : 2 | Napredak 1934 | |||||
14.06
17:30
Borac (K)
Vihor
4
0
|
14.06.2015 17:30 | Borac (K) | 4 : 0 | Vihor | |||||
14.06
17:30
Jedinstvo (D)
Sloga (D)
3
1
|
14.06.2015 17:30 | Jedinstvo (D) | 3 : 1 | Sloga (D) | |||||
14.06
17:30
Jedinstvo (Lj)
Žitkovica
2
4
|
14.06.2015 17:30 | Jedinstvo (Lj) | 2 : 4 | Žitkovica | |||||
14.06
17:30
Polet (V)
KurjaÄe
3
2
|
14.06.2015 17:30 | Polet (V) | 3 : 2 | KurjaÄe | |||||
14.06
17:30
Sloga (Ä)
Dunavac
9
1
|
14.06.2015 17:30 | Sloga (Ä) | 9 : 1 | Dunavac | |||||
14.06
17:30
OFK BraniÄevo
Dizel
2
3
|
14.06.2015 17:30 | OFK BraniÄevo | 2 : 3 | Dizel |
14.06
Prijatelji
Vujan
0
1
|
14.06.2015 | Prijatelji | 0 : 1 | Vujan | |||||
14.06
Strelac
BIP
0
0
|
14.06.2015 | Strelac | 0 : 0 | BIP | |||||
14.06
PremeÄa
Planinac
0
0
|
14.06.2015 | PremeÄa | 0 : 0 | Planinac | |||||
14.06
Morava (K)
Rakova
7
1
|
14.06.2015 | Morava (K) | 7 : 1 | Rakova | |||||
14.06
BuduÄnost
Zadrugar
4
2
|
14.06.2015 | BuduÄnost | 4 : 2 | Zadrugar | |||||
14.06
ÄaÄak 94
Morava (M)
4
1
|
14.06.2015 | ÄaÄak 94 | 4 : 1 | Morava (M) |
14.06
17:30
Jedinstvo
Toplica
0
3
|
14.06.2015 17:30 | Jedinstvo | 0 : 3 | Toplica | |||||
14.06
17:30
Stari drugari
PopadiÄ
1
3
|
14.06.2015 17:30 | Stari drugari | 1 : 3 | PopadiÄ | |||||
14.06
17:30
Gornji MuÅ”iÄ
Orao
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Gornji MuÅ”iÄ | 3 : 0 | Orao | |||||
14.06
17:30
Mladost
Gornji Lajkovac
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Mladost | 3 : 0 | Gornji Lajkovac |
14.06
17:30
Sloga
OFK Bagremar
3
1
|
14.06.2015 17:30 | Sloga | 3 : 1 | OFK Bagremar | |||||
14.06
17:30
Žeželj
Å umadija 1934
3
2
|
14.06.2015 17:30 | Žeželj | 3 : 2 | Šumadija 1934 | |||||
14.06
17:30
Azbest
Zastava
4
1
|
14.06.2015 17:30 | Azbest | 4 : 1 | Zastava | |||||
14.06
17:30
Botunje
Srbija
3
2
|
14.06.2015 17:30 | Botunje | 3 : 2 | Srbija | |||||
14.06
17:30
Kremenac
Mladost TeferiÄ
1
2
|
14.06.2015 17:30 | Kremenac | 1 : 2 | Mladost TeferiÄ | |||||
14.06
17:30
Hajduk
KoŔutnjak
3
1
|
14.06.2015 17:30 | Hajduk | 3 : 1 | KoŔutnjak | |||||
14.06
17:30
21. oktobar
Kutlovo
4
4
|
14.06.2015 17:30 | 21. oktobar | 4 : 4 | Kutlovo |
14.06
17:30
Mladost 1954 (DM)
Sloga 1948 (M)
|
14.06.2015 17:30 | Mladost 1954 (DM) | : | Sloga 1948 (M) | |||||
14.06
17:30
Morava 1949
AZ Borac 2014
|
14.06.2015 17:30 | Morava 1949 | : | AZ Borac 2014 | |||||
14.06
17:30
Supovac
Vulkan 1963
|
14.06.2015 17:30 | Supovac | : | Vulkan 1963 | |||||
14.06
17:30
Stevan NeŔticki
Mramor 1927
|
14.06.2015 17:30 | Stevan NeŔticki | : | Mramor 1927 | |||||
14.06
17:30
Äegar 2013 (K)
Äegar 1946 (DM)
|
14.06.2015 17:30 | Äegar 2013 (K) | : | Äegar 1946 (DM) | |||||
14.06
17:30
Delijski Vis
Mladost (DK)
|
14.06.2015 17:30 | Delijski Vis | : | Mladost (DK) |
14.06
Sloga
Mladost
0
5
|
14.06.2015 | Sloga | 0 : 5 | Mladost |
14.06
17:30
SeÄica
GlumaÄ
2
0
|
14.06.2015 17:30 | SeÄica | 2 : 0 | GlumaÄ | |||||
14.06
17:30
Dobrinjac
Savinac 1933
1
4
|
14.06.2015 17:30 | Dobrinjac | 1 : 4 | Savinac 1933 | |||||
14.06
17:30
Gorobilje
Plavi Tok
8
0
|
14.06.2015 17:30 | Gorobilje | 8 : 0 | Plavi Tok | |||||
14.06
17:30
Blagaja
Bakionica
1
1
|
14.06.2015 17:30 | Blagaja | 1 : 1 | Bakionica | |||||
14.06
17:30
Pobeda
Lazarica
0
4
|
14.06.2015 17:30 | Pobeda | 0 : 4 | Lazarica | |||||
14.06
17:30
Borac
AvijatiÄar
3
5
|
14.06.2015 17:30 | Borac | 3 : 5 | AvijatiÄar | |||||
14.06
17:30
Ježevica
TreŔnjica
6
1
|
14.06.2015 17:30 | Ježevica | 6 : 1 | TreŔnjica |
14.06
17:30
Ozrem PMH
Takovski Ustanak
4
0
|
14.06.2015 17:30 | Ozrem PMH | 4 : 0 | Takovski Ustanak | |||||
14.06
17:30
Mladi rudar
Majdan
0
1
|
14.06.2015 17:30 | Mladi rudar | 0 : 1 | Majdan | |||||
14.06
17:30
Å ilopaj
Jablanica
2
2
|
14.06.2015 17:30 | Å ilopaj | 2 : 2 | Jablanica | |||||
14.06
17:30
Omladinac
Mladost 09
5
0
|
14.06.2015 17:30 | Omladinac | 5 : 0 | Mladost 09 | |||||
14.06
17:30
Å umadija
VelereÄ 94
5
3
|
14.06.2015 17:30 | Å umadija | 5 : 3 | VelereÄ 94 | |||||
14.06
17:30
Brezak
Ozremica
3
1
|
14.06.2015 17:30 | Brezak | 3 : 1 | Ozremica |
14.06
17:30
OFK TamniÄ
Samarinovac
3
0
|
14.06.2015 17:30 | OFK TamniÄ | 3 : 0 | Samarinovac | |||||
14.06
17:30
Smedovac
Ratar
7
0
|
14.06.2015 17:30 | Smedovac | 7 : 0 | Ratar | |||||
14.06
17:30
GraniÄar
Äubra
0
3
|
14.06.2015 17:30 | GraniÄar | 0 : 3 | Äubra | |||||
14.06
17:30
Srbovo
Kovilovo
0
0
|
14.06.2015 17:30 | Srbovo | 0 : 0 | Kovilovo | |||||
14.06
17:30
Urovica
MiloŔevo
4
4
|
14.06.2015 17:30 | Urovica | 4 : 4 | MiloŔevo | |||||
14.06
17:30
Polet
Malajnica
3
1
|
14.06.2015 17:30 | Polet | 3 : 1 | Malajnica |
14.06
17:30
Jerma
Rongo Siti
2
0
|
14.06.2015 17:30 | Jerma | 2 : 0 | Rongo Siti | |||||
14.06
17:30
Temac
Veliki Suvodol
7
0
|
14.06.2015 17:30 | Temac | 7 : 0 | Veliki Suvodol | |||||
14.06
17:30
Provalija
Sloboda
1
2
|
14.06.2015 17:30 | Provalija | 1 : 2 | Sloboda | |||||
14.06
17:30
Lokomotiva
Mladost
7
1
|
14.06.2015 17:30 | Lokomotiva | 7 : 1 | Mladost | |||||
14.06
17:30
Zvezda
Sloga
2
0
|
14.06.2015 17:30 | Zvezda | 2 : 0 | Sloga |
14.06
17:30
Egeta
Velika reka
9
1
|
14.06.2015 17:30 | Egeta | 9 : 1 | Velika reka | |||||
14.06
17:30
Pontes
Mala Vrbica
2
5
|
14.06.2015 17:30 | Pontes | 2 : 5 | Mala Vrbica | |||||
14.06
17:30
Lokomotiva
Rtkovo
1
6
|
14.06.2015 17:30 | Lokomotiva | 1 : 6 | Rtkovo | |||||
14.06
17:30
KladuŔnica
LovÄen
4
4
|
14.06.2015 17:30 | KladuÅ”nica | 4 : 4 | LovÄen | |||||
14.06
15:30
KoÄa AndjelkoviÄ
Napredak
1
3
|
14.06.2015 15:30 | KoÄa AndjelkoviÄ | 1 : 3 | Napredak | |||||
14.06
17:30
Velika Vrbica
Omladinac
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Velika Vrbica | 3 : 0 | Omladinac |
14.06
17:30
Gunjevac
Proleter
4
2
|
14.06.2015 17:30 | Gunjevac | 4 : 2 | Proleter | |||||
14.06
17:30
OFK Stublenica
Polet
3
2
|
14.06.2015 17:30 | OFK Stublenica | 3 : 2 | Polet | |||||
14.06
17:30
Polet
Crvena Jabuka
5
2
|
14.06.2015 17:30 | Polet | 5 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
14.06
17:30
Omladinac
Dimitrije TucoviÄ
3
2
|
14.06.2015 17:30 | Omladinac | 3 : 2 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
14.06
17:30
Stepanje
Tvrdojevac
2
4
|
14.06.2015 17:30 | Stepanje | 2 : 4 | Tvrdojevac | |||||
14.06
17:30
KaleniÄ
Rudar
3
6
|
14.06.2015 17:30 | KaleniÄ | 3 : 6 | Rudar |
14.06
18:00
RadniÄki 1927
Omladinac
7
2
|
14.06.2015 18:00 | RadniÄki 1927 | 7 : 2 | Omladinac | |||||
14.06
18:00
Pobeda
Vitorul
3
0
|
14.06.2015 18:00 | Pobeda | 3 : 0 | Vitorul | |||||
14.06
18:00
Hajduk
KaraÅ” (K)
0
3
|
14.06.2015 18:00 | Hajduk | 0 : 3 | KaraÅ” (K) | |||||
14.06
18:00
Vinogradar
Banat
1
3
|
14.06.2015 18:00 | Vinogradar | 1 : 3 | Banat |
14.06
17:30
Metalac
Napredak (P)
0
3
|
14.06.2015 17:30 | Metalac | 0 : 3 | Napredak (P) | |||||
14.06
17:30
Sloga (D)
Proleter
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Sloga (D) | 3 : 0 | Proleter | |||||
14.06
17:30
Dunavac
Napredak 1947
1
1
|
14.06.2015 17:30 | Dunavac | 1 : 1 | Napredak 1947 | |||||
14.06
17:30
Stig 1955
Zemljoradnik
2
4
|
14.06.2015 17:30 | Stig 1955 | 2 : 4 | Zemljoradnik | |||||
14.06
17:30
Pobeda
Sopot
4
2
|
14.06.2015 17:30 | Pobeda | 4 : 2 | Sopot | |||||
14.06
17:30
LjubiÄevo
Dunav
1
5
|
14.06.2015 17:30 | LjubiÄevo | 1 : 5 | Dunav |
14.06
18:00
Polet
Petrovac 74
5
1
|
14.06.2015 18:00 | Polet | 5 : 1 | Petrovac 74 | |||||
14.06
18:00
Krnule 09
Dragojevac
0
3
|
14.06.2015 18:00 | Krnule 09 | 0 : 3 | Dragojevac | |||||
14.06
18:00
Skupljen 2013
Mladost 2013
1
2
|
14.06.2015 18:00 | Skupljen 2013 | 1 : 2 | Mladost 2013 | |||||
14.06
18:00
Žika 2013
Torpedo
0
3
|
14.06.2015 18:00 | Žika 2013 | 0 : 3 | Torpedo | |||||
14.06
18:00
Sloga 1949
Verko
3
0
|
14.06.2015 18:00 | Sloga 1949 | 3 : 0 | Verko | |||||
14.06
18:00
Hajduk
Mladost (B)
0
3
|
14.06.2015 18:00 | Hajduk | 0 : 3 | Mladost (B) |
14.06
11:00
Å ipurske livade
BojiÄ
2
0
|
14.06.2015 11:00 | Å ipurske livade | 2 : 0 | BojiÄ | |||||
14.06
11:00
ZablaÄe
GruÅ”iÄ
3
0
|
14.06.2015 11:00 | ZablaÄe | 3 : 0 | GruÅ”iÄ | |||||
14.06
11:00
Rankovac
SinoÅ”eviÄ
7
0
|
14.06.2015 11:00 | Rankovac | 7 : 0 | SinoÅ”eviÄ |
14.06
18:00
Buljane
Heroj
3
0
|
14.06.2015 18:00 | Buljane | 3 : 0 | Heroj | |||||
14.06
18:00
Mladost
Omladinski
2
0
|
14.06.2015 18:00 | Mladost | 2 : 0 | Omladinski | |||||
14.06
18:00
Jedinstvo
Sloboda
1
4
|
14.06.2015 18:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Sloboda | |||||
14.06
18:00
Radnik
OFK Borac
5
3
|
14.06.2015 18:00 | Radnik | 5 : 3 | OFK Borac | |||||
14.06
18:00
Omladinac
Popovac
6
1
|
14.06.2015 18:00 | Omladinac | 6 : 1 | Popovac |
14.06
Vlasina 2014
Nomanica
3
3
|
14.06.2015 | Vlasina 2014 | 3 : 3 | Nomanica |
14.06
Sremski vitezovi
Polet
2
9
|
14.06.2015 | Sremski vitezovi | 2 : 9 | Polet | |||||
14.06
FruŔkogorac
27. Oktobar
1
1
|
14.06.2015 | FruŔkogorac | 1 : 1 | 27. Oktobar | |||||
14.06
Mladost (B)
Jedinstvo
6
0
|
14.06.2015 | Mladost (B) | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
14.06
Sremac
Planinac
0
4
|
14.06.2015 | Sremac | 0 : 4 | Planinac | |||||
14.06
OFK Kraljevci
Sloga
1
4
|
14.06.2015 | OFK Kraljevci | 1 : 4 | Sloga | |||||
14.06
Borac
Mladost (P)
5
1
|
14.06.2015 | Borac | 5 : 1 | Mladost (P) | |||||
14.06
Vojvodina
Car UroÅ”
2
5
|
14.06.2015 | Vojvodina | 2 : 5 | Car UroÅ” |
14.06
BSK
Turekovac
12
6
|
14.06.2015 | BSK | 12 : 6 | Turekovac | |||||
14.06
Real
Atletiko
1
2
|
14.06.2015 | Real | 1 : 2 | Atletiko |
14.06
Polet
KruŔedol
6
7
|
14.06.2015 | Polet | 6 : 7 | KruŔedol | |||||
14.06
Borac (J)
Sloga
5
6
|
14.06.2015 | Borac (J) | 5 : 6 | Sloga | |||||
14.06
Dunav
Borac (S)
1
4
|
14.06.2015 | Dunav | 1 : 4 | Borac (S) |
14.06
17:30
Planinac
Borac (VR)
4
2
|
14.06.2015 17:30 | Planinac | 4 : 2 | Borac (VR) | |||||
14.06
17:30
Grgurevci
Sloga (Z)
4
0
|
14.06.2015 17:30 | Grgurevci | 4 : 0 | Sloga (Z) | |||||
14.06
17:30
BSK
Borac (R)
5
1
|
14.06.2015 17:30 | BSK | 5 : 1 | Borac (R) | |||||
14.06
17:30
Srem
Sloboda
5
2
|
14.06.2015 17:30 | Srem | 5 : 2 | Sloboda | |||||
14.06
17:30
Sloga (Ä)
Napredak
1
2
|
14.06.2015 17:30 | Sloga (Ä) | 1 : 2 | Napredak | |||||
14.06
17:30
OFK Bosut
Mitros
2
1
|
14.06.2015 17:30 | OFK Bosut | 2 : 1 | Mitros |
14.06
17:30
OFK BaÄinci
Bratstvo
6
0
|
14.06.2015 17:30 | OFK BaÄinci | 6 : 0 | Bratstvo | |||||
14.06
17:30
Borac
GraniÄar
5
0
|
14.06.2015 17:30 | Borac | 5 : 0 | GraniÄar | |||||
14.06
17:30
OFK Bingula
OFK BikiÄ
0
5
|
14.06.2015 17:30 | OFK Bingula | 0 : 5 | OFK BikiÄ | |||||
14.06
17:30
Sremac
Omladinac (M)
0
4
|
14.06.2015 17:30 | Sremac | 0 : 4 | Omladinac (M) | |||||
14.06
17:30
Napredak
Jedinstvo
3
2
|
14.06.2015 17:30 | Napredak | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
14.06
17:30
Hajduk
Omladinac (B)
4
2
|
14.06.2015 17:30 | Hajduk | 4 : 2 | Omladinac (B) | |||||
14.06
17:30
Jednota
SinÄeliÄ
1
4
|
14.06.2015 17:30 | Jednota | 1 : 4 | SinÄeliÄ |
14.06
11:00
Žabari
Paune
0
0
|
14.06.2015 11:00 | Žabari | 0 : 0 | Paune | |||||
14.06
11:00
BujaÄiÄ
OFK Povlen
7
2
|
14.06.2015 11:00 | BujaÄiÄ | 7 : 2 | OFK Povlen | |||||
14.06
17:30
Mladi radnik
Mali korak
1
3
|
14.06.2015 17:30 | Mladi radnik | 1 : 3 | Mali korak | |||||
14.06
17:30
Dupljaj
KoteŔica
3
3
|
14.06.2015 17:30 | Dupljaj | 3 : 3 | KoteŔica | |||||
14.06
17:30
Rakac Stave
Mladost (VK)
2
2
|
14.06.2015 17:30 | Rakac Stave | 2 : 2 | Mladost (VK) |
14.06
17:00
Zvezda
Trstenica
6
2
|
14.06.2015 17:00 | Zvezda | 6 : 2 | Trstenica | |||||
14.06
17:00
OFK Urovci
Poljane
3
0
|
14.06.2015 17:00 | OFK Urovci | 3 : 0 | Poljane | |||||
14.06
17:00
Krtinska
Belo Polje
3
1
|
14.06.2015 17:00 | Krtinska | 3 : 1 | Belo Polje | |||||
14.06
17:00
Omladinac
Polet
3
1
|
14.06.2015 17:00 | Omladinac | 3 : 1 | Polet | |||||
14.06
17:00
Borac
VukiÄevica
3
0
|
14.06.2015 17:00 | Borac | 3 : 0 | VukiÄevica | |||||
14.06
17:00
Duboko
Jedinstvo
0
1
|
14.06.2015 17:00 | Duboko | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
14.06
17:00
Posavina
Rvati
2
2
|
14.06.2015 17:00 | Posavina | 2 : 2 | Rvati |
14.06
17:30
Sloboda 1948
Stragari
5
1
|
14.06.2015 17:30 | Sloboda 1948 | 5 : 1 | Stragari | |||||
14.06
17:30
JugoviÄi
Morava
3
2
|
14.06.2015 17:30 | JugoviÄi | 3 : 2 | Morava |
14.06
17:30
DobriÄ 1974
Mladost 1976
1
2
|
14.06.2015 17:30 | DobriÄ 1974 | 1 : 2 | Mladost 1976 | |||||
14.06
17:30
Borac
JugoviÄi 1976
3
0
|
14.06.2015 17:30 | Borac | 3 : 0 | JugoviÄi 1976 | |||||
14.06
17:30
Belfast
BaliÄevac 1974
0
3
|
14.06.2015 17:30 | Belfast | 0 : 3 | BaliÄevac 1974 |
14.06
17:30
Pepeljevac 1947
Grkljane
|
14.06.2015 17:30 | Pepeljevac 1947 | : | Grkljane | |||||
14.06
17:30
Modrica
Zdravinje
|
14.06.2015 17:30 | Modrica | : | Zdravinje | |||||
14.06
17:30
Polet (K)
Zmajevac
|
14.06.2015 17:30 | Polet (K) | : | Zmajevac | |||||
14.06
17:30
Å titari
Jablanica
|
14.06.2015 17:30 | Å titari | : | Jablanica |
14.06
17:30
20. Oktobar
Strmovo
0
3
|
14.06.2015 17:30 | 20. Oktobar | 0 : 3 | Strmovo | |||||
14.06
17:30
Å umadinac
Sloga
1
6
|
14.06.2015 17:30 | Å umadinac | 1 : 6 | Sloga | |||||
14.06
17:30
Dimitrije TucoviÄ
Borac
0
3
|
14.06.2015 17:30 | Dimitrije TucoviÄ | 0 : 3 | Borac |
14.06
17:00
Crvena zvijezda
ObiliÄ
2
3
|
14.06.2015 17:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | ObiliÄ | |||||
14.06
17:00
JugoviÄ
Krbeti
2
2
|
14.06.2015 17:00 | JugoviÄ | 2 : 2 | Krbeti | |||||
14.06
17:00
GrÄica
Sveti Jovan
2
0
|
14.06.2015 17:00 | GrÄica | 2 : 0 | Sveti Jovan | |||||
14.06
17:00
Mladost (L)
Mladost 2003
3
0
|
14.06.2015 17:00 | Mladost (L) | 3 : 0 | Mladost 2003 | |||||
14.06
17:00
Sava 04
Mladost (T)
3
5
|
14.06.2015 17:00 | Sava 04 | 3 : 5 | Mladost (T) | |||||
14.06
17:00
Brezik
Mladost (S)
2
3
|
14.06.2015 17:00 | Brezik | 2 : 3 | Mladost (S) | |||||
14.06
17:00
Gredice
Omladinac
2
1
|
14.06.2015 17:00 | Gredice | 2 : 1 | Omladinac |
14.06
Vražogrnac
Mladost (G)
3
1
|
14.06.2015 | Vražogrnac | 3 : 1 | Mladost (G) | |||||
14.06
Mladi Gorani
Garevina
0
2
|
14.06.2015 | Mladi Gorani | 0 : 2 | Garevina | |||||
14.06
BaŔtovan
OFK Gnjila
0
3
|
14.06.2015 | BaŔtovan | 0 : 3 | OFK Gnjila |
14.06
17:00
Markovac
IvanÄa
0
1
|
14.06.2015 17:00 | Markovac | 0 : 1 | IvanÄa |
14.06
17:00
Polet
BuduÄnost
7
0
|
14.06.2015 17:00 | Polet | 7 : 0 | BuduÄnost | |||||
14.06
17:00
Sloga
KruŔar
0
2
|
14.06.2015 17:00 | Sloga | 0 : 2 | KruŔar | |||||
14.06
17:00
Mladost Virine
Supska
2
3
|
14.06.2015 17:00 | Mladost Virine | 2 : 3 | Supska |
14.06
18:00
Galeb
RadniÄki (K)
1
3
|
14.06.2015 18:00 | Galeb | 1 : 3 | RadniÄki (K) | |||||
14.06
18:00
Mrovska
Mladost (Z)
2
2
|
14.06.2015 18:00 | Mrovska | 2 : 2 | Mladost (Z) | |||||
14.06
18:00
Sloga (K)
VlaÅ”iÄ
8
2
|
14.06.2015 18:00 | Sloga (K) | 8 : 2 | VlaÅ”iÄ | |||||
14.06
18:00
Dobrava
Mladost (PP)
3
2
|
14.06.2015 18:00 | Dobrava | 3 : 2 | Mladost (PP) | |||||
14.06
18:00
Volujac
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
3
1
|
14.06.2015 18:00 | Volujac | 3 : 1 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | |||||
14.06
18:00
CeriÄ
KaraÄorÄe
2
1
|
14.06.2015 18:00 | CeriÄ | 2 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
14.06
18:00
TreŔnjevka
Jevremovac
4
4
|
14.06.2015 18:00 | TreŔnjevka | 4 : 4 | Jevremovac | |||||
14.06
18:00
Sloga TrgoŔped
PriÄinoviÄ
6
5
|
14.06.2015 18:00 | Sloga TrgoÅ”ped | 6 : 5 | PriÄinoviÄ |
14.06
Radnik
Dinamo
1
0
|
14.06.2015 | Radnik | 1 : 0 | Dinamo | |||||
14.06
Car Konstantin
Hajduk Veljko
3
0
|
14.06.2015 | Car Konstantin | 3 : 0 | Hajduk Veljko |
14.06
10:00
ŽelezniÄar
Sloga
3
0
|
14.06.2015 10:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Sloga |
14.06
10:00
BaÄka
Potisje
3
0
|
14.06.2015 10:00 | BaÄka | 3 : 0 | Potisje | |||||
14.06
10:00
AFK
Tisa
8
0
|
14.06.2015 10:00 | AFK | 8 : 0 | Tisa |
14.06
17:00
HajduÄica
RadniÄki 1927
0
3
|
14.06.2015 17:00 | HajduÄica | 0 : 3 | RadniÄki 1927 | |||||
14.06
10:00
KaraÅ” (J)
HajduÄica
0
3
|
14.06.2015 10:00 | KaraÅ” (J) | 0 : 3 | HajduÄica | |||||
14.06
10:00
Vladimirovac
Å evac
7
0
|
14.06.2015 10:00 | Vladimirovac | 7 : 0 | Å evac | |||||
14.06
17:00
Vulturul
BuduÄnost (A)
1
1
|
14.06.2015 17:00 | Vulturul | 1 : 1 | BuduÄnost (A) |
14.06
10:00
Smederevo 1924
Borac (P)
8
0
|
14.06.2015 10:00 | Smederevo 1924 | 8 : 0 | Borac (P) | |||||
14.06
Borac (S)
Polet
0
3
|
14.06.2015 | Borac (S) | 0 : 3 | Polet | |||||
14.06
10:00
Proleter (M)
Stenli
3
0
|
14.06.2015 10:00 | Proleter (M) | 3 : 0 | Stenli |
14.06
10:00
Borac
Proleter (BK)
3
0
|
14.06.2015 10:00 | Borac | 3 : 0 | Proleter (BK) | |||||
14.06
18:30
RadniÄki (K)
Jedinstvo SteviÄ
9
1
|
14.06.2015 18:30 | RadniÄki (K) | 9 : 1 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
14.06
10:00
BAK
Dinamo 1945
3
0
|
14.06.2015 10:00 | BAK | 3 : 0 | Dinamo 1945 |
14.06
11:00
Mladost 2013
Provo
3
1
|
14.06.2015 11:00 | Mladost 2013 | 3 : 1 | Provo | |||||
14.06
11:00
Jedinstvo 1945
Hajduk
4
1
|
14.06.2015 11:00 | Jedinstvo 1945 | 4 : 1 | Hajduk |
14.06
09:00
Spartak '03
Spartak '02
0
9
|
14.06.2015 09:00 | Spartak '03 | 0 : 9 | Spartak '02 |
14.06
18:00
Crvena zvezda
Voždovac
5
1
|
14.06.2015 18:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | Voždovac | |||||
14.06
17:00
Sity Sport Club
BSK 1925
2
4
|
14.06.2015 17:00 | Sity Sport Club | 2 : 4 | BSK 1925 | |||||
14.06
19:00
Crvena zvezda
VinÄa
6
0
|
14.06.2015 19:00 | Crvena zvezda | 6 : 0 | VinÄa | |||||
14.06
18:00
BSK 1925
Zemun
3
1
|
14.06.2015 18:00 | BSK 1925 | 3 : 1 | Zemun |
14.06
19:00
Fair Play 06
Voždovac
2
1
|
14.06.2015 19:00 | Fair Play 06 | 2 : 1 | Voždovac |
14.06
Glogonj
Omladinac (D)
23
26
|
14.06.2015 | Glogonj | 23 : 26 | Omladinac (D) |
14.06
17:00
Panthers PanÄevo
GAT Dukes Novi Sad
14
35
|
14.06.2015 17:00 | Panthers PanÄevo | 14 : 35 | GAT Dukes Novi Sad | |||||
14.06
17:00
Indians InÄija
Wild Boars Kragujevac
0
17
|
14.06.2015 17:00 | Indians InÄija | 0 : 17 | Wild Boars Kragujevac |