17.08
17:30
ŽelezniÄar
Pobeda
0
3
|
17.08.2014 17:30 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | Pobeda | |||||
17.08
17:30
Bane
Rudar
1
2
|
17.08.2014 17:30 | Bane | 1 : 2 | Rudar | |||||
17.08
17:30
Sloga (P)
KaraÄorÄe
1
1
|
17.08.2014 17:30 | Sloga (P) | 1 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
17.08
11:00
Polet
GFK Jasenica 1911
3
0
|
17.08.2014 11:00 | Polet | 3 : 0 | GFK Jasenica 1911 |
17.08
17:00
OFK Bor
Ozren
2
1
|
17.08.2014 17:00 | OFK Bor | 2 : 1 | Ozren | |||||
17.08
17:00
Radan
SinÄeliÄ
3
0
|
17.08.2014 17:00 | Radan | 3 : 0 | SinÄeliÄ | |||||
17.08
17:00
Tabane 1970
Dinamo
1
2
|
17.08.2014 17:00 | Tabane 1970 | 1 : 2 | Dinamo |
17.08
17:00
Dolina
Dunav
2
2
|
17.08.2014 17:00 | Dolina | 2 : 2 | Dunav | |||||
17.08
17:00
Senta
Sloga
0
0
|
17.08.2014 17:00 | Senta | 0 : 0 | Sloga | |||||
17.08
17:00
PIK Prigrevica
RadniÄki (Å )
2
0
|
17.08.2014 17:00 | PIK Prigrevica | 2 : 0 | RadniÄki (Å ) |
17.08
11:00
Hajduk
GSP Polet
2
4
|
17.08.2014 11:00 | Hajduk | 2 : 4 | GSP Polet | |||||
17.08
11:00
DorÄol
Turbina
3
0
|
17.08.2014 11:00 | DorÄol | 3 : 0 | Turbina | |||||
17.08
17:30
Železnik Lasta
BuduÄnost
2
0
|
17.08.2014 17:30 | Železnik Lasta | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
17.08
17:30
Srem
RadniÄki (O)
0
2
|
17.08.2014 17:30 | Srem | 0 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
17.08
17:30
BASK
IMT
1
0
|
17.08.2014 17:30 | BASK | 1 : 0 | IMT |
17.08
17:30
Tutin
Takovo
2
0
|
17.08.2014 17:30 | Tutin | 2 : 0 | Takovo | |||||
17.08
17:30
Orlovac
Partizan
1
1
|
17.08.2014 17:30 | Orlovac | 1 : 1 | Partizan | |||||
17.08
17:30
Polet
Mokra Gora
1
0
|
17.08.2014 17:30 | Polet | 1 : 0 | Mokra Gora | |||||
17.08
17:30
Vodojaža
Slavija
1
1
|
17.08.2014 17:30 | Vodojaža | 1 : 1 | Slavija | |||||
17.08
17:30
Sloboda
Rudar (Bresnica)
1
0
|
17.08.2014 17:30 | Sloboda | 1 : 0 | Rudar (Bresnica) | |||||
17.08
17:30
BraÄa VukoviÄ
DragaÄevo
4
0
|
17.08.2014 17:30 | BraÄa VukoviÄ | 4 : 0 | DragaÄevo |
17.08
17:30
Lepenica
Mihajlovac 1934
0
0
|
17.08.2014 17:30 | Lepenica | 0 : 0 | Mihajlovac 1934 | |||||
17.08
17:30
ObiliÄ
Morava
2
2
|
17.08.2014 17:30 | ObiliÄ | 2 : 2 | Morava | |||||
17.08
17:30
ŽelezniÄar (P)
Sloboda
3
1
|
17.08.2014 17:30 | ŽelezniÄar (P) | 3 : 1 | Sloboda | |||||
17.08
17:30
Mladi radnik (R)
Napredak
0
0
|
17.08.2014 17:30 | Mladi radnik (R) | 0 : 0 | Napredak | |||||
17.08
17:30
Å umadinac (B)
Homoljac
0
2
|
17.08.2014 17:30 | Å umadinac (B) | 0 : 2 | Homoljac | |||||
17.08
17:30
Basarac
Borac
2
1
|
17.08.2014 17:30 | Basarac | 2 : 1 | Borac |
17.08
17:30
Sloga (S)
Ribnica
1
1
|
17.08.2014 17:30 | Sloga (S) | 1 : 1 | Ribnica | |||||
17.08
17:30
Zlatar
FAP
0
2
|
17.08.2014 17:30 | Zlatar | 0 : 2 | FAP | |||||
17.08
17:30
Polimlje
Zlatibor
5
0
|
17.08.2014 17:30 | Polimlje | 5 : 0 | Zlatibor |
17.08
17:00
TemniÄ 1924
Lugomir
4
0
|
17.08.2014 17:00 | TemniÄ 1924 | 4 : 0 | Lugomir | |||||
17.08
17:00
Kosanica
Dragocvet
3
0
|
17.08.2014 17:00 | Kosanica | 3 : 0 | Dragocvet | |||||
17.08
17:00
Jedinstvo (M)
LevaÄ
2
1
|
17.08.2014 17:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | LevaÄ | |||||
17.08
17:00
Poljoprivrednik
Juhor
2
2
|
17.08.2014 17:00 | Poljoprivrednik | 2 : 2 | Juhor | |||||
17.08
17:00
Trajal
SFS Borac
2
1
|
17.08.2014 17:00 | Trajal | 2 : 1 | SFS Borac |
17.08
17:00
Pukovac
Rudar Alpos
3
1
|
17.08.2014 17:00 | Pukovac | 3 : 1 | Rudar Alpos | |||||
17.08
17:00
Bukovik
Brodoremont
4
0
|
17.08.2014 17:00 | Bukovik | 4 : 0 | Brodoremont | |||||
17.08
17:00
Moravica
Brestovac 1946
2
2
|
17.08.2014 17:00 | Moravica | 2 : 2 | Brestovac 1946 | |||||
17.08
17:00
Kablovi
Svrljig
3
1
|
17.08.2014 17:00 | Kablovi | 3 : 1 | Svrljig |
17.08
17:00
Vlasina
Lužnica
2
1
|
17.08.2014 17:00 | Vlasina | 2 : 1 | Lužnica | |||||
17.08
17:00
Sloboda
SFK Moravac
3
0
|
17.08.2014 17:00 | Sloboda | 3 : 0 | SFK Moravac | |||||
17.08
17:00
BobiŔte
Ropotovo
0
2
|
17.08.2014 17:00 | BobiŔte | 0 : 2 | Ropotovo | |||||
17.08
17:00
Jablanica
Jedinstvo (B)
0
6
|
17.08.2014 17:00 | Jablanica | 0 : 6 | Jedinstvo (B) | |||||
17.08
17:00
Jedinstvo (BP)
Balkanski
0
3
|
17.08.2014 17:00 | Jedinstvo (BP) | 0 : 3 | Balkanski | |||||
17.08
17:00
BSK Bujanovac
Mladost
0
1
|
17.08.2014 17:00 | BSK Bujanovac | 0 : 1 | Mladost |
17.08
17:00
Ljukovo
BuduÄnost
1
0
|
17.08.2014 17:00 | Ljukovo | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
17.08
10:00
Kabel
Borac
1
1
|
17.08.2014 10:00 | Kabel | 1 : 1 | Borac |
17.08
17:00
Tisa
OFK Vrbas
2
0
|
17.08.2014 17:00 | Tisa | 2 : 0 | OFK Vrbas | |||||
17.08
17:00
Zadrugar
Tavankut
2
1
|
17.08.2014 17:00 | Zadrugar | 2 : 1 | Tavankut | |||||
17.08
17:00
OFK Mladost APA
TSC
0
1
|
17.08.2014 17:00 | OFK Mladost APA | 0 : 1 | TSC | |||||
17.08
17:00
BaÄka (P)
Subotica
0
2
|
17.08.2014 17:00 | BaÄka (P) | 0 : 2 | Subotica |
17.08
17:00
Sloga
Borac (StarÄevo)
0
0
|
17.08.2014 17:00 | Sloga | 0 : 0 | Borac (StarÄevo) | |||||
17.08
17:00
Crvena Zvezda (RS)
Kozara
0
3
|
17.08.2014 17:00 | Crvena Zvezda (RS) | 0 : 3 | Kozara |
17.08
10:00
GrafiÄar
LepuŔnica
1
2
|
17.08.2014 10:00 | GrafiÄar | 1 : 2 | LepuÅ”nica | |||||
17.08
17:30
BoleÄ
Lokomotiva
0
0
|
17.08.2014 17:30 | BoleÄ | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
17.08
17:30
Stepojevac Vaga
Zvezdara
5
0
|
17.08.2014 17:30 | Stepojevac Vaga | 5 : 0 | Zvezdara | |||||
17.08
17:30
VrÄin
ŽelezniÄar
0
0
|
17.08.2014 17:30 | VrÄin | 0 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
17.08
17:30
BaÄevac
Balkan Mirijevo
2
0
|
17.08.2014 17:30 | BaÄevac | 2 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
17.08
17:30
Jedinstvo
SremÄica
2
2
|
17.08.2014 17:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | SremÄica | |||||
17.08
17:30
PKB
Crvena zvezda
0
3
|
17.08.2014 17:30 | PKB | 0 : 3 | Crvena zvezda |
17.08
11:00
Ariljska rampa
PeruÄac
2
1
|
17.08.2014 11:00 | Ariljska rampa | 2 : 1 | PeruÄac | |||||
17.08
17:00
Crnokosa
Äajetina
4
2
|
17.08.2014 17:00 | Crnokosa | 4 : 2 | Äajetina | |||||
17.08
17:00
ŽelezniÄar
Polet
3
0
|
17.08.2014 17:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Polet | |||||
17.08
17:00
Jedinstvo
Prvi partizan
3
2
|
17.08.2014 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Prvi partizan | |||||
17.08
17:00
GP Zlatibor
Napredak
4
1
|
17.08.2014 17:00 | GP Zlatibor | 4 : 1 | Napredak |
17.08
17:30
Jedinstvo (Å )
SindjeliÄ
2
0
|
17.08.2014 17:30 | Jedinstvo (Å ) | 2 : 0 | SindjeliÄ | |||||
17.08
17:30
Provo
Mladost (P)
2
0
|
17.08.2014 17:30 | Provo | 2 : 0 | Mladost (P) | |||||
17.08
17:30
Jedinstvo (MZ)
Borac (V)
3
0
|
17.08.2014 17:30 | Jedinstvo (MZ) | 3 : 0 | Borac (V) | |||||
17.08
17:30
Lipolist
Antimon
5
0
|
17.08.2014 17:30 | Lipolist | 5 : 0 | Antimon | |||||
17.08
17:30
Drina
Jadar
1
3
|
17.08.2014 17:30 | Drina | 1 : 3 | Jadar | |||||
17.08
17:30
Hajduk Stanko
Podrinje
0
2
|
17.08.2014 17:30 | Hajduk Stanko | 0 : 2 | Podrinje | |||||
17.08
17:30
BMR PetlovaÄa
GuÄevo
6
0
|
17.08.2014 17:30 | BMR PetlovaÄa | 6 : 0 | GuÄevo |
17.08
17:30
Å apine
Zadrugar (T)
5
0
|
17.08.2014 17:30 | Å apine | 5 : 0 | Zadrugar (T) | |||||
17.08
17:30
Mlava (ML)
Napredak 1936
3
0
|
17.08.2014 17:30 | Mlava (ML) | 3 : 0 | Napredak 1936 | |||||
17.08
17:30
Integral
Mladost (B)
3
2
|
17.08.2014 17:30 | Integral | 3 : 2 | Mladost (B) | |||||
17.08
17:30
Rudar (K)
TrgovaÄki
4
2
|
17.08.2014 17:30 | Rudar (K) | 4 : 2 | TrgovaÄki | |||||
17.08
17:30
Vojvoda Milenko
KrilaÅ”
1
0
|
17.08.2014 17:30 | Vojvoda Milenko | 1 : 0 | KrilaÅ” | |||||
17.08
17:30
Makce
Mlava (B)
1
1
|
17.08.2014 17:30 | Makce | 1 : 1 | Mlava (B) |
17.08
17:00
Sloga (M)
GlavaÅ”
1
0
|
17.08.2014 17:00 | Sloga (M) | 1 : 0 | GlavaÅ” | |||||
17.08
17:00
BuduÄnost (MK)
Pobeda
3
1
|
17.08.2014 17:00 | BuduÄnost (MK) | 3 : 1 | Pobeda | |||||
17.08
17:00
Proleter
Osipaonica
3
1
|
17.08.2014 17:00 | Proleter | 3 : 1 | Osipaonica | |||||
17.08
17:00
Vodice
BuduÄnost (R)
2
0
|
17.08.2014 17:00 | Vodice | 2 : 0 | BuduÄnost (R) | |||||
17.08
17:00
Jedinstvo (K)
ŽelezniÄar (K)
0
0
|
17.08.2014 17:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 0 | ŽelezniÄar (K) | |||||
17.08
17:00
7. Juli
SASK
2
2
|
17.08.2014 17:00 | 7. Juli | 2 : 2 | SASK | |||||
17.08
17:00
Udarnik
Å umadija
1
1
|
17.08.2014 17:00 | Udarnik | 1 : 1 | Å umadija | |||||
17.08
11:00
ŽelezniÄar (S)
Mladi borac
3
2
|
17.08.2014 11:00 | ŽelezniÄar (S) | 3 : 2 | Mladi borac |
17.08
17:30
Napredak (D)
KuŔiljevo
1
1
|
17.08.2014 17:30 | Napredak (D) | 1 : 1 | KuŔiljevo | |||||
17.08
17:30
Morava
Napredak (Z)
5
2
|
17.08.2014 17:30 | Morava | 5 : 2 | Napredak (Z) | |||||
17.08
11:00
BSK
Mladi radnik
1
2
|
17.08.2014 11:00 | BSK | 1 : 2 | Mladi radnik | |||||
17.08
17:30
Mladost (J)
Bratstvo
2
0
|
17.08.2014 17:30 | Mladost (J) | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
17.08
17:30
Sloga (DV)
Sloga (V)
2
1
|
17.08.2014 17:30 | Sloga (DV) | 2 : 1 | Sloga (V) | |||||
17.08
17:30
BuduÄnost
Mladost (K)
0
3
|
17.08.2014 17:30 | BuduÄnost | 0 : 3 | Mladost (K) |
17.08
17:00
Mladost 1982
Partizanski put
3
0
|
17.08.2014 17:00 | Mladost 1982 | 3 : 0 | Partizanski put | |||||
17.08
17:00
Nikodije StojanoviÄ Tatko
Jastrebac
2
2
|
17.08.2014 17:00 | Nikodije StojanoviÄ Tatko | 2 : 2 | Jastrebac | |||||
17.08
17:00
DunÄerski
Kosovac
0
1
|
17.08.2014 17:00 | DunÄerski | 0 : 1 | Kosovac | |||||
17.08
17:00
Pobeda
Omladinac
6
2
|
17.08.2014 17:00 | Pobeda | 6 : 2 | Omladinac | |||||
17.08
17:00
Svetlost
Borac
2
0
|
17.08.2014 17:00 | Svetlost | 2 : 0 | Borac |
17.08
17:30
Gornji StepoÅ”
MaÄkovac
3
1
|
17.08.2014 17:30 | Gornji StepoÅ” | 3 : 1 | MaÄkovac | |||||
17.08
17:30
Mladi radnik
13. April
2
2
|
17.08.2014 17:30 | Mladi radnik | 2 : 2 | 13. April | |||||
17.08
17:30
Trudbenik
Mladost
3
3
|
17.08.2014 17:30 | Trudbenik | 3 : 3 | Mladost | |||||
17.08
17:30
Omladinac
Jastrebac
4
3
|
17.08.2014 17:30 | Omladinac | 4 : 3 | Jastrebac | |||||
17.08
17:30
BoŔnjane
Naupare
6
0
|
17.08.2014 17:30 | BoŔnjane | 6 : 0 | Naupare | |||||
17.08
17:30
Jedinstvo 1936
Sloga (Ä)
0
3
|
17.08.2014 17:30 | Jedinstvo 1936 | 0 : 3 | Sloga (Ä) | |||||
17.08
17:30
Gradina
Äitluk
2
3
|
17.08.2014 17:30 | Gradina | 2 : 3 | Äitluk | |||||
17.08
17:30
Vinogradar
Å anac
3
0
|
17.08.2014 17:30 | Vinogradar | 3 : 0 | Å anac |
17.08
17:00
OFK Sirig
Tatra
3
1
|
17.08.2014 17:00 | OFK Sirig | 3 : 1 | Tatra | |||||
17.08
17:00
Vinogradar
OFK Slavija
2
1
|
17.08.2014 17:00 | Vinogradar | 2 : 1 | OFK Slavija | |||||
17.08
17:00
Proleter
Dinamo
3
1
|
17.08.2014 17:00 | Proleter | 3 : 1 | Dinamo |
17.08
17:30
OFK Zeka BuljubaŔa
RadniÄki
1
0
|
17.08.2014 17:30 | OFK Zeka BuljubaÅ”a | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
17.08
17:30
Donji Petrovci
Hajduk 1925 Podunavac
0
1
|
17.08.2014 17:30 | Donji Petrovci | 0 : 1 | Hajduk 1925 Podunavac | |||||
17.08
17:30
Hajduk (D)
Rudar
0
1
|
17.08.2014 17:30 | Hajduk (D) | 0 : 1 | Rudar | |||||
17.08
17:30
BuduÄnost
Sremac GraniÄar 1924
4
0
|
17.08.2014 17:30 | BuduÄnost | 4 : 0 | Sremac GraniÄar 1924 | |||||
17.08
17:30
PSK Putinci
Jadran
1
1
|
17.08.2014 17:30 | PSK Putinci | 1 : 1 | Jadran | |||||
17.08
17:30
Hrtkovci
Hajduk 1932
1
0
|
17.08.2014 17:30 | Hrtkovci | 1 : 0 | Hajduk 1932 |
17.08
17:00
PaliÄ
Sloga
0
3
|
17.08.2014 17:00 | PaliÄ | 0 : 3 | Sloga | |||||
17.08
17:00
BaÄka
BajŔa
2
1
|
17.08.2014 17:00 | BaÄka | 2 : 1 | BajÅ”a |
17.08
17:00
GraniÄar (R)
Sloga
1
2
|
17.08.2014 17:00 | GraniÄar (R) | 1 : 2 | Sloga | |||||
17.08
17:00
Omladinac (B)
StaniÅ”iÄ
1
0
|
17.08.2014 17:00 | Omladinac (B) | 1 : 0 | StaniÅ”iÄ | |||||
17.08
17:00
Rusin
TerekveÅ”
1
2
|
17.08.2014 17:00 | Rusin | 1 : 2 | TerekveÅ” | |||||
17.08
17:00
Kula
Dunav
2
0
|
17.08.2014 17:00 | Kula | 2 : 0 | Dunav | |||||
17.08
17:00
Omladinac (D)
Kordun
1
1
|
17.08.2014 17:00 | Omladinac (D) | 1 : 1 | Kordun | |||||
17.08
17:00
BSK
Lipar
2
2
|
17.08.2014 17:00 | BSK | 2 : 2 | Lipar |
17.08
17:00
Sloga (BNS)
Jugoslavija
4
2
|
17.08.2014 17:00 | Sloga (BNS) | 4 : 2 | Jugoslavija | |||||
17.08
17:00
Polet
BAK
3
3
|
17.08.2014 17:00 | Polet | 3 : 3 | BAK | |||||
17.08
17:00
Mladost (V)
Vulturul
2
1
|
17.08.2014 17:00 | Mladost (V) | 2 : 1 | Vulturul | |||||
17.08
17:00
Slavija
Jedinstvo SteviÄ
4
2
|
17.08.2014 17:00 | Slavija | 4 : 2 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
17.08
17:00
BuduÄnost (A)
Partizan (G)
0
2
|
17.08.2014 17:00 | BuduÄnost (A) | 0 : 2 | Partizan (G) | |||||
17.08
17:00
Mladost (O)
Crvena zvezda
0
0
|
17.08.2014 17:00 | Mladost (O) | 0 : 0 | Crvena zvezda | |||||
17.08
17:00
RadniÄki (B)
HajduÄica
3
0
|
17.08.2014 17:00 | RadniÄki (B) | 3 : 0 | HajduÄica |
17.08
17:30
Napredak
Zadrugar
0
1
|
17.08.2014 17:30 | Napredak | 0 : 1 | Zadrugar | |||||
17.08
17:30
Borac
Krajina
1
0
|
17.08.2014 17:30 | Borac | 1 : 0 | Krajina | |||||
17.08
17:30
ŽAK
Begej
3
1
|
17.08.2014 17:30 | ŽAK | 3 : 1 | Begej | |||||
17.08
17:30
Omladinac
Vojvodina (B)
2
1
|
17.08.2014 17:30 | Omladinac | 2 : 1 | Vojvodina (B) | |||||
17.08
17:30
Mladost
RadniÄki 1911
2
1
|
17.08.2014 17:30 | Mladost | 2 : 1 | RadniÄki 1911 | |||||
17.08
17:30
Crvena zvezda
Vojvodina (NM)
1
0
|
17.08.2014 17:30 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Vojvodina (NM) |
17.08
17:30
Sloga
Äekmin
0
0
|
17.08.2014 17:30 | Sloga | 0 : 0 | Äekmin | |||||
17.08
17:30
OFK Brza
RadniÄki
3
1
|
17.08.2014 17:30 | OFK Brza | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
17.08
17:30
Å umadija
Jedinstvo (G)
1
0
|
17.08.2014 17:30 | Å umadija | 1 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
17.08
17:30
VuÄje
Mladost
1
1
|
17.08.2014 17:30 | VuÄje | 1 : 1 | Mladost | |||||
17.08
17:30
ZloÄudovo
Umac
2
1
|
17.08.2014 17:30 | ZloÄudovo | 2 : 1 | Umac | |||||
17.08
17:30
Plantaža
Mladi borac
2
1
|
17.08.2014 17:30 | Plantaža | 2 : 1 | Mladi borac | |||||
17.08
17:30
ŽelezniÄar
Progres
5
1
|
17.08.2014 17:30 | ŽelezniÄar | 5 : 1 | Progres | |||||
17.08
17:30
Jedinstvo (GS)
BuduÄnost
1
3
|
17.08.2014 17:30 | Jedinstvo (GS) | 1 : 3 | BuduÄnost |
17.08
17:00
Jedinstvo
BuduÄnost (P)
2
2
|
17.08.2014 17:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | BuduÄnost (P) | |||||
17.08
17:00
Crvena zastava
Aluminjum
4
0
|
17.08.2014 17:00 | Crvena zastava | 4 : 0 | Aluminjum | |||||
17.08
17:00
Rudar
Morava
3
1
|
17.08.2014 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Morava | |||||
17.08
17:00
RadniÄki 1936
OFK Brzi Brod
2
1
|
17.08.2014 17:00 | RadniÄki 1936 | 2 : 1 | OFK Brzi Brod | |||||
17.08
17:00
Mladost
OFK NiÅ”
3
4
|
17.08.2014 17:00 | Mladost | 3 : 4 | OFK NiÅ” | |||||
17.08
17:00
Proleter (M)
Proleter (DV)
1
1
|
17.08.2014 17:00 | Proleter (M) | 1 : 1 | Proleter (DV) | |||||
17.08
17:00
BuduÄnost (PK)
Palilulac
1
0
|
17.08.2014 17:00 | BuduÄnost (PK) | 1 : 0 | Palilulac |
17.08
Jedinstvo (M)
Napredak
4
0
|
17.08.2014 | Jedinstvo (M) | 4 : 0 | Napredak | |||||
17.08
ObiliÄ 1993
ŽelezniÄar
2
0
|
17.08.2014 | ObiliÄ 1993 | 2 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
17.08
GraniÄar (G)
Borac (M)
1
1
|
17.08.2014 | GraniÄar (G) | 1 : 1 | Borac (M) | |||||
17.08
Borac (K)
FruŔkogorac
3
1
|
17.08.2014 | Borac (K) | 3 : 1 | FruŔkogorac | |||||
17.08
GraniÄar (K)
ÄSK 1939
7
0
|
17.08.2014 | GraniÄar (K) | 7 : 0 | ÄSK 1939 | |||||
17.08
Sloga
FruŔka Gora
1
1
|
17.08.2014 | Sloga | 1 : 1 | FruŔka Gora | |||||
17.08
OFK BrestaÄ
NoÄaj
7
2
|
17.08.2014 | OFK BrestaÄ | 7 : 2 | NoÄaj |
17.08
Sloboda
SuŔica 2012
3
1
|
17.08.2014 | Sloboda | 3 : 1 | SuŔica 2012 | |||||
17.08
Mladost (DL)
Marjan MB
3
1
|
17.08.2014 | Mladost (DL) | 3 : 1 | Marjan MB | |||||
17.08
11:00
Lemind 1953
Mladost (B)
6
1
|
17.08.2014 11:00 | Lemind 1953 | 6 : 1 | Mladost (B) | |||||
17.08
Morava (G)
Bratstvo
0
5
|
17.08.2014 | Morava (G) | 0 : 5 | Bratstvo | |||||
17.08
Kumarevo 65
Jedinstvo
2
1
|
17.08.2014 | Kumarevo 65 | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.08
Omladinac
Navalin
3
1
|
17.08.2014 | Omladinac | 3 : 1 | Navalin | |||||
17.08
Polet
Gradac
3
1
|
17.08.2014 | Polet | 3 : 1 | Gradac | |||||
17.08
Moravac
OFK Morava
0
3
|
17.08.2014 | Moravac | 0 : 3 | OFK Morava |
17.08
17:30
Radnik
BuduÄnost
0
1
|
17.08.2014 17:30 | Radnik | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
17.08
17:30
Cer
Milicionar
1
3
|
17.08.2014 17:30 | Cer | 1 : 3 | Milicionar | |||||
17.08
17:30
Proleter
Sloga
3
0
|
17.08.2014 17:30 | Proleter | 3 : 0 | Sloga | |||||
17.08
17:30
BuduÄnost
Drina
1
1
|
17.08.2014 17:30 | BuduÄnost | 1 : 1 | Drina | |||||
17.08
17:30
DuŔko
Mladi Borac
3
2
|
17.08.2014 17:30 | DuŔko | 3 : 2 | Mladi Borac | |||||
17.08
17:30
Partizan
Napredak
2
2
|
17.08.2014 17:30 | Partizan | 2 : 2 | Napredak |
17.08
17:30
Cerova
Mladost (DB)
1
1
|
17.08.2014 17:30 | Cerova | 1 : 1 | Mladost (DB) | |||||
17.08
17:30
Sloga (S)
Milan OrliÄ
3
1
|
17.08.2014 17:30 | Sloga (S) | 3 : 1 | Milan OrliÄ | |||||
17.08
17:30
Cer
7. Juli
5
2
|
17.08.2014 17:30 | Cer | 5 : 2 | 7. Juli | |||||
17.08
17:30
Borac
ÄobanÄe
6
3
|
17.08.2014 17:30 | Borac | 6 : 3 | ÄobanÄe | |||||
17.08
17:30
Mladost (B)
Sloga (LÅ )
1
1
|
17.08.2014 17:30 | Mladost (B) | 1 : 1 | Sloga (LÅ ) | |||||
17.08
17:30
Velika Reka
Stolice
0
2
|
17.08.2014 17:30 | Velika Reka | 0 : 2 | Stolice |
17.08
17:30
Sloga (L)
Mip Majdan
2
0
|
17.08.2014 17:30 | Sloga (L) | 2 : 0 | Mip Majdan | |||||
17.08
17:30
Pobeda
Dunav
6
2
|
17.08.2014 17:30 | Pobeda | 6 : 2 | Dunav | |||||
17.08
17:30
Stig 1955
Sopot
4
2
|
17.08.2014 17:30 | Stig 1955 | 4 : 2 | Sopot | |||||
17.08
17:30
Dunavac
Zemljoradnik
2
2
|
17.08.2014 17:30 | Dunavac | 2 : 2 | Zemljoradnik | |||||
17.08
17:30
Sloga (D)
Napredak 1947
0
1
|
17.08.2014 17:30 | Sloga (D) | 0 : 1 | Napredak 1947 | |||||
17.08
17:30
Napredak (P)
Proleter
5
0
|
17.08.2014 17:30 | Napredak (P) | 5 : 0 | Proleter |
17.08
17:00
Sloga (Ä)
Mitros
1
1
|
17.08.2014 17:00 | Sloga (Ä) | 1 : 1 | Mitros | |||||
17.08
17:00
Srem
Napredak
3
1
|
17.08.2014 17:00 | Srem | 3 : 1 | Napredak | |||||
17.08
17:00
BSK
Sloboda
0
3
|
17.08.2014 17:00 | BSK | 0 : 3 | Sloboda | |||||
17.08
17:00
Grgurevci
Borac (R)
2
2
|
17.08.2014 17:00 | Grgurevci | 2 : 2 | Borac (R) | |||||
17.08
17:00
Planinac
Sloga (Z)
2
0
|
17.08.2014 17:00 | Planinac | 2 : 0 | Sloga (Z) | |||||
17.08
17:00
Sremac
Borac (VR)
3
1
|
17.08.2014 17:00 | Sremac | 3 : 1 | Borac (VR) |
17.08
20:00
Å iroki Brijeg
Vitez
2
1
|
17.08.2014 20:00 | Å iroki Brijeg | 2 : 1 | Vitez | |||||
17.08
17:00
Slavija
ŽeljezniÄar
1
1
|
17.08.2014 17:00 | Slavija | 1 : 1 | ŽeljezniÄar |
17.08
17:00
Sloboda (MG)
Vlasenica
3
1
|
17.08.2014 17:00 | Sloboda (MG) | 3 : 1 | Vlasenica |
17.08
17:00
IliÄka 01
Glasinac 2011
2
0
|
17.08.2014 17:00 | IliÄka 01 | 2 : 0 | Glasinac 2011 | |||||
17.08
17:00
Gorica
RadniÄki
0
0
|
17.08.2014 17:00 | Gorica | 0 : 0 | RadniÄki | |||||
17.08
17:00
Proleter
Jedinstvo
1
0
|
17.08.2014 17:00 | Proleter | 1 : 0 | Jedinstvo | |||||
17.08
17:00
Mladost (R)
Sloga Junajted
1
0
|
17.08.2014 17:00 | Mladost (R) | 1 : 0 | Sloga Junajted |
17.08
11:00
Jedinstvo
LjubiÄ
0
1
|
17.08.2014 11:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | LjubiÄ | |||||
17.08
17:00
Ozren
Sloga
3
0
|
17.08.2014 17:00 | Ozren | 3 : 0 | Sloga | |||||
17.08
17:00
Mineral
Borac (KD)
2
1
|
17.08.2014 17:00 | Mineral | 2 : 1 | Borac (KD) |
17.08
17:00
BuduÄnost
Sloga (S)
0
4
|
17.08.2014 17:00 | BuduÄnost | 0 : 4 | Sloga (S) | |||||
17.08
17:00
Ravan
Potkozarje
4
0
|
17.08.2014 17:00 | Ravan | 4 : 0 | Potkozarje | |||||
17.08
17:00
Sloga (T)
Mladost (KV)
0
3
|
17.08.2014 17:00 | Sloga (T) | 0 : 3 | Mladost (KV) |
17.08
17:00
BiraÄ
Bratstvo
3
0
|
17.08.2014 17:00 | BiraÄ | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
17.08
17:00
Majevica
Trnovica
0
0
|
17.08.2014 17:00 | Majevica | 0 : 0 | Trnovica | |||||
17.08
17:00
Podrinje
Jardan
3
0
|
17.08.2014 17:00 | Podrinje | 3 : 0 | Jardan | |||||
17.08
17:00
Jedinstvo (R)
Guber
3
3
|
17.08.2014 17:00 | Jedinstvo (R) | 3 : 3 | Guber | |||||
17.08
17:00
Lokanj
Jedinstvo (B)
0
6
|
17.08.2014 17:00 | Lokanj | 0 : 6 | Jedinstvo (B) | |||||
17.08
17:00
Å ekoviÄi
Zadrugar
3
2
|
17.08.2014 17:00 | Å ekoviÄi | 3 : 2 | Zadrugar |
17.08
17:00
Rudar
Kladari Gornji
5
4
|
17.08.2014 17:00 | Rudar | 5 : 4 | Kladari Gornji | |||||
17.08
17:00
PelagiÄevo
Zadrugar
2
1
|
17.08.2014 17:00 | PelagiÄevo | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
17.08
17:00
Mladost (T)
Mladost (D)
3
3
|
17.08.2014 17:00 | Mladost (T) | 3 : 3 | Mladost (D) | |||||
17.08
17:00
Zvijezda
Sloboda
4
0
|
17.08.2014 17:00 | Zvijezda | 4 : 0 | Sloboda | |||||
17.08
17:00
Bratstvo
Crkvina
3
2
|
17.08.2014 17:00 | Bratstvo | 3 : 2 | Crkvina | |||||
17.08
17:00
Ukrina
Borac
3
2
|
17.08.2014 17:00 | Ukrina | 3 : 2 | Borac | |||||
17.08
17:00
Sloga (DP)
Sloga (J)
4
0
|
17.08.2014 17:00 | Sloga (DP) | 4 : 0 | Sloga (J) |
17.08
17:00
Tamaris
Borac (M)
2
1
|
17.08.2014 17:00 | Tamaris | 2 : 1 | Borac (M) | |||||
17.08
17:00
Borac (Å )
Mladost (B)
3
0
|
17.08.2014 17:00 | Borac (Å ) | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
17.08
17:00
Torpedo
Kozara
2
1
|
17.08.2014 17:00 | Torpedo | 2 : 1 | Kozara | |||||
17.08
17:00
Milan
Biseri
0
5
|
17.08.2014 17:00 | Milan | 0 : 5 | Biseri | |||||
17.08
17:00
Mladost (G)
Sloga DIPO
1
1
|
17.08.2014 17:00 | Mladost (G) | 1 : 1 | Sloga DIPO |
17.08
17:00
Bratstvo (O)
13 Skojevki
2
2
|
17.08.2014 17:00 | Bratstvo (O) | 2 : 2 | 13 Skojevki | |||||
17.08
17:00
Romanovci
Novi Napredak
0
1
|
17.08.2014 17:00 | Romanovci | 0 : 1 | Novi Napredak | |||||
17.08
17:00
Bratstvo (K)
Polet
2
1
|
17.08.2014 17:00 | Bratstvo (K) | 2 : 1 | Polet | |||||
17.08
17:00
Obradovac
Laminci
1
1
|
17.08.2014 17:00 | Obradovac | 1 : 1 | Laminci | |||||
17.08
17:00
Kalemi
Borac
6
1
|
17.08.2014 17:00 | Kalemi | 6 : 1 | Borac | |||||
17.08
17:00
Omladinac
Vilusi
1
1
|
17.08.2014 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Vilusi |
17.08
17:30
Sloga TrgoŔped
Galeb
4
1
|
17.08.2014 17:30 | Sloga TrgoŔped | 4 : 1 | Galeb | |||||
17.08
17:30
TreŔnjevka
PriÄinoviÄ
2
3
|
17.08.2014 17:30 | TreÅ”njevka | 2 : 3 | PriÄinoviÄ | |||||
17.08
17:30
CeriÄ
Jevremovac
2
1
|
17.08.2014 17:30 | CeriÄ | 2 : 1 | Jevremovac | |||||
17.08
17:30
Volujac
KaraÄorÄe
0
1
|
17.08.2014 17:30 | Volujac | 0 : 1 | KaraÄorÄe | |||||
17.08
17:30
Sloga (K)
Mladost (PP)
1
2
|
17.08.2014 17:30 | Sloga (K) | 1 : 2 | Mladost (PP) | |||||
17.08
17:30
Mrovska
VlaÅ”iÄ
4
2
|
17.08.2014 17:30 | Mrovska | 4 : 2 | VlaÅ”iÄ | |||||
17.08
17:30
RadniÄki (K)
Mladost (Z)
3
0
|
17.08.2014 17:30 | RadniÄki (K) | 3 : 0 | Mladost (Z) |
17.08
17:00
Arsenal
Kom
0
3
|
17.08.2014 17:00 | Arsenal | 0 : 3 | Kom | |||||
17.08
17:00
Ibar
Jedinstvo
1
1
|
17.08.2014 17:00 | Ibar | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
17.08
17:00
DeÄiÄ
Iskra
0
0
|
17.08.2014 17:00 | DeÄiÄ | 0 : 0 | Iskra | |||||
17.08
17:00
Jezero
Bratstvo
3
0
|
17.08.2014 17:00 | Jezero | 3 : 0 | Bratstvo | |||||
17.08
17:00
Zabjelo
RadniÄki
0
1
|
17.08.2014 17:00 | Zabjelo | 0 : 1 | RadniÄki | |||||
17.08
17:00
Cetinje
Igalo
0
2
|
17.08.2014 17:00 | Cetinje | 0 : 2 | Igalo |
17.08
17:00
RadniÄki 1923
Napredak
0
0
|
17.08.2014 17:00 | RadniÄki 1923 | 0 : 0 | Napredak |
17.08
17:30
Radnik Etno Selo
Äelik
1
0
|
17.08.2014 17:30 | Radnik Etno Selo | 1 : 0 | Äelik | |||||
17.08
17:00
Gradina
ModriÄa
1
1
|
17.08.2014 17:00 | Gradina | 1 : 1 | ModriÄa |
17.08
10:00
LASK Crvena zvezda
Vojvodina
5
1
|
17.08.2014 10:00 | LASK Crvena zvezda | 5 : 1 | Vojvodina | |||||
17.08
11:00
Spartak
MaŔinac
5
0
|
17.08.2014 11:00 | Spartak | 5 : 0 | MaŔinac |
17.08
17:00
Drina
Mladost
1
0
|
17.08.2014 17:00 | Drina | 1 : 0 | Mladost | |||||
17.08
17:00
Zvijezda GradaÄac
Äelik
2
0
|
17.08.2014 17:00 | Zvijezda GradaÄac | 2 : 0 | Äelik | |||||
17.08
17:00
Sloboda
Olimpic
1
2
|
17.08.2014 17:00 | Sloboda | 1 : 2 | Olimpic | |||||
17.08
17:00
Vitez
Å iroki Brijeg
0
2
|
17.08.2014 17:00 | Vitez | 0 : 2 | Å iroki Brijeg |
17.08
11:00
Berane
Ibar
3
0
|
17.08.2014 11:00 | Berane | 3 : 0 | Ibar | |||||
17.08
17:00
Mornar
Zeta
2
6
|
17.08.2014 17:00 | Mornar | 2 : 6 | Zeta | |||||
17.08
17:00
OFK Petrovac
Grbalj
2
2
|
17.08.2014 17:00 | OFK Petrovac | 2 : 2 | Grbalj | |||||
17.08
17:00
BuduÄnost
DeÄiÄ
4
0
|
17.08.2014 17:00 | BuduÄnost | 4 : 0 | DeÄiÄ | |||||
17.08
17:00
Bokelj
Mogren
3
1
|
17.08.2014 17:00 | Bokelj | 3 : 1 | Mogren | |||||
17.08
17:00
Mladost
Sutjeska
0
3
|
17.08.2014 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Sutjeska |
17.08
13:00
Vojvodina
Metalac
4
0
|
17.08.2014 13:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Metalac | |||||
17.08
13:00
Partizan
Spartak
3
2
|
17.08.2014 13:00 | Partizan | 3 : 2 | Spartak | |||||
17.08
10:00
ÄukariÄki
Brodarac
0
0
|
17.08.2014 10:00 | ÄukariÄki | 0 : 0 | Brodarac | |||||
17.08
11:00
Borac
Novi Pazar
3
0
|
17.08.2014 11:00 | Borac | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
17.08
16:00
RadniÄki (N)
Rad
3
2
|
17.08.2014 16:00 | RadniÄki (N) | 3 : 2 | Rad | |||||
17.08
13:00
OFK Beograd
Napredak
1
2
|
17.08.2014 13:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Napredak |
17.08
17:30
FAP
Javor
0
1
|
17.08.2014 17:30 | FAP | 0 : 1 | Javor | |||||
17.08
17:30
Metalac
Sumadija
0
1
|
17.08.2014 17:30 | Metalac | 0 : 1 | Sumadija | |||||
17.08
17:30
Sloboda
Sloboda
5
0
|
17.08.2014 17:30 | Sloboda | 5 : 0 | Sloboda | |||||
17.08
17:30
Polet
Goc
2
1
|
17.08.2014 17:30 | Polet | 2 : 1 | Goc |
17.08
17:30
GFK Jasenica 1911
Karadjordje
2
2
|
17.08.2014 17:30 | GFK Jasenica 1911 | 2 : 2 | Karadjordje |
17.08
15:00
Drina
Mladost
3
1
|
17.08.2014 15:00 | Drina | 3 : 1 | Mladost | |||||
17.08
15:00
Zvijezda GradaÄac
Äelik
1
3
|
17.08.2014 15:00 | Zvijezda GradaÄac | 1 : 3 | Äelik | |||||
17.08
15:00
Sloboda
Olimpic
1
0
|
17.08.2014 15:00 | Sloboda | 1 : 0 | Olimpic | |||||
17.08
15:00
Vitez
Å iroki Brijeg
1
2
|
17.08.2014 15:00 | Vitez | 1 : 2 | Å iroki Brijeg |
17.08
14:00
Vojvodina
Sloga
5
1
|
17.08.2014 14:00 | Vojvodina | 5 : 1 | Sloga | |||||
17.08
11:00
Partizan
Spartak
1
2
|
17.08.2014 11:00 | Partizan | 1 : 2 | Spartak | |||||
17.08
11:00
MaÄva
Zemun
1
0
|
17.08.2014 11:00 | MaÄva | 1 : 0 | Zemun | |||||
17.08
17:30
ÄukariÄki
RadniÄki 1923
2
2
|
17.08.2014 17:30 | ÄukariÄki | 2 : 2 | RadniÄki 1923 | |||||
17.08
18:00
RadniÄki (N)
Rad
1
0
|
17.08.2014 18:00 | RadniÄki (N) | 1 : 0 | Rad | |||||
17.08
16:00
OFK Beograd
Napredak
3
0
|
17.08.2014 16:00 | OFK Beograd | 3 : 0 | Napredak |
17.08
12:00
BuduÄnost KruÅ”ik 2014
RadniÄki
5
1
|
17.08.2014 12:00 | BuduÄnost KruÅ”ik 2014 | 5 : 1 | RadniÄki | |||||
17.08
12:00
ŽelezniÄar
Savacium
0
2
|
17.08.2014 12:00 | ŽelezniÄar | 0 : 2 | Savacium |