26.04
16:30
Jedinstvo
Delija
3
2
|
26.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Delija | |||||
26.04
16:30
Polet
Napredak
4
0
|
26.04.2014 16:30 | Polet | 4 : 0 | Napredak |
26.04
16:00
Mladi radnik
Seljak
0
0
|
26.04.2014 16:00 | Mladi radnik | 0 : 0 | Seljak | |||||
26.04
16:00
GFK Jasenica 1911
Krušik
0
1
|
26.04.2014 16:00 | GFK Jasenica 1911 | 0 : 1 | Krušik |
26.04
16:30
SFK Moravac
Žitorađa
1
0
|
26.04.2014 16:30 | SFK Moravac | 1 : 0 | Žitorađa | |||||
26.04
16:30
Sloga (D)
Hajduk Veljko
5
1
|
26.04.2014 16:30 | Sloga (D) | 5 : 1 | Hajduk Veljko | |||||
26.04
16:30
Đerdap
Radnički (P)
0
0
|
26.04.2014 16:30 | Đerdap | 0 : 0 | Radnički (P) | |||||
26.04
16:30
Radnički (S)
Moravac Orion
0
1
|
26.04.2014 16:30 | Radnički (S) | 0 : 1 | Moravac Orion |
26.04
16:00
Novi Sad
ČSK Pivara
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Novi Sad | 1 : 1 | ČSK Pivara | |||||
26.04
16:00
Radnički (S)
Dinamo
0
0
|
26.04.2014 16:00 | Radnički (S) | 0 : 0 | Dinamo | |||||
26.04
16:00
Jedinstvo (NB)
Sloga
3
3
|
26.04.2014 16:00 | Jedinstvo (NB) | 3 : 3 | Sloga |
26.04
17:00
IM Rakovica
Železnik Lasta
1
1
|
26.04.2014 17:00 | IM Rakovica | 1 : 1 | Železnik Lasta |
26.04
16:00
Mokra Gora
Vodojaža
2
1
|
26.04.2014 16:00 | Mokra Gora | 2 : 1 | Vodojaža | |||||
26.04
16:00
Trepča
Šumadija 1903
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Trepča | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
26.04
16:00
Sloboda
Arsenal
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | Arsenal | |||||
26.04
16:00
Rudar
Takovo
0
0
|
26.04.2014 16:00 | Rudar | 0 : 0 | Takovo |
26.04
16:00
Železničar
Šumadija
2
0
|
26.04.2014 16:00 | Železničar | 2 : 0 | Šumadija |
26.04
16:00
Budućnost
Sloga 1940
0
1
|
26.04.2014 16:00 | Budućnost | 0 : 1 | Sloga 1940 | |||||
26.04
16:00
Ribnica
Jedinstvo (UB)
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Ribnica | 1 : 0 | Jedinstvo (UB) | |||||
26.04
16:00
FAP
Sloga (P)
1
2
|
26.04.2014 16:00 | FAP | 1 : 2 | Sloga (P) | |||||
26.04
16:00
Jedinstvo 1945
Sloga (S)
4
0
|
26.04.2014 16:00 | Jedinstvo 1945 | 4 : 0 | Sloga (S) |
26.04
16:30
Pusta Reka
BSK Bujanovac
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Pusta Reka | 2 : 1 | BSK Bujanovac | |||||
26.04
16:30
Lužnica
Napredak
1
1
|
26.04.2014 16:30 | Lužnica | 1 : 1 | Napredak | |||||
26.04
16:30
Balkanski
Radan
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Balkanski | 2 : 1 | Radan | |||||
26.04
16:30
Topličanin
Svrljig
1
3
|
26.04.2014 16:30 | Topličanin | 1 : 3 | Svrljig |
26.04
16:30
SFS Borac
OFK Bor
0
0
|
26.04.2014 16:30 | SFS Borac | 0 : 0 | OFK Bor | |||||
26.04
16:30
Rtanj
Rembas
6
0
|
26.04.2014 16:30 | Rtanj | 6 : 0 | Rembas | |||||
26.04
16:30
Ozren
Župa
5
1
|
26.04.2014 16:30 | Ozren | 5 : 1 | Župa |
26.04
16:00
OFK Kikinda
Bilećanin
2
1
|
26.04.2014 16:00 | OFK Kikinda | 2 : 1 | Bilećanin | |||||
26.04
16:00
TSC
Borac (Sakule)
3
0
|
26.04.2014 16:00 | TSC | 3 : 0 | Borac (Sakule) | |||||
26.04
16:00
Proleter
Budućnost
3
2
|
26.04.2014 16:00 | Proleter | 3 : 2 | Budućnost | |||||
26.04
16:00
Vršac United
Sloboda
4
0
|
26.04.2014 16:00 | Vršac United | 4 : 0 | Sloboda | |||||
26.04
16:00
Kozara
Radnički (K)
3
2
|
26.04.2014 16:00 | Kozara | 3 : 2 | Radnički (K) |
26.04
16:00
Jugović
Vrbas
3
1
|
26.04.2014 16:00 | Jugović | 3 : 1 | Vrbas | |||||
26.04
16:00
Jedinstvo
Mladost
4
2
|
26.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Mladost | |||||
26.04
16:00
Polet
Index
1
2
|
26.04.2014 16:00 | Polet | 1 : 2 | Index | |||||
26.04
16:00
Sloga
PIK Prigrevica
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 0 | PIK Prigrevica | |||||
26.04
16:00
Crvena Zvezda
Omladinac
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Omladinac | |||||
26.04
16:00
Srbobran
Cement
0
3
|
26.04.2014 16:00 | Srbobran | 0 : 3 | Cement |
26.04
17:00
Balkan Mirijevo
IMT
0
3
|
26.04.2014 17:00 | Balkan Mirijevo | 0 : 3 | IMT |
26.04
16:00
Partizan
Kolonija
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Partizan | 1 : 0 | Kolonija |
26.04
17:00
Majur
Provo
1
2
|
26.04.2014 17:00 | Majur | 1 : 2 | Provo | |||||
26.04
17:00
Sindjelić
Jedinstvo (Š)
2
0
|
26.04.2014 17:00 | Sindjelić | 2 : 0 | Jedinstvo (Š) | |||||
26.04
17:00
Gučevo
Podrinje
3
1
|
26.04.2014 17:00 | Gučevo | 3 : 1 | Podrinje | |||||
26.04
17:00
Mačva 2005
Mladost (P)
2
3
|
26.04.2014 17:00 | Mačva 2005 | 2 : 3 | Mladost (P) |
26.04
16:00
OFK Divci
Mladost (D)
3
1
|
26.04.2014 16:00 | OFK Divci | 3 : 1 | Mladost (D) | |||||
26.04
16:00
Kolubara
Kačer
2
0
|
26.04.2014 16:00 | Kolubara | 2 : 0 | Kačer | |||||
26.04
16:00
Rubribreza
Spartak 1924
3
2
|
26.04.2014 16:00 | Rubribreza | 3 : 2 | Spartak 1924 |
26.04
16:00
Crnokosa
Budućnost
1
2
|
26.04.2014 16:00 | Crnokosa | 1 : 2 | Budućnost |
26.04
16:30
Rutevac
Palilula
0
3
|
26.04.2014 16:30 | Rutevac | 0 : 3 | Palilula | |||||
26.04
16:30
Radnički 1947 (Č)
Naša krila 1936
0
5
|
26.04.2014 16:30 | Radnički 1947 (Č) | 0 : 5 | Naša krila 1936 | |||||
26.04
16:30
Moravica
Mladi Radnik
3
2
|
26.04.2014 16:30 | Moravica | 3 : 2 | Mladi Radnik | |||||
26.04
16:30
Borac (A)
Malošište
1
2
|
26.04.2014 16:30 | Borac (A) | 1 : 2 | Malošište |
26.04
16:30
Omladinac
Moravac 1948
1
2
|
26.04.2014 16:30 | Omladinac | 1 : 2 | Moravac 1948 | |||||
26.04
16:30
OFK Niš
Proleter (DV)
3
3
|
26.04.2014 16:30 | OFK Niš | 3 : 3 | Proleter (DV) | |||||
26.04
16:30
Aluminjum
Jedinstvo
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Aluminjum | 2 : 1 | Jedinstvo |
26.04
16:30
Budućnost
Zloćudovo
3
1
|
26.04.2014 16:30 | Budućnost | 3 : 1 | Zloćudovo |
26.04
16:30
Polet
Partizanski put
1
2
|
26.04.2014 16:30 | Polet | 1 : 2 | Partizanski put |
26.04
16:30
Vladimir Durković
Jedinstvo ( B.P)
0
1
|
26.04.2014 16:30 | Vladimir Durković | 0 : 1 | Jedinstvo ( B.P) |
26.04
16:30
Morava
Ternoci
4
0
|
26.04.2014 16:30 | Morava | 4 : 0 | Ternoci | |||||
26.04
16:30
Pčinja
Levosoje
6
0
|
26.04.2014 16:30 | Pčinja | 6 : 0 | Levosoje |
26.04
17:00
Morava 1918
Sloga
2
3
|
26.04.2014 17:00 | Morava 1918 | 2 : 3 | Sloga |
26.04
16:30
Bošnjane
Šanac
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Bošnjane | 1 : 0 | Šanac |
26.04
16:30
Poreč
Slatina
3
0
|
26.04.2014 16:30 | Poreč | 3 : 0 | Slatina | |||||
26.04
16:30
Krivelj
Rudna Glava
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Krivelj | 2 : 1 | Rudna Glava |
26.04
16:00
BSK
Osnić
5
1
|
26.04.2014 16:00 | BSK | 5 : 1 | Osnić | |||||
26.04
16:00
Rgotina
Midžor
3
0
|
26.04.2014 16:00 | Rgotina | 3 : 0 | Midžor |
26.04
17:00
BAK
Tempo
5
0
|
26.04.2014 17:00 | BAK | 5 : 0 | Tempo | |||||
26.04
17:00
Sloga (P)
Polet
4
0
|
26.04.2014 17:00 | Sloga (P) | 4 : 0 | Polet |
26.04
17:00
Jadran
Olimpija (G)
1
0
|
26.04.2014 17:00 | Jadran | 1 : 0 | Olimpija (G) | |||||
26.04
17:00
Čoka
AFK
6
1
|
26.04.2014 17:00 | Čoka | 6 : 1 | AFK | |||||
26.04
17:00
Panonija IM Topola
Subotica
0
3
|
26.04.2014 17:00 | Panonija IM Topola | 0 : 3 | Subotica |
26.04
16:00
Radnički (S)
Rusanda
2
1
|
26.04.2014 16:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | Rusanda | |||||
26.04
16:00
Mladost Bambi
Begej
5
0
|
26.04.2014 16:00 | Mladost Bambi | 5 : 0 | Begej | |||||
26.04
16:00
Omladinac
Vojvodina (NM)
2
1
|
26.04.2014 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | Vojvodina (NM) | |||||
26.04
16:00
Naftagas
Radnički (Z)
2
1
|
26.04.2014 16:00 | Naftagas | 2 : 1 | Radnički (Z) |
26.04
16:30
Stanišić
Kordun
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Stanišić | 1 : 0 | Kordun | |||||
26.04
16:30
Graničar
BSK
4
2
|
26.04.2014 16:30 | Graničar | 4 : 2 | BSK | |||||
26.04
16:30
Mladost APA
Sloga
4
0
|
26.04.2014 16:30 | Mladost APA | 4 : 0 | Sloga | |||||
26.04
16:30
Polet
OFK Odžaci
0
1
|
26.04.2014 16:30 | Polet | 0 : 1 | OFK Odžaci | |||||
26.04
16:30
Crvenka
Omladinac (B)
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Crvenka | 1 : 0 | Omladinac (B) |
26.04
16:30
Železničar
Partizan
1
6
|
26.04.2014 16:30 | Železničar | 1 : 6 | Partizan | |||||
26.04
16:30
Sloven (R)
Hajduk 1932
3
0
|
26.04.2014 16:30 | Sloven (R) | 3 : 0 | Hajduk 1932 |
26.04
16:00
Vojvodina (BG)
Kabel
0
4
|
26.04.2014 16:00 | Vojvodina (BG) | 0 : 4 | Kabel | |||||
26.04
16:00
Tvrdjava
Sutjeska
3
1
|
26.04.2014 16:00 | Tvrdjava | 3 : 1 | Sutjeska |
26.04
17:00
PKB Kovilovo
Brodarac
2
1
|
26.04.2014 17:00 | PKB Kovilovo | 2 : 1 | Brodarac | |||||
26.04
17:00
Milutinac
Zmaj 1953
2
2
|
26.04.2014 17:00 | Milutinac | 2 : 2 | Zmaj 1953 | |||||
26.04
17:00
Policajac
Komgrap
0
1
|
26.04.2014 17:00 | Policajac | 0 : 1 | Komgrap | |||||
26.04
11:00
Slavija
13. maj
2
3
|
26.04.2014 11:00 | Slavija | 2 : 3 | 13. maj |
26.04
17:00
OFK Zabrežje
Mladost (B)
0
2
|
26.04.2014 17:00 | OFK Zabrežje | 0 : 2 | Mladost (B) | |||||
26.04
17:00
Šumadija
Stepojevac VAGA
1
2
|
26.04.2014 17:00 | Šumadija | 1 : 2 | Stepojevac VAGA | |||||
26.04
17:00
Krtinska
Posavina
4
0
|
26.04.2014 17:00 | Krtinska | 4 : 0 | Posavina |
26.04
17:00
Proleter
Morava (S)
3
1
|
26.04.2014 17:00 | Proleter | 3 : 1 | Morava (S) | |||||
26.04
17:00
Magnohrom
Mlada krila
5
1
|
26.04.2014 17:00 | Magnohrom | 5 : 1 | Mlada krila |
26.04
16:00
Mladi Rudar
Brezak
3
0
|
26.04.2014 16:00 | Mladi Rudar | 3 : 0 | Brezak |
26.04
16:00
Parmenac
Strelac
4
0
|
26.04.2014 16:00 | Parmenac | 4 : 0 | Strelac |
26.04
16:30
Sloga
Gradina
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Gradina |
26.04
16:00
Sloga
Mladost
6
3
|
26.04.2014 16:00 | Sloga | 6 : 3 | Mladost |
26.04
16:00
BSK
Žabare
10
1
|
26.04.2014 16:00 | BSK | 10 : 1 | Žabare |
26.04
16:00
Meteor
Mladost (R)
1
2
|
26.04.2014 16:00 | Meteor | 1 : 2 | Mladost (R) | |||||
26.04
16:00
Bare
BSK
0
1
|
26.04.2014 16:00 | Bare | 0 : 1 | BSK |
26.04
Šumadinac
Drugovac
1
2
|
26.04.2014 | Šumadinac | 1 : 2 | Drugovac |
26.04
16:00
Bata Bulić
Rudar
3
2
|
26.04.2014 16:00 | Bata Bulić | 3 : 2 | Rudar |
26.04
16:00
Žitkovica
Mladi Borac
4
2
|
26.04.2014 16:00 | Žitkovica | 4 : 2 | Mladi Borac | |||||
26.04
16:00
Jedinstvo (Lj)
Sloga (D)
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 0 | Sloga (D) |
26.04
17:00
Mladost PP
Volujac
2
1
|
26.04.2014 17:00 | Mladost PP | 2 : 1 | Volujac |
26.04
17:00
Torpedo
Duško
1
1
|
26.04.2014 17:00 | Torpedo | 1 : 1 | Duško | |||||
26.04
17:00
Gorki
Sloboda
4
2
|
26.04.2014 17:00 | Gorki | 4 : 2 | Sloboda |
26.04
16:00
Kolubara 2
Rajac
1
4
|
26.04.2014 16:00 | Kolubara 2 | 1 : 4 | Rajac |
26.04
16:00
Rudar 1945
Polet (DL)
4
2
|
26.04.2014 16:00 | Rudar 1945 | 4 : 2 | Polet (DL) |
26.04
16:30
Knežica
Real
7
0
|
26.04.2014 16:30 | Knežica | 7 : 0 | Real | |||||
26.04
16:30
Dušnik
Moravac (ZT)
2
2
|
26.04.2014 16:30 | Dušnik | 2 : 2 | Moravac (ZT) |
26.04
16:30
OFK Sloga (D)
Tempo
2
4
|
26.04.2014 16:30 | OFK Sloga (D) | 2 : 4 | Tempo | |||||
26.04
16:30
Sloga (K)
Kraljevo
4
2
|
26.04.2014 16:30 | Sloga (K) | 4 : 2 | Kraljevo | |||||
26.04
16:30
Feniks 2012
Polet (V)
1
7
|
26.04.2014 16:30 | Feniks 2012 | 1 : 7 | Polet (V) |
26.04
16:30
Aleksandrovo
Baličevac 1974
0
1
|
26.04.2014 16:30 | Aleksandrovo | 0 : 1 | Baličevac 1974 |
26.04
16:30
Jedinstvo
Mladost (DL)
0
2
|
26.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Mladost (DL) | |||||
26.04
16:30
MB Marjan
Omladinac
0
3
|
26.04.2014 16:30 | MB Marjan | 0 : 3 | Omladinac |
26.04
16:30
Mladost (M.S)
Borac
1
6
|
26.04.2014 16:30 | Mladost (M.S) | 1 : 6 | Borac |
26.04
16:30
OFK Sikole
Malajnica
1
1
|
26.04.2014 16:30 | OFK Sikole | 1 : 1 | Malajnica |
26.04
16:30
Mladost
Omladinac
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Mladost | 2 : 1 | Omladinac | |||||
26.04
14:30
Sloboda 2013
Slemen
2
1
|
26.04.2014 14:30 | Sloboda 2013 | 2 : 1 | Slemen |
26.04
16:30
Timok
Nacional
12
1
|
26.04.2014 16:30 | Timok | 12 : 1 | Nacional | |||||
26.04
16:30
Vratarnica
Lovac
4
1
|
26.04.2014 16:30 | Vratarnica | 4 : 1 | Lovac |
26.04
17:00
Obilić
Jadran
9
0
|
26.04.2014 17:00 | Obilić | 9 : 0 | Jadran | |||||
26.04
17:00
Radnički Gladiolus
Horgoš 1911
0
0
|
26.04.2014 17:00 | Radnički Gladiolus | 0 : 0 | Horgoš 1911 | |||||
26.04
17:00
Tisa B (A)
Hajduk
1
1
|
26.04.2014 17:00 | Tisa B (A) | 1 : 1 | Hajduk |
26.04
Eđšeg
Sloboda
2
2
|
26.04.2014 | Eđšeg | 2 : 2 | Sloboda |
26.04
16:30
Mladost
OFK Metalac
4
1
|
26.04.2014 16:30 | Mladost | 4 : 1 | OFK Metalac |
26.04
16:00
Podrinje
Hajduk
0
1
|
26.04.2014 16:00 | Podrinje | 0 : 1 | Hajduk | |||||
26.04
16:00
OFK Bačinci
Fruškogorac (K)
2
0
|
26.04.2014 16:00 | OFK Bačinci | 2 : 0 | Fruškogorac (K) |
26.04
16:30
Šajkaš 1908
Bačka
7
0
|
26.04.2014 16:30 | Šajkaš 1908 | 7 : 0 | Bačka | |||||
26.04
16:30
Borac
Tatra
0
2
|
26.04.2014 16:30 | Borac | 0 : 2 | Tatra | |||||
26.04
16:30
OFK Futog
Fruškogorski partizan
2
1
|
26.04.2014 16:30 | OFK Futog | 2 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
26.04
16:30
Železničar
Sremac Beomal
0
3
|
26.04.2014 16:30 | Železničar | 0 : 3 | Sremac Beomal | |||||
26.04
16:30
Slavija
Vinogradar
7
0
|
26.04.2014 16:30 | Slavija | 7 : 0 | Vinogradar | |||||
26.04
16:30
Sofeks
Proleter
0
3
|
26.04.2014 16:30 | Sofeks | 0 : 3 | Proleter |
26.04
16:30
Krila Krajine
Maglić
6
0
|
26.04.2014 16:30 | Krila Krajine | 6 : 0 | Maglić |
26.04
17:00
Šećeranac
Dunav
2
3
|
26.04.2014 17:00 | Šećeranac | 2 : 3 | Dunav | |||||
26.04
17:00
Pionir
Crvenka
1
3
|
26.04.2014 17:00 | Pionir | 1 : 3 | Crvenka | |||||
26.04
17:00
Sparta
Olimpija
5
1
|
26.04.2014 17:00 | Sparta | 5 : 1 | Olimpija |
26.04
17:00
Mladost (Č)
Lazarevac
5
0
|
26.04.2014 17:00 | Mladost (Č) | 5 : 0 | Lazarevac | |||||
26.04
17:00
Rudar
OFK Budućnost
10
0
|
26.04.2014 17:00 | Rudar | 10 : 0 | OFK Budućnost | |||||
26.04
17:00
Šumadija (MC)
Polet
3
1
|
26.04.2014 17:00 | Šumadija (MC) | 3 : 1 | Polet | |||||
26.04
17:00
Mladi radnik
Sloboda
0
3
|
26.04.2014 17:00 | Mladi radnik | 0 : 3 | Sloboda |
26.04
17:00
Vojvoda
OFK Rogača
2
2
|
26.04.2014 17:00 | Vojvoda | 2 : 2 | OFK Rogača | |||||
26.04
17:00
Mladost
Drlupa
1
5
|
26.04.2014 17:00 | Mladost | 1 : 5 | Drlupa |
26.04
17:00
Avala 1939
Partizan
4
1
|
26.04.2014 17:00 | Avala 1939 | 4 : 1 | Partizan |
26.04
17:00
Jovo Kursula
Mladost 1925
1
6
|
26.04.2014 17:00 | Jovo Kursula | 1 : 6 | Mladost 1925 |
26.04
16:30
Jarmenovci
Krćevac 04
3
0
|
26.04.2014 16:30 | Jarmenovci | 3 : 0 | Krćevac 04 |
26.04
16:00
Kusovac
Mladost
5
2
|
26.04.2014 16:00 | Kusovac | 5 : 2 | Mladost | |||||
26.04
16:00
Omladinac-Šumadinac
Polet
5
1
|
26.04.2014 16:00 | Omladinac-Šumadinac | 5 : 1 | Polet |
26.04
16:00
Vukan
Brana Paunović
5
2
|
26.04.2014 16:00 | Vukan | 5 : 2 | Brana Paunović | |||||
26.04
16:00
Napredak
Rade Milošević
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Napredak | 1 : 1 | Rade Milošević | |||||
26.04
16:00
Omladinac B
Melnica
7
1
|
26.04.2014 16:00 | Omladinac B | 7 : 1 | Melnica |
26.04
16:00
Dobrnje
B.S.K.
1
4
|
26.04.2014 16:00 | Dobrnje | 1 : 4 | B.S.K. | |||||
26.04
14:00
Laolac
7 juli
2
0
|
26.04.2014 14:00 | Laolac | 2 : 0 | 7 juli | |||||
26.04
16:00
Mlava
Sloga 1952
2
1
|
26.04.2014 16:00 | Mlava | 2 : 1 | Sloga 1952 |
26.04
16:00
Kobilje
Budućnost (A)
3
0
|
26.04.2014 16:00 | Kobilje | 3 : 0 | Budućnost (A) | |||||
26.04
16:00
BSK
Stig (MC)
5
0
|
26.04.2014 16:00 | BSK | 5 : 0 | Stig (MC) | |||||
26.04
16:00
Jedinstvo (S)
Sloga (VS)
0
0
|
26.04.2014 16:00 | Jedinstvo (S) | 0 : 0 | Sloga (VS) |
26.04
11:00
Žika
Mladost 2013
4
1
|
26.04.2014 11:00 | Žika | 4 : 1 | Mladost 2013 |
26.04
17:00
Metlić
Mladost 2011
3
0
|
26.04.2014 17:00 | Metlić | 3 : 0 | Mladost 2011 | |||||
26.04
17:00
Jevremovac
Mladost sl
6
0
|
26.04.2014 17:00 | Jevremovac | 6 : 0 | Mladost sl |
26.04
17:00
Dušan Silni
Jedinstvo
6
0
|
26.04.2014 17:00 | Dušan Silni | 6 : 0 | Jedinstvo | |||||
26.04
17:00
OFK Jelen
Sava
8
0
|
26.04.2014 17:00 | OFK Jelen | 8 : 0 | Sava |
26.04
17:00
Rudar
Luk
3
2
|
26.04.2014 17:00 | Rudar | 3 : 2 | Luk |
26.04
17:00
DB Junajted
7. Juli
0
2
|
26.04.2014 17:00 | DB Junajted | 0 : 2 | 7. Juli |
26.04
15:00
Mladost MM
Omladinac
7
2
|
26.04.2014 15:00 | Mladost MM | 7 : 2 | Omladinac |
26.04
17:00
Napredak
Sloga
1
4
|
26.04.2014 17:00 | Napredak | 1 : 4 | Sloga | |||||
26.04
17:00
POFK Letnjikovac
Cer
0
3
|
26.04.2014 17:00 | POFK Letnjikovac | 0 : 3 | Cer | |||||
26.04
17:00
Zadrugar
Fortuna Miki
3
0
|
26.04.2014 17:00 | Zadrugar | 3 : 0 | Fortuna Miki | |||||
26.04
17:00
Omladinac
Radnički Šabački
0
3
|
26.04.2014 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | Radnički Šabački | |||||
26.04
17:00
Maovi MH
Culjkovic
2
2
|
26.04.2014 17:00 | Maovi MH | 2 : 2 | Culjkovic |
26.04
16:00
Gradac
Mali korak
4
0
|
26.04.2014 16:00 | Gradac | 4 : 0 | Mali korak |
26.04
16:30
Crvena Jabuka
Strelac 001
8
0
|
26.04.2014 16:30 | Crvena Jabuka | 8 : 0 | Strelac 001 |
26.04
16:30
Šarbane
Pambukovica
4
0
|
26.04.2014 16:30 | Šarbane | 4 : 0 | Pambukovica |
26.04
16:30
Jedinstvo
Bratstvo
1
1
|
26.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Bratstvo | |||||
26.04
16:30
Gornje Krajince
Grdanica
4
1
|
26.04.2014 16:30 | Gornje Krajince | 4 : 1 | Grdanica |
26.04
17:00
Šumadinac
Mladost
3
0
|
26.04.2014 17:00 | Šumadinac | 3 : 0 | Mladost |
26.04
16:00
Varvarin
Parcane
4
1
|
26.04.2014 16:00 | Varvarin | 4 : 1 | Parcane |
26.04
16:00
Stevka Bozurevka
Stara Čaršija
3
6
|
26.04.2014 16:00 | Stevka Bozurevka | 3 : 6 | Stara Čaršija | |||||
26.04
16:00
Omladinac (U)
Polet 57
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Omladinac (U) | 1 : 1 | Polet 57 | |||||
26.04
16:00
Moravac-C 74
Stragari
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Moravac-C 74 | 1 : 1 | Stragari | |||||
26.04
16:00
Omladinac (O)
Rujišnik
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Omladinac (O) | 1 : 1 | Rujišnik | |||||
26.04
16:00
Sloboda 1948
Jugovići
0
4
|
26.04.2014 16:00 | Sloboda 1948 | 0 : 4 | Jugovići | |||||
26.04
16:00
Vinogradar
Topoljak
1
6
|
26.04.2014 16:00 | Vinogradar | 1 : 6 | Topoljak |
26.04
16:00
Padež
Konjuh
5
1
|
26.04.2014 16:00 | Padež | 5 : 1 | Konjuh |
26.04
16:30
Zmajevac
Polet (K)
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Zmajevac | 1 : 0 | Polet (K) |
26.04
16:00
Graničar
Vojvodina
1
2
|
26.04.2014 16:00 | Graničar | 1 : 2 | Vojvodina |
26.04
17:00
Šantarovac
Mladost
4
1
|
26.04.2014 17:00 | Šantarovac | 4 : 1 | Mladost | |||||
26.04
17:00
Crnovršanin
Bresje
1
1
|
26.04.2014 17:00 | Crnovršanin | 1 : 1 | Bresje | |||||
26.04
17:00
OFK Borac
Oniks
4
0
|
26.04.2014 17:00 | OFK Borac | 4 : 0 | Oniks | |||||
26.04
17:00
OFK Dragoševac
Omladinac
0
3
|
26.04.2014 17:00 | OFK Dragoševac | 0 : 3 | Omladinac | |||||
26.04
17:00
PSS-192
Hajduk
3
1
|
26.04.2014 17:00 | PSS-192 | 3 : 1 | Hajduk |
26.04
17:00
Strmovo
OFK Radnički
1
3
|
26.04.2014 17:00 | Strmovo | 1 : 3 | OFK Radnički |
26.04
17:00
Pobeda
Rekreativo
5
0
|
26.04.2014 17:00 | Pobeda | 5 : 0 | Rekreativo | |||||
26.04
17:00
Partizan
Duboko
0
2
|
26.04.2014 17:00 | Partizan | 0 : 2 | Duboko | |||||
26.04
17:00
Ljubinić
Skela
1
2
|
26.04.2014 17:00 | Ljubinić | 1 : 2 | Skela | |||||
26.04
17:00
Borac
Zvezda Konatice
0
0
|
26.04.2014 17:00 | Borac | 0 : 0 | Zvezda Konatice | |||||
26.04
17:00
Proleter
Crvena Zastava
1
1
|
26.04.2014 17:00 | Proleter | 1 : 1 | Crvena Zastava | |||||
26.04
17:00
Sloga
Baljevac
7
2
|
26.04.2014 17:00 | Sloga | 7 : 2 | Baljevac |
26.04
16:30
Dečić
Grbalj
0
1
|
26.04.2014 16:30 | Dečić | 0 : 1 | Grbalj | |||||
26.04
16:30
Mladost
Rudar
0
0
|
26.04.2014 16:30 | Mladost | 0 : 0 | Rudar | |||||
26.04
16:30
Mogren
Zeta
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Mogren | 1 : 0 | Zeta | |||||
26.04
13:00
Sutjeska
Mornar
3
1
|
26.04.2014 13:00 | Sutjeska | 3 : 1 | Mornar | |||||
26.04
16:30
Lovćen
OFK Petrovac
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Lovćen | 2 : 1 | OFK Petrovac | |||||
26.04
16:30
Čelik
Budućnost
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Čelik | 1 : 0 | Budućnost |
26.04
Borac
Zvijezda
1
2
|
26.04.2014 | Borac | 1 : 2 | Zvijezda | |||||
26.04
Rudar
Travnik
1
0
|
26.04.2014 | Rudar | 1 : 0 | Travnik | |||||
26.04
Sarajevo
Vitez
4
0
|
26.04.2014 | Sarajevo | 4 : 0 | Vitez | |||||
26.04
Velež
Željezničar
4
2
|
26.04.2014 | Velež | 4 : 2 | Željezničar | |||||
26.04
Mladost
Radnik
0
1
|
26.04.2014 | Mladost | 0 : 1 | Radnik | |||||
26.04
Olimpic
Zrinjski
1
2
|
26.04.2014 | Olimpic | 1 : 2 | Zrinjski | |||||
26.04
Čelik
Slavija
3
1
|
26.04.2014 | Čelik | 3 : 1 | Slavija | |||||
26.04
Leotar
Široki Brijeg
0
4
|
26.04.2014 | Leotar | 0 : 4 | Široki Brijeg |
26.04
16:00
Sloga
Sloboda (MG)
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Sloboda (MG) | |||||
26.04
16:00
Sutjeska
Borac
2
0
|
26.04.2014 16:00 | Sutjeska | 2 : 0 | Borac | |||||
26.04
16:00
Napredak
Sloboda (NG)
5
2
|
26.04.2014 16:00 | Napredak | 5 : 2 | Sloboda (NG) | |||||
26.04
16:00
Rudar
Podrinje
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Podrinje | |||||
26.04
16:00
Mladost
Drina HE
2
0
|
26.04.2014 16:00 | Mladost | 2 : 0 | Drina HE | |||||
26.04
16:00
Kozara
Drina (Z)
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Kozara | 1 : 0 | Drina (Z) | |||||
26.04
16:00
Modriča Maxima
Proleter
2
1
|
26.04.2014 16:00 | Modriča Maxima | 2 : 1 | Proleter |
26.04
15:00
Radnički 1923
Vojvodina
1
1
|
26.04.2014 15:00 | Radnički 1923 | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
26.04
16:00
Sloboda Point
Jagodina
0
4
|
26.04.2014 16:00 | Sloboda Point | 0 : 4 | Jagodina | |||||
26.04
19:00
Partizan
Crvena zvezda
2
1
|
26.04.2014 19:00 | Partizan | 2 : 1 | Crvena zvezda | |||||
26.04
16:00
Radnički (N)
Donji Srem
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Radnički (N) | 1 : 1 | Donji Srem | |||||
26.04
16:00
Novi Pazar
Voždovac
3
2
|
26.04.2014 16:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Voždovac | |||||
26.04
16:00
Čukarički
Spartak
1
1
|
26.04.2014 16:00 | Čukarički | 1 : 1 | Spartak |
26.04
16:30
Mladost (L)
Teleoptik
2
1
|
26.04.2014 16:30 | Mladost (L) | 2 : 1 | Teleoptik | |||||
26.04
16:30
Dolina
Borac
0
1
|
26.04.2014 16:30 | Dolina | 0 : 1 | Borac | |||||
26.04
16:30
Smederevo
Sloga (K)
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Smederevo | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
26.04
16:30
Radnik
Proleter
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Radnik | 1 : 0 | Proleter | |||||
26.04
16:30
Timok
Jedinstvo Putevi
0
1
|
26.04.2014 16:30 | Timok | 0 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
26.04
16:30
Bežanija
Metalac (GM)
0
0
|
26.04.2014 16:30 | Bežanija | 0 : 0 | Metalac (GM) | |||||
26.04
16:30
Inđija
BSK Borča
1
0
|
26.04.2014 16:30 | Inđija | 1 : 0 | BSK Borča | |||||
26.04
16:30
Sloga (PM)
Sindjelić
2
0
|
26.04.2014 16:30 | Sloga (PM) | 2 : 0 | Sindjelić |
26.04
16:00
Gradac
ŽFK Jerina
0
1
|
26.04.2014 16:00 | Gradac | 0 : 1 | ŽFK Jerina | |||||
26.04
16:00
Slatke male
ŽFK Užice
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Slatke male | 1 : 0 | ŽFK Užice |
26.04
16:00
Železničar
Metalmania
3
0
|
26.04.2014 16:00 | Železničar | 3 : 0 | Metalmania | |||||
26.04
15:30
Sremice
Polet
2
0
|
26.04.2014 15:30 | Sremice | 2 : 0 | Polet |
26.04
LASK Crvena zvezda
Mašinac
0
3
|
26.04.2014 | LASK Crvena zvezda | 0 : 3 | Mašinac | |||||
26.04
16:00
Napredak
Spartak
1
0
|
26.04.2014 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Spartak |
26.04
16:00
Trijumf
Novi Bečej
2
0
|
26.04.2014 16:00 | Trijumf | 2 : 0 | Novi Bečej | |||||
26.04
11:00
Jagodina
Požarevac
2
7
|
26.04.2014 11:00 | Jagodina | 2 : 7 | Požarevac |
26.04
15:00
Lemind Lavice
Kalemegdan
2
0
|
26.04.2014 15:00 | Lemind Lavice | 2 : 0 | Kalemegdan | |||||
26.04
16:00
Fruškogorac
Kolibri
2
1
|
26.04.2014 16:00 | Fruškogorac | 2 : 1 | Kolibri |
26.04
13:00
Rad
Novi Pazar
4
1
|
26.04.2014 13:00 | Rad | 4 : 1 | Novi Pazar | |||||
26.04
11:00
Vojvodina
Brodarac
1
0
|
26.04.2014 11:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Brodarac | |||||
26.04
10:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
2
1
|
26.04.2014 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | OFK Beograd |
26.04
10:00
OFK Hajduk
Inđija
4
0
|
26.04.2014 10:00 | OFK Hajduk | 4 : 0 | Inđija | |||||
26.04
10:00
Omladinac
Vršac United
0
1
|
26.04.2014 10:00 | Omladinac | 0 : 1 | Vršac United | |||||
26.04
10:00
Proleter 2006
Radnički (NP)
3
1
|
26.04.2014 10:00 | Proleter 2006 | 3 : 1 | Radnički (NP) |
26.04
11:00
Metalac (GM)
Jadran
6
0
|
26.04.2014 11:00 | Metalac (GM) | 6 : 0 | Jadran | |||||
26.04
11:00
Arsenal
BIP
4
2
|
26.04.2014 11:00 | Arsenal | 4 : 2 | BIP | |||||
26.04
11:00
Takovo
Pobeda
3
0
|
26.04.2014 11:00 | Takovo | 3 : 0 | Pobeda | |||||
26.04
12:00
Sušica
Sloga 1940
3
0
|
26.04.2014 12:00 | Sušica | 3 : 0 | Sloga 1940 |
26.04
11:00
Jedinstvo (P)
Moravac Orion
1
1
|
26.04.2014 11:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 1 | Moravac Orion | |||||
26.04
11:00
Radnički (N)
Dinamo
2
0
|
26.04.2014 11:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Dinamo | |||||
26.04
11:00
Vlasina
Palilulac
2
0
|
26.04.2014 11:00 | Vlasina | 2 : 0 | Palilulac | |||||
26.04
11:00
Radan
Svrljig
1
2
|
26.04.2014 11:00 | Radan | 1 : 2 | Svrljig | |||||
26.04
11:00
Car Konstantin
Bor
3
0
|
26.04.2014 11:00 | Car Konstantin | 3 : 0 | Bor |
26.04
Jedinstvo
Pobeda
4
0
|
26.04.2014 | Jedinstvo | 4 : 0 | Pobeda |
26.04
14:00
Sloga (BNS)
Budućnost (BB)
9
0
|
26.04.2014 14:00 | Sloga (BNS) | 9 : 0 | Budućnost (BB) | |||||
26.04
10:00
C.zvezda
Kolonija
3
0
|
26.04.2014 10:00 | C.zvezda | 3 : 0 | Kolonija | |||||
26.04
11:00
Partizan (G)
Železničar
0
10
|
26.04.2014 11:00 | Partizan (G) | 0 : 10 | Železničar |
26.04
14:00
Radnički (B)
Polet
1
5
|
26.04.2014 14:00 | Radnički (B) | 1 : 5 | Polet |
26.04
12:00
Sloga (L)
Partizan
0
4
|
26.04.2014 12:00 | Sloga (L) | 0 : 4 | Partizan |
26.04
10:00
Budućnost
Bane
1
3
|
26.04.2014 10:00 | Budućnost | 1 : 3 | Bane | |||||
26.04
11:00
Šumadija 1903
Metalac (GM)
0
0
|
26.04.2014 11:00 | Šumadija 1903 | 0 : 0 | Metalac (GM) |
26.04
10:00
Subotica
Čantavir
3
0
|
26.04.2014 10:00 | Subotica | 3 : 0 | Čantavir | |||||
26.04
11:00
Olimpia A
Bačka
5
1
|
26.04.2014 11:00 | Olimpia A | 5 : 1 | Bačka | |||||
26.04
16:30
Tavankut
Senta
2
2
|
26.04.2014 16:30 | Tavankut | 2 : 2 | Senta | |||||
26.04
11:00
Vinogradar
Olimpia B
0
4
|
26.04.2014 11:00 | Vinogradar | 0 : 4 | Olimpia B |
26.04
11:00
Banat
Dinamo
0
0
|
26.04.2014 11:00 | Banat | 0 : 0 | Dinamo | |||||
26.04
10:00
Mika Antić
Proleter
3
5
|
26.04.2014 10:00 | Mika Antić | 3 : 5 | Proleter | |||||
26.04
17:30
Jedinstvo Stević
Omladinac (O)
1
3
|
26.04.2014 17:30 | Jedinstvo Stević | 1 : 3 | Omladinac (O) |
26.04
13:00
OFK Beograd
Smederevo
5
0
|
26.04.2014 13:00 | OFK Beograd | 5 : 0 | Smederevo |
26.04
10:00
Dinamo
Mladost (L)
1
3
|
26.04.2014 10:00 | Dinamo | 1 : 3 | Mladost (L) | |||||
26.04
10:00
Vrbas
Bečej
3
0
|
26.04.2014 10:00 | Vrbas | 3 : 0 | Bečej | |||||
26.04
10:00
Bačka 1901
Proleter 2006
2
3
|
26.04.2014 10:00 | Bačka 1901 | 2 : 3 | Proleter 2006 | |||||
26.04
10:00
Vršac
Železničar
1
2
|
26.04.2014 10:00 | Vršac | 1 : 2 | Železničar | |||||
26.04
10:00
Radnički (S)
OFK Hajduk
0
1
|
26.04.2014 10:00 | Radnički (S) | 0 : 1 | OFK Hajduk | |||||
26.04
10:00
Inđija
Spartak
1
1
|
26.04.2014 10:00 | Inđija | 1 : 1 | Spartak | |||||
26.04
10:00
Banat
Novi Sad
0
8
|
26.04.2014 10:00 | Banat | 0 : 8 | Novi Sad | |||||
26.04
10:00
Vojvodina
TSC
3
0
|
26.04.2014 10:00 | Vojvodina | 3 : 0 | TSC |
26.04
10:00
Senta
Subotica
0
0
|
26.04.2014 10:00 | Senta | 0 : 0 | Subotica |
26.04
10:00
Vršac United
Polet
4
2
|
26.04.2014 10:00 | Vršac United | 4 : 2 | Polet |
26.04
18:00
Petar Urošev
Radnički (K)
0
2
|
26.04.2014 18:00 | Petar Urošev | 0 : 2 | Radnički (K) | |||||
26.04
11:00
BSK
Kolonija
2
5
|
26.04.2014 11:00 | BSK | 2 : 5 | Kolonija | |||||
26.04
10:00
Dinamo
Železničar
1
0
|
26.04.2014 10:00 | Dinamo | 1 : 0 | Železničar |
26.04
10:00
Budućnost (A)
Vladimirovac
3
3
|
26.04.2014 10:00 | Budućnost (A) | 3 : 3 | Vladimirovac |
26.04
10:00
Proleter
Budućnost
3
0
|
26.04.2014 10:00 | Proleter | 3 : 0 | Budućnost | |||||
26.04
Podunavac
Borac
4
3
|
26.04.2014 | Podunavac | 4 : 3 | Borac |
26.04
10:00
Spartak '02
TSC
0
0
|
26.04.2014 10:00 | Spartak '02 | 0 : 0 | TSC | |||||
26.04
10:00
Čoka
Potisje
5
3
|
26.04.2014 10:00 | Čoka | 5 : 3 | Potisje | |||||
26.04
13:00
Dribling
Bačka 1901
1
6
|
26.04.2014 13:00 | Dribling | 1 : 6 | Bačka 1901 |
26.04
10:00
Jedinstvo
Buducnost
1
0
|
26.04.2014 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Buducnost | |||||
26.04
12:00
OFK Osecina
OFK Senjak
4
1
|
26.04.2014 12:00 | OFK Osecina | 4 : 1 | OFK Senjak | |||||
26.04
Radnicki
Krusik
1
4
|
26.04.2014 | Radnicki | 1 : 4 | Krusik |
26.04
16:00
Duljaj
Šumadija 1903 II
10
1
|
26.04.2014 16:00 | Duljaj | 10 : 1 | Šumadija 1903 II | |||||
26.04
10:00
Sušica
Duljaj
0
3
|
26.04.2014 10:00 | Sušica | 0 : 3 | Duljaj | |||||
26.04
10:00
Šumadija 1903 II
Karađorđe
0
4
|
26.04.2014 10:00 | Šumadija 1903 II | 0 : 4 | Karađorđe | |||||
26.04
10:00
Šumadija 1903 I
Apolon 4 I
0
8
|
26.04.2014 10:00 | Šumadija 1903 I | 0 : 8 | Apolon 4 I | |||||
26.04
10:00
Apolon 4 II
Radnicki 1923 I
1
2
|
26.04.2014 10:00 | Apolon 4 II | 1 : 2 | Radnicki 1923 I |
26.04
19:00
Plana
Mileševac
20
0
|
26.04.2014 19:00 | Plana | 20 : 0 | Mileševac | |||||
26.04
19:30
Polet
Zlatibor
77
88
|
26.04.2014 19:30 | Polet | 77 : 88 | Zlatibor |
26.04
Radnik
Kuršumlija
20
0
|
26.04.2014 | Radnik | 20 : 0 | Kuršumlija | |||||
26.04
20:00
Niš
Jablanica
120
69
|
26.04.2014 20:00 | Niš | 120 : 69 | Jablanica | |||||
26.04
17:30
Rtanj
Jug
88
73
|
26.04.2014 17:30 | Rtanj | 88 : 73 | Jug | |||||
26.04
20:00
Zdravlje Leskovac
Mladost
141
66
|
26.04.2014 20:00 | Zdravlje Leskovac | 141 : 66 | Mladost |
26.04
19:00
Dunav
Jedinstvo
99
81
|
26.04.2014 19:00 | Dunav | 99 : 81 | Jedinstvo | |||||
26.04
19:00
Akademik
Sveti Đorđe
74
79
|
26.04.2014 19:00 | Akademik | 74 : 79 | Sveti Đorđe | |||||
26.04
20:00
Velika Kikinda
Nova Pazova
85
67
|
26.04.2014 20:00 | Velika Kikinda | 85 : 67 | Nova Pazova | |||||
26.04
17:00
Vrbas
Srem
94
79
|
26.04.2014 17:00 | Vrbas | 94 : 79 | Srem |
26.04
21:20
Beko
Bask
110
57
|
26.04.2014 21:20 | Beko | 110 : 57 | Bask |
26.04
Omladinac
Jadran
0
20
|
26.04.2014 | Omladinac | 0 : 20 | Jadran | |||||
26.04
16:30
Dinamo
Družina Kozlovac
88
57
|
26.04.2014 16:30 | Dinamo | 88 : 57 | Družina Kozlovac | |||||
26.04
19:30
Kris Kros
Banatski Karlovac
87
69
|
26.04.2014 19:30 | Kris Kros | 87 : 69 | Banatski Karlovac |
26.04
17:00
Pirot
Spartak
73
87
|
26.04.2014 17:00 | Pirot | 73 : 87 | Spartak | |||||
26.04
21:00
Napredak Maksi Ko
Beovuk 72
88
75
|
26.04.2014 21:00 | Napredak Maksi Ko | 88 : 75 | Beovuk 72 | |||||
26.04
17:00
Jagodina
Kolubara LA 2003
100
86
|
26.04.2014 17:00 | Jagodina | 100 : 86 | Kolubara LA 2003 |
26.04
19:30
Radivoj Korać
Vrbas
62
55
|
26.04.2014 19:30 | Radivoj Korać | 62 : 55 | Vrbas | 2:1 |
26.04
Komete
Pionir
1
3
|
26.04.2014 | Komete | 1 : 3 | Pionir | |||||
26.04
Blok-aut
Železnik 2012
3
0
|
26.04.2014 | Blok-aut | 3 : 0 | Železnik 2012 | |||||
26.04
As Batajnica
Mladenovac
3
0
|
26.04.2014 | As Batajnica | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
26.04
Roda
Partizan Vizura 2
2
3
|
26.04.2014 | Roda | 2 : 3 | Partizan Vizura 2 | |||||
26.04
Dunav
As
3
2
|
26.04.2014 | Dunav | 3 : 2 | As |
26.04
17:00
Sloga
Goč Merkur
27
26
|
26.04.2014 17:00 | Sloga | 27 : 26 | Goč Merkur |
26.04
19:00
Brestovac
Rtanj
24
31
|
26.04.2014 19:00 | Brestovac | 24 : 31 | Rtanj |
26.04
Apatin
Somborelektro
31
21
|
26.04.2014 | Apatin | 31 : 21 | Somborelektro | |||||
26.04
Jedinstvo
Srem Sm
31
24
|
26.04.2014 | Jedinstvo | 31 : 24 | Srem Sm | |||||
26.04
Radnički-Cement
Kikinda
27
23
|
26.04.2014 | Radnički-Cement | 27 : 23 | Kikinda |
26.04
14:30
Dorćol
Radnički
35
32
|
26.04.2014 14:30 | Dorćol | 35 : 32 | Radnički |
26.04
16:00
Progres
Morava
36
46
|
26.04.2014 16:00 | Progres | 36 : 46 | Morava |
26.04
Glogonj
Dolovo
25
29
|
26.04.2014 | Glogonj | 25 : 29 | Dolovo | |||||
26.04
Budućnost
Mladost (O)
24
27
|
26.04.2014 | Budućnost | 24 : 27 | Mladost (O) | |||||
26.04
Omladinac (D)
Dinamo 2
25
27
|
26.04.2014 | Omladinac (D) | 25 : 27 | Dinamo 2 | |||||
26.04
Spartak
Mladost (V)
26
30
|
26.04.2014 | Spartak | 26 : 30 | Mladost (V) | |||||
26.04
Radnički
Crepaja
33
19
|
26.04.2014 | Radnički | 33 : 19 | Crepaja |
26.04
20:00
Grafičar
Dalmatinac
29
33
|
26.04.2014 20:00 | Grafičar | 29 : 33 | Dalmatinac | |||||
26.04
20:00
Borac
Čonoplja 1947
30
15
|
26.04.2014 20:00 | Borac | 30 : 15 | Čonoplja 1947 | |||||
26.04
20:00
Graničar
Prigrevica
17
16
|
26.04.2014 20:00 | Graničar | 17 : 16 | Prigrevica | |||||
26.04
20:00
Sombor
Rusin
25
24
|
26.04.2014 20:00 | Sombor | 25 : 24 | Rusin |
26.04
Metaloplastika 2
Rukobel
28
25
|
26.04.2014 | Metaloplastika 2 | 28 : 25 | Rukobel | |||||
26.04
Zemun 1957
Umčari
29
19
|
26.04.2014 | Zemun 1957 | 29 : 19 | Umčari | |||||
26.04
Gučevo
Kosmaj
13
35
|
26.04.2014 | Gučevo | 13 : 35 | Kosmaj | |||||
26.04
Smederevo 2
Partizan 3
20
23
|
26.04.2014 | Smederevo 2 | 20 : 23 | Partizan 3 |
26.04
19:00
Rudar
Jugović
33
31
|
26.04.2014 19:00 | Rudar | 33 : 31 | Jugović | |||||
26.04
19:30
Kolubara
Morava
29
28
|
26.04.2014 19:30 | Kolubara | 29 : 28 | Morava |
26.04
Želja
Spartak
30
21
|
26.04.2014 | Želja | 30 : 21 | Spartak | |||||
26.04
Naftagas
Radnički
22
14
|
26.04.2014 | Naftagas | 22 : 14 | Radnički | |||||
26.04
Miletić
Petrovaradin
21
27
|
26.04.2014 | Miletić | 21 : 27 | Petrovaradin | |||||
26.04
Laki
Topola
33
26
|
26.04.2014 | Laki | 33 : 26 | Topola | |||||
26.04
Vrbas
Apatin
38
16
|
26.04.2014 | Vrbas | 38 : 16 | Apatin |
26.04
16:30
Morava Han
Radan
23
23
|
26.04.2014 16:30 | Morava Han | 23 : 23 | Radan | |||||
26.04
20:00
Rtanj
Jagodina 2
24
17
|
26.04.2014 20:00 | Rtanj | 24 : 17 | Jagodina 2 |
26.04
17:00
Junior
Crvena Zvezda
34
30
|
26.04.2014 17:00 | Junior | 34 : 30 | Crvena Zvezda | |||||
26.04
20:00
Radnički (KG)
Jagodina
24
22
|
26.04.2014 20:00 | Radnički (KG) | 24 : 22 | Jagodina | |||||
26.04
19:00
Radnički (S)
Kikinda
30
18
|
26.04.2014 19:00 | Radnički (S) | 30 : 18 | Kikinda |
26.04
20:00
Forum
Tango Liman
3
0
|
26.04.2014 20:00 | Forum | 3 : 0 | Tango Liman | |||||
26.04
Deus Futsal
Kikinda
5
3
|
26.04.2014 | Deus Futsal | 5 : 3 | Kikinda | |||||
26.04
21:00
Leteći Holandjanin
Nova Pazova
1
5
|
26.04.2014 21:00 | Leteći Holandjanin | 1 : 5 | Nova Pazova |
26.04
Babušnica 2011
Ekonomist
7
5
|
26.04.2014 | Babušnica 2011 | 7 : 5 | Ekonomist | |||||
26.04
VIK Naisus
Kopernikus Vidre 2
3
1
|
26.04.2014 | VIK Naisus | 3 : 1 | Kopernikus Vidre 2 | |||||
26.04
Dolap
Gurgusovac
6
3
|
26.04.2014 | Dolap | 6 : 3 | Gurgusovac |
26.04
10:30
Wild Boars Kragujevac
Forestlanders Mladenovac
45
6
|
26.04.2014 10:30 | Wild Boars Kragujevac | 45 : 6 | Forestlanders Mladenovac | |||||
26.04
15:00
GAT Dukes Novi Sad
SBB Vukovi Beograd
14
34
|
26.04.2014 15:00 | GAT Dukes Novi Sad | 14 : 34 | SBB Vukovi Beograd | |||||
26.04
16:00
Blue Dragons Beograd
Indians Inđija
13
16
|
26.04.2014 16:00 | Blue Dragons Beograd | 13 : 16 | Indians Inđija | |||||
26.04
15:00
Imperatori Niš
Panthers Pančevo
38
35
|
26.04.2014 15:00 | Imperatori Niš | 38 : 35 | Panthers Pančevo |
26.04
Mammoths Kikinda
Sirmium Legionaries SM
0
35
|
26.04.2014 | Mammoths Kikinda | 0 : 35 | Sirmium Legionaries SM |