06.04
15:30
Partizan
Rudar
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Partizan | 1 : 2 | Rudar | |||||
06.04
15:30
ŽelezniÄar
Bane
4
0
|
06.04.2014 15:30 | ŽelezniÄar | 4 : 0 | Bane | |||||
06.04
15:30
Pobeda
Å apine
3
4
|
06.04.2014 15:30 | Pobeda | 3 : 4 | Å apine | |||||
06.04
11:00
Polet
Å umadija
1
0
|
06.04.2014 11:00 | Polet | 1 : 0 | Å umadija | |||||
06.04
15:30
MaÄva
JoŔanica ND 2011
4
0
|
06.04.2014 15:30 | MaÄva | 4 : 0 | JoÅ”anica ND 2011 | |||||
06.04
15:30
KruŔik
Seljak
2
2
|
06.04.2014 15:30 | KruŔik | 2 : 2 | Seljak |
06.04
16:00
TimoÄanin
Jedinstvo (P)
2
1
|
06.04.2014 16:00 | TimoÄanin | 2 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
06.04
16:00
SinÄeliÄ
SFK Moravac
1
0
|
06.04.2014 16:00 | SinÄeliÄ | 1 : 0 | SFK Moravac | |||||
06.04
16:00
Sloga (D)
Tabane TrgovaÄki
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Sloga (D) | 2 : 1 | Tabane TrgovaÄki | |||||
06.04
11:00
Car Konstantin
DuboÄica 1923
1
0
|
06.04.2014 11:00 | Car Konstantin | 1 : 0 | DuboÄica 1923 | |||||
06.04
16:00
RadniÄki (S)
Trstenik PPT
1
0
|
06.04.2014 16:00 | RadniÄki (S) | 1 : 0 | Trstenik PPT | |||||
06.04
16:00
Moravac Orion
Hajduk Veljko
2
0
|
06.04.2014 16:00 | Moravac Orion | 2 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
06.04
16:00
Kopaonik
RadniÄki (P)
2
0
|
06.04.2014 16:00 | Kopaonik | 2 : 0 | RadniÄki (P) |
06.04
15:30
Senta
Novi Sad
2
1
|
06.04.2014 15:30 | Senta | 2 : 1 | Novi Sad | |||||
06.04
15:30
Dunav
RadniÄki (SM)
0
1
|
06.04.2014 15:30 | Dunav | 0 : 1 | RadniÄki (SM) | |||||
06.04
15:30
PaliÄ
ÄSK Pivara
0
1
|
06.04.2014 15:30 | PaliÄ | 0 : 1 | ÄSK Pivara | |||||
06.04
15:30
Jedinstvo (NB)
Dinamo
0
0
|
06.04.2014 15:30 | Jedinstvo (NB) | 0 : 0 | Dinamo | |||||
06.04
15:30
BaÄka (BP)
BaÄka 1901
4
1
|
06.04.2014 15:30 | BaÄka (BP) | 4 : 1 | BaÄka 1901 | |||||
06.04
15:30
Banat
Tekstilac
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Banat | 1 : 1 | Tekstilac |
06.04
16:00
Srem
Železnik Lasta
0
2
|
06.04.2014 16:00 | Srem | 0 : 2 | Železnik Lasta | |||||
06.04
16:00
BuduÄnost
Turbina
2
0
|
06.04.2014 16:00 | BuduÄnost | 2 : 0 | Turbina | |||||
06.04
16:00
Å umadija
Hajduk
0
0
|
06.04.2014 16:00 | Å umadija | 0 : 0 | Hajduk | |||||
06.04
16:00
RadniÄki (O)
Lokomotiva
0
0
|
06.04.2014 16:00 | RadniÄki (O) | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
06.04
16:00
Kolubara
Zemun
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Kolubara | 2 : 1 | Zemun |
06.04
15:30
KaraÄorÄe
Mokra Gora
0
1
|
06.04.2014 15:30 | KaraÄorÄe | 0 : 1 | Mokra Gora | |||||
06.04
15:30
Orlovac
Vodojaža
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Orlovac | 1 : 1 | Vodojaža | |||||
06.04
15:30
Tutin
Å umadija 1903
0
0
|
06.04.2014 15:30 | Tutin | 0 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
06.04
15:30
Takovo
Arsenal
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Takovo | 1 : 1 | Arsenal | |||||
06.04
15:30
Polet
Omladinac
3
0
|
06.04.2014 15:30 | Polet | 3 : 0 | Omladinac |
06.04
11:00
Å umadinac 1913
Å umadinac (B)
1
2
|
06.04.2014 11:00 | Å umadinac 1913 | 1 : 2 | Å umadinac (B) | |||||
06.04
15:30
Borac
Napredak
2
2
|
06.04.2014 15:30 | Borac | 2 : 2 | Napredak | |||||
06.04
15:30
Mladi radnik
Sloga
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Mladi radnik | 2 : 0 | Sloga | |||||
06.04
15:30
Zvižd
Å umadija
3
1
|
06.04.2014 15:30 | Zvižd | 3 : 1 | Šumadija |
06.04
15:30
Polimlje
Sloga 1940
0
0
|
06.04.2014 15:30 | Polimlje | 0 : 0 | Sloga 1940 | |||||
06.04
15:30
Brezovica
Jedinstvo (UB)
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Brezovica | 1 : 2 | Jedinstvo (UB) | |||||
06.04
15:30
Mladost (DD)
Borac
2
1
|
06.04.2014 15:30 | Mladost (DD) | 2 : 1 | Borac | |||||
06.04
15:30
Zlatar
Sloga (P)
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Zlatar | 1 : 0 | Sloga (P) |
06.04
16:00
Rudar Alpos
Bukovik
0
0
|
06.04.2014 16:00 | Rudar Alpos | 0 : 0 | Bukovik | |||||
06.04
16:00
Pukovac
Napredak
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Pukovac | 2 : 1 | Napredak |
06.04
16:00
Kablovi
OFK Bor
2
2
|
06.04.2014 16:00 | Kablovi | 2 : 2 | OFK Bor | |||||
06.04
16:00
Rudar
SFS Borac
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Rudar | 1 : 0 | SFS Borac | |||||
06.04
16:00
Trajal
Rembas
4
0
|
06.04.2014 16:00 | Trajal | 4 : 0 | Rembas | |||||
06.04
16:00
Lugomir
RadniÄki
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Lugomir | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
06.04
16:00
Dragocvet
Župa
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Dragocvet | 2 : 1 | Župa | |||||
06.04
16:00
Borac (B)
Majdanpek
3
0
|
06.04.2014 16:00 | Borac (B) | 3 : 0 | Majdanpek | |||||
06.04
16:00
Juhor
Dunav
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Juhor | 2 : 1 | Dunav |
06.04
15:30
Crvena Zvezda (RS)
OFK Kikinda
5
0
|
06.04.2014 15:30 | Crvena Zvezda (RS) | 5 : 0 | OFK Kikinda | |||||
06.04
15:30
Borac (StarÄevo)
BuduÄnost
4
0
|
06.04.2014 15:30 | Borac (StarÄevo) | 4 : 0 | BuduÄnost | |||||
06.04
15:30
Tisa
Sloboda
3
0
|
06.04.2014 15:30 | Tisa | 3 : 0 | Sloboda | |||||
06.04
15:30
BaÄka (P)
RadniÄki (K)
5
2
|
06.04.2014 15:30 | BaÄka (P) | 5 : 2 | RadniÄki (K) |
06.04
15:30
Borac
Index
3
2
|
06.04.2014 15:30 | Borac | 3 : 2 | Index |
06.04
10:00
RadniÄki (R)
IMT
1
2
|
06.04.2014 10:00 | RadniÄki (R) | 1 : 2 | IMT | |||||
06.04
10:00
ŽelezniÄar
Palilulac
4
0
|
06.04.2014 10:00 | ŽelezniÄar | 4 : 0 | Palilulac | |||||
06.04
10:00
GrafiÄar
SremÄica
0
0
|
06.04.2014 10:00 | GrafiÄar | 0 : 0 | SremÄica | |||||
06.04
16:00
BaÄevac
GSP Polet
0
0
|
06.04.2014 16:00 | BaÄevac | 0 : 0 | GSP Polet |
06.04
16:30
BuduÄnost
Lazac
2
0
|
06.04.2014 16:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Lazac | |||||
06.04
16:30
Pazar Juniors 2011
BraÄa VukoviÄ
0
1
|
06.04.2014 16:30 | Pazar Juniors 2011 | 0 : 1 | BraÄa VukoviÄ | |||||
06.04
16:30
Ibar
Ribnica
2
0
|
06.04.2014 16:30 | Ibar | 2 : 0 | Ribnica | |||||
06.04
16:30
RadniÄki
Borac (V)
3
0
|
06.04.2014 16:30 | RadniÄki | 3 : 0 | Borac (V) | |||||
06.04
16:30
Granit
Radnik
2
1
|
06.04.2014 16:30 | Granit | 2 : 1 | Radnik | |||||
06.04
16:30
Kraljevo Hajduk
Mataruge
2
1
|
06.04.2014 16:30 | Kraljevo Hajduk | 2 : 1 | Mataruge |
06.04
15:30
Slatina
Omladinac
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Slatina | 2 : 0 | Omladinac | |||||
06.04
15:30
OvÄar
Napredak
1
1
|
06.04.2014 15:30 | OvÄar | 1 : 1 | Napredak | |||||
06.04
15:30
Rudar
Morava
2
1
|
06.04.2014 15:30 | Rudar | 2 : 1 | Morava | |||||
06.04
15:30
Donja Vrbava
Miokovci
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Donja Vrbava | 1 : 2 | Miokovci | |||||
06.04
15:30
Jedinstvo (K)
Backovac Junajted
4
3
|
06.04.2014 15:30 | Jedinstvo (K) | 4 : 3 | Backovac Junajted | |||||
06.04
15:30
Spartak
Jedinstvo (GG)
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Spartak | 1 : 1 | Jedinstvo (GG) | |||||
06.04
15:30
Mladost (A)
Prijevor
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Mladost (A) | 2 : 0 | Prijevor | |||||
06.04
15:30
Mladost (P)
GoruŔica
4
1
|
06.04.2014 15:30 | Mladost (P) | 4 : 1 | GoruŔica |
06.04
16:00
Vinogradi DB
Å umadinac
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Vinogradi DB | 1 : 0 | Å umadinac | |||||
06.04
16:00
Srbija
Sloga D
3
1
|
06.04.2014 16:00 | Srbija | 3 : 1 | Sloga D | |||||
06.04
16:00
KoriÄani
OFK Bagremar
1
0
|
06.04.2014 16:00 | KoriÄani | 1 : 0 | OFK Bagremar | |||||
06.04
16:00
Jedinstvo
Seljak
1
1
|
06.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | Seljak | |||||
06.04
16:00
SuŔica
BuduÄnost
3
2
|
06.04.2014 16:00 | SuÅ”ica | 3 : 2 | BuduÄnost | |||||
06.04
16:00
Jadran
Partizan
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Jadran | 2 : 1 | Partizan |
06.04
15:30
ŽSK
Banja
0
1
|
06.04.2014 15:30 | ŽSK | 0 : 1 | Banja | |||||
06.04
15:30
Marjan
Vitlina-Bokanja
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Marjan | 2 : 0 | Vitlina-Bokanja | |||||
06.04
15:30
Prvi srpski ustanak
Junkovac
2
1
|
06.04.2014 15:30 | Prvi srpski ustanak | 2 : 1 | Junkovac | |||||
06.04
15:30
Borac
Å umadinac
4
0
|
06.04.2014 15:30 | Borac | 4 : 0 | Å umadinac | |||||
06.04
15:30
Partizan
Lokomotiva
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Partizan | 2 : 0 | Lokomotiva | |||||
06.04
15:30
AranÄelovac
Å atornja
0
3
|
06.04.2014 15:30 | AranÄelovac | 0 : 3 | Å atornja | |||||
06.04
15:30
Beli orlovi
Lepenica
0
2
|
06.04.2014 15:30 | Beli orlovi | 0 : 2 | Lepenica |
06.04
15:30
BuduÄnost (R)
Bresje Superior
2
0
|
06.04.2014 15:30 | BuduÄnost (R) | 2 : 0 | Bresje Superior | |||||
06.04
15:30
ŽelezniÄar (K)
Borac
0
1
|
06.04.2014 15:30 | ŽelezniÄar (K) | 0 : 1 | Borac | |||||
06.04
15:30
Pobeda
Å umadija
5
1
|
06.04.2014 15:30 | Pobeda | 5 : 1 | Å umadija | |||||
06.04
15:30
SASK
Mladi borac
2
1
|
06.04.2014 15:30 | SASK | 2 : 1 | Mladi borac | |||||
06.04
15:30
Proleter
ŽelezniÄar (S)
5
1
|
06.04.2014 15:30 | Proleter | 5 : 1 | ŽelezniÄar (S) | |||||
06.04
15:30
BuduÄnost (MK)
Osipaonica
2
0
|
06.04.2014 15:30 | BuduÄnost (MK) | 2 : 0 | Osipaonica | |||||
06.04
15:30
Polet
BaÄinac
1
3
|
06.04.2014 15:30 | Polet | 1 : 3 | BaÄinac | |||||
06.04
15:30
GlavaÅ”
Sloboda
1
5
|
06.04.2014 15:30 | GlavaÅ” | 1 : 5 | Sloboda |
06.04
15:30
Petar Dobrnjac
Mlava
2
1
|
06.04.2014 15:30 | Petar Dobrnjac | 2 : 1 | Mlava | |||||
06.04
15:30
Beli Orao
Vihor
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Beli Orao | 1 : 2 | Vihor | |||||
06.04
15:30
Omladinac
TrgovaÄki
1
4
|
06.04.2014 15:30 | Omladinac | 1 : 4 | TrgovaÄki | |||||
06.04
15:30
Basarac
Integral
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Basarac | 2 : 0 | Integral | |||||
06.04
15:30
Makce
Sloga
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Makce | 2 : 0 | Sloga | |||||
06.04
15:30
Mladost
Polet
1
4
|
06.04.2014 15:30 | Mladost | 1 : 4 | Polet | |||||
06.04
15:30
Rudar
RSK
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Rudar | 1 : 2 | RSK |
06.04
16:00
Podrinje
Jedinstvo (MZ)
3
3
|
06.04.2014 16:00 | Podrinje | 3 : 3 | Jedinstvo (MZ) | |||||
06.04
16:00
Jedinstvo (Å )
Mladost (P)
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Jedinstvo (Å ) | 1 : 0 | Mladost (P) | |||||
06.04
16:00
Radjevac
MaÄva 2005
2
0
|
06.04.2014 16:00 | Radjevac | 2 : 0 | MaÄva 2005 | |||||
06.04
16:00
Provo
GuÄevo
3
1
|
06.04.2014 16:00 | Provo | 3 : 1 | GuÄevo | |||||
06.04
16:00
Antimon
Drina
2
0
|
06.04.2014 16:00 | Antimon | 2 : 0 | Drina | |||||
06.04
16:00
Mladi Borac
Majur
3
0
|
06.04.2014 16:00 | Mladi Borac | 3 : 0 | Majur | |||||
06.04
16:00
Lipolist
Hajduk Stanko
1
1
|
06.04.2014 16:00 | Lipolist | 1 : 1 | Hajduk Stanko |
06.04
15:30
Tulari
OFK OseÄina
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Tulari | 1 : 0 | OFK OseÄina | |||||
06.04
15:30
TrliÄ
OFK Divci
1
1
|
06.04.2014 15:30 | TrliÄ | 1 : 1 | OFK Divci | |||||
06.04
15:30
ZSK
Pepeljevac
2
1
|
06.04.2014 15:30 | ZSK | 2 : 1 | Pepeljevac | |||||
06.04
15:30
JoŔeva
OFK JabuÄje
3
1
|
06.04.2014 15:30 | JoÅ”eva | 3 : 1 | OFK JabuÄje |
06.04
15:00
PeruÄac
Jedinstvo (K)
1
2
|
06.04.2014 15:00 | PeruÄac | 1 : 2 | Jedinstvo (K) | |||||
06.04
15:00
BuduÄnost
Ariljska rampa
1
0
|
06.04.2014 15:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Ariljska rampa | |||||
06.04
15:00
Zlatibor
Crnokosa
9
0
|
06.04.2014 15:00 | Zlatibor | 9 : 0 | Crnokosa | |||||
06.04
15:00
ViŔesava
GP Zlatibor
8
0
|
06.04.2014 15:00 | ViŔesava | 8 : 0 | GP Zlatibor | |||||
06.04
15:00
Polet
Omladinac
3
0
|
06.04.2014 15:00 | Polet | 3 : 0 | Omladinac |
06.04
16:00
Mladi Radnik
Rutevac
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Mladi Radnik | 1 : 0 | Rutevac | |||||
06.04
16:00
Mladost (B)
Moravica
1
2
|
06.04.2014 16:00 | Mladost (B) | 1 : 2 | Moravica | |||||
06.04
16:00
MekiÅ”
RadniÄki 1947 (Ä)
1
4
|
06.04.2014 16:00 | MekiÅ” | 1 : 4 | RadniÄki 1947 (Ä) | |||||
06.04
16:00
Rad
Naisus
3
2
|
06.04.2014 16:00 | Rad | 3 : 2 | Naisus | |||||
06.04
16:00
Morava
Zemljoradnik
1
1
|
06.04.2014 16:00 | Morava | 1 : 1 | Zemljoradnik |
06.04
16:00
Morava
Moravac 1948
4
2
|
06.04.2014 16:00 | Morava | 4 : 2 | Moravac 1948 | |||||
06.04
16:00
Proleter (M)
Mladost (M)
0
4
|
06.04.2014 16:00 | Proleter (M) | 0 : 4 | Mladost (M) | |||||
06.04
16:00
Rudar
Proleter (DV)
0
2
|
06.04.2014 16:00 | Rudar | 0 : 2 | Proleter (DV) | |||||
06.04
16:00
VrtiŔte
Jedinstvo
0
3
|
06.04.2014 16:00 | VrtiŔte | 0 : 3 | Jedinstvo | |||||
06.04
16:00
Brzi Brod
Mladost (L)
5
1
|
06.04.2014 16:00 | Brzi Brod | 5 : 1 | Mladost (L) | |||||
06.04
16:00
BuduÄnost
Crvena zastava
5
3
|
06.04.2014 16:00 | BuduÄnost | 5 : 3 | Crvena zastava |
06.04
16:00
Sloga
Plantaža
2
0
|
06.04.2014 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Plantaža | |||||
06.04
16:00
Jedinstvo (G)
Äekmin
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | Äekmin | |||||
06.04
16:00
Jedinstvo (GS)
BobiŔte
1
1
|
06.04.2014 16:00 | Jedinstvo (GS) | 1 : 1 | BobiŔte | |||||
06.04
16:00
Progres
RadniÄki
3
0
|
06.04.2014 16:00 | Progres | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
06.04
16:00
Jablanica
Gradac
5
0
|
06.04.2014 16:00 | Jablanica | 5 : 0 | Gradac | |||||
06.04
11:00
Lemind Livnica
Umac
4
2
|
06.04.2014 11:00 | Lemind Livnica | 4 : 2 | Umac | |||||
06.04
16:00
Å umadija
Mladi Borac
4
0
|
06.04.2014 16:00 | Å umadija | 4 : 0 | Mladi Borac |
06.04
15:30
Pobeda
Polet
6
1
|
06.04.2014 15:30 | Pobeda | 6 : 1 | Polet | |||||
06.04
15:30
Omladinac
Borac
0
3
|
06.04.2014 15:30 | Omladinac | 0 : 3 | Borac | |||||
06.04
15:30
Kosovac
Kosanica
0
7
|
06.04.2014 15:30 | Kosovac | 0 : 7 | Kosanica | |||||
06.04
15:30
Partizanski put
N.S. Tatko
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Partizanski put | 1 : 0 | N.S. Tatko | |||||
06.04
15:30
Jastrebac
DobriÄ
4
0
|
06.04.2014 15:30 | Jastrebac | 4 : 0 | DobriÄ |
06.04
16:00
Zadrugar
Jedinstvo ( B.P)
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Zadrugar | 1 : 0 | Jedinstvo ( B.P) | |||||
06.04
16:00
Mladost (P.R)
Vladimir DurkoviÄ
3
3
|
06.04.2014 16:00 | Mladost (P.R) | 3 : 3 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
06.04
16:00
Padež
Tanasko RajiÄ
3
3
|
06.04.2014 16:00 | Padež | 3 : 3 | Tanasko RajiÄ | |||||
06.04
16:00
Sloga
Jedinstvo ( P )
1
2
|
06.04.2014 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Jedinstvo ( P ) | |||||
06.04
16:00
Gnjilan
Napredak
2
0
|
06.04.2014 16:00 | Gnjilan | 2 : 0 | Napredak |
06.04
16:00
TreŔnjevka
Levosoje
1
4
|
06.04.2014 16:00 | TreŔnjevka | 1 : 4 | Levosoje | |||||
06.04
16:00
Ternoci
Vranjska Banja
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Ternoci | 1 : 0 | Vranjska Banja | |||||
06.04
16:00
OFK Alakince
Nebeski AnÄeli
0
0
|
06.04.2014 16:00 | OFK Alakince | 0 : 0 | Nebeski AnÄeli | |||||
06.04
16:00
Vihor
Morava
1
4
|
06.04.2014 16:00 | Vihor | 1 : 4 | Morava | |||||
06.04
16:00
OFK Pavlovac
Mladost (S)
3
2
|
06.04.2014 16:00 | OFK Pavlovac | 3 : 2 | Mladost (S) | |||||
06.04
16:00
Mladost (B)
Besa 2005
2
0
|
06.04.2014 16:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Besa 2005 |
06.04
16:00
Sloga (B)
Ropotovo
0
9
|
06.04.2014 16:00 | Sloga (B) | 0 : 9 | Ropotovo | |||||
06.04
16:00
Mineralac
Rudar
2
6
|
06.04.2014 16:00 | Mineralac | 2 : 6 | Rudar |
06.04
15:00
Polet
RadniÄki
3
0
|
06.04.2014 15:00 | Polet | 3 : 0 | RadniÄki | |||||
06.04
15:00
Äaglavica
GraÄanica
0
3
|
06.04.2014 15:00 | Äaglavica | 0 : 3 | GraÄanica | |||||
06.04
15:00
Ugljare
Brezovica
3
1
|
06.04.2014 15:00 | Ugljare | 3 : 1 | Brezovica | |||||
06.04
15:00
Gracko
Sitnica
2
1
|
06.04.2014 15:00 | Gracko | 2 : 1 | Sitnica |
06.04
16:30
Bratstvo
Mladost (D)
4
0
|
06.04.2014 16:30 | Bratstvo | 4 : 0 | Mladost (D) | |||||
06.04
16:30
Mladost (K)
LevaÄ
1
3
|
06.04.2014 16:30 | Mladost (K) | 1 : 3 | LevaÄ | |||||
06.04
11:00
BSK
BuduÄnost
2
0
|
06.04.2014 11:00 | BSK | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
06.04
16:30
Morava (R)
VinoraÄa
2
0
|
06.04.2014 16:30 | Morava (R) | 2 : 0 | VinoraÄa | |||||
06.04
16:30
Mladost (J)
KuŔiljevo
1
0
|
06.04.2014 16:30 | Mladost (J) | 1 : 0 | KuŔiljevo | |||||
06.04
16:30
Napredak (D)
Jedinstvo
1
0
|
06.04.2014 16:30 | Napredak (D) | 1 : 0 | Jedinstvo |
06.04
16:00
Sloga ÄiÄevac
Naupare
5
1
|
06.04.2014 16:00 | Sloga ÄiÄevac | 5 : 1 | Naupare | |||||
06.04
16:00
Å anac
Sloga DaŔnica
2
0
|
06.04.2014 16:00 | Šanac | 2 : 0 | Sloga DaŔnica | |||||
06.04
16:00
Jasika
Jastrebac
1
4
|
06.04.2014 16:00 | Jasika | 1 : 4 | Jastrebac | |||||
06.04
16:00
Äitluk
BoŔnjane
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Äitluk | 1 : 0 | BoÅ”njane | |||||
06.04
16:00
Mladost
Pepeljevac
3
2
|
06.04.2014 16:00 | Mladost | 3 : 2 | Pepeljevac | |||||
06.04
16:00
Trudbenik
Jedinstvo 1936
0
0
|
06.04.2014 16:00 | Trudbenik | 0 : 0 | Jedinstvo 1936 | |||||
06.04
16:00
TemniÄ 1924
Vinogradar
2
0
|
06.04.2014 16:00 | TemniÄ 1924 | 2 : 0 | Vinogradar |
06.04
16:00
Branik
Blizna
0
1
|
06.04.2014 16:00 | Branik | 0 : 1 | Blizna | |||||
06.04
16:00
KljuÄ
Slatina
3
0
|
06.04.2014 16:00 | KljuÄ | 3 : 0 | Slatina | |||||
06.04
16:00
Brodoremont
Rajac
3
0
|
06.04.2014 16:00 | Brodoremont | 3 : 0 | Rajac |
06.04
15:30
Mladost
Midžor
2
2
|
06.04.2014 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Midžor | |||||
06.04
15:30
OsniÄ
OFK 019 ZajeÄar
1
0
|
06.04.2014 15:30 | OsniÄ | 1 : 0 | OFK 019 ZajeÄar | |||||
06.04
15:30
Å SK
Rgotina
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Å SK | 1 : 2 | Rgotina | |||||
06.04
15:30
Omladinac
Sloga
5
1
|
06.04.2014 15:30 | Omladinac | 5 : 1 | Sloga | |||||
06.04
15:30
Polet
BSK
0
6
|
06.04.2014 15:30 | Polet | 0 : 6 | BSK | |||||
06.04
15:30
OFK Knjaz
Borac
1
2
|
06.04.2014 15:30 | OFK Knjaz | 1 : 2 | Borac | |||||
06.04
15:30
Rudar (VÄ)
TrebiÄ
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Rudar (VÄ) | 1 : 0 | TrebiÄ |
06.04
16:00
Vojvodina
Partizan (G)
1
2
|
06.04.2014 16:00 | Vojvodina | 1 : 2 | Partizan (G) | |||||
06.04
16:00
Kolonija
Mladost (O)
1
2
|
06.04.2014 16:00 | Kolonija | 1 : 2 | Mladost (O) | |||||
06.04
16:00
RadniÄki (B)
Tempo
3
0
|
06.04.2014 16:00 | RadniÄki (B) | 3 : 0 | Tempo | |||||
06.04
16:00
BuduÄnost (A)
Slavija
1
3
|
06.04.2014 16:00 | BuduÄnost (A) | 1 : 3 | Slavija | |||||
06.04
16:00
Jugoslavija
Polet
1
1
|
06.04.2014 16:00 | Jugoslavija | 1 : 1 | Polet | |||||
06.04
16:00
ŽelezniÄar
Crvena zvezda
8
1
|
06.04.2014 16:00 | ŽelezniÄar | 8 : 1 | Crvena zvezda | |||||
06.04
16:00
Vulturul
Sloga (BNS)
0
0
|
06.04.2014 16:00 | Vulturul | 0 : 0 | Sloga (BNS) |
06.04
16:30
Tavankut
Vinogradar
3
2
|
06.04.2014 16:30 | Tavankut | 3 : 2 | Vinogradar | |||||
06.04
16:30
BajŔa
Olimpija (G)
2
0
|
06.04.2014 16:30 | BajŔa | 2 : 0 | Olimpija (G) | |||||
06.04
16:30
Äantavir
AFK
1
0
|
06.04.2014 16:30 | Äantavir | 1 : 0 | AFK | |||||
06.04
16:30
Proleter
NjegoÅ”
3
2
|
06.04.2014 16:30 | Proleter | 3 : 2 | NjegoÅ” | |||||
06.04
16:30
BaÄka
Krivaja
2
1
|
06.04.2014 16:30 | BaÄka | 2 : 1 | Krivaja | |||||
06.04
16:30
Olimpija (TS)
Subotica
0
3
|
06.04.2014 16:30 | Olimpija (TS) | 0 : 3 | Subotica |
06.04
15:30
Zadrugar
RadniÄki (S)
0
0
|
06.04.2014 15:30 | Zadrugar | 0 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
06.04
15:30
Vojvodina (NM)
RadniÄki (Z)
2
1
|
06.04.2014 15:30 | Vojvodina (NM) | 2 : 1 | RadniÄki (Z) | |||||
06.04
15:30
Borac
Vojvodina (P)
0
3
|
06.04.2014 15:30 | Borac | 0 : 3 | Vojvodina (P) | |||||
06.04
15:30
Potisje
Vojvodina (B)
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Potisje | 1 : 2 | Vojvodina (B) | |||||
06.04
15:30
Rusanda
Jedinstvo
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Rusanda | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.04
15:30
Crvena zvezda
Mladost Bambi
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Mladost Bambi |
06.04
15:30
Kula
Kordun
4
1
|
06.04.2014 15:30 | Kula | 4 : 1 | Kordun | |||||
06.04
15:30
Zadrugar
Borac
3
0
|
06.04.2014 15:30 | Zadrugar | 3 : 0 | Borac | |||||
06.04
15:30
Omladinac (B)
Sloga
0
0
|
06.04.2014 15:30 | Omladinac (B) | 0 : 0 | Sloga |
06.04
16:00
Ljukovo
RadniÄki
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Ljukovo | 1 : 0 | RadniÄki | |||||
06.04
16:00
Donji Petrovci
Jadran
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Donji Petrovci | 2 : 1 | Jadran | |||||
06.04
16:00
Kupinovo
BuduÄnost
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Kupinovo | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
06.04
16:00
Hajduk 1932
LSK LaÄarak
4
1
|
06.04.2014 16:00 | Hajduk 1932 | 4 : 1 | LSK LaÄarak |
06.04
15:30
Sutjeska
Mladost (NS)
4
0
|
06.04.2014 15:30 | Sutjeska | 4 : 0 | Mladost (NS) | |||||
06.04
15:30
Mladost (BP)
Petrovaradin
1
4
|
06.04.2014 15:30 | Mladost (BP) | 1 : 4 | Petrovaradin | |||||
06.04
10:00
Kabel
Tvrdjava
2
0
|
06.04.2014 10:00 | Kabel | 2 : 0 | Tvrdjava | |||||
06.04
15:30
TSK
Vojvodina (BG)
3
0
|
06.04.2014 15:30 | TSK | 3 : 0 | Vojvodina (BG) |
06.04
11:00
13. maj
PKB Kovilovo
2
1
|
06.04.2014 11:00 | 13. maj | 2 : 1 | PKB Kovilovo | |||||
06.04
16:00
Borac
Slavija
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 1 | Slavija | |||||
06.04
13:00
Brodarac
Milutinac
2
0
|
06.04.2014 13:00 | Brodarac | 2 : 0 | Milutinac | |||||
06.04
16:00
BSK 2012
Banja
1
0
|
06.04.2014 16:00 | BSK 2012 | 1 : 0 | Banja |
06.04
16:00
Posavina
OFK Zabrežje
1
4
|
06.04.2014 16:00 | Posavina | 1 : 4 | OFK Zabrežje | |||||
06.04
16:00
Strelac
Krtinska
1
1
|
06.04.2014 16:00 | Strelac | 1 : 1 | Krtinska | |||||
06.04
16:00
Stepojevac VAGA
Veliki Borak
3
0
|
06.04.2014 16:00 | Stepojevac VAGA | 3 : 0 | Veliki Borak | |||||
06.04
16:00
Mladost (B)
Prva Iskra
3
0
|
06.04.2014 16:00 | Mladost (B) | 3 : 0 | Prva Iskra |
06.04
16:00
Kosmaj
Velika Krsna
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Kosmaj | 2 : 1 | Velika Krsna | |||||
06.04
16:00
BoleÄ
Selo Mladenovac
7
0
|
06.04.2014 16:00 | BoleÄ | 7 : 0 | Selo Mladenovac | |||||
06.04
16:00
NemenikuÄe
Podunavac
0
0
|
06.04.2014 16:00 | NemenikuÄe | 0 : 0 | Podunavac | |||||
06.04
16:00
Pudarci
Dunavac
2
0
|
06.04.2014 16:00 | Pudarci | 2 : 0 | Dunavac | |||||
06.04
16:00
OFK LeŔtane
Torlak
2
3
|
06.04.2014 16:00 | OFK LeŔtane | 2 : 3 | Torlak |
06.04
16:30
Vrnjci
BogutovaÄka Banja
4
0
|
06.04.2014 16:30 | Vrnjci | 4 : 0 | BogutovaÄka Banja | |||||
06.04
16:30
Gruža
Zvezda
1
0
|
06.04.2014 16:30 | Gruža | 1 : 0 | Zvezda | |||||
06.04
16:30
Morava (S)
Mlada krila
2
0
|
06.04.2014 16:30 | Morava (S) | 2 : 0 | Mlada krila | |||||
06.04
16:30
Partizan
Magnohrom
3
5
|
06.04.2014 16:30 | Partizan | 3 : 5 | Magnohrom | |||||
06.04
16:30
Å umadija
Stubal
4
2
|
06.04.2014 16:30 | Å umadija | 4 : 2 | Stubal | |||||
06.04
16:30
Napredak
Jedinstvo
2
2
|
06.04.2014 16:30 | Napredak | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.04
16:30
Äibukovac
OFK Ras
0
2
|
06.04.2014 16:30 | Äibukovac | 0 : 2 | OFK Ras | |||||
06.04
16:30
Tavnik
Proleter
2
4
|
06.04.2014 16:30 | Tavnik | 2 : 4 | Proleter |
06.04
15:00
Brezak
Jablanica
0
0
|
06.04.2014 15:00 | Brezak | 0 : 0 | Jablanica | |||||
06.04
15:00
Majdan
Ozremica
1
0
|
06.04.2014 15:00 | Majdan | 1 : 0 | Ozremica | |||||
06.04
15:00
Å ilopaj
Takovski Ustanak
2
1
|
06.04.2014 15:00 | Å ilopaj | 2 : 1 | Takovski Ustanak | |||||
06.04
15:00
Omladinac
Mladi Rudar
2
1
|
06.04.2014 15:00 | Omladinac | 2 : 1 | Mladi Rudar | |||||
06.04
15:00
Mladost 09
VelereÄ 94
2
2
|
06.04.2014 15:00 | Mladost 09 | 2 : 2 | VelereÄ 94 |
06.04
15:30
Planinac
Lugovi
0
3
|
06.04.2014 15:30 | Planinac | 0 : 3 | Lugovi | |||||
06.04
15:30
Strelac
Rakova
2
1
|
06.04.2014 15:30 | Strelac | 2 : 1 | Rakova | |||||
06.04
15:30
Zadrugar
Kej
4
2
|
06.04.2014 15:30 | Zadrugar | 4 : 2 | Kej | |||||
06.04
15:30
ÄaÄak 94
Parmenac
1
5
|
06.04.2014 15:30 | ÄaÄak 94 | 1 : 5 | Parmenac | |||||
06.04
15:30
BuduÄnost
Polet (G)
7
0
|
06.04.2014 15:30 | BuduÄnost | 7 : 0 | Polet (G) | |||||
06.04
15:30
PremeÄa
Vujan
2
0
|
06.04.2014 15:30 | PremeÄa | 2 : 0 | Vujan |
06.04
16:00
Kotraža
Gradina
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Kotraža | 2 : 1 | Gradina | |||||
06.04
16:00
Jelica
RadniÄki
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Jelica | 2 : 1 | RadniÄki | |||||
06.04
11:00
Prilike
Vrelo
8
1
|
06.04.2014 11:00 | Prilike | 8 : 1 | Vrelo |
06.04
16:00
Seljak
Å umadija 1934
0
1
|
06.04.2014 16:00 | Seljak | 0 : 1 | Å umadija 1934 | |||||
06.04
16:00
Botunje
Zastava
4
0
|
06.04.2014 16:00 | Botunje | 4 : 0 | Zastava | |||||
06.04
16:00
Mladost
Kutlovo
0
3
|
06.04.2014 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Kutlovo | |||||
06.04
16:00
21. oktobar
Borac
0
3
|
06.04.2014 16:00 | 21. oktobar | 0 : 3 | Borac | |||||
06.04
16:00
Hajduk
Azbest
2
2
|
06.04.2014 16:00 | Hajduk | 2 : 2 | Azbest | |||||
06.04
16:00
OFK Žeželj
Sloga
2
3
|
06.04.2014 16:00 | OFK Žeželj | 2 : 3 | Sloga | |||||
06.04
16:00
Kremenac
KoŔutnjak
3
1
|
06.04.2014 16:00 | Kremenac | 3 : 1 | KoŔutnjak |
06.04
15:30
MisaÄa
Radoje DomanoviÄ
3
2
|
06.04.2014 15:30 | MisaÄa | 3 : 2 | Radoje DomanoviÄ | |||||
06.04
15:30
Plaskovac
Proleter
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Plaskovac | 1 : 0 | Proleter | |||||
06.04
11:00
B 2000
Sloga
1
1
|
06.04.2014 11:00 | B 2000 | 1 : 1 | Sloga | |||||
06.04
15:30
Žabare
Kopljari
1
5
|
06.04.2014 15:30 | Žabare | 1 : 5 | Kopljari | |||||
06.04
15:30
Mladi rudar
Mladost
3
1
|
06.04.2014 15:30 | Mladi rudar | 3 : 1 | Mladost | |||||
06.04
15:30
BSK
Trnava
4
1
|
06.04.2014 15:30 | BSK | 4 : 1 | Trnava |
06.04
15:30
Pobeda (Ä)
Meteor
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Pobeda (Ä) | 2 : 0 | Meteor | |||||
06.04
15:30
Pobeda (S)
Kotlenik
3
0
|
06.04.2014 15:30 | Pobeda (S) | 3 : 0 | Kotlenik | |||||
06.04
15:30
Omladinac
Mladost (B)
3
0
|
06.04.2014 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost (B) | |||||
06.04
15:30
BSK
Grivac
1
1
|
06.04.2014 15:30 | BSK | 1 : 1 | Grivac | |||||
06.04
15:30
Sloga (Z)
Mladost MG (S)
0
4
|
06.04.2014 15:30 | Sloga (Z) | 0 : 4 | Mladost MG (S) | |||||
06.04
15:30
Mladost (R)
KaraÄorÄe
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Mladost (R) | 1 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
06.04
15:30
Sloga (M)
Bare
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Sloga (M) | 2 : 0 | Bare |
06.04
Sloga
Jasenica
4
1
|
06.04.2014 | Sloga | 4 : 1 | Jasenica |
06.04
15:30
BuduÄnost
Rudar
2
0
|
06.04.2014 15:30 | BuduÄnost | 2 : 0 | Rudar | |||||
06.04
15:30
DragoÅ”
Omladinac (M)
0
2
|
06.04.2014 15:30 | DragoÅ” | 0 : 2 | Omladinac (M) | |||||
06.04
15:30
RadniÄki
Omladinac (B)
4
3
|
06.04.2014 15:30 | RadniÄki | 4 : 3 | Omladinac (B) | |||||
06.04
15:30
Borac
Bata BuliÄ
4
2
|
06.04.2014 15:30 | Borac | 4 : 2 | Bata BuliÄ | |||||
06.04
15:30
Napredak
Omladinac (S)
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Napredak | 2 : 0 | Omladinac (S) | |||||
06.04
15:30
Polet
Mladost
2
1
|
06.04.2014 15:30 | Polet | 2 : 1 | Mladost | |||||
06.04
15:30
Zadrugar
KrilaÅ”
2
2
|
06.04.2014 15:30 | Zadrugar | 2 : 2 | KrilaÅ” |
06.04
15:30
Sloga (Ä)
Sloga (D)
0
1
|
06.04.2014 15:30 | Sloga (Ä) | 0 : 1 | Sloga (D) | |||||
06.04
15:30
Vojvoda Milenko
Mlava
2
3
|
06.04.2014 15:30 | Vojvoda Milenko | 2 : 3 | Mlava | |||||
06.04
15:30
Mladi Borac
KurjaÄe
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Mladi Borac | 1 : 1 | KurjaÄe | |||||
06.04
15:30
Borac
Jedinstvo (D)
5
4
|
06.04.2014 15:30 | Borac | 5 : 4 | Jedinstvo (D) |
06.04
16:30
Dobrava
Borac
1
1
|
06.04.2014 16:30 | Dobrava | 1 : 1 | Borac | |||||
06.04
16:30
RadniÄki
Mladost PP
3
2
|
06.04.2014 16:30 | RadniÄki | 3 : 2 | Mladost PP | |||||
06.04
16:30
KaraÄorÄe
Sloga Krnic
4
1
|
06.04.2014 16:30 | KaraÄorÄe | 4 : 1 | Sloga Krnic | |||||
06.04
16:30
Mladost Zvezd
PriÄinoviÄ
1
1
|
06.04.2014 16:30 | Mladost Zvezd | 1 : 1 | PriÄinoviÄ | |||||
06.04
16:30
Sloga Mat
CeriÄ
1
1
|
06.04.2014 16:30 | Sloga Mat | 1 : 1 | CeriÄ | |||||
06.04
16:30
Volujac
DumaÄa
1
4
|
06.04.2014 16:30 | Volujac | 1 : 4 | DumaÄa | |||||
06.04
16:30
Mrovska
VlaÅ”iÄ
3
4
|
06.04.2014 16:30 | Mrovska | 3 : 4 | VlaÅ”iÄ | |||||
06.04
16:30
TreŔnjevka
Galeb
5
1
|
06.04.2014 16:30 | TreŔnjevka | 5 : 1 | Galeb |
06.04
16:00
Mladost
Jedinstvo
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Mladost | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.04
16:00
Bratstvo
Hajduk
4
4
|
06.04.2014 16:00 | Bratstvo | 4 : 4 | Hajduk | |||||
06.04
16:00
Velika Reka
Studenac
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Velika Reka | 1 : 0 | Studenac | |||||
06.04
16:00
Cerova
Cer
3
0
|
06.04.2014 16:00 | Cerova | 3 : 0 | Cer | |||||
06.04
16:00
Sloga LÅ
Borac K
1
1
|
06.04.2014 16:00 | Sloga LÅ | 1 : 1 | Borac K | |||||
06.04
16:00
Milan OrliÄ
Stolice
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Milan OrliÄ | 2 : 1 | Stolice | |||||
06.04
16:00
Sloga K
Jadar 1961
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Sloga K | 2 : 1 | Jadar 1961 |
06.04
16:30
Sloboda
Napredak BP
6
1
|
06.04.2014 16:30 | Sloboda | 6 : 1 | Napredak BP | |||||
06.04
16:30
Sloga
Premijer
1
1
|
06.04.2014 16:30 | Sloga | 1 : 1 | Premijer | |||||
06.04
16:30
DuŔko
BuduÄnost PD
3
2
|
06.04.2014 16:30 | DuÅ”ko | 3 : 2 | BuduÄnost PD | |||||
06.04
16:30
BuduÄnost ZM
Gorki
3
1
|
06.04.2014 16:30 | BuduÄnost ZM | 3 : 1 | Gorki | |||||
06.04
16:30
Napredak MB
Partizan
2
0
|
06.04.2014 16:30 | Napredak MB | 2 : 0 | Partizan | |||||
06.04
16:30
Proleter
Torpedo
4
1
|
06.04.2014 16:30 | Proleter | 4 : 1 | Torpedo | |||||
06.04
16:30
Drina
Napredak RIB
3
0
|
06.04.2014 16:30 | Drina | 3 : 0 | Napredak RIB |
06.04
15:30
Rajac
Borac
4
1
|
06.04.2014 15:30 | Rajac | 4 : 1 | Borac | |||||
06.04
15:30
Ribnikar
Liplje
3
0
|
06.04.2014 15:30 | Ribnikar | 3 : 0 | Liplje | |||||
06.04
15:30
Polet
Kolubara 2
1
4
|
06.04.2014 15:30 | Polet | 1 : 4 | Kolubara 2 | |||||
06.04
15:30
BeloŔevac
TeŔnjar
2
3
|
06.04.2014 15:30 | BeloŔevac | 2 : 3 | TeŔnjar |
06.04
15:30
OFK Stublenica
Sovljak
0
2
|
06.04.2014 15:30 | OFK Stublenica | 0 : 2 | Sovljak | |||||
06.04
15:30
Polet (DL)
KaleniÄ
1
3
|
06.04.2014 15:30 | Polet (DL) | 1 : 3 | KaleniÄ | |||||
06.04
15:30
Omladinac
Gunjevac
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Omladinac | 1 : 2 | Gunjevac | |||||
06.04
15:30
Proleter
Tvrdojevac
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Proleter | 1 : 0 | Tvrdojevac | |||||
06.04
15:30
Polet (T)
Rudar 1945
3
0
|
06.04.2014 15:30 | Polet (T) | 3 : 0 | Rudar 1945 | |||||
06.04
15:30
Ratkovac
Stepanje
2
2
|
06.04.2014 15:30 | Ratkovac | 2 : 2 | Stepanje |
06.04
15:30
Dobrinjac
Ježevica
3
2
|
06.04.2014 15:30 | Dobrinjac | 3 : 2 | Ježevica | |||||
06.04
15:30
Lazarica
Plavi tok
4
0
|
06.04.2014 15:30 | Lazarica | 4 : 0 | Plavi tok | |||||
06.04
15:30
Savinac
Blagaja
3
1
|
06.04.2014 15:30 | Savinac | 3 : 1 | Blagaja | |||||
06.04
15:30
Gorobilje
Napredak
2
3
|
06.04.2014 15:30 | Gorobilje | 2 : 3 | Napredak | |||||
06.04
15:30
AvijatiÄar
GlumaÄ
5
1
|
06.04.2014 15:30 | AvijatiÄar | 5 : 1 | GlumaÄ | |||||
06.04
15:30
DuŔkovci
Pobeda
1
0
|
06.04.2014 15:30 | DuŔkovci | 1 : 0 | Pobeda |
06.04
16:00
DuŔnik
Doljevac 1971
6
0
|
06.04.2014 16:00 | DuŔnik | 6 : 0 | Doljevac 1971 | |||||
06.04
16:00
Toplica
Moravac (Ä)
1
3
|
06.04.2014 16:00 | Toplica | 1 : 3 | Moravac (Ä) |
06.04
16:00
Napredak 2012
Feniks 2012
7
0
|
06.04.2014 16:00 | Napredak 2012 | 7 : 0 | Feniks 2012 | |||||
06.04
11:00
VukaŔinovac
Sloga (K)
0
4
|
06.04.2014 11:00 | VukaŔinovac | 0 : 4 | Sloga (K) |
06.04
10:00
BaliÄevac 1974
DobriÄ
4
0
|
06.04.2014 10:00 | BaliÄevac 1974 | 4 : 0 | DobriÄ | |||||
06.04
10:00
Padina
Koprijan 1975
2
2
|
06.04.2014 10:00 | Padina | 2 : 2 | Koprijan 1975 | |||||
06.04
10:00
Sloga 1980
Mladost 1976
1
1
|
06.04.2014 10:00 | Sloga 1980 | 1 : 1 | Mladost 1976 |
06.04
16:00
Sloga (DT)
Sloga 1948 (M)
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Sloga (DT) | 2 : 1 | Sloga 1948 (M) | |||||
06.04
16:00
Vulkan 1963
RadniÄki 1936
2
2
|
06.04.2014 16:00 | Vulkan 1963 | 2 : 2 | RadniÄki 1936 | |||||
06.04
16:00
Stevan NeŔticki
Mladost (DK)
6
1
|
06.04.2014 16:00 | Stevan NeŔticki | 6 : 1 | Mladost (DK) | |||||
06.04
16:00
Palilulac
Supovac
3
0
|
06.04.2014 16:00 | Palilulac | 3 : 0 | Supovac | |||||
06.04
16:00
Mladost 1954 (DM)
Mramor 1927
2
8
|
06.04.2014 16:00 | Mladost 1954 (DM) | 2 : 8 | Mramor 1927 | |||||
06.04
16:00
Äegar 2013 (K)
Äegar 1946 (DM)
0
5
|
06.04.2014 16:00 | Äegar 2013 (K) | 0 : 5 | Äegar 1946 (DM) |
06.04
16:00
Mladost (DL)
Mladost (V)
2
3
|
06.04.2014 16:00 | Mladost (DL) | 2 : 3 | Mladost (V) | |||||
06.04
16:00
OFK Morava
Sloboda
1
0
|
06.04.2014 16:00 | OFK Morava | 1 : 0 | Sloboda | |||||
06.04
16:00
OFK Brza
Navalin
7
1
|
06.04.2014 16:00 | OFK Brza | 7 : 1 | Navalin | |||||
06.04
16:00
Omladinac
ŽelezniÄar
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Omladinac | 2 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
06.04
16:00
Veternica
Morava
1
2
|
06.04.2014 16:00 | Veternica | 1 : 2 | Morava | |||||
06.04
16:00
Kumarevo
MB Marjan
5
1
|
06.04.2014 16:00 | Kumarevo | 5 : 1 | MB Marjan |
06.04
16:00
Pobeda
Provalija
4
2
|
06.04.2014 16:00 | Pobeda | 4 : 2 | Provalija | |||||
06.04
16:00
Jerma
Zvezda
2
4
|
06.04.2014 16:00 | Jerma | 2 : 4 | Zvezda | |||||
06.04
16:00
Temac
Lokomotiva
1
3
|
06.04.2014 16:00 | Temac | 1 : 3 | Lokomotiva |
06.04
16:30
Sloga
Crni Vrh
6
0
|
06.04.2014 16:30 | Sloga | 6 : 0 | Crni Vrh | |||||
06.04
16:30
Napredak (SL)
SindjeliÄ (G)
4
1
|
06.04.2014 16:30 | Napredak (SL) | 4 : 1 | SindjeliÄ (G) | |||||
06.04
16:30
Vinogradar
Kolare
3
1
|
06.04.2014 16:30 | Vinogradar | 3 : 1 | Kolare | |||||
06.04
16:30
Resavac (S)
Juhor
4
2
|
06.04.2014 16:30 | Resavac (S) | 4 : 2 | Juhor | |||||
06.04
16:30
Kupinovac
Mladi radnik
2
1
|
06.04.2014 16:30 | Kupinovac | 2 : 1 | Mladi radnik |
06.04
16:30
Hajduk
Å umadija
1
1
|
06.04.2014 16:30 | Hajduk | 1 : 1 | Å umadija | |||||
06.04
16:30
Napredak (SV)
Rudar
2
1
|
06.04.2014 16:30 | Napredak (SV) | 2 : 1 | Rudar | |||||
06.04
16:30
Napredak (Z)
Resavac (VP)
2
1
|
06.04.2014 16:30 | Napredak (Z) | 2 : 1 | Resavac (VP) | |||||
06.04
16:30
Napredak (ST)
Javor
0
0
|
06.04.2014 16:30 | Napredak (ST) | 0 : 0 | Javor | |||||
06.04
16:30
Istok 63
Polet
4
0
|
06.04.2014 16:30 | Istok 63 | 4 : 0 | Polet |
06.04
15:30
Ribnik
Rubin (Z)
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Ribnik | 2 : 0 | Rubin (Z) | |||||
06.04
15:30
Donji Kopaonik
Mladost (T)
5
0
|
06.04.2014 15:30 | Donji Kopaonik | 5 : 0 | Mladost (T) | |||||
06.04
15:30
Rubin (DS)
Župski biseri
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Rubin (DS) | 1 : 1 | Župski biseri | |||||
06.04
15:30
Mladost (DK)
Beli Orlovi
4
1
|
06.04.2014 15:30 | Mladost (DK) | 4 : 1 | Beli Orlovi | |||||
06.04
15:30
Sloga
UÅ”Äe
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Sloga | 2 : 0 | UÅ”Äe | |||||
06.04
15:30
Omladinac
Mladi radnik
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Omladinac | 1 : 1 | Mladi radnik |
06.04
15:30
Sloga
OFK Ribare
2
1
|
06.04.2014 15:30 | Sloga | 2 : 1 | OFK Ribare | |||||
06.04
15:30
SebeÄevac
Rasina
2
1
|
06.04.2014 15:30 | SebeÄevac | 2 : 1 | Rasina | |||||
06.04
15:30
BSK
DuÅ”an RistiÄ
0
1
|
06.04.2014 15:30 | BSK | 0 : 1 | DuÅ”an RistiÄ | |||||
06.04
15:30
Parunovac
Gornji StepoÅ”
2
1
|
06.04.2014 15:30 | Parunovac | 2 : 1 | Gornji StepoÅ” | |||||
06.04
15:30
Mudrakovac
13. April
3
1
|
06.04.2014 15:30 | Mudrakovac | 3 : 1 | 13. April | |||||
06.04
15:30
Dedina
Kapidžija
0
3
|
06.04.2014 15:30 | Dedina | 0 : 3 | Kapidžija | |||||
06.04
15:30
Kupci
Dvorane
3
0
|
06.04.2014 15:30 | Kupci | 3 : 0 | Dvorane |
06.04
16:00
Omladinac
Velika Vrbica
6
1
|
06.04.2014 16:00 | Omladinac | 6 : 1 | Velika Vrbica | |||||
06.04
16:00
KoÄa AndjelkoviÄ
Lokomotiva
5
0
|
06.04.2014 16:00 | KoÄa AndjelkoviÄ | 5 : 0 | Lokomotiva | |||||
06.04
16:00
Mala Vrbica 1958
Pontes
4
1
|
06.04.2014 16:00 | Mala Vrbica 1958 | 4 : 1 | Pontes | |||||
06.04
16:00
Rtkovo
Egeta
0
4
|
06.04.2014 16:00 | Rtkovo | 0 : 4 | Egeta |
06.04
16:00
Äubra
Vidrovac
0
3
|
06.04.2014 16:00 | Äubra | 0 : 3 | Vidrovac | |||||
06.04
16:00
Polet
Slatina
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Polet | 1 : 0 | Slatina | |||||
06.04
11:00
OFK TamniÄ
Deli Jovan
0
6
|
06.04.2014 11:00 | OFK TamniÄ | 0 : 6 | Deli Jovan | |||||
06.04
16:00
ReÄka
Kovilovo
1
3
|
06.04.2014 16:00 | ReÄka | 1 : 3 | Kovilovo | |||||
06.04
16:00
Urovica
MiloŔevo
1
1
|
06.04.2014 16:00 | Urovica | 1 : 1 | MiloŔevo | |||||
06.04
16:00
Srbovo
OFK Sikole
2
0
|
06.04.2014 16:00 | Srbovo | 2 : 0 | OFK Sikole | |||||
06.04
16:00
Ratar
GraniÄar
3
3
|
06.04.2014 16:00 | Ratar | 3 : 3 | GraniÄar |
06.04
15:30
Slemen
Palilulac
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Slemen | 1 : 2 | Palilulac | |||||
06.04
15:30
Omladinac
Rtanj
3
2
|
06.04.2014 15:30 | Omladinac | 3 : 2 | Rtanj | |||||
06.04
15:30
Pobeda
Sloboda 2013
4
0
|
06.04.2014 15:30 | Pobeda | 4 : 0 | Sloboda 2013 |
06.04
16:00
GraniÄar
Å ljivar
2
3
|
06.04.2014 16:00 | GraniÄar | 2 : 3 | Å ljivar |
06.04
16:00
Pobeda
Unirea
0
3
|
06.04.2014 16:00 | Pobeda | 0 : 3 | Unirea | |||||
06.04
16:00
Polet
Glogonj
3
2
|
06.04.2014 16:00 | Polet | 3 : 2 | Glogonj | |||||
06.04
16:00
Spartak
Mladost (V)
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Spartak | 1 : 0 | Mladost (V) | |||||
06.04
16:00
Omladinac (O)
Jedinstvo SteviÄ
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Omladinac (O) | 2 : 1 | Jedinstvo SteviÄ |
06.04
16:00
Plavi Dunav 1932
BSK BavaniŔte
2
2
|
06.04.2014 16:00 | Plavi Dunav 1932 | 2 : 2 | BSK BavaniŔte | |||||
06.04
16:00
Stari TamiÅ”
Borac (P)
6
1
|
06.04.2014 16:00 | Stari TamiÅ” | 6 : 1 | Borac (P) | |||||
06.04
16:00
Dolovo
Omladinac (D)
3
3
|
06.04.2014 16:00 | Dolovo | 3 : 3 | Omladinac (D) | |||||
06.04
16:00
BuduÄnost (BB)
Strela
2
2
|
06.04.2014 16:00 | BuduÄnost (BB) | 2 : 2 | Strela |
06.04
16:00
Å evac
KaraÅ” (J)
1
1
|
06.04.2014 16:00 | Å evac | 1 : 1 | KaraÅ” (J) | |||||
06.04
16:00
HajduÄica
Partizan (K)
3
1
|
06.04.2014 16:00 | HajduÄica | 3 : 1 | Partizan (K) | |||||
06.04
16:00
Hajduk
Potporanj
3
2
|
06.04.2014 16:00 | Hajduk | 3 : 2 | Potporanj | |||||
06.04
16:00
KaraÅ” (K)
Borac (VG)
0
1
|
06.04.2014 16:00 | KaraÅ” (K) | 0 : 1 | Borac (VG) | |||||
06.04
16:00
Ratar
Dobrica
4
2
|
06.04.2014 16:00 | Ratar | 4 : 2 | Dobrica | |||||
06.04
16:00
Vinogradar
Jedinstvo
2
2
|
06.04.2014 16:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Jedinstvo | |||||
06.04
16:00
Borac (VS)
Dunav
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Borac (VS) | 1 : 0 | Dunav |
06.04
16:30
GraniÄar
Jedinstvo (M)
3
0
|
06.04.2014 16:30 | GraniÄar | 3 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
06.04
16:30
HorgoÅ” 1911
Jedinstvo (SK)
1
1
|
06.04.2014 16:30 | HorgoÅ” 1911 | 1 : 1 | Jedinstvo (SK) | |||||
06.04
16:30
Jadran
Tromedja
9
1
|
06.04.2014 16:30 | Jadran | 9 : 1 | Tromedja |
06.04
16:30
ÄurÄin
Bratstvo
0
0
|
06.04.2014 16:30 | ÄurÄin | 0 : 0 | Bratstvo | |||||
06.04
16:30
Lokomotiva
Solid
3
5
|
06.04.2014 16:30 | Lokomotiva | 3 : 5 | Solid | |||||
06.04
16:30
Elektrovojvodina
Bikovo
2
0
|
06.04.2014 16:30 | Elektrovojvodina | 2 : 0 | Bikovo | |||||
06.04
16:30
Udarnik
Hajduk
0
2
|
06.04.2014 16:30 | Udarnik | 0 : 2 | Hajduk |
06.04
EÄÅ”eg
Mladost 1952
0
3
|
06.04.2014 | EÄÅ”eg | 0 : 3 | Mladost 1952 | |||||
06.04
MiÄunovo
Tomislavci
1
1
|
06.04.2014 | MiÄunovo | 1 : 1 | Tomislavci | |||||
06.04
Sloboda
Pobeda
2
2
|
06.04.2014 | Sloboda | 2 : 2 | Pobeda |
06.04
15:30
Mladost
OFK Klek
5
2
|
06.04.2014 15:30 | Mladost | 5 : 2 | OFK Klek | |||||
06.04
15:30
Proleter 2006
RadniÄki Ratar
0
0
|
06.04.2014 15:30 | Proleter 2006 | 0 : 0 | RadniÄki Ratar | |||||
06.04
15:30
Naftagas
Borac
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Naftagas | 1 : 0 | Borac | |||||
06.04
15:30
ŽFK Banat-BagljaŔ
Zlatica
1
0
|
06.04.2014 15:30 | ŽFK Banat-BagljaŔ | 1 : 0 | Zlatica | |||||
06.04
15:30
Lehel
Banat
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Lehel | 2 : 0 | Banat | |||||
06.04
15:30
OFK Gradnulica
Omladinac
1
0
|
06.04.2014 15:30 | OFK Gradnulica | 1 : 0 | Omladinac |
06.04
15:30
2. Oktobar
Polet
2
3
|
06.04.2014 15:30 | 2. Oktobar | 2 : 3 | Polet | |||||
06.04
15:30
Borac
ŽAK
0
3
|
06.04.2014 15:30 | Borac | 0 : 3 | ŽAK | |||||
06.04
15:30
Napredak
Delija
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Napredak | 1 : 1 | Delija |
06.04
15:30
BuduÄnost
1.Oktobar
1
5
|
06.04.2014 15:30 | BuduÄnost | 1 : 5 | 1.Oktobar | |||||
06.04
15:30
Napredak
Progresul
3
0
|
06.04.2014 15:30 | Napredak | 3 : 0 | Progresul | |||||
06.04
15:30
Roham
Bega
8
0
|
06.04.2014 15:30 | Roham | 8 : 0 | Bega | |||||
06.04
15:30
Proleter
Olimpija
2
3
|
06.04.2014 15:30 | Proleter | 2 : 3 | Olimpija |
06.04
15:30
Rastina 1918
Rusin
1
5
|
06.04.2014 15:30 | Rastina 1918 | 1 : 5 | Rusin | |||||
06.04
15:30
Lipar
Dinamo
4
0
|
06.04.2014 15:30 | Lipar | 4 : 0 | Dinamo | |||||
06.04
15:30
Dunav
GraniÄar
3
1
|
06.04.2014 15:30 | Dunav | 3 : 1 | GraniÄar | |||||
06.04
15:30
OFK Å ikara
Panonija
1
0
|
06.04.2014 15:30 | OFK Å ikara | 1 : 0 | Panonija | |||||
06.04
15:30
Jedinstvo 1947
OFK Metalac
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Jedinstvo 1947 | 1 : 2 | OFK Metalac | |||||
06.04
15:30
Jedinstvo
Aleksa Å antiÄ
1
4
|
06.04.2014 15:30 | Jedinstvo | 1 : 4 | Aleksa Å antiÄ | |||||
06.04
15:30
Partizan
RadniÄki 1918
3
2
|
06.04.2014 15:30 | Partizan | 3 : 2 | RadniÄki 1918 |
06.04
16:00
Jedinstvo (P)
FruŔkogorac
3
0
|
06.04.2014 16:00 | Jedinstvo (P) | 3 : 0 | FruŔkogorac | |||||
06.04
16:00
Napredak (P)
Sremac
3
0
|
06.04.2014 16:00 | Napredak (P) | 3 : 0 | Sremac | |||||
06.04
16:00
PSK Putinci
Napredak (Ž)
1
0
|
06.04.2014 16:00 | PSK Putinci | 1 : 0 | Napredak (Ž) | |||||
06.04
10:00
FruŔka Gora
Sloga MilŔped
1
1
|
06.04.2014 10:00 | FruŔka Gora | 1 : 1 | Sloga MilŔped | |||||
06.04
16:00
Sloven
Å umar
6
0
|
06.04.2014 16:00 | Sloven | 6 : 0 | Å umar | |||||
06.04
16:00
GraniÄar
Dunav
2
0
|
06.04.2014 16:00 | GraniÄar | 2 : 0 | Dunav | |||||
06.04
16:00
Podunavac
Jedinstvo (R)
2
0
|
06.04.2014 16:00 | Podunavac | 2 : 0 | Jedinstvo (R) |
06.04
17:30
GraniÄar (K)
Hajduk
2
3
|
06.04.2014 17:30 | GraniÄar (K) | 2 : 3 | Hajduk | |||||
06.04
17:30
Jedinstvo (M)
FruŔkogorac (K)
3
1
|
06.04.2014 17:30 | Jedinstvo (M) | 3 : 1 | FruŔkogorac (K) | |||||
06.04
17:30
Srem
OFK BaÄinci
2
0
|
06.04.2014 17:30 | Srem | 2 : 0 | OFK BaÄinci | |||||
06.04
17:30
Omladinac (M)
Sloboda
2
1
|
06.04.2014 17:30 | Omladinac (M) | 2 : 1 | Sloboda | |||||
06.04
17:30
OFK Zeka BuljubaŔa
Borac (M)
7
1
|
06.04.2014 17:30 | OFK Zeka BuljubaŔa | 7 : 1 | Borac (M) | |||||
06.04
17:30
Napredak (V)
SinÄeliÄ
5
0
|
06.04.2014 17:30 | Napredak (V) | 5 : 0 | SinÄeliÄ |
06.04
15:30
Susek
Tatra
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Susek | 1 : 2 | Tatra | |||||
06.04
15:30
Sirig
Sremac Beomal
3
0
|
06.04.2014 15:30 | Sirig | 3 : 0 | Sremac Beomal | |||||
06.04
15:30
FruŔkogorac
Omladinac
3
4
|
06.04.2014 15:30 | FruŔkogorac | 3 : 4 | Omladinac | |||||
06.04
15:30
Proleter
Vinogradar
3
3
|
06.04.2014 15:30 | Proleter | 3 : 3 | Vinogradar |
06.04
15:00
Jedinstvo (Gosp.)
Hajduk (Gard.)
3
0
|
06.04.2014 15:00 | Jedinstvo (Gosp.) | 3 : 0 | Hajduk (Gard.) | |||||
06.04
15:00
Mladost (RadiÄ.)
ObiliÄ (Zmajevo)
0
6
|
06.04.2014 15:00 | Mladost (RadiÄ.) | 0 : 6 | ObiliÄ (Zmajevo) | |||||
06.04
15:00
Jedinstvo (B.P.S.)
Titel
1
7
|
06.04.2014 15:00 | Jedinstvo (B.P.S.) | 1 : 7 | Titel | |||||
06.04
15:00
BaÄka (ÄurÄ.)
Mladost Radost (Srbob)
0
7
|
06.04.2014 15:00 | BaÄka (ÄurÄ.) | 0 : 7 | Mladost Radost (Srbob) | |||||
06.04
15:00
BeÄej 1918
MiletiÄ (MoÅ”orin)
6
2
|
06.04.2014 15:00 | BeÄej 1918 | 6 : 2 | MiletiÄ (MoÅ”orin) | |||||
06.04
15:00
Napredak (Nadalj)
Sloga (Lok)
5
0
|
06.04.2014 15:00 | Napredak (Nadalj) | 5 : 0 | Sloga (Lok) | |||||
06.04
15:00
Hajduk (Äurug)
ObiliÄ (Vilovo)
6
0
|
06.04.2014 15:00 | Hajduk (Äurug) | 6 : 0 | ObiliÄ (Vilovo) | |||||
06.04
15:00
Iskra (Kucura)
BuduÄnost (S.S.)
0
4
|
06.04.2014 15:00 | Iskra (Kucura) | 0 : 4 | BuduÄnost (S.S.) |
06.04
16:00
MagliÄ
Slavija
3
2
|
06.04.2014 16:00 | MagliÄ | 3 : 2 | Slavija | |||||
06.04
16:00
BaÄki Hajduk
Hercegovac
0
0
|
06.04.2014 16:00 | BaÄki Hajduk | 0 : 0 | Hercegovac | |||||
06.04
16:00
BaÄka
Krila Krajine
2
2
|
06.04.2014 16:00 | BaÄka | 2 : 2 | Krila Krajine |
06.04
16:00
SindjeliÄ 2012
Novi Beograd
3
0
|
06.04.2014 16:00 | SindjeliÄ 2012 | 3 : 0 | Novi Beograd | |||||
06.04
16:00
Å umadinac
BUSK
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Å umadinac | 1 : 0 | BUSK | |||||
06.04
16:00
Borac
Institut
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Borac | 1 : 0 | Institut |
06.04
16:00
Pobednik
Mladost
1
4
|
06.04.2014 16:00 | Pobednik | 1 : 4 | Mladost | |||||
06.04
16:00
Crvenka
Mladi proleter
1
2
|
06.04.2014 16:00 | Crvenka | 1 : 2 | Mladi proleter | |||||
06.04
16:00
Dunav
Sparta
6
2
|
06.04.2014 16:00 | Dunav | 6 : 2 | Sparta | |||||
06.04
16:00
Pionir
Dunavac
1
3
|
06.04.2014 16:00 | Pionir | 1 : 3 | Dunavac |
06.04
16:30
Mladi Borac
OFK Burovo
0
8
|
06.04.2014 16:30 | Mladi Borac | 0 : 8 | OFK Burovo | |||||
06.04
16:30
Polet
Mladi radnik
2
0
|
06.04.2014 16:30 | Polet | 2 : 0 | Mladi radnik | |||||
06.04
16:30
OFK BuduÄnost
Dimitrije TucoviÄ
2
1
|
06.04.2014 16:30 | OFK BuduÄnost | 2 : 1 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
06.04
16:30
Bistrica
Å umadija (MC)
0
2
|
06.04.2014 16:30 | Bistrica | 0 : 2 | Å umadija (MC) |
06.04
16:00
Beljina
Barajevo
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Beljina | 2 : 1 | Barajevo | |||||
06.04
16:00
LisoviÄ 1977
RuŔanj
1
0
|
06.04.2014 16:00 | LisoviÄ 1977 | 1 : 0 | RuÅ”anj | |||||
06.04
16:00
Borac
OFK Meljak
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Borac | 2 : 1 | OFK Meljak |
06.04
16:00
VukiÄevica
Belo Polje
2
1
|
06.04.2014 16:00 | VukiÄevica | 2 : 1 | Belo Polje | |||||
06.04
16:00
Polet
Trstenica
6
0
|
06.04.2014 16:00 | Polet | 6 : 0 | Trstenica | |||||
06.04
16:00
Zadrugar
Omladinac
0
7
|
06.04.2014 16:00 | Zadrugar | 0 : 7 | Omladinac | |||||
06.04
16:00
Jedinstvo
Urovci
5
1
|
06.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 5 : 1 | Urovci | |||||
06.04
16:00
Poljane
Rvati
2
3
|
06.04.2014 16:00 | Poljane | 2 : 3 | Rvati |
06.04
16:00
Senaja
ŠepŔin
1
2
|
06.04.2014 16:00 | Senaja | 1 : 2 | ŠepŔin | |||||
06.04
16:00
IvanÄa
Markovac
1
0
|
06.04.2014 16:00 | IvanÄa | 1 : 0 | Markovac | |||||
06.04
16:00
Napredak
Borac
1
2
|
06.04.2014 16:00 | Napredak | 1 : 2 | Borac | |||||
06.04
12:00
Omladinac
RadniÄki PDM
3
4
|
06.04.2014 12:00 | Omladinac | 3 : 4 | RadniÄki PDM |
06.04
16:00
Pinosava
Hajduk
4
0
|
06.04.2014 16:00 | Pinosava | 4 : 0 | Hajduk | |||||
06.04
16:00
Heroj 1925
OFK Mladost
3
0
|
06.04.2014 16:00 | Heroj 1925 | 3 : 0 | OFK Mladost |
06.04
16:30
Progorelica
Omladinac
3
1
|
06.04.2014 16:30 | Progorelica | 3 : 1 | Omladinac | |||||
06.04
16:30
Studen Vitez
BuduÄnost
0
0
|
06.04.2014 16:30 | Studen Vitez | 0 : 0 | BuduÄnost |
06.04
16:30
Real
ZgodaÄica
7
0
|
06.04.2014 16:30 | Real | 7 : 0 | ZgodaÄica | |||||
06.04
16:30
Borac (A)
Jovo Kursula
4
1
|
06.04.2014 16:30 | Borac (A) | 4 : 1 | Jovo Kursula | |||||
06.04
16:30
Jedinstvo
MiloÄajac
6
2
|
06.04.2014 16:30 | Jedinstvo | 6 : 2 | MiloÄajac |
06.04
15:30
Mladost (R)
Omladinac B
0
3
|
06.04.2014 15:30 | Mladost (R) | 0 : 3 | Omladinac B | |||||
06.04
15:30
Jedinstvo
Napredak
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Napredak | |||||
06.04
15:30
Manastirica
Vukan
4
3
|
06.04.2014 15:30 | Manastirica | 4 : 3 | Vukan |
06.04
11:00
B.S.K.
Sloga 1952
0
7
|
06.04.2014 11:00 | B.S.K. | 0 : 7 | Sloga 1952 | |||||
06.04
15:30
7 juli
Äokordin
1
0
|
06.04.2014 15:30 | 7 juli | 1 : 0 | Äokordin | |||||
06.04
15:30
Burovac
Laolac
3
0
|
06.04.2014 15:30 | Burovac | 3 : 0 | Laolac |
06.04
15:30
Mlava
Borac
1
3
|
06.04.2014 15:30 | Mlava | 1 : 3 | Borac |
06.04
Radnik
BuduÄnost (A)
1
0
|
06.04.2014 | Radnik | 1 : 0 | BuduÄnost (A) | |||||
06.04
Sloga (VS)
Stig (C)
1
1
|
06.04.2014 | Sloga (VS) | 1 : 1 | Stig (C) |
06.04
15:30
Usije
Carevac
2
7
|
06.04.2014 15:30 | Usije | 2 : 7 | Carevac | |||||
06.04
15:30
Ram
ElektriÄar
1
3
|
06.04.2014 15:30 | Ram | 1 : 3 | ElektriÄar | |||||
06.04
15:30
Srednjevo
Kumane
0
4
|
06.04.2014 15:30 | Srednjevo | 0 : 4 | Kumane | |||||
06.04
15:30
BariÄ
RadniÄki
2
3
|
06.04.2014 15:30 | BariÄ | 2 : 3 | RadniÄki | |||||
06.04
15:30
OFK Vinci
Pek
2
1
|
06.04.2014 15:30 | OFK Vinci | 2 : 1 | Pek | |||||
06.04
15:30
MrÄkovac
Žika MarkoviÄ UÄa
0
3
|
06.04.2014 15:30 | MrÄkovac | 0 : 3 | Žika MarkoviÄ UÄa | |||||
06.04
15:30
GraniÄar 2013
Desine
6
0
|
06.04.2014 15:30 | GraniÄar 2013 | 6 : 0 | Desine | |||||
06.04
15:30
Polet
OFK BraniÄevo
2
3
|
06.04.2014 15:30 | Polet | 2 : 3 | OFK BraniÄevo |
06.04
15:30
Proleter
Dunavac
2
0
|
06.04.2014 15:30 | Proleter | 2 : 0 | Dunavac | |||||
06.04
15:30
Sloga (D)
Napredak 1947
0
2
|
06.04.2014 15:30 | Sloga (D) | 0 : 2 | Napredak 1947 | |||||
06.04
15:30
Sopot
Dunav
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Sopot | 1 : 0 | Dunav | |||||
06.04
15:30
Sloga (L)
Metalac
2
1
|
06.04.2014 15:30 | Sloga (L) | 2 : 1 | Metalac | |||||
06.04
15:30
Pobeda
Napredak 1934
0
2
|
06.04.2014 15:30 | Pobeda | 0 : 2 | Napredak 1934 | |||||
06.04
15:30
Zemljoradnik
Sloga 1936
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Zemljoradnik | 1 : 1 | Sloga 1936 | |||||
06.04
15:30
Dizel
Mip Majdan
3
2
|
06.04.2014 15:30 | Dizel | 3 : 2 | Mip Majdan |
06.04
16:00
Homolje
Radenka
4
4
|
06.04.2014 16:00 | Homolje | 4 : 4 | Radenka | |||||
06.04
16:00
Sloga
Neresnica
8
2
|
06.04.2014 16:00 | Sloga | 8 : 2 | Neresnica |
06.04
16:00
Mladost 2013
Vojvoda Stepa StepanoviÄ
2
3
|
06.04.2014 16:00 | Mladost 2013 | 2 : 3 | Vojvoda Stepa StepanoviÄ | |||||
06.04
16:00
Sloga TrgoŔped
Hajduk
3
1
|
06.04.2014 16:00 | Sloga TrgoŔped | 3 : 1 | Hajduk | |||||
06.04
11:00
Petrovac 74
Sloga Ridj
1
0
|
06.04.2014 11:00 | Petrovac 74 | 1 : 0 | Sloga Ridj | |||||
06.04
11:00
Skupljen 2013
Žika
1
0
|
06.04.2014 11:00 | Skupljen 2013 | 1 : 0 | Žika | |||||
06.04
11:00
Polet
Mladost PB
1
2
|
06.04.2014 11:00 | Polet | 1 : 2 | Mladost PB | |||||
06.04
16:00
Krnule 09
Dragojevac
3
2
|
06.04.2014 16:00 | Krnule 09 | 3 : 2 | Dragojevac |
06.04
11:00
CrnÄa
Sloga DB
4
0
|
06.04.2014 11:00 | CrnÄa | 4 : 0 | Sloga DB | |||||
06.04
13:00
Grabovica
OFK Donja Ljubovidja
1
1
|
06.04.2014 13:00 | Grabovica | 1 : 1 | OFK Donja Ljubovidja | |||||
06.04
15:00
Azbukovica
ÄobanÄe
0
2
|
06.04.2014 15:00 | Azbukovica | 0 : 2 | ÄobanÄe |
06.04
15:30
Orao
Toplica
2
9
|
06.04.2014 15:30 | Orao | 2 : 9 | Toplica | |||||
06.04
15:30
Gornji Lajkovac
Mladost
0
2
|
06.04.2014 15:30 | Gornji Lajkovac | 0 : 2 | Mladost | |||||
06.04
12:30
VeliŔevac
Proleter
9
2
|
06.04.2014 12:30 | VeliŔevac | 9 : 2 | Proleter | |||||
06.04
15:30
PopadiÄ
Mionica
1
1
|
06.04.2014 15:30 | PopadiÄ | 1 : 1 | Mionica | |||||
06.04
15:30
Gornji MuÅ”iÄ
Komanice
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Gornji MuÅ”iÄ | 1 : 2 | Komanice |
06.04
Lukavac
OFK Povlen
1
0
|
06.04.2014 | Lukavac | 1 : 0 | OFK Povlen | |||||
06.04
KoteŔica
Borac
3
1
|
06.04.2014 | KoteŔica | 3 : 1 | Borac | |||||
06.04
15:30
Mladost
Mali korak
2
2
|
06.04.2014 15:30 | Mladost | 2 : 2 | Mali korak |
06.04
11:00
Sloga
NepriÄava
4
1
|
06.04.2014 11:00 | Sloga | 4 : 1 | NepriÄava | |||||
06.04
16:00
Dimitrije TucoviÄ
Strmovo 1968
1
1
|
06.04.2014 16:00 | Dimitrije TucoviÄ | 1 : 1 | Strmovo 1968 |
06.04
16:00
Jedinstvo
Vrelo
4
1
|
06.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Vrelo | |||||
06.04
16:00
Kolubara
Crvena Jabuka
2
2
|
06.04.2014 16:00 | Kolubara | 2 : 2 | Crvena Jabuka | |||||
06.04
16:00
Brgule
Sloga
1
2
|
06.04.2014 16:00 | Brgule | 1 : 2 | Sloga | |||||
06.04
16:00
Radnik
Vukona
3
0
|
06.04.2014 16:00 | Radnik | 3 : 0 | Vukona |
06.04
16:00
Pambukovica
ÄuÄuge
2
2
|
06.04.2014 16:00 | Pambukovica | 2 : 2 | ÄuÄuge | |||||
06.04
16:00
OFK Paljuvi
Sloga
4
1
|
06.04.2014 16:00 | OFK Paljuvi | 4 : 1 | Sloga | |||||
06.04
16:00
Dokmir
MurgaÅ” 2012
1
4
|
06.04.2014 16:00 | Dokmir | 1 : 4 | MurgaÅ” 2012 | |||||
06.04
16:00
ÄorÄe BodinoviÄ
Å arbane
1
0
|
06.04.2014 16:00 | ÄorÄe BodinoviÄ | 1 : 0 | Å arbane |
06.04
10:00
JaŔunja
Gornje Krajince
2
3
|
06.04.2014 10:00 | JaŔunja | 2 : 3 | Gornje Krajince | |||||
06.04
11:00
Napredak
Jedinstvo
5
0
|
06.04.2014 11:00 | Napredak | 5 : 0 | Jedinstvo |
06.04
16:00
Osaonica
Jedinstvo
1
1
|
06.04.2014 16:00 | Osaonica | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.04
16:00
Ribnik
Lipar
5
0
|
06.04.2014 16:00 | Ribnik | 5 : 0 | Lipar | |||||
06.04
16:00
Trnava
Dražmirovac
6
1
|
06.04.2014 16:00 | Trnava | 6 : 1 | Dražmirovac | |||||
06.04
16:00
Morava (KS)
Sloboda
4
0
|
06.04.2014 16:00 | Morava (KS) | 4 : 0 | Sloboda | |||||
06.04
16:00
Partizan (G)
Partizan (M)
6
1
|
06.04.2014 16:00 | Partizan (G) | 6 : 1 | Partizan (M) |
06.04
16:30
Popovac
ŽelezniÄar
1
2
|
06.04.2014 16:30 | Popovac | 1 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
06.04
16:30
Mladost (GM)
Moravac
0
1
|
06.04.2014 16:30 | Mladost (GM) | 0 : 1 | Moravac | |||||
06.04
16:30
Vihor
Heroj
0
1
|
06.04.2014 16:30 | Vihor | 0 : 1 | Heroj | |||||
06.04
16:30
Sloboda
OFK Borac
1
1
|
06.04.2014 16:30 | Sloboda | 1 : 1 | OFK Borac | |||||
06.04
16:30
ISK Izvor
BuduÄnost (L)
1
0
|
06.04.2014 16:30 | ISK Izvor | 1 : 0 | BuduÄnost (L) |
06.04
15:00
Kostrež
Velika Morava
5
1
|
06.04.2014 15:00 | Kostrež | 5 : 1 | Velika Morava | |||||
06.04
15:00
ÄukariÄki
Gradac
2
3
|
06.04.2014 15:00 | ÄukariÄki | 2 : 3 | Gradac |
06.04
15:00
FK Stari Trstenik
Stara ÄarÅ”ija
3
0
|
06.04.2014 15:00 | FK Stari Trstenik | 3 : 0 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
06.04
15:00
Vinogradar
Borjak 2013
0
3
|
06.04.2014 15:00 | Vinogradar | 0 : 3 | Borjak 2013 | |||||
06.04
15:00
Topoljak
Stragari
4
0
|
06.04.2014 15:00 | Topoljak | 4 : 0 | Stragari |
06.04
15:00
Žabare
Konjuh
3
0
|
06.04.2014 15:00 | Žabare | 3 : 0 | Konjuh | |||||
06.04
15:00
Pasjak 2013
Globoder
1
1
|
06.04.2014 15:00 | Pasjak 2013 | 1 : 1 | Globoder | |||||
06.04
15:00
Gaglovo
Srnje
1
1
|
06.04.2014 15:00 | Gaglovo | 1 : 1 | Srnje | |||||
06.04
15:00
KruŔevica
MeŔevo
5
1
|
06.04.2014 15:00 | KruŔevica | 5 : 1 | MeŔevo |
06.04
15:30
Modrica
Zmajevac
5
2
|
06.04.2014 15:30 | Modrica | 5 : 2 | Zmajevac | |||||
06.04
15:30
Å titari
Bukovica
3
3
|
06.04.2014 15:30 | Å titari | 3 : 3 | Bukovica | |||||
06.04
15:30
OFK BuduÄnost
Zdravinje
4
2
|
06.04.2014 15:30 | OFK BuduÄnost | 4 : 2 | Zdravinje | |||||
06.04
15:30
TrmÄare
Lipovac
2
2
|
06.04.2014 15:30 | TrmÄare | 2 : 2 | Lipovac | |||||
06.04
15:30
Polet (Å )
Drugari
0
0
|
06.04.2014 15:30 | Polet (Å ) | 0 : 0 | Drugari | |||||
06.04
15:30
Polet (K)
Rasinac
3
0
|
06.04.2014 15:30 | Polet (K) | 3 : 0 | Rasinac | |||||
06.04
15:30
Jablanica
Grkljane
0
5
|
06.04.2014 15:30 | Jablanica | 0 : 5 | Grkljane |
06.04
16:00
Vojvodina
Sloga
2
1
|
06.04.2014 16:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Sloga | |||||
06.04
16:00
JanoŔik
Banat
2
3
|
06.04.2014 16:00 | JanoŔik | 2 : 3 | Banat |
06.04
15:30
Proleter
MSK
0
0
|
06.04.2014 15:30 | Proleter | 0 : 0 | MSK | |||||
06.04
15:30
TamiÅ”
Sloga
3
1
|
06.04.2014 15:30 | TamiÅ” | 3 : 1 | Sloga | |||||
06.04
15:30
ASK
Jedinstvo
1
1
|
06.04.2014 15:30 | ASK | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
06.04
15:30
OFK StajiÄevo
Mladost
6
1
|
06.04.2014 15:30 | OFK StajiÄevo | 6 : 1 | Mladost |
06.04
15:30
Vojvodina
Borac (S)
0
0
|
06.04.2014 15:30 | Vojvodina | 0 : 0 | Borac (S) | |||||
06.04
15:30
Sremac
KruŔedol
1
2
|
06.04.2014 15:30 | Sremac | 1 : 2 | KruŔedol | |||||
06.04
15:30
Mladost (P)
Mladost (B)
0
3
|
06.04.2014 15:30 | Mladost (P) | 0 : 3 | Mladost (B) | |||||
06.04
15:30
FruŔkogorac
Car UroÅ”
3
1
|
06.04.2014 15:30 | FruŔkogorac | 3 : 1 | Car UroŔ | |||||
06.04
15:30
Borac (K)
Sloga
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Borac (K) | 1 : 0 | Sloga | |||||
06.04
15:30
Polet
OFK Kraljevci
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Polet | 1 : 1 | OFK Kraljevci | |||||
06.04
15:30
Planinac
27. Oktobar
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Planinac | 1 : 0 | 27. Oktobar |
06.04
15:30
Lovac
GraniÄar
0
1
|
06.04.2014 15:30 | Lovac | 0 : 1 | GraniÄar | |||||
06.04
15:30
Kameni
Sloboda
4
2
|
06.04.2014 15:30 | Kameni | 4 : 2 | Sloboda | |||||
06.04
15:30
Borac
Polet
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Borac | 1 : 0 | Polet | |||||
06.04
15:30
Srem
Mladost
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Srem | 1 : 0 | Mladost | |||||
06.04
15:30
OFK BrestaÄ
Sloga
3
3
|
06.04.2014 15:30 | OFK BrestaÄ | 3 : 3 | Sloga |
06.04
Napredak
BSK
0
7
|
06.04.2014 | Napredak | 0 : 7 | BSK | |||||
06.04
FruŔkogorac
Borac (VR)
2
0
|
06.04.2014 | FruŔkogorac | 2 : 0 | Borac (VR) | |||||
06.04
Grgurevci
Borac (R)
1
1
|
06.04.2014 | Grgurevci | 1 : 1 | Borac (R) | |||||
06.04
Planinac
Sloga (Ä)
0
2
|
06.04.2014 | Planinac | 0 : 2 | Sloga (Ä) | |||||
06.04
Sremac
Sloga (Z-I)
3
0
|
06.04.2014 | Sremac | 3 : 0 | Sloga (Z-I) |
06.04
16:00
Jednota
Borac
0
3
|
06.04.2014 16:00 | Jednota | 0 : 3 | Borac | |||||
06.04
16:00
Omladinac
Sremac
1
5
|
06.04.2014 16:00 | Omladinac | 1 : 5 | Sremac | |||||
06.04
16:00
GraniÄar
Bratstvo
2
0
|
06.04.2014 16:00 | GraniÄar | 2 : 0 | Bratstvo | |||||
06.04
16:00
Jedinstvo
OFK Bingula
1
0
|
06.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | OFK Bingula |
06.04
16:00
NeŔtin
Slavija
6
0
|
06.04.2014 16:00 | NeŔtin | 6 : 0 | Slavija | |||||
06.04
16:00
Proleter
Sloga
2
2
|
06.04.2014 16:00 | Proleter | 2 : 2 | Sloga | |||||
06.04
16:00
NaŔa Zvezda
Borac
1
1
|
06.04.2014 16:00 | NaŔa Zvezda | 1 : 1 | Borac | |||||
06.04
16:00
Mladost
Vajska
1
3
|
06.04.2014 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Vajska |
06.04
15:30
Cetinje
Bratstvo
0
1
|
06.04.2014 15:30 | Cetinje | 0 : 1 | Bratstvo | |||||
06.04
15:30
Kom
Arsenal
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Kom | 1 : 1 | Arsenal | |||||
06.04
15:30
Jedinstvo
Jezero
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Jedinstvo | 1 : 1 | Jezero | |||||
06.04
15:30
Zabjelo
Berane
1
1
|
06.04.2014 15:30 | Zabjelo | 1 : 1 | Berane | |||||
06.04
15:30
Igalo
Zora
0
1
|
06.04.2014 15:30 | Igalo | 0 : 1 | Zora | |||||
06.04
15:30
Ibar
Bokelj
1
0
|
06.04.2014 15:30 | Ibar | 1 : 0 | Bokelj |
06.04
15:00
Sloboda (MG)
Rudar
5
0
|
06.04.2014 15:00 | Sloboda (MG) | 5 : 0 | Rudar |
06.04
18:00
ÄukariÄki
Napredak
1
0
|
06.04.2014 18:00 | ÄukariÄki | 1 : 0 | Napredak |
06.04
15:30
Bežanija
Borac
2
2
|
06.04.2014 15:30 | Bežanija | 2 : 2 | Borac | |||||
06.04
15:30
SindjeliÄ
Jedinstvo Putevi
0
0
|
06.04.2014 15:30 | SindjeliÄ | 0 : 0 | Jedinstvo Putevi |
06.04
15:30
ŽFK Užice
Gradac
1
1
|
06.04.2014 15:30 | ŽFK Užice | 1 : 1 | Gradac | |||||
06.04
15:30
ŽFK Jerina
Unafortuna 04
4
1
|
06.04.2014 15:30 | ŽFK Jerina | 4 : 1 | Unafortuna 04 | |||||
06.04
15:30
ŽFK BukoviÄka Banja
Slatke male
1
5
|
06.04.2014 15:30 | ŽFK BukoviÄka Banja | 1 : 5 | Slatke male |
06.04
15:30
BuduÄnost
Polet
1
4
|
06.04.2014 15:30 | BuduÄnost | 1 : 4 | Polet | |||||
06.04
16:00
Metalmania
Sremice
3
2
|
06.04.2014 16:00 | Metalmania | 3 : 2 | Sremice | |||||
06.04
16:00
RadniÄki 1919
Rubin
3
3
|
06.04.2014 16:00 | RadniÄki 1919 | 3 : 3 | Rubin | |||||
06.04
12:00
ŽelezniÄar
Kikinda
10
0
|
06.04.2014 12:00 | ŽelezniÄar | 10 : 0 | Kikinda |
06.04
13:00
OFK Beograd
Borac
2
0
|
06.04.2014 13:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | Borac | |||||
06.04
14:30
Novi Pazar
Vojvodina
1
2
|
06.04.2014 14:30 | Novi Pazar | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
06.04
13:00
RadniÄki 1923
RadniÄki (P)
3
2
|
06.04.2014 13:00 | RadniÄki 1923 | 3 : 2 | RadniÄki (P) | |||||
06.04
12:00
Rad
Sloboda Piont
3
0
|
06.04.2014 12:00 | Rad | 3 : 0 | Sloboda Piont |
06.04
10:00
Spartak
RadniÄki (S)
6
1
|
06.04.2014 10:00 | Spartak | 6 : 1 | RadniÄki (S) | |||||
06.04
13:00
Indeks
Vojvodina
0
1
|
06.04.2014 13:00 | Indeks | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
06.04
10:00
Donji Srem
InÄija
1
0
|
06.04.2014 10:00 | Donji Srem | 1 : 0 | InÄija |
06.04
10:00
Arsenal
Jadran
0
1
|
06.04.2014 10:00 | Arsenal | 0 : 1 | Jadran | |||||
06.04
11:00
Metalac (K)
Sloboda (Ä)
1
4
|
06.04.2014 11:00 | Metalac (K) | 1 : 4 | Sloboda (Ä) | |||||
06.04
15:30
Sloga (P)
Å umadija 1903
0
0
|
06.04.2014 15:30 | Sloga (P) | 0 : 0 | Å umadija 1903 | |||||
06.04
15:00
Javor
BIP
3
0
|
06.04.2014 15:00 | Javor | 3 : 0 | BIP | |||||
06.04
11:00
SuŔica
Jedinstvo Putevi
1
2
|
06.04.2014 11:00 | SuŔica | 1 : 2 | Jedinstvo Putevi | |||||
06.04
11:00
Sloga 1940
Pobeda
6
1
|
06.04.2014 11:00 | Sloga 1940 | 6 : 1 | Pobeda | |||||
06.04
12:30
FAP
Mladost (L)
1
3
|
06.04.2014 12:30 | FAP | 1 : 3 | Mladost (L) |
06.04
16:00
Svrljig
Jedinstvo (P)
2
0
|
06.04.2014 16:00 | Svrljig | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
06.04
11:00
Toplicanin
Bor
2
1
|
06.04.2014 11:00 | Toplicanin | 2 : 1 | Bor | |||||
06.04
11:00
Timok
Vlasina
3
0
|
06.04.2014 11:00 | Timok | 3 : 0 | Vlasina |
06.04
13:00
Sloboda Point
Teleoptik
3
5
|
06.04.2014 13:00 | Sloboda Point | 3 : 5 | Teleoptik | |||||
06.04
10:00
OFK Beograd
Rad
1
0
|
06.04.2014 10:00 | OFK Beograd | 1 : 0 | Rad | |||||
06.04
13:00
ÄSK Pivara
RadniÄki 1923
0
2
|
06.04.2014 13:00 | ÄSK Pivara | 0 : 2 | RadniÄki 1923 | |||||
06.04
10:00
Partizan
ÄukariÄki
1
0
|
06.04.2014 10:00 | Partizan | 1 : 0 | ÄukariÄki | |||||
06.04
13:00
Jagodina
Crvena zvezda
1
0
|
06.04.2014 13:00 | Jagodina | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
06.04
13:00
Sloboda (Ä)
Sloga (L)
1
1
|
06.04.2014 13:00 | Sloboda (Ä) | 1 : 1 | Sloga (L) | |||||
06.04
14:00
Borac
Spartak
2
0
|
06.04.2014 14:00 | Borac | 2 : 0 | Spartak |
06.04
15:00
Metalac (K)
AS
2
0
|
06.04.2014 15:00 | Metalac (K) | 2 : 0 | AS | |||||
06.04
10:00
ÄaÄak 94
BuduÄnost
6
2
|
06.04.2014 10:00 | ÄaÄak 94 | 6 : 2 | BuduÄnost |
06.04
10:00
Vinogradar
BaÄka
1
5
|
06.04.2014 10:00 | Vinogradar | 1 : 5 | BaÄka |
06.04
13:00
Dinamo
Mika AntiÄ
2
1
|
06.04.2014 13:00 | Dinamo | 2 : 1 | Mika AntiÄ | |||||
06.04
10:00
Dolina
Proleter
3
13
|
06.04.2014 10:00 | Dolina | 3 : 13 | Proleter |
06.04
16:00
Brodarac
RadniÄki 1923
5
3
|
06.04.2014 16:00 | Brodarac | 5 : 3 | RadniÄki 1923 | |||||
06.04
11:00
Smederevo
ÄukariÄki
0
3
|
06.04.2014 11:00 | Smederevo | 0 : 3 | ÄukariÄki |
06.04
13:00
Metalac (GM)
Bane
0
2
|
06.04.2014 13:00 | Metalac (GM) | 0 : 2 | Bane | |||||
06.04
13:00
VrnjaÄka Banja
Bubamara
0
0
|
06.04.2014 13:00 | VrnjaÄka Banja | 0 : 0 | Bubamara | |||||
06.04
10:00
FAP
DragaÄevo
1
4
|
06.04.2014 10:00 | FAP | 1 : 4 | DragaÄevo | |||||
06.04
11:00
Sloga (K)
Novi Pazar
0
0
|
06.04.2014 11:00 | Sloga (K) | 0 : 0 | Novi Pazar | |||||
06.04
17:00
Javor
BuduÄnost
1
1
|
06.04.2014 17:00 | Javor | 1 : 1 | BuduÄnost |
06.04
10:00
RadniÄki 1905
Subotica
1
3
|
06.04.2014 10:00 | RadniÄki 1905 | 1 : 3 | Subotica |
06.04
11:00
Sloga (P)
VrŔac
1
2
|
06.04.2014 11:00 | Sloga (P) | 1 : 2 | VrŔac |
06.04
10:00
Mladost (O)
Petar UroŔev
8
0
|
06.04.2014 10:00 | Mladost (O) | 8 : 0 | Petar UroŔev | |||||
06.04
09:00
ŽelezniÄar
Omladinac (D)
9
0
|
06.04.2014 09:00 | ŽelezniÄar | 9 : 0 | Omladinac (D) | |||||
06.04
09:30
RadniÄki (K)
Dinamo
5
2
|
06.04.2014 09:30 | RadniÄki (K) | 5 : 2 | Dinamo |
06.04
10:00
Slavija
Vladimirovac
2
2
|
06.04.2014 10:00 | Slavija | 2 : 2 | Vladimirovac |
06.04
10:00
ObiliÄ
Subotica
1
2
|
06.04.2014 10:00 | ObiliÄ | 1 : 2 | Subotica | |||||
06.04
10:00
Dribling
TSC
0
3
|
06.04.2014 10:00 | Dribling | 0 : 3 | TSC |
06.04
11:00
Buducnost
Krusik
0
5
|
06.04.2014 11:00 | Buducnost | 0 : 5 | Krusik | |||||
06.04
11:00
Sampion
Radnicki
1
3
|
06.04.2014 11:00 | Sampion | 1 : 3 | Radnicki |
06.04
10:00
Duljaj
Apolon 4 I
1
2
|
06.04.2014 10:00 | Duljaj | 1 : 2 | Apolon 4 I | |||||
06.04
10:00
Radnicki 1923 II
Å umadija 1903 II
6
0
|
06.04.2014 10:00 | Radnicki 1923 II | 6 : 0 | Å umadija 1903 II | |||||
06.04
10:00
KaraÄorÄe
SuŔica
14
0
|
06.04.2014 10:00 | KaraÄorÄe | 14 : 0 | SuÅ”ica |
06.04
17:00
MileŔevac
Polet
65
72
|
06.04.2014 17:00 | MileŔevac | 65 : 72 | Polet | |||||
06.04
18:00
ŽelezniÄar
Sloga (D)
103
88
|
06.04.2014 18:00 | ŽelezniÄar | 103 : 88 | Sloga (D) |
06.04
18:00
Jug
Radnik
57
65
|
06.04.2014 18:00 | Jug | 57 : 65 | Radnik | |||||
06.04
18:00
Bor RTB
Rtanj
89
79
|
06.04.2014 18:00 | Bor RTB | 89 : 79 | Rtanj |
06.04
19:00
Sveti ÄorÄe
Srem
70
81
|
06.04.2014 19:00 | Sveti ÄorÄe | 70 : 81 | Srem |
06.04
12:20
Milan TriviÄ
Sparta Radijus Vektor
60
54
|
06.04.2014 12:20 | Milan TriviÄ | 60 : 54 | Sparta Radijus Vektor |
06.04
18:15
SO KoÅ”
Feniks
89
99
|
06.04.2014 18:15 | SO KoÅ” | 89 : 99 | Feniks |
06.04
18:00
FMP
Metalac Farmakom
72
61
|
06.04.2014 18:00 | FMP | 72 : 61 | Metalac Farmakom |
06.04
19:00
ŽelezniÄar
Pirot
68
63
|
06.04.2014 19:00 | ŽelezniÄar | 68 : 63 | Pirot |
06.04
13:00
Sivac
Velika Kikinda
86
76
|
06.04.2014 13:00 | Sivac | 86 : 76 | Velika Kikinda |
06.04
14:00
Užice
LuÄani
3
1
|
06.04.2014 14:00 | Užice | 3 : 1 | LuÄani |
06.04
18:00
Crvena Zvezda
Vojvodina NS Seme
3
0
|
06.04.2014 18:00 | Crvena Zvezda | 3 : 0 | Vojvodina NS Seme | 1:0 |
06.04
19:15
Borac 2
ÄaÄak
3
1
|
06.04.2014 19:15 | Borac 2 | 3 : 1 | ÄaÄak | |||||
06.04
12:15
Arilje
LuÄani
1
3
|
06.04.2014 12:15 | Arilje | 1 : 3 | LuÄani | |||||
06.04
18:00
Tara
Sloga
3
0
|
06.04.2014 18:00 | Tara | 3 : 0 | Sloga | |||||
06.04
14:00
Sjenica
Libero ÄA 2
3
0
|
06.04.2014 14:00 | Sjenica | 3 : 0 | Libero ÄA 2 | |||||
06.04
12:00
Forma
Stars
2
3
|
06.04.2014 12:00 | Forma | 2 : 3 | Stars |
06.04
Knjaževac
Hajduk Veljko II
3
0
|
06.04.2014 | Knjaževac | 3 : 0 | Hajduk Veljko II | |||||
06.04
Ozren
ŽOK 030
3
0
|
06.04.2014 | Ozren | 3 : 0 | ŽOK 030 | |||||
06.04
Timok
Äerdap
3
1
|
06.04.2014 | Timok | 3 : 1 | Äerdap | |||||
06.04
ZajeÄar
PoreÄ
3
0
|
06.04.2014 | ZajeÄar | 3 : 0 | PoreÄ |
06.04
18:00
Titel Džon Dir
Mladost
30
20
|
06.04.2014 18:00 | Titel Džon Dir | 30 : 20 | Mladost | |||||
06.04
19:00
Crvena Zvezda
Nova Pazova
35
26
|
06.04.2014 19:00 | Crvena Zvezda | 35 : 26 | Nova Pazova |
06.04
Mladost PalanaÄki Kiseljak
Metalac
28
39
|
06.04.2014 | Mladost PalanaÄki Kiseljak | 28 : 39 | Metalac | |||||
06.04
16:30
SindjeliÄ
Partizan Dunav osigiranje 2
27
35
|
06.04.2014 16:30 | SindjeliÄ | 27 : 35 | Partizan Dunav osigiranje 2 | |||||
06.04
17:30
Požarevac
Sportski Centar Voždovac 2012
39
20
|
06.04.2014 17:30 | Požarevac | 39 : 20 | Sportski Centar Voždovac 2012 |
06.04
Jastrebac
Planinka
26
30
|
06.04.2014 | Jastrebac | 26 : 30 | Planinka |
06.04
14:00
Sloga
Knez Lazar S.B. Ribarska banja
50
35
|
06.04.2014 14:00 | Sloga | 50 : 35 | Knez Lazar S.B. Ribarska banja |
06.04
17:00
GoÄ Merkur
Bane
30
23
|
06.04.2014 17:00 | GoÄ Merkur | 30 : 23 | Bane |
06.04
Srem Sm
RadniÄki-Cement
33
21
|
06.04.2014 | Srem Sm | 33 : 21 | RadniÄki-Cement | |||||
06.04
Banatski Karlovac
Hajduk
28
21
|
06.04.2014 | Banatski Karlovac | 28 : 21 | Hajduk | |||||
06.04
Somborelektro
Jedinstvo
26
26
|
06.04.2014 | Somborelektro | 26 : 26 | Jedinstvo |
06.04
14:30
DorÄol
Junior
30
25
|
06.04.2014 14:30 | DorÄol | 30 : 25 | Junior |
06.04
20:00
Hidroelektrana
Užice
31
33
|
06.04.2014 20:00 | Hidroelektrana | 31 : 33 | Užice |
06.04
17:00
Jagodina 2
Mladost 1949
19
23
|
06.04.2014 17:00 | Jagodina 2 | 19 : 23 | Mladost 1949 | |||||
06.04
17:00
Radan
NiŔka Banja
27
17
|
06.04.2014 17:00 | Radan | 27 : 17 | NiŔka Banja |
06.04
20:00
Max Sport
Junior
28
24
|
06.04.2014 20:00 | Max Sport | 28 : 24 | Junior |
06.04
20:30
Kikinda
Viking
10
3
|
06.04.2014 20:30 | Kikinda | 10 : 3 | Viking | |||||
06.04
19:00
Hajduk
Nova Pazova
3
5
|
06.04.2014 19:00 | Hajduk | 3 : 5 | Nova Pazova | |||||
06.04
19:00
Tango Liman
LeteÄi Holandjanin
2
5
|
06.04.2014 19:00 | Tango Liman | 2 : 5 | LeteÄi Holandjanin | |||||
06.04
19:30
Forum
KraljeviÄevo
6
2
|
06.04.2014 19:30 | Forum | 6 : 2 | KraljeviÄevo |
06.04
20:00
KMF Sombor
Kruna
6
1
|
06.04.2014 20:00 | KMF Sombor | 6 : 1 | Kruna |
06.04
18:00
Novi Pazar
Kolubara
6
3
|
06.04.2014 18:00 | Novi Pazar | 6 : 3 | Kolubara |
06.04
16:00
Partizan
Crvena Zvezda
12
28
|
06.04.2014 16:00 | Partizan | 12 : 28 | Crvena Zvezda |
06.04
15:00
GAT Dukes Novi Sad
Panthers PanÄevo
65
7
|
06.04.2014 15:00 | GAT Dukes Novi Sad | 65 : 7 | Panthers PanÄevo | |||||
06.04
14:00
Blue Dragons Beograd
Imperatori NiÅ”
14
31
|
06.04.2014 14:00 | Blue Dragons Beograd | 14 : 31 | Imperatori NiÅ” |