XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2019 17:00 Zvezdara - Radnički (O) 1:1
2 24.08.2019 16:30 Radnički (O) - Crvena zvezda 4:1
3 01.09.2019 16:30 Brodarac - Radnički (O) 1:1
4 07.09.2019 16:00 Radnički (O) - Sremčica 4:0
5 14.09.2019 16:00 IMT - Radnički (O) 2:0
6 21.09.2019 15:30 Radnički (O) - Jedinstvo 1:0
7 29.09.2019 15:30 Stepojevac Vaga - Radnički (O)
8 05.10.2019 14:30 Radnički (O) - BSK Borča
9 13.10.2019 14:30 TEK Sloga - Radnički (O)
10 19.10.2019 13:30 Radnički (O) - OFK Mladenovac
11 26.10.2019 10:00 Teleoptik - Radnički (O)
12 02.11.2019 13:30 Radnički (O) - Radnički (NB)
13 09.11.2019 11:00 GSP Polet Dorćol - Radnički (O)
14 16.11.2019 13:00 Radnički (O) - Lokomotiva
15 23.11.2019 13:00 OFK Beograd - Radnički (O)
16 Radnički (O) - Zvezdara
17 Crvena zvezda - Radnički (O)
18 Radnički (O) - Brodarac
19 Sremčica - Radnički (O)
20 Radnički (O) - IMT
21 Jedinstvo - Radnički (O)
22 Radnički (O) - Stepojevac Vaga
23 BSK Borča - Radnički (O)
24 Radnički (O) - TEK Sloga
25 OFK Mladenovac - Radnički (O)
26 Radnički (O) - Teleoptik
27 Radnički (NB) - Radnički (O)
28 Radnički (O) - GSP Polet Dorćol
29 Lokomotiva - Radnički (O)
30 Radnički (O) - OFK Beograd
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 IMT 6 5 1 0 16
2 BSK Borča 6 4 1 1 13
3 Radnički (O) 6 3 2 1 11
4 TEK Sloga 6 3 2 1 11
5 OFK Beograd 6 3 2 1 11
6 Zvezdara 6 3 1 2 10
7 Radnički (NB) 6 2 3 1 9
8 GSP Polet Dorćol 6 2 2 2 8
9 Brodarac 6 2 1 3 7
10 OFK Mladenovac 6 1 4 1 7
11 Teleoptik 6 2 1 3 7
12 Sremčica 6 2 1 3 7
13 Lokomotiva 6 1 2 3 5
14 Jedinstvo 6 1 1 4 4
15 Crvena zvezda 6 1 1 4 4
16 Stepojevac Vaga 6 0 1 5 1
z je podelio utakmicu
Aleksincanin i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 35 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 3 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Aleksincanin i još 3 korisnika su tipovali utakmicu