XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 457 utakmica za dan
Subota, 14 Septembar 2019

Fudbal

14.09.2019 19:00 Javor Matis 3 : 0 Rad
14.09.2019 19:00 Radnik 1 : 4 Napredak
14.09.2019 20:30 Proleter 0 : 3 Partizan
14.09.2019 18:00 Crvena zvezda 2 : 1 Inđija
14.09.2019 20:00 Voždovac 2 : 2 Čukarički
14.09.2019 16:30 Zlatibor 1 : 0 Metalac
14.09.2019 16:30 Trayal 0 : 2 OFK Bačka
14.09.2019 16:30 Budućnost 0 : 1 Kabel
14.09.2019 15:30 Tutin 1 : 1 Budućnost Krušik 2014
14.09.2019 15:30 Mokra Gora 2 : 2 Šumadija (A)
14.09.2019 15:30 Takovo 0 : 3 Borac 1926
14.09.2019 15:30 Jedinstvo 1 : 0 Mladi radnik 1926
14.09.2019 15:30 Loznica 1 : 0 Sloga 33
14.09.2019 15:30 Mačva 1929 0 : 3 Jošanica
14.09.2019 15:30 Sloga (P) 3 : 0 Trepča
14.09.2019 15:30 Sloga (K) 2 : 2 Sušica
14.09.2019 16:00 Radnički (SM) 1 : 1 Omladinac
14.09.2019 16:00 Radnički 1912 2 : 2 Bačka 1901
14.09.2019 16:00 Radnički (Zr) 2 : 0 Dunav
14.09.2019 16:00 1. Maj Ruma 0 : 1 OFK Vršac
14.09.2019 16:00 Bratstvo 1946 1 : 0 Bečej 1918
14.09.2019 16:00 Kozara 0 : 0 Dinamo 1945
14.09.2019 16:00 Dunav 1 : 0 Jedinstvo
14.09.2019 16:00 OFK Topličanin 2 : 2 Vlasina
14.09.2019 16:00 Jagodina Tabane 6 : 0 Temnić 1924
14.09.2019 16:00 GFK Dubočica 1 : 0 Timočanin
14.09.2019 16:00 IMT 2 : 0 Radnički (O)
14.09.2019 10:00 Teleoptik 2 : 1 Lokomotiva
14.09.2019 11:00 GSP Polet Dorćol 0 : 0 Radnički (NB)
14.09.2019 15:30 Sloga 1924 1 : 4 Zvižd
14.09.2019 15:30 Mladi borac 0 : 2 Udarnik
14.09.2019 15:30 Ribnica 2 : 0 Spartak
14.09.2019 15:30 Mladost (D) 0 : 0 Sloga
14.09.2019 15:30 Zadrugar 1 : 1 Rađevac
14.09.2019 15:30 Radnički (V) 8 : 0 Radnički Šabački
14.09.2019 15:30 Gruža 1 : 1 OFK Ras
14.09.2019 15:30 Šumadija 1903 5 : 0 Omladinac
14.09.2019 15:30 Bane 1931 1 : 0 Budućnost
14.09.2019 15:30 Sloga (BB) 2 : 1 Polet (T)
14.09.2019 15:30 Sevojno 1 : 1 Sloboda (Č)
14.09.2019 15:30 Budućnost 4 : 2 Lunjevica
14.09.2019 16:00 Krila Krajine 0 : 4 Sloga
14.09.2019 16:00 Crvena zvezda 0 : 0 Sloga (E)
14.09.2019 16:00 Mladost (BJ) 1 : 0 Radnički (NP)
14.09.2019 16:00 Cement 0 : 3 Podrinje
14.09.2019 16:00 Mladost (NS) 4 : 1 Sloboda
14.09.2019 16:00 Naftagas 5 : 1 ŽAK
14.09.2019 16:00 Kikinda 1909 4 : 0 Proleter (BK)
14.09.2019 16:00 Krajina 5 : 2 Budućnost
14.09.2019 16:00 Jedinstvo (NB) 1 : 2 Radnički (S)
14.09.2019 16:00 Sloga 2 : 1 Banat (Č)
14.09.2019 16:00 Begej 2 : 2 Mladost (O)
14.09.2019 16:00 Jedinstvo (GS) 2 : 2 Sloga
14.09.2019 16:00 Polet 1980 0 : 2 Pusta Reka
14.09.2019 16:00 Đerdap 1 : 1 Timok 1919
14.09.2019 16:00 BSK 3 : 1 Rajko Mitić
14.09.2019 16:00 Balkanski 1 : 0 Brodoremont
14.09.2019 16:00 Jedinstvo (P) 2 : 0 Sloga
14.09.2019 16:00 Morava 1918 1 : 0 Kušiljevo
14.09.2019 16:00 Šumadija 8 : 0 Dunav
14.09.2019 10:00 BASK 0 : 2 BSK Batajnica
14.09.2019 16:00 Turbina 3 : 1 Milutinac
14.09.2019 16:00 BSK 1926 4 : 1 Vrčin
14.09.2019 16:00 Studenski Grad 7 : 0 Mladost
14.09.2019 16:00 Trgovački 2 : 1 Sloga (L)
14.09.2019 15:30 OFK Brđanac 2 : 1 Pepeljevac
14.09.2019 16:00 Sinđelić 1 : 2 Jedinstvo 1924 (VL)
14.09.2019 16:00 Rudar 1 : 0 Mladost
14.09.2019 16:00 Parmenac 1 : 1 Ozrem
14.09.2019 16:00 Kordun 3 : 1 BSK
14.09.2019 16:00 ŽAK 1 : 4 Polet
14.09.2019 16:00 Tvrđava 4 : 0 Budućnost (P)
14.09.2019 16:00 Radnički 1905 0 : 2 Obilić (Z)
14.09.2019 16:00 Sloga 1 : 4 Srbobran
14.09.2019 16:00 Panonija IM Topola 3 : 1 Đurđin
14.09.2019 16:00 Napredak 5 : 1 Njegoš
14.09.2019 16:30 Partizan 2 : 0 Mitros
14.09.2019 16:30 Omladinac 3 : 1 Fruškogorski partizan
14.09.2019 16:30 Mladost (L) 2 : 1 OFK Klek
14.09.2019 16:00 BAK 0 : 1 Partizan (U)
14.09.2019 16:00 Radnički (K) 7 : 1 Sloga (BNS)
14.09.2019 16:00 Šarbanovac 7 : 2 Ključ
14.09.2019 16:00 BSK 5 : 0 Polet
14.09.2019 16:00 Krivelj 4 : 6 Brestovac
14.09.2019 16:00 Midžor 2 : 1 Ozren
14.09.2019 16:00 OFK Knjaz 6 : 0 Velika Jasikova
14.09.2019 16:00 Varvarin 2 : 2 13. April
14.09.2019 16:00 Zvezda 1 : 0 Duboko
14.09.2019 16:00 Napredak 2012 2 : 3 Baličevac
14.09.2019 16:00 Zaplanjac 1 : 2 Moravac (ZT)
14.09.2019 16:00 Zvezda 5 : 1 Napredak
14.09.2019 16:00 Vladimir Durković 2 : 0 Dragoš
14.09.2019 10:30 Rakovica 1 : 2 Heroj Polet
14.09.2019 16:00 Borac (O) 1 : 1 Institut
14.09.2019 16:00 Sloga (D) 2 : 0 Jedinstvo (P)
14.09.2019 15:30 Mladost (S) 2 : 5 Mladost (B)
14.09.2019 15:30 Crvena Jabuka 0 : 2 Zvizdar 2012
14.09.2019 16:00 Bogutovačka Banja 1 : 0 Braća Vuković
14.09.2019 Borac 5 : 1 Kula
14.09.2019 Lider 5 : 0 Terekveš
14.09.2019 16:30 Sloven 5 : 0 Trgovački
14.09.2019 16:30 Slanobarac 0 : 6 Vinogradar
14.09.2019 16:30 Železničar 0 : 2 Borac
14.09.2019 16:00 Radnik Sušica 2012 1 : 3 Navalin
14.09.2019 16:00 Jedinstvo (Š) 1 : 0 OFK Brza
14.09.2019 16:00 Radnički (P) 3 : 5 Badince
14.09.2019 16:00 Stari Trstenik : Kopaonik
14.09.2019 16:00 Mladi radnik 3 : 1 Vinogradar
14.09.2019 16:00 Kamenorezac 76 3 : 0 Omladinac
14.09.2019 16:00 Rudar (SR) 4 : 2 Mladost (GM)
14.09.2019 16:00 Rudar (St) 2 : 2 Rudar (P)
14.09.2019 16:00 Beljanica 2 : 0 Pomoravlje
14.09.2019 16:00 Budućnost 3 : 1 Partizan
14.09.2019 16:00 Sinđelić 1934 2 : 1 Jedinstvo
14.09.2019 13:00 Bežanija 0 : 0 Zmaj 1953
14.09.2019 16:00 Dedinje 0 : 2 Busije
14.09.2019 16:00 Potisje 2 : 3 Tornjoš
14.09.2019 16:00 OFK Šabac 1 : 2 Gorki
14.09.2019 16:00 Velika Reka 0 : 1 7. Juli
14.09.2019 16:00 Jedinstvo (ZA) 5 : 0 Studenac
14.09.2019 16:00 Jevremovac 1 : 0 Cerić
14.09.2019 16:00 Minel 4 : 0 Boka Seniors
14.09.2019 16:00 Bačka 1945 2 : 1 Krivanj
14.09.2019 16:30 Roham 3 : 2 Proleter
14.09.2019 16:30 Bega 1 : 9 1. Oktobar
14.09.2019 16:30 Vojvodina 8 : 0 Napredak (BT)
14.09.2019 16:30 Napredak (Č) 6 : 1 Terekves
14.09.2019 15:30 Feniks 1 : 0 Mladi radnik (D)
14.09.2019 15:30 Sloga (Z) 1 : 0 BSK
14.09.2019 15:30 Omladinac-Šumadinac (V) 4 : 1 Karađorđe (V)
14.09.2019 16:00 Jasenovac 2 : 1 Borac (V)
14.09.2019 16:00 Rade Milošević 3 : 1 Polet S.D.
14.09.2019 15:30 Venčani 2 : 1 Mladost
14.09.2019 15:30 Kralj Petar I 0 : 0 Radoje Domanović
14.09.2019 16:00 Proleter : Jedinstvo
14.09.2019 16:00 Borac 1 : 8 Naupare
14.09.2019 16:00 Gornji Stepoš 2 : 1 Makrešane
14.09.2019 16:00 Gaglovo 2 : 1 Polet
14.09.2019 16:30 Sloboda 1 : 5 Eđšeg
14.09.2019 Bjelica 0 : 3 Gorušica
14.09.2019 Brezova 3 : 2 Voćar
14.09.2019 Vrelo 0 : 1 Jelica
14.09.2019 Dragačevo 3 : 2 Prilike
14.09.2019 Radnički 2 : 5 Sloga
14.09.2019 16:00 Zeppelin 026 3 : 2 Proleter 1947
14.09.2019 16:00 Badljevica 2 : 2 Vučak
14.09.2019 16:00 Jastrebac 5 : 1 Polet (V)
14.09.2019 16:00 OFK Sloga 8 : 1 Jedinstvo
14.09.2019 16:30 BSK 0 : 5 Petka
14.09.2019 16:30 Mladi radnik 4 : 1 Strmovo
14.09.2019 16:00 Nišavac 4 : 1 Jerma
14.09.2019 16:00 Rongo Siti 4 : 5 Sloboda
14.09.2019 00:00 Telečka 1 : 1 Jedinstvo Lemeš
14.09.2019 00:00 Dinamo 1923 2 : 1 Sport
14.09.2019 00:00 Bratstvo 2019 5 : 0 Panonija
14.09.2019 00:00 Graničar 1 : 2 Rastina 1918
14.09.2019 16:30 Proleter 4 : 0 KSK Konak 1926
14.09.2019 16:30 Partizan 3 : 1 Borac
14.09.2019 16:30 ŽFK Banat Bagljas 5 : 0 Sloga
14.09.2019 16:00 Milakovac 2018 1 : 1 Stara Čaršija
14.09.2019 16:00 Budućnost (S) 2 : 3 Zgodačica
14.09.2019 16:30 Popovac 1 : 6 ISK Izvor
14.09.2019 16:30 Borac 1950 0 : 3 Sloga
14.09.2019 16:00 Vrelo 2 : 2 OFK Takovo
14.09.2019 16:00 Belpos 1 : 8 Sparta
14.09.2019 15:30 Mladost 2 : 0 Jašunja
14.09.2019 15:30 Napredak 2 : 2 ŠFU Derbi 2016
14.09.2019 15:30 Gornje Krajince 2 : 2 Veliko Trnjane
14.09.2019 16:00 Vratare 3 : 0 Padež
14.09.2019 16:00 Pepeljevac 1947 5 : 1 Lomnica
14.09.2019 16:00 Trnava 0 : 4 Crni Vrh
14.09.2019 16:00 Domaćin 1 : 2 GFK Strelište
14.09.2019 16:30 Vukan 1 : 4 Radnik
14.09.2019 16:30 Soko 3 : 0 Udarnik 2015
14.09.2019 16:30 Burovac 0 : 3 Zabrđe 1936
14.09.2019 16:30 Napredak 3 : 0 Melnica
14.09.2019 Poletarac 2 : 2 Srem (SM)
14.09.2019 Graničar 5 : 0 Borac (R)
14.09.2019 Planinac 3 : 3 Srem (SR)
14.09.2019 Sremac 1 : 0 Zmaj
14.09.2019 16:00 Janošik 2 : 5 Graničar
14.09.2019 16:00 Solunac 1 : 7 Sloga (M)
14.09.2019 16:00 Vladimirovac 3 : 0 Naša Krajina
14.09.2019 16:00 Gaj 3 : 2 Mladost
14.09.2019 16:00 Bojić 0 : 3 OFK Varna
14.09.2019 15:30 Junkovac 4 : 0 ZT Gorovič
14.09.2019 16:00 Žabar 0 : 1 Rudar
14.09.2019 16:00 OFK Letnjikovac 1983 2 : 1 Galeb
14.09.2019 16:00 Polet 0 : 4 Grivac
14.09.2019 10:00 Čestin 2 : 4 Mladost
14.09.2019 16:00 Kotlenik : Borac
14.09.2019 16:30 Sloga (M) 1 : 3 Fruškogorac
14.09.2019 16:00 Pobeda 1953 8 : 0 Budućnost (M)
14.09.2019 16:00 Laznica 2 : 0 Mlava (R)
14.09.2019 16:30 Radnik 1 : 0 Zrinjski
14.09.2019 16:30 Čelik 1 : 0 Mladost
14.09.2019 20:00 Sloboda 3 : 1 Borac
14.09.2019 16:30 Velež 1 : 1 Željezničar
14.09.2019 16:30 Kozara 2 : 1 Jedinstvo
14.09.2019 16:30 Slavija 2 : 0 Željezničar Sport Team
14.09.2019 16:30 Alfa Modriča 2 : 0 Tekstilac
14.09.2019 16:30 Rudar Prijedor 1 : 2 Krupa
14.09.2019 15:30 Grbalj 0 : 0 Zeta
14.09.2019 20:30 OFK Titograd 2 : 1 Budućnost
14.09.2019 15:30 Sutjeska 3 : 0 OFK Petrovac
14.09.2019 18:00 Iskra 0 : 2 Kom
14.09.2019 15:30 Rudar 2 : 1 Podgorica
14.09.2019 13:30 Liverpool 3 : 1 Newcastle United
14.09.2019 16:00 Brighton 1 : 1 Burnley
14.09.2019 16:00 Manchester United 1 : 0 Leicester City
14.09.2019 16:00 Sheffield United 0 : 1 Southampton
14.09.2019 16:00 Tottenham 4 : 0 Crystal Palace
14.09.2019 16:00 Wolverhampton 2 : 5 Chelsea
14.09.2019 18:30 Norwich City 3 : 2 Manchester City
14.09.2019 21:00 Barcelona 5 : 2 Valencia
14.09.2019 15:30 Borussia Dortmund 4 : 0 Bayer Leverkusen
14.09.2019 15:30 Mainz 05 2 : 1 Hertha BSC
14.09.2019 15:30 Augsburg 2 : 1 Eintracht
14.09.2019 15:30 Köln 0 : 1 Borussia M'gladbach
14.09.2019 15:30 Union Berlin 1 : 2 Werder Bremen
14.09.2019 18:30 RB Leipzig 1 : 1 Bayern München
14.09.2019 15:00 Fiorentina 0 : 0 Juventus
14.09.2019 20:45 Internazionale 1 : 0 Udinese
14.09.2019 18:00 Napoli 2 : 0 Sampdoria
14.09.2019 20:00 Dijon 0 : 0 Nîmes
14.09.2019 20:00 Montpellier 2 : 1 Nice
14.09.2019 20:00 Brest 0 : 0 Rennes
14.09.2019 00:00 Saint-Étienne 2 : 2 Toulouse
14.09.2019 20:00 Bordeaux 2 : 0 Metz
14.09.2019 17:30 PSG 1 : 0 Strasbourg
14.09.2019 16:00 Sloga 3 : 0 Požarevac
14.09.2019 16:00 Zemun 1 : 1 Mašinac Trejs PZP
14.09.2019 16:30 Crvena zvezda B 2018 2 : 3 Majdanpek
14.09.2019 16:30 Spartak DOO 0 : 1 Rad
14.09.2019 13:00 Loznica 6 : 3 Radnički 1923 (2)
14.09.2019 11:00 Karađorđe 3 : 1 Slatke male
14.09.2019 00:00 Knjaževac 2015 8 : 2 Topličanin
14.09.2019 00:00 Jagodina 8 : 2 Morava
14.09.2019 00:00 Jedinstvo 2014 0 : 1 Kolibri
14.09.2019 Vučice : Levač
14.09.2019 Moskva 0 : 2 Stajićevo 2017
14.09.2019 Lehel : Polet
14.09.2019 11:00 Banat 1 : 4 Nova Kolonija
14.09.2019 Vinča 0 : 2 Heroj Polet
14.09.2019 14:30 Čukarički 0 : 1 TSC
14.09.2019 12:00 Napredak 1 : 3 Spartak ŽK
14.09.2019 18:00 Mladost (L) 1 : 3 OFK Beograd
14.09.2019 13:00 Grafičar 3 : 0 Trajal
14.09.2019 10:00 Rad 2 : 3 Internacional
14.09.2019 13:30 Borac 1926 4 : 4 Šumadija 1903
14.09.2019 13:30 Radnički 1923 1 : 0 Sloboda (U)
14.09.2019 13:30 Novi Pazar 1 : 2 Šumadija (A)
14.09.2019 13:30 Javor 0 : 2 Mačva
14.09.2019 13:30 Metalac (GM) 5 : 2 Smederevo 1924
14.09.2019 13:30 Radnički (V) 4 : 0 Sloboda (Č)
14.09.2019 13:30 Budućnost Krušik 2014 2 : 0 Karađorđe
14.09.2019 13:30 Jedinstvo (Ub) 2 : 0 Sloga (P)
14.09.2019 13:30 Sloga (K) 3 : 1 Loznica
14.09.2019 10:00 Index 1 : 1 Vojvodina
14.09.2019 10:00 Železničar 1 : 0 Dinamo 1945
14.09.2019 11:00 Bor 1919 2 : 2 Radnik
14.09.2019 14:30 Kopernikus Želežničar : Trstenik PPT
14.09.2019 16:00 Sinđelić 1 : 1 Jedinstvo (P)
14.09.2019 11:00 Moravac Orion 1 : 3 Timok 1919
14.09.2019 13:00 Dinamo 3 : 3 Real
14.09.2019 10:00 Njerš Ištvan 3 : 1 Borac (NS)
14.09.2019 Borac 0 : 10 Jedinstvo Stević
14.09.2019 Polet 2 : 10 Mundial
14.09.2019 Omladinac 1927 : Sloga
14.09.2019 Dolina 2 : 3 Jugoslavija
14.09.2019 Borac 3 : 2 Budućnost
14.09.2019 Dolovo : Mladost
14.09.2019 Strela 5 : 4 Partizan
14.09.2019 11:00 Dunav 5 : 4 Vulturul
14.09.2019 Zlatibor 0 : 2 BIP
14.09.2019 Korićani 1 : 0 Tutin
14.09.2019 Jedinstvo Putevi 2 : 1 Takovo
14.09.2019 09:00 Jedinstvo 0 : 8 AFK
14.09.2019 11:00 Zvižd 3 : 1 Polet
14.09.2019 13:00 RSK 3 : 1 Borac 1932
14.09.2019 16:00 Savacijum 0 : 2 Mačva 2
14.09.2019 16:00 Radnički Šabački : Brezovica
14.09.2019 16:00 Mladost 5 : 1 OFK Divci
14.09.2019 16:00 Mačva 1929 1 : 3 Šabac
14.09.2019 011 4 : 0 DIF
14.09.2019 OFK Žarkovo 3 : 1 Bežanija
14.09.2019 Kolubara 2 : 0 BASK
14.09.2019 Brodarac 2 2 : 3 IMT
14.09.2019 Radnički (O) 1 : 2 Lokomotiva
14.09.2019 Siti Sport Klub 3 : 1 Budućnost
14.09.2019 Mladenovac 1 : 0 Torlak
14.09.2019 GSP Polet 3 : 1 Palilulac
14.09.2019 Prva Iskra 7 : 2 Crvena zvezda
14.09.2019 Novi Beograd 2 : 0 IM Rakovica
14.09.2019 Zvezdara 0 : 0 Poštar 1930
14.09.2019 Sopot : TEK Sloga
14.09.2019 Dunav 1 : 13 Lestane
14.09.2019 17:00 Čukarički 5 : 0 Teleoptik
14.09.2019 11:00 Kiker 0 : 0 Spartak ŽK
14.09.2019 16:00 Mačva 2 : 1 Real Niš
14.09.2019 11:00 RFK Grafičar 2 : 2 OFK Vršac
14.09.2019 12:30 Rad 3 : 1 Apolon 4
14.09.2019 11:00 Borac 1926 5 : 0 Šumadija 1903
14.09.2019 11:00 Radnički 1923 3 : 2 Sloboda (U)
14.09.2019 11:00 Novi Pazar 1 : 1 Šumadija (A)
14.09.2019 11:00 Javor 0 : 1 Savacijum
14.09.2019 11:00 Metalac (GM) 2 : 0 Smederevo 1924
14.09.2019 11:00 Budućnost Krušik 2014 1 : 2 Apolon
14.09.2019 11:00 Jedinstvo (Ub) 0 : 1 Sloga (P)
14.09.2019 11:00 Mladost (L) 3 : 0 Loznica
14.09.2019 09:30 OLE 0 : 3 Studenski grad
14.09.2019 10:00 Bežanija 1 : 1 Kolubara
14.09.2019 10:30 011 1 : 3 Lokomotiva
14.09.2019 14:00 Napredak 7 : 0 Radnički (P)
14.09.2019 10:30 Vlasina 0 : 2 Radnički 2
14.09.2019 10:00 Dinamo 1 : 5 OFK Radnički
14.09.2019 16:30 Real 2 9 : 0 Bor 1919
14.09.2019 09:30 Jagodina Tabane 5 : 2 Kopernikus Želežničar
14.09.2019 10:00 Trajal : Car Konstantin
14.09.2019 12:00 Proleter 2006 3 : 3 Borac
14.09.2019 12:00 Index 1 : 2 Vojvodina
14.09.2019 12:00 Železničar 0 : 2 Dinamo 1945
14.09.2019 16:00 OPK Rudar 1933 6 : 2 Rudar
14.09.2019 11:00 OFK Aranđelovac 1979 0 : 2 Sušica
14.09.2019 11:00 Napredak 0 : 6 Radnički 1923
14.09.2019 12:00 Jasenica 2017 3 : 0 Partizan 1945
14.09.2019 10:00 RSK 2 : 4 Karađorđe
14.09.2019 Jedinstvo 1 : 4 Omladinac
14.09.2019 00:00 Borac 4 : 1 Mladost
14.09.2019 Proleter : Dinamo 1945
14.09.2019 Radnički : Voja Gačić
14.09.2019 10:00 Radnički 1905 1 : 3 Njerš Ištvan
14.09.2019 10:00 Srbobran 3 : 7 Bajša
14.09.2019 14:00 Bačka 1901 1 : 4 Obilić
14.09.2019 SFS Borac 3 : 1 Topličanin
14.09.2019 Lider MGM 3 : 1 Morava (R)
14.09.2019 Blizna 2 : 2 Sloga
14.09.2019 Trayal Knez Lazar 2 : 1 Župa
14.09.2019 Temnić 1924 2 : 3 OFK Sinđelić
14.09.2019 Morava 1918 0 : 6 Mali Bor
14.09.2019 Radnički (S) 4 : 5 OFK Lugomir
14.09.2019 16:00 Pčelinjo 0 : 2 Železničar
14.09.2019 16:00 Senjak 2 : 1 Mačva 1929
14.09.2019 16:00 Šabac 4 : 0 Mačva 2
14.09.2019 16:00 Radnički (K) 3 : 1 Sloga
14.09.2019 16:00 Ribnica 5 : 2 Jadar 07
14.09.2019 16:00 Rađevac 0 : 2 Radnički (V)
14.09.2019 16:00 Omladinac 2014 4 : 1 Drina
14.09.2019 11:00 Sloga (K) 1 : 2 Sport Klub 99
14.09.2019 11:00 OFK Ras : Pazar Juniors
14.09.2019 10:00 OFK Vršac 10 : 0 Coerver junior FA
14.09.2019 14:00 Železničar 0 : 1 Mladost (L)
14.09.2019 10:00 Dinamo 1945 4 : 0 Bečkerek 023
14.09.2019 10:00 Radnički (Š) 2 : 1 Radnički (SM)
14.09.2019 10:00 Vojvodina 12 : 0 GFK Sloven
14.09.2019 10:00 Petar Puača 0 : 4 RFK Novi Sad 1921
14.09.2019 10:00 Kabel 2 : 1 OFK Bačka
14.09.2019 Kristal 2018 : Budućnost
14.09.2019 BAK : Crvena zvezda
14.09.2019 Mladost 12 : 1 Hajdučica
14.09.2019 Banat 6 : 1 Ševac
14.09.2019 Stari Tamiš 3 : 2 Tempo
14.09.2019 BSK : Vojvodina
14.09.2019 Radnički : Dolina
14.09.2019 Glogonj 3 : 0 Borac
14.09.2019 Kolonija 0 : 6 Sloga
14.09.2019 Borac : Spartak 1911
14.09.2019 Mladost 2 : 4 Omladinac 1927
14.09.2019 Dinamo 1945 1 : 5 Voja Gačić
14.09.2019 10:00 Bačka 3 : 5 CFK
14.09.2019 16:00 Vinogradar 3 : 1 Radnički 1905
14.09.2019 10:00 Osipaonica 19 : 0 Budućnost
14.09.2019 12:30 Mladi radnik 1940 14 : 0 Podunavac
14.09.2019 10:00 Bresje Superior 15 : 0 Cerovac 2013
14.09.2019 10:00 Udarnik 1 : 2 Proleter Mihajlovac
14.09.2019 12:00 Sloboda 6 : 9 Sloga
14.09.2019 09:00 Senta 9 : 0 Jedinstvo
14.09.2019 10:00 Savacijum 2 : 0 Železničar
14.09.2019 10:00 Senjak 1 : 1 Mačva 1929
14.09.2019 10:00 Šabac 1 : 0 Mačva
14.09.2019 10:00 Loznica 2 : 2 Jedinstvo
14.09.2019 10:00 Budućnost-Krušik 2014 1 : 0 Radnički
14.09.2019 10:00 Omladinac 2014 2 : 0 Drina
14.09.2019 10:00 Čačak 94 2 : 0 Sloboda (Č)
14.09.2019 11:00 Budućnost 1 : 1 FAP
14.09.2019 11:00 Metalac 1 : 1 Sloga (P)
14.09.2019 10:00 Javor Matis 4 : 1 Jedinstvo Putevi
14.09.2019 10:00 Mladi radnik 1926 3 : 1 OPK Rudar 1933
14.09.2019 10:00 VGSK 3 : 1 Petlić SD 2006
14.09.2019 11:00 Plana 1 : 2 Smederevo 1924
14.09.2019 10:00 Jasenica 2017 5 : 0 Sloga 33
14.09.2019 Napredak 3 : 0 Duel Juniors
14.09.2019 Radnicki 2 1 : 3 Timočanin
14.09.2019 Timok 1919 : Trstenik PTT
14.09.2019 Jagodina Tabane 3 : 0 SFS Borac
14.09.2019 Šampion 2014 0 : 2 Lider MGM
14.09.2019 Real 2 : 0 Dunav
14.09.2019 OFK Radnički 5 : 0 Kopernikus Železničar
14.09.2019 Trayal Knez Lazar 5 : 0 Radnički
14.09.2019 Mali Bor 4 : 2 Temnić 1924 - Car Lazar
14.09.2019 Radnički : Župa
14.09.2019 Kopaonik 2 : 2 Trio
14.09.2019 Hajduk Veljko : Junior
14.09.2019 SFS Borac 0 : 8 ProSoccer
14.09.2019 Morava 1 : 2 Djerdap
14.09.2019 Dinamo 2 : 5 Radnik
14.09.2019 GFK Dubočica 2 : 4 Radnički (P)
14.09.2019 OFK Topličanin 0 : 5 Vlasina
14.09.2019 Ternoci : OFK Kosanica
14.09.2019 Sloga 6 : 0 Vučje
14.09.2019 Loznica : Savac
14.09.2019 13:30 Sloga 036 1 : 8 Mačva
14.09.2019 13:00 Požarevac 15 : 1 Požega
14.09.2019 11:00 Plana 3 : 4 Radnički 1923
14.09.2019 12:00 Jedinstvo (Ub) 4 : 1 Kraljica Marija
14.09.2019 16:30 Vučice 6 : 0 Kolibri
14.09.2019 11:00 Preševo 5 : 0 Rosulja 2014
14.09.2019 12:30 Morava 6 : 0 Majdanpek
14.09.2019 10:00 Ozren 0 : 10 Mašinac
14.09.2019 12:00 Jedinstvo 2014 2 : 0 Levač
14.09.2019 15:00 Radnički 2012 12 : 0 Topličanin
14.09.2019 10:30 Napredak junior 2018 3 : 0 Lavice Dubočica
14.09.2019 Spartak D.O.O 0 : 3 Banat
14.09.2019 Voja Gačić 3 : 2 TSC
14.09.2019 Mladost : Nova Kolonija
14.09.2019 Stajićevo 2017 : Voša AS
14.09.2019 Spartak 11 : 0 Bačka
14.09.2019 Vojvodina 13 : 0 Polet
14.09.2019 Rad : Heroj Polet
14.09.2019 Crvena zvezda : BSK 1925
14.09.2019 Kolubara : Sloga
14.09.2019 13:30 Desetka 12 : 0 Boleč
14.09.2019 10:00 CFK 0 : 4 TSC
14.09.2019 09:00 Bajša 10 : 0 Čantavir
14.09.2019 16:00 Akademija fudbala 6 : 0 Mladost (C)
14.09.2019 11:00 Radnički 1 : 7 Borac (L)
14.09.2019 17:30 Sloboda 0 : 4 Budućnost
14.09.2019 14:00 Kolubara 2 : 0 Mladost (B)
14.09.2019 14:30 Lokomotiva 3 : Crveni Orao

Rukomet

14.09.2019 18:00 Proleter 29 : 27 Železničar 1949
14.09.2019 18:00 Novi Pazar 23 : 19 Crvena zvezda
14.09.2019 18:00 Dubočica 54 26 : 21 Šamot 65
14.09.2019 18:30 Medicinar 22 : 30 Bekament BB
14.09.2019 19:00 Mladost NP 22 : 28 Naisa
14.09.2019 19:00 Vojvodina 28 : 25 Zaječar 1949
14.09.2019 19:00 Jagodina 31 : 13 Vrbas

Vaterpolo

14.09.2019 Vojvodina 9 : 9 Olympia
14.09.2019 Crvena zvezda 5 : 7 Steaua
14.09.2019 Palilula 2 : 11 Senteš
14.09.2019 Rapid 12 : 15 Eger

Futsal

14.09.2019 21:00 FON 4 : 0 Zemun Samo pravo
14.09.2019 20:30 Kalča 2 : 3 Novi Pazar
14.09.2019 19:00 Vranje 8 : 4 Ekonomac
14.09.2019 20:00 Metalac Kolorado 1 : 0 SAS

Hokej

14.09.2019 17:15 Medveščak 4 : 3 Mladost
14.09.2019 19:00 Slavija Junior 3 : 1 HK True Celje

Ragbi 15

14.09.2019 16:00 Rad Mozzart 62 : 5 Dinamo 1954