XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 63 utakmica za dan
Sreda, 30 Oktobar 2019

Fudbal

30.10.2019 18:00 Javor Matis 1 : 0 Proleter
30.10.2019 18:00 Crvena zvezda 3 : 1 TSC
30.10.2019 15:30 Radnički (N) 0 : 2 Radnik
30.10.2019 18:00 Voždovac 2 : 1 Rad
30.10.2019 18:00 Mladost 0 : 1 Napredak
30.10.2019 18:00 Spartak ŽK 3 : 1 Mačva
30.10.2019 15:30 Čukarički 2 : 1 Partizan
30.10.2019 18:00 Vojvodina 1 : 0 Inđija
30.10.2019 15:00 Zvezda 4 : 1 Strelac
30.10.2019 13:30 Rasovača 3 : 1 Elid
30.10.2019 13:30 Mladost (B) 5 : 1 Napredak 2012
30.10.2019 13:30 Zaplanjac 1 : 1 Doljevac
30.10.2019 13:30 Rudar Alpos 1 : 2 Naisus 1977
30.10.2019 13:30 Moravac (Č) 2 : 0 Pobeda
30.10.2019 14:30 Kopaonik 4 : 0 Trepča B
30.10.2019 13:30 Hajduk Veljko 1934 5 : 1 Skobalj
30.10.2019 13:30 Sloga 2 : 0 Razvitak
30.10.2019 20:00 Athletic Club 3 : 0 Espanyol
30.10.2019 21:00 Real Betis 2 : 1 Celta de Vigo
30.10.2019 21:15 Real Madrid 5 : 0 Leganés
30.10.2019 19:00 Real Sociedad 1 : 2 Levante
30.10.2019 19:00 Valencia 1 : 1 Sevilla
30.10.2019 21:00 Cagliari 3 : 2 Bologna
30.10.2019 21:00 Juventus 2 : 1 Genoa
30.10.2019 21:00 Lazio 4 : 0 Torino
30.10.2019 19:00 Napoli 2 : 2 Atalanta
30.10.2019 21:00 Sampdoria 1 : 1 Lecce
30.10.2019 21:00 Sassuolo 1 : 2 Fiorentina
30.10.2019 21:00 Udinese 0 : 4 Roma
30.10.2019 11:00 Crvena zvezda 4 : 1 Brodarac
30.10.2019 12:30 Lokomotiva 3 : 1 OLE
30.10.2019 14:30 Bačka 1901 5 : 1 Preporod
30.10.2019 13:00 Jedinstvo 2017 4 : 5 Rudar
30.10.2019 10:00 Vrčin 3 : 1 Heroj Polet
30.10.2019 13:00 Jedinstvo 2017 4 : 3 Rudar (KM)

Košarka

30.10.2019 22:00 Barcelona 83 : 77 Valencia
30.10.2019 19:00 CSKA Moscow 79 : 84 Olympiacos
30.10.2019 20:00 Žalgiris Kaunas 70 : 82 Zenit Petersburg
30.10.2019 21:05 Maccabi Tel Aviv 67 : 55 Fenerbahce
30.10.2019 21:30 Bayern 95 : 86 Real Madrid
30.10.2019 19:15 Zeta 72 : 75 Teodo
30.10.2019 19:00 Široki 81 : 73 Lovćen 1947 Bemax
30.10.2019 19:00 Dynamic VIP PAY 87 : 70 OKK Novi Pazar
30.10.2019 15:30 Partizan 1953 60 : 100 Beroe
30.10.2019 18:30 Montana 82 : 71 Crvena zvezda
30.10.2019 18:00 Celje 71 : 65 Kraljevo

Odbojka

30.10.2019 17:30 Ribnica 2 3 : 1 Lotus
30.10.2019 20:00 Mladost (T) 3 : 2 Maglić 1953

Rukomet

30.10.2019 19:30 Proleter 22 : 20 Spartak Vojput
30.10.2019 19:00 Šamot 65 29 : 27 Obilić
30.10.2019 18:00 Dubočica 54 19 : 20 Dinamo
30.10.2019 18:00 Novi Pazar 33 : 29 Kikinda Grindex
30.10.2019 20:30 Crvena zvezda 23 : 24 Rudar
30.10.2019 18:30 Železničar 1949 36 : 27 Partizan
30.10.2019 17:00 Voždovac 1955 33 : 31 Zaječar 1949

Vaterpolo

30.10.2019 20:45 Medveščak 17 : 11 VA Cattaro
30.10.2019 19:30 Vojvodina 10 : 9 Stari Grad
30.10.2019 19:00 Valjevo 8 : 13 Banjica
30.10.2019 20:00 Nais 11 : 3 NBG Vukovi

Futsal

30.10.2019 18:30 Ekonomac 4 : 9 Crvena zvezda
30.10.2019 20:30 Olimp 6 : 4 Raška

Hokej

30.10.2019 19:00 Slavija Junior 3 : 4 Mladost
30.10.2019 18:00 Hidria Jesenice 3 : 6 True Celje
2:1
77' Žuti karton (Crvenka)
Ðuričković
2:1
72' Gol (Krila Krajine)
2:1
70' Žuti karton (Crvenka)
Božičić
3:1
51' Korner (Radnički (V))
3:1
50' Gol (Radnički (V))
Sjajan solo prodor domaceg igraca, uocio je slobodnog saigraca I sjajno ga uposlio.
FkVodojaza je podelio utakmicu
nemanjamisic i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
nemanjamisic i još 12 korisnika su tipovali utakmicu
nemanjamisic i još 14 korisnika su tipovali utakmicu