23.02
17:30
Äelik
Sloboda
2
1
|
23.02.2019 17:30 | Äelik | 2 : 1 | Sloboda | |||||
23.02
14:30
Mladost
GOÅ K
1
0
|
23.02.2019 14:30 | Mladost | 1 : 0 | GOÅ K | |||||
23.02
14:30
Krupa
Zvijezda 09
1
1
|
23.02.2019 14:30 | Krupa | 1 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
23.02
14:30
Tuzla City
Sarajevo
0
3
|
23.02.2019 14:30 | Tuzla City | 0 : 3 | Sarajevo |
23.02
16:00
AFC Bournemouth
Wolverhampton
1
1
|
23.02.2019 16:00 | AFC Bournemouth | 1 : 1 | Wolverhampton | |||||
23.02
13:30
Burnley
Tottenham Hotspur
2
1
|
23.02.2019 13:30 | Burnley | 2 : 1 | Tottenham Hotspur | |||||
23.02
18:30
Leicester
Crystal Palace
1
4
|
23.02.2019 18:30 | Leicester | 1 : 4 | Crystal Palace | |||||
23.02
16:00
Newcastle United
Huddersfield Town
2
0
|
23.02.2019 16:00 | Newcastle United | 2 : 0 | Huddersfield Town |
23.02
18:30
Deportivo AlavƩs
Celta de Vigo
0
0
|
23.02.2019 18:30 | Deportivo AlavƩs | 0 : 0 | Celta de Vigo | |||||
23.02
20:45
Athletic Club
Eibar
1
0
|
23.02.2019 20:45 | Athletic Club | 1 : 0 | Eibar | |||||
23.02
13:00
Getafe
Rayo Vallecano
2
1
|
23.02.2019 13:00 | Getafe | 2 : 1 | Rayo Vallecano | |||||
23.02
16:15
Sevilla
Barcelona
2
4
|
23.02.2019 16:15 | Sevilla | 2 : 4 | Barcelona |
23.02
15:30
Bayern
Hertha BSC
1
0
|
23.02.2019 15:30 | Bayern | 1 : 0 | Hertha BSC | |||||
23.02
15:30
Borussia Mƶnchengladbach
Wolfsburg
0
3
|
23.02.2019 15:30 | Borussia Mƶnchengladbach | 0 : 3 | Wolfsburg | |||||
23.02
15:30
Freiburg
Augsburg
5
1
|
23.02.2019 15:30 | Freiburg | 5 : 1 | Augsburg | |||||
23.02
15:30
Mainz 05
Schalke 04
3
0
|
23.02.2019 15:30 | Mainz 05 | 3 : 0 | Schalke 04 | |||||
23.02
18:30
Fortuna
NĆ¼rnberg
2
1
|
23.02.2019 18:30 | Fortuna | 2 : 1 | NĆ¼rnberg |
23.02
15:00
Torino
Atalanta
2
0
|
23.02.2019 15:00 | Torino | 2 : 0 | Atalanta | |||||
23.02
20:30
Frosinone
Roma
2
3
|
23.02.2019 20:30 | Frosinone | 2 : 3 | Roma |
23.02
20:00
Amiens SC
Nice
1
0
|
23.02.2019 20:00 | Amiens SC | 1 : 0 | Nice | |||||
23.02
20:00
Guingamp
Angers
1
0
|
23.02.2019 20:00 | Guingamp | 1 : 0 | Angers | |||||
23.02
17:00
PSG
NƮmes
3
0
|
23.02.2019 17:00 | PSG | 3 : 0 | NƮmes |
23.02
13:00
Zemun
MaÄva
0
0
|
23.02.2019 13:00 | Zemun | 0 : 0 | MaÄva | |||||
23.02
14:00
Mladost
OFK BaÄka
5
0
|
23.02.2019 14:00 | Mladost | 5 : 0 | OFK BaÄka | |||||
23.02
19:00
Partizan
Proleter
3
0
|
23.02.2019 19:00 | Partizan | 3 : 0 | Proleter | |||||
23.02
17:00
Radnik
Crvena zvezda
0
1
|
23.02.2019 17:00 | Radnik | 0 : 1 | Crvena zvezda | |||||
23.02
14:00
Napredak
Spartak ŽK
0
0
|
23.02.2019 14:00 | Napredak | 0 : 0 | Spartak ŽK |
23.02
19:00
Omladinac
Srem
90
74
|
23.02.2019 19:00 | Omladinac | 90 : 74 | Srem | |||||
23.02
14:30
Mladost Veternik
Kris Kros
87
53
|
23.02.2019 14:30 | Mladost Veternik | 87 : 53 | Kris Kros | |||||
23.02
12:30
Nova Pazova
Akademik
85
61
|
23.02.2019 12:30 | Nova Pazova | 85 : 61 | Akademik | |||||
23.02
20:00
Sveti ÄorÄe
Futog Tupanjac MD
77
63
|
23.02.2019 20:00 | Sveti ÄorÄe | 77 : 63 | Futog Tupanjac MD |
23.02
18:30
NiÅ”
Radnik
79
75
|
23.02.2019 18:30 | NiÅ” | 79 : 75 | Radnik | |||||
23.02
14:30
OKK Junior
Bor RTB
68
65
|
23.02.2019 14:30 | OKK Junior | 68 : 65 | Bor RTB | |||||
23.02
17:00
Prokuplje
Fair Play
0
20
|
23.02.2019 17:00 | Prokuplje | 0 : 20 | Fair Play | |||||
23.02
19:00
Mladost Vesna
Jastrebac
89
76
|
23.02.2019 19:00 | Mladost Vesna | 89 : 76 | Jastrebac | |||||
23.02
17:00
Actavis Academy
Jugbasket
20
0
|
23.02.2019 17:00 | Actavis Academy | 20 : 0 | Jugbasket |
23.02
16:30
RadniÄki 1950
Priboj
118
115
|
23.02.2019 16:30 | RadniÄki 1950 | 118 : 115 | Priboj | |||||
23.02
18:00
Napredak Junior
ÄaÄak 94
76
63
|
23.02.2019 18:00 | Napredak Junior | 76 : 63 | ÄaÄak 94 | |||||
23.02
18:00
Jagodina
ŽelezniÄar
71
99
|
23.02.2019 18:00 | Jagodina | 71 : 99 | ŽelezniÄar |
23.02
18:30
Požarevac
Zlatar
112
64
|
23.02.2019 18:30 | Požarevac | 112 : 64 | Zlatar | |||||
23.02
19:00
Prva Petoletka
Crnokosa
58
85
|
23.02.2019 19:00 | Prva Petoletka | 58 : 85 | Crnokosa |
23.02
20:00
Astra
Eko Sport
83
69
|
23.02.2019 20:00 | Astra | 83 : 69 | Eko Sport | |||||
23.02
13:20
Žitko Basket
Beko
68
98
|
23.02.2019 13:20 | Žitko Basket | 68 : 98 | Beko | |||||
23.02
12:00
Torlak
BKK RadniÄki
55
107
|
23.02.2019 12:00 | Torlak | 55 : 107 | BKK RadniÄki | |||||
23.02
13:00
Slodes
BorÄa
92
98
|
23.02.2019 13:00 | Slodes | 92 : 98 | BorÄa |
23.02
17:00
OseÄina
Ub
92
85
|
23.02.2019 17:00 | OseÄina | 92 : 85 | Ub |
23.02
13:00
Užice
Morava
68
88
|
23.02.2019 13:00 | Užice | 68 : 88 | Morava | |||||
23.02
19:00
ŽelezniÄar
Sloga
55
59
|
23.02.2019 19:00 | ŽelezniÄar | 55 : 59 | Sloga |
23.02
19:20
LA Basket
AS Basket
111
91
|
23.02.2019 19:20 | LA Basket | 111 : 91 | AS Basket | |||||
23.02
21:00
Umka Džez
Ras
73
72
|
23.02.2019 21:00 | Umka Džez | 73 : 72 | Ras |
23.02
Žarkovo 2
BASK
103
74
|
23.02.2019 | Žarkovo 2 | 103 : 74 | BASK | |||||
23.02
BorÄa 2
Cerak
63
76
|
23.02.2019 | BorÄa 2 | 63 : 76 | Cerak | |||||
23.02
Sava
Zvezdara
59
70
|
23.02.2019 | Sava | 59 : 70 | Zvezdara | |||||
23.02
Barajevo Bambi
Mladost 2
70
48
|
23.02.2019 | Barajevo Bambi | 70 : 48 | Mladost 2 |
23.02
20:00
Zdravlje Leskovac
Proleter Naftagas
85
76
|
23.02.2019 20:00 | Zdravlje Leskovac | 85 : 76 | Proleter Naftagas | |||||
23.02
16:45
Zemun Fitofarmacija
Kolubara LA 2003
78
83
|
23.02.2019 16:45 | Zemun Fitofarmacija | 78 : 83 | Kolubara LA 2003 | |||||
23.02
19:00
Žarkovo
Rtanj
103
93
|
23.02.2019 19:00 | Žarkovo | 103 : 93 | Rtanj | |||||
23.02
19:00
Napredak Bosphorus
Sloga
78
68
|
23.02.2019 19:00 | Napredak Bosphorus | 78 : 68 | Sloga |
23.02
15:00
Užice
ÄA basket
35
70
|
23.02.2019 15:00 | Užice | 35 : 70 | ÄA basket |
23.02
15:00
Svrljig
Sistem 2000
55
79
|
23.02.2019 15:00 | Svrljig | 55 : 79 | Sistem 2000 | |||||
23.02
15:00
ParaÄin
Zicer
82
38
|
23.02.2019 15:00 | ParaÄin | 82 : 38 | Zicer |
23.02
17:00
Kraljevo
Spartak
90
48
|
23.02.2019 17:00 | Kraljevo | 90 : 48 | Spartak | |||||
23.02
18:30
Novosadska ŽKA
Student
78
69
|
23.02.2019 18:30 | Novosadska ŽKA | 78 : 69 | Student | |||||
23.02
17:00
Vrbas Medela
Partizan 1953
79
74
|
23.02.2019 17:00 | Vrbas Medela | 79 : 74 | Partizan 1953 | |||||
23.02
19:30
Å abac
Bor
72
61
|
23.02.2019 19:30 | Å abac | 72 : 61 | Bor |
23.02
19:00
Karaburma
Ljubovija
60
80
|
23.02.2019 19:00 | Karaburma | 60 : 80 | Ljubovija | |||||
23.02
17:00
VrŔac d.o.o.
RadniÄki (Kg)
59
84
|
23.02.2019 17:00 | VrÅ”ac d.o.o. | 59 : 84 | RadniÄki (Kg) | |||||
23.02
19:00
Srbobran
RadniÄki (Bg)
76
59
|
23.02.2019 19:00 | Srbobran | 76 : 59 | RadniÄki (Bg) |
23.02
13:00
Partizan
Lotus
3
0
|
23.02.2019 13:00 | Partizan | 3 : 0 | Lotus | |||||
23.02
19:00
FAP Livnica
TehniÄar
3
0
|
23.02.2019 19:00 | FAP Livnica | 3 : 0 | TehniÄar |
23.02
18:00
Hercegovina
Proleter
0
3
|
23.02.2019 18:00 | Hercegovina | 0 : 3 | Proleter | |||||
23.02
20:00
Partizan
Dunav Volley
1
3
|
23.02.2019 20:00 | Partizan | 1 : 3 | Dunav Volley | |||||
23.02
14:00
Vojvodina NS Seme 2
Vrbas
3
0
|
23.02.2019 14:00 | Vojvodina NS Seme 2 | 3 : 0 | Vrbas |
23.02
20:00
Pirot
Hajduk Veljko
0
3
|
23.02.2019 20:00 | Pirot | 0 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
23.02
20:00
Vranje
Radan
3
0
|
23.02.2019 20:00 | Vranje | 3 : 0 | Radan |
23.02
19:00
KaraÄorÄe
Sloga 2015
3
1
|
23.02.2019 19:00 | KaraÄorÄe | 3 : 1 | Sloga 2015 | |||||
23.02
15:00
Roda
Crnjanski
3
1
|
23.02.2019 15:00 | Roda | 3 : 1 | Crnjanski |
23.02
12:00
Warriors
Dunav Voley 2
0
3
|
23.02.2019 12:00 | Warriors | 0 : 3 | Dunav Voley 2 |
23.02
18:00
Stražilovo
Botafogo
3
0
|
23.02.2019 18:00 | Stražilovo | 3 : 0 | Botafogo | |||||
23.02
18:00
Mladost 1973
InÄija
3
0
|
23.02.2019 18:00 | Mladost 1973 | 3 : 0 | InÄija | |||||
23.02
14:30
Kikinda
Klek SrbijaŔume 2
3
0
|
23.02.2019 14:30 | Kikinda | 3 : 0 | Klek SrbijaŔume 2 |
23.02
16:00
Knjaževac
Viner
3
1
|
23.02.2019 16:00 | Knjaževac | 3 : 1 | Viner |
23.02
18:00
Vojvodina
Spartak (Su)
3
0
|
23.02.2019 18:00 | Vojvodina | 3 : 0 | Spartak (Su) |
23.02
18:00
VA 014 Bauwesen
Novi Pazar
1
3
|
23.02.2019 18:00 | VA 014 Bauwesen | 1 : 3 | Novi Pazar | |||||
23.02
18:00
Partizan
Spartak (Lj)
3
1
|
23.02.2019 18:00 | Partizan | 3 : 1 | Spartak (Lj) |
23.02
20:00
Futog
ŽelezniÄar (Bg)
2
3
|
23.02.2019 20:00 | Futog | 2 : 3 | ŽelezniÄar (Bg) | |||||
23.02
20:00
Smederevo Carina
Novi Sad
1
3
|
23.02.2019 20:00 | Smederevo Carina | 1 : 3 | Novi Sad |
23.02
18:00
Užice
Borac (Par)
2
3
|
23.02.2019 18:00 | Užice | 2 : 3 | Borac (Par) | |||||
23.02
17:00
BavaniŔte
Srem Eaton
3
1
|
23.02.2019 17:00 | BavaniŔte | 3 : 1 | Srem Eaton | |||||
23.02
19:00
Klek SrbijaŔume
TopliÄki Vitezovi
3
0
|
23.02.2019 19:00 | Klek SrbijaÅ”ume | 3 : 0 | TopliÄki Vitezovi |
23.02
18:00
Majdanpek FBC
Desetka
0
3
|
23.02.2019 18:00 | Majdanpek FBC | 0 : 3 | Desetka | |||||
23.02
17:00
Panda
Jagodina
3
1
|
23.02.2019 17:00 | Panda | 3 : 1 | Jagodina | |||||
23.02
18:00
ZajeÄar
Pirot
3
0
|
23.02.2019 18:00 | ZajeÄar | 3 : 0 | Pirot | |||||
23.02
19:00
Knjaževac
KurŔumlija
3
1
|
23.02.2019 19:00 | Knjaževac | 3 : 1 | KurŔumlija |
23.02
17:00
Mladost (NP)
Partizan
0
3
|
23.02.2019 17:00 | Mladost (NP) | 0 : 3 | Partizan | |||||
23.02
17:00
Panonija
Futog Vest
0
3
|
23.02.2019 17:00 | Panonija | 0 : 3 | Futog Vest |
23.02
20:00
Crnokosa Artos
Bambi volej
3
0
|
23.02.2019 20:00 | Crnokosa Artos | 3 : 0 | Bambi volej |
23.02
16:00
Mladi Radnik
Ribnica
2
3
|
23.02.2019 16:00 | Mladi Radnik | 2 : 3 | Ribnica | |||||
23.02
16:00
Karadjordje
AS Batajnica
0
3
|
23.02.2019 16:00 | Karadjordje | 0 : 3 | AS Batajnica | |||||
23.02
17:40
Lucky Star
Partizan 2
3
1
|
23.02.2019 17:40 | Lucky Star | 3 : 1 | Partizan 2 | |||||
23.02
14:45
Imlek
Å umadija
3
1
|
23.02.2019 14:45 | Imlek | 3 : 1 | Å umadija | |||||
23.02
14:00
Red Fox-SmeÄ 5
Fortuna Plus
3
1
|
23.02.2019 14:00 | Red Fox-SmeÄ 5 | 3 : 1 | Fortuna Plus | |||||
23.02
12:15
TehniÄar (Sd)
Lazarevac
0
3
|
23.02.2019 12:15 | TehniÄar (Sd) | 0 : 3 | Lazarevac |
23.02
19:00
ObiliÄ
Volleyland
3
1
|
23.02.2019 19:00 | ObiliÄ | 3 : 1 | Volleyland | |||||
23.02
18:15
Dunav
Akademija Singidunum
3
1
|
23.02.2019 18:15 | Dunav | 3 : 1 | Akademija Singidunum | |||||
23.02
14:15
Crnjanski
Blok Aut
3
2
|
23.02.2019 14:15 | Crnjanski | 3 : 2 | Blok Aut |
23.02
20:00
Spas
Mladenovac
0
3
|
23.02.2019 20:00 | Spas | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
23.02
12:00
Vizurine Ajkulice
21. maj
2
3
|
23.02.2019 12:00 | Vizurine Ajkulice | 2 : 3 | 21. maj |
23.02
18:30
VrŔac
KrajiŔnik
3
0
|
23.02.2019 18:30 | VrŔac | 3 : 0 | KrajiŔnik |
23.02
21:00
Goks IN
Apatin
0
3
|
23.02.2019 21:00 | Goks IN | 0 : 3 | Apatin | |||||
23.02
15:30
Merkur
CVS
3
2
|
23.02.2019 15:30 | Merkur | 3 : 2 | CVS |
23.02
13:45
Star
Dunav Volej
3
1
|
23.02.2019 13:45 | Star | 3 : 1 | Dunav Volej |
23.02
17:00
GrbiÄ
BagljaÅ” 023
0
3
|
23.02.2019 17:00 | GrbiÄ | 0 : 3 | BagljaÅ” 023 |
23.02
18:00
Jasenica (SP)
Ravno
0
3
|
23.02.2019 18:00 | Jasenica (SP) | 0 : 3 | Ravno | |||||
23.02
16:00
Sloga 2016
ParaÄin
3
0
|
23.02.2019 16:00 | Sloga 2016 | 3 : 0 | ParaÄin |
23.02
14:00
Timok
Äerdap
3
0
|
23.02.2019 14:00 | Timok | 3 : 0 | Äerdap | |||||
23.02
17:00
Hajduk Veljko
Knjaževac 2
3
0
|
23.02.2019 17:00 | Hajduk Veljko | 3 : 0 | Knjaževac 2 |
23.02
19:00
Jedinstvo (SP)
Vizura
3
2
|
23.02.2019 19:00 | Jedinstvo (SP) | 3 : 2 | Vizura |
23.02
19:00
Dinamo
Partizan
2
3
|
23.02.2019 19:00 | Dinamo | 2 : 3 | Partizan | |||||
23.02
18:00
Ub
Klek-MD Zrenjanin
3
0
|
23.02.2019 18:00 | Ub | 3 : 0 | Klek-MD Zrenjanin |
23.02
18:00
Takovo Zvezda Helios
Jedinstvo (Ue)
2
3
|
23.02.2019 18:00 | Takovo Zvezda Helios | 2 : 3 | Jedinstvo (Ue) | |||||
23.02
20:00
Beograd
Roda
3
1
|
23.02.2019 20:00 | Beograd | 3 : 1 | Roda | |||||
23.02
20:00
Srbijanka 014
Valjevo
3
0
|
23.02.2019 20:00 | Srbijanka 014 | 3 : 0 | Valjevo | |||||
23.02
17:00
Smederevo
FOK
3
0
|
23.02.2019 17:00 | Smederevo | 3 : 0 | FOK |
23.02
17:00
Futog
Ivanjica
0
3
|
23.02.2019 17:00 | Futog | 0 : 3 | Ivanjica | |||||
23.02
16:30
Kralj
Ruma
3
0
|
23.02.2019 16:30 | Kralj | 3 : 0 | Ruma | |||||
23.02
15:00
Sterija
InÄija
1
3
|
23.02.2019 15:00 | Sterija | 1 : 3 | InÄija | |||||
23.02
20:00
Gimnazijalac
Leskovac-98
3
0
|
23.02.2019 20:00 | Gimnazijalac | 3 : 0 | Leskovac-98 | |||||
23.02
18:00
Milenijum
RadniÄki (Bg)
0
3
|
23.02.2019 18:00 | Milenijum | 0 : 3 | RadniÄki (Bg) |
23.02
09:00
Lucky Star
Spas
1
3
|
23.02.2019 09:00 | Lucky Star | 1 : 3 | Spas | |||||
23.02
12:45
Partizan
Blok Aut
2
3
|
23.02.2019 12:45 | Partizan | 2 : 3 | Blok Aut |
23.02
14:45
Sterija
Železnik 2012
2
3
|
23.02.2019 14:45 | Sterija | 2 : 3 | Železnik 2012 | |||||
23.02
13:30
TENT
Crvena zvezda
3
0
|
23.02.2019 13:30 | TENT | 3 : 0 | Crvena zvezda | |||||
23.02
09:00
Blok Aut
Vizurine Ajkulice
0
3
|
23.02.2019 09:00 | Blok Aut | 0 : 3 | Vizurine Ajkulice | |||||
23.02
12:45
AS
Beograd
0
3
|
23.02.2019 12:45 | AS | 0 : 3 | Beograd | |||||
23.02
10:45
Roda
AS Batajnica
3
0
|
23.02.2019 10:45 | Roda | 3 : 0 | AS Batajnica | |||||
23.02
10:45
Imlek
Lazarevac
1
3
|
23.02.2019 10:45 | Imlek | 1 : 3 | Lazarevac | |||||
23.02
09:00
Partizan
Mladenovac
3
0
|
23.02.2019 09:00 | Partizan | 3 : 0 | Mladenovac | |||||
23.02
12:45
Lucky Star
Kolubara
1
3
|
23.02.2019 12:45 | Lucky Star | 1 : 3 | Kolubara |
23.02
19:00
Spartak Vojput
Novi Pazar
34
25
|
23.02.2019 19:00 | Spartak Vojput | 34 : 25 | Novi Pazar | |||||
23.02
18:00
Kikinda
Dinamo
27
33
|
23.02.2019 18:00 | Kikinda | 27 : 33 | Dinamo | |||||
23.02
19:00
Sloga
Mokra Gora
23
28
|
23.02.2019 19:00 | Sloga | 23 : 28 | Mokra Gora | |||||
23.02
18:00
Crvena zvezda
Partizan
29
30
|
23.02.2019 18:00 | Crvena zvezda | 29 : 30 | Partizan |
23.02
19:00
Vranje 1957
Hajduk Veljko
27
36
|
23.02.2019 19:00 | Vranje 1957 | 27 : 36 | Hajduk Veljko | |||||
23.02
18:00
Priboj
KurŔumlija
27
27
|
23.02.2019 18:00 | Priboj | 27 : 27 | KurŔumlija | |||||
23.02
17:30
DuboÄica 54
Lokomotiva
36
25
|
23.02.2019 17:30 | DuboÄica 54 | 36 : 25 | Lokomotiva |
23.02
19:30
Kolubara
MaÄva
26
27
|
23.02.2019 19:30 | Kolubara | 26 : 27 | MaÄva | |||||
23.02
19:30
Vrbas Petrol
JugoviÄ
28
26
|
23.02.2019 19:30 | Vrbas Petrol | 28 : 26 | JugoviÄ |
23.02
18:30
Naisa
Voždovac 1955
34
32
|
23.02.2019 18:30 | Naisa | 34 : 32 | Voždovac 1955 | |||||
23.02
20:00
Mladost
ZajeÄar 1949
19
26
|
23.02.2019 20:00 | Mladost | 19 : 26 | ZajeÄar 1949 |
23.02
19:00
ORK Beograd
Pirot
29
22
|
23.02.2019 19:00 | ORK Beograd | 29 : 22 | Pirot | |||||
23.02
13:00
Požarevac
Sloga
24
27
|
23.02.2019 13:00 | Požarevac | 24 : 27 | Sloga |
23.02
20:00
Primorac
Å abac
16
10
|
23.02.2019 20:00 | Primorac | 16 : 10 | Å abac | |||||
23.02
19:00
Partizan
Jug CO
10
14
|
23.02.2019 19:00 | Partizan | 10 : 14 | Jug CO | |||||
23.02
18:00
Mornar BS
HAVK Mladost
12
13
|
23.02.2019 18:00 | Mornar BS | 12 : 13 | HAVK Mladost |
23.02
20:00
Primorje EB
Nais
13
6
|
23.02.2019 20:00 | Primorje EB | 13 : 6 | Nais | |||||
23.02
18:30
Budva
Vojvodina
11
9
|
23.02.2019 18:30 | Budva | 11 : 9 | Vojvodina |
23.02
16:30
VA Cattaro
VD Koper Primorska
9
11
|
23.02.2019 16:30 | VA Cattaro | 9 : 11 | VD Koper Primorska | |||||
23.02
19:45
MedveÅ”Äak
Valjevo Gorenje
6
13
|
23.02.2019 19:45 | MedveÅ”Äak | 6 : 13 | Valjevo Gorenje |
23.02
Beograd
Banjica
11
13
|
23.02.2019 | Beograd | 11 : 13 | Banjica | |||||
23.02
Zemun
BeÄej
17
11
|
23.02.2019 | Zemun | 17 : 11 | BeÄej | |||||
23.02
Stari Grad
TaÅ”
10
8
|
23.02.2019 | Stari Grad | 10 : 8 | TaÅ” | |||||
23.02
Dunav
TENT
11
9
|
23.02.2019 | Dunav | 11 : 9 | TENT |
23.02
Singidunum
DorÄol
9
8
|
23.02.2019 | Singidunum | 9 : 8 | DorÄol | |||||
23.02
Spartak Prozivka
Novi Beograd 11. april
8
9
|
23.02.2019 | Spartak Prozivka | 8 : 9 | Novi Beograd 11. april |
23.02
Palilula
Eger
5
12
|
23.02.2019 | Palilula | 5 : 12 | Eger | |||||
23.02
Crvena zvezda
Vojvodina
6
6
|
23.02.2019 | Crvena zvezda | 6 : 6 | Vojvodina | |||||
23.02
Rapid
SenteÅ”
2
12
|
23.02.2019 | Rapid | 2 : 12 | SenteÅ” | |||||
23.02
Vojvodina
Eger
5
17
|
23.02.2019 | Vojvodina | 5 : 17 | Eger | |||||
23.02
Palilula
SenteÅ”
5
11
|
23.02.2019 | Palilula | 5 : 11 | SenteÅ” | |||||
23.02
Rapid
Crvena zvezda
7
8
|
23.02.2019 | Rapid | 7 : 8 | Crvena zvezda |
23.02
21:00
SK Ekonomist
Banjica
3
5
|
23.02.2019 21:00 | SK Ekonomist | 3 : 5 | Banjica | |||||
23.02
20:30
BeÄej
Ekonomac 2
0
2
|
23.02.2019 20:30 | BeÄej | 0 : 2 | Ekonomac 2 |
23.02
16:00
Borac
Metalac Kolorado
3
1
|
23.02.2019 16:00 | Borac | 3 : 1 | Metalac Kolorado | |||||
23.02
18:00
Partenon
Zlatar 33
9
6
|
23.02.2019 18:00 | Partenon | 9 : 6 | Zlatar 33 | |||||
23.02
19:00
RaŔka
KosjeriÄ
9
3
|
23.02.2019 19:00 | RaÅ”ka | 9 : 3 | KosjeriÄ |
23.02
20:30
Put-inženjering
Miners
7
5
|
23.02.2019 20:30 | Put-inženjering | 7 : 5 | Miners | |||||
23.02
20:00
Bor
Aleksinac 2015
5
5
|
23.02.2019 20:00 | Bor | 5 : 5 | Aleksinac 2015 |
23.02
18:15
Bjankoneri Futsal
Palež
5
8
|
23.02.2019 18:15 | Bjankoneri Futsal | 5 : 8 | Palež | |||||
23.02
16:00
GroÄanski
Intelektualac
1
7
|
23.02.2019 16:00 | GroÄanski | 1 : 7 | Intelektualac |
23.02
20:00
Novi Sad
MiÄko trend
8
2
|
23.02.2019 20:00 | Novi Sad | 8 : 2 | MiÄko trend |
23.02
19:30
Forum
KraljeviÄevo
6
1
|
23.02.2019 19:30 | Forum | 6 : 1 | KraljeviÄevo |
23.02
20:00
AranÄelovac
Karanovac
13
2
|
23.02.2019 20:00 | AranÄelovac | 13 : 2 | Karanovac |
23.02
17:30
As
Prokuplje
2
5
|
23.02.2019 17:30 | As | 2 : 5 | Prokuplje | |||||
23.02
21:00
Dolap
Radnik
1
7
|
23.02.2019 21:00 | Dolap | 1 : 7 | Radnik |
23.02
19:15
Triglav
Vojvodina
4
1
|
23.02.2019 19:15 | Triglav | 4 : 1 | Vojvodina | |||||
23.02
18:00
ECE Celje
MedveÅ”Äak
3
6
|
23.02.2019 18:00 | ECE Celje | 3 : 6 | MedveÅ”Äak |