17.06
17:30
Jedinstvo (Å )
BobiŔte
3
0
|
17.06.2018 17:30 | Jedinstvo (Š) | 3 : 0 | BobiŔte | |||||
17.06
17:30
Mladost (V)
OFK Brza
5
3
|
17.06.2018 17:30 | Mladost (V) | 5 : 3 | OFK Brza | |||||
17.06
17:30
Umac
Polet
6
4
|
17.06.2018 17:30 | Umac | 6 : 4 | Polet | |||||
17.06
17:30
Jedinstvo (GS)
Äekmin
5
1
|
17.06.2018 17:30 | Jedinstvo (GS) | 5 : 1 | Äekmin | |||||
17.06
17:30
Mladi borac
Jedinstvo (G)
3
0
|
17.06.2018 17:30 | Mladi borac | 3 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
17.06
17:30
ŽelezniÄar
ZloÄudovo
3
0
|
17.06.2018 17:30 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | ZloÄudovo | |||||
17.06
17:30
Sloga
Kumarevo 65
3
5
|
17.06.2018 17:30 | Sloga | 3 : 5 | Kumarevo 65 | |||||
17.06
17:30
VuÄje
Progres
3
1
|
17.06.2018 17:30 | VuÄje | 3 : 1 | Progres |
17.06
17:30
7. Juli
Pobeda
3
0
|
17.06.2018 17:30 | 7. Juli | 3 : 0 | Pobeda | |||||
17.06
17:30
Osipaonica
SASK
2
2
|
17.06.2018 17:30 | Osipaonica | 2 : 2 | SASK | |||||
17.06
17:30
Crvena zvezda
Vrbovac
6
1
|
17.06.2018 17:30 | Crvena zvezda | 6 : 1 | Vrbovac | |||||
17.06
17:30
Polet
Å umadija
5
1
|
17.06.2018 17:30 | Polet | 5 : 1 | Å umadija | |||||
17.06
17:30
Proleter 1947
Cerovac
1
1
|
17.06.2018 17:30 | Proleter 1947 | 1 : 1 | Cerovac | |||||
17.06
17:30
ObiliÄ
Sloga
5
2
|
17.06.2018 17:30 | ObiliÄ | 5 : 2 | Sloga | |||||
17.06
17:30
Radnik
Podunavac
0
3
|
17.06.2018 17:30 | Radnik | 0 : 3 | Podunavac | |||||
17.06
17:30
Borac
Sloboda
3
1
|
17.06.2018 17:30 | Borac | 3 : 1 | Sloboda |
17.06
17:30
Jedinstvo (K)
Napredak
1
1
|
17.06.2018 17:30 | Jedinstvo (K) | 1 : 1 | Napredak | |||||
17.06
17:30
Slatina
Å umadija 1923
3
2
|
17.06.2018 17:30 | Slatina | 3 : 2 | Å umadija 1923 | |||||
17.06
17:30
Mladost (P)
Zadrugar
0
0
|
17.06.2018 17:30 | Mladost (P) | 0 : 0 | Zadrugar | |||||
17.06
17:30
Spartak
Rudar
3
0
|
17.06.2018 17:30 | Spartak | 3 : 0 | Rudar | |||||
17.06
17:30
Parmenac
Lunjevica
4
3
|
17.06.2018 17:30 | Parmenac | 4 : 3 | Lunjevica | |||||
17.06
17:30
Omladinac (Z)
Brezak 1936
3
0
|
17.06.2018 17:30 | Omladinac (Z) | 3 : 0 | Brezak 1936 | |||||
17.06
17:30
Polet (T)
Jedinstvo (GG)
5
4
|
17.06.2018 17:30 | Polet (T) | 5 : 4 | Jedinstvo (GG) | |||||
17.06
17:30
Prijevor
Backovac Junajted
10
0
|
17.06.2018 17:30 | Prijevor | 10 : 0 | Backovac Junajted |
17.06
17:00
Jasen
Polet
4
1
|
17.06.2018 17:00 | Jasen | 4 : 1 | Polet |
17.06
17:30
Vulkan 1963
AZ Borac 2014
5
0
|
17.06.2018 17:30 | Vulkan 1963 | 5 : 0 | AZ Borac 2014 | |||||
17.06
17:30
Stevan NeŔticki
Mladost (L)
3
0
|
17.06.2018 17:30 | Stevan NeŔticki | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
17.06
17:30
Rudar
VrtiŔte
3
0
|
17.06.2018 17:30 | Rudar | 3 : 0 | VrtiŔte | |||||
17.06
17:30
Crvena zastava
Palilulac
8
1
|
17.06.2018 17:30 | Crvena zastava | 8 : 1 | Palilulac | |||||
17.06
17:30
Äegar 2013
Jedinstvo (GM)
3
0
|
17.06.2018 17:30 | Äegar 2013 | 3 : 0 | Jedinstvo (GM) | |||||
17.06
17:30
Morava
Proleter (DV)
9
0
|
17.06.2018 17:30 | Morava | 9 : 0 | Proleter (DV) | |||||
17.06
17:30
Mladost (M)
Sloboda
6
4
|
17.06.2018 17:30 | Mladost (M) | 6 : 4 | Sloboda |
17.06
18:00
Mladost
Partizan
2
0
|
17.06.2018 18:00 | Mladost | 2 : 0 | Partizan | |||||
17.06
18:00
Mineral 2015
Magnohrom
3
0
|
17.06.2018 18:00 | Mineral 2015 | 3 : 0 | Magnohrom | |||||
17.06
18:00
Kraljevo Hajduk
Gruža
3
1
|
17.06.2018 18:00 | Kraljevo Hajduk | 3 : 1 | Gruža | |||||
17.06
18:00
Metalac
Lazac
0
2
|
17.06.2018 18:00 | Metalac | 0 : 2 | Lazac | |||||
17.06
18:00
Borac (A)
Jedinstvo (G)
6
6
|
17.06.2018 18:00 | Borac (A) | 6 : 6 | Jedinstvo (G) | |||||
17.06
18:00
Napredak
Lasta
0
0
|
17.06.2018 18:00 | Napredak | 0 : 0 | Lasta | |||||
17.06
18:00
Tavnik
Jedinstvo (D)
2
2
|
17.06.2018 18:00 | Tavnik | 2 : 2 | Jedinstvo (D) | |||||
17.06
18:00
Grdica
Mlada krila
3
0
|
17.06.2018 18:00 | Grdica | 3 : 0 | Mlada krila |
17.06
17:30
FruŔkogorac
Hajduk
3
0
|
17.06.2018 17:30 | FruŔkogorac | 3 : 0 | Hajduk | |||||
17.06
17:30
Mitros
OFK Zeka BuljubaŔa
9
1
|
17.06.2018 17:30 | Mitros | 9 : 1 | OFK Zeka BuljubaŔa | |||||
17.06
17:30
GraniÄar (K)
Donji Srem 2015
0
2
|
17.06.2018 17:30 | GraniÄar (K) | 0 : 2 | Donji Srem 2015 | |||||
17.06
17:30
Sloga
FruŔka Gora
4
1
|
17.06.2018 17:30 | Sloga | 4 : 1 | FruŔka Gora | |||||
17.06
17:30
Napredak
Sloboda
3
0
|
17.06.2018 17:30 | Napredak | 3 : 0 | Sloboda | |||||
17.06
17:30
Donji Petrovci
Mladost (B)
1
0
|
17.06.2018 17:30 | Donji Petrovci | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
17.06
17:30
GraniÄar (O)
OFK BrestaÄ
3
0
|
17.06.2018 17:30 | GraniÄar (O) | 3 : 0 | OFK BrestaÄ | |||||
17.06
17:30
OFK BikiÄ
Polet
4
0
|
17.06.2018 17:30 | OFK BikiÄ | 4 : 0 | Polet |
17.06
17:30
Omladinac
Milanovo
0
3
|
17.06.2018 17:30 | Omladinac | 0 : 3 | Milanovo | |||||
17.06
17:30
Moravac (P)
Bratstvo
4
3
|
17.06.2018 17:30 | Moravac (P) | 4 : 3 | Bratstvo | |||||
17.06
17:30
Marjan MB
Lemind 1953
3
0
|
17.06.2018 17:30 | Marjan MB | 3 : 0 | Lemind 1953 | |||||
17.06
17:30
SuŔica 2012
Å umadija
2
0
|
17.06.2018 17:30 | SuŔica 2012 | 2 : 0 | Šumadija | |||||
17.06
17:30
RadniÄki
Å FU Derbi 2016
1
2
|
17.06.2018 17:30 | RadniÄki | 1 : 2 | Å FU Derbi 2016 | |||||
17.06
17:30
Plantaža
BSK
2
0
|
17.06.2018 17:30 | Plantaža | 2 : 0 | BSK | |||||
17.06
17:30
Mladost (B)
Real
2
3
|
17.06.2018 17:30 | Mladost (B) | 2 : 3 | Real | |||||
17.06
17:30
Gradac
OFK Morava
1
3
|
17.06.2018 17:30 | Gradac | 1 : 3 | OFK Morava |
17.06
17:30
Veliki Suvodol
Rongo Siti
3
2
|
17.06.2018 17:30 | Veliki Suvodol | 3 : 2 | Rongo Siti | |||||
17.06
17:30
Lokomotiva
Napredak
0
4
|
17.06.2018 17:30 | Lokomotiva | 0 : 4 | Napredak | |||||
17.06
17:30
ŽeljuŔa
Jerma
6
0
|
17.06.2018 17:30 | ŽeljuŔa | 6 : 0 | Jerma | |||||
17.06
17:30
Temac
Pobeda
0
3
|
17.06.2018 17:30 | Temac | 0 : 3 | Pobeda | |||||
17.06
17:30
Sloga
Sloboda
2
0
|
17.06.2018 17:30 | Sloga | 2 : 0 | Sloboda | |||||
17.06
17:30
NiŔavac
Mladost
2
0
|
17.06.2018 17:30 | NiŔavac | 2 : 0 | Mladost |
17.06
RadniÄki
GoruŔica
4
3
|
17.06.2018 | RadniÄki | 4 : 3 | GoruÅ”ica | |||||
17.06
Vrelo
Gradina
3
0
|
17.06.2018 | Vrelo | 3 : 0 | Gradina | |||||
17.06
Brezova
Sloga
0
3
|
17.06.2018 | Brezova | 0 : 3 | Sloga | |||||
17.06
Jedinstvo
Bratstvo
8
1
|
17.06.2018 | Jedinstvo | 8 : 1 | Bratstvo | |||||
17.06
VoÄar
Dedinje Junajted
0
3
|
17.06.2018 | VoÄar | 0 : 3 | Dedinje Junajted |
17.06
17:30
Mladost (A)
Gavrilo Princip
5
1
|
17.06.2018 17:30 | Mladost (A) | 5 : 1 | Gavrilo Princip | |||||
17.06
17:30
Kej
Lugovi
1
1
|
17.06.2018 17:30 | Kej | 1 : 1 | Lugovi | |||||
17.06
17:30
Rakova
Vujan
4
1
|
17.06.2018 17:30 | Rakova | 4 : 1 | Vujan | |||||
17.06
17:30
Malba
Morava (M)
5
3
|
17.06.2018 17:30 | Malba | 5 : 3 | Morava (M) | |||||
17.06
17:30
Prijatelji
BuduÄnost
2
1
|
17.06.2018 17:30 | Prijatelji | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
17.06
17:30
Planinac
ÄaÄak 94
3
0
|
17.06.2018 17:30 | Planinac | 3 : 0 | ÄaÄak 94 |
17.06
17:30
Gorobilje
Blagaja
3
0
|
17.06.2018 17:30 | Gorobilje | 3 : 0 | Blagaja |
17.06
18:00
Gol
Napredak
0
3
|
17.06.2018 18:00 | Gol | 0 : 3 | Napredak | |||||
17.06
18:00
Palilulac
Slemen
0
3
|
17.06.2018 18:00 | Palilulac | 0 : 3 | Slemen |
17.06
11:00
Sloga (R)
Mladost 2013
5
4
|
17.06.2018 11:00 | Sloga (R) | 5 : 4 | Mladost 2013 | |||||
17.06
18:00
Polet
Verko
2
2
|
17.06.2018 18:00 | Polet | 2 : 2 | Verko | |||||
17.06
11:00
Torpedo
Skupljen 2013
3
0
|
17.06.2018 11:00 | Torpedo | 3 : 0 | Skupljen 2013 | |||||
17.06
11:00
Petrovac 74
Jedinstvo 2014
4
1
|
17.06.2018 11:00 | Petrovac 74 | 4 : 1 | Jedinstvo 2014 |
17.06
14:00
Kostarika
Srbija
0
1
|
17.06.2018 14:00 | Kostarika | 0 : 1 | Srbija | |||||
17.06
20:00
Brazil
Å vajcarska
1
1
|
17.06.2018 20:00 | Brazil | 1 : 1 | Å vajcarska |
17.06
17:00
NemaÄka
Meksiko
0
1
|
17.06.2018 17:00 | NemaÄka | 0 : 1 | Meksiko |
17.06
11:00
Korman
Galeb
4
3
|
17.06.2018 11:00 | Korman | 4 : 3 | Galeb | |||||
17.06
11:00
OFK Jelen
Sava
1
1
|
17.06.2018 11:00 | OFK Jelen | 1 : 1 | Sava |
17.06
16:00
DorÄol
RadniÄki
34
20
|
17.06.2018 16:00 | DorÄol | 34 : 20 | RadniÄki |
17.06
16:00
Smederevo Bedemi
Panthers PanÄevo
6
19
|
17.06.2018 16:00 | Smederevo Bedemi | 6 : 19 | Panthers PanÄevo | |||||
17.06
17:00
Sharks Å abac
Hawks Obrenovac
0
35
|
17.06.2018 17:00 | Sharks Å abac | 0 : 35 | Hawks Obrenovac |