31.03
15:30
Loznica
Šumadija (A)
0
2
|
31.03.2018 15:30 | Loznica | 0 : 2 | Šumadija (A) | |||||
31.03
15:30
Tutin
Jedinstvo (Ub)
0
1
|
31.03.2018 15:30 | Tutin | 0 : 1 | Jedinstvo (Ub) | |||||
31.03
15:30
Zlatibor
FAP
1
1
|
31.03.2018 15:30 | Zlatibor | 1 : 1 | FAP | |||||
31.03
15:30
Šumadija 1903
Mladi radnik 1926
1
2
|
31.03.2018 15:30 | Šumadija 1903 | 1 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
31.03
15:30
Sloga (P)
Mokra Gora
2
1
|
31.03.2018 15:30 | Sloga (P) | 2 : 1 | Mokra Gora | |||||
31.03
15:30
Budućnost Krušik 2014
Proleter Mihajlovac
2
0
|
31.03.2018 15:30 | Budućnost Krušik 2014 | 2 : 0 | Proleter Mihajlovac |
31.03
16:00
OFK Sinđelić
Budućnost (P)
0
0
|
31.03.2018 16:00 | OFK Sinđelić | 0 : 0 | Budućnost (P) | |||||
31.03
16:00
Trstenik PPT
Radnički (S)
2
2
|
31.03.2018 16:00 | Trstenik PPT | 2 : 2 | Radnički (S) | |||||
31.03
16:00
Ozren
Dunav
0
1
|
31.03.2018 16:00 | Ozren | 0 : 1 | Dunav | |||||
31.03
16:00
Jedinstvo (P)
Timok
0
3
|
31.03.2018 16:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 3 | Timok |
31.03
15:30
Bratstvo 1946
Radnički (ZR)
3
0
|
31.03.2018 15:30 | Bratstvo 1946 | 3 : 0 | Radnički (ZR) | |||||
31.03
15:30
Bačka 1901
Omladinac (NB)
1
0
|
31.03.2018 15:30 | Bačka 1901 | 1 : 0 | Omladinac (NB) | |||||
31.03
15:30
Radnički (SM)
Cement
2
1
|
31.03.2018 15:30 | Radnički (SM) | 2 : 1 | Cement | |||||
31.03
15:30
Dunav
Bečej 1918
0
4
|
31.03.2018 15:30 | Dunav | 0 : 4 | Bečej 1918 | |||||
31.03
15:30
Radnički (Š)
Dinamo 1945
0
4
|
31.03.2018 15:30 | Radnički (Š) | 0 : 4 | Dinamo 1945 | |||||
31.03
15:30
Radnički (NP)
Crvena zvezda (NS)
1
0
|
31.03.2018 15:30 | Radnički (NP) | 1 : 0 | Crvena zvezda (NS) |
31.03
15:30
BSK Borča
Stepojevac Vaga
1
0
|
31.03.2018 15:30 | BSK Borča | 1 : 0 | Stepojevac Vaga | |||||
31.03
10:00
BASK
BSK Batajnica
4
2
|
31.03.2018 10:00 | BASK | 4 : 2 | BSK Batajnica | |||||
31.03
15:30
Lokomotiva
Radnički (O)
0
2
|
31.03.2018 15:30 | Lokomotiva | 0 : 2 | Radnički (O) | |||||
31.03
15:30
Kolubara
GSP Polet Dorćol
2
2
|
31.03.2018 15:30 | Kolubara | 2 : 2 | GSP Polet Dorćol |
31.03
15:30
Radnički (K)
Sloboda (Č)
1
3
|
31.03.2018 15:30 | Radnički (K) | 1 : 3 | Sloboda (Č) | |||||
31.03
15:30
Takovo
Jošanica
1
1
|
31.03.2018 15:30 | Takovo | 1 : 1 | Jošanica | |||||
31.03
15:30
Sloga (K)
Goč
1
0
|
31.03.2018 15:30 | Sloga (K) | 1 : 0 | Goč | |||||
31.03
15:30
Trepča
Dragačevo
2
0
|
31.03.2018 15:30 | Trepča | 2 : 0 | Dragačevo | |||||
31.03
15:30
Ovčar
LFK Mladost
0
3
|
31.03.2018 15:30 | Ovčar | 0 : 3 | LFK Mladost |
31.03
15:30
Gruža
VGSK
2
2
|
31.03.2018 15:30 | Gruža | 2 : 2 | VGSK |
31.03
15:30
Budućnost
Sloga (BB)
1
3
|
31.03.2018 15:30 | Budućnost | 1 : 3 | Sloga (BB) | |||||
31.03
15:30
Radnički Gorenje
Ribnica
1
0
|
31.03.2018 15:30 | Radnički Gorenje | 1 : 0 | Ribnica |
31.03
16:00
Budućnost (O)
Balkanski
0
1
|
31.03.2018 16:00 | Budućnost (O) | 0 : 1 | Balkanski | |||||
31.03
16:00
Lužnica
GFK Dubočica
1
8
|
31.03.2018 16:00 | Lužnica | 1 : 8 | GFK Dubočica | |||||
31.03
16:00
Pusta Reka
Pčinja
0
2
|
31.03.2018 16:00 | Pusta Reka | 0 : 2 | Pčinja | |||||
31.03
16:00
Sloga (L)
Vlasina
1
1
|
31.03.2018 16:00 | Sloga (L) | 1 : 1 | Vlasina |
31.03
16:00
Đerdap
Kablovi
3
0
|
31.03.2018 16:00 | Đerdap | 3 : 0 | Kablovi |
31.03
16:00
Jastrebac
SFS Borac
1
2
|
31.03.2018 16:00 | Jastrebac | 1 : 2 | SFS Borac | |||||
31.03
16:00
OFK Topličanin
OFK Lugomir
3
0
|
31.03.2018 16:00 | OFK Topličanin | 3 : 0 | OFK Lugomir | |||||
31.03
16:00
Morava 1918
Bošnjane
1
1
|
31.03.2018 16:00 | Morava 1918 | 1 : 1 | Bošnjane |
31.03
15:30
OFK Vršac
Proleter
1
1
|
31.03.2018 15:30 | OFK Vršac | 1 : 1 | Proleter | |||||
31.03
15:30
Sloga
Jedinstvo (NB)
1
2
|
31.03.2018 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Jedinstvo (NB) | |||||
31.03
15:30
ŽAK
Sloboda (NK)
0
2
|
31.03.2018 15:30 | ŽAK | 0 : 2 | Sloboda (NK) | |||||
31.03
15:30
Jedinstvo (BK)
Kikinda 1909
2
1
|
31.03.2018 15:30 | Jedinstvo (BK) | 2 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
31.03
15:30
Kozara
Polet
3
0
|
31.03.2018 15:30 | Kozara | 3 : 0 | Polet | |||||
31.03
15:30
Budućnost
Mladost (O)
0
4
|
31.03.2018 15:30 | Budućnost | 0 : 4 | Mladost (O) | |||||
31.03
15:30
Radnički (K)
Radnički (S)
7
2
|
31.03.2018 15:30 | Radnički (K) | 7 : 2 | Radnički (S) |
31.03
15:30
Hajduk (B)
LSK Laćarak
1
0
|
31.03.2018 15:30 | Hajduk (B) | 1 : 0 | LSK Laćarak | |||||
31.03
15:30
Jedinstvo (SP)
Borac (Š)
0
0
|
31.03.2018 15:30 | Jedinstvo (SP) | 0 : 0 | Borac (Š) | |||||
31.03
15:30
Kupinovo
Index
1
0
|
31.03.2018 15:30 | Kupinovo | 1 : 0 | Index | |||||
31.03
15:30
Sloga (T)
Sloga (E)
0
0
|
31.03.2018 15:30 | Sloga (T) | 0 : 0 | Sloga (E) | |||||
31.03
15:30
Sremac
Borac (NS)
2
0
|
31.03.2018 15:30 | Sremac | 2 : 0 | Borac (NS) |
31.03
15:30
Bačka (P)
Mladost (T)
4
0
|
31.03.2018 15:30 | Bačka (P) | 4 : 0 | Mladost (T) | |||||
31.03
15:30
BSK
Zadrugar
2
0
|
31.03.2018 15:30 | BSK | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
31.03
15:30
Srbobran
Mladost Apa
4
0
|
31.03.2018 15:30 | Srbobran | 4 : 0 | Mladost Apa | |||||
31.03
15:30
Sloga (Č)
Budućnost (G)
2
0
|
31.03.2018 15:30 | Sloga (Č) | 2 : 0 | Budućnost (G) | |||||
31.03
15:30
Mladost (BP)
Polet (K)
0
0
|
31.03.2018 15:30 | Mladost (BP) | 0 : 0 | Polet (K) | |||||
31.03
15:30
Tisa
Tekstilac
0
1
|
31.03.2018 15:30 | Tisa | 0 : 1 | Tekstilac | |||||
31.03
15:30
Radnički (S)
Tavankut
2
1
|
31.03.2018 15:30 | Radnički (S) | 2 : 1 | Tavankut |
31.03
15:30
Napredak
Sremčica
2
1
|
31.03.2018 15:30 | Napredak | 2 : 1 | Sremčica | |||||
31.03
15:30
Milutinac
Balkan
2
0
|
31.03.2018 15:30 | Milutinac | 2 : 0 | Balkan |
31.03
15:30
Mladost (L)
Naftagas (E)
3
0
|
31.03.2018 15:30 | Mladost (L) | 3 : 0 | Naftagas (E) |
31.03
16:00
Dunav
Partizan (U)
2
0
|
31.03.2018 16:00 | Dunav | 2 : 0 | Partizan (U) |
31.03
15:30
Partizan
Borac (M)
5
0
|
31.03.2018 15:30 | Partizan | 5 : 0 | Borac (M) | |||||
31.03
15:30
1. Maj Ruma
Sloboda (DT)
2
0
|
31.03.2018 15:30 | 1. Maj Ruma | 2 : 0 | Sloboda (DT) |
31.03
16:00
ŽAK
Kula
2
0
|
31.03.2018 16:00 | ŽAK | 2 : 0 | Kula | |||||
31.03
16:00
Crvenka
Slavija
3
0
|
31.03.2018 16:00 | Crvenka | 3 : 0 | Slavija | |||||
31.03
16:00
Vojvodina
Stari Grad
2
1
|
31.03.2018 16:00 | Vojvodina | 2 : 1 | Stari Grad |
31.03
16:30
Njegoš
OFK Vrbas
1
2
|
31.03.2018 16:30 | Njegoš | 1 : 2 | OFK Vrbas | |||||
31.03
16:30
Radnički 1905
Proleter (RS)
1
1
|
31.03.2018 16:30 | Radnički 1905 | 1 : 1 | Proleter (RS) | |||||
31.03
16:30
Horgoš 1911
Obilić
0
2
|
31.03.2018 16:30 | Horgoš 1911 | 0 : 2 | Obilić |
31.03
16:00
Poreč
Rudna Glava
1
1
|
31.03.2018 16:00 | Poreč | 1 : 1 | Rudna Glava | |||||
31.03
16:00
Brestovac
BSK
8
1
|
31.03.2018 16:00 | Brestovac | 8 : 1 | BSK |
31.03
15:30
Mladenovac
Velika Krsna
5
0
|
31.03.2018 15:30 | Mladenovac | 5 : 0 | Velika Krsna |
31.03
16:00
Jevremovac
Sindjelić
4
2
|
31.03.2018 16:00 | Jevremovac | 4 : 2 | Sindjelić | |||||
31.03
16:00
Radnički Šabački
Cer
3
0
|
31.03.2018 16:00 | Radnički Šabački | 3 : 0 | Cer |
31.03
15:30
Blagotin
Ribnik
2
1
|
31.03.2018 15:30 | Blagotin | 2 : 1 | Ribnik |
31.03
15:30
Đerdap
Budućnost (V)
1
2
|
31.03.2018 15:30 | Đerdap | 1 : 2 | Budućnost (V) |
31.03
16:00
Omladinac
Borac
0
1
|
31.03.2018 16:00 | Omladinac | 0 : 1 | Borac |
31.03
15:00
Zlatar
Crnokosa
1
0
|
31.03.2018 15:00 | Zlatar | 1 : 0 | Crnokosa | |||||
31.03
15:00
Prvi partizan
Polet
1
2
|
31.03.2018 15:00 | Prvi partizan | 1 : 2 | Polet |
31.03
15:30
Pepeljevac
Mladost
2
0
|
31.03.2018 15:30 | Pepeljevac | 2 : 0 | Mladost | |||||
31.03
15:30
Vrelo Sport
Tvrdojevac
3
1
|
31.03.2018 15:30 | Vrelo Sport | 3 : 1 | Tvrdojevac |
31.03
16:00
Ćava
Kolonija
1
2
|
31.03.2018 16:00 | Ćava | 1 : 2 | Kolonija | |||||
31.03
16:00
Jedinstvo
Šumadinac (KG)
0
3
|
31.03.2018 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Šumadinac (KG) | |||||
31.03
16:00
Jadran
Vodojaža
0
0
|
31.03.2018 16:00 | Jadran | 0 : 0 | Vodojaža |
31.03
16:00
Radnički 1924
Crvena zvezda
7
2
|
31.03.2018 16:00 | Radnički 1924 | 7 : 2 | Crvena zvezda | |||||
31.03
16:00
Rasovača
Moravac (Č)
2
1
|
31.03.2018 16:00 | Rasovača | 2 : 1 | Moravac (Č) |
31.03
15:00
AZ Borac 2014
Vrtište
0
0
|
31.03.2018 15:00 | AZ Borac 2014 | 0 : 0 | Vrtište |
31.03
16:30
RFK Novi Sad 1921
TSK
1
0
|
31.03.2018 16:30 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | TSK | |||||
31.03
16:30
Šajkaš 1908
Veternik
3
1
|
31.03.2018 16:30 | Šajkaš 1908 | 3 : 1 | Veternik | |||||
31.03
16:30
Mladost
Fruškogorski partizan
1
1
|
31.03.2018 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Fruškogorski partizan | |||||
31.03
16:30
OFK Futog
ŽSK
0
0
|
31.03.2018 16:30 | OFK Futog | 0 : 0 | ŽSK | |||||
31.03
16:30
Omladinac
Bačka 1923
2
2
|
31.03.2018 16:30 | Omladinac | 2 : 2 | Bačka 1923 |
31.03
15:30
Svetlost Badnjevac
Kaćuša
3
0
|
31.03.2018 15:30 | Svetlost Badnjevac | 3 : 0 | Kaćuša | |||||
31.03
15:30
Polet
Partizanski put
0
2
|
31.03.2018 15:30 | Polet | 0 : 2 | Partizanski put |
31.03
16:30
Rudar (St)
Omladinski
2
3
|
31.03.2018 16:30 | Rudar (St) | 2 : 3 | Omladinski | |||||
31.03
16:30
Rudar (SR)
Šumadija
7
1
|
31.03.2018 16:30 | Rudar (SR) | 7 : 1 | Šumadija |
31.03
16:00
Mundial
Pobeda
3
1
|
31.03.2018 16:00 | Mundial | 3 : 1 | Pobeda |
31.03
15:30
BUSK
Sparta Železnik
1
2
|
31.03.2018 15:30 | BUSK | 1 : 2 | Sparta Železnik |
31.03
16:00
OFK Šabac
Premijer
3
0
|
31.03.2018 16:00 | OFK Šabac | 3 : 0 | Premijer |
31.03
16:00
Dušan Silni
Vlašić
2
0
|
31.03.2018 16:00 | Dušan Silni | 2 : 0 | Vlašić |
31.03
15:30
ŠFU Derbi 2016
Moravac (P)
1
3
|
31.03.2018 15:30 | ŠFU Derbi 2016 | 1 : 3 | Moravac (P) |
31.03
15:30
Rubribreza
Crvena Jabuka
3
0
|
31.03.2018 15:30 | Rubribreza | 3 : 0 | Crvena Jabuka |
31.03
15:30
Delija
Terekves
3
2
|
31.03.2018 15:30 | Delija | 3 : 2 | Terekves |
31.03
16:00
Škriljac
Jedinstvo (B)
4
4
|
31.03.2018 16:00 | Škriljac | 4 : 4 | Jedinstvo (B) | |||||
31.03
16:00
OFK Draževac
OFK Rutevac 1908
3
1
|
31.03.2018 16:00 | OFK Draževac | 3 : 1 | OFK Rutevac 1908 |
31.03
15:30
Rastina 1918
Kordun
1
3
|
31.03.2018 15:30 | Rastina 1918 | 1 : 3 | Kordun |
31.03
15:30
Jasenica
Kopljari
4
0
|
31.03.2018 15:30 | Jasenica | 4 : 0 | Kopljari | |||||
31.03
15:30
Kralj Petar I
Ranilović
4
0
|
31.03.2018 15:30 | Kralj Petar I | 4 : 0 | Ranilović |
31.03
15:30
Polet (V)
Sloga (M)
2
1
|
31.03.2018 15:30 | Polet (V) | 2 : 1 | Sloga (M) |
31.03
16:00
Vis
Nemenikuće
3
0
|
31.03.2018 16:00 | Vis | 3 : 0 | Nemenikuće |
31.03
16:30
Železničar
Čenej
2
0
|
31.03.2018 16:30 | Železničar | 2 : 0 | Čenej |
31.03
16:30
Čoka
Bačka
1
3
|
31.03.2018 16:30 | Čoka | 1 : 3 | Bačka |
31.03
16:00
Sloboda
Pobeda
0
2
|
31.03.2018 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | Pobeda |
31.03
16:00
Tvrdjava
Sloga
3
0
|
31.03.2018 16:00 | Tvrdjava | 3 : 0 | Sloga |
31.03
Gorušica
Bjelica
3
1
|
31.03.2018 | Gorušica | 3 : 1 | Bjelica |
31.03
15:30
Omladinac (V)
Sloga (B)
1
6
|
31.03.2018 15:30 | Omladinac (V) | 1 : 6 | Sloga (B) |
31.03
16:00
Zvezda
Belo Polje
3
0
|
31.03.2018 16:00 | Zvezda | 3 : 0 | Belo Polje |
31.03
16:00
Petka
Mladost (Č)
4
2
|
31.03.2018 16:00 | Petka | 4 : 2 | Mladost (Č) |
31.03
14:30
Cepelin 026
Jezava
0
2
|
31.03.2018 14:30 | Cepelin 026 | 0 : 2 | Jezava |
31.03
14:30
Badljevica
Petrijevac
4
1
|
31.03.2018 14:30 | Badljevica | 4 : 1 | Petrijevac |
31.03
16:00
Mrovska
Sloga 1949
1
1
|
31.03.2018 16:00 | Mrovska | 1 : 1 | Sloga 1949 | |||||
31.03
16:00
Jedinstvo 2014
Belpos
1
2
|
31.03.2018 16:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 2 | Belpos |
31.03
14:30
Sloboda
Mladost (K)
2
0
|
31.03.2018 14:30 | Sloboda | 2 : 0 | Mladost (K) |
31.03
15:00
Veliko Trnjane
Todorovce
3
1
|
31.03.2018 15:00 | Veliko Trnjane | 3 : 1 | Todorovce | |||||
31.03
16:30
Veternica
Rudar 1973
9
3
|
31.03.2018 16:30 | Veternica | 9 : 3 | Rudar 1973 | |||||
31.03
15:00
Turekovac
Veliko Trnjane
2
2
|
31.03.2018 15:00 | Turekovac | 2 : 2 | Veliko Trnjane | |||||
31.03
15:00
Todorovce
Atletiko
5
2
|
31.03.2018 15:00 | Todorovce | 5 : 2 | Atletiko | |||||
31.03
15:00
Nomanica
Gornje Krajince
0
1
|
31.03.2018 15:00 | Nomanica | 0 : 1 | Gornje Krajince |
31.03
16:30
Zablaće
Volujac
1
0
|
31.03.2018 16:30 | Zablaće | 1 : 0 | Volujac |
31.03
16:30
Planinac
Orlovi
0
9
|
31.03.2018 16:30 | Planinac | 0 : 9 | Orlovi | |||||
31.03
16:30
Viner DSV
Resava
2
3
|
31.03.2018 16:30 | Viner DSV | 2 : 3 | Resava | |||||
31.03
16:30
Resavac
Mladi Borac
6
0
|
31.03.2018 16:30 | Resavac | 6 : 0 | Mladi Borac |
31.03
15:30
Dunav
Sloga (Du)
0
2
|
31.03.2018 15:30 | Dunav | 0 : 2 | Sloga (Du) |
31.03
15:30
OFK Građanski
Vihor
2
6
|
31.03.2018 15:30 | OFK Građanski | 2 : 6 | Vihor |
31.03
15:30
Vukan
Mlava Trgovački
2
0
|
31.03.2018 15:30 | Vukan | 2 : 0 | Mlava Trgovački | |||||
31.03
15:30
Brana Paunović
Melnica
0
3
|
31.03.2018 15:30 | Brana Paunović | 0 : 3 | Melnica |
31.03
16:00
Mladi radnik
Dimitrije Tucović
3
1
|
31.03.2018 16:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Dimitrije Tucović |
31.03
15:30
Zabrđe 1936
Dobrnje
4
0
|
31.03.2018 15:30 | Zabrđe 1936 | 4 : 0 | Dobrnje | |||||
31.03
15:30
Radnik
Soko
2
3
|
31.03.2018 15:30 | Radnik | 2 : 3 | Soko |
31.03
16:30
Rudar
Sava
1
2
|
31.03.2018 16:30 | Rudar | 1 : 2 | Sava |
31.03
15:30
Panonija
Sport
1
1
|
31.03.2018 15:30 | Panonija | 1 : 1 | Sport |
31.03
15:30
Modrica
Mladost 2015
3
0
|
31.03.2018 15:30 | Modrica | 3 : 0 | Mladost 2015 | |||||
31.03
15:30
Lomnica
Polet (K)
2
2
|
31.03.2018 15:30 | Lomnica | 2 : 2 | Polet (K) | |||||
31.03
15:30
Zmajevac
Kruševica
6
1
|
31.03.2018 15:30 | Zmajevac | 6 : 1 | Kruševica |
31.03
16:00
Rudar Prijedor
Zvijezda 09
1
1
|
31.03.2018 16:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Zvijezda 09 | |||||
31.03
16:00
Sloga
Sloboda
1
2
|
31.03.2018 16:00 | Sloga | 1 : 2 | Sloboda | |||||
31.03
16:00
Kozara
Sutjeska
0
0
|
31.03.2018 16:00 | Kozara | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
31.03
16:00
Željezničar
Podrinje
2
1
|
31.03.2018 16:00 | Željezničar | 2 : 1 | Podrinje | |||||
31.03
16:00
Tekstilac
Napredak
1
0
|
31.03.2018 16:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Napredak |
31.03
16:00
Željezničar
Radnik
2
1
|
31.03.2018 16:00 | Željezničar | 2 : 1 | Radnik | |||||
31.03
16:00
Široki Brijeg
Zrinjski
0
0
|
31.03.2018 16:00 | Široki Brijeg | 0 : 0 | Zrinjski | |||||
31.03
18:00
Sarajevo
Krupa
1
0
|
31.03.2018 18:00 | Sarajevo | 1 : 0 | Krupa |
31.03
19:00
Borac
Vitez
1
0
|
31.03.2018 19:00 | Borac | 1 : 0 | Vitez | |||||
31.03
16:00
GOŠK
Mladost
1
0
|
31.03.2018 16:00 | GOŠK | 1 : 0 | Mladost | |||||
31.03
16:00
Sloboda
Čelik
1
1
|
31.03.2018 16:00 | Sloboda | 1 : 1 | Čelik |
31.03
18:00
OFK Petrovac
Mladost
0
0
|
31.03.2018 18:00 | OFK Petrovac | 0 : 0 | Mladost | |||||
31.03
15:00
Rudar
Iskra
0
2
|
31.03.2018 15:00 | Rudar | 0 : 2 | Iskra | |||||
31.03
15:00
Dečić
Sutjeska
0
0
|
31.03.2018 15:00 | Dečić | 0 : 0 | Sutjeska | |||||
31.03
17:00
Budućnost
Kom
1
1
|
31.03.2018 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Kom |
31.03
16:00
West Ham
Southampton
3
0
|
31.03.2018 16:00 | West Ham | 3 : 0 | Southampton | |||||
31.03
16:00
Brighton
Leicester
0
2
|
31.03.2018 16:00 | Brighton | 0 : 2 | Leicester | |||||
31.03
13:30
Crystal Palace
Liverpool
1
2
|
31.03.2018 13:30 | Crystal Palace | 1 : 2 | Liverpool | |||||
31.03
18:30
Everton
Manchester City
1
3
|
31.03.2018 18:30 | Everton | 1 : 3 | Manchester City | |||||
31.03
16:00
Manchester Utd
Swansea
2
0
|
31.03.2018 16:00 | Manchester Utd | 2 : 0 | Swansea | |||||
31.03
16:00
Newcastle
Huddersfield
1
0
|
31.03.2018 16:00 | Newcastle | 1 : 0 | Huddersfield | |||||
31.03
16:00
Watford
Bournemouth
2
2
|
31.03.2018 16:00 | Watford | 2 : 2 | Bournemouth | |||||
31.03
16:00
WBA
Burnley
1
2
|
31.03.2018 16:00 | WBA | 1 : 2 | Burnley |
31.03
16:15
Athletic Club
Celta Vigo
1
1
|
31.03.2018 16:15 | Athletic Club | 1 : 1 | Celta Vigo | |||||
31.03
13:00
Girona
Levante
1
1
|
31.03.2018 13:00 | Girona | 1 : 1 | Levante | |||||
31.03
20:45
Sevilla
Barcelona
2
2
|
31.03.2018 20:45 | Sevilla | 2 : 2 | Barcelona | |||||
31.03
18:30
Las Palmas
Real Madrid
0
3
|
31.03.2018 18:30 | Las Palmas | 0 : 3 | Real Madrid |
31.03
18:30
Bayern
Borussia Dortmund
6
0
|
31.03.2018 18:30 | Bayern | 6 : 0 | Borussia Dortmund | |||||
31.03
15:30
Hoffenheim
Köln
6
0
|
31.03.2018 15:30 | Hoffenheim | 6 : 0 | Köln | |||||
31.03
20:30
Hertha BSC
Wolfsburg
0
0
|
31.03.2018 20:30 | Hertha BSC | 0 : 0 | Wolfsburg | |||||
31.03
15:30
Schalke 04
Freiburg
2
0
|
31.03.2018 15:30 | Schalke 04 | 2 : 0 | Freiburg | |||||
31.03
15:30
Bayer Leverkusen
Augsburg
0
0
|
31.03.2018 15:30 | Bayer Leverkusen | 0 : 0 | Augsburg | |||||
31.03
15:30
Hannover 96
RB Leipzig
2
3
|
31.03.2018 15:30 | Hannover 96 | 2 : 3 | RB Leipzig | |||||
31.03
15:30
Stuttgart
Hamburger SV
1
1
|
31.03.2018 15:30 | Stuttgart | 1 : 1 | Hamburger SV |
31.03
15:00
Lazio
Benevento
6
2
|
31.03.2018 15:00 | Lazio | 6 : 2 | Benevento | |||||
31.03
15:00
Fiorentina
Crotone
2
0
|
31.03.2018 15:00 | Fiorentina | 2 : 0 | Crotone | |||||
31.03
15:00
Internazionale
Verona
3
0
|
31.03.2018 15:00 | Internazionale | 3 : 0 | Verona | |||||
31.03
20:45
Juventus
Milan
3
1
|
31.03.2018 20:45 | Juventus | 3 : 1 | Milan | |||||
31.03
18:00
Sassuolo
Napoli
1
1
|
31.03.2018 18:00 | Sassuolo | 1 : 1 | Napoli | |||||
31.03
12:30
Bologna
Roma
1
1
|
31.03.2018 12:30 | Bologna | 1 : 1 | Roma | |||||
31.03
18:00
Chievo
Sampdoria
2
1
|
31.03.2018 18:00 | Chievo | 2 : 1 | Sampdoria | |||||
31.03
15:00
Genoa
SPAL
1
1
|
31.03.2018 15:00 | Genoa | 1 : 1 | SPAL | |||||
31.03
15:00
Cagliari
Torino
0
4
|
31.03.2018 15:00 | Cagliari | 0 : 4 | Torino | |||||
31.03
15:00
Atalanta
Udinese
2
0
|
31.03.2018 15:00 | Atalanta | 2 : 0 | Udinese |
31.03
17:00
Dijon
Marseille
1
3
|
31.03.2018 17:00 | Dijon | 1 : 3 | Marseille |
31.03
15:00
Borac
Mačva
2
0
|
31.03.2018 15:00 | Borac | 2 : 0 | Mačva | |||||
31.03
15:30
Bačka
Partizan
1
2
|
31.03.2018 15:30 | Bačka | 1 : 2 | Partizan | |||||
31.03
15:00
Radnik
Javor Matis
1
0
|
31.03.2018 15:00 | Radnik | 1 : 0 | Javor Matis | |||||
31.03
15:00
Radnički
Vojvodina
1
1
|
31.03.2018 15:00 | Radnički | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
31.03
15:00
Zemun
Napredak
1
1
|
31.03.2018 15:00 | Zemun | 1 : 1 | Napredak |
31.03
15:30
Polet
Mačva
6
1
|
31.03.2018 15:30 | Polet | 6 : 1 | Mačva |
31.03
13:00
Spartak
Vojvodina
0
0
|
31.03.2018 13:00 | Spartak | 0 : 0 | Vojvodina | |||||
31.03
11:00
Moravac Orion
Radnički (N)
1
2
|
31.03.2018 11:00 | Moravac Orion | 1 : 2 | Radnički (N) | |||||
31.03
14:30
OFK Beograd
Napredak
3
0
|
31.03.2018 14:30 | OFK Beograd | 3 : 0 | Napredak | |||||
31.03
12:00
Inđija
Čukarički
0
0
|
31.03.2018 12:00 | Inđija | 0 : 0 | Čukarički | |||||
31.03
10:00
Voždovac
Partizan
3
4
|
31.03.2018 10:00 | Voždovac | 3 : 4 | Partizan | |||||
31.03
13:00
Internacional
Radnički (P)
1
3
|
31.03.2018 13:00 | Internacional | 1 : 3 | Radnički (P) | |||||
31.03
11:00
Rad
Crvena zvezda
0
2
|
31.03.2018 11:00 | Rad | 0 : 2 | Crvena zvezda | |||||
31.03
13:00
Radnički 1923
Brodarac
0
3
|
31.03.2018 13:00 | Radnički 1923 | 0 : 3 | Brodarac |
31.03
15:00
IM Rakovica
Siti Sport Klub
4
0
|
31.03.2018 15:00 | IM Rakovica | 4 : 0 | Siti Sport Klub | |||||
31.03
10:00
Brodarac 2
Studentski Grad
1
0
|
31.03.2018 10:00 | Brodarac 2 | 1 : 0 | Studentski Grad | |||||
31.03
11:00
Grafičar
Lokomotiva
2
0
|
31.03.2018 11:00 | Grafičar | 2 : 0 | Lokomotiva |
31.03
12:00
Morava (VP)
Proleter Mihajlovac
1
2
|
31.03.2018 12:00 | Morava (VP) | 1 : 2 | Proleter Mihajlovac | |||||
31.03
10:00
Mladi radnik 1926
Jasenica 2017
4
3
|
31.03.2018 10:00 | Mladi radnik 1926 | 4 : 3 | Jasenica 2017 | |||||
31.03
10:00
Mladi borac
Mladi radnik 1940
2
1
|
31.03.2018 10:00 | Mladi borac | 2 : 1 | Mladi radnik 1940 | |||||
31.03
11:00
Proleter 1947
Smederevo 1924
0
4
|
31.03.2018 11:00 | Proleter 1947 | 0 : 4 | Smederevo 1924 | |||||
31.03
11:00
Karadjordje
Šumadija (A)
0
1
|
31.03.2018 11:00 | Karadjordje | 0 : 1 | Šumadija (A) |
31.03
10:00
Omladinac
Balkan
4
0
|
31.03.2018 10:00 | Omladinac | 4 : 0 | Balkan | |||||
31.03
08:30
Žarkovo
DIF
2
4
|
31.03.2018 08:30 | Žarkovo | 2 : 4 | DIF | |||||
31.03
10:00
Novi Beograd
BSK 1925
0
1
|
31.03.2018 10:00 | Novi Beograd | 0 : 1 | BSK 1925 | |||||
31.03
12:00
Vinča
Budućnost
7
2
|
31.03.2018 12:00 | Vinča | 7 : 2 | Budućnost |
31.03
12:00
Avala
Zvezdara
1
6
|
31.03.2018 12:00 | Avala | 1 : 6 | Zvezdara | |||||
31.03
14:00
Budućnost
Stepojevac Vaga
1
0
|
31.03.2018 14:00 | Budućnost | 1 : 0 | Stepojevac Vaga |
31.03
10:00
Petar Puača
Radnički (SM)
3
1
|
31.03.2018 10:00 | Petar Puača | 3 : 1 | Radnički (SM) |
31.03
10:00
ŽAK junior
Krila Krajine
0
1
|
31.03.2018 10:00 | ŽAK junior | 0 : 1 | Krila Krajine |
31.03
16:00
Spartak
Dolina
3
0
|
31.03.2018 16:00 | Spartak | 3 : 0 | Dolina | |||||
31.03
12:00
Tempo
Borac (St)
1
3
|
31.03.2018 12:00 | Tempo | 1 : 3 | Borac (St) | |||||
31.03
16:00
Glogonj
Omladinac 1927
0
4
|
31.03.2018 16:00 | Glogonj | 0 : 4 | Omladinac 1927 |
31.03
14:00
Strela
Dolovo
7
0
|
31.03.2018 14:00 | Strela | 7 : 0 | Dolovo | |||||
31.03
13:00
Ševac
Partizan (G)
3
2
|
31.03.2018 13:00 | Ševac | 3 : 2 | Partizan (G) |
31.03
10:00
Železničar
RFK N.S. 1921
3
0
|
31.03.2018 10:00 | Železničar | 3 : 0 | RFK N.S. 1921 |
31.03
14:00
Udarnik
Napredak
1
1
|
31.03.2018 14:00 | Udarnik | 1 : 1 | Napredak |
31.03
16:00
Voždovac MK
Sinđelić MK
3
1
|
31.03.2018 16:00 | Voždovac MK | 3 : 1 | Sinđelić MK |
31.03
09:00
Rad 2 MO
Voždovac 2 MO
4
1
|
31.03.2018 09:00 | Rad 2 MO | 4 : 1 | Voždovac 2 MO |
31.03
11:00
Spartak
Vojvodina
2
0
|
31.03.2018 11:00 | Spartak | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
31.03
13:00
Kiker
Radnički (N)
1
0
|
31.03.2018 13:00 | Kiker | 1 : 0 | Radnički (N) | |||||
31.03
11:30
OFK Beograd
Jagodina
2
0
|
31.03.2018 11:30 | OFK Beograd | 2 : 0 | Jagodina | |||||
31.03
14:00
Teleoptik
Čukarički
1
1
|
31.03.2018 14:00 | Teleoptik | 1 : 1 | Čukarički | |||||
31.03
13:00
Voždovac
Partizan
1
1
|
31.03.2018 13:00 | Voždovac | 1 : 1 | Partizan | |||||
31.03
13:00
Dinamo
Novi Pazar
1
1
|
31.03.2018 13:00 | Dinamo | 1 : 1 | Novi Pazar | |||||
31.03
13:00
Apolon 4
Brodarac
0
0
|
31.03.2018 13:00 | Apolon 4 | 0 : 0 | Brodarac |
31.03
11:00
Teleoptik
IMT
4
1
|
31.03.2018 11:00 | Teleoptik | 4 : 1 | IMT | |||||
31.03
10:00
Borča
Sindjelić
0
1
|
31.03.2018 10:00 | Borča | 0 : 1 | Sindjelić |
31.03
13:00
Beograd 1929
DIF
0
7
|
31.03.2018 13:00 | Beograd 1929 | 0 : 7 | DIF | |||||
31.03
14:00
Poštar 1930
GSP Polet
4
0
|
31.03.2018 14:00 | Poštar 1930 | 4 : 0 | GSP Polet | |||||
31.03
15:30
BASK
Palilulac
5
1
|
31.03.2018 15:30 | BASK | 5 : 1 | Palilulac | |||||
31.03
10:00
Omladinac
Grafičar
0
0
|
31.03.2018 10:00 | Omladinac | 0 : 0 | Grafičar |
31.03
11:00
Šumadija
Crvena zvezda
0
5
|
31.03.2018 11:00 | Šumadija | 0 : 5 | Crvena zvezda | |||||
31.03
15:30
Radnik
Pobeda
0
4
|
31.03.2018 15:30 | Radnik | 0 : 4 | Pobeda |
31.03
13:00
Bane
Jošanica
3
1
|
31.03.2018 13:00 | Bane | 3 : 1 | Jošanica | |||||
31.03
15:00
Radnički 1923
Slavija
2
0
|
31.03.2018 15:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Slavija |
31.03
12:00
Inđija
Petar Puača
1
4
|
31.03.2018 12:00 | Inđija | 1 : 4 | Petar Puača | |||||
31.03
11:00
Vojvodina
Indeks
1
0
|
31.03.2018 11:00 | Vojvodina | 1 : 0 | Indeks |
31.03
12:00
TSC
Radnički (S)
7
0
|
31.03.2018 12:00 | TSC | 7 : 0 | Radnički (S) | |||||
31.03
12:00
Hajduk junior
Bačka (BP)
0
4
|
31.03.2018 12:00 | Hajduk junior | 0 : 4 | Bačka (BP) |
31.03
12:00
Kolonija
Jugoslavija
3
0
|
31.03.2018 12:00 | Kolonija | 3 : 0 | Jugoslavija | |||||
31.03
15:00
Borac (Sa)
Polet
3
4
|
31.03.2018 15:00 | Borac (Sa) | 3 : 4 | Polet | |||||
31.03
16:00
Radnički (B)
Sloga (BNS)
7
3
|
31.03.2018 16:00 | Radnički (B) | 7 : 3 | Sloga (BNS) |
31.03
12:00
Vojvodina
Banat
1
5
|
31.03.2018 12:00 | Vojvodina | 1 : 5 | Banat | |||||
31.03
12:00
Polet
Vulturul
1
1
|
31.03.2018 12:00 | Polet | 1 : 1 | Vulturul |
31.03
13:00
Rvati
Strelac
0
4
|
31.03.2018 13:00 | Rvati | 0 : 4 | Strelac |
31.03
12:00
Proleter 2006
ŽAK
1
0
|
31.03.2018 12:00 | Proleter 2006 | 1 : 0 | ŽAK | |||||
31.03
09:30
Bečkerek 023
Radnički (Zr)
2
6
|
31.03.2018 09:30 | Bečkerek 023 | 2 : 6 | Radnički (Zr) |
31.03
09:00
Sinđelić MK
Čukarički MK
1
3
|
31.03.2018 09:00 | Sinđelić MK | 1 : 3 | Čukarički MK | |||||
31.03
09:00
Lokomotiva MK
Mladenovac MK
3
0
|
31.03.2018 09:00 | Lokomotiva MK | 3 : 0 | Mladenovac MK | |||||
31.03
11:00
OFK Beograd MK
Crvena zvezda MK
1
1
|
31.03.2018 11:00 | OFK Beograd MK | 1 : 1 | Crvena zvezda MK |
31.03
Brodarac B MK
Zemun MK
2
1
|
31.03.2018 | Brodarac B MK | 2 : 1 | Zemun MK |
31.03
Radnički (NB) MK
Rad V MK
2
1
|
31.03.2018 | Radnički (NB) MK | 2 : 1 | Rad V MK | |||||
31.03
Kosmaj MK
OFK Beograd MK
1
1
|
31.03.2018 | Kosmaj MK | 1 : 1 | OFK Beograd MK |
31.03
11:00
Radnički (O)
OLE
10
1
|
31.03.2018 11:00 | Radnički (O) | 10 : 1 | OLE | |||||
31.03
13:00
BASK
Lokomotiva
0
7
|
31.03.2018 13:00 | BASK | 0 : 7 | Lokomotiva | |||||
31.03
12:00
Dominus
Lola
2
1
|
31.03.2018 12:00 | Dominus | 2 : 1 | Lola | |||||
31.03
13:00
Studentski Grad
Internacional
2
5
|
31.03.2018 13:00 | Studentski Grad | 2 : 5 | Internacional |
31.03
12:00
Udarnik
Napredak
1
4
|
31.03.2018 12:00 | Udarnik | 1 : 4 | Napredak | |||||
31.03
10:00
Jedinstvo
AF Djokić
1
1
|
31.03.2018 10:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | AF Djokić | |||||
31.03
15:30
Osipaonica
Proleter
5
2
|
31.03.2018 15:30 | Osipaonica | 5 : 2 | Proleter |
31.03
13:00
Dunavac
DIF
2
11
|
31.03.2018 13:00 | Dunavac | 2 : 11 | DIF | |||||
31.03
14:30
Vinča
Sopot
1
3
|
31.03.2018 14:30 | Vinča | 1 : 3 | Sopot |
31.03
10:00
Avala 1939
Napredak (M)
1
3
|
31.03.2018 10:00 | Avala 1939 | 1 : 3 | Napredak (M) |
31.03
10:00
Inđija
Petar Puača
0
3
|
31.03.2018 10:00 | Inđija | 0 : 3 | Petar Puača | |||||
31.03
10:00
Vojvodina
Indeks
5
0
|
31.03.2018 10:00 | Vojvodina | 5 : 0 | Indeks |
31.03
10:00
TSC
Radnički (S)
1
2
|
31.03.2018 10:00 | TSC | 1 : 2 | Radnički (S) | |||||
31.03
10:00
Hajduk junior
Tekstilac
1
0
|
31.03.2018 10:00 | Hajduk junior | 1 : 0 | Tekstilac |
31.03
10:00
Jedinstvo (V)
Potporanj
1
6
|
31.03.2018 10:00 | Jedinstvo (V) | 1 : 6 | Potporanj |
31.03
14:00
Proleter
Mladost (O)
5
0
|
31.03.2018 14:00 | Proleter | 5 : 0 | Mladost (O) | |||||
31.03
16:00
Stari Tamiš
Omladinac (D)
2
8
|
31.03.2018 16:00 | Stari Tamiš | 2 : 8 | Omladinac (D) |
31.03
10:00
Mladost (V)
Dolina
1
8
|
31.03.2018 10:00 | Mladost (V) | 1 : 8 | Dolina |
31.03
10:00
Buducnost
Zvezda
0
3
|
31.03.2018 10:00 | Buducnost | 0 : 3 | Zvezda | |||||
31.03
Belo Polje
Urovci
7
0
|
31.03.2018 | Belo Polje | 7 : 0 | Urovci |
31.03
15:00
Sinđelić
IMT
0
0
|
31.03.2018 15:00 | Sinđelić | 0 : 0 | IMT | |||||
31.03
12:30
Novi Beograd
Graficar
2
2
|
31.03.2018 12:30 | Novi Beograd | 2 : 2 | Graficar | |||||
31.03
09:00
Bežanija
Hajduk
11
1
|
31.03.2018 09:00 | Bežanija | 11 : 1 | Hajduk | |||||
31.03
10:00
13. Maj
Postar 1930
5
0
|
31.03.2018 10:00 | 13. Maj | 5 : 0 | Postar 1930 |
31.03
10:00
Proleter 2006
ŽAK
1
7
|
31.03.2018 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 7 | ŽAK | |||||
31.03
11:30
Bečkerek 023
Radnički (Zr)
0
2
|
31.03.2018 11:30 | Bečkerek 023 | 0 : 2 | Radnički (Zr) |
31.03
11:00
DIF MK
Rad MK
0
11
|
31.03.2018 11:00 | DIF MK | 0 : 11 | Rad MK | |||||
31.03
11:30
Čukarički MK
Partizan MK
1
0
|
31.03.2018 11:30 | Čukarički MK | 1 : 0 | Partizan MK | |||||
31.03
17:30
OFK Beograd MK
Brodarac MK
2
0
|
31.03.2018 17:30 | OFK Beograd MK | 2 : 0 | Brodarac MK |
31.03
15:00
Brodarac MK-B
OFK Beograd B MK
1
1
|
31.03.2018 15:00 | Brodarac MK-B | 1 : 1 | OFK Beograd B MK | |||||
31.03
13:00
Milutinac MK
Rad MK
1
3
|
31.03.2018 13:00 | Milutinac MK | 1 : 3 | Rad MK |
31.03
18:30
Zemun B MK
Srem MK
4
1
|
31.03.2018 18:30 | Zemun B MK | 4 : 1 | Srem MK | |||||
31.03
10:00
Trijumf MK
Jedinstvo MK
3
0
|
31.03.2018 10:00 | Trijumf MK | 3 : 0 | Jedinstvo MK |
31.03
09:00
Čukarički
Kolubara
2
1
|
31.03.2018 09:00 | Čukarički | 2 : 1 | Kolubara | |||||
31.03
09:00
Radnički (O)
OLE
1
1
|
31.03.2018 09:00 | Radnički (O) | 1 : 1 | OLE | |||||
31.03
09:00
Teleoptik
BSK Borča
2
4
|
31.03.2018 09:00 | Teleoptik | 2 : 4 | BSK Borča |
31.03
09:00
Crveni orao
Olimpik
0
3
|
31.03.2018 09:00 | Crveni orao | 0 : 3 | Olimpik | |||||
31.03
10:00
Dominus
Sindjelic 2012
5
1
|
31.03.2018 10:00 | Dominus | 5 : 1 | Sindjelic 2012 | |||||
31.03
10:00
Lola
Srem
9
1
|
31.03.2018 10:00 | Lola | 9 : 1 | Srem | |||||
31.03
09:00
IMT
Bežanija
0
2
|
31.03.2018 09:00 | IMT | 0 : 2 | Bežanija |
31.03
10:00
Dunav
Hajduk
0
2
|
31.03.2018 10:00 | Dunav | 0 : 2 | Hajduk | |||||
31.03
11:00
Beograd 1929
Crvenka
8
0
|
31.03.2018 11:00 | Beograd 1929 | 8 : 0 | Crvenka |
31.03
11:00
Nord Star
Karioke
0
5
|
31.03.2018 11:00 | Nord Star | 0 : 5 | Karioke | |||||
31.03
11:00
Lokomotiva
Velika Moštanica
7
2
|
31.03.2018 11:00 | Lokomotiva | 7 : 2 | Velika Moštanica |
31.03
11:00
Dunavac
Boleč
0
10
|
31.03.2018 11:00 | Dunavac | 0 : 10 | Boleč | |||||
31.03
10:00
Vrčin
Vinča
3
1
|
31.03.2018 10:00 | Vrčin | 3 : 1 | Vinča |
31.03
10:00
Mladenovac
Zemun
1
1
|
31.03.2018 10:00 | Mladenovac | 1 : 1 | Zemun | |||||
31.03
09:00
OFK Beograd
Grafičar
7
0
|
31.03.2018 09:00 | OFK Beograd | 7 : 0 | Grafičar |
31.03
10:00
Urovci
Rvati
3
0
|
31.03.2018 10:00 | Urovci | 3 : 0 | Rvati | |||||
31.03
Radnički
Obrenovac 1905
4
1
|
31.03.2018 | Radnički | 4 : 1 | Obrenovac 1905 |
31.03
Krtinska
Omladinac
2
2
|
31.03.2018 | Krtinska | 2 : 2 | Omladinac | |||||
31.03
Posavina
Buducnost
1
9
|
31.03.2018 | Posavina | 1 : 9 | Buducnost |
31.03
20:00
Sveti Đorđe
Nova Pazova
86
76
|
31.03.2018 20:00 | Sveti Đorđe | 86 : 76 | Nova Pazova | |||||
31.03
19:00
Mladost Veternik
Omladinac
98
91
|
31.03.2018 19:00 | Mladost Veternik | 98 : 91 | Omladinac |
31.03
19:00
Zlatar
Paraćin
106
79
|
31.03.2018 19:00 | Zlatar | 106 : 79 | Paraćin | |||||
31.03
19:00
Prva Petoletka
Polet
69
83
|
31.03.2018 19:00 | Prva Petoletka | 69 : 83 | Polet | |||||
31.03
20:00
Priboj
Radnički VA
82
72
|
31.03.2018 20:00 | Priboj | 82 : 72 | Radnički VA | |||||
31.03
18:00
Železničar
Mileševac
102
67
|
31.03.2018 18:00 | Železničar | 102 : 67 | Mileševac | |||||
31.03
19:00
Napredak Junior
Student
83
92
|
31.03.2018 19:00 | Napredak Junior | 83 : 92 | Student | |||||
31.03
18:00
Zekas 75
Crnokosa
71
75
|
31.03.2018 18:00 | Zekas 75 | 71 : 75 | Crnokosa |
31.03
18:00
Sokobanja
Niš
67
88
|
31.03.2018 18:00 | Sokobanja | 67 : 88 | Niš | |||||
31.03
19:00
Jugbasket
Radan
86
82
|
31.03.2018 19:00 | Jugbasket | 86 : 82 | Radan |
31.03
12:00
Torlak
Astra
69
51
|
31.03.2018 12:00 | Torlak | 69 : 51 | Astra |
31.03
20:00
Joker
Petrovgrad
90
72
|
31.03.2018 20:00 | Joker | 90 : 72 | Petrovgrad | |||||
31.03
13:00
Star
Vojvodina (BŠ)
121
43
|
31.03.2018 13:00 | Star | 121 : 43 | Vojvodina (BŠ) | |||||
31.03
17:00
Bagljaš
Budućnost (NS)
83
59
|
31.03.2018 17:00 | Bagljaš | 83 : 59 | Budućnost (NS) | |||||
31.03
20:00
Velika Kikinda
Karađorđevo
85
65
|
31.03.2018 20:00 | Velika Kikinda | 85 : 65 | Karađorđevo |
31.03
17:30
Opovo 99
Pink
74
54
|
31.03.2018 17:30 | Opovo 99 | 74 : 54 | Pink | |||||
31.03
18:30
Železničar
Dinamo
90
61
|
31.03.2018 18:30 | Železničar | 90 : 61 | Dinamo | |||||
31.03
18:30
Vojka
Šimanovci
43
78
|
31.03.2018 18:30 | Vojka | 43 : 78 | Šimanovci | |||||
31.03
20:00
RU Koš
Jedinstvo
80
78
|
31.03.2018 20:00 | RU Koš | 80 : 78 | Jedinstvo | |||||
31.03
17:00
BNS
Jadran
58
82
|
31.03.2018 17:00 | BNS | 58 : 82 | Jadran |
31.03
19:00
Ub
Student 014
85
79
|
31.03.2018 19:00 | Ub | 85 : 79 | Student 014 | |||||
31.03
14:00
Mix
Vladimirci
48
75
|
31.03.2018 14:00 | Mix | 48 : 75 | Vladimirci | |||||
31.03
16:30
Šabac
Železničar
114
74
|
31.03.2018 16:30 | Šabac | 114 : 74 | Železničar | |||||
31.03
16:00
M015
Mladost 2014
99
69
|
31.03.2018 16:00 | M015 | 99 : 69 | Mladost 2014 | |||||
31.03
21:00
Loznica
Osečina
87
49
|
31.03.2018 21:00 | Loznica | 87 : 49 | Osečina |
31.03
Sloga (PM)
Despot
20
0
|
31.03.2018 | Sloga (PM) | 20 : 0 | Despot | |||||
31.03
16:00
Goč
Stari Ras
60
62
|
31.03.2018 16:00 | Goč | 60 : 62 | Stari Ras | |||||
31.03
Trepča
Sloga Elite
100
106
|
31.03.2018 | Trepča | 100 : 106 | Sloga Elite |
31.03
16:00
Hajduk Veljko
Kuršumlija
20
0
|
31.03.2018 16:00 | Hajduk Veljko | 20 : 0 | Kuršumlija | |||||
31.03
14:30
Fair Play
Vlasotince
103
61
|
31.03.2018 14:30 | Fair Play | 103 : 61 | Vlasotince | |||||
31.03
18:00
Pusta Reka
Đerdap
110
61
|
31.03.2018 18:00 | Pusta Reka | 110 : 61 | Đerdap |
31.03
20:15
Vitez
LA Basket
82
68
|
31.03.2018 20:15 | Vitez | 82 : 68 | LA Basket | |||||
31.03
18:00
Borča 2
Barajevo
83
76
|
31.03.2018 18:00 | Borča 2 | 83 : 76 | Barajevo |
31.03
18:00
Spartak
Vojvodina
73
97
|
31.03.2018 18:00 | Spartak | 73 : 97 | Vojvodina | |||||
31.03
18:00
Dynamic
OKK Beograd
83
88
|
31.03.2018 18:00 | Dynamic | 83 : 88 | OKK Beograd | |||||
31.03
20:00
KKK Radnički
Zlatibor
79
73
|
31.03.2018 20:00 | KKK Radnički | 79 : 73 | Zlatibor | |||||
31.03
18:00
Vršac
Sloga
117
74
|
31.03.2018 18:00 | Vršac | 117 : 74 | Sloga |
31.03
19:00
Sloboda
Mladost (SP)
89
74
|
31.03.2018 19:00 | Sloboda | 89 : 74 | Mladost (SP) | |||||
31.03
19:00
Akademik
Pirot
73
83
|
31.03.2018 19:00 | Akademik | 73 : 83 | Pirot | |||||
31.03
19:30
Kolubara LA 2003
Proleter Naftagas
90
88
|
31.03.2018 19:30 | Kolubara LA 2003 | 90 : 88 | Proleter Naftagas | |||||
31.03
19:30
Zdravlje Leskovac
Smederevo 1953
87
82
|
31.03.2018 19:30 | Zdravlje Leskovac | 87 : 82 | Smederevo 1953 | |||||
31.03
16:30
Konstantin
Novi Pazar
65
88
|
31.03.2018 16:30 | Konstantin | 65 : 88 | Novi Pazar | |||||
31.03
19:00
Klik
Plana
107
59
|
31.03.2018 19:00 | Klik | 107 : 59 | Plana |
31.03
20:00
Radnički 2016
Ljubovija
63
57
|
31.03.2018 20:00 | Radnički 2016 | 63 : 57 | Ljubovija |
31.03
Čelarevo
Topolčanka
87
47
|
31.03.2018 | Čelarevo | 87 : 47 | Topolčanka | |||||
31.03
Karaburma
Radnički
47
37
|
31.03.2018 | Karaburma | 47 : 37 | Radnički | |||||
31.03
Proleter 023
Novosadska ŽKA
60
75
|
31.03.2018 | Proleter 023 | 60 : 75 | Novosadska ŽKA | |||||
31.03
Srbobran
Stara Pazova
68
63
|
31.03.2018 | Srbobran | 68 : 63 | Stara Pazova |
31.03
19:30
Crvena zvezda
Radivoj Korać
75
45
|
31.03.2018 19:30 | Crvena zvezda | 75 : 45 | Radivoj Korać | 1:0 | ||||
31.03
17:00
Partizan
Kraljevo
80
78
|
31.03.2018 17:00 | Partizan | 80 : 78 | Kraljevo | 1:0 |
31.03
16:00
Mladost 014
MIX
|
31.03.2018 16:00 | Mladost 014 | : | MIX | |||||
31.03
16:00
Železničar
Inter Koš
|
31.03.2018 16:00 | Železničar | : | Inter Koš | |||||
31.03
16:00
Šuter
M 015
|
31.03.2018 16:00 | Šuter | : | M 015 |
31.03
13:00
Ribnica 2
Metalac Takovo
3
1
|
31.03.2018 13:00 | Ribnica 2 | 3 : 1 | Metalac Takovo |
31.03
20:00
Lotus
Gračanica
3
2
|
31.03.2018 20:00 | Lotus | 3 : 2 | Gračanica |
31.03
19:30
Šid
Proleter
1
3
|
31.03.2018 19:30 | Šid | 1 : 3 | Proleter | |||||
31.03
20:00
Hercegovina
Mladost (NP)
2
3
|
31.03.2018 20:00 | Hercegovina | 2 : 3 | Mladost (NP) | |||||
31.03
19:00
Partizan
Dunav Volley
0
3
|
31.03.2018 19:00 | Partizan | 0 : 3 | Dunav Volley | |||||
31.03
18:30
Maglić 1953
Botafogo
3
0
|
31.03.2018 18:30 | Maglić 1953 | 3 : 0 | Botafogo | |||||
31.03
15:00
Kulpin
Vojvodina NS Seme 2
3
0
|
31.03.2018 15:00 | Kulpin | 3 : 0 | Vojvodina NS Seme 2 | |||||
31.03
19:00
Mladost (T)
Sombor
3
2
|
31.03.2018 19:00 | Mladost (T) | 3 : 2 | Sombor |
31.03
Viner
Knjaževac
3
1
|
31.03.2018 | Viner | 3 : 1 | Knjaževac | |||||
31.03
19:00
Hajduk Veljko 2
Timok 2
1
3
|
31.03.2018 19:00 | Hajduk Veljko 2 | 1 : 3 | Timok 2 | |||||
31.03
Dunav Stars
Ozren 2
3
0
|
31.03.2018 | Dunav Stars | 3 : 0 | Ozren 2 |
31.03
14:00
Priboj
Lučani
0
3
|
31.03.2018 14:00 | Priboj | 0 : 3 | Lučani |
31.03
Sloven
Kikinda
2
3
|
31.03.2018 | Sloven | 2 : 3 | Kikinda | |||||
31.03
Novi Sad 2
Mladost
1
3
|
31.03.2018 | Novi Sad 2 | 1 : 3 | Mladost | |||||
31.03
Vrbas
Klek Srbijašume 2
3
0
|
31.03.2018 | Vrbas | 3 : 0 | Klek Srbijašume 2 | |||||
31.03
Stražilovo
Vest
3
0
|
31.03.2018 | Stražilovo | 3 : 0 | Vest |
31.03
19:00
Karađorđe
Blok Aut
1
3
|
31.03.2018 19:00 | Karađorđe | 1 : 3 | Blok Aut | |||||
31.03
19:30
Crnjanski
Rudar
1
3
|
31.03.2018 19:30 | Crnjanski | 1 : 3 | Rudar |
31.03
12:00
Mladi Radnik 2
Obrenovac
3
1
|
31.03.2018 12:00 | Mladi Radnik 2 | 3 : 1 | Obrenovac |
31.03
19:00
Mladenovac
Klek Srbijašume
3
0
|
31.03.2018 19:00 | Mladenovac | 3 : 0 | Klek Srbijašume | |||||
31.03
19:00
VGSK
Jagodina
3
2
|
31.03.2018 19:00 | VGSK | 3 : 2 | Jagodina | |||||
31.03
18:00
Železničar (Bg)
Kosovska Mitrovica
3
0
|
31.03.2018 18:00 | Železničar (Bg) | 3 : 0 | Kosovska Mitrovica | |||||
31.03
16:00
Partizan
Napredak 037
3
0
|
31.03.2018 16:00 | Partizan | 3 : 0 | Napredak 037 | |||||
31.03
18:00
Smederevo Carina
Borac (St)
2
3
|
31.03.2018 18:00 | Smederevo Carina | 2 : 3 | Borac (St) |
31.03
19:00
FAP Livnica
Loznica
1
3
|
31.03.2018 19:00 | FAP Livnica | 1 : 3 | Loznica |
31.03
17:00
Hajduk Veljko
Panda
0
3
|
31.03.2018 17:00 | Hajduk Veljko | 0 : 3 | Panda | |||||
31.03
18:00
Majdanpek FBC
Desetka
0
3
|
31.03.2018 18:00 | Majdanpek FBC | 0 : 3 | Desetka |
31.03
18:00
Novi Pazar
Sloboda S
0
3
|
31.03.2018 18:00 | Novi Pazar | 0 : 3 | Sloboda S | |||||
31.03
13:00
Tara
Bambi volej
1
3
|
31.03.2018 13:00 | Tara | 1 : 3 | Bambi volej | |||||
31.03
17:00
Leposavić
Trstenik
3
0
|
31.03.2018 17:00 | Leposavić | 3 : 0 | Trstenik |
31.03
12:00
Odbojka 013
Elan Volej
1
3
|
31.03.2018 12:00 | Odbojka 013 | 1 : 3 | Elan Volej | |||||
31.03
14:00
Futog vest
Panonija
3
1
|
31.03.2018 14:00 | Futog vest | 3 : 1 | Panonija |
31.03
17:40
Lucky Star
Šumadija
3
0
|
31.03.2018 17:40 | Lucky Star | 3 : 0 | Šumadija |
31.03
12:30
Tehničar
Smeč 5
3
0
|
31.03.2018 12:30 | Tehničar | 3 : 0 | Smeč 5 | |||||
31.03
17:00
Zaslon
Lazarevac
1
3
|
31.03.2018 17:00 | Zaslon | 1 : 3 | Lazarevac |
31.03
16:00
Viner
Knjaževac
0
3
|
31.03.2018 16:00 | Viner | 0 : 3 | Knjaževac | |||||
31.03
12:00
Bor 2
Timok
0
3
|
31.03.2018 12:00 | Bor 2 | 0 : 3 | Timok |
31.03
11:00
Spartak 2
Apatin
3
0
|
31.03.2018 11:00 | Spartak 2 | 3 : 0 | Apatin | |||||
31.03
16:30
Hajduk
CVS
0
3
|
31.03.2018 16:30 | Hajduk | 0 : 3 | CVS | |||||
31.03
14:00
Gox-IN Phibrows
Libero
3
1
|
31.03.2018 14:00 | Gox-IN Phibrows | 3 : 1 | Libero |
31.03
17:30
Hercegovina
Dunav
1
3
|
31.03.2018 17:30 | Hercegovina | 1 : 3 | Dunav | |||||
31.03
14:15
Banat
Žitište
3
1
|
31.03.2018 14:15 | Banat | 3 : 1 | Žitište |
31.03
12:00
Novi Sad 2
Mladost
3
0
|
31.03.2018 12:00 | Novi Sad 2 | 3 : 0 | Mladost | |||||
31.03
16:00
Grbić
Bagljaš 023
0
3
|
31.03.2018 16:00 | Grbić | 0 : 3 | Bagljaš 023 |
31.03
20:30
Spas
Pionir
1
3
|
31.03.2018 20:30 | Spas | 1 : 3 | Pionir |
31.03
12:45
Feniks Čukarički
21. maj
0
3
|
31.03.2018 12:45 | Feniks Čukarički | 0 : 3 | 21. maj |
31.03
20:00
Takovo-Zvezda Helios
Futog
3
0
|
31.03.2018 20:00 | Takovo-Zvezda Helios | 3 : 0 | Futog | |||||
31.03
18:00
Vranje
Smederevo
2
3
|
31.03.2018 18:00 | Vranje | 2 : 3 | Smederevo | |||||
31.03
16:00
Jedinstvo (U)
Valjevo
1
3
|
31.03.2018 16:00 | Jedinstvo (U) | 1 : 3 | Valjevo | |||||
31.03
20:00
Beograd
Roda
3
2
|
31.03.2018 20:00 | Beograd | 3 : 2 | Roda | |||||
31.03
20:00
FOK
Ub
1
3
|
31.03.2018 20:00 | FOK | 1 : 3 | Ub |
31.03
19:00
Milenijum
Ivanjica
0
3
|
31.03.2018 19:00 | Milenijum | 0 : 3 | Ivanjica | |||||
31.03
14:00
Sterija
Kralj
1
3
|
31.03.2018 14:00 | Sterija | 1 : 3 | Kralj | |||||
31.03
18:00
Zlatibor
Leskovac 98
3
0
|
31.03.2018 18:00 | Zlatibor | 3 : 0 | Leskovac 98 | |||||
31.03
19:00
Borac (Ča)
Kraguj-Radnički
3
0
|
31.03.2018 19:00 | Borac (Ča) | 3 : 0 | Kraguj-Radnički |
31.03
10:30
Crnjanski
AS
0
3
|
31.03.2018 10:30 | Crnjanski | 0 : 3 | AS | |||||
31.03
12:40
Blok Aut
Roda
0
3
|
31.03.2018 12:40 | Blok Aut | 0 : 3 | Roda | |||||
31.03
09:15
Crvena zvezda
Lucky Star
3
1
|
31.03.2018 09:15 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Lucky Star |
31.03
10:50
Avala
Lucky Star
3
0
|
31.03.2018 10:50 | Avala | 3 : 0 | Lucky Star |
31.03
09:00
BG Volley
21. maj
0
3
|
31.03.2018 09:00 | BG Volley | 0 : 3 | 21. maj | |||||
31.03
10:50
Mladenovac
Kolubara
3
2
|
31.03.2018 10:50 | Mladenovac | 3 : 2 | Kolubara | |||||
31.03
09:00
Železničar
Železnik 2012
1
3
|
31.03.2018 09:00 | Železničar | 1 : 3 | Železnik 2012 |
31.03
20:00
Jedinstvo
Inđija
27
21
|
31.03.2018 20:00 | Jedinstvo | 27 : 21 | Inđija | |||||
31.03
19:00
Loznica
Kikinda Grindex
22
30
|
31.03.2018 19:00 | Loznica | 22 : 30 | Kikinda Grindex |
31.03
17:00
Radnički 1964
Zlatar
28
28
|
31.03.2018 17:00 | Radnički 1964 | 28 : 28 | Zlatar | |||||
31.03
17:30
Dubočica 54
Vranje 1957
27
31
|
31.03.2018 17:30 | Dubočica 54 | 27 : 31 | Vranje 1957 | |||||
31.03
19:30
Bela Palanka
Planinka Prolom voda
31
29
|
31.03.2018 19:30 | Bela Palanka | 31 : 29 | Planinka Prolom voda | |||||
31.03
18:00
Priboj
Lokomotiva
25
33
|
31.03.2018 18:00 | Priboj | 25 : 33 | Lokomotiva | |||||
31.03
19:00
Hajduk Veljko
Novi Pazar
29
35
|
31.03.2018 19:00 | Hajduk Veljko | 29 : 35 | Novi Pazar |
31.03
18:00
Apatin
Hercegovina
23
20
|
31.03.2018 18:00 | Apatin | 23 : 20 | Hercegovina |
31.03
19:00
Bane
Sloga
33
33
|
31.03.2018 19:00 | Bane | 33 : 33 | Sloga |
31.03
20:00
Rekreativo
Partizan 2
22
29
|
31.03.2018 20:00 | Rekreativo | 22 : 29 | Partizan 2 | |||||
31.03
17:00
Radnički
BASK Soko
31
25
|
31.03.2018 17:00 | Radnički | 31 : 25 | BASK Soko | |||||
31.03
16:30
Novi Beograd
Metaloplastika 2
29
25
|
31.03.2018 16:30 | Novi Beograd | 29 : 25 | Metaloplastika 2 |
31.03
19:00
ORK Bor
Paraćin
36
30
|
31.03.2018 19:00 | ORK Bor | 36 : 30 | Paraćin | |||||
31.03
19:00
Jastrebac
Žitorađa
23
29
|
31.03.2018 19:00 | Jastrebac | 23 : 29 | Žitorađa | |||||
31.03
18:00
Rtanj
Radnički
25
19
|
31.03.2018 18:00 | Rtanj | 25 : 19 | Radnički |
31.03
18:00
Titel
Slavija
26
33
|
31.03.2018 18:00 | Titel | 26 : 33 | Slavija | |||||
31.03
16:30
Potisje Pleteks
PIK Prigrevica
26
26
|
31.03.2018 16:30 | Potisje Pleteks | 26 : 26 | PIK Prigrevica | |||||
31.03
17:00
Dalmatinac
Budućnost
35
30
|
31.03.2018 17:00 | Dalmatinac | 35 : 30 | Budućnost | |||||
31.03
20:30
Nova Pazova 1957
Metalac
24
20
|
31.03.2018 20:30 | Nova Pazova 1957 | 24 : 20 | Metalac | |||||
31.03
18:30
Radnički (JT)
Zrenjanin
24
23
|
31.03.2018 18:30 | Radnički (JT) | 24 : 23 | Zrenjanin |
31.03
13:00
Užice
Arilje
31
34
|
31.03.2018 13:00 | Užice | 31 : 34 | Arilje |
31.03
17:00
Šamot 65 2
Karađorđe 2
33
15
|
31.03.2018 17:00 | Šamot 65 2 | 33 : 15 | Karađorđe 2 |
31.03
17:00
Majdanpek
Arif Knjaz 1957
31
29
|
31.03.2018 17:00 | Majdanpek | 31 : 29 | Arif Knjaz 1957 | |||||
31.03
19:00
Rembas
Rudar
30
36
|
31.03.2018 19:00 | Rembas | 30 : 36 | Rudar |
31.03
18:00
Palanka
Smederevo 2
20
20
|
31.03.2018 18:00 | Palanka | 20 : 20 | Smederevo 2 | |||||
31.03
18:00
Morava 2
Rudar 2
43
31
|
31.03.2018 18:00 | Morava 2 | 43 : 31 | Rudar 2 |
31.03
16:30
Dorćol
Barič
35
26
|
31.03.2018 16:30 | Dorćol | 35 : 26 | Barič |
31.03
16:00
Topličanin 2
Radan
24
19
|
31.03.2018 16:00 | Topličanin 2 | 24 : 19 | Radan |
31.03
MRK Crvena Zvezda 2
Kolubara 2
23
23
|
31.03.2018 | MRK Crvena Zvezda 2 | 23 : 23 | Kolubara 2 | |||||
31.03
Junior
Sinđelić 2
27
24
|
31.03.2018 | Junior | 27 : 24 | Sinđelić 2 | |||||
31.03
Rakovica 2
Studentski grad
20
23
|
31.03.2018 | Rakovica 2 | 20 : 23 | Studentski grad | |||||
31.03
Partizan 3
SC Voždovac 2012 - 2
32
29
|
31.03.2018 | Partizan 3 | 32 : 29 | SC Voždovac 2012 - 2 | |||||
31.03
Partizan 3
MRK Crvena Zvezda 2
0
10
|
31.03.2018 | Partizan 3 | 0 : 10 | MRK Crvena Zvezda 2 | |||||
31.03
17:30
Studentski grad
Junior
24
18
|
31.03.2018 17:30 | Studentski grad | 24 : 18 | Junior |
31.03
18:30
Železničar 1949
Sloga (P)
31
24
|
31.03.2018 18:30 | Železničar 1949 | 31 : 24 | Sloga (P) | |||||
31.03
19:00
Mokra Gora
Obilić
25
28
|
31.03.2018 19:00 | Mokra Gora | 25 : 28 | Obilić | |||||
31.03
19:00
Rudar
Jugović
37
27
|
31.03.2018 19:00 | Rudar | 37 : 27 | Jugović |
31.03
19:00
Jadran
Temerin
37
27
|
31.03.2018 19:00 | Jadran | 37 : 27 | Temerin |
31.03
17:00
Metalac 2
Radnički 1964
22
30
|
31.03.2018 17:00 | Metalac 2 | 22 : 30 | Radnički 1964 | |||||
31.03
16:30
Prijepolje
Čačak
43
21
|
31.03.2018 16:30 | Prijepolje | 43 : 21 | Čačak |
31.03
16:00
Vranje
Radan
12
23
|
31.03.2018 16:00 | Vranje | 12 : 23 | Radan | |||||
31.03
17:00
Đerdap
Žitorađa
16
22
|
31.03.2018 17:00 | Đerdap | 16 : 22 | Žitorađa | |||||
31.03
18:00
Radnički
Vlasotince
34
20
|
31.03.2018 18:00 | Radnički | 34 : 20 | Vlasotince |
31.03
19:00
Mačva
Metalac 2015
29
34
|
31.03.2018 19:00 | Mačva | 29 : 34 | Metalac 2015 | |||||
31.03
18:00
ORK Beograd
Loznica Grad
39
26
|
31.03.2018 18:00 | ORK Beograd | 39 : 26 | Loznica Grad |
31.03
13:00
Gradnulica
Partizan
27
21
|
31.03.2018 13:00 | Gradnulica | 27 : 21 | Partizan |
31.03
18:00
Sonta
Rusin
19
15
|
31.03.2018 18:00 | Sonta | 19 : 15 | Rusin |
31.03
16:00
Crvena Zvezda
Radnički BG
|
31.03.2018 16:00 | Crvena Zvezda | : | Radnički BG |
31.03
16:30
Remesiana
Hajduk Veljko
11
17
|
31.03.2018 16:30 | Remesiana | 11 : 17 | Hajduk Veljko |
31.03
19:00
Sloga (PM)
Medicinar
27
27
|
31.03.2018 19:00 | Sloga (PM) | 27 : 27 | Medicinar | |||||
31.03
19:00
Jagodina
Voždovac 1955
28
25
|
31.03.2018 19:00 | Jagodina | 28 : 25 | Voždovac 1955 | |||||
31.03
20:30
Naisa
Bor RTB
32
26
|
31.03.2018 20:30 | Naisa | 32 : 26 | Bor RTB | |||||
31.03
19:00
Bekament
Kikinda
40
14
|
31.03.2018 19:00 | Bekament | 40 : 14 | Kikinda |
31.03
20:00
Vrbas
Pančevo
28
21
|
31.03.2018 20:00 | Vrbas | 28 : 21 | Pančevo | |||||
31.03
18:00
Pirot
Železničar
33
32
|
31.03.2018 18:00 | Pirot | 33 : 32 | Železničar | |||||
31.03
19:00
Zaječar 1949
Požarevac
36
22
|
31.03.2018 19:00 | Zaječar 1949 | 36 : 22 | Požarevac |
31.03
Zemun Bosal
Šabac
7
8
|
31.03.2018 | Zemun Bosal | 7 : 8 | Šabac | |||||
31.03
Vojvodina
Valjevo Gorenje
11
8
|
31.03.2018 | Vojvodina | 11 : 8 | Valjevo Gorenje |
31.03
19:00
Budva
Šabac
9
9
|
31.03.2018 19:00 | Budva | 9 : 9 | Šabac |
31.03
20:30
Taš
Dunav
10
9
|
31.03.2018 20:30 | Taš | 10 : 9 | Dunav | 1:0 |
31.03
21:00
Kalča
RB
5
1
|
31.03.2018 21:00 | Kalča | 5 : 1 | RB | |||||
31.03
19:00
Novi Pazar
FON
1
1
|
31.03.2018 19:00 | Novi Pazar | 1 : 1 | FON |
31.03
20:45
Forum
Viking
5
0
|
31.03.2018 20:45 | Forum | 5 : 0 | Viking | |||||
31.03
20:30
Sopot
Vranje
1
6
|
31.03.2018 20:30 | Sopot | 1 : 6 | Vranje |
31.03
16:00
Tango
Apa Futsal
3
3
|
31.03.2018 16:00 | Tango | 3 : 3 | Apa Futsal | |||||
31.03
20:00
Kraljevićevo
Sombor
5
0
|
31.03.2018 20:00 | Kraljevićevo | 5 : 0 | Sombor |
31.03
16:30
Kragujevac 2011
Partenon
3
2
|
31.03.2018 16:30 | Kragujevac 2011 | 3 : 2 | Partenon |
31.03
18:30
BSK
Bor
11
3
|
31.03.2018 18:30 | BSK | 11 : 3 | Bor |
31.03
20:30
Karađorđe 2011
PP 192
8
5
|
31.03.2018 20:30 | Karađorđe 2011 | 8 : 5 | PP 192 |
31.03
13:00
Novi Sad Wild Dogs
Pastuvi Požarevac
25
0
|
31.03.2018 13:00 | Novi Sad Wild Dogs | 25 : 0 | Pastuvi Požarevac |