11.10
15:00
Loznica
Jedinstvo Putevi
3
1
|
11.10.2017 15:00 | Loznica | 3 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
11.10
15:00
Zlatibor
Šumadija 1903
1
0
|
11.10.2017 15:00 | Zlatibor | 1 : 0 | Šumadija 1903 | |||||
11.10
15:00
Tutin
Sloga (P)
0
1
|
11.10.2017 15:00 | Tutin | 0 : 1 | Sloga (P) | |||||
11.10
15:00
Železničar
Budućnost Krušik 2014
0
1
|
11.10.2017 15:00 | Železničar | 0 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
11.10
11:00
Polet
Proleter Mihajlovac
0
1
|
11.10.2017 11:00 | Polet | 0 : 1 | Proleter Mihajlovac | |||||
11.10
15:00
Šumadija (A)
Mokra Gora
4
0
|
11.10.2017 15:00 | Šumadija (A) | 4 : 0 | Mokra Gora | |||||
11.10
15:00
Karađorđe
Mladi radnik 1926
1
2
|
11.10.2017 15:00 | Karađorđe | 1 : 2 | Mladi radnik 1926 | |||||
11.10
15:00
Smederevo 1924
Provo
2
1
|
11.10.2017 15:00 | Smederevo 1924 | 2 : 1 | Provo | |||||
11.10
15:00
Jedinstvo (Ub)
FAP
1
2
|
11.10.2017 15:00 | Jedinstvo (Ub) | 1 : 2 | FAP |
11.10
15:30
Goč
Karađorđe (R)
1
1
|
11.10.2017 15:30 | Goč | 1 : 1 | Karađorđe (R) |
11.10
15:30
Banja
Junkovac
1
2
|
11.10.2017 15:30 | Banja | 1 : 2 | Junkovac |
11.10
14:30
Naupare
Donji Kopaonik
1
3
|
11.10.2017 14:30 | Naupare | 1 : 3 | Donji Kopaonik | |||||
11.10
14:30
Juhor
FUD
5
0
|
11.10.2017 14:30 | Juhor | 5 : 0 | FUD | |||||
11.10
14:30
Blagotin
Vinogradar
1
1
|
11.10.2017 14:30 | Blagotin | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
11.10
14:30
Jastrebac
Kupci
2
0
|
11.10.2017 14:30 | Jastrebac | 2 : 0 | Kupci | |||||
11.10
14:30
Mačkovac
Šanac
5
4
|
11.10.2017 14:30 | Mačkovac | 5 : 4 | Šanac | |||||
11.10
14:30
Parunovac
Sloga (D)
3
1
|
11.10.2017 14:30 | Parunovac | 3 : 1 | Sloga (D) | |||||
11.10
14:30
13. April
Čitluk
1
2
|
11.10.2017 14:30 | 13. April | 1 : 2 | Čitluk | |||||
11.10
14:30
Sloga (M)
Knez Lazar 2015
1
2
|
11.10.2017 14:30 | Sloga (M) | 1 : 2 | Knez Lazar 2015 |
11.10
16:30
OFK 019
Mladost
4
0
|
11.10.2017 16:30 | OFK 019 | 4 : 0 | Mladost |
11.10
15:30
OFK Alakince
Ternoci
2
1
|
11.10.2017 15:30 | OFK Alakince | 2 : 1 | Ternoci |
11.10
14:30
Jugovići
Gradina
1
4
|
11.10.2017 14:30 | Jugovići | 1 : 4 | Gradina | |||||
11.10
14:30
Ušće
Rubin (Z)
0
4
|
11.10.2017 14:30 | Ušće | 0 : 4 | Rubin (Z) | |||||
11.10
14:30
14. Oktobar
Borac
0
2
|
11.10.2017 14:30 | 14. Oktobar | 0 : 2 | Borac | |||||
11.10
14:30
Mladost (DK)
Beli Orlovi
0
0
|
11.10.2017 14:30 | Mladost (DK) | 0 : 0 | Beli Orlovi | |||||
11.10
14:30
Varvarin
Omladinac
4
2
|
11.10.2017 14:30 | Varvarin | 4 : 2 | Omladinac | |||||
11.10
14:30
Sloga (L)
Velika Drenova
4
1
|
11.10.2017 14:30 | Sloga (L) | 4 : 1 | Velika Drenova | |||||
11.10
14:30
Rubin (DS)
Polet 57
3
0
|
11.10.2017 14:30 | Rubin (DS) | 3 : 0 | Polet 57 | |||||
11.10
14:30
Mladi Gorani
Trudbenik
1
6
|
11.10.2017 14:30 | Mladi Gorani | 1 : 6 | Trudbenik |
11.10
14:30
Berane
Igalo
3
2
|
11.10.2017 14:30 | Berane | 3 : 2 | Igalo | |||||
11.10
14:30
Ibar
Cetinje
2
0
|
11.10.2017 14:30 | Ibar | 2 : 0 | Cetinje |
11.10
14:00
Budućnost 2
Crvena stijena
3
2
|
11.10.2017 14:00 | Budućnost 2 | 3 : 2 | Crvena stijena |
11.10
14:00
Hajduk
Bokelj 2
2
6
|
11.10.2017 14:00 | Hajduk | 2 : 6 | Bokelj 2 |
11.10
18:00
Crvena zvezda
Dinamo (V)
5
0
|
11.10.2017 18:00 | Crvena zvezda | 5 : 0 | Dinamo (V) | |||||
11.10
18:00
Sloboda
Borac
1
2
|
11.10.2017 18:00 | Sloboda | 1 : 2 | Borac | |||||
11.10
14:00
Bežanija
Napredak
0
1
|
11.10.2017 14:00 | Bežanija | 0 : 1 | Napredak | |||||
11.10
14:00
Rtanj
Partizan
0
3
|
11.10.2017 14:00 | Rtanj | 0 : 3 | Partizan |
11.10
13:00
Jagodina
Knjaževac 2015
3
0
|
11.10.2017 13:00 | Jagodina | 3 : 0 | Knjaževac 2015 | |||||
11.10
16:00
Krstarica
Kolibri
3
5
|
11.10.2017 16:00 | Krstarica | 3 : 5 | Kolibri |
11.10
10:00
Siti Sport Klub
011
5
0
|
11.10.2017 10:00 | Siti Sport Klub | 5 : 0 | 011 | |||||
11.10
15:00
Studentski Grad
Sindjelć
3
0
|
11.10.2017 15:00 | Studentski Grad | 3 : 0 | Sindjelć | |||||
11.10
11:00
Lokomotiva
Zemun
1
1
|
11.10.2017 11:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Zemun | |||||
11.10
11:00
BASK
IMT
4
0
|
11.10.2017 11:00 | BASK | 4 : 0 | IMT | |||||
11.10
10:30
Radnički (O)
IM Rakovica
3
2
|
11.10.2017 10:30 | Radnički (O) | 3 : 2 | IM Rakovica | |||||
11.10
10:00
Grafičar
Brodarac 2
1
1
|
11.10.2017 10:00 | Grafičar | 1 : 1 | Brodarac 2 |
11.10
14:00
Poštar 1930
Budućnost
3
0
|
11.10.2017 14:00 | Poštar 1930 | 3 : 0 | Budućnost |
11.10
11:00
Veternik
Borac (NS)
0
0
|
11.10.2017 11:00 | Veternik | 0 : 0 | Borac (NS) |
11.10
15:30
ŽAK junior
ČSK Pivara
1
7
|
11.10.2017 15:30 | ŽAK junior | 1 : 7 | ČSK Pivara | |||||
11.10
15:00
Radnički (S)
Krila Krajine
8
0
|
11.10.2017 15:00 | Radnički (S) | 8 : 0 | Krila Krajine | |||||
11.10
15:00
Bačka (BP)
TSC
3
1
|
11.10.2017 15:00 | Bačka (BP) | 3 : 1 | TSC |
11.10
13:00
Voždovac MK
Zemun MK
8
1
|
11.10.2017 13:00 | Voždovac MK | 8 : 1 | Zemun MK |
11.10
13:00
OFK Beograd
Brodarac
1
2
|
11.10.2017 13:00 | OFK Beograd | 1 : 2 | Brodarac | |||||
11.10
12:00
Crvena zvezda
Vojvodina
4
0
|
11.10.2017 12:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Vojvodina | |||||
11.10
13:00
Partizan
Jagodina
3
0
|
11.10.2017 13:00 | Partizan | 3 : 0 | Jagodina |
11.10
12:00
OLE
BASK
1
4
|
11.10.2017 12:00 | OLE | 1 : 4 | BASK | |||||
11.10
10:00
GSP Polet
Omladinac
4
4
|
11.10.2017 10:00 | GSP Polet | 4 : 4 | Omladinac |
11.10
11:00
Vrbas
Bačka (BP)
2
0
|
11.10.2017 11:00 | Vrbas | 2 : 0 | Bačka (BP) |
11.10
13:30
011 MK
Rad MK
1
3
|
11.10.2017 13:30 | 011 MK | 1 : 3 | Rad MK |
11.10
12:00
BSK Borča
Radnički (NB)
1
4
|
11.10.2017 12:00 | BSK Borča | 1 : 4 | Radnički (NB) |
11.10
16:30
Obilić
Vinogradar
1
1
|
11.10.2017 16:30 | Obilić | 1 : 1 | Vinogradar |
11.10
21:15
Star
Sloboda (NS)
67
61
|
11.10.2017 21:15 | Star | 67 : 61 | Sloboda (NS) |
11.10
20:15
Zvezdara
Mladost 2
69
65
|
11.10.2017 20:15 | Zvezdara | 69 : 65 | Mladost 2 | |||||
11.10
21:15
Vitez
Barajevo
53
63
|
11.10.2017 21:15 | Vitez | 53 : 63 | Barajevo |
11.10
17:00
AV Ohrid
Borac
62
82
|
11.10.2017 17:00 | AV Ohrid | 62 : 82 | Borac | |||||
11.10
18:00
Teodo Tivat
Rogaška
78
69
|
11.10.2017 18:00 | Teodo Tivat | 78 : 69 | Rogaška | |||||
11.10
18:00
Split
Zrinjski
90
76
|
11.10.2017 18:00 | Split | 90 : 76 | Zrinjski | |||||
11.10
19:00
Krka
Lovćen 1947
89
76
|
11.10.2017 19:00 | Krka | 89 : 76 | Lovćen 1947 | |||||
11.10
20:00
Dynamic VIP PAY
Sixt Primorska
90
101
|
11.10.2017 20:00 | Dynamic VIP PAY | 90 : 101 | Sixt Primorska |
11.10
16:00
Istanbul
Crvena zvezda
45
120
|
11.10.2017 16:00 | Istanbul | 45 : 120 | Crvena zvezda | |||||
11.10
19:30
Trešnjevka 2009
Play Off Ultra
86
77
|
11.10.2017 19:30 | Trešnjevka 2009 | 86 : 77 | Play Off Ultra |
11.10
18:00
Ragusa
Partizan 1953
61
65
|
11.10.2017 18:00 | Ragusa | 61 : 65 | Partizan 1953 | |||||
11.10
18:30
Montana 2003
Cinkarna Celje
82
78
|
11.10.2017 18:30 | Montana 2003 | 82 : 78 | Cinkarna Celje | |||||
11.10
19:30
Kraljevo
Medveščak
60
57
|
11.10.2017 19:30 | Kraljevo | 60 : 57 | Medveščak |
11.10
19:00
Sloga
Trepča
31
36
|
11.10.2017 19:00 | Sloga | 31 : 36 | Trepča |
11.10
21:00
Somborelektro
Dalmatinac
29
25
|
11.10.2017 21:00 | Somborelektro | 29 : 25 | Dalmatinac | |||||
11.10
20:00
Budućnost
Metalac
32
28
|
11.10.2017 20:00 | Budućnost | 32 : 28 | Metalac |
11.10
16:30
Borac
Grafičar
18
30
|
11.10.2017 16:30 | Borac | 18 : 30 | Grafičar |
11.10
19:00
Spartak Vojput
Šamot 65
27
19
|
11.10.2017 19:00 | Spartak Vojput | 27 : 19 | Šamot 65 |