29.04
16:30
Omladinac
Vršac
3
2
|
29.04.2017 16:30 | Omladinac | 3 : 2 | Vršac | |||||
29.04
16:30
Cement
Dunav
4
2
|
29.04.2017 16:30 | Cement | 4 : 2 | Dunav | |||||
29.04
16:30
Sloga
Borac (S)
0
0
|
29.04.2017 16:30 | Sloga | 0 : 0 | Borac (S) | |||||
29.04
16:30
Radnički (Š)
Radnički (NP)
0
2
|
29.04.2017 16:30 | Radnički (Š) | 0 : 2 | Radnički (NP) | |||||
29.04
16:30
Bratstvo 1946
Crvena zvezda (NS)
2
1
|
29.04.2017 16:30 | Bratstvo 1946 | 2 : 1 | Crvena zvezda (NS) | |||||
29.04
16:30
Radnički (SM)
TSC
1
2
|
29.04.2017 16:30 | Radnički (SM) | 1 : 2 | TSC |
29.04
16:00
Smederevo 1924
Mihajlovac 1934
3
4
|
29.04.2017 16:00 | Smederevo 1924 | 3 : 4 | Mihajlovac 1934 | |||||
29.04
16:00
Budućnost Krušik 2014
Šapine
1
0
|
29.04.2017 16:00 | Budućnost Krušik 2014 | 1 : 0 | Šapine | |||||
29.04
16:00
Zlatibor (Č)
Železničar
2
0
|
29.04.2017 16:00 | Zlatibor (Č) | 2 : 0 | Železničar | |||||
29.04
16:00
Loznica
Mokra Gora
0
1
|
29.04.2017 16:00 | Loznica | 0 : 1 | Mokra Gora | |||||
29.04
16:00
Karađorđe (T)
Sloga (P)
0
2
|
29.04.2017 16:00 | Karađorđe (T) | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
29.04
16:00
Jošanica
Šumadija 1903
0
2
|
29.04.2017 16:00 | Jošanica | 0 : 2 | Šumadija 1903 |
29.04
16:30
Radnički (S)
Pukovac
4
0
|
29.04.2017 16:30 | Radnički (S) | 4 : 0 | Pukovac | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo (P)
Vlasina
6
0
|
29.04.2017 16:30 | Jedinstvo (P) | 6 : 0 | Vlasina | |||||
29.04
16:30
Dunav
Timok
1
0
|
29.04.2017 16:30 | Dunav | 1 : 0 | Timok | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo (B)
Trstenik PPT
0
0
|
29.04.2017 16:30 | Jedinstvo (B) | 0 : 0 | Trstenik PPT | |||||
29.04
16:30
Ozren
Car Konstantin
2
1
|
29.04.2017 16:30 | Ozren | 2 : 1 | Car Konstantin | |||||
29.04
16:30
OFK Sinđelić
Radan
4
1
|
29.04.2017 16:30 | OFK Sinđelić | 4 : 1 | Radan |
29.04
10:00
BASK
Brodarac 1947
0
0
|
29.04.2017 10:00 | BASK | 0 : 0 | Brodarac 1947 | |||||
29.04
16:30
Teleoptik
Rakovica
7
0
|
29.04.2017 16:30 | Teleoptik | 7 : 0 | Rakovica | |||||
29.04
16:30
Sopot
Prva Iskra
0
0
|
29.04.2017 16:30 | Sopot | 0 : 0 | Prva Iskra | |||||
29.04
16:30
IMT
Radnički (NB)
1
1
|
29.04.2017 16:30 | IMT | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
29.04
16:30
Radnički (O)
Stepojevac Vaga
2
1
|
29.04.2017 16:30 | Radnički (O) | 2 : 1 | Stepojevac Vaga |
29.04
16:30
Polet (K)
Bečej 1918
1
2
|
29.04.2017 16:30 | Polet (K) | 1 : 2 | Bečej 1918 | |||||
29.04
16:30
Srbobran
OFK Vrbas
5
1
|
29.04.2017 16:30 | Srbobran | 5 : 1 | OFK Vrbas | |||||
29.04
16:30
Mladost APA
Tisa (A)
1
2
|
29.04.2017 16:30 | Mladost APA | 1 : 2 | Tisa (A) | |||||
29.04
16:30
Sloga (Č)
Radnički (S)
2
0
|
29.04.2017 16:30 | Sloga (Č) | 2 : 0 | Radnički (S) | |||||
29.04
16:30
Potisje
Budućnost (G)
0
3
|
29.04.2017 16:30 | Potisje | 0 : 3 | Budućnost (G) |
29.04
16:30
Budućnost (SC)
Dinamo 1945
1
3
|
29.04.2017 16:30 | Budućnost (SC) | 1 : 3 | Dinamo 1945 | |||||
29.04
16:30
Proleter (BK)
Dolina
1
0
|
29.04.2017 16:30 | Proleter (BK) | 1 : 0 | Dolina | |||||
29.04
16:30
Kozara
Sloga
5
1
|
29.04.2017 16:30 | Kozara | 5 : 1 | Sloga | |||||
29.04
16:30
Radnički (K)
Radnički (S)
0
1
|
29.04.2017 16:30 | Radnički (K) | 0 : 1 | Radnički (S) | |||||
29.04
16:30
Vršac united
Polet (N)
1
0
|
29.04.2017 16:30 | Vršac united | 1 : 0 | Polet (N) |
29.04
16:30
Sloga
Hajduk (Č)
1
0
|
29.04.2017 16:30 | Sloga | 1 : 0 | Hajduk (Č) | |||||
29.04
16:30
LSK Laćarak
Sremac Vojka
2
1
|
29.04.2017 16:30 | LSK Laćarak | 2 : 1 | Sremac Vojka | |||||
29.04
16:30
Veternik
Index
1
1
|
29.04.2017 16:30 | Veternik | 1 : 1 | Index | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo (SP)
Mladost (BJ)
2
0
|
29.04.2017 16:30 | Jedinstvo (SP) | 2 : 0 | Mladost (BJ) |
29.04
16:00
Slavija
Tutin
0
2
|
29.04.2017 16:00 | Slavija | 0 : 2 | Tutin | |||||
29.04
16:00
Trepča
Orlovac
1
0
|
29.04.2017 16:00 | Trepča | 1 : 0 | Orlovac | |||||
29.04
16:00
Radnički (K)
Takovo
0
0
|
29.04.2017 16:00 | Radnički (K) | 0 : 0 | Takovo | |||||
29.04
16:00
Ovčar
Bane
0
1
|
29.04.2017 16:00 | Ovčar | 0 : 1 | Bane | |||||
29.04
16:00
Arsenal
Sloboda (Č)
2
1
|
29.04.2017 16:00 | Arsenal | 2 : 1 | Sloboda (Č) | |||||
29.04
16:00
Karađorđe
Sloga
0
0
|
29.04.2017 16:00 | Karađorđe | 0 : 0 | Sloga |
29.04
16:00
Sevojno
Jedinstvo (Ub)
1
2
|
29.04.2017 16:00 | Sevojno | 1 : 2 | Jedinstvo (Ub) | |||||
29.04
16:00
Sloga 1940 (BB)
Ribnica
2
0
|
29.04.2017 16:00 | Sloga 1940 (BB) | 2 : 0 | Ribnica |
29.04
16:30
BSK
Svrljig
2
2
|
29.04.2017 16:30 | BSK | 2 : 2 | Svrljig | |||||
29.04
16:30
Đerdap
Moravica
4
1
|
29.04.2017 16:30 | Đerdap | 4 : 1 | Moravica |
29.04
16:30
SFS Borac
OFK Lugomir
4
0
|
29.04.2017 16:30 | SFS Borac | 4 : 0 | OFK Lugomir | |||||
29.04
16:30
Morava 1918
OFK Topličanin
4
3
|
29.04.2017 16:30 | Morava 1918 | 4 : 3 | OFK Topličanin | |||||
29.04
16:30
OFK Kosanica
Kopaonik
2
1
|
29.04.2017 16:30 | OFK Kosanica | 2 : 1 | Kopaonik |
29.04
16:30
Sloga (L)
Balkanski
2
0
|
29.04.2017 16:30 | Sloga (L) | 2 : 0 | Balkanski | |||||
29.04
16:30
Lužnica
Pusta reka
1
0
|
29.04.2017 16:30 | Lužnica | 1 : 0 | Pusta reka | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo (P)
GFK Dubočica
5
4
|
29.04.2017 16:30 | Jedinstvo (P) | 5 : 4 | GFK Dubočica | |||||
29.04
16:30
Nebeski andjeli
Budućnost (O)
1
3
|
29.04.2017 16:30 | Nebeski andjeli | 1 : 3 | Budućnost (O) |
29.04
17:00
Sutjeska
Jadran (S)
4
0
|
29.04.2017 17:00 | Sutjeska | 4 : 0 | Jadran (S) | |||||
29.04
17:00
Obilić
Napredak
0
2
|
29.04.2017 17:00 | Obilić | 0 : 2 | Napredak | |||||
29.04
17:00
Panonija IM Topola
Preporod
0
1
|
29.04.2017 17:00 | Panonija IM Topola | 0 : 1 | Preporod |
29.04
16:30
Hajduk Junior
Mladost (K)
5
0
|
29.04.2017 16:30 | Hajduk Junior | 5 : 0 | Mladost (K) | |||||
29.04
16:30
Polet (S)
Mladost (BP)
1
4
|
29.04.2017 16:30 | Polet (S) | 1 : 4 | Mladost (BP) |
29.04
16:30
Partizan (U)
Budućnost (A)
5
0
|
29.04.2017 16:30 | Partizan (U) | 5 : 0 | Budućnost (A) |
29.04
16:30
Begej
OFK Kikinda
1
0
|
29.04.2017 16:30 | Begej | 1 : 0 | OFK Kikinda | |||||
29.04
16:30
Krajina
Banat
1
1
|
29.04.2017 16:30 | Krajina | 1 : 1 | Banat | |||||
29.04
16:30
Bilećanin
Proleter 2006
3
0
|
29.04.2017 16:30 | Bilećanin | 3 : 0 | Proleter 2006 | |||||
29.04
16:30
Naftagas (E)
Mladost (BD)
0
0
|
29.04.2017 16:30 | Naftagas (E) | 0 : 0 | Mladost (BD) |
29.04
16:00
Rudar
Hrtkovci
5
0
|
29.04.2017 16:00 | Rudar | 5 : 0 | Hrtkovci | |||||
29.04
16:00
Podrinje
Sloboda
3
0
|
29.04.2017 16:00 | Podrinje | 3 : 0 | Sloboda | |||||
29.04
16:00
Mitros
Sloven
1
1
|
29.04.2017 16:00 | Mitros | 1 : 1 | Sloven |
29.04
17:00
Mladost
Borac
2
4
|
29.04.2017 17:00 | Mladost | 2 : 4 | Borac | |||||
29.04
17:00
OFK Sirig
OFK Futog
3
1
|
29.04.2017 17:00 | OFK Sirig | 3 : 1 | OFK Futog | |||||
29.04
17:00
Omladinac
Šajkaš 1908
1
1
|
29.04.2017 17:00 | Omladinac | 1 : 1 | Šajkaš 1908 |
29.04
17:00
Goč
Real
2
0
|
29.04.2017 17:00 | Goč | 2 : 0 | Real | |||||
29.04
17:00
Rudar
Omladinac
4
5
|
29.04.2017 17:00 | Rudar | 4 : 5 | Omladinac |
29.04
16:30
Ćava
Partizan
2
1
|
29.04.2017 16:30 | Ćava | 2 : 1 | Partizan | |||||
29.04
16:30
Jadran
Mladost
0
1
|
29.04.2017 16:30 | Jadran | 0 : 1 | Mladost |
29.04
16:00
Lunjevica
Ozrem PMH
4
3
|
29.04.2017 16:00 | Lunjevica | 4 : 3 | Ozrem PMH | |||||
29.04
16:00
Parmenac
Mladost (P)
4
5
|
29.04.2017 16:00 | Parmenac | 4 : 5 | Mladost (P) |
29.04
16:00
Cerovac 2013
Šumadija
1
1
|
29.04.2017 16:00 | Cerovac 2013 | 1 : 1 | Šumadija |
29.04
16:00
Sloga 33
Rudar (Kr)
0
0
|
29.04.2017 16:00 | Sloga 33 | 0 : 0 | Rudar (Kr) | |||||
29.04
16:00
Rudar 2001
Trgovački
3
1
|
29.04.2017 16:00 | Rudar 2001 | 3 : 1 | Trgovački |
29.04
17:00
Mačva 2005
Sindjelić
4
0
|
29.04.2017 17:00 | Mačva 2005 | 4 : 0 | Sindjelić |
29.04
16:00
Banjani
Junior Novo Naselje
3
1
|
29.04.2017 16:00 | Banjani | 3 : 1 | Junior Novo Naselje | |||||
29.04
16:00
Pepeljevac
Brezovica
2
1
|
29.04.2017 16:00 | Pepeljevac | 2 : 1 | Brezovica | |||||
29.04
16:00
OFK Jabučje
Tulari
3
2
|
29.04.2017 16:00 | OFK Jabučje | 3 : 2 | Tulari | |||||
29.04
16:00
Radnik
Kačer
4
3
|
29.04.2017 16:00 | Radnik | 4 : 3 | Kačer |
29.04
16:00
Crnokosa
Jedinstvo (K)
6
1
|
29.04.2017 16:00 | Crnokosa | 6 : 1 | Jedinstvo (K) | |||||
29.04
10:00
Čajetina
Budućnost
1
2
|
29.04.2017 10:00 | Čajetina | 1 : 2 | Budućnost |
29.04
16:30
Rudna Glava
Zlot
2
1
|
29.04.2017 16:30 | Rudna Glava | 2 : 1 | Zlot |
29.04
17:00
Rgotina
Bučje Topla
3
2
|
29.04.2017 17:00 | Rgotina | 3 : 2 | Bučje Topla | |||||
29.04
Rudar (G)
OFK Grlište
2
1
|
29.04.2017 | Rudar (G) | 2 : 1 | OFK Grlište | |||||
29.04
Midžor
Graničar
3
1
|
29.04.2017 | Midžor | 3 : 1 | Graničar |
29.04
17:00
OFK Bratstvo
Napredak (Z)
1
0
|
29.04.2017 17:00 | OFK Bratstvo | 1 : 0 | Napredak (Z) |
29.04
16:30
Jastrebac
Naupare
3
0
|
29.04.2017 16:30 | Jastrebac | 3 : 0 | Naupare | |||||
29.04
16:30
Blagotin
Vinogradar
2
0
|
29.04.2017 16:30 | Blagotin | 2 : 0 | Vinogradar | |||||
29.04
16:30
Šanac
13. April
2
0
|
29.04.2017 16:30 | Šanac | 2 : 0 | 13. April | |||||
29.04
16:30
Mladi radnik
Sloga
0
5
|
29.04.2017 16:30 | Mladi radnik | 0 : 5 | Sloga | |||||
29.04
16:30
Parunovac
Čitluk
3
1
|
29.04.2017 16:30 | Parunovac | 3 : 1 | Čitluk | |||||
29.04
16:30
FUD
Mačkovac
2
1
|
29.04.2017 16:30 | FUD | 2 : 1 | Mačkovac |
29.04
16:30
AZ Borac 2014
Rudar
1
1
|
29.04.2017 16:30 | AZ Borac 2014 | 1 : 1 | Rudar | |||||
29.04
16:30
Aluminijum
Sloboda
1
3
|
29.04.2017 16:30 | Aluminijum | 1 : 3 | Sloboda | |||||
29.04
16:30
OFK Niš
Vulkan
3
0
|
29.04.2017 16:30 | OFK Niš | 3 : 0 | Vulkan |
29.04
16:30
Tanasko Rajić
Borac
6
1
|
29.04.2017 16:30 | Tanasko Rajić | 6 : 1 | Borac | |||||
29.04
16:30
Spartak
Zadrugar
1
1
|
29.04.2017 16:30 | Spartak | 1 : 1 | Zadrugar | |||||
29.04
16:30
Gnjilan
Vladimir Durković
1
3
|
29.04.2017 16:30 | Gnjilan | 1 : 3 | Vladimir Durković |
29.04
Levosoje
OFK Alakince
0
3
|
29.04.2017 | Levosoje | 0 : 3 | OFK Alakince | |||||
29.04
BSK Bujanovac
Lugina
0
3
|
29.04.2017 | BSK Bujanovac | 0 : 3 | Lugina | |||||
29.04
Biljači
Mladost (S)
1
1
|
29.04.2017 | Biljači | 1 : 1 | Mladost (S) |
29.04
Gračanica
Brezovica
0
2
|
29.04.2017 | Gračanica | 0 : 2 | Brezovica | |||||
29.04
Polet
Čaglavica
5
0
|
29.04.2017 | Polet | 5 : 0 | Čaglavica |
29.04
16:30
TEK Sloga
Mladost (B)
4
1
|
29.04.2017 16:30 | TEK Sloga | 4 : 1 | Mladost (B) | |||||
29.04
16:30
Zabrežje
BSK
3
2
|
29.04.2017 16:30 | Zabrežje | 3 : 2 | BSK | |||||
29.04
16:30
Napredak
Burovo
3
2
|
29.04.2017 16:30 | Napredak | 3 : 2 | Burovo | |||||
29.04
16:30
Šumadija
Polet
6
2
|
29.04.2017 16:30 | Šumadija | 6 : 2 | Polet |
29.04
17:00
Rudar
Omladinac
2
2
|
29.04.2017 17:00 | Rudar | 2 : 2 | Omladinac | |||||
29.04
17:00
Rudar Stenjevac
Javor
2
2
|
29.04.2017 17:00 | Rudar Stenjevac | 2 : 2 | Javor |
29.04
16:30
Polet (R)
OFK Sloga (D)
4
1
|
29.04.2017 16:30 | Polet (R) | 4 : 1 | OFK Sloga (D) | |||||
29.04
16:30
Jastrebac
Gredetin
2
0
|
29.04.2017 16:30 | Jastrebac | 2 : 0 | Gredetin | |||||
29.04
16:30
OFK Rutevac 1908
Polet (V)
2
5
|
29.04.2017 16:30 | OFK Rutevac 1908 | 2 : 5 | Polet (V) |
29.04
16:30
Napredak 1976
Slemen
0
2
|
29.04.2017 16:30 | Napredak 1976 | 0 : 2 | Slemen | |||||
29.04
16:30
Bukovik
Palilulac
2
0
|
29.04.2017 16:30 | Bukovik | 2 : 0 | Palilulac |
29.04
17:00
Atletiko
BSK
2
0
|
29.04.2017 17:00 | Atletiko | 2 : 0 | BSK |
29.04
16:30
Atakante
BUSK
0
7
|
29.04.2017 16:30 | Atakante | 0 : 7 | BUSK | |||||
29.04
16:30
Studenski Grad
Petrovčić
3
0
|
29.04.2017 16:30 | Studenski Grad | 3 : 0 | Petrovčić |
29.04
16:30
Sloboda
Budućnost
0
0
|
29.04.2017 16:30 | Sloboda | 0 : 0 | Budućnost | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo
Mladost
2
2
|
29.04.2017 16:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Mladost |
29.04
17:00
Sloga
Tromedja
7
0
|
29.04.2017 17:00 | Sloga | 7 : 0 | Tromedja |
29.04
16:30
Kordun
Omladinac (D)
2
1
|
29.04.2017 16:30 | Kordun | 2 : 1 | Omladinac (D) | |||||
29.04
16:30
Stanišić
Graničar (R)
3
1
|
29.04.2017 16:30 | Stanišić | 3 : 1 | Graničar (R) | |||||
29.04
16:30
Crvenka
Radnički 1918
5
1
|
29.04.2017 16:30 | Crvenka | 5 : 1 | Radnički 1918 |
29.04
17:00
Vojvodina
Naša Zvezda
5
2
|
29.04.2017 17:00 | Vojvodina | 5 : 2 | Naša Zvezda |
29.04
16:30
Delija
Borac (I)
2
0
|
29.04.2017 16:30 | Delija | 2 : 0 | Borac (I) | |||||
29.04
16:30
Napredak (BT)
Vojvodina (B)
0
1
|
29.04.2017 16:30 | Napredak (BT) | 0 : 1 | Vojvodina (B) |
29.04
16:30
Fruškogorski partizan
Železničar
3
0
|
29.04.2017 16:30 | Fruškogorski partizan | 3 : 0 | Železničar |
29.04
16:30
Ozremica
Takovski Ustanak
5
1
|
29.04.2017 16:30 | Ozremica | 5 : 1 | Takovski Ustanak |
29.04
Železničar Kusadak
Udarnik
3
0
|
29.04.2017 | Železničar Kusadak | 3 : 0 | Udarnik |
29.04
16:00
Jedinstvo (LJ)
Sloga (Ć)
4
2
|
29.04.2017 16:00 | Jedinstvo (LJ) | 4 : 2 | Sloga (Ć) |
29.04
17:00
Drina
Napredak
2
1
|
29.04.2017 17:00 | Drina | 2 : 1 | Napredak |
29.04
17:00
Dušan Silni
Rankovac
3
1
|
29.04.2017 17:00 | Dušan Silni | 3 : 1 | Rankovac |
29.04
17:00
Azbukovica
Sloga (S)
2
0
|
29.04.2017 17:00 | Azbukovica | 2 : 0 | Sloga (S) |
29.04
16:00
Rudar
Dimitrije Tucović
0
4
|
29.04.2017 16:00 | Rudar | 0 : 4 | Dimitrije Tucović | |||||
29.04
16:00
Crvena Jabuka
Kalenić
2
4
|
29.04.2017 16:00 | Crvena Jabuka | 2 : 4 | Kalenić |
29.04
16:30
Rasina
Sebečevac
4
2
|
29.04.2017 16:30 | Rasina | 4 : 2 | Sebečevac | |||||
29.04
16:30
Jedinstvo 1936
Gornji Stepoš
3
2
|
29.04.2017 16:30 | Jedinstvo 1936 | 3 : 2 | Gornji Stepoš |
29.04
16:30
Donji Kopaonik
14. Oktobar
5
0
|
29.04.2017 16:30 | Donji Kopaonik | 5 : 0 | 14. Oktobar | |||||
29.04
16:30
Varvarin
Omladinac
3
2
|
29.04.2017 16:30 | Varvarin | 3 : 2 | Omladinac | |||||
29.04
16:30
Trudbenik
Rubin (Z)
2
2
|
29.04.2017 16:30 | Trudbenik | 2 : 2 | Rubin (Z) | |||||
29.04
16:30
Polet 57
Gradina
3
3
|
29.04.2017 16:30 | Polet 57 | 3 : 3 | Gradina | |||||
29.04
16:30
Rubin (DS)
Mladost
3
2
|
29.04.2017 16:30 | Rubin (DS) | 3 : 2 | Mladost |
29.04
17:00
OFK Slatina
Rudar 2012
0
3
|
29.04.2017 17:00 | OFK Slatina | 0 : 3 | Rudar 2012 |
29.04
16:30
Rongo Siti
Temac
1
3
|
29.04.2017 16:30 | Rongo Siti | 1 : 3 | Temac | |||||
29.04
16:30
Rajko Mitić
Pobeda
11
1
|
29.04.2017 16:30 | Rajko Mitić | 11 : 1 | Pobeda | |||||
29.04
16:30
Mladost
Veliki Suvodol
4
1
|
29.04.2017 16:30 | Mladost | 4 : 1 | Veliki Suvodol |
29.04
10. februar
Grkinja
2
3
|
29.04.2017 | 10. februar | 2 : 3 | Grkinja | |||||
29.04
Moravac
Klisura
10
1
|
29.04.2017 | Moravac | 10 : 1 | Klisura |
29.04
16:30
Rastina 1918
Dinamo (S)
3
0
|
29.04.2017 16:30 | Rastina 1918 | 3 : 0 | Dinamo (S) |
29.04
16:30
Nomanica
Veternica
3
2
|
29.04.2017 16:30 | Nomanica | 3 : 2 | Veternica | |||||
29.04
16:30
Turekovac
Jašunja
1
1
|
29.04.2017 16:30 | Turekovac | 1 : 1 | Jašunja | |||||
29.04
16:30
Gornje Sinkovce
ŠFU Derbi 2016
0
1
|
29.04.2017 16:30 | Gornje Sinkovce | 0 : 1 | ŠFU Derbi 2016 | |||||
29.04
16:30
Todorovce
Badince
4
3
|
29.04.2017 16:30 | Todorovce | 4 : 3 | Badince |
29.04
16:30
Radnik
Zabrđe 1936
3
5
|
29.04.2017 16:30 | Radnik | 3 : 5 | Zabrđe 1936 | |||||
29.04
16:30
Dobrnje
Veliko Laole
1
1
|
29.04.2017 16:30 | Dobrnje | 1 : 1 | Veliko Laole |
29.04
16:30
Mladost (L)
Brana Paunović 1933
5
2
|
29.04.2017 16:30 | Mladost (L) | 5 : 2 | Brana Paunović 1933 | |||||
29.04
16:30
Vukan
Manastirica
0
1
|
29.04.2017 16:30 | Vukan | 0 : 1 | Manastirica |
29.04
17:00
Šumadija (MC)
OFK Radnički
1
9
|
29.04.2017 17:00 | Šumadija (MC) | 1 : 9 | OFK Radnički | |||||
29.04
17:00
Borac (A)
Sloga
0
6
|
29.04.2017 17:00 | Borac (A) | 0 : 6 | Sloga | |||||
29.04
17:00
Mladost (Č)
Budućnost (D)
1
7
|
29.04.2017 17:00 | Mladost (Č) | 1 : 7 | Budućnost (D) |
29.04
17:00
Jedinstvo
Hajduk
3
0
|
29.04.2017 17:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Hajduk |
29.04
17:00
Crvena Zvezda
Janošik
4
5
|
29.04.2017 17:00 | Crvena Zvezda | 4 : 5 | Janošik | |||||
29.04
17:00
Sloga
Mladost
4
1
|
29.04.2017 17:00 | Sloga | 4 : 1 | Mladost | |||||
29.04
17:00
Gaj
Naša Krajina
0
1
|
29.04.2017 17:00 | Gaj | 0 : 1 | Naša Krajina | |||||
29.04
17:00
Graničar
Solunac
3
0
|
29.04.2017 17:00 | Graničar | 3 : 0 | Solunac |
29.04
16:30
Velika Drenova
Vinogradar
2
0
|
29.04.2017 16:30 | Velika Drenova | 2 : 0 | Vinogradar |
29.04
17:00
Radnik
ISK Izvor
3
2
|
29.04.2017 17:00 | Radnik | 3 : 2 | ISK Izvor |
29.04
17:00
Luk
Rudar
1
3
|
29.04.2017 17:00 | Luk | 1 : 3 | Rudar | |||||
29.04
Granit
Sloga
0
2
|
29.04.2017 | Granit | 0 : 2 | Sloga |
29.04
16:00
Borac
Jarmenovci
3
2
|
29.04.2017 16:00 | Borac | 3 : 2 | Jarmenovci |
29.04
16:30
Mladi Radnik
Beli Orlovi
3
1
|
29.04.2017 16:30 | Mladi Radnik | 3 : 1 | Beli Orlovi | |||||
29.04
16:30
Mladost(P)
Sloga
4
1
|
29.04.2017 16:30 | Mladost(P) | 4 : 1 | Sloga |
29.04
17:00
Bair
Mladost
1
9
|
29.04.2017 17:00 | Bair | 1 : 9 | Mladost |
29.04
17:00
Partizan
Napredak
7
1
|
29.04.2017 17:00 | Partizan | 7 : 1 | Napredak | |||||
29.04
17:00
OFK Letnjikovac 1983
POFK Letnjikovac
4
1
|
29.04.2017 17:00 | OFK Letnjikovac 1983 | 4 : 1 | POFK Letnjikovac | |||||
29.04
17:00
Culjković
OFK Šabac
3
3
|
29.04.2017 17:00 | Culjković | 3 : 3 | OFK Šabac |
29.04
16:30
OFK Marenovo
Velika Morava
3
0
|
29.04.2017 16:30 | OFK Marenovo | 3 : 0 | Velika Morava | |||||
29.04
16:30
Kostrež
Mladost
0
0
|
29.04.2017 16:30 | Kostrež | 0 : 0 | Mladost |
29.04
16:00
Jedinstvo
Pomoravlje
1
4
|
29.04.2017 16:00 | Jedinstvo | 1 : 4 | Pomoravlje |
29.04
15:30
Pobeda 1953
OFK Homolje
1
1
|
29.04.2017 15:30 | Pobeda 1953 | 1 : 1 | OFK Homolje | |||||
29.04
15:30
Budućnost
Vrelo 1971
0
3
|
29.04.2017 15:30 | Budućnost | 0 : 3 | Vrelo 1971 |
29.04
16:00
Žitkovica
Barič
7
1
|
29.04.2017 16:00 | Žitkovica | 7 : 1 | Barič |
29.04
16:00
Venčani
Tulež
4
0
|
29.04.2017 16:00 | Venčani | 4 : 0 | Tulež |
29.04
17:00
Oniks
Dražmirovac
2
0
|
29.04.2017 17:00 | Oniks | 2 : 0 | Dražmirovac | |||||
29.04
17:00
Dobra Voda
Sloboda
2
2
|
29.04.2017 17:00 | Dobra Voda | 2 : 2 | Sloboda |
29.04
17:00
Crvena Zastava
Proleter
1
5
|
29.04.2017 17:00 | Crvena Zastava | 1 : 5 | Proleter | |||||
29.04
17:00
Zadrugar
Roma
10
1
|
29.04.2017 17:00 | Zadrugar | 10 : 1 | Roma | |||||
29.04
17:00
Tornado
Rojkovac
0
3
|
29.04.2017 17:00 | Tornado | 0 : 3 | Rojkovac | |||||
29.04
17:00
Munja
Skela
1
4
|
29.04.2017 17:00 | Munja | 1 : 4 | Skela |
29.04
17:00
Mladi Radnik
Lazarevac
2
4
|
29.04.2017 17:00 | Mladi Radnik | 2 : 4 | Lazarevac |
29.04
16:30
Crvena stijena
Ribnica
0
0
|
29.04.2017 16:30 | Crvena stijena | 0 : 0 | Ribnica |
29.04
19:00
Mladost (L)
Voždovac
2
0
|
29.04.2017 19:00 | Mladost (L) | 2 : 0 | Voždovac | |||||
29.04
19:00
Radnički (N)
Javor Matis
2
0
|
29.04.2017 19:00 | Radnički (N) | 2 : 0 | Javor Matis |
29.04
16:00
OFK Bačka
Borac
0
1
|
29.04.2017 16:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | Borac | |||||
29.04
16:00
Spartak ŽK
Novi Pazar
2
1
|
29.04.2017 16:00 | Spartak ŽK | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
29.04
19:00
Rad
Radnik
0
2
|
29.04.2017 19:00 | Rad | 0 : 2 | Radnik |
29.04
16:30
Inđija
Jagodina
2
0
|
29.04.2017 16:30 | Inđija | 2 : 0 | Jagodina | |||||
29.04
16:30
Budućnost
Dinamo
3
0
|
29.04.2017 16:30 | Budućnost | 3 : 0 | Dinamo | |||||
29.04
16:30
OFK Beograd
Bežanija
0
1
|
29.04.2017 16:30 | OFK Beograd | 0 : 1 | Bežanija | |||||
29.04
16:30
ČSK Pivara
Sloboda
0
0
|
29.04.2017 16:30 | ČSK Pivara | 0 : 0 | Sloboda | |||||
29.04
16:30
BSK Borča
Zemun
0
1
|
29.04.2017 16:30 | BSK Borča | 0 : 1 | Zemun | |||||
29.04
16:30
Kolubara
Radnički
3
1
|
29.04.2017 16:30 | Kolubara | 3 : 1 | Radnički |
29.04
18:30
Crystal Palace
Burnley
0
2
|
29.04.2017 18:30 | Crystal Palace | 0 : 2 | Burnley | |||||
29.04
16:00
Southampton
Hull
0
0
|
29.04.2017 16:00 | Southampton | 0 : 0 | Hull | |||||
29.04
16:00
Stoke
West Ham
0
0
|
29.04.2017 16:00 | Stoke | 0 : 0 | West Ham | |||||
29.04
16:00
Sunderland
Bournemouth
0
1
|
29.04.2017 16:00 | Sunderland | 0 : 1 | Bournemouth | |||||
29.04
16:00
WBA
Leicester
0
1
|
29.04.2017 16:00 | WBA | 0 : 1 | Leicester |
29.04
15:30
Borussia Dortmund
Köln
0
0
|
29.04.2017 15:30 | Borussia Dortmund | 0 : 0 | Köln | |||||
29.04
15:30
Mainz 05
Borussia M'gladbach
1
2
|
29.04.2017 15:30 | Mainz 05 | 1 : 2 | Borussia M'gladbach | |||||
29.04
18:30
Wolfsburg
Bayern
0
6
|
29.04.2017 18:30 | Wolfsburg | 0 : 6 | Bayern | |||||
29.04
15:30
Werder
Hertha BSC
2
0
|
29.04.2017 15:30 | Werder | 2 : 0 | Hertha BSC | |||||
29.04
15:30
Darmstadt 98
Freiburg
3
0
|
29.04.2017 15:30 | Darmstadt 98 | 3 : 0 | Freiburg | |||||
29.04
15:30
RB Leipzig
Ingolstadt
0
0
|
29.04.2017 15:30 | RB Leipzig | 0 : 0 | Ingolstadt |
29.04
20:45
Torino
Sampdoria
1
1
|
29.04.2017 20:45 | Torino | 1 : 1 | Sampdoria |
29.04
20:00
Montpellier
Lille
0
3
|
29.04.2017 20:00 | Montpellier | 0 : 3 | Lille | |||||
29.04
20:00
Bastia
Rennes
1
0
|
29.04.2017 20:00 | Bastia | 1 : 0 | Rennes | |||||
29.04
17:00
Monaco
Toulouse
3
1
|
29.04.2017 17:00 | Monaco | 3 : 1 | Toulouse | |||||
29.04
20:00
Nantes
Lorient
1
0
|
29.04.2017 20:00 | Nantes | 1 : 0 | Lorient | |||||
29.04
20:00
Guingamp
Saint-Étienne
0
2
|
29.04.2017 20:00 | Guingamp | 0 : 2 | Saint-Étienne | |||||
29.04
20:00
Metz
Nancy
2
1
|
29.04.2017 20:00 | Metz | 2 : 1 | Nancy |
29.04
18:30
Las Palmas
Atlético Madrid
0
5
|
29.04.2017 18:30 | Las Palmas | 0 : 5 | Atlético Madrid | |||||
29.04
20:45
Espanyol
Barcelona
0
3
|
29.04.2017 20:45 | Espanyol | 0 : 3 | Barcelona | |||||
29.04
16:15
Real Madrid
Valencia
2
1
|
29.04.2017 16:15 | Real Madrid | 2 : 1 | Valencia | |||||
29.04
13:00
Real Sociedad
Granada
2
1
|
29.04.2017 13:00 | Real Sociedad | 2 : 1 | Granada |
29.04
13:00
Jagodina
Mačva
1
3
|
29.04.2017 13:00 | Jagodina | 1 : 3 | Mačva | |||||
29.04
13:00
Kolibri
Šumadija 1903
2
2
|
29.04.2017 13:00 | Kolibri | 2 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
29.04
13:00
ŽGFK Lavice Dubočica
Trijumf
0
1
|
29.04.2017 13:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 0 : 1 | Trijumf |
29.04
Knjaževac 2015
Krstarica
1
1
|
29.04.2017 | Knjaževac 2015 | 1 : 1 | Krstarica | |||||
29.04
Levač
Majdanpek
1
2
|
29.04.2017 | Levač | 1 : 2 | Majdanpek |
29.04
Radnički 1919
Sremice
4
0
|
29.04.2017 | Radnički 1919 | 4 : 0 | Sremice | |||||
29.04
17:00
Metalmania
Bačka Žabalj
6
1
|
29.04.2017 17:00 | Metalmania | 6 : 1 | Bačka Žabalj |
29.04
11:00
Mačva
Radnički (P)
3
0
|
29.04.2017 11:00 | Mačva | 3 : 0 | Radnički (P) | |||||
29.04
13:00
Rad
OFK Beograd
2
1
|
29.04.2017 13:00 | Rad | 2 : 1 | OFK Beograd | |||||
29.04
13:00
Brodarac
Radnički (N)
2
1
|
29.04.2017 13:00 | Brodarac | 2 : 1 | Radnički (N) | |||||
29.04
13:00
Lokomotiva
Radnički (V)
3
0
|
29.04.2017 13:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Radnički (V) |
29.04
10:00
Železničar
Omladinac
3
2
|
29.04.2017 10:00 | Železničar | 3 : 2 | Omladinac |
29.04
10:00
Hajduk junior
Bačka 1901
2
4
|
29.04.2017 10:00 | Hajduk junior | 2 : 4 | Bačka 1901 |
29.04
11:00
Budućnost (K)
Radnički 1923
0
2
|
29.04.2017 11:00 | Budućnost (K) | 0 : 2 | Radnički 1923 |
29.04
14:00
Jedinstvo
Budućnost-Krušik 2014
|
29.04.2017 14:00 | Jedinstvo | : | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
29.04
11:00
Železničar
Loznica
|
29.04.2017 11:00 | Železničar | : | Loznica |
29.04
Homoljac
Šumadija
1
2
|
29.04.2017 | Homoljac | 1 : 2 | Šumadija | |||||
29.04
Sloga 33
VGSK
5
1
|
29.04.2017 | Sloga 33 | 5 : 1 | VGSK | |||||
29.04
Morava
Šapine
7
2
|
29.04.2017 | Morava | 7 : 2 | Šapine | |||||
29.04
Radnički 1926
Karadjordje
3
2
|
29.04.2017 | Radnički 1926 | 3 : 2 | Karadjordje |
29.04
09:00
Internacional
BASK
3
3
|
29.04.2017 09:00 | Internacional | 3 : 3 | BASK |
29.04
10:00
Mladi radnik 1940
Napredak
0
2
|
29.04.2017 10:00 | Mladi radnik 1940 | 0 : 2 | Napredak |
29.04
14:30
Zmaj 1953
BSK 1925
2
0
|
29.04.2017 14:30 | Zmaj 1953 | 2 : 0 | BSK 1925 | |||||
29.04
11:00
011
Brodarac 1947
4
2
|
29.04.2017 11:00 | 011 | 4 : 2 | Brodarac 1947 |
29.04
Minel
Sremcica
0
3
|
29.04.2017 | Minel | 0 : 3 | Sremcica | |||||
29.04
17:30
Seceranac Ada
DIF
0
6
|
29.04.2017 17:30 | Seceranac Ada | 0 : 6 | DIF | |||||
29.04
10:00
Milutinac
Postar 1930
4
0
|
29.04.2017 10:00 | Milutinac | 4 : 0 | Postar 1930 |
29.04
10:30
Brodarac MK
Lokomotiva MK
1
4
|
29.04.2017 10:30 | Brodarac MK | 1 : 4 | Lokomotiva MK |
29.04
12:00
Šumadinac MK
Zuce MK
0
3
|
29.04.2017 12:00 | Šumadinac MK | 0 : 3 | Zuce MK |
29.04
13:00
Kiker
Real Niš
3
1
|
29.04.2017 13:00 | Kiker | 3 : 1 | Real Niš | |||||
29.04
15:30
Brodarac
Moravac Orion
2
1
|
29.04.2017 15:30 | Brodarac | 2 : 1 | Moravac Orion | |||||
29.04
12:00
Zemun
Novi Pazar
1
2
|
29.04.2017 12:00 | Zemun | 1 : 2 | Novi Pazar |
29.04
10:00
Dinamo 1945
TSC
2
0
|
29.04.2017 10:00 | Dinamo 1945 | 2 : 0 | TSC | |||||
29.04
11:00
Borac (NS)
Radnički (Zr)
0
1
|
29.04.2017 11:00 | Borac (NS) | 0 : 1 | Radnički (Zr) |
29.04
12:00
Petar Puača
Indeks
4
1
|
29.04.2017 12:00 | Petar Puača | 4 : 1 | Indeks | |||||
29.04
12:00
Inđija
Radnički (NP)
8
4
|
29.04.2017 12:00 | Inđija | 8 : 4 | Radnički (NP) |
29.04
12:00
Radnički (S)
ŽAK junior
4
1
|
29.04.2017 12:00 | Radnički (S) | 4 : 1 | ŽAK junior | |||||
29.04
16:00
Bačka (BP)
Bečej 1918
2
1
|
29.04.2017 16:00 | Bačka (BP) | 2 : 1 | Bečej 1918 |
29.04
14:00
Mokra Gora
Apolon 4
0
4
|
29.04.2017 14:00 | Mokra Gora | 0 : 4 | Apolon 4 | |||||
29.04
11:00
Nacional AG
Bane
0
5
|
29.04.2017 11:00 | Nacional AG | 0 : 5 | Bane | |||||
29.04
11:00
Sloga (K)
Tutin
4
0
|
29.04.2017 11:00 | Sloga (K) | 4 : 0 | Tutin | |||||
29.04
12:00
Jošanica
Šumadija 1903
8
1
|
29.04.2017 12:00 | Jošanica | 8 : 1 | Šumadija 1903 | |||||
29.04
13:00
Radnički 1923
Rudar
4
1
|
29.04.2017 13:00 | Radnički 1923 | 4 : 1 | Rudar |
29.04
12:00
Jedinstvo
Mačva (Š)
|
29.04.2017 12:00 | Jedinstvo | : | Mačva (Š) | |||||
29.04
12:00
Železničar
OFK Šabac
|
29.04.2017 12:00 | Železničar | : | OFK Šabac | |||||
29.04
10:00
Loznica
Budućnost-Krušik 2014
|
29.04.2017 10:00 | Loznica | : | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
29.04
12:00
Donjošorac Sunrise
Drina
3
2
|
29.04.2017 12:00 | Donjošorac Sunrise | 3 : 2 | Drina |
29.04
10:00
Radnički (O)
Sindjelic
0
1
|
29.04.2017 10:00 | Radnički (O) | 0 : 1 | Sindjelic | |||||
29.04
14:00
Voždovac
Internacional
1
2
|
29.04.2017 14:00 | Voždovac | 1 : 2 | Internacional |
29.04
Hrtkovci
Rudar
3
0
|
29.04.2017 | Hrtkovci | 3 : 0 | Rudar | |||||
29.04
16:00
Donji Petrovci
Jedinstvo
1
7
|
29.04.2017 16:00 | Donji Petrovci | 1 : 7 | Jedinstvo | |||||
29.04
Borac
PSK Putinci
3
0
|
29.04.2017 | Borac | 3 : 0 | PSK Putinci | |||||
29.04
Napredak
Sloven
0
9
|
29.04.2017 | Napredak | 0 : 9 | Sloven |
29.04
13:30
Njerš Ištvan
Vinogradar
3
2
|
29.04.2017 13:30 | Njerš Ištvan | 3 : 2 | Vinogradar |
29.04
16:30
Dunav
Polet
3
1
|
29.04.2017 16:30 | Dunav | 3 : 1 | Polet |
29.04
16:00
Radnički
Borac
8
1
|
29.04.2017 16:00 | Radnički | 8 : 1 | Borac | |||||
29.04
16:00
Slavia
Tempo
1
2
|
29.04.2017 16:00 | Slavia | 1 : 2 | Tempo |
29.04
13:00
Rvati
Posavina
5
1
|
29.04.2017 13:00 | Rvati | 5 : 1 | Posavina | |||||
29.04
10:00
Strelac
Prva Iskra
2
7
|
29.04.2017 10:00 | Strelac | 2 : 7 | Prva Iskra | |||||
29.04
13:00
Buducnost
Polet
2
3
|
29.04.2017 13:00 | Buducnost | 2 : 3 | Polet |
29.04
10:00
Cer
Borac
4
3
|
29.04.2017 10:00 | Cer | 4 : 3 | Borac | |||||
29.04
17:00
Podrinje
Jedinstvo
4
0
|
29.04.2017 17:00 | Podrinje | 4 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.04
12:00
Jadar 1961
Mladost
3
2
|
29.04.2017 12:00 | Jadar 1961 | 3 : 2 | Mladost |
29.04
10:00
Bežanija
GSP Polet
2
0
|
29.04.2017 10:00 | Bežanija | 2 : 0 | GSP Polet |
29.04
17:00
Palilulac
Torlak
9
1
|
29.04.2017 17:00 | Palilulac | 9 : 1 | Torlak |
29.04
10:00
Studentski grad MK
Sinđelić MK
0
0
|
29.04.2017 10:00 | Studentski grad MK | 0 : 0 | Sinđelić MK | |||||
29.04
11:00
Rad MK
Teleoptik MK
2
2
|
29.04.2017 11:00 | Rad MK | 2 : 2 | Teleoptik MK | |||||
29.04
17:30
Lokomotiva MK
Čukarički MK
0
2
|
29.04.2017 17:30 | Lokomotiva MK | 0 : 2 | Čukarički MK |
29.04
10:00
FSFV MK
OFK Beograd MK
0
6
|
29.04.2017 10:00 | FSFV MK | 0 : 6 | OFK Beograd MK | |||||
29.04
10:00
Internacional MK
011 MK
0
2
|
29.04.2017 10:00 | Internacional MK | 0 : 2 | 011 MK | |||||
29.04
15:30
IMT MK
Leštane MK
3
4
|
29.04.2017 15:30 | IMT MK | 3 : 4 | Leštane MK | |||||
29.04
10:00
Šumadija 1962 MK
Lokomotiva MK
2
2
|
29.04.2017 10:00 | Šumadija 1962 MK | 2 : 2 | Lokomotiva MK |
29.04
17:30
011 V MK
Novi Beograd MK
3
2
|
29.04.2017 17:30 | 011 V MK | 3 : 2 | Novi Beograd MK | |||||
29.04
10:00
Zmaj 1953 MK
Srem MK
3
2
|
29.04.2017 10:00 | Zmaj 1953 MK | 3 : 2 | Srem MK |
29.04
10:00
Petar Puača
Proleter 2006
0
1
|
29.04.2017 10:00 | Petar Puača | 0 : 1 | Proleter 2006 |
29.04
10:00
Srem
Indeks
2
3
|
29.04.2017 10:00 | Srem | 2 : 3 | Indeks | |||||
29.04
10:00
Inđija
Radnički (NP)
5
0
|
29.04.2017 10:00 | Inđija | 5 : 0 | Radnički (NP) |
29.04
10:00
Radnički (S)
TSC
0
2
|
29.04.2017 10:00 | Radnički (S) | 0 : 2 | TSC |
29.04
11:00
Kosmet
Novi Pazar
3
0
|
29.04.2017 11:00 | Kosmet | 3 : 0 | Novi Pazar | |||||
29.04
10:00
Jošanica
Bane
0
0
|
29.04.2017 10:00 | Jošanica | 0 : 0 | Bane | |||||
29.04
15:00
Radnički 1923
Tutin
3
0
|
29.04.2017 15:00 | Radnički 1923 | 3 : 0 | Tutin |
29.04
11:00
OFK Osečina
Mačva (Š)
2
6
|
29.04.2017 11:00 | OFK Osečina | 2 : 6 | Mačva (Š) | |||||
29.04
10:00
Savacijum
OFK Šabac
2
3
|
29.04.2017 10:00 | Savacijum | 2 : 3 | OFK Šabac | |||||
29.04
10:00
Jedinstvo
Budućnost-Krušik 2014
0
2
|
29.04.2017 10:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Budućnost-Krušik 2014 | |||||
29.04
10:00
Železničar
Omladinac 2014
1
1
|
29.04.2017 10:00 | Železničar | 1 : 1 | Omladinac 2014 | |||||
29.04
12:00
Loznica
Drina
7
2
|
29.04.2017 12:00 | Loznica | 7 : 2 | Drina | |||||
29.04
10:00
Donjošorac Sunrise
Radnički (V)
4
2
|
29.04.2017 10:00 | Donjošorac Sunrise | 4 : 2 | Radnički (V) |
29.04
11:00
Vozdovac
Zemun
0
3
|
29.04.2017 11:00 | Vozdovac | 0 : 3 | Zemun | |||||
29.04
13:00
Čukarički
Brodarac
2
1
|
29.04.2017 13:00 | Čukarički | 2 : 1 | Brodarac | |||||
29.04
10:00
Crvena zvezda
011
2
1
|
29.04.2017 10:00 | Crvena zvezda | 2 : 1 | 011 | |||||
29.04
10:00
OFK Beograd
Partizan
0
1
|
29.04.2017 10:00 | OFK Beograd | 0 : 1 | Partizan | |||||
29.04
09:00
Rad
Teleoptik
5
0
|
29.04.2017 09:00 | Rad | 5 : 0 | Teleoptik |
29.04
Sloboda
Borac 1932
4
8
|
29.04.2017 | Sloboda | 4 : 8 | Borac 1932 | |||||
29.04
Udarnik
SASK
0
5
|
29.04.2017 | Udarnik | 0 : 5 | SASK | |||||
29.04
Proleter
Osipaonica
0
5
|
29.04.2017 | Proleter | 0 : 5 | Osipaonica |
29.04
11:00
Subotica
Arena Su
1
2
|
29.04.2017 11:00 | Subotica | 1 : 2 | Arena Su |
29.04
10:00
Banat
Partizan
8
1
|
29.04.2017 10:00 | Banat | 8 : 1 | Partizan | |||||
29.04
10:00
BAK
Jedinstvo
8
0
|
29.04.2017 10:00 | BAK | 8 : 0 | Jedinstvo |
29.04
10:00
Radnički Stobeks
Antimon
3
1
|
29.04.2017 10:00 | Radnički Stobeks | 3 : 1 | Antimon |
29.04
10:30
Obrenovac 1905
Posavina
11
1
|
29.04.2017 10:30 | Obrenovac 1905 | 11 : 1 | Posavina | |||||
29.04
10:00
Buducnost
Pobeda
10
0
|
29.04.2017 10:00 | Buducnost | 10 : 0 | Pobeda |
29.04
11:00
Radnički 1926
Homoljac
3
0
|
29.04.2017 11:00 | Radnički 1926 | 3 : 0 | Homoljac | |||||
29.04
11:00
Rudar (S)
Rudar Kostolac 2008
1
3
|
29.04.2017 11:00 | Rudar (S) | 1 : 3 | Rudar Kostolac 2008 |
29.04
13. Maj
Lola
1
3
|
29.04.2017 | 13. Maj | 1 : 3 | Lola | |||||
29.04
09:00
GSP Polet
Borac
1
4
|
29.04.2017 09:00 | GSP Polet | 1 : 4 | Borac |
29.04
16:00
Obilic
Banja
0
1
|
29.04.2017 16:00 | Obilic | 0 : 1 | Banja | |||||
29.04
10:00
Balkan
Beograd 1929
1
7
|
29.04.2017 10:00 | Balkan | 1 : 7 | Beograd 1929 | |||||
29.04
13:30
Postar 1930
Rakovica
4
2
|
29.04.2017 13:30 | Postar 1930 | 4 : 2 | Rakovica |
29.04
13:00
Sindjelic
Lokomotiva
1
2
|
29.04.2017 13:00 | Sindjelic | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
29.04
15:30
Bežanija
Radnički
4
2
|
29.04.2017 15:30 | Bežanija | 4 : 2 | Radnički | |||||
29.04
13:00
Internacional
Kolubara
1
5
|
29.04.2017 13:00 | Internacional | 1 : 5 | Kolubara |
29.04
16:00
Seceranac Ada
Avala 1939
2
0
|
29.04.2017 16:00 | Seceranac Ada | 2 : 0 | Avala 1939 |
29.04
13:00
Studenski grad MK
011 MK
0
1
|
29.04.2017 13:00 | Studenski grad MK | 0 : 1 | 011 MK | |||||
29.04
11:00
Partizan MK
Altina MK
3
0
|
29.04.2017 11:00 | Partizan MK | 3 : 0 | Altina MK | |||||
29.04
10:00
Crvena zvezda MK
Brodarac MK
5
1
|
29.04.2017 10:00 | Crvena zvezda MK | 5 : 1 | Brodarac MK | |||||
29.04
10:00
Čukarički MK
OFK Beograd MK
3
4
|
29.04.2017 10:00 | Čukarički MK | 3 : 4 | OFK Beograd MK |
29.04
15:30
Sinđelić MK
Kosmaj MK
3
4
|
29.04.2017 15:30 | Sinđelić MK | 3 : 4 | Kosmaj MK | |||||
29.04
16:00
Ada MK
Selo Mladenovac MK
3
3
|
29.04.2017 16:00 | Ada MK | 3 : 3 | Selo Mladenovac MK |
29.04
13:00
DIF MK
OFK Beograd B MK
5
1
|
29.04.2017 13:00 | DIF MK | 5 : 1 | OFK Beograd B MK |
29.04
10:30
Olimpik MK
Fer Plej 06 MK
3
0
|
29.04.2017 10:30 | Olimpik MK | 3 : 0 | Fer Plej 06 MK | |||||
29.04
13:00
Bežanija MK
Mungosi MK
1
0
|
29.04.2017 13:00 | Bežanija MK | 1 : 0 | Mungosi MK |
29.04
17:00
Vozdovac
Radnički (O)
0
1
|
29.04.2017 17:00 | Vozdovac | 0 : 1 | Radnički (O) | |||||
29.04
08:45
Brodarac 1947
Radnički (NB)
2
3
|
29.04.2017 08:45 | Brodarac 1947 | 2 : 3 | Radnički (NB) | |||||
29.04
12:30
BSK 1925
Teleoptik
0
1
|
29.04.2017 12:30 | BSK 1925 | 0 : 1 | Teleoptik |
29.04
Radnički Stobeks
Jedinstvo
4
10
|
29.04.2017 | Radnički Stobeks | 4 : 10 | Jedinstvo | |||||
29.04
Podrinje
Sloga
3
3
|
29.04.2017 | Podrinje | 3 : 3 | Sloga | |||||
29.04
Loznica I
Jadar 07
2
0
|
29.04.2017 | Loznica I | 2 : 0 | Jadar 07 |
29.04
09:30
Subotica
Spartak
0
0
|
29.04.2017 09:30 | Subotica | 0 : 0 | Spartak | |||||
29.04
11:00
TSC
Vinogradar
9
0
|
29.04.2017 11:00 | TSC | 9 : 0 | Vinogradar |
29.04
10:00
Rvati
Urovci
2
2
|
29.04.2017 10:00 | Rvati | 2 : 2 | Urovci | |||||
29.04
10:00
Zvezda
Partizan
0
6
|
29.04.2017 10:00 | Zvezda | 0 : 6 | Partizan |
29.04
10:00
Posavina
Skela
0
8
|
29.04.2017 10:00 | Posavina | 0 : 8 | Skela | |||||
29.04
10:00
Pobeda
Jedinstvo
3
2
|
29.04.2017 10:00 | Pobeda | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
29.04
10:00
Zadrugar
Omladinac
4
0
|
29.04.2017 10:00 | Zadrugar | 4 : 0 | Omladinac |
29.04
OFK Senjak
Budućnost Krušik
1
0
|
29.04.2017 | OFK Senjak | 1 : 0 | Budućnost Krušik | |||||
29.04
Polet
Omladinac
4
3
|
29.04.2017 | Polet | 4 : 3 | Omladinac | |||||
29.04
Železničar
OFK Osečina
2
0
|
29.04.2017 | Železničar | 2 : 0 | OFK Osečina | |||||
29.04
Šampion
Radnički
3
6
|
29.04.2017 | Šampion | 3 : 6 | Radnički | |||||
29.04
Ribnica
Jedinstvo
1
0
|
29.04.2017 | Ribnica | 1 : 0 | Jedinstvo |
29.04
Bačka
Senta
2
4
|
29.04.2017 | Bačka | 2 : 4 | Senta |
29.04
09:00
Olimpik
Sinjdjelic
6
1
|
29.04.2017 09:00 | Olimpik | 6 : 1 | Sinjdjelic | |||||
29.04
11:00
Jedinstvo
Srem
1
6
|
29.04.2017 11:00 | Jedinstvo | 1 : 6 | Srem | |||||
29.04
13:00
Lola
Ada
1
4
|
29.04.2017 13:00 | Lola | 1 : 4 | Ada |
29.04
10:00
IMT B
Sindjelic
3
0
|
29.04.2017 10:00 | IMT B | 3 : 0 | Sindjelic | |||||
29.04
13:00
Balkan
Banja
3
0
|
29.04.2017 13:00 | Balkan | 3 : 0 | Banja |
29.04
12:00
Lokomotiva
Rusanj
13
0
|
29.04.2017 12:00 | Lokomotiva | 13 : 0 | Rusanj | |||||
29.04
11:00
Karioke
BSK 1926
0
3
|
29.04.2017 11:00 | Karioke | 0 : 3 | BSK 1926 |
29.04
09:00
Dorcol
Mladi Proleter
10
1
|
29.04.2017 09:00 | Dorcol | 10 : 1 | Mladi Proleter | |||||
29.04
10:00
Petlic
Sopot
2
0
|
29.04.2017 10:00 | Petlic | 2 : 0 | Sopot |
29.04
13:00
Forza
Brodarac 1947
5
1
|
29.04.2017 13:00 | Forza | 5 : 1 | Brodarac 1947 | |||||
29.04
12:30
Zmaj 1953
Radnicki NB
3
4
|
29.04.2017 12:30 | Zmaj 1953 | 3 : 4 | Radnicki NB | |||||
29.04
09:00
Zemun B
BSK 1925 B
1
1
|
29.04.2017 09:00 | Zemun B | 1 : 1 | BSK 1925 B | |||||
29.04
14:00
Milutinac
Lokomotiva V
8
0
|
29.04.2017 14:00 | Milutinac | 8 : 0 | Lokomotiva V |
29.04
Podrinje
Gučevo
1
0
|
29.04.2017 | Podrinje | 1 : 0 | Gučevo | |||||
29.04
Borac
Loznica 07
0
1
|
29.04.2017 | Borac | 0 : 1 | Loznica 07 | |||||
29.04
Radnički Stobeks 06
Pčelinjo
1
3
|
29.04.2017 | Radnički Stobeks 06 | 1 : 3 | Pčelinjo |
29.04
12:00
Pobeda
Radnicki
0
3
|
29.04.2017 12:00 | Pobeda | 0 : 3 | Radnicki | |||||
29.04
10:00
Skela
Duboko
2
0
|
29.04.2017 10:00 | Skela | 2 : 0 | Duboko | |||||
29.04
11:00
Buducnost
Posavina
6
0
|
29.04.2017 11:00 | Buducnost | 6 : 0 | Posavina |
29.04
FK Napredak
FK Petlić
|
29.04.2017 | FK Napredak | : | FK Petlić | |||||
29.04
FK AF Đokić
FK Trgovački
|
29.04.2017 | FK AF Đokić | : | FK Trgovački | |||||
29.04
FK Presing
FK Stari Grad
|
29.04.2017 | FK Presing | : | FK Stari Grad | |||||
29.04
FK Plana
FK Sloga 33
|
29.04.2017 | FK Plana | : | FK Sloga 33 |
29.04
17:00
Spartak
Borac
75
68
|
29.04.2017 17:00 | Spartak | 75 : 68 | Borac | |||||
29.04
19:30
Partizan NIS
Dynamic BG
76
66
|
29.04.2017 19:30 | Partizan NIS | 76 : 66 | Dynamic BG | |||||
29.04
15:00
FMP
Crvena zvezda mts
64
91
|
29.04.2017 15:00 | FMP | 64 : 91 | Crvena zvezda mts | |||||
29.04
19:00
Mega Leks
Vršac
93
91
|
29.04.2017 19:00 | Mega Leks | 93 : 91 | Vršac |
29.04
18:00
Bor
Ljubovija
74
62
|
29.04.2017 18:00 | Bor | 74 : 62 | Ljubovija | |||||
29.04
16:30
Loznica
Gimnazijalac
54
74
|
29.04.2017 16:30 | Loznica | 54 : 74 | Gimnazijalac |
29.04
18:00
Crvenka
Hercegovina
27
27
|
29.04.2017 18:00 | Crvenka | 27 : 27 | Hercegovina | |||||
29.04
19:00
Vrbas
Banatski Karlovac
24
30
|
29.04.2017 19:00 | Vrbas | 24 : 30 | Banatski Karlovac |
29.04
18:00
PKB
Metalac
28
24
|
29.04.2017 18:00 | PKB | 28 : 24 | Metalac |
29.04
Hisar
Bela Palanka
23
35
|
29.04.2017 | Hisar | 23 : 35 | Bela Palanka | |||||
29.04
Vlasotince
BSK Heba
23
24
|
29.04.2017 | Vlasotince | 23 : 24 | BSK Heba | |||||
29.04
20:00
Hajduk Veljko
Planinka
29
28
|
29.04.2017 20:00 | Hajduk Veljko | 29 : 28 | Planinka | |||||
29.04
ORK Bor
Žitorađa
29
29
|
29.04.2017 | ORK Bor | 29 : 29 | Žitorađa | |||||
29.04
Radnički
Aleksinac
36
24
|
29.04.2017 | Radnički | 36 : 24 | Aleksinac |
29.04
18:00
Mladost
Lokomotiva
15
30
|
29.04.2017 18:00 | Mladost | 15 : 30 | Lokomotiva |
29.04
18:00
Budućnost
Dalmatinac
40
32
|
29.04.2017 18:00 | Budućnost | 40 : 32 | Dalmatinac |
29.04
19:00
Metaloplastika 2
Palanka
42
29
|
29.04.2017 19:00 | Metaloplastika 2 | 42 : 29 | Palanka | |||||
29.04
21:30
Beograd
Dorćol
32
29
|
29.04.2017 21:30 | Beograd | 32 : 29 | Dorćol |
29.04
18:00
Rudar
Bor 2
40
29
|
29.04.2017 18:00 | Rudar | 40 : 29 | Bor 2 | |||||
29.04
19:00
Mladost 1949
Majdanpek
31
25
|
29.04.2017 19:00 | Mladost 1949 | 31 : 25 | Majdanpek |
29.04
19:00
Hidroelektrana
Užice
28
27
|
29.04.2017 19:00 | Hidroelektrana | 28 : 27 | Užice | |||||
29.04
19:00
Pobednik
Omladinac
30
19
|
29.04.2017 19:00 | Pobednik | 30 : 19 | Omladinac | |||||
29.04
17:00
Sjenica
Šamot 65 2
24
40
|
29.04.2017 17:00 | Sjenica | 24 : 40 | Šamot 65 2 |
29.04
20:00
Prigrevica
Sombor
40
31
|
29.04.2017 20:00 | Prigrevica | 40 : 31 | Sombor | |||||
29.04
12:00
Vojput 2
Rusin
29
24
|
29.04.2017 12:00 | Vojput 2 | 29 : 24 | Rusin | |||||
29.04
19:00
Kljajićevo
Graničar
23
22
|
29.04.2017 19:00 | Kljajićevo | 23 : 22 | Graničar |
29.04
18:00
Senta
Zrenjanin
29
30
|
29.04.2017 18:00 | Senta | 29 : 30 | Zrenjanin |
29.04
18:30
Glogonj
Unirea
14
28
|
29.04.2017 18:30 | Glogonj | 14 : 28 | Unirea |
29.04
16:30
Nova Pazova
Radnički
28
26
|
29.04.2017 16:30 | Nova Pazova | 28 : 26 | Radnički | |||||
29.04
20:00
Vojka
Ruma
37
19
|
29.04.2017 20:00 | Vojka | 37 : 19 | Ruma |
29.04
18:00
Crvena zvezda
Šamot 65
33
24
|
29.04.2017 18:00 | Crvena zvezda | 33 : 24 | Šamot 65 | |||||
29.04
19:30
Spartak Vojput
Dinamo
25
22
|
29.04.2017 19:30 | Spartak Vojput | 25 : 22 | Dinamo | |||||
29.04
19:00
Sloga
Vojvodina
30
35
|
29.04.2017 19:00 | Sloga | 30 : 35 | Vojvodina |
29.04
19:00
Morava
Rudar
38
37
|
29.04.2017 19:00 | Morava | 38 : 37 | Rudar |
29.04
19:30
Kolubara
Dubočica 54
30
24
|
29.04.2017 19:30 | Kolubara | 30 : 24 | Dubočica 54 | |||||
29.04
18:00
Priboj
Topličanin
31
22
|
29.04.2017 18:00 | Priboj | 31 : 22 | Topličanin |
29.04
21:00
Petrovac
Radnički
26
36
|
29.04.2017 21:00 | Petrovac | 26 : 36 | Radnički | |||||
29.04
19:00
Loznica grad
Beograd
44
30
|
29.04.2017 19:00 | Loznica grad | 44 : 30 | Beograd | |||||
29.04
18:00
Metalac 2015
ORK Beograd
16
31
|
29.04.2017 18:00 | Metalac 2015 | 16 : 31 | ORK Beograd |
29.04
19:00
Jastrebac
Naisa 2
39
41
|
29.04.2017 19:00 | Jastrebac | 39 : 41 | Naisa 2 | |||||
29.04
19:00
Radnički
Pirot
22
32
|
29.04.2017 19:00 | Radnički | 22 : 32 | Pirot | |||||
29.04
19:00
Đerdap
Radan
26
20
|
29.04.2017 19:00 | Đerdap | 26 : 20 | Radan | |||||
29.04
19:00
Knjaževac
Mladost
18
25
|
29.04.2017 19:00 | Knjaževac | 18 : 25 | Mladost | |||||
29.04
19:00
Rtanj
Topličanin
17
16
|
29.04.2017 19:00 | Rtanj | 17 : 16 | Topličanin |
29.04
18:00
Sočanica
Košutnjak
33
17
|
29.04.2017 18:00 | Sočanica | 33 : 17 | Košutnjak | |||||
29.04
18:00
Bekament Bukovička Banja 2
Prijepolje
27
28
|
29.04.2017 18:00 | Bekament Bukovička Banja 2 | 27 : 28 | Prijepolje | |||||
29.04
18:00
Napredak 12
Čačak
37
20
|
29.04.2017 18:00 | Napredak 12 | 37 : 20 | Čačak |
29.04
18:00
Spartak
Temerin
23
18
|
29.04.2017 18:00 | Spartak | 23 : 18 | Temerin | |||||
29.04
19:00
Jadran Lider
Partizan
32
22
|
29.04.2017 19:00 | Jadran Lider | 32 : 22 | Partizan |
29.04
Bor - RTB 2
Morava Han
32
22
|
29.04.2017 | Bor - RTB 2 | 32 : 22 | Morava Han | |||||
29.04
Vlasotince
Dubočica 2
36
21
|
29.04.2017 | Vlasotince | 36 : 21 | Dubočica 2 | |||||
29.04
Jagodina 2
Vranje
28
25
|
29.04.2017 | Jagodina 2 | 28 : 25 | Vranje |
29.04
18:30
Naisa
Medicinar
23
31
|
29.04.2017 18:30 | Naisa | 23 : 31 | Medicinar | |||||
29.04
19:00
Jagodina
Bekament Bukovička Banja
26
35
|
29.04.2017 19:00 | Jagodina | 26 : 35 | Bekament Bukovička Banja |
29.04
19:00
Sloga
Bor RTB
26
26
|
29.04.2017 19:00 | Sloga | 26 : 26 | Bor RTB |
29.04
20:00
Pančevo
Minaqua Vojvodina
27
32
|
29.04.2017 20:00 | Pančevo | 27 : 32 | Minaqua Vojvodina | |||||
29.04
15:00
Požarevac
Vrbas
30
29
|
29.04.2017 15:00 | Požarevac | 30 : 29 | Vrbas |
29.04
Valjevo Gorenje
Partizan Raiffeisen
9
22
|
29.04.2017 | Valjevo Gorenje | 9 : 22 | Partizan Raiffeisen | |||||
29.04
Šabac
Vojvodina
10
11
|
29.04.2017 | Šabac | 10 : 11 | Vojvodina | |||||
29.04
Stari Grad
Crvena zvezda
6
15
|
29.04.2017 | Stari Grad | 6 : 15 | Crvena zvezda |
29.04
18:00
Forum
International
3
4
|
29.04.2017 18:00 | Forum | 3 : 4 | International | |||||
29.04
19:00
TFK
Kraljevićevo
3
1
|
29.04.2017 19:00 | TFK | 3 : 1 | Kraljevićevo |
29.04
Prokuplje
Bele crkve
3
4
|
29.04.2017 | Prokuplje | 3 : 4 | Bele crkve |
29.04
18:30
FON
Metalac Kolorado
8
6
|
29.04.2017 18:30 | FON | 8 : 6 | Metalac Kolorado | |||||
29.04
20:45
Euro Motus
Ekonomac
2
3
|
29.04.2017 20:45 | Euro Motus | 2 : 3 | Ekonomac |
29.04
15:30
Pirates Zemun
Knights Klek
6
34
|
29.04.2017 15:30 | Pirates Zemun | 6 : 34 | Knights Klek |
29.04
13:00
Hawks Obrenovac
Imperatori Niš
0
18
|
29.04.2017 13:00 | Hawks Obrenovac | 0 : 18 | Imperatori Niš |