08.10
15:00
Vršac
Omladinac
2
1
|
08.10.2016 15:00 | Vršac | 2 : 1 | Omladinac | |||||
08.10
15:00
Radnički (NP)
Radnički (Š)
0
1
|
08.10.2016 15:00 | Radnički (NP) | 0 : 1 | Radnički (Š) | |||||
08.10
15:00
Crvena zvezda (NS)
Bratstvo 1946
0
0
|
08.10.2016 15:00 | Crvena zvezda (NS) | 0 : 0 | Bratstvo 1946 | |||||
08.10
15:00
Radnički (Zr)
Železničar
1
1
|
08.10.2016 15:00 | Radnički (Zr) | 1 : 1 | Železničar | |||||
08.10
15:00
TSC
Radnički (SM)
2
0
|
08.10.2016 15:00 | TSC | 2 : 0 | Radnički (SM) |
08.10
14:30
Radnički 1923
Polet (LJ)
1
0
|
08.10.2016 14:30 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Polet (LJ) | |||||
08.10
14:30
Šapine
Budućnost Krušik 2014
2
1
|
08.10.2016 14:30 | Šapine | 2 : 1 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
08.10
14:30
Mokra Gora
Loznica
0
1
|
08.10.2016 14:30 | Mokra Gora | 0 : 1 | Loznica | |||||
08.10
15:30
FAP
Jedinstvo Putevi
2
1
|
08.10.2016 15:30 | FAP | 2 : 1 | Jedinstvo Putevi | |||||
08.10
14:30
Sloga (P)
Karađorđe (T)
3
2
|
08.10.2016 14:30 | Sloga (P) | 3 : 2 | Karađorđe (T) | |||||
08.10
14:30
Šumadija 1903
Jošanica
0
1
|
08.10.2016 14:30 | Šumadija 1903 | 0 : 1 | Jošanica |
08.10
15:00
Sloga (D)
Temnić 1924
0
1
|
08.10.2016 15:00 | Sloga (D) | 0 : 1 | Temnić 1924 | |||||
08.10
15:00
Timok
Dunav
1
1
|
08.10.2016 15:00 | Timok | 1 : 1 | Dunav | |||||
08.10
15:00
Trstenik PPT
Jedinstvo (B)
1
1
|
08.10.2016 15:00 | Trstenik PPT | 1 : 1 | Jedinstvo (B) |
08.10
11:00
GSP Polet
BSK Batajnica
0
3
|
08.10.2016 11:00 | GSP Polet | 0 : 3 | BSK Batajnica | |||||
08.10
14:30
Rakovica
Teleoptik
0
2
|
08.10.2016 14:30 | Rakovica | 0 : 2 | Teleoptik | |||||
08.10
14:30
Radnički (NB)
IMT
0
3
|
08.10.2016 14:30 | Radnički (NB) | 0 : 3 | IMT |
08.10
15:00
Bečej 1918
Polet (K)
4
0
|
08.10.2016 15:00 | Bečej 1918 | 4 : 0 | Polet (K) | |||||
08.10
15:00
OFK Vrbas
Srbobran
2
3
|
08.10.2016 15:00 | OFK Vrbas | 2 : 3 | Srbobran | |||||
08.10
15:00
Radnički (S)
Sloga (Č)
1
1
|
08.10.2016 15:00 | Radnički (S) | 1 : 1 | Sloga (Č) |
08.10
15:00
Dinamo 1945
Budućnost (SC)
0
0
|
08.10.2016 15:00 | Dinamo 1945 | 0 : 0 | Budućnost (SC) | |||||
08.10
15:00
Sloga
Kozara
3
1
|
08.10.2016 15:00 | Sloga | 3 : 1 | Kozara | |||||
08.10
15:00
Jedinstvo (BK)
ŽAK
0
1
|
08.10.2016 15:00 | Jedinstvo (BK) | 0 : 1 | ŽAK | |||||
08.10
15:00
Sloboda
Slavia
3
2
|
08.10.2016 15:00 | Sloboda | 3 : 2 | Slavia | |||||
08.10
15:00
Radnički (S)
Radnički (K)
0
0
|
08.10.2016 15:00 | Radnički (S) | 0 : 0 | Radnički (K) |
08.10
15:00
ŽSK
Kabel
0
2
|
08.10.2016 15:00 | ŽSK | 0 : 2 | Kabel | |||||
08.10
15:00
Sremac Vojka
LSK Laćarak
1
0
|
08.10.2016 15:00 | Sremac Vojka | 1 : 0 | LSK Laćarak | |||||
08.10
15:00
Mladost (BJ)
Jedinstvo (SP)
4
1
|
08.10.2016 15:00 | Mladost (BJ) | 4 : 1 | Jedinstvo (SP) | |||||
08.10
15:00
Slavija
Borac
0
0
|
08.10.2016 15:00 | Slavija | 0 : 0 | Borac |
08.10
14:30
Ovčar
Sloboda (Č)
0
2
|
08.10.2016 14:30 | Ovčar | 0 : 2 | Sloboda (Č) | |||||
08.10
14:30
Radnički (K)
Bane
2
1
|
08.10.2016 14:30 | Radnički (K) | 2 : 1 | Bane | |||||
08.10
14:30
Trepča
Takovo
3
1
|
08.10.2016 14:30 | Trepča | 3 : 1 | Takovo | |||||
08.10
14:30
Slavija
Dragačevo
0
0
|
08.10.2016 14:30 | Slavija | 0 : 0 | Dragačevo |
08.10
14:30
Morava
VGSK
6
0
|
08.10.2016 14:30 | Morava | 6 : 0 | VGSK |
08.10
14:30
Spartak 1924
Jedinstvo 1945
2
0
|
08.10.2016 14:30 | Spartak 1924 | 2 : 0 | Jedinstvo 1945 | |||||
08.10
14:30
Sevojno
Ribnica
3
3
|
08.10.2016 14:30 | Sevojno | 3 : 3 | Ribnica | |||||
08.10
14:30
Radnički Gorenje
Jedinstvo (Ub)
0
0
|
08.10.2016 14:30 | Radnički Gorenje | 0 : 0 | Jedinstvo (Ub) |
08.10
15:00
Napredak
Šarbanovac
1
0
|
08.10.2016 15:00 | Napredak | 1 : 0 | Šarbanovac | |||||
08.10
15:00
Svrljig
BSK
6
2
|
08.10.2016 15:00 | Svrljig | 6 : 2 | BSK | |||||
08.10
15:00
Brodoremont
Zaplanjac
2
0
|
08.10.2016 15:00 | Brodoremont | 2 : 0 | Zaplanjac | |||||
08.10
15:00
Rtanj
Bukovik
1
0
|
08.10.2016 15:00 | Rtanj | 1 : 0 | Bukovik | |||||
08.10
15:00
OFK Bor
Timočanin
0
1
|
08.10.2016 15:00 | OFK Bor | 0 : 1 | Timočanin |
08.10
15:00
OFK Topličanin
Morava 1918
3
0
|
08.10.2016 15:00 | OFK Topličanin | 3 : 0 | Morava 1918 | |||||
08.10
15:00
Kopaonik
OFK Kosanica
1
1
|
08.10.2016 15:00 | Kopaonik | 1 : 1 | OFK Kosanica | |||||
08.10
15:00
Jedinstvo
Juhor
3
2
|
08.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Juhor |
08.10
15:00
Pčinja
Morava (VH)
1
1
|
08.10.2016 15:00 | Pčinja | 1 : 1 | Morava (VH) | |||||
08.10
15:00
Balkanski
Sloga (L)
5
0
|
08.10.2016 15:00 | Balkanski | 5 : 0 | Sloga (L) | |||||
08.10
15:00
Pusta reka
Lužnica
5
2
|
08.10.2016 15:00 | Pusta reka | 5 : 2 | Lužnica | |||||
08.10
15:00
GFK Dubočica
Jedinstvo (P)
4
1
|
08.10.2016 15:00 | GFK Dubočica | 4 : 1 | Jedinstvo (P) |
08.10
14:30
Avala
Hajduk
1
2
|
08.10.2016 14:30 | Avala | 1 : 2 | Hajduk | |||||
08.10
14:30
Lokomotiva
PKB Padinska Skela
6
0
|
08.10.2016 14:30 | Lokomotiva | 6 : 0 | PKB Padinska Skela | |||||
08.10
14:30
Balkan Mirijevo
Torlak
3
0
|
08.10.2016 14:30 | Balkan Mirijevo | 3 : 0 | Torlak | |||||
08.10
14:30
Milutinac
Sremčica
0
1
|
08.10.2016 14:30 | Milutinac | 0 : 1 | Sremčica |
08.10
15:00
Proleter (RS)
Vinogradar
3
1
|
08.10.2016 15:00 | Proleter (RS) | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
08.10
15:00
Njegoš
Panonija IM Topola
1
1
|
08.10.2016 15:00 | Njegoš | 1 : 1 | Panonija IM Topola |
08.10
15:00
Mladost (K)
Hajduk Junior
3
0
|
08.10.2016 15:00 | Mladost (K) | 3 : 0 | Hajduk Junior | |||||
08.10
15:00
ŽAK
Budućnost
3
1
|
08.10.2016 15:00 | ŽAK | 3 : 1 | Budućnost |
08.10
15:30
Partizan (U)
Vojvodina (C)
4
0
|
08.10.2016 15:30 | Partizan (U) | 4 : 0 | Vojvodina (C) |
08.10
15:00
Naftagas (E)
Naftagas (B)
1
0
|
08.10.2016 15:00 | Naftagas (E) | 1 : 0 | Naftagas (B) | |||||
08.10
15:00
Bilećanin
C. Zvezda (RS)
1
1
|
08.10.2016 15:00 | Bilećanin | 1 : 1 | C. Zvezda (RS) | |||||
08.10
15:00
Krajina
Proleter 2006
3
1
|
08.10.2016 15:00 | Krajina | 3 : 1 | Proleter 2006 | |||||
08.10
15:00
Begej
Mladost (L)
5
1
|
08.10.2016 15:00 | Begej | 5 : 1 | Mladost (L) |
08.10
15:30
Mitros
Jadran
1
0
|
08.10.2016 15:30 | Mitros | 1 : 0 | Jadran | |||||
08.10
15:30
Podrinje
Sloven
0
0
|
08.10.2016 15:30 | Podrinje | 0 : 0 | Sloven | |||||
08.10
15:30
Rudar
Borac
1
0
|
08.10.2016 15:30 | Rudar | 1 : 0 | Borac |
08.10
15:00
OFK Futog
OFK Sirig
2
1
|
08.10.2016 15:00 | OFK Futog | 2 : 1 | OFK Sirig | |||||
08.10
15:00
Jugović
Titel
6
1
|
08.10.2016 15:00 | Jugović | 6 : 1 | Titel | |||||
08.10
15:00
Šajkaš 1908
Omladinac
2
3
|
08.10.2016 15:00 | Šajkaš 1908 | 2 : 3 | Omladinac |
08.10
16:00
Polet
Real
3
2
|
08.10.2016 16:00 | Polet | 3 : 2 | Real | |||||
08.10
16:00
Rudar
OFK Ras
2
1
|
08.10.2016 16:00 | Rudar | 2 : 1 | OFK Ras | |||||
08.10
16:00
Goč
Ribnica
1
1
|
08.10.2016 16:00 | Goč | 1 : 1 | Ribnica |
08.10
16:00
Partizan
Ćava
2
2
|
08.10.2016 16:00 | Partizan | 2 : 2 | Ćava | |||||
08.10
16:00
Šumadija 1934
Šumadinac
4
0
|
08.10.2016 16:00 | Šumadija 1934 | 4 : 0 | Šumadinac | |||||
08.10
16:00
Vodojaža
Budućnost
4
3
|
08.10.2016 16:00 | Vodojaža | 4 : 3 | Budućnost | |||||
08.10
16:00
Vinogradi DB
Sloboda
1
0
|
08.10.2016 16:00 | Vinogradi DB | 1 : 0 | Sloboda | |||||
08.10
16:00
Kutlovo
Sloga D
1
3
|
08.10.2016 16:00 | Kutlovo | 1 : 3 | Sloga D | |||||
08.10
16:00
Srbija
Jedinstvo
2
1
|
08.10.2016 16:00 | Srbija | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.10
16:00
Borac
Kolonija
2
1
|
08.10.2016 16:00 | Borac | 2 : 1 | Kolonija | |||||
08.10
16:00
Mladost
Jadran
1
0
|
08.10.2016 16:00 | Mladost | 1 : 0 | Jadran |
08.10
14:30
Parmenac
Spartak
3
0
|
08.10.2016 14:30 | Parmenac | 3 : 0 | Spartak | |||||
08.10
14:30
Lunjevica
Slatina
1
3
|
08.10.2016 14:30 | Lunjevica | 1 : 3 | Slatina |
08.10
15:00
Kopaonik
Radnik
11
0
|
08.10.2016 15:00 | Kopaonik | 11 : 0 | Radnik |
08.10
14:30
Bresje Superior
Udarnik
3
0
|
08.10.2016 14:30 | Bresje Superior | 3 : 0 | Udarnik |
08.10
14:30
Rudar 2001
Rudar (Kr)
2
1
|
08.10.2016 14:30 | Rudar 2001 | 2 : 1 | Rudar (Kr) | |||||
08.10
14:30
Sloga 33
Đerdap
1
0
|
08.10.2016 14:30 | Sloga 33 | 1 : 0 | Đerdap |
08.10
15:00
Mačva 2005
Antimon
3
0
|
08.10.2016 15:00 | Mačva 2005 | 3 : 0 | Antimon | |||||
08.10
15:00
Majur
Sindjelić
3
1
|
08.10.2016 15:00 | Majur | 3 : 1 | Sindjelić |
08.10
14:30
Radnik
Tešnjar
1
1
|
08.10.2016 14:30 | Radnik | 1 : 1 | Tešnjar | |||||
08.10
14:30
OFK Jabučje
Kačer
1
1
|
08.10.2016 14:30 | OFK Jabučje | 1 : 1 | Kačer | |||||
08.10
14:30
Pepeljevac
Mladost
1
0
|
08.10.2016 14:30 | Pepeljevac | 1 : 0 | Mladost | |||||
08.10
14:30
Banjani
Brezovica
1
3
|
08.10.2016 14:30 | Banjani | 1 : 3 | Brezovica |
08.10
14:30
Crnokosa
Višesava
9
0
|
08.10.2016 14:30 | Crnokosa | 9 : 0 | Višesava | |||||
08.10
14:30
Čajetina
Perućac
3
1
|
08.10.2016 14:30 | Čajetina | 3 : 1 | Perućac | |||||
08.10
14:30
Budućnost
Zlatar
4
0
|
08.10.2016 14:30 | Budućnost | 4 : 0 | Zlatar |
08.10
15:30
Rudna Glava
Brestovac
1
6
|
08.10.2016 15:30 | Rudna Glava | 1 : 6 | Brestovac | |||||
08.10
15:30
Polom
Radnički
2
1
|
08.10.2016 15:30 | Polom | 2 : 1 | Radnički |
08.10
15:30
Midžor
OFK Knjaz
1
1
|
08.10.2016 15:30 | Midžor | 1 : 1 | OFK Knjaz | |||||
08.10
15:30
Rudar (G)
Graničar
0
3
|
08.10.2016 15:30 | Rudar (G) | 0 : 3 | Graničar | |||||
08.10
15:30
Rgotina
OFK Grlište
3
0
|
08.10.2016 15:30 | Rgotina | 3 : 0 | OFK Grlište |
08.10
14:30
OFK Tekstilac
Budućnost
3
1
|
08.10.2016 14:30 | OFK Tekstilac | 3 : 1 | Budućnost |
08.10
15:30
FUD
Naupare
1
1
|
08.10.2016 15:30 | FUD | 1 : 1 | Naupare | |||||
08.10
15:30
Blagotin
13. April
3
1
|
08.10.2016 15:30 | Blagotin | 3 : 1 | 13. April |
08.10
15:00
Dobrič
Spartak
5
0
|
08.10.2016 15:00 | Dobrič | 5 : 0 | Spartak |
08.10
15:00
Vulkan
Morava
4
1
|
08.10.2016 15:00 | Vulkan | 4 : 1 | Morava | |||||
08.10
15:00
Palilulac
OFK Niš
1
3
|
08.10.2016 15:00 | Palilulac | 1 : 3 | OFK Niš |
08.10
15:30
Spartak
Zvezda
2
0
|
08.10.2016 15:30 | Spartak | 2 : 0 | Zvezda | |||||
08.10
15:30
Tanasko Rajić
Zadrugar
4
1
|
08.10.2016 15:30 | Tanasko Rajić | 4 : 1 | Zadrugar |
08.10
14:30
Burovo
Napredak
1
3
|
08.10.2016 14:30 | Burovo | 1 : 3 | Napredak | |||||
08.10
14:30
Mladost (C)
Rušanj
7
0
|
08.10.2016 14:30 | Mladost (C) | 7 : 0 | Rušanj |
08.10
14:30
Mladenovac
Kovačevac
1
1
|
08.10.2016 14:30 | Mladenovac | 1 : 1 | Kovačevac |
08.10
14:30
Moravac
Supska
1
1
|
08.10.2016 14:30 | Moravac | 1 : 1 | Supska | |||||
08.10
14:30
Radnički (T)
Šumadija
5
0
|
08.10.2016 14:30 | Radnički (T) | 5 : 0 | Šumadija | |||||
08.10
14:30
Mladost (S)
Napredak (S)
3
1
|
08.10.2016 14:30 | Mladost (S) | 3 : 1 | Napredak (S) | |||||
08.10
14:30
Moravac 2015
Istok 63
2
2
|
08.10.2016 14:30 | Moravac 2015 | 2 : 2 | Istok 63 | |||||
08.10
14:30
Zemljoradnik
15. Avgust 1950
10
2
|
08.10.2016 14:30 | Zemljoradnik | 10 : 2 | 15. Avgust 1950 | |||||
08.10
14:30
Omladinac
Rudar
2
1
|
08.10.2016 14:30 | Omladinac | 2 : 1 | Rudar | |||||
08.10
14:30
Borac 1805
Omladinski
1
0
|
08.10.2016 14:30 | Borac 1805 | 1 : 0 | Omladinski | |||||
08.10
14:30
Javor
Rudar Stenjevac
3
3
|
08.10.2016 14:30 | Javor | 3 : 3 | Rudar Stenjevac |
08.10
14:30
Zenit
Crni Vrh
5
2
|
08.10.2016 14:30 | Zenit | 5 : 2 | Crni Vrh |
08.10
15:00
OFK Rutevac 1908
Sloga (K)
2
2
|
08.10.2016 15:00 | OFK Rutevac 1908 | 2 : 2 | Sloga (K) | |||||
08.10
15:00
Jastrebac
Polet (V)
0
2
|
08.10.2016 15:00 | Jastrebac | 0 : 2 | Polet (V) | |||||
08.10
15:00
Jedinstvo
OFK Sloga (D)
6
1
|
08.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 6 : 1 | OFK Sloga (D) | |||||
08.10
15:00
Ratar
Mladi Radnik
1
1
|
08.10.2016 15:00 | Ratar | 1 : 1 | Mladi Radnik |
08.10
15:30
Slemen
Napredak 1976
1
3
|
08.10.2016 15:30 | Slemen | 1 : 3 | Napredak 1976 | |||||
08.10
15:30
Jedinstvo 1952
Pobeda
2
4
|
08.10.2016 15:30 | Jedinstvo 1952 | 2 : 4 | Pobeda |
08.10
15:00
Bratstvo
Milanovo
3
3
|
08.10.2016 15:00 | Bratstvo | 3 : 3 | Milanovo | |||||
08.10
15:00
Gradac
Napredak
4
1
|
08.10.2016 15:00 | Gradac | 4 : 1 | Napredak |
08.10
15:30
Jedinstvo
Vojvodina
0
0
|
08.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 0 : 0 | Vojvodina |
08.10
15:00
Sloga
Šampion
0
1
|
08.10.2016 15:00 | Sloga | 0 : 1 | Šampion |
08.10
15:00
Vojvodina
Krivanj
4
0
|
08.10.2016 15:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Krivanj |
08.10
15:00
Napredak (BT)
Vojvodina (NM)
0
5
|
08.10.2016 15:00 | Napredak (BT) | 0 : 5 | Vojvodina (NM) | |||||
08.10
15:00
Delija
2. Oktobar
2
2
|
08.10.2016 15:00 | Delija | 2 : 2 | 2. Oktobar |
08.10
16:30
Partizan
Mlada krila
2
0
|
08.10.2016 16:30 | Partizan | 2 : 0 | Mlada krila | |||||
08.10
10:00
Metalac
Budućnost (K)
2
1
|
08.10.2016 10:00 | Metalac | 2 : 1 | Budućnost (K) | |||||
08.10
16:30
Popovići
Jedinstvo (D)
2
1
|
08.10.2016 16:30 | Popovići | 2 : 1 | Jedinstvo (D) | |||||
08.10
16:30
Zvezda
Kraljevo Hajduk
2
3
|
08.10.2016 16:30 | Zvezda | 2 : 3 | Kraljevo Hajduk |
08.10
16:00
Erdoglija
Hajduk
1
0
|
08.10.2016 16:00 | Erdoglija | 1 : 0 | Hajduk | |||||
08.10
16:00
OFK Žeželj
Azbest
6
2
|
08.10.2016 16:00 | OFK Žeželj | 6 : 2 | Azbest | |||||
08.10
16:00
OFK Bagremar
Korićani
2
2
|
08.10.2016 16:00 | OFK Bagremar | 2 : 2 | Korićani | |||||
08.10
16:00
Maršić
Kremenac
4
0
|
08.10.2016 16:00 | Maršić | 4 : 0 | Kremenac | |||||
08.10
16:00
Zastava
Seljak
3
1
|
08.10.2016 16:00 | Zastava | 3 : 1 | Seljak | |||||
08.10
16:00
Košutnjak
Divostin
0
0
|
08.10.2016 16:00 | Košutnjak | 0 : 0 | Divostin |
08.10
14:30
Ozremica
Sparta
2
3
|
08.10.2016 14:30 | Ozremica | 2 : 3 | Sparta |
08.10
14:30
Mladost (R)
Sloga 1952
2
4
|
08.10.2016 14:30 | Mladost (R) | 2 : 4 | Sloga 1952 | |||||
08.10
14:30
Rade Milošević
Radnički (K)
1
0
|
08.10.2016 14:30 | Rade Milošević | 1 : 0 | Radnički (K) |
08.10
14:30
Polet (V)
Desine
1
5
|
08.10.2016 14:30 | Polet (V) | 1 : 5 | Desine | |||||
08.10
14:30
Jedinstvo (LJ)
Dizel
2
1
|
08.10.2016 14:30 | Jedinstvo (LJ) | 2 : 1 | Dizel |
08.10
15:00
Dušan Silni
Vojvoda Stepa Stepanović
2
1
|
08.10.2016 15:00 | Dušan Silni | 2 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović |
08.10
15:00
Vidojevica
Mladost (DD)
1
2
|
08.10.2016 15:00 | Vidojevica | 1 : 2 | Mladost (DD) |
08.10
14:30
Crvena Jabuka
Polet (DL)
3
4
|
08.10.2016 14:30 | Crvena Jabuka | 3 : 4 | Polet (DL) |
08.10
15:00
Višesava
Tara
|
08.10.2016 15:00 | Višesava | : | Tara | |||||
08.10
15:00
Policajac 92
GP Zlatibor
2
5
|
08.10.2016 15:00 | Policajac 92 | 2 : 5 | GP Zlatibor |
08.10
16:00
OFK Sikole
Graničar
0
6
|
08.10.2016 16:00 | OFK Sikole | 0 : 6 | Graničar |
08.10
15:30
Borac
Dedina
3
0
|
08.10.2016 15:30 | Borac | 3 : 0 | Dedina |
08.10
15:30
Jugovići
14. Oktobar
2
2
|
08.10.2016 15:30 | Jugovići | 2 : 2 | 14. Oktobar | |||||
08.10
15:30
Varvarin
Rubin (Z)
8
0
|
08.10.2016 15:30 | Varvarin | 8 : 0 | Rubin (Z) |
08.10
16:00
Stojnik
Mladost (MI)
0
0
|
08.10.2016 16:00 | Stojnik | 0 : 0 | Mladost (MI) |
08.10
15:30
Sloboda
Temac
2
0
|
08.10.2016 15:30 | Sloboda | 2 : 0 | Temac |
08.10
15:00
Marina Kutina
Grkinja
2
1
|
08.10.2016 15:00 | Marina Kutina | 2 : 1 | Grkinja | |||||
08.10
15:00
Klisura
Elid
1
2
|
08.10.2016 15:00 | Klisura | 1 : 2 | Elid | |||||
08.10
15:00
Knežica
10. februar
5
2
|
08.10.2016 15:00 | Knežica | 5 : 2 | 10. februar | |||||
08.10
15:00
Mekiš
Moravac
1
2
|
08.10.2016 15:00 | Mekiš | 1 : 2 | Moravac |
08.10
15:30
Velika Jasikova
Kastrum
6
0
|
08.10.2016 15:30 | Velika Jasikova | 6 : 0 | Kastrum |
08.10
15:00
Dobrič 1974
Borac
6
0
|
08.10.2016 15:00 | Dobrič 1974 | 6 : 0 | Borac | |||||
08.10
15:00
Banaćanin
Jugovići 1976
2
2
|
08.10.2016 15:00 | Banaćanin | 2 : 2 | Jugovići 1976 |
08.10
Goša
Polet
0
6
|
08.10.2016 | Goša | 0 : 6 | Polet | |||||
08.10
Mladost
Blagotin
3
1
|
08.10.2016 | Mladost | 3 : 1 | Blagotin |
08.10
15:30
Rastina 1918
Telečka
8
0
|
08.10.2016 15:30 | Rastina 1918 | 8 : 0 | Telečka |
08.10
15:30
Kruševica
Konjuh
1
1
|
08.10.2016 15:30 | Kruševica | 1 : 1 | Konjuh | |||||
08.10
15:30
Pasjak 2013
Padež
0
8
|
08.10.2016 15:30 | Pasjak 2013 | 0 : 8 | Padež |
08.10
15:00
Veternica
Nomanica
2
1
|
08.10.2016 15:00 | Veternica | 2 : 1 | Nomanica | |||||
08.10
15:00
Gornje Krajince
Mladost
3
1
|
08.10.2016 15:00 | Gornje Krajince | 3 : 1 | Mladost | |||||
08.10
15:00
ŠFU Derbi 2016
Gornje Sinkovce
2
0
|
08.10.2016 15:00 | ŠFU Derbi 2016 | 2 : 0 | Gornje Sinkovce |
08.10
14:30
Dobrnje
Omladinac (B)
0
2
|
08.10.2016 14:30 | Dobrnje | 0 : 2 | Omladinac (B) | |||||
08.10
14:30
Radnik
Veliko Laole
4
0
|
08.10.2016 14:30 | Radnik | 4 : 0 | Veliko Laole |
08.10
15:00
Mladost (Č)
OFK Radnički
0
3
|
08.10.2016 15:00 | Mladost (Č) | 0 : 3 | OFK Radnički | |||||
08.10
15:00
Borac (A)
Budućnost (D)
0
7
|
08.10.2016 15:00 | Borac (A) | 0 : 7 | Budućnost (D) | |||||
08.10
15:00
Šumadija (MC)
Bistrica
1
2
|
08.10.2016 15:00 | Šumadija (MC) | 1 : 2 | Bistrica |
08.10
15:30
Crvena Zvezda
Graničar
1
4
|
08.10.2016 15:30 | Crvena Zvezda | 1 : 4 | Graničar | |||||
08.10
15:30
Gaj
Solunac
4
4
|
08.10.2016 15:30 | Gaj | 4 : 4 | Solunac | |||||
08.10
15:30
Sloga
Naša Krajina
2
3
|
08.10.2016 15:30 | Sloga | 2 : 3 | Naša Krajina |
08.10
15:30
Velika Drenova
Omladinac
2
1
|
08.10.2016 15:30 | Velika Drenova | 2 : 1 | Omladinac |
08.10
15:30
Sloga
Pambukovica
1
3
|
08.10.2016 15:30 | Sloga | 1 : 3 | Pambukovica |
08.10
15:00
ISK Izvor
Sloboda
3
1
|
08.10.2016 15:00 | ISK Izvor | 3 : 1 | Sloboda | |||||
08.10
15:00
OFK Borac
Razvitak
8
0
|
08.10.2016 15:00 | OFK Borac | 8 : 0 | Razvitak |
08.10
15:00
TE Gučevo
Rudar
0
1
|
08.10.2016 15:00 | TE Gučevo | 0 : 1 | Rudar | |||||
08.10
15:00
Mladost (G)
Luk
0
7
|
08.10.2016 15:00 | Mladost (G) | 0 : 7 | Luk |
08.10
16:00
Bane 1931
Omladinac
4
3
|
08.10.2016 16:00 | Bane 1931 | 4 : 3 | Omladinac |
08.10
14:30
Budućnost MI
Krćevac 04
5
0
|
08.10.2016 14:30 | Budućnost MI | 5 : 0 | Krćevac 04 |
08.10
15:30
Kotlenik
Bečevica
0
7
|
08.10.2016 15:30 | Kotlenik | 0 : 7 | Bečevica | |||||
08.10
15:30
Sloga
Mladost(P)
0
3
|
08.10.2016 15:30 | Sloga | 0 : 3 | Mladost(P) |
08.10
15:00
Bair
Omladinac
1
3
|
08.10.2016 15:00 | Bair | 1 : 3 | Omladinac | |||||
08.10
11:00
Stojan Lazarac
Sloboda
2
3
|
08.10.2016 11:00 | Stojan Lazarac | 2 : 3 | Sloboda |
08.10
15:30
Metlić
Mladost (S)
6
3
|
08.10.2016 15:30 | Metlić | 6 : 3 | Mladost (S) | |||||
08.10
15:30
Pocerina
Bojić
2
1
|
08.10.2016 15:30 | Pocerina | 2 : 1 | Bojić |
08.10
15:30
Napredak
OFK Letnjikovac 1983
3
5
|
08.10.2016 15:30 | Napredak | 3 : 5 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
08.10
15:30
Metaloplastika
Culjković
4
2
|
08.10.2016 15:30 | Metaloplastika | 4 : 2 | Culjković | |||||
08.10
15:30
POFK Letnjikovac
OFK Šabac
1
5
|
08.10.2016 15:30 | POFK Letnjikovac | 1 : 5 | OFK Šabac |
08.10
14:30
BSK 2015
Zviždic
3
3
|
08.10.2016 14:30 | BSK 2015 | 3 : 3 | Zviždic | |||||
08.10
14:30
Neresnica
Pobeda
0
3
|
08.10.2016 14:30 | Neresnica | 0 : 3 | Pobeda | |||||
08.10
14:30
Sloga
Radenka
1
1
|
08.10.2016 14:30 | Sloga | 1 : 1 | Radenka |
08.10
15:30
Kostrež
Velika Morava
2
2
|
08.10.2016 15:30 | Kostrež | 2 : 2 | Velika Morava | |||||
08.10
15:30
OFK Marenovo
OFK Orašje
4
1
|
08.10.2016 15:30 | OFK Marenovo | 4 : 1 | OFK Orašje |
08.10
14:30
OFK Homolje
Vrelo 1971
1
3
|
08.10.2016 14:30 | OFK Homolje | 1 : 3 | Vrelo 1971 | |||||
08.10
14:30
Jasenovac
Pobeda 1953
3
0
|
08.10.2016 14:30 | Jasenovac | 3 : 0 | Pobeda 1953 | |||||
08.10
14:30
Borac
Budućnost
3
0
|
08.10.2016 14:30 | Borac | 3 : 0 | Budućnost |
08.10
15:00
Vrhpolje
Čobanče
0
5
|
08.10.2016 15:00 | Vrhpolje | 0 : 5 | Čobanče | |||||
08.10
15:00
Crnča
Sloga DB
1
5
|
08.10.2016 15:00 | Crnča | 1 : 5 | Sloga DB | |||||
08.10
15:00
Grabovica
Selanac
0
5
|
08.10.2016 15:00 | Grabovica | 0 : 5 | Selanac |
08.10
14:30
Žitkovica
Mrčkovac
3
0
|
08.10.2016 14:30 | Žitkovica | 3 : 0 | Mrčkovac |
08.10
16:00
Bratstvo 1975
Sloga 2016
3
1
|
08.10.2016 16:00 | Bratstvo 1975 | 3 : 1 | Sloga 2016 |
08.10
15:00
Trešnjevica
Misača
2
1
|
08.10.2016 15:00 | Trešnjevica | 2 : 1 | Misača | |||||
08.10
15:00
Vrbica
Venčani
2
2
|
08.10.2016 15:00 | Vrbica | 2 : 2 | Venčani |
08.10
14:30
Šumadija
Mladost
7
0
|
08.10.2016 14:30 | Šumadija | 7 : 0 | Mladost |
08.10
Ratkovac
Strmovo 1968
1
1
|
08.10.2016 | Ratkovac | 1 : 1 | Strmovo 1968 | |||||
08.10
Lajkovac
Nepričava
1
11
|
08.10.2016 | Lajkovac | 1 : 11 | Nepričava |
08.10
15:00
Oniks
Dražmirovac
0
2
|
08.10.2016 15:00 | Oniks | 0 : 2 | Dražmirovac | |||||
08.10
15:00
Dobra Voda
Sloboda
1
0
|
08.10.2016 15:00 | Dobra Voda | 1 : 0 | Sloboda | |||||
08.10
15:00
Domaćin
Lipar
3
0
|
08.10.2016 15:00 | Domaćin | 3 : 0 | Lipar |
08.10
14:30
Roma
Zadrugar
2
0
|
08.10.2016 14:30 | Roma | 2 : 0 | Zadrugar | |||||
08.10
14:30
Rojkovac
Tornado
3
1
|
08.10.2016 14:30 | Rojkovac | 3 : 1 | Tornado |
08.10
15:00
Mladi Radnik
20. Oktobar
1
1
|
08.10.2016 15:00 | Mladi Radnik | 1 : 1 | 20. Oktobar |
08.10
14:00
Fair Play
Polimlje
1
4
|
08.10.2016 14:00 | Fair Play | 1 : 4 | Polimlje |
08.10
15:00
OFK Mladost 1970
Drezga
4
2
|
08.10.2016 15:00 | OFK Mladost 1970 | 4 : 2 | Drezga |
08.10
15:00
Jagodina
Inđija
0
2
|
08.10.2016 15:00 | Jagodina | 0 : 2 | Inđija | |||||
08.10
14:00
Mačva
Sindjelić
3
0
|
08.10.2016 14:00 | Mačva | 3 : 0 | Sindjelić | |||||
08.10
15:00
Sloboda
ČSK Pivara
4
2
|
08.10.2016 15:00 | Sloboda | 4 : 2 | ČSK Pivara | |||||
08.10
15:00
Zemun
BSK Borča
0
0
|
08.10.2016 15:00 | Zemun | 0 : 0 | BSK Borča | |||||
08.10
15:00
Proleter
OFK Odžaci
1
0
|
08.10.2016 15:00 | Proleter | 1 : 0 | OFK Odžaci |
08.10
15:00
Obilić
Crvena zvezda
0
1
|
08.10.2016 15:00 | Obilić | 0 : 1 | Crvena zvezda |
08.10
15:00
Šumadija 1903
Kolibri
11
1
|
08.10.2016 15:00 | Šumadija 1903 | 11 : 1 | Kolibri |
08.10
Levač
Krstarica
4
3
|
08.10.2016 | Levač | 4 : 3 | Krstarica | |||||
08.10
Knjaževac 2015
Radnički 2012
0
6
|
08.10.2016 | Knjaževac 2015 | 0 : 6 | Radnički 2012 |
08.10
Radnički 1919
Sremice
5
0
|
08.10.2016 | Radnički 1919 | 5 : 0 | Sremice | |||||
08.10
15:30
Metalmania
Bačka Žabalj
2
1
|
08.10.2016 15:30 | Metalmania | 2 : 1 | Bačka Žabalj |
08.10
15:30
Bukovička Banja
Požega
0
22
|
08.10.2016 15:30 | Bukovička Banja | 0 : 22 | Požega | |||||
08.10
15:30
Sloga 036
Karađorđe
0
2
|
08.10.2016 15:30 | Sloga 036 | 0 : 2 | Karađorđe | |||||
08.10
15:30
Šabac
Unafortuna
3
0
|
08.10.2016 15:30 | Šabac | 3 : 0 | Unafortuna | |||||
08.10
15:30
Slatke male
Kolubara
0
3
|
08.10.2016 15:30 | Slatke male | 0 : 3 | Kolubara |
08.10
13:00
Radnički (P)
Mačva
0
0
|
08.10.2016 13:00 | Radnički (P) | 0 : 0 | Mačva | |||||
08.10
11:00
OFK Beograd
Rad
3
4
|
08.10.2016 11:00 | OFK Beograd | 3 : 4 | Rad | |||||
08.10
18:00
Čukarički
Napredak
3
0
|
08.10.2016 18:00 | Čukarički | 3 : 0 | Napredak | |||||
08.10
13:00
Radnički (N)
Brodarac
0
1
|
08.10.2016 13:00 | Radnički (N) | 0 : 1 | Brodarac |
08.10
13:00
Jošanica
Budućnost (K)
4
1
|
08.10.2016 13:00 | Jošanica | 4 : 1 | Budućnost (K) |
08.10
10:00
Radnički Stobex
Savacijum
2
7
|
08.10.2016 10:00 | Radnički Stobex | 2 : 7 | Savacijum |
08.10
14:30
Mladi borac
Sloga 33
2
2
|
08.10.2016 14:30 | Mladi borac | 2 : 2 | Sloga 33 | |||||
08.10
14:30
Šumadija
Morava
2
3
|
08.10.2016 14:30 | Šumadija | 2 : 3 | Morava | |||||
08.10
14:30
VGSK
Smederevo 1924
0
2
|
08.10.2016 14:30 | VGSK | 0 : 2 | Smederevo 1924 | |||||
08.10
14:30
Šapine
Radnički 1926
4
0
|
08.10.2016 14:30 | Šapine | 4 : 0 | Radnički 1926 | |||||
08.10
14:30
Mihajlovac
Karadjordje
1
3
|
08.10.2016 14:30 | Mihajlovac | 1 : 3 | Karadjordje |
08.10
15:00
IMT
Studentski Grad
3
3
|
08.10.2016 15:00 | IMT | 3 : 3 | Studentski Grad | |||||
08.10
09:00
Internacional
Sindjelic
1
1
|
08.10.2016 09:00 | Internacional | 1 : 1 | Sindjelic | |||||
08.10
11:00
Zemun
BSK Borča
5
1
|
08.10.2016 11:00 | Zemun | 5 : 1 | BSK Borča | |||||
08.10
10:00
Siti Sport Klub
Kolubara
2
1
|
08.10.2016 10:00 | Siti Sport Klub | 2 : 1 | Kolubara | |||||
08.10
10:00
Radnički (O)
Bežanija
0
1
|
08.10.2016 10:00 | Radnički (O) | 0 : 1 | Bežanija |
08.10
10:00
Omladinac
Vršac
2
6
|
08.10.2016 10:00 | Omladinac | 2 : 6 | Vršac |
08.10
10:00
OFK Hajduk
Indeks
2
1
|
08.10.2016 10:00 | OFK Hajduk | 2 : 1 | Indeks |
08.10
11:00
Krila Krajine
TSC
0
0
|
08.10.2016 11:00 | Krila Krajine | 0 : 0 | TSC |
08.10
13:00
BSK
BAK
3
1
|
08.10.2016 13:00 | BSK | 3 : 1 | BAK |
08.10
11:00
Borac (Sa)
Omladinac 1927
0
3
|
08.10.2016 11:00 | Borac (Sa) | 0 : 3 | Omladinac 1927 | |||||
08.10
15:00
Strela
Dolina
4
0
|
08.10.2016 15:00 | Strela | 4 : 0 | Dolina |
08.10
15:30
Udarnik
Osipaonica
0
3
|
08.10.2016 15:30 | Udarnik | 0 : 3 | Osipaonica |
08.10
15:00
BSK 1925
Zmaj 1953
3
1
|
08.10.2016 15:00 | BSK 1925 | 3 : 1 | Zmaj 1953 | |||||
08.10
10:30
Omladinac
PKB
2
2
|
08.10.2016 10:30 | Omladinac | 2 : 2 | PKB | |||||
08.10
13:00
Grafičar
Budućnost
5
1
|
08.10.2016 13:00 | Grafičar | 5 : 1 | Budućnost |
08.10
10:00
Sremcica
Minel
6
1
|
08.10.2016 10:00 | Sremcica | 6 : 1 | Minel | |||||
08.10
10:00
DIF
Seceranac Ada
5
2
|
08.10.2016 10:00 | DIF | 5 : 2 | Seceranac Ada |
08.10
14:00
Voždovac MK
Radnički MK
6
2
|
08.10.2016 14:00 | Voždovac MK | 6 : 2 | Radnički MK | |||||
08.10
14:00
011 MK
Studenski Grad MK
2
0
|
08.10.2016 14:00 | 011 MK | 2 : 0 | Studenski Grad MK |
08.10
11:00
Zemun B MK
Crvena zvezda MML MK
3
3
|
08.10.2016 11:00 | Zemun B MK | 3 : 3 | Crvena zvezda MML MK |
08.10
11:00
Partizan
Studentski Grad
5
0
|
08.10.2016 11:00 | Partizan | 5 : 0 | Studentski Grad | |||||
08.10
11:30
Čukarički
Teleoptik
2
0
|
08.10.2016 11:30 | Čukarički | 2 : 0 | Teleoptik | |||||
08.10
13:00
Moravac Orion
Brodarac
3
2
|
08.10.2016 13:00 | Moravac Orion | 3 : 2 | Brodarac |
08.10
Jošanica
Apolon 4
0
2
|
08.10.2016 | Jošanica | 0 : 2 | Apolon 4 | |||||
08.10
09:00
Sloga (K)
Apolon
3
1
|
08.10.2016 09:00 | Sloga (K) | 3 : 1 | Apolon |
08.10
12:00
Donjošorac Sunrise
Senjak
1
2
|
08.10.2016 12:00 | Donjošorac Sunrise | 1 : 2 | Senjak | |||||
08.10
12:00
Jedinstvo
OFK Šabac
0
2
|
08.10.2016 12:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | OFK Šabac | |||||
08.10
12:00
Savacium
Mačva (Š)
4
2
|
08.10.2016 12:00 | Savacium | 4 : 2 | Mačva (Š) |
08.10
14:30
Petar Dobrnjac
Radnički 1926
6
1
|
08.10.2016 14:30 | Petar Dobrnjac | 6 : 1 | Radnički 1926 | |||||
08.10
14:30
Šumadija
GFK Jasenice 1911
4
6
|
08.10.2016 14:30 | Šumadija | 4 : 6 | GFK Jasenice 1911 | |||||
08.10
14:30
Smederevo 1924
Petlić 2006
5
3
|
08.10.2016 14:30 | Smederevo 1924 | 5 : 3 | Petlić 2006 | |||||
08.10
14:30
Mihajlovac 1934
Karadjordje
4
5
|
08.10.2016 14:30 | Mihajlovac 1934 | 4 : 5 | Karadjordje |
08.10
10:00
011
Teleoptik
3
4
|
08.10.2016 10:00 | 011 | 3 : 4 | Teleoptik | |||||
08.10
10:00
Mladenovac
PKB
3
4
|
08.10.2016 10:00 | Mladenovac | 3 : 4 | PKB | |||||
08.10
10:00
Internacional
Voždovac
1
4
|
08.10.2016 10:00 | Internacional | 1 : 4 | Voždovac | |||||
08.10
10:00
BSK 1925
BASK
2
0
|
08.10.2016 10:00 | BSK 1925 | 2 : 0 | BASK | |||||
08.10
10:00
Kolubara
BSK
0
2
|
08.10.2016 10:00 | Kolubara | 0 : 2 | BSK | |||||
08.10
10:00
Sindjelic
Radnički (O)
1
3
|
08.10.2016 10:00 | Sindjelic | 1 : 3 | Radnički (O) | |||||
08.10
10:00
Lokomotiva
Radnicki (NB)
0
2
|
08.10.2016 10:00 | Lokomotiva | 0 : 2 | Radnicki (NB) |
08.10
12:00
Inđija
Radnički (NP)
3
4
|
08.10.2016 12:00 | Inđija | 3 : 4 | Radnički (NP) | |||||
08.10
12:00
Indeks
Vojvodina
1
1
|
08.10.2016 12:00 | Indeks | 1 : 1 | Vojvodina |
08.10
12:00
Spartak
ŽAK junior
0
0
|
08.10.2016 12:00 | Spartak | 0 : 0 | ŽAK junior | |||||
08.10
12:00
TSC
Hajduk junior
1
0
|
08.10.2016 12:00 | TSC | 1 : 0 | Hajduk junior | |||||
08.10
12:00
Radnički (S)
Bačka (BP)
1
2
|
08.10.2016 12:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | Bačka (BP) |
08.10
15:30
Šumadija
Omladinac
3
0
|
08.10.2016 15:30 | Šumadija | 3 : 0 | Omladinac | |||||
08.10
15:30
Polet
Mladi borac
3
0
|
08.10.2016 15:30 | Polet | 3 : 0 | Mladi borac | |||||
08.10
15:30
Pobeda
Podunavac
3
0
|
08.10.2016 15:30 | Pobeda | 3 : 0 | Podunavac |
08.10
15:30
Mladost
Partizan
0
9
|
08.10.2016 15:30 | Mladost | 0 : 9 | Partizan | |||||
08.10
15:30
Jedinstvo
Donji Petrovci
7
1
|
08.10.2016 15:30 | Jedinstvo | 7 : 1 | Donji Petrovci | |||||
08.10
15:30
PSK Putinci
Borac
8
2
|
08.10.2016 15:30 | PSK Putinci | 8 : 2 | Borac |
08.10
11:00
Radnički 1927
Ševac
1
1
|
08.10.2016 11:00 | Radnički 1927 | 1 : 1 | Ševac |
08.10
Dinamo 1945
Mladost (V)
4
1
|
08.10.2016 | Dinamo 1945 | 4 : 1 | Mladost (V) |
08.10
13:00
Buducnost
Prva Iskra
5
5
|
08.10.2016 13:00 | Buducnost | 5 : 5 | Prva Iskra | |||||
08.10
10:00
Strelac
Posavina
5
1
|
08.10.2016 10:00 | Strelac | 5 : 1 | Posavina | |||||
08.10
13:00
Rvati
Jedinstvo
2
4
|
08.10.2016 13:00 | Rvati | 2 : 4 | Jedinstvo |
08.10
15:00
Jedinstvo
Cer
5
0
|
08.10.2016 15:00 | Jedinstvo | 5 : 0 | Cer | |||||
08.10
15:00
Mladost
Borac
1
5
|
08.10.2016 15:00 | Mladost | 1 : 5 | Borac | |||||
08.10
10:00
Loznica
Podrinje
3
1
|
08.10.2016 10:00 | Loznica | 3 : 1 | Podrinje | |||||
08.10
10:00
Jadar
Jadar 1961
7
2
|
08.10.2016 10:00 | Jadar | 7 : 2 | Jadar 1961 |
08.10
12:00
Palilulac
Postar 1930
1
1
|
08.10.2016 12:00 | Palilulac | 1 : 1 | Postar 1930 |
08.10
09:00
Rad MK
Čukarički MK
1
2
|
08.10.2016 09:00 | Rad MK | 1 : 2 | Čukarički MK | |||||
08.10
10:00
BSK Borča MK
Radnički NB MK
0
2
|
08.10.2016 10:00 | BSK Borča MK | 0 : 2 | Radnički NB MK | |||||
08.10
16:00
OFK Beograd MK
Brodarac MK
0
0
|
08.10.2016 16:00 | OFK Beograd MK | 0 : 0 | Brodarac MK | |||||
08.10
17:00
Voždovac MK
Sinđelić MK
2
0
|
08.10.2016 17:00 | Voždovac MK | 2 : 0 | Sinđelić MK |
08.10
Rad MK
Leštane MK
4
0
|
08.10.2016 | Rad MK | 4 : 0 | Leštane MK | |||||
08.10
Lokomotiva MK
FSFV MK
|
08.10.2016 | Lokomotiva MK | : | FSFV MK | |||||
08.10
Šumadija 1962 MK
Voždovac MK
0
0
|
08.10.2016 | Šumadija 1962 MK | 0 : 0 | Voždovac MK | |||||
08.10
OFK Beograd MK
IMT MK
2
1
|
08.10.2016 | OFK Beograd MK | 2 : 1 | IMT MK | |||||
08.10
Internacional MK
011 MK
|
08.10.2016 | Internacional MK | : | 011 MK | |||||
08.10
Brodarac MK
Crvena Zvezda MML MK
0
2
|
08.10.2016 | Brodarac MK | 0 : 2 | Crvena Zvezda MML MK |
08.10
08:30
Zemun MK-V
DIF MK
1
0
|
08.10.2016 08:30 | Zemun MK-V | 1 : 0 | DIF MK | |||||
08.10
13:30
OFK Beograd V MK
OFK Zabrežje MK
3
2
|
08.10.2016 13:30 | OFK Beograd V MK | 3 : 2 | OFK Zabrežje MK | |||||
08.10
10:00
Srem MK
Zmaj 1953 MK
11
0
|
08.10.2016 10:00 | Srem MK | 11 : 0 | Zmaj 1953 MK |
08.10
Kosmet
Pazar Juniors
0
2
|
08.10.2016 | Kosmet | 0 : 2 | Pazar Juniors | |||||
08.10
AS
Sport Klub 99
3
0
|
08.10.2016 | AS | 3 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
08.10
13:00
Kiker
Tutin
4
1
|
08.10.2016 13:00 | Kiker | 4 : 1 | Tutin | |||||
08.10
11:00
Radnički 1923
Bane
2
0
|
08.10.2016 11:00 | Radnički 1923 | 2 : 0 | Bane | |||||
08.10
Jošanica
Apolon 4
0
1
|
08.10.2016 | Jošanica | 0 : 1 | Apolon 4 |
08.10
11:00
OFK Osečina
Radnički (V)
1
2
|
08.10.2016 11:00 | OFK Osečina | 1 : 2 | Radnički (V) | |||||
08.10
10:00
Donjošorac Sunrise
Ribnica
5
0
|
08.10.2016 10:00 | Donjošorac Sunrise | 5 : 0 | Ribnica | |||||
08.10
12:00
Loznica
Omladinac 2014
0
0
|
08.10.2016 12:00 | Loznica | 0 : 0 | Omladinac 2014 | |||||
08.10
10:00
Jedinstvo
OFK Šabac
1
1
|
08.10.2016 10:00 | Jedinstvo | 1 : 1 | OFK Šabac | |||||
08.10
10:00
Savacijum
Mačva (Š)
3
3
|
08.10.2016 10:00 | Savacijum | 3 : 3 | Mačva (Š) |
08.10
14:30
Plana
Kolonija 11421
7
0
|
08.10.2016 14:30 | Plana | 7 : 0 | Kolonija 11421 | |||||
08.10
14:30
Sloga 33
GFK Jasenica 1911
1
0
|
08.10.2016 14:30 | Sloga 33 | 1 : 0 | GFK Jasenica 1911 | |||||
08.10
14:30
Bačinac
Smederevo 1924
2
0
|
08.10.2016 14:30 | Bačinac | 2 : 0 | Smederevo 1924 | |||||
08.10
14:30
AF Duljaj
Šumadija
0
0
|
08.10.2016 14:30 | AF Duljaj | 0 : 0 | Šumadija | |||||
08.10
14:30
AF Djokić
Cepelin 026
0
12
|
08.10.2016 14:30 | AF Djokić | 0 : 12 | Cepelin 026 | |||||
08.10
14:30
Morava
Pinkum
0
3
|
08.10.2016 14:30 | Morava | 0 : 3 | Pinkum | |||||
08.10
14:30
Petlić 2006
Presing
1
5
|
08.10.2016 14:30 | Petlić 2006 | 1 : 5 | Presing |
08.10
10:00
Zemun
Vozdovac
2
1
|
08.10.2016 10:00 | Zemun | 2 : 1 | Vozdovac | |||||
08.10
10:00
Brodarac
Čukarički
0
4
|
08.10.2016 10:00 | Brodarac | 0 : 4 | Čukarički | |||||
08.10
10:00
011
Crvena zvezda
1
1
|
08.10.2016 10:00 | 011 | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
08.10
10:00
Partizan
OFK Beograd
3
0
|
08.10.2016 10:00 | Partizan | 3 : 0 | OFK Beograd | |||||
08.10
10:00
FSFV
BSK
1
0
|
08.10.2016 10:00 | FSFV | 1 : 0 | BSK | |||||
08.10
10:00
Teleoptik
Rad
1
5
|
08.10.2016 10:00 | Teleoptik | 1 : 5 | Rad |
08.10
10:00
Inđija
Radnički (NP)
7
2
|
08.10.2016 10:00 | Inđija | 7 : 2 | Radnički (NP) | |||||
08.10
10:00
Srem
Petar Puača
3
1
|
08.10.2016 10:00 | Srem | 3 : 1 | Petar Puača | |||||
08.10
10:00
Indeks
Vojvodina
0
4
|
08.10.2016 10:00 | Indeks | 0 : 4 | Vojvodina |
08.10
10:00
Spartak
Bačka 1901
5
0
|
08.10.2016 10:00 | Spartak | 5 : 0 | Bačka 1901 | |||||
08.10
10:00
TSC
Hajduk junior
1
0
|
08.10.2016 10:00 | TSC | 1 : 0 | Hajduk junior | |||||
08.10
10:00
Radnički (S)
CFK
2
1
|
08.10.2016 10:00 | Radnički (S) | 2 : 1 | CFK |
08.10
16:00
Udarnik
Osipaonica
3
0
|
08.10.2016 16:00 | Udarnik | 3 : 0 | Osipaonica | |||||
08.10
16:00
Sloboda
SASK
1
14
|
08.10.2016 16:00 | Sloboda | 1 : 14 | SASK | |||||
08.10
13:30
Sloga
Borac 1932
8
1
|
08.10.2016 13:30 | Sloga | 8 : 1 | Borac 1932 |
08.10
10:00
Vidojevica
Sloga
1
10
|
08.10.2016 10:00 | Vidojevica | 1 : 10 | Sloga |
08.10
11:00
Budućnost
Kolonija
1
5
|
08.10.2016 11:00 | Budućnost | 1 : 5 | Kolonija | |||||
08.10
12:00
Sloga
Omladinac
22
3
|
08.10.2016 12:00 | Sloga | 22 : 3 | Omladinac |
08.10
11:00
Vojvodina (S)
Vladimirovac
1
12
|
08.10.2016 11:00 | Vojvodina (S) | 1 : 12 | Vladimirovac | |||||
08.10
16:00
Spartak 1911
Borac
11
0
|
08.10.2016 16:00 | Spartak 1911 | 11 : 0 | Borac | |||||
08.10
11:00
Proleter
Dolina
4
4
|
08.10.2016 11:00 | Proleter | 4 : 4 | Dolina |
08.10
10:00
BAK
Vršac united
2
1
|
08.10.2016 10:00 | BAK | 2 : 1 | Vršac united |
08.10
09:00
Belo Polje
Buducnost
0
8
|
08.10.2016 09:00 | Belo Polje | 0 : 8 | Buducnost |
08.10
15:00
Granit
OFK National AG
2
5
|
08.10.2016 15:00 | Granit | 2 : 5 | OFK National AG |
08.10
11:00
Rudar (S)
Rudar 2001
2
8
|
08.10.2016 11:00 | Rudar (S) | 2 : 8 | Rudar 2001 | |||||
08.10
11:00
Radnički 1926
Sloga (L)
11
0
|
08.10.2016 11:00 | Radnički 1926 | 11 : 0 | Sloga (L) |
08.10
10:00
Jedinstvo 1945
Borac
2
8
|
08.10.2016 10:00 | Jedinstvo 1945 | 2 : 8 | Borac |
08.10
13:30
Borac
GSP Polet
6
0
|
08.10.2016 13:30 | Borac | 6 : 0 | GSP Polet |
08.10
10:00
Banja
Obilic
3
0
|
08.10.2016 10:00 | Banja | 3 : 0 | Obilic | |||||
08.10
10:00
Beograd 1929
Balkan
6
1
|
08.10.2016 10:00 | Beograd 1929 | 6 : 1 | Balkan |
08.10
12:30
Radnički
Bežanija
6
0
|
08.10.2016 12:30 | Radnički | 6 : 0 | Bežanija | |||||
08.10
09:00
BASK
Studentski Grad
2
5
|
08.10.2016 09:00 | BASK | 2 : 5 | Studentski Grad |
08.10
09:00
Trijumf
Sopot
1
2
|
08.10.2016 09:00 | Trijumf | 1 : 2 | Sopot | |||||
08.10
15:00
Vinca
Žarkovo
2
1
|
08.10.2016 15:00 | Vinca | 2 : 1 | Žarkovo |
08.10
10:30
011 MK
Studenski grad MK
3
2
|
08.10.2016 10:30 | 011 MK | 3 : 2 | Studenski grad MK | |||||
08.10
13:00
Rad MK
Voždovac MK
2
0
|
08.10.2016 13:00 | Rad MK | 2 : 0 | Voždovac MK |
08.10
10:00
Dunavac MK
Boleč MK
3
0
|
08.10.2016 10:00 | Dunavac MK | 3 : 0 | Boleč MK | |||||
08.10
11:00
Kosmaj MK
Sinđelić MK
7
0
|
08.10.2016 11:00 | Kosmaj MK | 7 : 0 | Sinđelić MK | |||||
08.10
13:00
Ole MK
Vrčin MK
5
0
|
08.10.2016 13:00 | Ole MK | 5 : 0 | Vrčin MK |
08.10
08:30
OFK Beograd B MK
DIF MK
2
3
|
08.10.2016 08:30 | OFK Beograd B MK | 2 : 3 | DIF MK | |||||
08.10
15:00
Kolubara MK
Voždovac B MK
5
0
|
08.10.2016 15:00 | Kolubara MK | 5 : 0 | Voždovac B MK | |||||
08.10
13:00
Lokomotiva MK
Prva Iskra MK
4
2
|
08.10.2016 13:00 | Lokomotiva MK | 4 : 2 | Prva Iskra MK |
08.10
ŽFK Crvena zvezda MK
Sinđelić MK
0
2
|
08.10.2016 | ŽFK Crvena zvezda MK | 0 : 2 | Sinđelić MK | |||||
08.10
Borac MK
Dušanovac MK
1
8
|
08.10.2016 | Borac MK | 1 : 8 | Dušanovac MK | |||||
08.10
Fer Plej 06 MK
Olimpik MK
0
5
|
08.10.2016 | Fer Plej 06 MK | 0 : 5 | Olimpik MK | |||||
08.10
Tempo MK
Radnički NB
0
1
|
08.10.2016 | Tempo MK | 0 : 1 | Radnički NB |
08.10
Jagodina
Napredak
4
1
|
08.10.2016 | Jagodina | 4 : 1 | Napredak |
08.10
10:00
Čukarički
Rad
1
0
|
08.10.2016 10:00 | Čukarički | 1 : 0 | Rad | |||||
08.10
10:00
Kolubara
BSK Borča
5
0
|
08.10.2016 10:00 | Kolubara | 5 : 0 | BSK Borča |
08.10
10:00
Loznica I
Jedinstvo
7
0
|
08.10.2016 10:00 | Loznica I | 7 : 0 | Jedinstvo | |||||
08.10
10:00
Podrinje
Jadar 07
6
4
|
08.10.2016 10:00 | Podrinje | 6 : 4 | Jadar 07 |
08.10
11:30
TSC
Bačka 1901
13
0
|
08.10.2016 11:30 | TSC | 13 : 0 | Bačka 1901 | |||||
08.10
10:00
Bajša
Subotica
0
0
|
08.10.2016 10:00 | Bajša | 0 : 0 | Subotica |
08.10
10:00
Urovci
Rvati
11
1
|
08.10.2016 10:00 | Urovci | 11 : 1 | Rvati | |||||
08.10
12:00
Obrenovac 1905
Belo Polje
0
3
|
08.10.2016 12:00 | Obrenovac 1905 | 0 : 3 | Belo Polje | |||||
08.10
10:00
Zabrezje
Duboko
5
2
|
08.10.2016 10:00 | Zabrezje | 5 : 2 | Duboko |
08.10
10:00
Sloga
Jedinstvo
1
5
|
08.10.2016 10:00 | Sloga | 1 : 5 | Jedinstvo | |||||
08.10
10:00
Pobeda
Skela
0
4
|
08.10.2016 10:00 | Pobeda | 0 : 4 | Skela | |||||
08.10
10:00
Posavina
Buducnost
0
11
|
08.10.2016 10:00 | Posavina | 0 : 11 | Buducnost |
08.10
12:00
Kosmet
Pazar Juniors
4
0
|
08.10.2016 12:00 | Kosmet | 4 : 0 | Pazar Juniors |
08.10
10:00
Mačva 2005
Radnički (K)
|
08.10.2016 10:00 | Mačva 2005 | : | Radnički (K) | |||||
08.10
10:00
Rađevac
POFK Savacium
4
1
|
08.10.2016 10:00 | Rađevac | 4 : 1 | POFK Savacium | |||||
08.10
10:00
Donjošorac
Jedinstvo 1945
4
1
|
08.10.2016 10:00 | Donjošorac | 4 : 1 | Jedinstvo 1945 | |||||
08.10
10:00
Tamnava 2016
POFK Čivija
0
3
|
08.10.2016 10:00 | Tamnava 2016 | 0 : 3 | POFK Čivija |
08.10
10:00
Potisje
AFK
0
4
|
08.10.2016 10:00 | Potisje | 0 : 4 | AFK | |||||
08.10
10:00
Njerš Ištvan
Bačka
3
0
|
08.10.2016 10:00 | Njerš Ištvan | 3 : 0 | Bačka |
08.10
FK Napredak
FK Strai Grad
1
1
|
08.10.2016 | FK Napredak | 1 : 1 | FK Strai Grad | |||||
08.10
FK Sloga 33
FK Trgovački
2
1
|
08.10.2016 | FK Sloga 33 | 2 : 1 | FK Trgovački | |||||
08.10
FK Plana
FK Petlić
|
08.10.2016 | FK Plana | : | FK Petlić | |||||
08.10
FK Presing
FK AF Đokić
1
8
|
08.10.2016 | FK Presing | 1 : 8 | FK AF Đokić |
08.10
09:00
Ada
Lola
2
3
|
08.10.2016 09:00 | Ada | 2 : 3 | Lola | |||||
08.10
10:00
Sinjdjelic
Olimpik
0
1
|
08.10.2016 10:00 | Sinjdjelic | 0 : 1 | Olimpik | |||||
08.10
11:00
Srem
Jedinstvo
4
1
|
08.10.2016 11:00 | Srem | 4 : 1 | Jedinstvo | |||||
08.10
14:00
Dominus
Buducnost
13
0
|
08.10.2016 14:00 | Dominus | 13 : 0 | Buducnost |
08.10
11:00
Hajduk
Postar
5
0
|
08.10.2016 11:00 | Hajduk | 5 : 0 | Postar | |||||
08.10
15:00
Sindjelic
IMT B
3
0
|
08.10.2016 15:00 | Sindjelic | 3 : 0 | IMT B | |||||
08.10
10:00
Atakante
OLE
3
5
|
08.10.2016 10:00 | Atakante | 3 : 5 | OLE | |||||
08.10
15:30
Banja
Balkan
1
6
|
08.10.2016 15:30 | Banja | 1 : 6 | Balkan | |||||
08.10
15:00
Zvezdara
Lepusnica
2
2
|
08.10.2016 15:00 | Zvezdara | 2 : 2 | Lepusnica |
08.10
10:00
Rusanj
Lokomotiva
0
11
|
08.10.2016 10:00 | Rusanj | 0 : 11 | Lokomotiva | |||||
08.10
09:00
Borac
Komgrap
1
1
|
08.10.2016 09:00 | Borac | 1 : 1 | Komgrap | |||||
08.10
13:00
DIF
Rakovica
8
1
|
08.10.2016 13:00 | DIF | 8 : 1 | Rakovica |
08.10
12:30
Vinca
OFK Beograd B
0
8
|
08.10.2016 12:30 | Vinca | 0 : 8 | OFK Beograd B |
08.10
10:00
Radnicki NB
Milutinac
0
2
|
08.10.2016 10:00 | Radnicki NB | 0 : 2 | Milutinac | |||||
08.10
12:00
Zmaj 1953
IMT
0
9
|
08.10.2016 12:00 | Zmaj 1953 | 0 : 9 | IMT | |||||
08.10
10:00
BSK 1925 B
Zemun B
0
2
|
08.10.2016 10:00 | BSK 1925 B | 0 : 2 | Zemun B |
08.10
Sloga
Loznica 06
0
5
|
08.10.2016 | Sloga | 0 : 5 | Loznica 06 | |||||
08.10
ŠF Lipnica - Bradić
Gučevo 2016
0
1
|
08.10.2016 | ŠF Lipnica - Bradić | 0 : 1 | Gučevo 2016 |
08.10
Borac
Radnički Stobeks 06
2
2
|
08.10.2016 | Borac | 2 : 2 | Radnički Stobeks 06 | |||||
08.10
Pčelinjo
Podrinje
1
1
|
08.10.2016 | Pčelinjo | 1 : 1 | Podrinje |
08.10
10:00
Skela
Posavina
4
2
|
08.10.2016 10:00 | Skela | 4 : 2 | Posavina | |||||
08.10
11:00
Pobeda
Duboko
0
4
|
08.10.2016 11:00 | Pobeda | 0 : 4 | Duboko | |||||
08.10
12:00
Feniks
Radnicki
0
0
|
08.10.2016 12:00 | Feniks | 0 : 0 | Radnicki |
08.10
FK Napredak
FK Stari Grad
1
2
|
08.10.2016 | FK Napredak | 1 : 2 | FK Stari Grad | |||||
08.10
FK Sloga 33
FK Trgovački
10
0
|
08.10.2016 | FK Sloga 33 | 10 : 0 | FK Trgovački | |||||
08.10
FK Plana
FK Petlić
|
08.10.2016 | FK Plana | : | FK Petlić | |||||
08.10
FK Presing
FK AF Đokić
1
3
|
08.10.2016 | FK Presing | 1 : 3 | FK AF Đokić |
08.10
20:00
Sveti Đorđe
Stara Pazova
94
74
|
08.10.2016 20:00 | Sveti Đorđe | 94 : 74 | Stara Pazova | |||||
08.10
18:00
Sloven
Jedinstvo
83
66
|
08.10.2016 18:00 | Sloven | 83 : 66 | Jedinstvo | |||||
08.10
16:30
Vrbas
Radnički
69
74
|
08.10.2016 16:30 | Vrbas | 69 : 74 | Radnički | |||||
08.10
20:00
Dunav 2014
Crvenka
111
70
|
08.10.2016 20:00 | Dunav 2014 | 111 : 70 | Crvenka | |||||
08.10
19:00
Akademik
Nova Pazova
93
83
|
08.10.2016 19:00 | Akademik | 93 : 83 | Nova Pazova |
08.10
19:30
KKK Radnički
Ub
124
77
|
08.10.2016 19:30 | KKK Radnički | 124 : 77 | Ub | |||||
08.10
19:00
Zlatar
Crnokosa
85
70
|
08.10.2016 19:00 | Zlatar | 85 : 70 | Crnokosa | |||||
08.10
18:30
Klik
Šabac
104
74
|
08.10.2016 18:30 | Klik | 104 : 74 | Šabac | |||||
08.10
18:00
Zekas 75
Železničar
54
84
|
08.10.2016 18:00 | Zekas 75 | 54 : 84 | Železničar |
08.10
18:00
Radnik
Morava
76
50
|
08.10.2016 18:00 | Radnik | 76 : 50 | Morava | |||||
08.10
19:00
Vlasotince
Sokobanja
70
69
|
08.10.2016 19:00 | Vlasotince | 70 : 69 | Sokobanja | |||||
08.10
16:30
Kuršumlija
OKK Junior
85
79
|
08.10.2016 16:30 | Kuršumlija | 85 : 79 | OKK Junior | |||||
08.10
20:00
Dimitrovgrad
Jablanica
83
55
|
08.10.2016 20:00 | Dimitrovgrad | 83 : 55 | Jablanica |
08.10
14:30
Slodes
Astra
111
61
|
08.10.2016 14:30 | Slodes | 111 : 61 | Astra | |||||
08.10
19:20
Vitez
Ras
75
66
|
08.10.2016 19:20 | Vitez | 75 : 66 | Ras |
08.10
20:00
Velika Kikinda
Sivac
108
82
|
08.10.2016 20:00 | Velika Kikinda | 108 : 82 | Sivac | |||||
08.10
17:00
Karađorđevo
Star
67
104
|
08.10.2016 17:00 | Karađorđevo | 67 : 104 | Star | |||||
08.10
16:30
Mladost Veternik
Budućnost
81
52
|
08.10.2016 16:30 | Mladost Veternik | 81 : 52 | Budućnost |
08.10
19:00
Jadran
Lokomotiva 2016
99
67
|
08.10.2016 19:00 | Jadran | 99 : 67 | Lokomotiva 2016 | |||||
08.10
17:00
Opovo 99
Jedinstvo
69
87
|
08.10.2016 17:00 | Opovo 99 | 69 : 87 | Jedinstvo | |||||
08.10
20:30
Šimanovci
Pink
74
64
|
08.10.2016 20:30 | Šimanovci | 74 : 64 | Pink | |||||
08.10
17:00
BNS
Vojka
67
78
|
08.10.2016 17:00 | BNS | 67 : 78 | Vojka | |||||
08.10
20:00
Partizan
Omladinac
70
95
|
08.10.2016 20:00 | Partizan | 70 : 95 | Omladinac |
08.10
19:00
Cedevita
Zadar
120
62
|
08.10.2016 19:00 | Cedevita | 120 : 62 | Zadar |
08.10
21:00
Tamiš
Mladost Admiral
68
67
|
08.10.2016 21:00 | Tamiš | 68 : 67 | Mladost Admiral | |||||
08.10
20:00
Dunav
Vršac
89
73
|
08.10.2016 20:00 | Dunav | 89 : 73 | Vršac | |||||
08.10
16:00
Dynamic BG
Metalac
104
83
|
08.10.2016 16:00 | Dynamic BG | 104 : 83 | Metalac | |||||
08.10
19:30
Konstantin
Beovuk 72
83
89
|
08.10.2016 19:30 | Konstantin | 83 : 89 | Beovuk 72 | |||||
08.10
19:00
Borac
Smederevo 1953
75
71
|
08.10.2016 19:00 | Borac | 75 : 71 | Smederevo 1953 | |||||
08.10
19:00
Spartak
Sloga
87
62
|
08.10.2016 19:00 | Spartak | 87 : 62 | Sloga |
08.10
19:00
Jagodina
Kolubara LA 2003
97
83
|
08.10.2016 19:00 | Jagodina | 97 : 83 | Kolubara LA 2003 | |||||
08.10
19:00
Mladost
Rtanj
72
57
|
08.10.2016 19:00 | Mladost | 72 : 57 | Rtanj | |||||
08.10
18:30
Futog Tupanjac MD
Zlatibor
81
86
|
08.10.2016 18:30 | Futog Tupanjac MD | 81 : 86 | Zlatibor | |||||
08.10
20:00
Vojvodina
Srem
92
66
|
08.10.2016 20:00 | Vojvodina | 92 : 66 | Srem | |||||
08.10
19:00
Napredak Bosphorus
Plana
79
69
|
08.10.2016 19:00 | Napredak Bosphorus | 79 : 69 | Plana | |||||
08.10
19:00
Sloboda
Radnički 1950
77
80
|
08.10.2016 19:00 | Sloboda | 77 : 80 | Radnički 1950 | |||||
08.10
19:30
Pirot
Proleter Naftagas
75
69
|
08.10.2016 19:30 | Pirot | 75 : 69 | Proleter Naftagas |
08.10
11:30
Užice
Železničar
33
56
|
08.10.2016 11:30 | Užice | 33 : 56 | Železničar | |||||
08.10
16:00
Play Off
Železničar
68
64
|
08.10.2016 16:00 | Play Off | 68 : 64 | Železničar | |||||
08.10
16:00
Prijepolje
Loznica
73
71
|
08.10.2016 16:00 | Prijepolje | 73 : 71 | Loznica | |||||
08.10
18:00
Lim
Duga
50
109
|
08.10.2016 18:00 | Lim | 50 : 109 | Duga |
08.10
17:30
Kikinda
Karaburma
44
114
|
08.10.2016 17:30 | Kikinda | 44 : 114 | Karaburma |
08.10
16:30
Stara Pazova
Hajduk
93
52
|
08.10.2016 16:30 | Stara Pazova | 93 : 52 | Hajduk | |||||
08.10
19:00
Topolčanka
Proleter
75
58
|
08.10.2016 19:00 | Topolčanka | 75 : 58 | Proleter |
08.10
17:00
Šabac
Kraljevo
62
56
|
08.10.2016 17:00 | Šabac | 62 : 56 | Kraljevo | |||||
08.10
16:30
Spartak
Vršac
59
52
|
08.10.2016 16:30 | Spartak | 59 : 52 | Vršac | |||||
08.10
17:30
Student
Vrbas Medela
83
65
|
08.10.2016 17:30 | Student | 83 : 65 | Vrbas Medela | |||||
08.10
17:00
Šumadija
Crvena zvezda
43
67
|
08.10.2016 17:00 | Šumadija | 43 : 67 | Crvena zvezda |
08.10
19:30
Jedinstvo
ŽSK
31
28
|
08.10.2016 19:30 | Jedinstvo | 31 : 28 | ŽSK | |||||
08.10
19:00
Vrbas
Crvena Zvezda
26
24
|
08.10.2016 19:00 | Vrbas | 26 : 24 | Crvena Zvezda | |||||
08.10
18:00
Crvenka
Srem Sm
33
25
|
08.10.2016 18:00 | Crvenka | 33 : 25 | Srem Sm |
08.10
19:00
Metalac
Novi Beograd
23
31
|
08.10.2016 19:00 | Metalac | 23 : 31 | Novi Beograd | |||||
08.10
18:00
PKB
Sportski Centar Voždovac 2012
28
26
|
08.10.2016 18:00 | PKB | 28 : 26 | Sportski Centar Voždovac 2012 | |||||
08.10
19:00
Sloga
Loznica
27
23
|
08.10.2016 19:00 | Sloga | 27 : 23 | Loznica | |||||
08.10
19:00
Radnički
Partizan 2
32
29
|
08.10.2016 19:00 | Radnički | 32 : 29 | Partizan 2 | |||||
08.10
19:30
Mačva
Studentski grad
26
25
|
08.10.2016 19:30 | Mačva | 26 : 25 | Studentski grad |
08.10
19:00
Hajduk Veljko
Hisar
35
24
|
08.10.2016 19:00 | Hajduk Veljko | 35 : 24 | Hisar | |||||
08.10
16:30
Vlasotince
Jastrebac
29
33
|
08.10.2016 16:30 | Vlasotince | 29 : 33 | Jastrebac | |||||
08.10
19:00
Planinka
Radnički
38
23
|
08.10.2016 19:00 | Planinka | 38 : 23 | Radnički |
08.10
16:00
Arilje
Beli andjeo
29
24
|
08.10.2016 16:00 | Arilje | 29 : 24 | Beli andjeo |
08.10
19:00
Putinci
Dalmatinac
39
26
|
08.10.2016 19:00 | Putinci | 39 : 26 | Dalmatinac | |||||
08.10
19:00
Mladost
Slavija
31
27
|
08.10.2016 19:00 | Mladost | 31 : 27 | Slavija | |||||
08.10
18:00
Apatin
Budućnost
41
29
|
08.10.2016 18:00 | Apatin | 41 : 29 | Budućnost |
08.10
19:30
Lazarevac
Dorćol
24
30
|
08.10.2016 19:30 | Lazarevac | 24 : 30 | Dorćol | |||||
08.10
18:00
Smederevo
Prva Iskra Barič
31
26
|
08.10.2016 18:00 | Smederevo | 31 : 26 | Prva Iskra Barič |
08.10
18:00
Kljajićevo
Sombor
26
18
|
08.10.2016 18:00 | Kljajićevo | 26 : 18 | Sombor |
08.10
16:00
Jedinstvo
Naftagas
24
21
|
08.10.2016 16:00 | Jedinstvo | 24 : 21 | Naftagas | |||||
08.10
16:00
Zrenjanin
Senta
27
19
|
08.10.2016 16:00 | Zrenjanin | 27 : 19 | Senta |
08.10
19:00
Gaj
ORK Pančevo
15
35
|
08.10.2016 19:00 | Gaj | 15 : 35 | ORK Pančevo | |||||
08.10
19:00
Omladinac (I)
Crepaja
23
20
|
08.10.2016 19:00 | Omladinac (I) | 23 : 20 | Crepaja |
08.10
18:00
Vojvodina
Morava
39
28
|
08.10.2016 18:00 | Vojvodina | 39 : 28 | Morava | |||||
08.10
18:30
Metaloplastika
Sloga
30
32
|
08.10.2016 18:30 | Metaloplastika | 30 : 32 | Sloga | |||||
08.10
19:00
Šamot 65
Požarevac
31
23
|
08.10.2016 19:00 | Šamot 65 | 31 : 23 | Požarevac | |||||
08.10
19:00
Jugović
Dinamo
22
31
|
08.10.2016 19:00 | Jugović | 22 : 31 | Dinamo |
08.10
19:00
Vranje 1957
Topličanin
34
30
|
08.10.2016 19:00 | Vranje 1957 | 34 : 30 | Topličanin | |||||
08.10
20:30
Obilić
Kolubara
34
28
|
08.10.2016 20:30 | Obilić | 34 : 28 | Kolubara | |||||
08.10
18:00
Proleter
Zlatar
25
17
|
08.10.2016 18:00 | Proleter | 25 : 17 | Zlatar |
08.10
19:00
Rudar
Kučevo
21
31
|
08.10.2016 19:00 | Rudar | 21 : 31 | Kučevo | |||||
08.10
17:30
Grand Zvezda
Loznica grad
28
27
|
08.10.2016 17:30 | Grand Zvezda | 28 : 27 | Loznica grad |
08.10
19:00
Radnički
Jastrebac
22
27
|
08.10.2016 19:00 | Radnički | 22 : 27 | Jastrebac | |||||
08.10
17:00
Pirot
Rtanj
33
17
|
08.10.2016 17:00 | Pirot | 33 : 17 | Rtanj | |||||
08.10
15:30
Naisa 2
Mladost
34
26
|
08.10.2016 15:30 | Naisa 2 | 34 : 26 | Mladost |
08.10
17:00
Metalac AD
Bekament Bukovička Banja 2
26
33
|
08.10.2016 17:00 | Metalac AD | 26 : 33 | Bekament Bukovička Banja 2 | |||||
08.10
18:00
Košutnjak
Napredak 12
18
40
|
08.10.2016 18:00 | Košutnjak | 18 : 40 | Napredak 12 |
08.10
16:00
Sloven
Laki
25
15
|
08.10.2016 16:00 | Sloven | 25 : 15 | Laki | |||||
08.10
18:00
Jadran Lider
Spartak
22
29
|
08.10.2016 18:00 | Jadran Lider | 22 : 29 | Spartak | |||||
08.10
18:00
Petrovaradin
Ravangrad
22
31
|
08.10.2016 18:00 | Petrovaradin | 22 : 31 | Ravangrad |
08.10
14:00
Vlasotince
Morava Han
29
16
|
08.10.2016 14:00 | Vlasotince | 29 : 16 | Morava Han |
08.10
18:00
Mladost (NP)
Vrbas
19
23
|
08.10.2016 18:00 | Mladost (NP) | 19 : 23 | Vrbas | |||||
08.10
17:30
Požarevac
Župa
36
20
|
08.10.2016 17:30 | Požarevac | 36 : 20 | Župa |
08.10
19:00
Primorje EB
Jadran Split
10
5
|
08.10.2016 19:00 | Primorje EB | 10 : 5 | Jadran Split | |||||
08.10
19:00
Jadran Carine
Vojvodina
9
5
|
08.10.2016 19:00 | Jadran Carine | 9 : 5 | Vojvodina |
08.10
20:00
Viking
Forum
2
2
|
08.10.2016 20:00 | Viking | 2 : 2 | Forum | |||||
08.10
19:00
Hajduk
TFK
2
3
|
08.10.2016 19:00 | Hajduk | 2 : 3 | TFK |
08.10
17:00
Novi Pazar
FON
3
4
|
08.10.2016 17:00 | Novi Pazar | 3 : 4 | FON | |||||
08.10
19:00
Deus Rol. Mošić
Euro Motus
0
2
|
08.10.2016 19:00 | Deus Rol. Mošić | 0 : 2 | Euro Motus |
08.10
18:00
ECE Celje
Triglav
2
3
|
08.10.2016 18:00 | ECE Celje | 2 : 3 | Triglav |
08.10
17:30
Fehérvári Titánok
ASC Corona Brasov
3
6
|
08.10.2016 17:30 | Fehérvári Titánok | 3 : 6 | ASC Corona Brasov | |||||
08.10
18:00
Hokej klub Beograd
Sport Club Csíkszereda
6
3
|
08.10.2016 18:00 | Hokej klub Beograd | 6 : 3 | Sport Club Csíkszereda | |||||
08.10
18:30
DVTK Jegesmedvék
Debreceni HK
4
2
|
08.10.2016 18:30 | DVTK Jegesmedvék | 4 : 2 | Debreceni HK |