XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 565 utakmica za dan
Subota, 12 Septembar 2015

Fudbal

12.09.2015 18:00 Crvena zvezda 3 : 1 Partizan
12.09.2015 16:00 Sloboda 2 : 0 ČSK Pivara
12.09.2015 16:30 Loznica 0 : 0 Napredak
12.09.2015 16:30 Donji Srem 1 : 2 Proleter
12.09.2015 16:30 Inđija 3 : 0 Dinamo
12.09.2015 16:30 Radnički 1923 0 : 4 Bežanija
12.09.2015 16:30 Bačka (BP) 6 : 2 BSK Borča
12.09.2015 16:30 Kolubara 1 : 2 Sindjelić
12.09.2015 16:30 Zemun 2 : 1 Sloga (PM)
12.09.2015 16:30 Olimpic 0 : 1 Željezničar
12.09.2015 16:30 Drina 0 : 2 Vitez
12.09.2015 16:30 Čelik 0 : 0 Rudar
12.09.2015 16:00 Vlasenica 0 : 1 Zvijezda 09
12.09.2015 16:00 Leotar 1 : 0 Drina HE
12.09.2015 16:00 Tekstilac 1 : 0 Kozara
12.09.2015 16:00 Krupa 3 : 1 Sloboda (NG)
12.09.2015 16:00 Mladost 2 : 1 Borac
12.09.2015 16:00 Modriča 3 : 1 BSK
12.09.2015 16:00 Laktaši 3 : 1 Borac
12.09.2015 16:00 Sloga (D) 3 : 1 Proleter
12.09.2015 16:00 Podrinje 1 : 1 Mladost (G)
12.09.2015 16:00 Glasinac 2011 0 : 0 Jedinstvo (Br)
12.09.2015 16:00 Lokomotiva 1 : 1 Mladost (R)
12.09.2015 16:00 Napredak 2 : 1 Sloga Junajted
12.09.2015 16:00 OFK Lauš 3 : 2 Naprijed
12.09.2015 16:00 FSA 1 : 3 Mladost
12.09.2015 16:00 OFK Pridjel 2 : 1 Sloga
12.09.2015 16:00 Omladinac 2 : 0 Gomionica
12.09.2015 16:00 Sloga-Nektar 2 : 2 Mladost
12.09.2015 16:30 Sloga 94 2 : 3 Miloš Obilić
12.09.2015 16:30 Bratstvo 0 : 2 Obradovac
12.09.2015 16:30 Jablanica 0 : 5 Borac
12.09.2015 16:30 Stevan Dukić 0 : 1 Vilusi
12.09.2015 10:30 Sava 0 : 1 Kovačići 08
12.09.2015 10:30 Semberija Gaj 0 : 3 Mladen Perić
12.09.2015 10:30 Polet 4 : 0 Sloga
12.09.2015 16:30 Lazarevica 2 : 3 Napredak
12.09.2015 16:30 Polet 2 : 0 Ljeskovac
12.09.2015 16:30 Borac 4 : 4 Čengić
12.09.2015 16:00 Radan 1 : 0 Timočanin
12.09.2015 16:00 Ozren 2 : 1 Temnić 1924
12.09.2015 16:00 Radnički (S) 1 : 4 Jedinstvo (B)
12.09.2015 16:00 Timok 0 : 0 Moravac Orion
12.09.2015 16:00 Trstenik PPT 1 : 2 Dunav
12.09.2015 16:00 Sloga 1 : 1 Radnički (NP)
12.09.2015 16:00 Cement 0 : 0 Odžaci
12.09.2015 16:00 TSC 0 : 1 Radnički (Š)
12.09.2015 16:00 Omladinac 1 : 0 Borac (S)
12.09.2015 16:00 Bačka 1901 2 : 0 Železničar
12.09.2015 16:00 Vršac 0 : 0 Radnički (SM)
12.09.2015 16:00 IMT 1 : 0 Brodarac 1947
12.09.2015 10:00 BASK 0 : 2 Budućnost
12.09.2015 16:00 Sopot 1 : 1 Žarkovo
12.09.2015 16:00 Teleoptik 3 : 0 Crvena zvezda
12.09.2015 11:00 GSP Polet 1 : 2 Stepojevac Vaga
12.09.2015 16:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 2 Polet (LJ)
12.09.2015 16:00 Šumadija (A) 1 : 0 Zvižd
12.09.2015 16:00 Smederevo 1924 4 : 0 Šumadija 1903
12.09.2015 16:00 FAP 0 : 2 Mihajlovac 1934
12.09.2015 16:00 Mokra Gora 1 : 0 Karađorđe
12.09.2015 16:00 Jedinstvo 0 : 2 Sloga (P)
12.09.2015 16:00 Mačva 2 : 0 Jedinstvo Putevi
12.09.2015 16:00 Jedinstvo (P) 5 : 2 Poljoprivrednik
12.09.2015 16:00 Kosanica 3 : 1 Rembas
12.09.2015 16:00 Rtanj 1 : 2 Šarbanovac
12.09.2015 16:00 Đerdap 3 : 0 Napredak
12.09.2015 16:00 Sloga (L) 1 : 1 Vranjska Banja
12.09.2015 16:00 Balkanski 2 : 1 Jedinstvo (P)
12.09.2015 16:00 Lužnica 0 : 0 Budućnost (O)
12.09.2015 16:00 Proleter (BK) 1 : 1 ŽAK
12.09.2015 16:00 Jedinstvo (NB) 3 : 1 Vršac United
12.09.2015 16:00 Sloboda 7 : 0 Radnički (K)
12.09.2015 16:00 Sloga 3 : 1 Slavia
12.09.2015 16:00 Mladost (L) 1 : 2 Budućnost
12.09.2015 16:00 Radnički Zrenjanin 2 : 0 Radnički (S)
12.09.2015 16:00 Jedinstvo (BK) 4 : 1 Polet
12.09.2015 16:00 Radnički (S) 1 : 1 Tekstilac
12.09.2015 16:00 OFK Vrbas 1 : 1 Bratstvo 1946
12.09.2015 16:00 Srbobran 0 : 2 Bečej 1918
12.09.2015 16:00 Polet (S) 1 : 0 Sloga (Č)
12.09.2015 16:00 Sloga 3 : 2 Veternik
12.09.2015 16:00 Slavija 1 : 2 Sremac
12.09.2015 16:00 Jedinstvo (SP) 2 : 0 Crvena Zvezda
12.09.2015 16:00 Jugović 0 : 0 Mladost (BJ)
12.09.2015 16:00 Lepušnica 1 : 1 Torlak
12.09.2015 16:00 Zvezdara 0 : 0 Sremčica
12.09.2015 16:00 Lokomotiva 1 : 0 BSK Batajnica
12.09.2015 16:00 Vrčin 0 : 1 Grafičar
12.09.2015 16:00 Baćevac 1 : 5 Prva Iskra
12.09.2015 16:00 Jedinstvo 3 : 0 PKB
12.09.2015 16:00 VGSK 0 : 3 Napredak
12.09.2015 16:00 Radnički 1926 4 : 2 Gruža
12.09.2015 16:00 Morava 0 : 2 Sloga
12.09.2015 16:00 Budućnost 2 : 0 OFK Osečina
12.09.2015 16:00 Sloboda (Č) 3 : 1 Karađorđe
12.09.2015 16:30 Blagotin 0 : 1 Sloga
12.09.2015 16:00 Polet 1 : 3 Jastrebac
12.09.2015 16:00 Trbunje 0 : 0 Svetlost
12.09.2015 16:30 Morava 0 : 1 Mladost (Batuš.)
12.09.2015 16:30 Polet 3 : 2 Doljevac
12.09.2015 16:30 Mladost 1976 (Bilj.) 1 : 2 Orljane
12.09.2015 16:00 Poreč 3 : 2 Zlot
12.09.2015 16:00 Rudar 3 : 2 OFK Knjaz
12.09.2015 16:00 Vratarnica 4 : 1 Trebič
12.09.2015 16:00 Midžor 7 : 0 Mladost (S)
12.09.2015 16:30 Tanasko Rajić 1 : 1 Borac
12.09.2015 16:30 Spartak 0 : 3 Vladimir Durković
12.09.2015 16:30 Zvezda 5 : 2 Mladost
12.09.2015 16:00 Pčinja 2 : 1 Ternoci
12.09.2015 16:00 Levosoje Talenat 2 : 1 Pavlovac
12.09.2015 11:00 Corrotica 2 : 2 Lugina
12.09.2015 16:00 GFK Dubočica 2 : 1 Progres
12.09.2015 Proleter 4 : 0 Budućnost
12.09.2015 Vrtište 0 : 0 Jedinstvo (GM)
12.09.2015 Crvena zastava 1 : 1 Aluminjum
12.09.2015 16:00 Aluminjum 4 : 2 Sloboda
12.09.2015 16:00 Jedinstvo (GM) 1 : 1 Crvena zastava
12.09.2015 16:00 Vulkan 5 : 3 Vrtište
12.09.2015 16:30 Dinamo 1945 5 : 0 Vladimirovac
12.09.2015 16:30 Jedinstvo Stević 2 : 4 Vojvodina
12.09.2015 16:30 Mladost 1 : 3 Polet
12.09.2015 16:30 Proleter 2006 1 : 2 Begej
12.09.2015 16:30 Naftagas 1 : 3 Crvena zvezda
12.09.2015 16:30 Banat 2 : 2 Krajina
12.09.2015 16:30 Kikinda 1909 1 : 4 Vojvodina 1928
12.09.2015 16:30 Napredak 3 : 0 Zadrugar
12.09.2015 16:30 Borac Aleksandrovo 2 : 1 Roham
12.09.2015 16:30 Bilećanin 1 : 0 Radnički 1911
12.09.2015 16:00 Radnički 1918 2 : 0 Omladinac (D)
12.09.2015 16:00 Njegoš 1 : 1 Sloga
12.09.2015 16:00 Panonija IM Topola 7 : 1 Eđšeg
12.09.2015 16:00 Radnički 1905 6 : 1 Tornjoš
12.09.2015 16:00 Obilić 3 : 2 Jadran
12.09.2015 16:00 Krivaja 0 : 2 Potisje
12.09.2015 16:00 Preporod 1 : 0 Bačka
12.09.2015 16:30 Rudar 1 : 1 Jedinstvo (M)
12.09.2015 16:30 Sloven 1 : 1 Hajduk (D)
12.09.2015 16:30 Podrinje 2 : 2 Hajduk 1925 Podunavac
12.09.2015 Hercegovac 1 : 2 Krila Krajine
12.09.2015 Kulpin 1 : 2 Borac
12.09.2015 Miletić 1 : 1 Budućnost
12.09.2015 Proleter 0 : 2 Hajduk
12.09.2015 Napredak 1 : 2 Sutjeska
12.09.2015 Vojvodina 0 : 2 Mladost
12.09.2015 Jedinstvo 1 : 1 Tvrdjava
12.09.2015 Stari Grad 0 : 1 Titel
12.09.2015 16:30 Omladinac 0 : 0 Petrovaradin
12.09.2015 16:30 Vinogradar 2 : 2 Jedinstvo
12.09.2015 16:30 Sofeks 3 : 0 Fruškogorski partizan
12.09.2015 16:30 TSK 0 : 2 OFK Sirig
12.09.2015 16:30 Susek 0 : 5 Index
12.09.2015 16:30 Proleter 1 : 0 Železničar
12.09.2015 16:30 Mladost 0 : 0 Šajkaš 1908
12.09.2015 16:00 OFK Zabrežje 1 : 0 Polet
12.09.2015 16:00 Mladost (Č) 1 : 1 Šumadija
12.09.2015 16:00 TEK Sloga 2 : 3 Radnički
12.09.2015 14:30 Brodarac 2 : 1 Policajac
12.09.2015 11:00 Poštar Zvezdara 2 : 2 Zmaj 1953
12.09.2015 16:00 Pinosava 0 : 1 Mladenovac
12.09.2015 16:00 Avala 1939 4 : 0 Velika Krsna
12.09.2015 Mladi borac 7 : 0 Omladinac
12.09.2015 16:00 Trgovački 3 : 0 Krilaš
12.09.2015 16:00 Đerdap 2 : 0 Integral
12.09.2015 16:00 Karađorđe 2 : 0 Pobeda
12.09.2015 16:00 Sevojno 3 : 0 Prvi partizan
12.09.2015 16:00 Višesava 5 : 0 Napredak
12.09.2015 16:00 Soko 1 : 1 Ariljska rampa
12.09.2015 16:00 Perućac 2 : 0 Jedinstvo
12.09.2015 16:00 Čajetina 3 : 0 Savinac
12.09.2015 16:00 Sinđelić 2 : 0 Mladost (PP)
12.09.2015 16:00 Radnički Šabački 0 : 0 Antimon
12.09.2015 16:00 Mačva 2005 6 : 1 Jadar
12.09.2015 17:00 Kolubara 3 : 0 Kačer
12.09.2015 17:00 ZSK 0 : 1 Tešnjar
12.09.2015 17:00 Junior Novo Naselje 1 : 1 Banjani
12.09.2015 17:00 Trlić 3 : 2 Pepeljevac
12.09.2015 17:00 Tulari 4 : 2 Joševa
12.09.2015 17:00 Tvrdojevac 1 : 1 Sovljak
12.09.2015 17:00 Polet 2 : 3 Mladost
12.09.2015 Pobeda 2 : 2 Partizan
12.09.2015 Jadran 4 : 5 Šumadinac
12.09.2015 Budućnost 0 : 2 Srbija
12.09.2015 Jedinstvo 0 : 1 Vodojaža
12.09.2015 16:00 Borac 2 : 4 Sloga (D)
12.09.2015 Sloboda 2 : 2 Vinogradi DB
12.09.2015 Kolonija 6 : 0 Mladost
12.09.2015 Maršić 1 : 2 Ćava
12.09.2015 16:30 Radnički 0 : 0 Stubal
12.09.2015 16:30 Lunjevica 5 : 2 Slatina
12.09.2015 16:30 Majdan 2 : 6 Omladinac
12.09.2015 16:30 Backovac Junajted 0 : 2 Donja Vrbava
12.09.2015 16:30 Miokovci 2 : 0 Mladost
12.09.2015 16:30 Napredak 0 : 0 Spartak
12.09.2015 16:00 Supska 3 : 0 Mladost (S)
12.09.2015 16:00 Rudar (SR) 1 : 0 Hajduk
12.09.2015 16:30 Kamenorezac 76 2 : 1 OFK Gnjila
12.09.2015 16:30 Varvarin 3 : 0 Donji Kopaonik
12.09.2015 16:30 Sokolovi 2 : 5 Sloga
12.09.2015 16:30 Kapidžija 0 : 0 Žabare
12.09.2015 16:30 Kupci 3 : 2 Sebečevac
12.09.2015 16:30 Rasina 3 : 2 Bukovica
12.09.2015 16:30 Budućnost 3 : 1 Dvorane
12.09.2015 16:30 Jedinstvo 1936 2 : 3 Čarapan
12.09.2015 16:30 BSK 5 : 0 Borac
12.09.2015 16:00 OFK Sloga 3 : 4 Planinac 2015
12.09.2015 16:00 OFK Rutevac 1908 1 : 1 Crvena zvezda
12.09.2015 16:00 Jedinstvo GVD 3 : 1 Pobeda 1976
12.09.2015 16:30 Moravac (Č) 7 : 0 Marina Kutina
12.09.2015 16:30 Rongo Siti 2 : 1 Sloboda
12.09.2015 16:30 Mladost 3 : 3 Veliki Suvodol
12.09.2015 16:30 Bratstvo 5 : 0 Moravac
12.09.2015 16:30 Jedinstvo (G) 8 : 2 Marjan MB
12.09.2015 16:30 Jedinstvo (Š) 3 : 0 OFK Bobište
12.09.2015 16:30 Sušica 2012 2 : 2 Navalin
12.09.2015 16:30 Proleter 1 : 1 Borac
12.09.2015 16:30 Dolovo 3 : 4 Budućnost
12.09.2015 16:30 Strela 4 : 2 Kolonija
12.09.2015 16:30 Mika Antić 1 : 3 Omladinac
12.09.2015 16:30 Stari Tamiš 0 : 0 Glogonj
12.09.2015 16:30 Pobeda 0 : 1 Unirea
12.09.2015 16:30 Spartak 3 : 4 Polet
12.09.2015 16:30 Delija 1 : 0 Vojvodina (NM)
12.09.2015 16:00 Rastina 1918 10 : 1 Jedinstvo 1947
12.09.2015 16:00 Centar 2 : 1 Borac
12.09.2015 16:00 Mladost 0 : 1 Rekreativo 011
12.09.2015 16:00 Sveti Stefan 3 : 3 Mladi proleter
12.09.2015 16:00 Studenski Grad 2 : 2 Atakante
12.09.2015 16:00 Žitkovica 5 : 2 Jedinstvo (Lj)
12.09.2015 16:00 Dušan Silni 5 : 1 Vlašić
12.09.2015 16:00 Mladost 2013 2 : 1 Pričinović
12.09.2015 16:00 OFK Jelen 4 : 1 Radnički
12.09.2015 16:00 Gučevo 2 : 0 Crnča
12.09.2015 16:00 Čobanče 8 : 0 Mladost (DB)
12.09.2015 16:00 Majur 2 : 2 Duško
12.09.2015 16:30 Rudar 1 : 4 Gunjevac
12.09.2015 16:30 Ozremica 6 : 2 Jablanica
12.09.2015 16:30 Sparta Grabovica 0 : 1 Brezak
12.09.2015 16:30 Bjelica 1 : 2 LFK Mladost
12.09.2015 16:00 Čoka 2 : 1 Slavija
12.09.2015 16:00 Šarbanovac 2 1 : 1 Zlot2
12.09.2015 16:00 Nemetali 2 1 : 4 Slatina 2
12.09.2015 16:00 Brestovac 7 : 2 Gornjane
12.09.2015 16:00 Supovac 2 : 1 Mladost
12.09.2015 16:00 Čegar 2013 8 : 0 Durlan siti
12.09.2015 16:00 Morava 2 : 1 Stevan Nešticki
12.09.2015 16:00 AZ Borac 2014 4 : 1 Čegar 1946
12.09.2015 16:00 Proleter DV 5 : 0 Sloga 1948
12.09.2015 16:00 Moravac 1948 0 : 3 Delijski Vis
12.09.2015 16:30 Mladost 3 : 0 Hajduk
12.09.2015 16:30 Napredak 1976 3 : 0 Jedinstvo 1953
12.09.2015 16:30 Šumadija 4 : 0 Bistrica
12.09.2015 16:30 Sloboda 0 : 2 Rudar
12.09.2015 16:30 OFK Burovo 3 : 0 Vreoci
12.09.2015 16:30 OFK Slatina 1 : 2 Vojvoda
12.09.2015 16:30 Stojnik 3 : 0 Sibnica
12.09.2015 16:00 Planinac 1 : 6 Sindjelić
12.09.2015 16:00 Bresje 3 : 1 Crnovršanin
12.09.2015 17:00 Omladinac 2 : 0 Rujišnik
12.09.2015 17:00 Sloboda 1948 0 : 2 Jugovići
12.09.2015 17:00 Stevka Božurevka 0 : 2 Borjak 2013
12.09.2015 17:00 Topoljak 4 : 0 Stara Čaršija
12.09.2015 17:00 Vinogradar 0 : 0 Mladost
12.09.2015 17:00 Velika Drenova 6 : 0 Stragari
12.09.2015 16:30 Ušće 3 : 1 Velika Morava
12.09.2015 16:30 OFK Marenovo 3 : 0 Kostrež
12.09.2015 16:30 Gornje Krajince 3 : 0 Todorovce
12.09.2015 16:30 Veternica 0 : 1 Radnik 2013
12.09.2015 16:30 Nomanica 1 : 4 Rudar
12.09.2015 16:30 Jedinstvo 1 : 3 Jašunja
12.09.2015 16:30 Turekovac 2 : 3 Bratstvo
12.09.2015 16:30 Milanovo 4 : 2 Grdanica 024
12.09.2015 16:00 Solunac 2 : 4 Janošik
12.09.2015 16:00 Dobrica 5 : 2 Graničar
12.09.2015 16:00 Gaj 1 : 6 Crvena Zvezda
12.09.2015 16:00 Mladost 0 : 0 Sloga
12.09.2015 16:00 Melnica 0 : 6 Udarnik 2015
12.09.2015 16:00 Mladost (R) 3 : 0 Brana Paunović
12.09.2015 16:00 Omladinac B 3 : 1 Mladost (L)
12.09.2015 16:00 Manastirica 3 : 0 Vukan
12.09.2015 16:00 BSK 0 : 2 Radnik
12.09.2015 16:00 Omladinac 1 : 2 7. juli
12.09.2015 16:00 Dobrnje 4 : 0 Zabrđe 1936
12.09.2015 16:00 Soko 5 : 0 Burovac
12.09.2015 16:00 Mladi Radnik 0 : 2 Mladost
12.09.2015 16:00 Bečevica 0 : 2 Partizan
12.09.2015 16:00 Kotlenik 2 : 1 Polet
12.09.2015 16:00 Jedinstvo 4 : 2 Beli Orlovi
12.09.2015 16:00 Krćevac 04 0 : 2 Plaskovac
12.09.2015 16:00 ZT Gorovič : Kralj Petar I
12.09.2015 16:30 Maovi MH 0 : 3 Šipurske livade
12.09.2015 16:30 Sloga 0 : 0 Jadar 1961
12.09.2015 16:30 Rudar 5 : 0 Hajduk
12.09.2015 16:30 Prva Iskra 0 : 0 Mladost (DD)
12.09.2015 16:30 TE Gučevo 2 : 2 Luk
12.09.2015 16:30 Mladost (B) 3 : 0 Jelav
12.09.2015 16:30 Mladost (G) 0 : 6 Granit
12.09.2015 16:00 Napredak (MB) 5 : 0 Bair
12.09.2015 16:00 Stojan Lazarac 1 : 1 Sloboda
12.09.2015 16:00 Napredak (BP) 3 : 0 Omladinac
12.09.2015 16:00 Šumice 3 : 0 Mladost
12.09.2015 16:30 OFK Letnjikovac 1983 5 : 1 Napredak
12.09.2015 16:30 Zadrugar 6 : 1 Letnjikovac
12.09.2015 16:30 Culjković 0 : 4 Sloga
12.09.2015 16:00 Dupljaj 1 : 4 Lukavac
12.09.2015 16:00 Mali korak 7 : 0 Zadrugar
12.09.2015 16:00 Beloševac 4 : 1 Paune
12.09.2015 16:00 Rakac Stave 2 : 1 OFK Povlen
12.09.2015 16:00 OFK Brđanac 1 : 4 Kotešica
12.09.2015 16:00 Žabari 1 : 2 Bujačić
12.09.2015 16:00 Ratkovac 0 : 1 Mladost
12.09.2015 16:00 Kalenić 0 : 1 OFK Paljuvi
12.09.2015 16:00 Vrelo Sport 7 : 0 OFK Takovo
12.09.2015 16:30 Stara Čaršija 1 : 1 Mladost 1981
12.09.2015 16:30 Bane 1931 2 : 5 Bogutovačka Banja
12.09.2015 16:00 Jasenovac 3 : 1 OFK Homolje
12.09.2015 16:00 OFK Selište 2 : 5 Mladost
12.09.2015 16:00 Budućnost 3 : 0 Best
12.09.2015 10:00 Borac 2 : 3 Zvezda
12.09.2015 16:00 BSK 4 : 3 Udarnik
12.09.2015 16:00 Budućnost 7 : 0 Pomoravlje
12.09.2015 16:00 Proleter 1 : 8 Napredak
12.09.2015 16:00 Pečanica 3 : 0 Sloga
12.09.2015 16:00 Dunavac 6 : 0 Ram
12.09.2015 16:00 Srednjevo 2 : 4 Kumane
12.09.2015 16:00 Mladi Borac 4 : 3 Baštovan 2015
12.09.2015 16:00 Pek 6 : 1 Sirakovo
12.09.2015 16:00 Mladost 2015 2 : 7 Vitanovac 08
12.09.2015 16:00 Lipovac 2 : 0 Grkljane
12.09.2015 16:00 Polet 2 : 7 Mudrakovac
12.09.2015 16:00 Modrica 2 : 2 Polet
12.09.2015 16:00 Mladost VPD 2 : 1 Zmajevac
12.09.2015 16:00 Štitari 3 : 1 Jablanica
12.09.2015 16:00 Padež 6 : 3 Srnje
12.09.2015 16:00 Pasjak 2013 : Dušan Ristić
12.09.2015 11:00 Vratare 8 : 1 Pepeljevac 1947
12.09.2015 16:00 Meševo 3 : 0 Knez Lazar
12.09.2015 16:00 Dedina 10 : 0 Kruševica
12.09.2015 16:00 Gaglovo 5 : 0 Konjuh
12.09.2015 16:30 Proleter 4 : 1 Jednota 1950
12.09.2015 Gorobilje 2 : 3 Sečica
12.09.2015 Glumač 4 : 1 Pobeda
12.09.2015 Avijatičar Vranjani 1 : 3 Trešnjica
12.09.2015 Plavi Tok 2 : 5 Bakionica
12.09.2015 Dobrinjac 1 : 1 Duškovci
12.09.2015 Borac 0 : 4 Ježevica
12.09.2015 Omladinac 2 : 1 Blagaja
12.09.2015 Lauš 2 : 4 Lazarica
12.09.2015 16:30 Barič-Munja 0 : 3 Baljevac
12.09.2015 16:30 Sloga 2 : 1 Draževac-Tornado
12.09.2015 16:30 Rekreativo 12 : 1 Roma-Iverić
12.09.2015 16:30 Skela 0 : 4 Proleter
12.09.2015 16:30 Dražmirovac 1 : 1 Mladost
12.09.2015 16:30 Oniks 2 : 3 Dobra Voda
12.09.2015 16:30 OFK Dragoševac 6 : 2 Lipar
12.09.2015 16:00 Budućnost 1 : 3 Mladost
12.09.2015 16:00 Mornar 0 : 1 Bokelj
12.09.2015 16:00 Dečić 3 : 1 OFK Petrovac
12.09.2015 16:00 Grbalj 4 : 1 Zeta
12.09.2015 16:00 Iskra 0 : 0 Lovćen
12.09.2015 16:00 Rudar 4 : 1 Sutjeska
12.09.2015 12:00 Karađorđe 1 : 0 Slatke Male
12.09.2015 15:00 Mladost 0 : 6 SFK 2000
12.09.2015 15:00 Lokomotiva 1 : 2 Mostar
12.09.2015 15:00 Modriča 1 : 1 Banjaluka
12.09.2015 15:00 Gradina 2 : 0 Radnik Bumerang
12.09.2015 11:00 Borac 1 : 2 Jagodina
12.09.2015 10:00 Rad 2 : 2 Partizan
12.09.2015 13:00 Čukarički 4 : 0 Lokomotiva
12.09.2015 10:00 Radnički (NP) 1 : 0 Proleter
12.09.2015 10:00 Vršac 4 : 1 Omladinac (NB)
12.09.2015 10:00 Proleter 2006 8 : 1 Proleter (BK)
12.09.2015 10:00 Spartak 10 : 1 Bačka (BP)
12.09.2015 16:30 Homoljac 4 : 4 Sloga (PM)
12.09.2015 16:30 Železničar Kusadak 2 : 2 Radnički 1926
12.09.2015 16:00 Metalac (K) 0 : 3 Javor
12.09.2015 16:00 Jedinstvo Putevi 3 : 0 FAP
12.09.2015 16:00 Sloga (BB) 3 : 2 Šumadija 1903
12.09.2015 16:00 Budućnost 1 : 2 Sloga (K)
12.09.2015 16:00 Polet 0 : 1 Sloga (P)
12.09.2015 12:00 Metalac (GM) 2 : 0 Rudar
12.09.2015 09:00 Policajac 0 : 8 Voždovac
12.09.2015 10:00 Žarkovo 0 : 0 Jedinstvo
12.09.2015 12:00 Radnički (O) 2 : 3 Brodarac 2
12.09.2015 10:00 Siti Sport Klub 2 : 3 Radnički (NB)
12.09.2015 10:00 Kolubara 1 : 2 Internacional
12.09.2015 11:00 Dolina 7 : 3 Omladinac
12.09.2015 11:00 Glogonj 4 : 1 Unirea
12.09.2015 11:00 Borac (S) 5 : 0 Slavija
12.09.2015 11:00 C.zvezda 0 : 5 Stari Tamiš
12.09.2015 11:00 Borac (S) 7 : 2 Strela
12.09.2015 10:00 Partizan (U) 4 : 1 Partizan (G)
12.09.2015 10:00 Turbina 1 : 0 IMT
12.09.2015 10:00 Srem 2 : 2 GSP Polet
12.09.2015 14:00 Milenium 6 : 0 Dunavac Grocka
12.09.2015 14:00 Buducnost 4 : 6 011
12.09.2015 16:30 Omladinac 5 : 0 Sopot
12.09.2015 10:00 Zmaj 1953 2 : 0 Torlak
12.09.2015 10:00 Banja 0 : 4 Grafičar
12.09.2015 12:00 Mladi radnik 1940 3 : 0 SASK
12.09.2015 16:00 Budućnost 3 : 0 Borac 1932
12.09.2015 16:00 Osipaonica 6 : 0 Sloboda
12.09.2015 16:00 Šumadija 3 : 3 Budućnost
12.09.2015 16:00 Sloga 3 : 0 Mladi borac
12.09.2015 16:00 Omladinac 2 : 1 Udarnik
12.09.2015 18:00 Kom 4 : 4 Mornar
12.09.2015 18:00 Ibar 2 : 1 Bokelj
12.09.2015 18:00 Bratstvo 2 : 1 Grbalj
12.09.2015 15:30 BASK MO 5 : 1 Radnički (NB) MO
12.09.2015 14:00 Voždovac MO 1 : 1 Zemun MO
12.09.2015 10:00 Sinđelić MO 0 : 1 Lokomotiva MO
12.09.2015 14:00 OFK Beograd MO 2 : 0 Bežanija MO
12.09.2015 11:00 OFK Hajduk 1 : 1 Vojvodina
12.09.2015 10:00 Inđija 2 : 1 Donji Srem
12.09.2015 10:00 Vojvodina 1 : 1 Indeks
12.09.2015 12:00 Radnički (S) 3 : 5 Spartak
12.09.2015 12:00 TSC 2 : 0 Bečej 1918
12.09.2015 18:00 BASK 1 : 2 Internacional
12.09.2015 20:00 011 2 : 0 Radnički
12.09.2015 18:00 Voždovac 0 : 0 Teleoptik
12.09.2015 Junior 1 : 4 Šumadija 1903
12.09.2015 Apolon 4 4 : 0 Kiker
12.09.2015 Bane 0 : 2 Sloga
12.09.2015 11:00 Rudar 2 : 1 Nacional
12.09.2015 12:30 Tutin 2 : 0 Novi Pazar
12.09.2015 10:00 Trudbenik 1 : 4 Budućnost
12.09.2015 13:00 PKB Kovilovo 0 : 2 Brodarac 1947
12.09.2015 15:30 PKB 5 : 0 IMT
12.09.2015 12:00 Savacium 5 : 1 Železničar
12.09.2015 12:00 Radnički Šabački 1 : 0 Šampion
12.09.2015 16:30 Petlić 2006 2 : 1 VGSK
12.09.2015 16:30 AF Duljaj 0 : 2 Obilić
12.09.2015 16:30 GFK Jasenice 1911 5 : 0 Mihajlovac 1934
12.09.2015 16:30 AF Đokić 4 : 3 Sloga (B)
12.09.2015 12:00 Senta 5 : 1 Tornjoš
12.09.2015 12:00 Subotica 2 : 2 Obilić
12.09.2015 20:30 Jedinstvo 6 : 2 Graficar
12.09.2015 10:00 Avala 1 : 5 Beograd 1929
12.09.2015 11:30 Borac 0 : 3 Dorćol
12.09.2015 12:30 Sremcica 1 : 4 Apolon 2010
12.09.2015 Dolina 11 : 1 Jugoslavija
12.09.2015 Polet 1 : 7 Mladost (O)
12.09.2015 10:00 Tabane 1970 1 : 5 Lugomir
12.09.2015 10:00 Mladi Radnik 3 : 0 Bratstvo
12.09.2015 10:00 Levač 4 : 1 Morava
12.09.2015 10:00 Jedinstvo 3 : 1 Budućnost
12.09.2015 14:00 Posavina 5 : 3 Crvena zastava
12.09.2015 12:00 Rađevac 5 : 0 POFK Letnjikovac
12.09.2015 10:00 Radnički Stobex 3 : 0 Radnički
12.09.2015 12:00 OFK Atletiko 3 : 4 POFK Savacium
12.09.2015 10:00 Široki Brijeg 6 : 2 Čelik
12.09.2015 10:00 Zrinjski 2 : 0 Rudar Prijedor
12.09.2015 10:00 Sarajevo 7 : 0 Slavija
12.09.2015 10:00 Travnik 2 : 2 Borac
12.09.2015 10:00 Drina 3 : 1 Radnik
12.09.2015 10:00 Olimpic 1 : 0 Vitez
12.09.2015 10:00 Sloboda 0 : 3 Željezničar
12.09.2015 10:00 Mladost 1 : 2 Velež
12.09.2015 Rudo 0 : 0 Famos
12.09.2015 Hercegovac 3 : 0 Velež
12.09.2015 Mladost (R) 1 : 1 Romanija
12.09.2015 10:00 Inđija 6 : 4 Donji Srem
12.09.2015 10:00 Vojvodina 2 : 1 Indeks
12.09.2015 10:00 Radnički (S) 1 : 1 Spartak
12.09.2015 10:00 TSC 1 : 2 Bečej 1918
12.09.2015 Šumadija 1903 3 : 1 Sloga
12.09.2015 13:00 Apolon 4 : 2 Kiker
12.09.2015 Novi Pazar 0 : 3 Pazar Juniors
12.09.2015 11:00 Radnički 1923 2 : 0 Kosmet
12.09.2015 Tutin : slobodan tim
12.09.2015 Slavija 0 : 8 Apolon 4
12.09.2015 09:00 FSFV 0 : 6 Rad
12.09.2015 12:00 Brodarac 0 : 3 Čukarički
12.09.2015 18:30 011 4 : 1 BSK
12.09.2015 09:00 Lokomotiva 0 : 2 Studentski Grad
12.09.2015 09:30 Radnički (O) 0 : 0 Sindjelić
12.09.2015 14:00 7. Juli 9 : 1 Proleter
12.09.2015 10:00 Mladi radnik 1940 1 : 7 SASK
12.09.2015 14:00 Budućnost 9 : 0 Borac 1932
12.09.2015 14:00 Osipaonica 10 : 0 Sloboda
12.09.2015 14:00 Šumadija 3 : 0 Budućnost
12.09.2015 14:00 Jedinstvo 0 : 5 Akademija fudbala Djokić
12.09.2015 10:00 Napredak 10 : 1 Bresje Superior
12.09.2015 14:00 Sloga 4 : 3 Mladi borac
12.09.2015 14:00 Omladinac 1 : 3 Udarnik
12.09.2015 10:00 Savacijum 0 : 0 Železničar
12.09.2015 10:00 Donjošorac 1 : 1 Radnički
12.09.2015 16:00 OŠ Karađorđe 2009 1 : 1 Sloga (PM)
12.09.2015 16:00 Zvižd 3 : 1 Pinkum
12.09.2015 16:00 Obilić 11 : 0 Cepelin 026
12.09.2015 09:00 Vranić 0 : 6 BASK
12.09.2015 09:30 13.maj 16 : 0 Borac P.
12.09.2015 10:00 Novi Beograd 3 : 2 OFK Zabrežje
12.09.2015 Radnički (K) 5 : 0 BSK
12.09.2015 Borac 3 : 2 Jedinstvo Stević
12.09.2015 BAK 3 : 0 Proleter (BK)
12.09.2015 Dinamo 1945 5 : 0 Spartak
12.09.2015 Vulturul 1 : 3 Banat
12.09.2015 Ševac 7 : 1 Jedinstvo (V)
12.09.2015 Hajdučica 2 : 6 Sloga (P)
12.09.2015 10:00 Senta 0 : 2 CFK
12.09.2015 10:00 Subotica 7 : 1 Obilić
12.09.2015 Borac (P) 1 : 3 Vojvodina (S)
12.09.2015 Sloga (BNS) 14 : 2 Omladinac (D)
12.09.2015 Proleter (M) 12 : 0 Karlsdorf
12.09.2015 13:00 PKB PS 3 : 4 Dorćol
12.09.2015 15:00 Sremčica 3 : 2 Trudbenik
12.09.2015 11:00 MIP Majdan 1 : 1 Homoljac
12.09.2015 Polet 0 : 10 Tempo
12.09.2015 Mika Antić 1 : 4 Mladost (V)
12.09.2015 Borac 9 : 0 Slavija
12.09.2015 10:00 Mladost (P) : POFK Letnjikovac
12.09.2015 10:00 Jedinstvo (Š) : Jevremovac
12.09.2015 Hercegovac 1 : 1 Velež
12.09.2015 Mladost (R) 0 : 1 Romanija
12.09.2015 Mladost (G) 3 : 0 Stakorina
12.09.2015 10:00 Institut MK 2 : 1 Tempo
12.09.2015 10:00 Milutinac MK 1 : 6 BSK 1925 MK
12.09.2015 13:00 Sloga 036 6 : 1 Požarevac
12.09.2015 14:00 Šumadija 1903 2 : 0 Požega
12.09.2015 10:00 Rađevac 8 : 0 POFK Letnjikovac
12.09.2015 10:00 Mačva (Š) : Mačva 2005
12.09.2015 10:00 OFK Šabac : Karađorđe
12.09.2015 10:00 OFK Atletiko : POFK Savacium
12.09.2015 09:00 Voždovac 2 : 2 Brodarac
12.09.2015 11:00 Partizan 16 : 1 Radnički Obrenovac
12.09.2015 10:00 Sindjelić 2012 4 : 2 Bežanija
12.09.2015 09:30 Radnički (NB) 1 : 7 BSK 1925
12.09.2015 12:00 Fer Plej 06 3 : 3 IMT
12.09.2015 20:00 BASK 2 : 8 OLE
12.09.2015 13:00 Sindjelić 0 : 20 DIF
12.09.2015 17:00 Ada 9 : 0 PKB Kovilovo
12.09.2015 09:00 Borac 0 : 3 Lokomotiva
12.09.2015 12:00 Hajduk 2 : 2 Poštar
12.09.2015 10:00 Atakante 9 : 2 Dunav (VS)
12.09.2015 09:00 OFK Beograd (B) 1 : 1 Petlić
12.09.2015 10:00 Arena SU 9 : 0 Spartak '03
12.09.2015 Pinkum 0 : 3 Jasenica 1911
12.09.2015 Bambi 1 : 2 Kostolac 2008
12.09.2015 Plana : Stari Grad
12.09.2015 Kolonija 1 : 2 Presing
12.09.2015 Đokić 3 : 1 Sloga
12.09.2015 Tisa 3 : 0 Horgoš 1911
12.09.2015 Tornjoš 2 : 0 AFK
12.09.2015 09:00 Duboko 1 : 4 Obrenovac 1905
12.09.2015 09:50 Sloga 0 : 3 Radnički
12.09.2015 10:40 Posavina 2 : 4 Feniks
12.09.2015 10:00 Pinkum 7 : 0 Jasenica 1911
12.09.2015 10:00 Bambi 10 : 0 Kostolac 2008
12.09.2015 10:00 Plana : Stari Grad
12.09.2015 10:00 Kolonija 0 : 11 Presing
12.09.2015 10:00 Đokić 2 : 1 Sloga

Rukomet

12.09.2015 Nexe 31 : 32 Tatran
12.09.2015 Spartak Vojput 32 : 29 Borac M:TEL
12.09.2015 MKB-MVM Veszprém 44 : 21 Vojvodina
12.09.2015 18:00 Hajduk 31 : 26 Radnički (JT)
12.09.2015 18:00 Beočin 22 : 22 Mladost
12.09.2015 Sloga 22 : 21 Bačka Palanka
12.09.2015 Radnički 36 : 31 Ruma
12.09.2015 Vojka 16 : 30 Partizan
12.09.2015 Grafičar 24 : 24 Graničar
12.09.2015 Borac 29 : 27 Vojput 2
12.09.2015 18:30 Naisa 27 : 22 Minaqua Vojvodina
12.09.2015 19:00 Jagodina 30 : 27 Kučevo
12.09.2015 20:00 Sloga 29 : 10 Kikinda

Futsal

12.09.2015 20:30 Niš 92 7 : 4 Nova Pazova
Na današnjoj sednici Odbora za hitna pitanja Fudbalskog saveza Beograda doneta je Odluka da dvadeseto mesto u Srpskoj ligi - grupa Beograd u takmičarskoj sezoni 2020/2021 popuni FK "Leštane" iz Leštana.
Ovakvom popunom liga nas fudbal je definitivno pao na najnize grane....dalje nema...ovo je dno dna.Nek mu je laka zemlja
Branke90 je kreirao novo takmičenje
Fudbalski savez Beograda poziva sve klubove koji su zainteresovani da se takmiče u Međuopštinskoj ligi i Opštinskoj ligi Barajevo u prvenstvenoj sezoni 2020/2021 da podnesu prijavu za učešće u ovom takmičarskom rangu. Zvanične prijave (overene na klupskom memorandumu) u Fudbalskom savezu Beograda (Deligradska 27/III) primaće se do petka 10. jula 2020. godine svakog radnog dana od 08:00 do 16:00 časova.