02.11
14:00
OFK Bor
Sloga
1
0
|
02.11.2014 14:00 | OFK Bor | 1 : 0 | Sloga | |||||
02.11
14:00
Kopaonik
Tabane 1970
0
0
|
02.11.2014 14:00 | Kopaonik | 0 : 0 | Tabane 1970 | |||||
02.11
11:00
Car Konstantin
Radan
1
0
|
02.11.2014 11:00 | Car Konstantin | 1 : 0 | Radan |
02.11
13:30
Dunav
Sloga
1
2
|
02.11.2014 13:30 | Dunav | 1 : 2 | Sloga | |||||
02.11
13:30
Dolina
Cement
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Dolina | 1 : 1 | Cement | |||||
02.11
13:30
Senta
Bačka 1901
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Senta | 1 : 0 | Bačka 1901 |
02.11
11:00
Žarkovo
Teleoptik
0
1
|
02.11.2014 11:00 | Žarkovo | 0 : 1 | Teleoptik | |||||
02.11
11:00
Hajduk
Radnički (O)
2
1
|
02.11.2014 11:00 | Hajduk | 2 : 1 | Radnički (O) | |||||
02.11
11:00
Dorćol
BASK
0
1
|
02.11.2014 11:00 | Dorćol | 0 : 1 | BASK | |||||
02.11
13:30
Železnik Lasta
Srem
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Železnik Lasta | 1 : 0 | Srem |
02.11
13:30
Tutin
Slavija
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Tutin | 1 : 0 | Slavija | |||||
02.11
13:30
Polet
Dragačevo
2
3
|
02.11.2014 13:30 | Polet | 2 : 3 | Dragačevo | |||||
02.11
13:30
Vodojaža
Braća Vuković
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Vodojaža | 1 : 1 | Braća Vuković | |||||
02.11
13:30
Sloboda
Rudar (Baljevac)
5
1
|
02.11.2014 13:30 | Sloboda | 5 : 1 | Rudar (Baljevac) |
02.11
13:30
RSK
Morava
4
1
|
02.11.2014 13:30 | RSK | 4 : 1 | Morava | |||||
02.11
13:30
Mihajlovac 1934
Sloboda
6
1
|
02.11.2014 13:30 | Mihajlovac 1934 | 6 : 1 | Sloboda | |||||
02.11
13:30
Lepenica
Homoljac
0
1
|
02.11.2014 13:30 | Lepenica | 0 : 1 | Homoljac | |||||
02.11
13:30
Obilić
Sloga (B)
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Obilić | 1 : 0 | Sloga (B) | |||||
02.11
13:30
Železničar (P)
Borac
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Železničar (P) | 1 : 0 | Borac | |||||
02.11
13:30
Mladi radnik (R)
Basarac
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Mladi radnik (R) | 2 : 1 | Basarac | |||||
02.11
13:30
Šumadinac (B)
VGSK
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Šumadinac (B) | 1 : 1 | VGSK |
02.11
13:30
Sloga (S)
Zadrugar
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Sloga (S) | 2 : 1 | Zadrugar | |||||
02.11
13:30
Zlatar
Brezovica
1
4
|
02.11.2014 13:30 | Zlatar | 1 : 4 | Brezovica | |||||
02.11
13:30
OFK Osečina
Sloga 1940
1
0
|
02.11.2014 13:30 | OFK Osečina | 1 : 0 | Sloga 1940 |
02.11
14:00
Župa
Dragocvet
4
0
|
02.11.2014 14:00 | Župa | 4 : 0 | Dragocvet | |||||
02.11
14:00
Lugomir
FUD
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Lugomir | 2 : 1 | FUD | |||||
02.11
14:00
Temnić 1924
Levač
7
0
|
02.11.2014 14:00 | Temnić 1924 | 7 : 0 | Levač | |||||
02.11
14:00
Kosanica
Juhor
2
2
|
02.11.2014 14:00 | Kosanica | 2 : 2 | Juhor | |||||
02.11
14:00
Jedinstvo (M)
Poljoprivrednik
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Poljoprivrednik |
02.11
14:00
Rudar Alpos
Dunav
0
1
|
02.11.2014 14:00 | Rudar Alpos | 0 : 1 | Dunav | |||||
02.11
14:00
Pukovac
Rudar (P)
8
2
|
02.11.2014 14:00 | Pukovac | 8 : 2 | Rudar (P) | |||||
02.11
14:00
Bukovik
Svrljig
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Bukovik | 2 : 0 | Svrljig |
02.11
14:00
Vlasina
Pusta Reka
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Vlasina | 3 : 0 | Pusta Reka | |||||
02.11
14:00
Sloboda
Jedinstvo (B)
0
0
|
02.11.2014 14:00 | Sloboda | 0 : 0 | Jedinstvo (B) | |||||
02.11
14:00
Bobište
Mladost
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Bobište | 3 : 0 | Mladost | |||||
02.11
14:00
Jablanica
Jedinstvo (BP)
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Jablanica | 2 : 0 | Jedinstvo (BP) |
02.11
13:30
Budućnost
LSK Laćarak
0
0
|
02.11.2014 13:30 | Budućnost | 0 : 0 | LSK Laćarak | |||||
02.11
13:30
Ljukovo
Index
2
2
|
02.11.2014 13:30 | Ljukovo | 2 : 2 | Index | |||||
02.11
10:00
Kabel
ŽSK
1
1
|
02.11.2014 10:00 | Kabel | 1 : 1 | ŽSK |
02.11
13:30
Tisa
TSC
3
4
|
02.11.2014 13:30 | Tisa | 3 : 4 | TSC | |||||
02.11
13:30
Zadrugar
Polet
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Polet | |||||
02.11
13:30
OFK Mladost APA
Bačka (P)
3
0
|
02.11.2014 13:30 | OFK Mladost APA | 3 : 0 | Bačka (P) |
02.11
13:30
Borac (Sakule)
Jedinstvo (NB)
2
3
|
02.11.2014 13:30 | Borac (Sakule) | 2 : 3 | Jedinstvo (NB) | |||||
02.11
13:30
Crvena Zvezda (RS)
Proleter
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Crvena Zvezda (RS) | 2 : 1 | Proleter |
02.11
13:30
Lepušnica
Radnički (NB)
0
1
|
02.11.2014 13:30 | Lepušnica | 0 : 1 | Radnički (NB) | |||||
02.11
10:00
Grafičar
Železničar
4
0
|
02.11.2014 10:00 | Grafičar | 4 : 0 | Železničar | |||||
02.11
13:30
Boleč
Balkan Mirijevo
2
3
|
02.11.2014 13:30 | Boleč | 2 : 3 | Balkan Mirijevo | |||||
02.11
13:30
Stepojevac Vaga
Crvena zvezda
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Stepojevac Vaga | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
02.11
13:30
Vrčin
PKB
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Vrčin | 1 : 0 | PKB | |||||
02.11
13:30
Baćevac
Jedinstvo
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Baćevac | 1 : 1 | Jedinstvo |
02.11
14:00
Budućnost
Kraljevo Hajduk
3
2
|
02.11.2014 14:00 | Budućnost | 3 : 2 | Kraljevo Hajduk | |||||
02.11
14:00
Lazac
Ribnica
2
2
|
02.11.2014 14:00 | Lazac | 2 : 2 | Ribnica | |||||
02.11
14:00
Karađorđe
Ibar
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Karađorđe | 1 : 1 | Ibar | |||||
02.11
14:00
Granit
Radnički
3
2
|
02.11.2014 14:00 | Granit | 3 : 2 | Radnički | |||||
02.11
14:00
Polet
Mataruge
0
2
|
02.11.2014 14:00 | Polet | 0 : 2 | Mataruge | |||||
02.11
14:00
Radnik
Goč
0
0
|
02.11.2014 14:00 | Radnik | 0 : 0 | Goč | |||||
02.11
14:00
Borac
OFK Ras
0
0
|
02.11.2014 14:00 | Borac | 0 : 0 | OFK Ras |
02.11
14:00
Arsenal
Maršić
4
0
|
02.11.2014 14:00 | Arsenal | 4 : 0 | Maršić | |||||
02.11
14:00
Sušica
Kolonija
0
5
|
02.11.2014 14:00 | Sušica | 0 : 5 | Kolonija | |||||
02.11
14:00
Mladost (P)
Korićani
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Mladost (P) | 1 : 1 | Korićani | |||||
02.11
14:00
Vinogradi DB
Sloboda
5
1
|
02.11.2014 14:00 | Vinogradi DB | 5 : 1 | Sloboda | |||||
02.11
14:00
Budućnost
Jedinstvo
0
1
|
02.11.2014 14:00 | Budućnost | 0 : 1 | Jedinstvo |
02.11
13:30
Višesava
Perućac
1
2
|
02.11.2014 13:30 | Višesava | 1 : 2 | Perućac | |||||
02.11
11:00
Ariljska rampa
Polet
1
4
|
02.11.2014 11:00 | Ariljska rampa | 1 : 4 | Polet | |||||
02.11
13:30
Crnokosa
Prvi partizan
4
0
|
02.11.2014 13:30 | Crnokosa | 4 : 0 | Prvi partizan | |||||
02.11
13:30
Železničar
Omladinac
7
3
|
02.11.2014 13:30 | Železničar | 7 : 3 | Omladinac | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo
Napredak
0
1
|
02.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | Napredak |
02.11
13:30
Tešnjar
Sovljak
0
0
|
02.11.2014 13:30 | Tešnjar | 0 : 0 | Sovljak | |||||
02.11
13:30
OFK Divci
ZSK
3
2
|
02.11.2014 13:30 | OFK Divci | 3 : 2 | ZSK | |||||
02.11
13:30
Kolubara
Tulari
5
2
|
02.11.2014 13:30 | Kolubara | 5 : 2 | Tulari |
02.11
13:30
Mladost (P)
Antimon
0
1
|
02.11.2014 13:30 | Mladost (P) | 0 : 1 | Antimon | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo (Š)
Jadar
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Jedinstvo (Š) | 1 : 0 | Jadar | |||||
02.11
13:30
Provo
Podrinje
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Provo | 3 : 0 | Podrinje | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo (MZ)
Borac (L)
1
2
|
02.11.2014 13:30 | Jedinstvo (MZ) | 1 : 2 | Borac (L) | |||||
02.11
13:30
Lipolist
Gučevo
5
2
|
02.11.2014 13:30 | Lipolist | 5 : 2 | Gučevo | |||||
02.11
13:30
Drina
BMR Petlovača
0
2
|
02.11.2014 13:30 | Drina | 0 : 2 | BMR Petlovača | |||||
02.11
13:30
Hajduk Stanko
Mačva 2005
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Hajduk Stanko | 1 : 1 | Mačva 2005 |
02.11
13:30
BSK
Prvi srpski ustanak
3
0
|
02.11.2014 13:30 | BSK | 3 : 0 | Prvi srpski ustanak | |||||
02.11
13:30
Borac
Šatornja
3
2
|
02.11.2014 13:30 | Borac | 3 : 2 | Šatornja | |||||
02.11
13:30
Vitlina-Bokanja
Omladinac
1
2
|
02.11.2014 13:30 | Vitlina-Bokanja | 1 : 2 | Omladinac | |||||
02.11
13:30
Banja
Aranđelovac
3
1
|
02.11.2014 13:30 | Banja | 3 : 1 | Aranđelovac | |||||
02.11
13:30
Vinča
Karađorđe
6
0
|
02.11.2014 13:30 | Vinča | 6 : 0 | Karađorđe | |||||
02.11
13:30
ŽSK
Partizan (D)
3
0
|
02.11.2014 13:30 | ŽSK | 3 : 0 | Partizan (D) | |||||
02.11
10:00
Šumadija
Junkovac
2
1
|
02.11.2014 10:00 | Šumadija | 2 : 1 | Junkovac |
02.11
13:30
Zadrugar (T)
Đerdap
0
5
|
02.11.2014 13:30 | Zadrugar (T) | 0 : 5 | Đerdap | |||||
02.11
13:30
Napredak 1936
Mladost (B)
0
0
|
02.11.2014 13:30 | Napredak 1936 | 0 : 0 | Mladost (B) | |||||
02.11
13:30
Mlava (ML)
Trgovački
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Mlava (ML) | 2 : 1 | Trgovački | |||||
02.11
13:30
Integral
Mlava (B)
4
1
|
02.11.2014 13:30 | Integral | 4 : 1 | Mlava (B) | |||||
02.11
13:30
Sloga (B)
Petar Dobrnjac
3
1
|
02.11.2014 13:30 | Sloga (B) | 3 : 1 | Petar Dobrnjac | |||||
02.11
13:30
Rudar (K)
Polet (SD)
3
2
|
02.11.2014 13:30 | Rudar (K) | 3 : 2 | Polet (SD) | |||||
02.11
13:30
Vojvoda Milenko
Makce
3
2
|
02.11.2014 13:30 | Vojvoda Milenko | 3 : 2 | Makce |
02.11
14:00
Pobeda
Budućnost (R)
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Pobeda | 2 : 1 | Budućnost (R) | |||||
02.11
14:00
Sloga (M)
Železničar (K)
0
0
|
02.11.2014 14:00 | Sloga (M) | 0 : 0 | Železničar (K) | |||||
02.11
14:00
Budućnost (MK)
SASK
1
2
|
02.11.2014 14:00 | Budućnost (MK) | 1 : 2 | SASK | |||||
02.11
14:00
Proleter
Šumadija
6
0
|
02.11.2014 14:00 | Proleter | 6 : 0 | Šumadija | |||||
02.11
14:00
Vodice
Mladi borac
6
1
|
02.11.2014 14:00 | Vodice | 6 : 1 | Mladi borac | |||||
02.11
14:00
Jedinstvo (K)
Železničar (S)
1
4
|
02.11.2014 14:00 | Jedinstvo (K) | 1 : 4 | Železničar (S) | |||||
02.11
14:00
7. Juli
Udarnik
1
1
|
02.11.2014 14:00 | 7. Juli | 1 : 1 | Udarnik |
02.11
13:30
Kušiljevo
Mladost (D)
4
1
|
02.11.2014 13:30 | Kušiljevo | 4 : 1 | Mladost (D) | |||||
02.11
13:30
Napredak (Z)
OFK Bratstvo
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Napredak (Z) | 2 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
02.11
13:30
Napredak (D)
Mladi radnik
0
1
|
02.11.2014 13:30 | Napredak (D) | 0 : 1 | Mladi radnik | |||||
02.11
13:30
OFK Tekstilac
Sloga (V)
4
1
|
02.11.2014 13:30 | OFK Tekstilac | 4 : 1 | Sloga (V) | |||||
02.11
11:00
BSK
Budućnost
2
0
|
02.11.2014 11:00 | BSK | 2 : 0 | Budućnost | |||||
02.11
13:30
Mladost (J)
Sloga (DV)
2
2
|
02.11.2014 13:30 | Mladost (J) | 2 : 2 | Sloga (DV) |
02.11
14:00
Partizanski put
Real
0
4
|
02.11.2014 14:00 | Partizanski put | 0 : 4 | Real | |||||
02.11
14:00
Mladost 1982
Kosovac
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Mladost 1982 | 1 : 1 | Kosovac | |||||
02.11
14:00
Nikodije Stojanović Tatko
Borac
2
2
|
02.11.2014 14:00 | Nikodije Stojanović Tatko | 2 : 2 | Borac | |||||
02.11
14:00
Dunđerski
Svetlost
0
3
|
02.11.2014 14:00 | Dunđerski | 0 : 3 | Svetlost | |||||
02.11
14:00
Pobeda
Kaćuša
6
4
|
02.11.2014 14:00 | Pobeda | 6 : 4 | Kaćuša |
02.11
13:30
Mačkovac
Mladost
5
0
|
02.11.2014 13:30 | Mačkovac | 5 : 0 | Mladost | |||||
02.11
13:30
13. April
Jastrebac
3
2
|
02.11.2014 13:30 | 13. April | 3 : 2 | Jastrebac | |||||
02.11
13:30
Gornji Stepoš
Naupare
3
2
|
02.11.2014 13:30 | Gornji Stepoš | 3 : 2 | Naupare | |||||
02.11
13:30
Mladi radnik
Sloga (D)
4
2
|
02.11.2014 13:30 | Mladi radnik | 4 : 2 | Sloga (D) | |||||
02.11
13:30
Trudbenik
Sloga (Ć)
1
2
|
02.11.2014 13:30 | Trudbenik | 1 : 2 | Sloga (Ć) | |||||
02.11
13:30
Omladinac
Čitluk
5
1
|
02.11.2014 13:30 | Omladinac | 5 : 1 | Čitluk | |||||
02.11
13:30
Bošnjane
Šanac
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Bošnjane | 2 : 0 | Šanac | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo 1936
Gradina
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Jedinstvo 1936 | 2 : 1 | Gradina |
02.11
14:00
Maglić
Tvrdjava
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Maglić | 1 : 0 | Tvrdjava | |||||
02.11
14:00
Borac
Bečej 1918
0
1
|
02.11.2014 14:00 | Borac | 0 : 1 | Bečej 1918 | |||||
02.11
14:00
Stari Grad
Obilić
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Stari Grad | 1 : 1 | Obilić | |||||
02.11
14:00
Budućnost
Kulpin
3
1
|
02.11.2014 14:00 | Budućnost | 3 : 1 | Kulpin | |||||
02.11
14:00
Mladost Radost
Titel
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Mladost Radost | 1 : 0 | Titel | |||||
02.11
14:00
Hajduk
Vojvodina
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Hajduk | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
02.11
14:00
Sutjeska
Mladost
0
0
|
02.11.2014 14:00 | Sutjeska | 0 : 0 | Mladost |
02.11
13:30
Proleter
Šajkaš 1908
3
1
|
02.11.2014 13:30 | Proleter | 3 : 1 | Šajkaš 1908 | |||||
02.11
13:30
Dinamo
Veternik
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Dinamo | 1 : 0 | Veternik | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo
Vinogradar
3
1
|
02.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 3 : 1 | Vinogradar | |||||
02.11
13:30
Petrovaradin
Mladost
4
1
|
02.11.2014 13:30 | Petrovaradin | 4 : 1 | Mladost | |||||
02.11
13:30
TSK
Tatra
2
0
|
02.11.2014 13:30 | TSK | 2 : 0 | Tatra |
02.11
Radnički
1. Maj
0
0
|
02.11.2014 | Radnički | 0 : 0 | 1. Maj | |||||
02.11
Hajduk 1925 Podunavac
Rudar
0
0
|
02.11.2014 | Hajduk 1925 Podunavac | 0 : 0 | Rudar | |||||
02.11
OFK Zeka Buljubaša
Sremac Graničar 1924
2
1
|
02.11.2014 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 1 | Sremac Graničar 1924 | |||||
02.11
Donji Petrovci
Napredak
2
0
|
02.11.2014 | Donji Petrovci | 2 : 0 | Napredak | |||||
02.11
Hajduk (D)
Hajduk 1932
5
0
|
02.11.2014 | Hajduk (D) | 5 : 0 | Hajduk 1932 | |||||
02.11
Budućnost
Hrtkovci
6
0
|
02.11.2014 | Budućnost | 6 : 0 | Hrtkovci |
02.11
13:00
Eđšeg
Sloga
2
4
|
02.11.2014 13:00 | Eđšeg | 2 : 4 | Sloga | |||||
02.11
13:00
Palić
Bajša
1
6
|
02.11.2014 13:00 | Palić | 1 : 6 | Bajša |
02.11
14:00
Omladinac (D)
Sloga
0
1
|
02.11.2014 14:00 | Omladinac (D) | 0 : 1 | Sloga | |||||
02.11
14:00
BSK
Graničar (G)
2
1
|
02.11.2014 14:00 | BSK | 2 : 1 | Graničar (G) | |||||
02.11
14:00
Lipar
Polet (K)
0
7
|
02.11.2014 14:00 | Lipar | 0 : 7 | Polet (K) | |||||
02.11
14:00
Kordun
Kula
3
2
|
02.11.2014 14:00 | Kordun | 3 : 2 | Kula | |||||
02.11
14:00
Hajduk
Rusin
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Hajduk | 2 : 1 | Rusin | |||||
02.11
14:00
Dunav
Graničar (R)
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Dunav | 2 : 0 | Graničar (R) | |||||
02.11
14:00
Terekveš
Stanišić
5
0
|
02.11.2014 14:00 | Terekveš | 5 : 0 | Stanišić |
02.11
14:00
Jugoslavija
Vojvodina
0
1
|
02.11.2014 14:00 | Jugoslavija | 0 : 1 | Vojvodina | |||||
02.11
14:00
Sloga (BNS)
Jedinstvo Stević
4
1
|
02.11.2014 14:00 | Sloga (BNS) | 4 : 1 | Jedinstvo Stević | |||||
02.11
14:00
Polet
Partizan (G)
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Polet | 2 : 0 | Partizan (G) | |||||
02.11
14:00
Mladost (V)
Hajdučica
3
1
|
02.11.2014 14:00 | Mladost (V) | 3 : 1 | Hajdučica | |||||
02.11
14:00
Slavija
Radnički (B)
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Slavija | 3 : 0 | Radnički (B) | |||||
02.11
14:00
Budućnost (A)
Mladost (O)
4
1
|
02.11.2014 14:00 | Budućnost (A) | 4 : 1 | Mladost (O) |
02.11
13:30
Zadrugar
Krajina
3
2
|
02.11.2014 13:30 | Zadrugar | 3 : 2 | Krajina | |||||
02.11
13:30
Napredak
Vojvodina (B)
3
2
|
02.11.2014 13:30 | Napredak | 3 : 2 | Vojvodina (B) | |||||
02.11
13:30
Borac
Vojvodina 1928
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Borac | 2 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
02.11
13:30
ŽAK
Vojvodina (NM)
3
2
|
02.11.2014 13:30 | ŽAK | 3 : 2 | Vojvodina (NM) | |||||
02.11
13:30
Omladinac
Crvena zvezda
0
3
|
02.11.2014 13:30 | Omladinac | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
02.11
13:30
Mladost
Radnički Zrenjanin
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Mladost | 1 : 1 | Radnički Zrenjanin |
02.11
13:30
BSK 1925
Dunav-Sv.Stefan
5
1
|
02.11.2014 13:30 | BSK 1925 | 5 : 1 | Dunav-Sv.Stefan | |||||
02.11
13:30
Zmaj 1953
Komgrap
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Zmaj 1953 | 1 : 1 | Komgrap | |||||
02.11
11:00
13. maj
PKB Kovilovo
1
2
|
02.11.2014 11:00 | 13. maj | 1 : 2 | PKB Kovilovo | |||||
02.11
13:30
Banja (VB)
Resnik
5
0
|
02.11.2014 13:30 | Banja (VB) | 5 : 0 | Resnik | |||||
02.11
13:30
Brodarac
Borac (O)
4
2
|
02.11.2014 13:30 | Brodarac | 4 : 2 | Borac (O) |
02.11
13:30
Vranić
OFK Zabrežje
2
3
|
02.11.2014 13:30 | Vranić | 2 : 3 | OFK Zabrežje | |||||
02.11
13:30
Rušanj
Budućnost (Z)
2
2
|
02.11.2014 13:30 | Rušanj | 2 : 2 | Budućnost (Z) | |||||
02.11
11:00
Prva Iskra
Strelac
3
1
|
02.11.2014 11:00 | Prva Iskra | 3 : 1 | Strelac | |||||
02.11
13:30
Šumadija (Š)
Borac (L)
4
1
|
02.11.2014 13:30 | Šumadija (Š) | 4 : 1 | Borac (L) | |||||
02.11
13:30
Mladost (B)
Mladost (C)
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Mladost (B) | 1 : 0 | Mladost (C) | |||||
02.11
10:00
Radnički (R)
Mladost (Č)
2
1
|
02.11.2014 10:00 | Radnički (R) | 2 : 1 | Mladost (Č) |
02.11
13:30
Kosmaj
Torlak
0
1
|
02.11.2014 13:30 | Kosmaj | 0 : 1 | Torlak | |||||
02.11
13:30
Kovačevac
Velika Krsna
0
0
|
02.11.2014 13:30 | Kovačevac | 0 : 0 | Velika Krsna | |||||
02.11
10:00
OFK Leštane
Pudarci
0
2
|
02.11.2014 10:00 | OFK Leštane | 0 : 2 | Pudarci | |||||
02.11
13:30
Vlaška
Podunavac (R)
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Vlaška | 2 : 0 | Podunavac (R) | |||||
02.11
13:30
Dunavac (G)
Pinosava
4
3
|
02.11.2014 13:30 | Dunavac (G) | 4 : 3 | Pinosava |
02.11
14:00
Malošište
Orljane
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Malošište | 2 : 0 | Orljane | |||||
02.11
14:00
Zemljoradnik
Mladi radnik
4
2
|
02.11.2014 14:00 | Zemljoradnik | 4 : 2 | Mladi radnik | |||||
02.11
14:00
Radnički 1947 (Č)
Koprijan 1975
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Radnički 1947 (Č) | 2 : 0 | Koprijan 1975 | |||||
02.11
14:00
Jedinstvo
Naša krila 1936
3
2
|
02.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Naša krila 1936 | |||||
02.11
14:00
Zaplanjac
Borac (T)
5
0
|
02.11.2014 14:00 | Zaplanjac | 5 : 0 | Borac (T) |
02.11
14:00
Čekmin
Jedinstvo (G)
4
0
|
02.11.2014 14:00 | Čekmin | 4 : 0 | Jedinstvo (G) | |||||
02.11
14:00
Radnički
Mladost
1
2
|
02.11.2014 14:00 | Radnički | 1 : 2 | Mladost | |||||
02.11
14:00
Sloga
Umac
7
4
|
02.11.2014 14:00 | Sloga | 7 : 4 | Umac | |||||
02.11
14:00
OFK Brza
Mladi borac
6
1
|
02.11.2014 14:00 | OFK Brza | 6 : 1 | Mladi borac | |||||
02.11
14:00
Šumadija
Progres
3
1
|
02.11.2014 14:00 | Šumadija | 3 : 1 | Progres | |||||
02.11
14:00
Vučje
Budućnost
0
1
|
02.11.2014 14:00 | Vučje | 0 : 1 | Budućnost | |||||
02.11
14:00
Zloćudovo
Jedinstvo (GS)
1
3
|
02.11.2014 14:00 | Zloćudovo | 1 : 3 | Jedinstvo (GS) | |||||
02.11
14:00
Plantaža
Železničar
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Plantaža | 2 : 1 | Železničar |
02.11
14:00
Padež
Borac
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Padež | 1 : 1 | Borac | |||||
02.11
11:00
Jedinstvo
Tanasko Rajić
4
2
|
02.11.2014 11:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Tanasko Rajić | |||||
02.11
14:00
Zadrugar
Vladimir Durković
2
2
|
02.11.2014 14:00 | Zadrugar | 2 : 2 | Vladimir Durković | |||||
02.11
14:00
Dragoš
Željuša
7
1
|
02.11.2014 14:00 | Dragoš | 7 : 1 | Željuša | |||||
02.11
14:00
Mladost
Gnjilan
1
3
|
02.11.2014 14:00 | Mladost | 1 : 3 | Gnjilan |
02.11
11:00
Sloga
Ključ
0
3
|
02.11.2014 11:00 | Sloga | 0 : 3 | Ključ | |||||
02.11
14:00
Majdanpek
Slatina (B)
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Majdanpek | 3 : 0 | Slatina (B) | |||||
02.11
14:00
Šarbanovac
Poreč
2
2
|
02.11.2014 14:00 | Šarbanovac | 2 : 2 | Poreč | |||||
02.11
14:00
Radnički
Zlot
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Radnički | 2 : 0 | Zlot | |||||
02.11
14:00
Krivelj
Branik
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Krivelj | 1 : 1 | Branik |
02.11
14:00
Budućnost (P)
Aluminjum
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Budućnost (P) | 2 : 0 | Aluminjum | |||||
02.11
14:00
Jedinstvo
OFK Brzi Brod
5
4
|
02.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 5 : 4 | OFK Brzi Brod | |||||
02.11
14:00
Vrtište
OFK Niš
0
0
|
02.11.2014 14:00 | Vrtište | 0 : 0 | OFK Niš | |||||
02.11
14:00
Crvena zastava
Proleter (DV)
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Crvena zastava | 3 : 0 | Proleter (DV) | |||||
02.11
14:00
Rudar
Palilulac
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Rudar | 2 : 0 | Palilulac | |||||
02.11
14:00
Radnički 1936
Budućnost (PK)
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Radnički 1936 | 1 : 0 | Budućnost (PK) | |||||
02.11
14:00
Mladost
Proleter (M)
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Mladost | 2 : 1 | Proleter (M) |
02.11
14:00
Radnički
Vratarnica
4
0
|
02.11.2014 14:00 | Radnički | 4 : 0 | Vratarnica | |||||
02.11
14:00
ŠSK
Omladinac
2
1
|
02.11.2014 14:00 | ŠSK | 2 : 1 | Omladinac | |||||
02.11
14:00
Osnić
Malinik
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Osnić | 1 : 0 | Malinik | |||||
02.11
14:00
Polet
Trebič
0
3
|
02.11.2014 14:00 | Polet | 0 : 3 | Trebič | |||||
02.11
14:00
OFK Knjaz
Borac
1
2
|
02.11.2014 14:00 | OFK Knjaz | 1 : 2 | Borac | |||||
02.11
14:00
OFK 019 Zaječar
Mladost
9
0
|
02.11.2014 14:00 | OFK 019 Zaječar | 9 : 0 | Mladost |
02.11
14:00
Bukuroca
Levosoje Talenat
7
0
|
02.11.2014 14:00 | Bukuroca | 7 : 0 | Levosoje Talenat | |||||
02.11
14:00
Vihor
Trešnjevka
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Vihor | 1 : 0 | Trešnjevka | |||||
02.11
14:00
Vranjska Banja
OFK Alakince
0
0
|
02.11.2014 14:00 | Vranjska Banja | 0 : 0 | OFK Alakince | |||||
02.11
14:00
Pavlovac
Čelik
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Pavlovac | 1 : 1 | Čelik |
02.11
14:00
Ratar
Vojvodina (S)
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Ratar | 2 : 0 | Vojvodina (S) | |||||
02.11
14:00
Karaš (J)
Ševac
3
1
|
02.11.2014 14:00 | Karaš (J) | 3 : 1 | Ševac | |||||
02.11
14:00
Partizan (K)
Vladimirovac
2
4
|
02.11.2014 14:00 | Partizan (K) | 2 : 4 | Vladimirovac | |||||
02.11
14:00
Borac (VS)
Potporanj
2
2
|
02.11.2014 14:00 | Borac (VS) | 2 : 2 | Potporanj | |||||
02.11
14:00
Borac (VG)
Jedinstvo (V)
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Borac (VG) | 1 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
02.11
14:00
Dobrica
Vojvodina (CC)
4
3
|
02.11.2014 14:00 | Dobrica | 4 : 3 | Vojvodina (CC) |
02.11
14:00
Strela
Borac (P)
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Strela | 3 : 0 | Borac (P) | |||||
02.11
14:00
Dinamo 1945
Kolonija
11
0
|
02.11.2014 14:00 | Dinamo 1945 | 11 : 0 | Kolonija | |||||
02.11
14:00
Plavi Dunav 1932
Dolovo
2
5
|
02.11.2014 14:00 | Plavi Dunav 1932 | 2 : 5 | Dolovo | |||||
02.11
14:00
Budućnost (BB)
BSK Bavanište
4
0
|
02.11.2014 14:00 | Budućnost (BB) | 4 : 0 | BSK Bavanište | |||||
02.11
14:00
Stari Tamiš
Proleter
2
3
|
02.11.2014 14:00 | Stari Tamiš | 2 : 3 | Proleter |
02.11
14:00
Omladinac (O)
Pobeda
6
0
|
02.11.2014 14:00 | Omladinac (O) | 6 : 0 | Pobeda | |||||
02.11
14:00
Spartak 1911
Polet
1
2
|
02.11.2014 14:00 | Spartak 1911 | 1 : 2 | Polet | |||||
02.11
14:00
Unirea
Glogonj
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Unirea | 2 : 1 | Glogonj |
02.11
13:30
Kupinovac
Napredak
2
2
|
02.11.2014 13:30 | Kupinovac | 2 : 2 | Napredak | |||||
02.11
13:30
Blagotin
Mladost
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Blagotin | 1 : 0 | Mladost | |||||
02.11
13:30
Vinogradar
Crni Vrh
4
1
|
02.11.2014 13:30 | Vinogradar | 4 : 1 | Crni Vrh | |||||
02.11
13:30
Juhor
Resavac
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Juhor | 3 : 0 | Resavac | |||||
02.11
13:30
Kolare
Vinorača
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Kolare | 1 : 0 | Vinorača | |||||
02.11
13:30
Partizan
Morava
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Partizan | 1 : 0 | Morava |
02.11
13:30
Mladost (S)
Javor
3
2
|
02.11.2014 13:30 | Mladost (S) | 3 : 2 | Javor | |||||
02.11
13:30
Šumadija
Resavac
4
0
|
02.11.2014 13:30 | Šumadija | 4 : 0 | Resavac | |||||
02.11
13:30
Rudar (S)
Istok 63
4
1
|
02.11.2014 13:30 | Rudar (S) | 4 : 1 | Istok 63 | |||||
02.11
13:30
Polet
Moravac
3
3
|
02.11.2014 13:30 | Polet | 3 : 3 | Moravac | |||||
02.11
13:30
Hajduk
OFK Batinac
0
0
|
02.11.2014 13:30 | Hajduk | 0 : 0 | OFK Batinac |
02.11
Napredak
Borac (M)
3
1
|
02.11.2014 | Napredak | 3 : 1 | Borac (M) | |||||
02.11
Jedinstvo (M)
Fruškogorac
2
1
|
02.11.2014 | Jedinstvo (M) | 2 : 1 | Fruškogorac | |||||
02.11
Obilić 1993
ČSK 1939
5
0
|
02.11.2014 | Obilić 1993 | 5 : 0 | ČSK 1939 | |||||
02.11
Graničar (G)
Fruška Gora
6
0
|
02.11.2014 | Graničar (G) | 6 : 0 | Fruška Gora | |||||
02.11
Borac (K)
OFK Brestač
3
1
|
02.11.2014 | Borac (K) | 3 : 1 | OFK Brestač | |||||
02.11
Graničar (K)
Sloga
2
1
|
02.11.2014 | Graničar (K) | 2 : 1 | Sloga |
02.11
14:00
Jedinstvo (R)
Rastina 1918
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Jedinstvo (R) | 1 : 0 | Rastina 1918 |
02.11
13:30
Omladinac
OFK Klek
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Omladinac | 2 : 1 | OFK Klek | |||||
02.11
13:30
Banat
ŽFK Banat Bagljaš
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Banat | 1 : 0 | ŽFK Banat Bagljaš | |||||
02.11
13:30
Lehel
OFK Gradnulica
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Lehel | 2 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
02.11
13:30
Borac
Rusanda
0
3
|
02.11.2014 13:30 | Borac | 0 : 3 | Rusanda | |||||
02.11
13:30
Proleter 2006
Potisje
3
1
|
02.11.2014 13:30 | Proleter 2006 | 3 : 1 | Potisje | |||||
02.11
13:30
ASK
Naftagas
4
0
|
02.11.2014 13:30 | ASK | 4 : 0 | Naftagas |
02.11
14:00
Morava (S)
Šumadija
0
0
|
02.11.2014 14:00 | Morava (S) | 0 : 0 | Šumadija | |||||
02.11
14:00
Partizan
Budućnost
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Partizan | 1 : 1 | Budućnost | |||||
02.11
14:00
Napredak
Morava (M)
4
2
|
02.11.2014 14:00 | Napredak | 4 : 2 | Morava (M) | |||||
02.11
14:00
Proleter
Magnohrom
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Proleter | 2 : 0 | Magnohrom | |||||
02.11
14:00
Vrnjci
Real
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Vrnjci | 1 : 1 | Real | |||||
02.11
14:00
Zvezda
Grdica
3
1
|
02.11.2014 14:00 | Zvezda | 3 : 1 | Grdica | |||||
02.11
14:00
Jedinstvo
Tavnik
6
3
|
02.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 6 : 3 | Tavnik |
02.11
13:30
Miletić
Bačka
4
0
|
02.11.2014 13:30 | Miletić | 4 : 0 | Bačka | |||||
02.11
13:30
Hajduk
Sloga
4
1
|
02.11.2014 13:30 | Hajduk | 4 : 1 | Sloga | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo (BPS)
Budućnost
0
1
|
02.11.2014 13:30 | Jedinstvo (BPS) | 0 : 1 | Budućnost | |||||
02.11
13:30
Vojvodina
Jedinstvo (G)
0
1
|
02.11.2014 13:30 | Vojvodina | 0 : 1 | Jedinstvo (G) | |||||
02.11
13:30
Napredak
Mladost
2
2
|
02.11.2014 13:30 | Napredak | 2 : 2 | Mladost | |||||
02.11
13:30
Iskra
Obilić
8
1
|
02.11.2014 13:30 | Iskra | 8 : 1 | Obilić |
02.11
Marjan MB
Bratstvo
1
4
|
02.11.2014 | Marjan MB | 1 : 4 | Bratstvo | |||||
02.11
Sloboda
Jedinstvo
7
3
|
02.11.2014 | Sloboda | 7 : 3 | Jedinstvo | |||||
02.11
Mladost (DL)
Navalin
6
2
|
02.11.2014 | Mladost (DL) | 6 : 2 | Navalin | |||||
02.11
11:00
Lemind 1953
Gradac
0
0
|
02.11.2014 11:00 | Lemind 1953 | 0 : 0 | Gradac | |||||
02.11
Morava (G)
OFK Morava
0
2
|
02.11.2014 | Morava (G) | 0 : 2 | OFK Morava | |||||
02.11
Kumarevo 65
Moravac
4
0
|
02.11.2014 | Kumarevo 65 | 4 : 0 | Moravac | |||||
02.11
Omladinac
Polet
5
0
|
02.11.2014 | Omladinac | 5 : 0 | Polet |
02.11
13:30
Budućnost
Sloga
5
0
|
02.11.2014 13:30 | Budućnost | 5 : 0 | Sloga | |||||
02.11
13:30
Radnik
Radnički Šabački
2
4
|
02.11.2014 13:30 | Radnik | 2 : 4 | Radnički Šabački | |||||
02.11
13:30
Cer
Gorki
0
2
|
02.11.2014 13:30 | Cer | 0 : 2 | Gorki | |||||
02.11
13:30
Proleter
Mladi Borac
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Proleter | 1 : 1 | Mladi Borac | |||||
02.11
13:30
Budućnost
Napredak
3
1
|
02.11.2014 13:30 | Budućnost | 3 : 1 | Napredak |
02.11
13:30
Mladost (DB)
7. Juli
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Mladost (DB) | 2 : 0 | 7. Juli | |||||
02.11
13:30
Milan Orlić
Čobanče
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Milan Orlić | 2 : 0 | Čobanče | |||||
02.11
13:30
Cerova
Sloga (LŠ)
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Cerova | 3 : 0 | Sloga (LŠ) | |||||
02.11
13:30
Borac
Stolice
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Borac | 3 : 0 | Stolice | |||||
02.11
13:30
Mladost (B)
Velika Reka
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Mladost (B) | 3 : 0 | Velika Reka | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo
Studenac
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Studenac |
02.11
13:30
Rubin (DS)
Rubin (Z)
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Rubin (DS) | 3 : 0 | Rubin (Z) | |||||
02.11
13:30
Mladost (DK)
Stari Trstenik
6
2
|
02.11.2014 13:30 | Mladost (DK) | 6 : 2 | Stari Trstenik | |||||
02.11
13:30
Župski biseri
Sloga
0
3
|
02.11.2014 13:30 | Župski biseri | 0 : 3 | Sloga | |||||
02.11
13:30
14. Oktobar
Kostrež
6
0
|
02.11.2014 13:30 | 14. Oktobar | 6 : 0 | Kostrež | |||||
02.11
13:30
Polet 57
Beli Orlovi
6
3
|
02.11.2014 13:30 | Polet 57 | 6 : 3 | Beli Orlovi | |||||
02.11
13:30
Donji Kopaonik
Ratajac
5
4
|
02.11.2014 13:30 | Donji Kopaonik | 5 : 4 | Ratajac |
02.11
13:30
Bačka
Sremac Beomal
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Bačka | 3 : 0 | Sremac Beomal | |||||
02.11
13:30
Borac
Železničar
0
3
|
02.11.2014 13:30 | Borac | 0 : 3 | Železničar | |||||
02.11
13:30
RFK NS 1921
Centar
4
3
|
02.11.2014 13:30 | RFK NS 1921 | 4 : 3 | Centar |
02.11
11:00
OFK Rutevac 1908
Ratar
0
3
|
02.11.2014 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 0 : 3 | Ratar | |||||
02.11
14:00
Vukašinovac
Pobeda 1976
3
5
|
02.11.2014 14:00 | Vukašinovac | 3 : 5 | Pobeda 1976 | |||||
02.11
14:00
Jastrebac
Kraljevo
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Jastrebac | 3 : 0 | Kraljevo | |||||
02.11
14:00
Tempo
Crvena Zvezda
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Tempo | 1 : 0 | Crvena Zvezda | |||||
02.11
11:00
Gredetin
Polet (R)
2
5
|
02.11.2014 11:00 | Gredetin | 2 : 5 | Polet (R) | |||||
02.11
11:00
OFK Draževac
OFK Sloga
2
2
|
02.11.2014 11:00 | OFK Draževac | 2 : 2 | OFK Sloga |
02.11
11:00
Jadar 2013
Iskra
2
3
|
02.11.2014 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 3 | Iskra | |||||
02.11
13:30
Polet
Rajac
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Polet | 2 : 1 | Rajac | |||||
02.11
13:30
Milenko Pavlović
Ribnikar
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Milenko Pavlović | 1 : 1 | Ribnikar | |||||
02.11
13:30
Komanice
Liplje
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Komanice | 2 : 0 | Liplje | |||||
02.11
13:30
Borac
Kolubara 2
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Borac | 3 : 0 | Kolubara 2 | |||||
02.11
13:30
Beloševac
Gradac
0
2
|
02.11.2014 13:30 | Beloševac | 0 : 2 | Gradac |
02.11
13:30
Žabare
Jasenica
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Žabare | 2 : 1 | Jasenica | |||||
02.11
13:30
Ranilović
Maskar
1
2
|
02.11.2014 13:30 | Ranilović | 1 : 2 | Maskar | |||||
02.11
13:30
Plaskovac
Proleter
1
2
|
02.11.2014 13:30 | Plaskovac | 1 : 2 | Proleter | |||||
02.11
13:30
Mladost
Kopljari
1
2
|
02.11.2014 13:30 | Mladost | 1 : 2 | Kopljari | |||||
02.11
13:30
Mladi rudar
Misača
4
0
|
02.11.2014 13:30 | Mladi rudar | 4 : 0 | Misača |
02.11
13:30
Napredak 1927
Omladinac (Š)
3
1
|
02.11.2014 13:30 | Napredak 1927 | 3 : 1 | Omladinac (Š) | |||||
02.11
13:30
Radnički
Rudar
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Radnički | 3 : 0 | Rudar | |||||
02.11
13:30
Budućnost
Borac
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Budućnost | 1 : 0 | Borac | |||||
02.11
13:30
Mladost
BSK 1924
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Mladost | 2 : 1 | BSK 1924 | |||||
02.11
13:30
Polet
Rade Milošević
0
0
|
02.11.2014 13:30 | Polet | 0 : 0 | Rade Milošević | |||||
02.11
13:30
Omladinac (B)
Dragoš
0
4
|
02.11.2014 13:30 | Omladinac (B) | 0 : 4 | Dragoš |
02.11
13:30
Borac (K)
Napredak (B)
2
2
|
02.11.2014 13:30 | Borac (K) | 2 : 2 | Napredak (B) | |||||
02.11
13:30
Napredak 1934
Jedinstvo (D)
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Napredak 1934 | 2 : 0 | Jedinstvo (D) | |||||
02.11
13:30
Vihor
Jedinstvo (Lj)
2
2
|
02.11.2014 13:30 | Vihor | 2 : 2 | Jedinstvo (Lj) | |||||
02.11
13:30
Sloga (D)
Polet (V)
3
4
|
02.11.2014 13:30 | Sloga (D) | 3 : 4 | Polet (V) | |||||
02.11
13:30
Kurjače
OFK Braničevo
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Kurjače | 2 : 0 | OFK Braničevo | |||||
02.11
13:30
Dunavac
Dizel
0
3
|
02.11.2014 13:30 | Dunavac | 0 : 3 | Dizel |
02.11
13:30
Kej
Prijatelji
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Kej | 2 : 1 | Prijatelji | |||||
02.11
13:30
Vujan
Premeća
4
2
|
02.11.2014 13:30 | Vujan | 4 : 2 | Premeća | |||||
02.11
13:30
BIP
Morava (K)
2
0
|
02.11.2014 13:30 | BIP | 2 : 0 | Morava (K) | |||||
02.11
13:30
Planinac
Budućnost
0
4
|
02.11.2014 13:30 | Planinac | 0 : 4 | Budućnost | |||||
02.11
13:30
Rakova
Čačak 94
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Rakova | 3 : 0 | Čačak 94 | |||||
02.11
13:30
Zadrugar
Morava (M)
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Zadrugar | 1 : 0 | Morava (M) |
02.11
13:00
Tornjoš
Šampion
6
0
|
02.11.2014 13:00 | Tornjoš | 6 : 0 | Šampion | |||||
02.11
13:00
Horgoš 1911
Jedinstvo
6
0
|
02.11.2014 13:00 | Horgoš 1911 | 6 : 0 | Jedinstvo |
02.11
13:30
Tolić
Gornji Lajkovac
3
3
|
02.11.2014 13:30 | Tolić | 3 : 3 | Gornji Lajkovac | |||||
02.11
13:30
Mladost
Orao
9
1
|
02.11.2014 13:30 | Mladost | 9 : 1 | Orao | |||||
02.11
13:30
Gornji Mušić
Popadić
0
2
|
02.11.2014 13:30 | Gornji Mušić | 0 : 2 | Popadić | |||||
02.11
13:30
Stari drugari
Toplica
5
1
|
02.11.2014 13:30 | Stari drugari | 5 : 1 | Toplica | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo
Proleter
5
1
|
02.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 5 : 1 | Proleter |
02.11
14:00
OFK Bagremar
Žeželj
0
0
|
02.11.2014 14:00 | OFK Bagremar | 0 : 0 | Žeželj | |||||
02.11
14:00
Sloga
Azbest
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Sloga | 2 : 1 | Azbest | |||||
02.11
14:00
Šumadija 1934
Botunje
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Šumadija 1934 | 1 : 0 | Botunje | |||||
02.11
14:00
Zastava
Kremenac
3
1
|
02.11.2014 14:00 | Zastava | 3 : 1 | Kremenac | |||||
02.11
14:00
Srbija
Hajduk
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Srbija | 1 : 0 | Hajduk | |||||
02.11
14:00
Mladost Teferič
Šumarice 2008
4
3
|
02.11.2014 14:00 | Mladost Teferič | 4 : 3 | Šumarice 2008 | |||||
02.11
14:00
Košutnjak
21. oktobar
0
3
|
02.11.2014 14:00 | Košutnjak | 0 : 3 | 21. oktobar | |||||
02.11
14:00
Seljak
Kutlovo
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Seljak | 1 : 0 | Kutlovo |
02.11
13:30
1.Oktobar
Roham
0
5
|
02.11.2014 13:30 | 1.Oktobar | 0 : 5 | Roham | |||||
02.11
13:30
Terekves
Olimpija
3
4
|
02.11.2014 13:30 | Terekves | 3 : 4 | Olimpija | |||||
02.11
13:30
Proleter
Bega
4
4
|
02.11.2014 13:30 | Proleter | 4 : 4 | Bega |
02.11
14:00
Mladost (DK)
Sloga 1948 (M)
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Mladost (DK) | 1 : 1 | Sloga 1948 (M) | |||||
02.11
14:00
Delijski Vis
Čegar 1946 (DM)
3
2
|
02.11.2014 14:00 | Delijski Vis | 3 : 2 | Čegar 1946 (DM) | |||||
02.11
14:00
Čegar 2013 (K)
Sečanica
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Čegar 2013 (K) | 3 : 0 | Sečanica | |||||
02.11
14:00
Stevan Nešticki
Vulkan 1963
2
3
|
02.11.2014 14:00 | Stevan Nešticki | 2 : 3 | Vulkan 1963 | |||||
02.11
14:00
Supovac
AZ Borac 2014
2
4
|
02.11.2014 14:00 | Supovac | 2 : 4 | AZ Borac 2014 | |||||
02.11
14:00
Morava 1949
Mladost 1954 (DM)
5
2
|
02.11.2014 14:00 | Morava 1949 | 5 : 2 | Mladost 1954 (DM) |
02.11
12:30
Šećeranac Ada
OFK Petrovčić
3
2
|
02.11.2014 12:30 | Šećeranac Ada | 3 : 2 | OFK Petrovčić | |||||
02.11
13:30
Šumadinac (B)
BUSK
4
1
|
02.11.2014 13:30 | Šumadinac (B) | 4 : 1 | BUSK | |||||
02.11
13:30
Borac (P)
Obilić
5
0
|
02.11.2014 13:30 | Borac (P) | 5 : 0 | Obilić | |||||
02.11
13:30
Institut
Busije
0
0
|
02.11.2014 13:30 | Institut | 0 : 0 | Busije |
02.11
14:00
Strmovo 1968
Sloga
4
1
|
02.11.2014 14:00 | Strmovo 1968 | 4 : 1 | Sloga |
02.11
14:00
Trešnjica
Glumač
0
4
|
02.11.2014 14:00 | Trešnjica | 0 : 4 | Glumač | |||||
02.11
14:00
Ježevica
Avijatičar
2
3
|
02.11.2014 14:00 | Ježevica | 2 : 3 | Avijatičar | |||||
02.11
14:00
Borac
Lazarica
1
4
|
02.11.2014 14:00 | Borac | 1 : 4 | Lazarica | |||||
02.11
12:00
Pobeda
Bakionica
2
4
|
02.11.2014 12:00 | Pobeda | 2 : 4 | Bakionica | |||||
02.11
14:00
Blagaja
Plavi Tok
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Blagaja | 2 : 0 | Plavi Tok | |||||
02.11
14:00
Gorobilje
Savinac 1933
3
10
|
02.11.2014 14:00 | Gorobilje | 3 : 10 | Savinac 1933 | |||||
02.11
12:00
Duškovci
Sečica
0
2
|
02.11.2014 12:00 | Duškovci | 0 : 2 | Sečica |
02.11
14:00
Takovski Ustanak
Ozrem PMH
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Takovski Ustanak | 2 : 1 | Ozrem PMH | |||||
02.11
14:00
Majdan
Mladi rudar
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Majdan | 2 : 0 | Mladi rudar | |||||
02.11
14:00
Jablanica
Šilopaj
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Jablanica | 1 : 1 | Šilopaj | |||||
02.11
14:00
Mladost 09
Omladinac
4
2
|
02.11.2014 14:00 | Mladost 09 | 4 : 2 | Omladinac | |||||
02.11
14:00
Velereč 94
Šumadija
2
2
|
02.11.2014 14:00 | Velereč 94 | 2 : 2 | Šumadija | |||||
02.11
14:00
Ozremica
Brezak
5
2
|
02.11.2014 14:00 | Ozremica | 5 : 2 | Brezak |
02.11
11:00
Malajnica
Samarinovac
7
3
|
02.11.2014 11:00 | Malajnica | 7 : 3 | Samarinovac | |||||
02.11
14:00
Polet
Miloševo
0
3
|
02.11.2014 14:00 | Polet | 0 : 3 | Miloševo | |||||
02.11
14:00
Urovica
Kovilovo
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Urovica | 2 : 0 | Kovilovo | |||||
02.11
14:00
Srbovo
Čubra
1
8
|
02.11.2014 14:00 | Srbovo | 1 : 8 | Čubra | |||||
02.11
14:00
Graničar
Ratar
4
0
|
02.11.2014 14:00 | Graničar | 4 : 0 | Ratar | |||||
02.11
14:00
Smedovac
BSK 1934
3
2
|
02.11.2014 14:00 | Smedovac | 3 : 2 | BSK 1934 |
02.11
14:00
Lokomotiva
Sloboda
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Sloboda | |||||
02.11
14:00
Provalija
Veliki Suvodol
0
1
|
02.11.2014 14:00 | Provalija | 0 : 1 | Veliki Suvodol | |||||
02.11
14:00
Pobeda
Rongo Siti
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Pobeda | 2 : 1 | Rongo Siti |
02.11
13:00
Lokomotiva
Čantavir
1
1
|
02.11.2014 13:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Čantavir | |||||
02.11
13:00
Bratstvo
Udarnik
6
2
|
02.11.2014 13:00 | Bratstvo | 6 : 2 | Udarnik | |||||
02.11
13:00
Bikovo
Elektrovojvodina
0
2
|
02.11.2014 13:00 | Bikovo | 0 : 2 | Elektrovojvodina | |||||
02.11
13:00
Đurđin
Žednik
0
3
|
02.11.2014 13:00 | Đurđin | 0 : 3 | Žednik |
02.11
14:00
Napredak
Velika reka
5
1
|
02.11.2014 14:00 | Napredak | 5 : 1 | Velika reka | |||||
02.11
14:00
Omladinac
Mala Vrbica
0
3
|
02.11.2014 14:00 | Omladinac | 0 : 3 | Mala Vrbica | |||||
02.11
14:00
Velika Vrbica
Rtkovo
1
4
|
02.11.2014 14:00 | Velika Vrbica | 1 : 4 | Rtkovo | |||||
02.11
11:00
Koča Andjelković
Lovćen
3
1
|
02.11.2014 11:00 | Koča Andjelković | 3 : 1 | Lovćen | |||||
02.11
14:00
Pontes
Egeta
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Pontes | 1 : 1 | Egeta | |||||
02.11
14:00
Lokomotiva
Kladušnica
5
1
|
02.11.2014 14:00 | Lokomotiva | 5 : 1 | Kladušnica |
02.11
13:30
Gunjevac
Rudar
2
2
|
02.11.2014 13:30 | Gunjevac | 2 : 2 | Rudar | |||||
02.11
13:30
Stepanje
Dimitrije Tucović
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Stepanje | 1 : 0 | Dimitrije Tucović | |||||
02.11
13:30
Omladinac
Crvena Jabuka
0
1
|
02.11.2014 13:30 | Omladinac | 0 : 1 | Crvena Jabuka | |||||
02.11
13:30
Polet
Polet
4
0
|
02.11.2014 13:30 | Polet | 4 : 0 | Polet | |||||
02.11
13:30
OFK Stublenica
Proleter
5
2
|
02.11.2014 13:30 | OFK Stublenica | 5 : 2 | Proleter |
02.11
14:00
Kosovo
Polet 1959
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Kosovo | 2 : 1 | Polet 1959 |
02.11
14:00
Bašin
Proleter
2
3
|
02.11.2014 14:00 | Bašin | 2 : 3 | Proleter | |||||
02.11
14:00
Bačinac
Cerovac 2013
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Bačinac | 1 : 0 | Cerovac 2013 |
02.11
11:00
Prilike
Gorušica
3
1
|
02.11.2014 11:00 | Prilike | 3 : 1 | Gorušica | |||||
02.11
13:30
Jelica
Vrelo
4
1
|
02.11.2014 13:30 | Jelica | 4 : 1 | Vrelo | |||||
02.11
13:30
Radnički
Dedinje Junajted
4
3
|
02.11.2014 13:30 | Radnički | 4 : 3 | Dedinje Junajted | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo
Brezova
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 3 : 0 | Brezova |
02.11
11:00
Karađorđe
BSK
2
1
|
02.11.2014 11:00 | Karađorđe | 2 : 1 | BSK | |||||
02.11
13:30
Lokomotiva
Bare
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Lokomotiva | 3 : 0 | Bare | |||||
02.11
13:30
Grivac
Kusovac
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Grivac | 2 : 1 | Kusovac | |||||
02.11
13:30
Beli Orlovi
Kotlenik
0
0
|
02.11.2014 13:30 | Beli Orlovi | 0 : 0 | Kotlenik | |||||
02.11
13:30
Marjan
Sloga
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Marjan | 2 : 0 | Sloga |
02.11
13:30
Hajduk Veljko 1934
Borac 1932
0
4
|
02.11.2014 13:30 | Hajduk Veljko 1934 | 0 : 4 | Borac 1932 | |||||
02.11
13:30
Jezava
Skobalj
1
2
|
02.11.2014 13:30 | Jezava | 1 : 2 | Skobalj |
02.11
13:30
Crvena zvezda
Badljevica
4
0
|
02.11.2014 13:30 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Badljevica | |||||
02.11
13:30
Podunavac
Kolarac
4
0
|
02.11.2014 13:30 | Podunavac | 4 : 0 | Kolarac | |||||
02.11
13:30
Drugovac
Lunjevac
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Drugovac | 2 : 0 | Lunjevac |
02.11
14:00
Omladinac
Radnički 1927
3
2
|
02.11.2014 14:00 | Omladinac | 3 : 2 | Radnički 1927 | |||||
02.11
14:00
Vitorul
Pobeda
4
2
|
02.11.2014 14:00 | Vitorul | 4 : 2 | Pobeda | |||||
02.11
14:00
Karaš (K)
Hajduk
3
2
|
02.11.2014 14:00 | Karaš (K) | 3 : 2 | Hajduk | |||||
02.11
14:00
Banat
Vinogradar
3
2
|
02.11.2014 14:00 | Banat | 3 : 2 | Vinogradar |
02.11
13:30
Zlatica
Sloga
4
0
|
02.11.2014 13:30 | Zlatica | 4 : 0 | Sloga | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo
MSK
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | MSK | |||||
02.11
13:30
Proleter
Mladost
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Proleter | 3 : 0 | Mladost |
02.11
13:30
Sloga (L)
Zemljoradnik
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Sloga (L) | 2 : 1 | Zemljoradnik | |||||
02.11
13:30
Ljubičevo
Napredak 1947
3
1
|
02.11.2014 13:30 | Ljubičevo | 3 : 1 | Napredak 1947 | |||||
02.11
13:30
Pobeda
Proleter
5
1
|
02.11.2014 13:30 | Pobeda | 5 : 1 | Proleter | |||||
02.11
13:30
Stig 1955
Napredak (P)
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Stig 1955 | 1 : 1 | Napredak (P) | |||||
02.11
13:30
Dunavac
Sloga (D)
3
1
|
02.11.2014 13:30 | Dunavac | 3 : 1 | Sloga (D) |
02.11
13:30
Sloga 1949
Torpedo
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Sloga 1949 | 1 : 1 | Torpedo | |||||
02.11
13:30
Skupljen 2013
Dragojevac
3
1
|
02.11.2014 13:30 | Skupljen 2013 | 3 : 1 | Dragojevac | |||||
02.11
13:30
Krnule 09
Petrovac 74
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Krnule 09 | 2 : 1 | Petrovac 74 | |||||
02.11
13:30
Polet
Sloga (R)
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Polet | 1 : 0 | Sloga (R) |
02.11
Pocerina
Mladost (S)
10
0
|
02.11.2014 | Pocerina | 10 : 0 | Mladost (S) | |||||
02.11
11:00
Grušić
Zablaće
1
3
|
02.11.2014 11:00 | Grušić | 1 : 3 | Zablaće | |||||
02.11
11:00
Sinošević
Rankovac
0
8
|
02.11.2014 11:00 | Sinošević | 0 : 8 | Rankovac |
02.11
13:30
Budućnost
Sloboda
6
2
|
02.11.2014 13:30 | Budućnost | 6 : 2 | Sloboda | |||||
02.11
13:30
Bistrica
BSK
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Bistrica | 1 : 1 | BSK | |||||
02.11
13:30
OFK Radnički
Lazarevac
4
0
|
02.11.2014 13:30 | OFK Radnički | 4 : 0 | Lazarevac |
02.11
13:30
ISK Izvor
Mladost
0
3
|
02.11.2014 13:30 | ISK Izvor | 0 : 3 | Mladost | |||||
02.11
13:30
Heroj
Jedinstvo
6
1
|
02.11.2014 13:30 | Heroj | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
02.11
13:30
Sloboda
Zlatica Taun
4
0
|
02.11.2014 13:30 | Sloboda | 4 : 0 | Zlatica Taun | |||||
02.11
13:30
Budućnost (L)
Omladinac
1
4
|
02.11.2014 13:30 | Budućnost (L) | 1 : 4 | Omladinac | |||||
02.11
11:00
Železničar
Popovac
1
4
|
02.11.2014 11:00 | Železničar | 1 : 4 | Popovac |
02.11
10:00
Jašunja
Gornje Krajince
5
2
|
02.11.2014 10:00 | Jašunja | 5 : 2 | Gornje Krajince |
02.11
14:00
Fruškogorac
Sremski vitezovi
6
0
|
02.11.2014 14:00 | Fruškogorac | 6 : 0 | Sremski vitezovi | |||||
02.11
14:00
Polet
Mladost (B)
4
0
|
02.11.2014 14:00 | Polet | 4 : 0 | Mladost (B) | |||||
02.11
14:00
27. Oktobar
Sremac
3
4
|
02.11.2014 14:00 | 27. Oktobar | 3 : 4 | Sremac | |||||
02.11
14:00
Jedinstvo
OFK Kraljevci
6
0
|
02.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 6 : 0 | OFK Kraljevci | |||||
02.11
14:00
Planinac
Borac
1
2
|
02.11.2014 14:00 | Planinac | 1 : 2 | Borac | |||||
02.11
14:00
Sloga
Vojvodina
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Sloga | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
02.11
14:00
Mladost (P)
Car Uroš
0
10
|
02.11.2014 14:00 | Mladost (P) | 0 : 10 | Car Uroš |
02.11
14:00
Veternica 1926
Rudar 1973
1
2
|
02.11.2014 14:00 | Veternica 1926 | 1 : 2 | Rudar 1973 | |||||
02.11
14:00
BSK
Real
4
2
|
02.11.2014 14:00 | BSK | 4 : 2 | Real |
02.11
14:00
Dunav
Krušedol
0
2
|
02.11.2014 14:00 | Dunav | 0 : 2 | Krušedol | |||||
02.11
14:00
Polet
Sloga
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Polet | 2 : 0 | Sloga | |||||
02.11
14:00
Borac (S)
Fruškogorac
4
2
|
02.11.2014 14:00 | Borac (S) | 4 : 2 | Fruškogorac |
02.11
14:00
OFK Bosut
Napredak
2
0
|
02.11.2014 14:00 | OFK Bosut | 2 : 0 | Napredak | |||||
02.11
14:00
Sloga (Č)
Sloboda
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Sloga (Č) | 2 : 0 | Sloboda | |||||
02.11
14:00
Srem
Borac (R)
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Srem | 3 : 0 | Borac (R) | |||||
02.11
14:00
BSK
Sloga (Z)
2
2
|
02.11.2014 14:00 | BSK | 2 : 2 | Sloga (Z) | |||||
02.11
14:00
Grgurevci
Borac (VR)
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Grgurevci | 1 : 1 | Borac (VR) | |||||
02.11
14:00
Planinac
Sremac
5
0
|
02.11.2014 14:00 | Planinac | 5 : 0 | Sremac |
02.11
14:00
OFK Bačinci
Sinđelić
2
2
|
02.11.2014 14:00 | OFK Bačinci | 2 : 2 | Sinđelić | |||||
02.11
14:00
Jednota
Omladinac (B)
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Jednota | 3 : 0 | Omladinac (B) | |||||
02.11
14:00
Hajduk
Jedinstvo
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Hajduk | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.11
14:00
Napredak
Omladinac (M)
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Napredak | 2 : 0 | Omladinac (M) | |||||
02.11
14:00
Sremac
OFK Bikić
3
3
|
02.11.2014 14:00 | Sremac | 3 : 3 | OFK Bikić | |||||
02.11
14:00
OFK Bingula
Graničar
1
0
|
02.11.2014 14:00 | OFK Bingula | 1 : 0 | Graničar | |||||
02.11
14:00
Borac
Bratstvo
1
2
|
02.11.2014 14:00 | Borac | 1 : 2 | Bratstvo |
02.11
13:30
Paune
Bujačić
0
1
|
02.11.2014 13:30 | Paune | 0 : 1 | Bujačić | |||||
02.11
11:00
Žabari
Mladi radnik
6
2
|
02.11.2014 11:00 | Žabari | 6 : 2 | Mladi radnik | |||||
02.11
13:30
OFK Povlen
Dupljaj
1
5
|
02.11.2014 13:30 | OFK Povlen | 1 : 5 | Dupljaj | |||||
02.11
13:30
Mali korak
Brđanac
3
3
|
02.11.2014 13:30 | Mali korak | 3 : 3 | Brđanac | |||||
02.11
13:30
Kotešica
Lukavac
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Kotešica | 2 : 1 | Lukavac | |||||
02.11
11:00
Zadrugar
Rakac Stave
1
5
|
02.11.2014 11:00 | Zadrugar | 1 : 5 | Rakac Stave |
02.11
13:30
OFK Meljak
OFK Borac
2
3
|
02.11.2014 13:30 | OFK Meljak | 2 : 3 | OFK Borac |
02.11
14:00
BSK 2014
Musina reka
2
1
|
02.11.2014 14:00 | BSK 2014 | 2 : 1 | Musina reka | |||||
02.11
14:00
Studen Vitez
Žiča
3
5
|
02.11.2014 14:00 | Studen Vitez | 3 : 5 | Žiča | |||||
02.11
14:00
Mladost
Omladinac
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Mladost | 1 : 0 | Omladinac |
02.11
14:00
Jedinstvo
Borac
1
5
|
02.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 1 : 5 | Borac |
02.11
14:00
Jedinstvo
Šantarovac
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Šantarovac | |||||
02.11
14:00
Omladinac
Morava (R)
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Omladinac | 1 : 0 | Morava (R) | |||||
02.11
14:00
Sloboda
OFK Borac
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Sloboda | 1 : 1 | OFK Borac | |||||
02.11
14:00
Partizan (M)
Osaonica
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Partizan (M) | 1 : 1 | Osaonica | |||||
02.11
14:00
Kolonija
Trnava
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Kolonija | 1 : 0 | Trnava |
02.11
13:30
Krtinska
Zvezda
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Krtinska | 2 : 0 | Zvezda | |||||
02.11
13:30
OFK Urovci
Omladinac
4
4
|
02.11.2014 13:30 | OFK Urovci | 4 : 4 | Omladinac | |||||
02.11
13:30
Trstenica
Borac
0
3
|
02.11.2014 13:30 | Trstenica | 0 : 3 | Borac | |||||
02.11
13:30
Poljane
Duboko
0
0
|
02.11.2014 13:30 | Poljane | 0 : 0 | Duboko | |||||
02.11
13:30
Belo Polje
Posavina
4
0
|
02.11.2014 13:30 | Belo Polje | 4 : 0 | Posavina | |||||
02.11
13:30
Polet
Rvati
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Polet | 2 : 1 | Rvati | |||||
02.11
13:30
Vukićevica
Jedinstvo
1
4
|
02.11.2014 13:30 | Vukićevica | 1 : 4 | Jedinstvo |
02.11
10:00
Prvi srpski ustanak II
Trešnjevica
2
7
|
02.11.2014 10:00 | Prvi srpski ustanak II | 2 : 7 | Trešnjevica |
02.11
13:30
Hajduk
Mladost (DD)
5
0
|
02.11.2014 13:30 | Hajduk | 5 : 0 | Mladost (DD) | |||||
02.11
13:30
Luk
Vidojevica
1
5
|
02.11.2014 13:30 | Luk | 1 : 5 | Vidojevica |
02.11
13:30
Stevka Božurevka
Rujišnik
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Stevka Božurevka | 1 : 1 | Rujišnik | |||||
02.11
13:30
Borjak 2013
Jugovići
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Borjak 2013 | 2 : 1 | Jugovići | |||||
02.11
13:30
Kamenorezac 76
Mladost
4
3
|
02.11.2014 13:30 | Kamenorezac 76 | 4 : 3 | Mladost |
02.11
14:00
Janošik
Naša Krajina
7
0
|
02.11.2014 14:00 | Janošik | 7 : 0 | Naša Krajina |
02.11
12:00
Sibnica
Stojnik
4
1
|
02.11.2014 12:00 | Sibnica | 4 : 1 | Stojnik | |||||
02.11
14:00
OFK Rogača
Vis
2
3
|
02.11.2014 14:00 | OFK Rogača | 2 : 3 | Vis | |||||
02.11
12:00
Mladost
Sloga 2012
|
02.11.2014 12:00 | Mladost | : | Sloga 2012 | |||||
02.11
14:00
Ropočevo
OFK Slatina
4
4
|
02.11.2014 14:00 | Ropočevo | 4 : 4 | OFK Slatina |
02.11
10:00
Rad 1974
Baličevac 1974
4
1
|
02.11.2014 10:00 | Rad 1974 | 4 : 1 | Baličevac 1974 | |||||
02.11
14:00
Dobrič 1974
Jugovići 1976
0
2
|
02.11.2014 14:00 | Dobrič 1974 | 0 : 2 | Jugovići 1976 | |||||
02.11
10:00
Sloga 1980
Mladost 1976
2
5
|
02.11.2014 10:00 | Sloga 1980 | 2 : 5 | Mladost 1976 |
02.11
13:30
Proleter
Pomoravlje
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Proleter | 2 : 1 | Pomoravlje | |||||
02.11
13:30
Udarnik
BSK
5
5
|
02.11.2014 13:30 | Udarnik | 5 : 5 | BSK | |||||
02.11
13:30
Jedinstvo
Sloga
3
2
|
02.11.2014 13:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sloga |
02.11
10:00
Mlava
Borac
1
1
|
02.11.2014 10:00 | Mlava | 1 : 1 | Borac |
02.11
14:00
Pek
Sloga-TOP
1
1
|
02.11.2014 14:00 | Pek | 1 : 1 | Sloga-TOP | |||||
02.11
14:00
Radnički
Pečanica
6
0
|
02.11.2014 14:00 | Radnički | 6 : 0 | Pečanica | |||||
02.11
14:00
Desine
Ram
5
0
|
02.11.2014 14:00 | Desine | 5 : 0 | Ram | |||||
02.11
14:00
Kumane
Graničar 2013
10
1
|
02.11.2014 14:00 | Kumane | 10 : 1 | Graničar 2013 | |||||
02.11
14:00
Carevac
Mladi Borac
4
4
|
02.11.2014 14:00 | Carevac | 4 : 4 | Mladi Borac |
02.11
13:30
Meševo
Čarapan
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Meševo | 1 : 1 | Čarapan | |||||
02.11
11:00
Mladost VPD
Kruševica
4
0
|
02.11.2014 11:00 | Mladost VPD | 4 : 0 | Kruševica | |||||
02.11
13:30
Gaglovo
Konjuh
5
1
|
02.11.2014 13:30 | Gaglovo | 5 : 1 | Konjuh |
02.11
13:30
Modrica
Pepeljevac 1947
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Modrica | 3 : 0 | Pepeljevac 1947 | |||||
02.11
13:30
Grkljane
Lipovac
1
2
|
02.11.2014 13:30 | Grkljane | 1 : 2 | Lipovac | |||||
02.11
13:30
Jablanica
Bukovica
1
5
|
02.11.2014 13:30 | Jablanica | 1 : 5 | Bukovica |
02.11
13:30
Borac
Sloga
1
2
|
02.11.2014 13:30 | Borac | 1 : 2 | Sloga | |||||
02.11
13:30
Šumadinac
20. Oktobar
3
1
|
02.11.2014 13:30 | Šumadinac | 3 : 1 | 20. Oktobar |
02.11
16:30
Široki Brijeg
Drina
3
1
|
02.11.2014 16:30 | Široki Brijeg | 3 : 1 | Drina | |||||
02.11
13:30
Željezničar
Sarajevo
1
2
|
02.11.2014 13:30 | Željezničar | 1 : 2 | Sarajevo |
02.11
14:30
Sloboda (MG)
Podrinje
0
1
|
02.11.2014 14:30 | Sloboda (MG) | 0 : 1 | Podrinje |
02.11
14:30
Zvijezda Brgule
Glasinac 2011
1
0
|
02.11.2014 14:30 | Zvijezda Brgule | 1 : 0 | Glasinac 2011 | |||||
02.11
14:30
Ilićka 01
Jedinstvo
1
1
|
02.11.2014 14:30 | Ilićka 01 | 1 : 1 | Jedinstvo | |||||
02.11
14:30
Gorica
Sloga Junajted
4
1
|
02.11.2014 14:30 | Gorica | 4 : 1 | Sloga Junajted | |||||
02.11
14:30
Proleter
Lokomotiva
3
0
|
02.11.2014 14:30 | Proleter | 3 : 0 | Lokomotiva | |||||
02.11
14:30
Mladost (R)
Mladost (BS)
1
0
|
02.11.2014 14:30 | Mladost (R) | 1 : 0 | Mladost (BS) |
02.11
14:30
Liješće
Ljubić
2
1
|
02.11.2014 14:30 | Liješće | 2 : 1 | Ljubić | |||||
02.11
11:00
Jedinstvo
Omarska
2
2
|
02.11.2014 11:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Omarska | |||||
02.11
14:30
Ozren
Mineral
2
1
|
02.11.2014 14:30 | Ozren | 2 : 1 | Mineral |
02.11
14:30
FSA
Karanovac
0
4
|
02.11.2014 14:30 | FSA | 0 : 4 | Karanovac | |||||
02.11
14:30
Dubrave
Ravan
0
0
|
02.11.2014 14:30 | Dubrave | 0 : 0 | Ravan | |||||
02.11
14:30
Potkozarje
Sloga (S)
1
2
|
02.11.2014 14:30 | Potkozarje | 1 : 2 | Sloga (S) |
02.11
14:30
Crvena zvijezda (O)
Ozren
2
1
|
02.11.2014 14:30 | Crvena zvijezda (O) | 2 : 1 | Ozren | |||||
02.11
14:30
Skugrić
Posavina
1
1
|
02.11.2014 14:30 | Skugrić | 1 : 1 | Posavina | |||||
02.11
14:30
Naša krila
Budućnost
3
0
|
02.11.2014 14:30 | Naša krila | 3 : 0 | Budućnost | |||||
02.11
14:30
Crvena zvijezda (G)
Rudanka
2
1
|
02.11.2014 14:30 | Crvena zvijezda (G) | 2 : 1 | Rudanka | |||||
02.11
14:30
Hajduk
Željezničar
0
2
|
02.11.2014 14:30 | Hajduk | 0 : 2 | Željezničar |
02.11
14:30
Birač
Trnovica
2
2
|
02.11.2014 14:30 | Birač | 2 : 2 | Trnovica | |||||
02.11
14:30
Majevica
Guber
1
3
|
02.11.2014 14:30 | Majevica | 1 : 3 | Guber | |||||
02.11
14:30
Podrinje
Jedinstvo (B)
0
1
|
02.11.2014 14:30 | Podrinje | 0 : 1 | Jedinstvo (B) | |||||
02.11
14:30
Jedinstvo (R)
Zadrugar
3
0
|
02.11.2014 14:30 | Jedinstvo (R) | 3 : 0 | Zadrugar | |||||
02.11
14:30
Lokanj
Šekovići
4
0
|
02.11.2014 14:30 | Lokanj | 4 : 0 | Šekovići |
02.11
14:30
Željezničar
Šnjegotina
9
0
|
02.11.2014 14:30 | Željezničar | 9 : 0 | Šnjegotina | |||||
02.11
14:30
Rekreativo
Krajina
0
1
|
02.11.2014 14:30 | Rekreativo | 0 : 1 | Krajina | |||||
02.11
14:30
Gorica
Čelinac
1
2
|
02.11.2014 14:30 | Gorica | 1 : 2 | Čelinac | |||||
02.11
14:30
Polet Krajišnik
Borac (ID)
5
2
|
02.11.2014 14:30 | Polet Krajišnik | 5 : 2 | Borac (ID) | |||||
02.11
14:30
Borac 1926
Omladinac
0
5
|
02.11.2014 14:30 | Borac 1926 | 0 : 5 | Omladinac |
02.11
14:30
Kladari Gornji
Zadrugar
4
1
|
02.11.2014 14:30 | Kladari Gornji | 4 : 1 | Zadrugar | |||||
02.11
14:30
Rudar
Mladost (D)
4
1
|
02.11.2014 14:30 | Rudar | 4 : 1 | Mladost (D) | |||||
02.11
14:30
Pelagićevo
Sloboda
3
0
|
02.11.2014 14:30 | Pelagićevo | 3 : 0 | Sloboda | |||||
02.11
14:30
Mladost (T)
Crkvina
1
4
|
02.11.2014 14:30 | Mladost (T) | 1 : 4 | Crkvina | |||||
02.11
14:30
Zvijezda
Borac
1
4
|
02.11.2014 14:30 | Zvijezda | 1 : 4 | Borac | |||||
02.11
14:30
Bratstvo
Sloga (J)
8
1
|
02.11.2014 14:30 | Bratstvo | 8 : 1 | Sloga (J) | |||||
02.11
14:30
Ukrina
Sloga (DP)
1
0
|
02.11.2014 14:30 | Ukrina | 1 : 0 | Sloga (DP) |
02.11
14:30
Sloboda
Borac (M)
2
2
|
02.11.2014 14:30 | Sloboda | 2 : 2 | Borac (M) | |||||
02.11
14:30
Tamaris
Kozara
3
2
|
02.11.2014 14:30 | Tamaris | 3 : 2 | Kozara | |||||
02.11
14:30
Borac (Š)
Biseri
0
2
|
02.11.2014 14:30 | Borac (Š) | 0 : 2 | Biseri | |||||
02.11
14:30
Torpedo
Mladi Krajišnik
1
1
|
02.11.2014 14:30 | Torpedo | 1 : 1 | Mladi Krajišnik | |||||
02.11
14:30
Milan
Sloga DIPO
0
5
|
02.11.2014 14:30 | Milan | 0 : 5 | Sloga DIPO | |||||
02.11
14:30
Ratar
Mladost (G)
1
0
|
02.11.2014 14:30 | Ratar | 1 : 0 | Mladost (G) |
02.11
13:00
Jadar
Branjevo
0
0
|
02.11.2014 13:00 | Jadar | 0 : 0 | Branjevo |
02.11
14:30
Kozara
Željezničar
2
1
|
02.11.2014 14:30 | Kozara | 2 : 1 | Željezničar | |||||
02.11
14:30
Radnik Urije
Sloga
3
0
|
02.11.2014 14:30 | Radnik Urije | 3 : 0 | Sloga | |||||
02.11
14:30
Bratstvo
Brzi
4
0
|
02.11.2014 14:30 | Bratstvo | 4 : 0 | Brzi | |||||
02.11
14:30
Knežopoljac
Mrakovica
2
0
|
02.11.2014 14:30 | Knežopoljac | 2 : 0 | Mrakovica | |||||
02.11
14:30
Slaven
Gomjenica
1
2
|
02.11.2014 14:30 | Slaven | 1 : 2 | Gomjenica | |||||
02.11
14:30
Berek 1975
Plamen
0
0
|
02.11.2014 14:30 | Berek 1975 | 0 : 0 | Plamen |
02.11
14:30
BUK
Akademac-UIS
1
7
|
02.11.2014 14:30 | BUK | 1 : 7 | Akademac-UIS | |||||
02.11
14:30
Međaši
Sloboda
0
4
|
02.11.2014 14:30 | Međaši | 0 : 4 | Sloboda | |||||
02.11
14:30
Priboj
Drina Amajlije
3
2
|
02.11.2014 14:30 | Priboj | 3 : 2 | Drina Amajlije | |||||
02.11
14:30
Novo Doba
BSK Ledinci
0
0
|
02.11.2014 14:30 | Novo Doba | 0 : 0 | BSK Ledinci | |||||
02.11
14:30
Balatun
Semberija
2
1
|
02.11.2014 14:30 | Balatun | 2 : 1 | Semberija | |||||
02.11
14:30
Magnojević 01
Jedinstvo
3
0
|
02.11.2014 14:30 | Magnojević 01 | 3 : 0 | Jedinstvo |
02.11
15:00
Borac 1975
Željezničar
2
3
|
02.11.2014 15:00 | Borac 1975 | 2 : 3 | Željezničar | |||||
02.11
15:00
4. Juli
Borac (K)
1
2
|
02.11.2014 15:00 | 4. Juli | 1 : 2 | Borac (K) | |||||
02.11
15:00
Borac (L)
27. Juli
1
1
|
02.11.2014 15:00 | Borac (L) | 1 : 1 | 27. Juli | |||||
02.11
15:00
Hajduk
Vučijak
3
0
|
02.11.2014 15:00 | Hajduk | 3 : 0 | Vučijak | |||||
02.11
15:00
Polet
Zborište
2
1
|
02.11.2014 15:00 | Polet | 2 : 1 | Zborište | |||||
02.11
15:00
BSK
Zvijezda
1
2
|
02.11.2014 15:00 | BSK | 1 : 2 | Zvijezda |
02.11
14:00
Stig (MC)
Kobilje
0
3
|
02.11.2014 14:00 | Stig (MC) | 0 : 3 | Kobilje | |||||
02.11
14:00
Sloga
Stig (C)
0
4
|
02.11.2014 14:00 | Sloga | 0 : 4 | Stig (C) |
02.11
13:30
Brgule
Jedinstvo
2
0
|
02.11.2014 13:30 | Brgule | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.11
13:30
Vukona
Sloga
4
0
|
02.11.2014 13:30 | Vukona | 4 : 0 | Sloga | |||||
02.11
13:30
Strelac 001
OFK Takovo
2
2
|
02.11.2014 13:30 | Strelac 001 | 2 : 2 | OFK Takovo |
02.11
15:00
Jugović
Crvena zvijezda
0
0
|
02.11.2014 15:00 | Jugović | 0 : 0 | Crvena zvijezda | |||||
02.11
15:00
Obilić
Grčica
1
0
|
02.11.2014 15:00 | Obilić | 1 : 0 | Grčica | |||||
02.11
15:00
Krbeti
Mladost (L)
4
0
|
02.11.2014 15:00 | Krbeti | 4 : 0 | Mladost (L) | |||||
02.11
15:00
Sveti Jovan
Sava 04
3
3
|
02.11.2014 15:00 | Sveti Jovan | 3 : 3 | Sava 04 | |||||
02.11
15:00
Mladost 2003
Brezik
2
0
|
02.11.2014 15:00 | Mladost 2003 | 2 : 0 | Brezik | |||||
02.11
15:00
Mladost (T)
Gredice
2
6
|
02.11.2014 15:00 | Mladost (T) | 2 : 6 | Gredice | |||||
02.11
15:00
Mladost (S)
Omladinac
3
1
|
02.11.2014 15:00 | Mladost (S) | 3 : 1 | Omladinac |
02.11
14:00
Beočić
Šumadinac
1
2
|
02.11.2014 14:00 | Beočić | 1 : 2 | Šumadinac |
02.11
14:30
Slemen
Sloboda 2013
2
4
|
02.11.2014 14:30 | Slemen | 2 : 4 | Sloboda 2013 | |||||
02.11
14:30
Omladinac
Rtanj
1
1
|
02.11.2014 14:30 | Omladinac | 1 : 1 | Rtanj | |||||
02.11
14:30
Palilulac
Jedinstvo 1952
3
0
|
02.11.2014 14:30 | Palilulac | 3 : 0 | Jedinstvo 1952 |
02.11
14:00
Garevina
Mladost (G)
2
3
|
02.11.2014 14:00 | Garevina | 2 : 3 | Mladost (G) | |||||
02.11
14:00
Mladost (R)
OFK Gnjila
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Mladost (R) | 2 : 0 | OFK Gnjila |
02.11
13:30
Šepšin
Sloga
1
4
|
02.11.2014 13:30 | Šepšin | 1 : 4 | Sloga | |||||
02.11
13:30
Napredak (M)
Napredak (D)
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Napredak (M) | 2 : 1 | Napredak (D) | |||||
02.11
13:30
Omladinac
Ivanča
5
3
|
02.11.2014 13:30 | Omladinac | 5 : 3 | Ivanča | |||||
02.11
13:30
Markovac
Šumadija 1962
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Markovac | 3 : 0 | Šumadija 1962 |
02.11
14:00
Supska
Mladost Virine
4
3
|
02.11.2014 14:00 | Supska | 4 : 3 | Mladost Virine | |||||
02.11
14:00
Krušar
Sloga
3
2
|
02.11.2014 14:00 | Krušar | 3 : 2 | Sloga |
02.11
13:30
Galeb
Jevremovac
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Galeb | 1 : 1 | Jevremovac | |||||
02.11
13:30
Pričinović
Karađorđe
2
3
|
02.11.2014 13:30 | Pričinović | 2 : 3 | Karađorđe | |||||
02.11
13:30
Trešnjevka
Mladost (PP)
1
4
|
02.11.2014 13:30 | Trešnjevka | 1 : 4 | Mladost (PP) | |||||
02.11
13:30
Cerić
Vlašić
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Cerić | 2 : 1 | Vlašić | |||||
02.11
13:30
Volujac
Mladost (Z)
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Volujac | 1 : 0 | Mladost (Z) | |||||
02.11
13:30
Dobrava
Radnički (K)
5
5
|
02.11.2014 13:30 | Dobrava | 5 : 5 | Radnički (K) | |||||
02.11
13:30
Sloga (K)
Mrovska
0
0
|
02.11.2014 13:30 | Sloga (K) | 0 : 0 | Mrovska |
02.11
14:00
Gracko
Brezovica
3
1
|
02.11.2014 14:00 | Gracko | 3 : 1 | Brezovica | |||||
02.11
14:00
Čaglavica
Gračanica
0
1
|
02.11.2014 14:00 | Čaglavica | 0 : 1 | Gračanica |
02.11
14:00
Kusce
Rudar
4
0
|
02.11.2014 14:00 | Kusce | 4 : 0 | Rudar | |||||
02.11
14:00
Sloga
Oskar
3
1
|
02.11.2014 14:00 | Sloga | 3 : 1 | Oskar | |||||
02.11
14:00
Glama
Izmornik
5
4
|
02.11.2014 14:00 | Glama | 5 : 4 | Izmornik | |||||
02.11
14:00
Mineralac
Morava
|
02.11.2014 14:00 | Mineralac | : | Morava |
02.11
13:00
Graničar
Jedinstvo
2
0
|
02.11.2014 13:00 | Graničar | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
02.11
13:00
Slavija
Tromedja
2
0
|
02.11.2014 13:00 | Slavija | 2 : 0 | Tromedja | |||||
02.11
13:00
Tisa
Hajduk
3
0
|
02.11.2014 13:00 | Tisa | 3 : 0 | Hajduk |
02.11
13:30
Voždovac
Spartak
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Voždovac | 1 : 1 | Spartak | |||||
02.11
19:00
Partizan
Vojvodina
1
0
|
02.11.2014 19:00 | Partizan | 1 : 0 | Vojvodina | |||||
02.11
13:30
Donji Srem
Jagodina
2
3
|
02.11.2014 13:30 | Donji Srem | 2 : 3 | Jagodina | |||||
02.11
13:00
Rad
Crvena zvezda
1
2
|
02.11.2014 13:00 | Rad | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
02.11
13:30
Radnički 1923
OFK Beograd
0
0
|
02.11.2014 13:30 | Radnički 1923 | 0 : 0 | OFK Beograd |
02.11
13:30
Proleter
Sloga (K)
4
1
|
02.11.2014 13:30 | Proleter | 4 : 1 | Sloga (K) | |||||
02.11
13:30
Sindjelić
Sloboda
2
1
|
02.11.2014 13:30 | Sindjelić | 2 : 1 | Sloboda | |||||
02.11
13:30
Javor Matis
Metalac (GM)
0
0
|
02.11.2014 13:30 | Javor Matis | 0 : 0 | Metalac (GM) | |||||
02.11
13:30
Bačka (BP)
Inđija
1
0
|
02.11.2014 13:30 | Bačka (BP) | 1 : 0 | Inđija |
02.11
14:00
Gradina
Radnik Etno Selo
0
0
|
02.11.2014 14:00 | Gradina | 0 : 0 | Radnik Etno Selo |
02.11
13:30
Trijumf
Sloga Radnički
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Trijumf | 1 : 1 | Sloga Radnički | |||||
02.11
13:30
Požarevac
LASK Crvena zvezda
0
2
|
02.11.2014 13:30 | Požarevac | 0 : 2 | LASK Crvena zvezda | |||||
02.11
14:30
Vojvodina
Mašinac
3
1
|
02.11.2014 14:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Mašinac |
02.11
15:00
Borac
Drina
3
1
|
02.11.2014 15:00 | Borac | 3 : 1 | Drina | |||||
02.11
14:30
Zvijezda Gradačac
Velež
1
3
|
02.11.2014 14:30 | Zvijezda Gradačac | 1 : 3 | Velež | |||||
02.11
12:00
Sloboda
Mladost
5
0
|
02.11.2014 12:00 | Sloboda | 5 : 0 | Mladost | |||||
02.11
14:00
Radnik
Čelik
2
0
|
02.11.2014 14:00 | Radnik | 2 : 0 | Čelik | |||||
02.11
15:00
Zrinjski
Olimpic
2
1
|
02.11.2014 15:00 | Zrinjski | 2 : 1 | Olimpic | |||||
02.11
15:00
Slavija
Široki Brijeg
4
7
|
02.11.2014 15:00 | Slavija | 4 : 7 | Široki Brijeg |
02.11
11:00
Jagodina
Metalac
1
0
|
02.11.2014 11:00 | Jagodina | 1 : 0 | Metalac | |||||
02.11
11:00
Crvena zvezda
Spartak
4
0
|
02.11.2014 11:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Spartak | |||||
02.11
11:00
Vojvodina
BSK Borča
2
0
|
02.11.2014 11:00 | Vojvodina | 2 : 0 | BSK Borča | |||||
02.11
12:00
Partizan
Brodarac
4
0
|
02.11.2014 12:00 | Partizan | 4 : 0 | Brodarac | |||||
02.11
15:30
Čukarički
Rad
2
4
|
02.11.2014 15:30 | Čukarički | 2 : 4 | Rad | |||||
02.11
13:30
Borac
Napredak
1
7
|
02.11.2014 13:30 | Borac | 1 : 7 | Napredak | |||||
02.11
12:00
Radnički (N)
OFK Beograd
1
1
|
02.11.2014 12:00 | Radnički (N) | 1 : 1 | OFK Beograd |
02.11
10:00
Radnički (SM)
Banat
1
2
|
02.11.2014 10:00 | Radnički (SM) | 1 : 2 | Banat |
02.11
Car Konstantin
Radnik
2
0
|
02.11.2014 | Car Konstantin | 2 : 0 | Radnik | |||||
02.11
Moravac Orion
Jedinstvo
4
0
|
02.11.2014 | Moravac Orion | 4 : 0 | Jedinstvo |
02.11
13:30
Polet
Sloga
1
1
|
02.11.2014 13:30 | Polet | 1 : 1 | Sloga | |||||
02.11
13:30
Goc
Sloboda
1
3
|
02.11.2014 13:30 | Goc | 1 : 3 | Sloboda | |||||
02.11
13:30
Rudar
Metalac
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Rudar | 3 : 0 | Metalac |
02.11
10:00
Kolubara
Radnički (NB)
1
1
|
02.11.2014 10:00 | Kolubara | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
02.11
10:00
Bežanija
Lokomotiva
0
0
|
02.11.2014 10:00 | Bežanija | 0 : 0 | Lokomotiva | |||||
02.11
14:30
Žarkovo
Brodarac 2
2
5
|
02.11.2014 14:30 | Žarkovo | 2 : 5 | Brodarac 2 |
02.11
12:00
Sloga
Proleter
0
5
|
02.11.2014 12:00 | Sloga | 0 : 5 | Proleter | |||||
02.11
12:00
7. Juli
Podunavac
14
0
|
02.11.2014 12:00 | 7. Juli | 14 : 0 | Podunavac | |||||
02.11
12:00
Budućnost
Sloboda
0
3
|
02.11.2014 12:00 | Budućnost | 0 : 3 | Sloboda |
02.11
12:00
Mladi borac
Glavaš
5
1
|
02.11.2014 12:00 | Mladi borac | 5 : 1 | Glavaš | |||||
02.11
12:00
Šumadija
Sloga
0
4
|
02.11.2014 12:00 | Šumadija | 0 : 4 | Sloga | |||||
02.11
12:00
Jedinstvo
Budućnost
3
0
|
02.11.2014 12:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Budućnost |
02.11
11:00
Borac (St)
Dolovo
3
0
|
02.11.2014 11:00 | Borac (St) | 3 : 0 | Dolovo |
02.11
12:00
Maglić
Tvrđava
3
6
|
02.11.2014 12:00 | Maglić | 3 : 6 | Tvrđava | |||||
02.11
12:00
Borac
Bečej
0
1
|
02.11.2014 12:00 | Borac | 0 : 1 | Bečej | |||||
02.11
12:00
Stari Grad
Obilić
4
2
|
02.11.2014 12:00 | Stari Grad | 4 : 2 | Obilić | |||||
02.11
12:00
Budućnost
Kulpin
0
3
|
02.11.2014 12:00 | Budućnost | 0 : 3 | Kulpin | |||||
02.11
12:00
Mladost Radost
Titel
3
1
|
02.11.2014 12:00 | Mladost Radost | 3 : 1 | Titel | |||||
02.11
12:00
Hajduk
Vojvodina
3
0
|
02.11.2014 12:00 | Hajduk | 3 : 0 | Vojvodina | |||||
02.11
12:00
Sutjeska
Mladost
2
3
|
02.11.2014 12:00 | Sutjeska | 2 : 3 | Mladost |
02.11
14:00
Jedinstvo
Budućnost Krušik 2014
0
4
|
02.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 0 : 4 | Budućnost Krušik 2014 | |||||
02.11
14:00
Mačva
Železničar
1
0
|
02.11.2014 14:00 | Mačva | 1 : 0 | Železničar |
02.11
13:00
Borac
Drina
5
0
|
02.11.2014 13:00 | Borac | 5 : 0 | Drina | |||||
02.11
12:30
Zvijezda Gradačac
Velež
1
0
|
02.11.2014 12:30 | Zvijezda Gradačac | 1 : 0 | Velež | |||||
02.11
10:00
Sloboda
Mladost
11
0
|
02.11.2014 10:00 | Sloboda | 11 : 0 | Mladost | |||||
02.11
12:00
Radnik
Čelik
0
2
|
02.11.2014 12:00 | Radnik | 0 : 2 | Čelik | |||||
02.11
13:00
Zrinjski
Olimpic
0
3
|
02.11.2014 13:00 | Zrinjski | 0 : 3 | Olimpic | |||||
02.11
13:00
Slavija
Široki Brijeg
1
1
|
02.11.2014 13:00 | Slavija | 1 : 1 | Široki Brijeg |
02.11
13:30
Jagodina
Sloga
3
0
|
02.11.2014 13:30 | Jagodina | 3 : 0 | Sloga | |||||
02.11
13:00
Crvena zvezda
Spartak
1
0
|
02.11.2014 13:00 | Crvena zvezda | 1 : 0 | Spartak | |||||
02.11
11:00
Vojvodina
Zemun
0
2
|
02.11.2014 11:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Zemun | |||||
02.11
11:00
Partizan
Radnički 1923
5
0
|
02.11.2014 11:00 | Partizan | 5 : 0 | Radnički 1923 | |||||
02.11
11:00
Mačva
Teleoptik
0
5
|
02.11.2014 11:00 | Mačva | 0 : 5 | Teleoptik | |||||
02.11
12:00
Čukarički
Rad
2
1
|
02.11.2014 12:00 | Čukarički | 2 : 1 | Rad | |||||
02.11
11:00
Borac
Napredak
2
0
|
02.11.2014 11:00 | Borac | 2 : 0 | Napredak | |||||
02.11
14:00
Radnički (N)
OFK Beograd
2
1
|
02.11.2014 14:00 | Radnički (N) | 2 : 1 | OFK Beograd |
02.11
11:00
AS
Rudar
1
2
|
02.11.2014 11:00 | AS | 1 : 2 | Rudar |
02.11
Pazar Juniors 2011
Jošanica ND
4
1
|
02.11.2014 | Pazar Juniors 2011 | 4 : 1 | Jošanica ND | |||||
02.11
Nacional AG
Trepča
1
1
|
02.11.2014 | Nacional AG | 1 : 1 | Trepča |
02.11
12:00
Šabac
Železničar
3
1
|
02.11.2014 12:00 | Šabac | 3 : 1 | Železničar |
02.11
Borac
Zvižd
0
5
|
02.11.2014 | Borac | 0 : 5 | Zvižd | |||||
02.11
Basarac
VGSK
1
4
|
02.11.2014 | Basarac | 1 : 4 | VGSK |
02.11
12:00
Vršac
TSC
1
0
|
02.11.2014 12:00 | Vršac | 1 : 0 | TSC | |||||
02.11
10:00
Inđija
Indeks
3
2
|
02.11.2014 10:00 | Inđija | 3 : 2 | Indeks |
02.11
11:00
Red Star
Real
1
3
|
02.11.2014 11:00 | Red Star | 1 : 3 | Real | |||||
02.11
11:00
Radnički (P)
Timočanin
7
0
|
02.11.2014 11:00 | Radnički (P) | 7 : 0 | Timočanin |
02.11
10:00
AFK
Tornjoš
3
0
|
02.11.2014 10:00 | AFK | 3 : 0 | Tornjoš | |||||
02.11
10:00
Sloga
Šampion
5
2
|
02.11.2014 10:00 | Sloga | 5 : 2 | Šampion |
02.11
11:00
Vulturul
Ševac
3
2
|
02.11.2014 11:00 | Vulturul | 3 : 2 | Ševac | |||||
02.11
10:00
Radnički 1927
Polet
8
0
|
02.11.2014 10:00 | Radnički 1927 | 8 : 0 | Polet | |||||
02.11
12:00
Sloga
Hajdučica
6
0
|
02.11.2014 12:00 | Sloga | 6 : 0 | Hajdučica |
02.11
13:00
Smederevo 1924
Mladost (O)
2
6
|
02.11.2014 13:00 | Smederevo 1924 | 2 : 6 | Mladost (O) |
02.11
09:30
Železničar
Dinamo 1945
0
1
|
02.11.2014 09:30 | Železničar | 0 : 1 | Dinamo 1945 |
02.11
10:00
Sloga
Proleter
4
3
|
02.11.2014 10:00 | Sloga | 4 : 3 | Proleter | |||||
02.11
10:00
7. Juli
Podunavac
|
02.11.2014 10:00 | 7. Juli | : | Podunavac | |||||
02.11
10:00
Budućnost
Sloboda
0
5
|
02.11.2014 10:00 | Budućnost | 0 : 5 | Sloboda |
02.11
10:00
Udarnik
Plana
0
1
|
02.11.2014 10:00 | Udarnik | 0 : 1 | Plana | |||||
02.11
10:00
Mladi borac
Glavaš
6
1
|
02.11.2014 10:00 | Mladi borac | 6 : 1 | Glavaš | |||||
02.11
10:00
Šumadija
Sloga
3
1
|
02.11.2014 10:00 | Šumadija | 3 : 1 | Sloga | |||||
02.11
10:00
Jedinstvo
Budućnost
4
1
|
02.11.2014 10:00 | Jedinstvo | 4 : 1 | Budućnost |
02.11
11:00
AS
Kiker
0
1
|
02.11.2014 11:00 | AS | 0 : 1 | Kiker |
02.11
11:00
Provo
Hajduk
5
0
|
02.11.2014 11:00 | Provo | 5 : 0 | Hajduk |
02.11
13:30
Omladinac
Mladost Radost
1
4
|
02.11.2014 13:30 | Omladinac | 1 : 4 | Mladost Radost |
02.11
12:30
Rudar (B)
Tutin
|
02.11.2014 12:30 | Rudar (B) | : | Tutin | |||||
02.11
OFK Nacional AG
Trepča
1
2
|
02.11.2014 | OFK Nacional AG | 1 : 2 | Trepča |
02.11
10:00
POFK Letnjikovac
Radnički
|
02.11.2014 10:00 | POFK Letnjikovac | : | Radnički | |||||
02.11
10:00
OFK Šabac
Jevremovac
4
0
|
02.11.2014 10:00 | OFK Šabac | 4 : 0 | Jevremovac | |||||
02.11
10:00
Lipolist
OFK Atletiko
1
14
|
02.11.2014 10:00 | Lipolist | 1 : 14 | OFK Atletiko | |||||
02.11
10:00
Jelen
Donjošorac
|
02.11.2014 10:00 | Jelen | : | Donjošorac |
02.11
10:00
MIP Majdan
RSK
8
3
|
02.11.2014 10:00 | MIP Majdan | 8 : 3 | RSK | |||||
02.11
10:00
Zvižd
Bambi
|
02.11.2014 10:00 | Zvižd | : | Bambi |
02.11
09:00
PKB
Lepušnica
3
0
|
02.11.2014 09:00 | PKB | 3 : 0 | Lepušnica | |||||
02.11
10:00
Palilulac
Trudbenik
2
2
|
02.11.2014 10:00 | Palilulac | 2 : 2 | Trudbenik | |||||
02.11
13:00
Balkan
PKB Kovilovo
0
2
|
02.11.2014 13:00 | Balkan | 0 : 2 | PKB Kovilovo |
02.11
10:00
Tavankut
Arena Su
3
5
|
02.11.2014 10:00 | Tavankut | 3 : 5 | Arena Su | |||||
02.11
10:00
Senta
Obilić
4
0
|
02.11.2014 10:00 | Senta | 4 : 0 | Obilić |
02.11
Banja Koviljača
Luk
5
1
|
02.11.2014 | Banja Koviljača | 5 : 1 | Luk | |||||
02.11
Jadar (GD)
Borac (K)
1
2
|
02.11.2014 | Jadar (GD) | 1 : 2 | Borac (K) | |||||
02.11
Cer
Radnički Stobex
0
2
|
02.11.2014 | Cer | 0 : 2 | Radnički Stobex |
02.11
19:30
Polet
Svilajnac
100
78
|
02.11.2014 19:30 | Polet | 100 : 78 | Svilajnac | |||||
02.11
18:00
Student BB
Prva Petoletka
94
78
|
02.11.2014 18:00 | Student BB | 94 : 78 | Prva Petoletka | |||||
02.11
18:00
Železničar
Sloga (P)
78
64
|
02.11.2014 18:00 | Železničar | 78 : 64 | Sloga (P) | |||||
02.11
16:00
Novi Pazar
Zlatar
79
83
|
02.11.2014 16:00 | Novi Pazar | 79 : 83 | Zlatar |
02.11
17:20
Astra
Vitez
79
75
|
02.11.2014 17:20 | Astra | 79 : 75 | Vitez | |||||
02.11
13:20
Umka 2009
Žitko Basket
109
92
|
02.11.2014 13:20 | Umka 2009 | 109 : 92 | Žitko Basket |
02.11
19:00
Odžaci
BNS
67
70
|
02.11.2014 19:00 | Odžaci | 67 : 70 | BNS | |||||
02.11
18:00
Ruma
Hajduk
64
71
|
02.11.2014 18:00 | Ruma | 64 : 71 | Hajduk |
02.11
17:00
Prokuplje
OKK Junior
75
66
|
02.11.2014 17:00 | Prokuplje | 75 : 66 | OKK Junior |
02.11
15:00
Mionica
Klik
0
20
|
02.11.2014 15:00 | Mionica | 0 : 20 | Klik | |||||
02.11
18:00
Morava
Železničar
85
74
|
02.11.2014 18:00 | Morava | 85 : 74 | Železničar |
02.11
18:00
Paraćin
Požarevac
69
80
|
02.11.2014 18:00 | Paraćin | 69 : 80 | Požarevac | |||||
02.11
13:00
Studenica
Trepča
79
103
|
02.11.2014 13:00 | Studenica | 79 : 103 | Trepča | |||||
02.11
18:00
Zekas 75
Kopaonik
84
50
|
02.11.2014 18:00 | Zekas 75 | 84 : 50 | Kopaonik | |||||
02.11
14:30
Bane
Temnić
70
73
|
02.11.2014 14:30 | Bane | 70 : 73 | Temnić | |||||
02.11
19:00
Sloga (PM)
Basket
84
77
|
02.11.2014 19:00 | Sloga (PM) | 84 : 77 | Basket |
02.11
12:45
Vitez 2
Milan Trivić 2
69
90
|
02.11.2014 12:45 | Vitez 2 | 69 : 90 | Milan Trivić 2 | |||||
02.11
14:00
Barajevo
Surčin Dobanovci
78
68
|
02.11.2014 14:00 | Barajevo | 78 : 68 | Surčin Dobanovci | |||||
02.11
12:50
Zvezdara 2
Ras
58
95
|
02.11.2014 12:50 | Zvezdara 2 | 58 : 95 | Ras |
02.11
18:15
SO Koš
Feniks
79
84
|
02.11.2014 18:15 | SO Koš | 79 : 84 | Feniks |
02.11
18:30
Dinamo
Kris Kros
84
73
|
02.11.2014 18:30 | Dinamo | 84 : 73 | Kris Kros | |||||
02.11
18:00
Jadran
Družina Kozlovac
101
70
|
02.11.2014 18:00 | Jadran | 101 : 70 | Družina Kozlovac |
02.11
18:00
Negotin
Mladost (Z)
55
82
|
02.11.2014 18:00 | Negotin | 55 : 82 | Mladost (Z) |
02.11
19:00
Igokea
Partizan NIS
83
77
|
02.11.2014 19:00 | Igokea | 83 : 77 | Partizan NIS | |||||
02.11
18:00
MZT Skopje
Cedevita
61
76
|
02.11.2014 18:00 | MZT Skopje | 61 : 76 | Cedevita | |||||
02.11
17:00
Cibona
Szolnoki Olaj
96
92
|
02.11.2014 17:00 | Cibona | 96 : 92 | Szolnoki Olaj | |||||
02.11
21:00
Crvena zvezda Telekom
Budućnost VOLI
83
69
|
02.11.2014 21:00 | Crvena zvezda Telekom | 83 : 69 | Budućnost VOLI |
02.11
19:00
Jagodina
OKK Beograd
94
90
|
02.11.2014 19:00 | Jagodina | 94 : 90 | OKK Beograd |
02.11
13:00
Paraćin
Radnik
93
30
|
02.11.2014 13:00 | Paraćin | 93 : 30 | Radnik |
02.11
18:00
Basket Star
Stara Pazova
106
31
|
02.11.2014 18:00 | Basket Star | 106 : 31 | Stara Pazova |
02.11
14:00
Ljubovija
Play Off
82
66
|
02.11.2014 14:00 | Ljubovija | 82 : 66 | Play Off | |||||
02.11
16:30
Kraljevo
Loznica
82
67
|
02.11.2014 16:30 | Kraljevo | 82 : 67 | Loznica |
02.11
12:00
Libero Ča
Metalac Takovo
0
3
|
02.11.2014 12:00 | Libero Ča | 0 : 3 | Metalac Takovo |
02.11
16:00
Borac
Milenijum
3
2
|
02.11.2014 16:00 | Borac | 3 : 2 | Milenijum |
02.11
15:30
Vojvodina 2
Mladost
3
0
|
02.11.2014 15:30 | Vojvodina 2 | 3 : 0 | Mladost | |||||
02.11
18:00
Hercegovina
Srem Iton
3
0
|
02.11.2014 18:00 | Hercegovina | 3 : 0 | Srem Iton | |||||
02.11
16:00
Vrbas
Stražilovo
3
1
|
02.11.2014 16:00 | Vrbas | 3 : 1 | Stražilovo |
02.11
14:00
Loznica
Roda
3
2
|
02.11.2014 14:00 | Loznica | 3 : 2 | Roda |
02.11
17:00
Carina Smederevo 2
Busije
3
0
|
02.11.2014 17:00 | Carina Smederevo 2 | 3 : 0 | Busije | |||||
02.11
14:30
Mladi Radnik 2
Crnjanski
2
3
|
02.11.2014 14:30 | Mladi Radnik 2 | 2 : 3 | Crnjanski |
02.11
19:00
Vest
Šid
0
3
|
02.11.2014 19:00 | Vest | 0 : 3 | Šid | |||||
02.11
11:30
Botafogo
Vojvodina 3
3
0
|
02.11.2014 11:30 | Botafogo | 3 : 0 | Vojvodina 3 |
02.11
14:45
Topličanin 2
Morava
0
3
|
02.11.2014 14:45 | Topličanin 2 | 0 : 3 | Morava |
02.11
15:00
Klek Srbijašume 2
Kikinda
0
3
|
02.11.2014 15:00 | Klek Srbijašume 2 | 0 : 3 | Kikinda |
02.11
14:30
Drina
Maglić
3
0
|
02.11.2014 14:30 | Drina | 3 : 0 | Maglić | |||||
02.11
15:00
Crvena zvijezda
Ljubinje
1
3
|
02.11.2014 15:00 | Crvena zvijezda | 1 : 3 | Ljubinje |
02.11
19:00
Jedinstvo
Bukovica Putevi
3
0
|
02.11.2014 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Bukovica Putevi |
02.11
14:00
Libero ČA
Tutin
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Libero ČA | 3 : 0 | Tutin | |||||
02.11
16:00
Borac
Ivanjica
1
3
|
02.11.2014 16:00 | Borac | 1 : 3 | Ivanjica | |||||
02.11
12:00
Tajm
Tara
0
3
|
02.11.2014 12:00 | Tajm | 0 : 3 | Tara | |||||
02.11
16:00
Sloboda S
Putevi Trendteks
1
3
|
02.11.2014 16:00 | Sloboda S | 1 : 3 | Putevi Trendteks |
02.11
13:00
Kuršumlija
Majdanpek FBC
0
3
|
02.11.2014 13:00 | Kuršumlija | 0 : 3 | Majdanpek FBC |
02.11
17:00
Omladinac
FOK
0
3
|
02.11.2014 17:00 | Omladinac | 0 : 3 | FOK | |||||
02.11
14:30
Vršac
Ruma
0
3
|
02.11.2014 14:30 | Vršac | 0 : 3 | Ruma | |||||
02.11
16:00
Mladost
Jedinstvo 2
1
3
|
02.11.2014 16:00 | Mladost | 1 : 3 | Jedinstvo 2 |
02.11
16:00
Šumadija
Ub
2
3
|
02.11.2014 16:00 | Šumadija | 2 : 3 | Ub | |||||
02.11
16:00
Smederevo
As
0
3
|
02.11.2014 16:00 | Smederevo | 0 : 3 | As |
02.11
10:00
Kraljevo
Tehničar
3
0
|
02.11.2014 10:00 | Kraljevo | 3 : 0 | Tehničar |
02.11
15:00
Kosovska Mitrovica
Leposavić
0
3
|
02.11.2014 15:00 | Kosovska Mitrovica | 0 : 3 | Leposavić | |||||
02.11
12:00
Zvečan
Koteks
3
0
|
02.11.2014 12:00 | Zvečan | 3 : 0 | Koteks | |||||
02.11
16:00
Volej stars junior
Mokra Gora
0
3
|
02.11.2014 16:00 | Volej stars junior | 0 : 3 | Mokra Gora |
02.11
14:00
Stars
Priboj
3
0
|
02.11.2014 14:00 | Stars | 3 : 0 | Priboj |
02.11
15:00
Jedinstvo
Tehničar
0
3
|
02.11.2014 15:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Tehničar | |||||
02.11
13:45
Carina
Smederevo 2
3
0
|
02.11.2014 13:45 | Carina | 3 : 0 | Smederevo 2 |
02.11
14:00
Jedinstvo
Srbijanka 014
0
3
|
02.11.2014 14:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Srbijanka 014 |
02.11
19:30
Žabalj Volej
Čemp 07
3
0
|
02.11.2014 19:30 | Žabalj Volej | 3 : 0 | Čemp 07 |
02.11
17:00
CVS
Panonija
3
0
|
02.11.2014 17:00 | CVS | 3 : 0 | Panonija |
02.11
16:30
Odbojka 013
Banat
2
3
|
02.11.2014 16:30 | Odbojka 013 | 2 : 3 | Banat |
02.11
16:00
Trijumf 2013
Star
1
3
|
02.11.2014 16:00 | Trijumf 2013 | 1 : 3 | Star |
02.11
17:00
Đerdap
ŽOK 030
3
0
|
02.11.2014 17:00 | Đerdap | 3 : 0 | ŽOK 030 |
02.11
13:30
Roda 2
Obrenovac
0
3
|
02.11.2014 13:30 | Roda 2 | 0 : 3 | Obrenovac | |||||
02.11
09:15
Volleyland
21. maj
0
3
|
02.11.2014 09:15 | Volleyland | 0 : 3 | 21. maj |
02.11
19:00
Štrand Volej
Volejbol 2000
3
0
|
02.11.2014 19:00 | Štrand Volej | 3 : 0 | Volejbol 2000 | |||||
02.11
10:30
NS Volej
Dunav Volej
0
3
|
02.11.2014 10:30 | NS Volej | 0 : 3 | Dunav Volej | |||||
02.11
13:00
SK Volej
NS Volej Tim 2
3
1
|
02.11.2014 13:00 | SK Volej | 3 : 1 | NS Volej Tim 2 | |||||
02.11
17:00
Turija
Futog 2
0
3
|
02.11.2014 17:00 | Turija | 0 : 3 | Futog 2 |
02.11
10:00
Eaton Srem Tempo 4
Srem 022
3
0
|
02.11.2014 10:00 | Eaton Srem Tempo 4 | 3 : 0 | Srem 022 |
02.11
18:00
Elan Volej
Volfland
3
0
|
02.11.2014 18:00 | Elan Volej | 3 : 0 | Volfland | |||||
02.11
12:30
Vrbas 2
Partizan
3
0
|
02.11.2014 12:30 | Vrbas 2 | 3 : 0 | Partizan | |||||
02.11
17:00
Soko
Goks In 2
2
3
|
02.11.2014 17:00 | Soko | 2 : 3 | Goks In 2 | |||||
02.11
15:30
Merkur 2
Voriors
3
2
|
02.11.2014 15:30 | Merkur 2 | 3 : 2 | Voriors |
02.11
12:00
Topola
Vollejstar
0
3
|
02.11.2014 12:00 | Topola | 0 : 3 | Vollejstar | |||||
02.11
14:30
Zlatica
Subotica
1
3
|
02.11.2014 14:30 | Zlatica | 1 : 3 | Subotica |
02.11
16:00
Stakorina
Hercegovac
0
3
|
02.11.2014 16:00 | Stakorina | 0 : 3 | Hercegovac | |||||
02.11
12:00
Crvena zvijezda
Derventa
3
2
|
02.11.2014 12:00 | Crvena zvijezda | 3 : 2 | Derventa |
02.11
16:00
Drina
Rudar
3
0
|
02.11.2014 16:00 | Drina | 3 : 0 | Rudar |
02.11
12:00
Velež
Ljubinje
3
0
|
02.11.2014 12:00 | Velež | 3 : 0 | Ljubinje |
02.11
13:00
Panter
Kotor Varoš
2
3
|
02.11.2014 13:00 | Panter | 2 : 3 | Kotor Varoš |
02.11
18:00
Eaton Srem Tempo
Beograd
1
3
|
02.11.2014 18:00 | Eaton Srem Tempo | 1 : 3 | Beograd | |||||
02.11
18:00
Klek Srbijašume
Radnički
2
3
|
02.11.2014 18:00 | Klek Srbijašume | 2 : 3 | Radnički | |||||
02.11
16:00
Jagodina
Jedinstvo
0
3
|
02.11.2014 16:00 | Jagodina | 0 : 3 | Jedinstvo |
02.11
19:30
ORK Bela Palanka
BSK Heba
28
38
|
02.11.2014 19:30 | ORK Bela Palanka | 28 : 38 | BSK Heba |
02.11
17:00
Vladimirovac
Proleter
29
39
|
02.11.2014 17:00 | Vladimirovac | 29 : 39 | Proleter |
02.11
14:30
Bask Soko
Obilić
25
32
|
02.11.2014 14:30 | Bask Soko | 25 : 32 | Obilić | |||||
02.11
19:30
Rekreativo
Sloga
30
24
|
02.11.2014 19:30 | Rekreativo | 30 : 24 | Sloga |
02.11
18:30
Arilje
Prva Petoletka
25
27
|
02.11.2014 18:30 | Arilje | 25 : 27 | Prva Petoletka | |||||
02.11
19:00
Šamot 65
Mladost
38
34
|
02.11.2014 19:00 | Šamot 65 | 38 : 34 | Mladost |
02.11
18:00
Potisje Pleteks
Srem Sm
26
24
|
02.11.2014 18:00 | Potisje Pleteks | 26 : 24 | Srem Sm | |||||
02.11
18:00
Crvenka II
Radnički (JT)
36
28
|
02.11.2014 18:00 | Crvenka II | 36 : 28 | Radnički (JT) | |||||
02.11
20:00
Sivac 69
Radnički 1958
26
32
|
02.11.2014 20:00 | Sivac 69 | 26 : 32 | Radnički 1958 | |||||
02.11
17:00
Jabuka
Somborelektro
34
23
|
02.11.2014 17:00 | Jabuka | 34 : 23 | Somborelektro |
02.11
19:00
Aleksinac
Železničar 2
30
24
|
02.11.2014 19:00 | Aleksinac | 30 : 24 | Železničar 2 |
02.11
19:00
Metaloplastika 2
Dorćol
37
36
|
02.11.2014 19:00 | Metaloplastika 2 | 37 : 36 | Dorćol | |||||
02.11
17:00
Umčari
Prva Iskra Barič
34
38
|
02.11.2014 17:00 | Umčari | 34 : 38 | Prva Iskra Barič | |||||
02.11
19:00
Jedinstvo 1974
Radnički
30
27
|
02.11.2014 19:00 | Jedinstvo 1974 | 30 : 27 | Radnički | |||||
02.11
17:00
Zemun 1957
Ub
29
20
|
02.11.2014 17:00 | Zemun 1957 | 29 : 20 | Ub |
02.11
19:30
Brestovac
Majdanpek
29
46
|
02.11.2014 19:30 | Brestovac | 29 : 46 | Majdanpek | |||||
02.11
19:30
Đerdap
Rembas
21
28
|
02.11.2014 19:30 | Đerdap | 21 : 28 | Rembas |
02.11
18:00
Karađorđe
Bane
25
20
|
02.11.2014 18:00 | Karađorđe | 25 : 20 | Bane |
02.11
16:00
Užice
Sjenica
25
26
|
02.11.2014 16:00 | Užice | 25 : 26 | Sjenica | |||||
02.11
19:30
Atenica
Hidroelektrana
28
27
|
02.11.2014 19:30 | Atenica | 28 : 27 | Hidroelektrana |
02.11
17:00
Mladost (V)
Unirea
42
20
|
02.11.2014 17:00 | Mladost (V) | 42 : 20 | Unirea | |||||
02.11
14:00
Crepaja
Dolovo
18
30
|
02.11.2014 14:00 | Crepaja | 18 : 30 | Dolovo | |||||
02.11
13:00
Omladinac (D)
Omladinac (I)
43
32
|
02.11.2014 13:00 | Omladinac (D) | 43 : 32 | Omladinac (I) |
02.11
16:00
Vojput 2
Sonta
30
29
|
02.11.2014 16:00 | Vojput 2 | 30 : 29 | Sonta | |||||
02.11
18:00
Dalmatinac
Graničar (G)
32
28
|
02.11.2014 18:00 | Dalmatinac | 32 : 28 | Graničar (G) | |||||
02.11
15:30
Borac
Grafičar (B)
26
33
|
02.11.2014 15:30 | Borac | 26 : 33 | Grafičar (B) | |||||
02.11
20:00
Sombor
Prigrevica
20
24
|
02.11.2014 20:00 | Sombor | 20 : 24 | Prigrevica |
02.11
15:00
Putinci
Vojka
41
16
|
02.11.2014 15:00 | Putinci | 41 : 16 | Vojka |
02.11
16:30
Partizan (I)
Crvena Zvezda 2
36
41
|
02.11.2014 16:30 | Partizan (I) | 36 : 41 | Crvena Zvezda 2 | |||||
02.11
16:00
Partizan (H)
Naftagas
23
38
|
02.11.2014 16:00 | Partizan (H) | 23 : 38 | Naftagas |
02.11
11:00
Udarnik
Gučevo
|
02.11.2014 11:00 | Udarnik | : | Gučevo |
02.11
20:00
Crvena Zvezda
PKB
25
30
|
02.11.2014 20:00 | Crvena Zvezda | 25 : 30 | PKB | |||||
02.11
18:00
Metalac
Zlatar
30
28
|
02.11.2014 18:00 | Metalac | 30 : 28 | Zlatar |
02.11
18:30
Junior 2
Požarevac
23
29
|
02.11.2014 18:30 | Junior 2 | 23 : 29 | Požarevac | |||||
02.11
17:30
ORK Beograd
ORK Loznica
40
31
|
02.11.2014 17:30 | ORK Beograd | 40 : 31 | ORK Loznica |
02.11
20:15
Sloven
Vrbas
26
26
|
02.11.2014 20:15 | Sloven | 26 : 26 | Vrbas |
02.11
20:00
Napredak 12
Prijepolje
29
27
|
02.11.2014 20:00 | Napredak 12 | 29 : 27 | Prijepolje | |||||
02.11
20:00
Prijepolje
Župa
14
21
|
02.11.2014 20:00 | Prijepolje | 14 : 21 | Župa |
02.11
15:00
Vranje
Pirot
20
34
|
02.11.2014 15:00 | Vranje | 20 : 34 | Pirot | |||||
02.11
17:30
Bor RTB
Knjaževac
31
21
|
02.11.2014 17:30 | Bor RTB | 31 : 21 | Knjaževac | |||||
02.11
13:00
Jagodina 2
Rtanj
18
18
|
02.11.2014 13:00 | Jagodina 2 | 18 : 18 | Rtanj | |||||
02.11
20:00
Topličanin
Crveni krst
26
21
|
02.11.2014 20:00 | Topličanin | 26 : 21 | Crveni krst |
02.11
17:00
Petrovac
Avala
28
27
|
02.11.2014 17:00 | Petrovac | 28 : 27 | Avala |
02.11
11:00
Miletić
Dolovo
26
26
|
02.11.2014 11:00 | Miletić | 26 : 26 | Dolovo | |||||
02.11
18:00
Mladost
Jedinstvo
16
20
|
02.11.2014 18:00 | Mladost | 16 : 20 | Jedinstvo | |||||
02.11
17:00
Tikvara
Laki
36
29
|
02.11.2014 17:00 | Tikvara | 36 : 29 | Laki |
02.11
16:00
Cepelin
Temerin 2
18
23
|
02.11.2014 16:00 | Cepelin | 18 : 23 | Temerin 2 | |||||
02.11
17:30
Klenak 09
Deronje
28
15
|
02.11.2014 17:30 | Klenak 09 | 28 : 15 | Deronje |
02.11
18:00
Vrbas
Ilidža
|
02.11.2014 18:00 | Vrbas | : | Ilidža | |||||
02.11
18:30
Zrinjski
Izviđač
23
23
|
02.11.2014 18:30 | Zrinjski | 23 : 23 | Izviđač |
02.11
19:00
Železničar
Radnički (S)
22
19
|
02.11.2014 19:00 | Železničar | 22 : 19 | Radnički (S) |
02.11
17:00
Tvrdjava
Šampion
6
5
|
02.11.2014 17:00 | Tvrdjava | 6 : 5 | Šampion | |||||
02.11
19:00
Hajduk
Deus Futsal
0
6
|
02.11.2014 19:00 | Hajduk | 0 : 6 | Deus Futsal | |||||
02.11
19:00
Kikinda
Viking
3
4
|
02.11.2014 19:00 | Kikinda | 3 : 4 | Viking |
02.11
17:00
Kareli
Bellatores
5
2
|
02.11.2014 17:00 | Kareli | 5 : 2 | Bellatores | |||||
02.11
20:30
Bajina Bašta
Kosjerić
10
2
|
02.11.2014 20:30 | Bajina Bašta | 10 : 2 | Kosjerić |
02.11
14:00
92
Orao Čaršija
6
4
|
02.11.2014 14:00 | 92 | 6 : 4 | Orao Čaršija |
02.11
18:00
Čelinac
Mostar Stari Grad
5
4
|
02.11.2014 18:00 | Čelinac | 5 : 4 | Mostar Stari Grad | |||||
02.11
18:00
Seljak
Centar
1
0
|
02.11.2014 18:00 | Seljak | 1 : 0 | Centar |
02.11
18:00
Ljubinje
Obilić
14
8
|
02.11.2014 18:00 | Ljubinje | 14 : 8 | Obilić |
02.11
BSK
Ekonomist
8
0
|
02.11.2014 | BSK | 8 : 0 | Ekonomist | |||||
02.11
Zufo
Timok 2013 2
1
6
|
02.11.2014 | Zufo | 1 : 6 | Timok 2013 2 | |||||
02.11
Gurgusovac
Banjica
0
7
|
02.11.2014 | Gurgusovac | 0 : 7 | Banjica |
02.11
18:30
Mungosi
Kalča
2
8
|
02.11.2014 18:30 | Mungosi | 2 : 8 | Kalča | |||||
02.11
18:30
Vinter sport
SAS
6
0
|
02.11.2014 18:30 | Vinter sport | 6 : 0 | SAS |
02.11
12:00
Partizan
Crvena Zvezda
36
20
|
02.11.2014 12:00 | Partizan | 36 : 20 | Crvena Zvezda |
02.11
10:30
Zmaj
Crvena zvezda
28
12
|
02.11.2014 10:30 | Zmaj | 28 : 12 | Crvena zvezda |
02.11
BRK Crvena Zvezda
Rad Mozzart
13
27
|
02.11.2014 | BRK Crvena Zvezda | 13 : 27 | Rad Mozzart |