20.10
14:00
Mladenovac
Sopot
1
1
|
20.10.2010 14:00 | Mladenovac | 1 : 1 | Sopot | |||||
20.10
14:00
Voždovac
Srem (J)
3
0
|
20.10.2010 14:00 | Voždovac | 3 : 0 | Srem (J) |
20.10
14:30
RadniÄki (R)
Milutinac
2
0
|
20.10.2010 14:30 | RadniÄki (R) | 2 : 0 | Milutinac | |||||
20.10
14:30
SremÄica
BuduÄnost
2
0
|
20.10.2010 14:30 | SremÄica | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
20.10
14:30
Slavija
ŽelezniÄar
2
2
|
20.10.2010 14:30 | Slavija | 2 : 2 | ŽelezniÄar | |||||
20.10
14:30
Lokomotiva
Borac
4
1
|
20.10.2010 14:30 | Lokomotiva | 4 : 1 | Borac | |||||
20.10
14:30
GSP Polet
Crvena zvezda (MML)
2
0
|
20.10.2010 14:30 | GSP Polet | 2 : 0 | Crvena zvezda (MML) | |||||
20.10
14:30
Posavac TiŔma
Bulbulderac
3
1
|
20.10.2010 14:30 | Posavac TiŔma | 3 : 1 | Bulbulderac | |||||
20.10
14:30
Trudbenik
Turbina
2
1
|
20.10.2010 14:30 | Trudbenik | 2 : 1 | Turbina | |||||
20.10
14:30
VinÄa
PKB
0
0
|
20.10.2010 14:30 | VinÄa | 0 : 0 | PKB | |||||
20.10
14:30
RadniÄki (NB)
IMT
2
0
|
20.10.2010 14:30 | RadniÄki (NB) | 2 : 0 | IMT |
20.10
16:30
Polet (R)
Gredetin
4
1
|
20.10.2010 16:30 | Polet (R) | 4 : 1 | Gredetin |
20.10
16:00
Mudrakovac
Rasina
0
0
|
20.10.2010 16:00 | Mudrakovac | 0 : 0 | Rasina | |||||
20.10
16:00
Vitanovac 08
Stitari
5
1
|
20.10.2010 16:00 | Vitanovac 08 | 5 : 1 | Stitari | |||||
20.10
16:00
Sebecevac
Bukovica
3
2
|
20.10.2010 16:00 | Sebecevac | 3 : 2 | Bukovica | |||||
20.10
16:00
Jablanica
Polet
3
0
|
20.10.2010 16:00 | Jablanica | 3 : 0 | Polet | |||||
20.10
16:00
Grkljane
Rasinac
2
4
|
20.10.2010 16:00 | Grkljane | 2 : 4 | Rasinac |
20.10
14:00
Spartak Jaffa
LASK
1
0
|
20.10.2010 14:00 | Spartak Jaffa | 1 : 0 | LASK |
20.10
16:00
BaÄka
AFK
3
1
|
20.10.2010 16:00 | BaÄka | 3 : 1 | AFK |
20.10
Hajduk
RadniÄki
28
33
|
20.10.2010 | Hajduk | 28 : 33 | RadniÄki | |||||
20.10
Potisje Pleteks
Apatin
24
30
|
20.10.2010 | Potisje Pleteks | 24 : 30 | Apatin | |||||
20.10
Titel Džon Dir
Ruma
37
37
|
20.10.2010 | Titel Džon Dir | 37 : 37 | Ruma | |||||
20.10
Jabuka
Sombor
38
32
|
20.10.2010 | Jabuka | 38 : 32 | Sombor | |||||
20.10
ŽelezniÄar
ŽSK
30
28
|
20.10.2010 | ŽelezniÄar | 30 : 28 | ŽSK | |||||
20.10
Metalac Asko Vidak
Banatski Karlovac
28
25
|
20.10.2010 | Metalac Asko Vidak | 28 : 25 | Banatski Karlovac | |||||
20.10
Hercegovina
Jedinstvo
30
30
|
20.10.2010 | Hercegovina | 30 : 30 | Jedinstvo |
20.10
18:00
Partizan Dunav osigiranje 2
Loznica
44
39
|
20.10.2010 18:00 | Partizan Dunav osigiranje 2 | 44 : 39 | Loznica | |||||
20.10
18:00
Junior
Primus Car DuŔan
33
42
|
20.10.2010 18:00 | Junior | 33 : 42 | Primus Car DuŔan | |||||
20.10
18:00
Ub
Novi Beograd 2
42
25
|
20.10.2010 18:00 | Ub | 42 : 25 | Novi Beograd 2 | |||||
20.10
18:00
UmÄari
ŽelezniÄar
19
27
|
20.10.2010 18:00 | UmÄari | 19 : 27 | ŽelezniÄar | |||||
20.10
18:00
ÄukariÄki
Kosmaj
12
32
|
20.10.2010 18:00 | ÄukariÄki | 12 : 32 | Kosmaj |
20.10
01:00
Vranje
Crvena Zvezda
22
27
|
20.10.2010 01:00 | Vranje | 22 : 27 | Crvena Zvezda | |||||
20.10
19:30
Kolubara
Partizan
25
31
|
20.10.2010 19:30 | Kolubara | 25 : 31 | Partizan | |||||
20.10
19:00
Metaloplastika
Smederevo
25
16
|
20.10.2010 19:00 | Metaloplastika | 25 : 16 | Smederevo |
20.10
19:00
Ekonomac
Kocka Amaters
7
1
|
20.10.2010 19:00 | Ekonomac | 7 : 1 | Kocka Amaters |