15.09
15:30
SindjeliÄ
Sopot
1
0
|
15.09.2010 15:30 | SindjeliÄ | 1 : 0 | Sopot |
15.09
16:00
Rembas
RadniÄki
1
0
|
15.09.2010 16:00 | Rembas | 1 : 0 | RadniÄki |
15.09
16:00
Borac
Milutinac
1
0
|
15.09.2010 16:00 | Borac | 1 : 0 | Milutinac | |||||
15.09
16:00
ŽelezniÄar
Crvena zvezda (MML)
3
2
|
15.09.2010 16:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | Crvena zvezda (MML) | |||||
15.09
16:00
BuduÄnost
Bulbulderac
3
1
|
15.09.2010 16:00 | BuduÄnost | 3 : 1 | Bulbulderac | |||||
15.09
16:00
RadniÄki (R)
Turbina
1
0
|
15.09.2010 16:00 | RadniÄki (R) | 1 : 0 | Turbina | |||||
15.09
16:00
SremÄica
PKB
1
1
|
15.09.2010 16:00 | SremÄica | 1 : 1 | PKB | |||||
15.09
16:00
Slavija
IMT
3
0
|
15.09.2010 16:00 | Slavija | 3 : 0 | IMT | |||||
15.09
16:00
Lokomotiva
RadniÄki (NB)
1
2
|
15.09.2010 16:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | RadniÄki (NB) | |||||
15.09
16:00
GSP Polet
VinÄa
1
1
|
15.09.2010 16:00 | GSP Polet | 1 : 1 | VinÄa | |||||
15.09
16:00
Posavac TiŔma
Trudbenik
1
3
|
15.09.2010 16:00 | Posavac TiŔma | 1 : 3 | Trudbenik |
15.09
16:00
Å umadinac (N)
Junkovac
2
0
|
15.09.2010 16:00 | Å umadinac (N) | 2 : 0 | Junkovac | |||||
15.09
16:00
Å umadija
Lokomotiva
1
3
|
15.09.2010 16:00 | Å umadija | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
15.09
16:00
Beli Orlovi
Badnjevac
0
2
|
15.09.2010 16:00 | Beli Orlovi | 0 : 2 | Badnjevac | |||||
15.09
16:00
Borac (P)
RaÄa PopoviÄ
4
1
|
15.09.2010 16:00 | Borac (P) | 4 : 1 | RaÄa PopoviÄ | |||||
15.09
16:00
KaraÄorÄe
Banja
0
2
|
15.09.2010 16:00 | KaraÄorÄe | 0 : 2 | Banja | |||||
15.09
16:00
AranÄelovac
Partizan
3
1
|
15.09.2010 16:00 | AranÄelovac | 3 : 1 | Partizan | |||||
15.09
16:00
Å umadinac (S)
Marjan
1
1
|
15.09.2010 16:00 | Å umadinac (S) | 1 : 1 | Marjan |
15.09
16:00
OFK Divci
OFK JabuÄje
3
0
|
15.09.2010 16:00 | OFK Divci | 3 : 0 | OFK JabuÄje | |||||
15.09
16:00
Mladost
Spartak
0
2
|
15.09.2010 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Spartak | |||||
15.09
16:00
Dimitrije TucoviÄ
Banjani
1
0
|
15.09.2010 16:00 | Dimitrije TucoviÄ | 1 : 0 | Banjani | |||||
15.09
16:00
Rubribreza
Sovljak
0
0
|
15.09.2010 16:00 | Rubribreza | 0 : 0 | Sovljak | |||||
15.09
16:00
KaÄer
Vrujci
0
0
|
15.09.2010 16:00 | KaÄer | 0 : 0 | Vrujci | |||||
15.09
16:00
TrliÄ
BrežÄe
2
1
|
15.09.2010 16:00 | TrliÄ | 2 : 1 | BrežÄe | |||||
15.09
16:00
Ribnikar
Brezovica
3
1
|
15.09.2010 16:00 | Ribnikar | 3 : 1 | Brezovica | |||||
15.09
16:00
Tulari
ZSK
2
0
|
15.09.2010 16:00 | Tulari | 2 : 0 | ZSK |
15.09
Mladost (O)
Borac
4
1
|
15.09.2010 | Mladost (O) | 4 : 1 | Borac | |||||
15.09
RasovaÄa
Knežica
3
1
|
15.09.2010 | RasovaÄa | 3 : 1 | Knežica | |||||
15.09
Jastrebac
Rutevac
4
2
|
15.09.2010 | Jastrebac | 4 : 2 | Rutevac | |||||
15.09
Morava
Zemljoradnik
3
0
|
15.09.2010 | Morava | 3 : 0 | Zemljoradnik | |||||
15.09
Omladinac
Toplica
2
1
|
15.09.2010 | Omladinac | 2 : 1 | Toplica | |||||
15.09
Bukovik
Mladost (B)
1
0
|
15.09.2010 | Bukovik | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
15.09
RadniÄki
Rad
8
1
|
15.09.2010 | RadniÄki | 8 : 1 | Rad | |||||
15.09
DobriÄ
NaŔa krila
2
1
|
15.09.2010 | DobriÄ | 2 : 1 | NaÅ”a krila |
15.09
17:00
Polet
Vrnjci
3
1
|
15.09.2010 17:00 | Polet | 3 : 1 | Vrnjci | |||||
15.09
17:00
Å umadija
Olimpik
2
2
|
15.09.2010 17:00 | Å umadija | 2 : 2 | Olimpik | |||||
15.09
17:00
Jedinstvo (G)
Äibukovac
0
2
|
15.09.2010 17:00 | Jedinstvo (G) | 0 : 2 | Äibukovac | |||||
15.09
17:00
Mladost
Lazac
0
3
|
15.09.2010 17:00 | Mladost | 0 : 3 | Lazac | |||||
15.09
17:00
ŽiÄa
Napredak
0
2
|
15.09.2010 17:00 | ŽiÄa | 0 : 2 | Napredak | |||||
15.09
17:00
Jedinstvo (D)
Gruža
3
1
|
15.09.2010 17:00 | Jedinstvo (D) | 3 : 1 | Gruža | |||||
15.09
17:00
Morava
Granit
1
2
|
15.09.2010 17:00 | Morava | 1 : 2 | Granit | |||||
15.09
17:00
Ribnica
Mlada krila
3
0
|
15.09.2010 17:00 | Ribnica | 3 : 0 | Mlada krila |
15.09
17:00
Omladinac (D)
Plavi Dunav
2
1
|
15.09.2010 17:00 | Omladinac (D) | 2 : 1 | Plavi Dunav | |||||
15.09
17:00
Jedinstvo SteviÄ
PanÄevo
12
0
|
15.09.2010 17:00 | Jedinstvo SteviÄ | 12 : 0 | PanÄevo | |||||
15.09
17:00
Borac (P)
Glogonj
2
1
|
15.09.2010 17:00 | Borac (P) | 2 : 1 | Glogonj | |||||
15.09
17:00
Proleter
Pobeda
5
2
|
15.09.2010 17:00 | Proleter | 5 : 2 | Pobeda | |||||
15.09
17:00
ŽelezniÄar (P)
Unirea
2
1
|
15.09.2010 17:00 | ŽelezniÄar (P) | 2 : 1 | Unirea | |||||
15.09
17:00
Mladost (V)
Dolovo
0
0
|
15.09.2010 17:00 | Mladost (V) | 0 : 0 | Dolovo | |||||
15.09
17:00
Borac (S)
Vojvodina
0
1
|
15.09.2010 17:00 | Borac (S) | 0 : 1 | Vojvodina |
15.09
16:00
Mladost
Stara ÄarÅ”ija
2
2
|
15.09.2010 16:00 | Mladost | 2 : 2 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
15.09
16:00
Gradina
Ribnik
6
0
|
15.09.2010 16:00 | Gradina | 6 : 0 | Ribnik | |||||
15.09
16:00
Morava
Tomako
2
4
|
15.09.2010 16:00 | Morava | 2 : 4 | Tomako | |||||
15.09
16:00
Stari Trstenik
JugoviÄi
3
0
|
15.09.2010 16:00 | Stari Trstenik | 3 : 0 | JugoviÄi | |||||
15.09
16:00
Vinogradar
Omladinac
2
2
|
15.09.2010 16:00 | Vinogradar | 2 : 2 | Omladinac | |||||
15.09
16:00
Beli Orlovi
Topoljak
2
0
|
15.09.2010 16:00 | Beli Orlovi | 2 : 0 | Topoljak |