02.06
16:30
RadniÄki (P)
Balkanski
2
1
|
02.06.2010 16:30 | RadniÄki (P) | 2 : 1 | Balkanski | |||||
02.06
17:00
Jedinstvo (B)
Balkanski
1
2
|
02.06.2010 17:00 | Jedinstvo (B) | 1 : 2 | Balkanski | |||||
02.06
17:00
Svrljig
Rudar Alpos
3
1
|
02.06.2010 17:00 | Svrljig | 3 : 1 | Rudar Alpos | |||||
02.06
17:00
RadniÄki (P)
RadniÄki (S)
2
0
|
02.06.2010 17:00 | RadniÄki (P) | 2 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
02.06
17:00
Radnik
Car Konstantin
3
4
|
02.06.2010 17:00 | Radnik | 3 : 4 | Car Konstantin | |||||
02.06
17:00
Timok
Župa
3
0
|
02.06.2010 17:00 | Timok | 3 : 0 | Župa | |||||
02.06
17:00
SinÄeliÄ
Kopaonik
1
0
|
02.06.2010 17:00 | SinÄeliÄ | 1 : 0 | Kopaonik | |||||
02.06
17:00
Hajduk Veljko
Jedinstvo (P)
4
1
|
02.06.2010 17:00 | Hajduk Veljko | 4 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
02.06
17:00
DuboÄica
Vlasina
2
3
|
02.06.2010 17:00 | DuboÄica | 2 : 3 | Vlasina |
02.06
17:00
Polet (LJ)
Vodojaža
1
0
|
02.06.2010 17:00 | Polet (LJ) | 1 : 0 | Vodojaža |
02.06
17:00
Napredak (K)
VelereÄ 94
3
1
|
02.06.2010 17:00 | Napredak (K) | 3 : 1 | VelereÄ 94 | |||||
02.06
17:00
Jedinstvo (K)
Rudar
0
0
|
02.06.2010 17:00 | Jedinstvo (K) | 0 : 0 | Rudar | |||||
02.06
17:00
Å umadija
DragaÄevo
0
2
|
02.06.2010 17:00 | Å umadija | 0 : 2 | DragaÄevo | |||||
02.06
17:00
Napredak (S)
Mladost (P)
2
2
|
02.06.2010 17:00 | Napredak (S) | 2 : 2 | Mladost (P) | |||||
02.06
17:00
Jedinstvo (P)
Autoprevoz
1
0
|
02.06.2010 17:00 | Jedinstvo (P) | 1 : 0 | Autoprevoz | |||||
02.06
17:00
Omladinac (Z)
Spartak
1
2
|
02.06.2010 17:00 | Omladinac (Z) | 1 : 2 | Spartak | |||||
02.06
17:00
GoruŔica
Miokovci
2
3
|
02.06.2010 17:00 | GoruŔica | 2 : 3 | Miokovci |
02.06
17:00
Lokomotiva
Banja
6
4
|
02.06.2010 17:00 | Lokomotiva | 6 : 4 | Banja | |||||
02.06
17:00
Beli Orlovi
Badnjevac
5
3
|
02.06.2010 17:00 | Beli Orlovi | 5 : 3 | Badnjevac | |||||
02.06
17:00
Borac (Lj)
Å umadinac (N)
3
0
|
02.06.2010 17:00 | Borac (Lj) | 3 : 0 | Å umadinac (N) | |||||
02.06
17:00
Å umadinac (B)
Marjan
1
0
|
02.06.2010 17:00 | Å umadinac (B) | 1 : 0 | Marjan | |||||
02.06
17:00
KaraÄorÄe (T)
KaraÄorÄe (R)
4
5
|
02.06.2010 17:00 | KaraÄorÄe (T) | 4 : 5 | KaraÄorÄe (R) | |||||
02.06
17:00
Å umadija
AranÄelovac
1
1
|
02.06.2010 17:00 | Å umadija | 1 : 1 | AranÄelovac | |||||
02.06
17:00
Junkovac
Bare
3
4
|
02.06.2010 17:00 | Junkovac | 3 : 4 | Bare | |||||
02.06
17:00
Borac (P)
Partizan (D)
2
0
|
02.06.2010 17:00 | Borac (P) | 2 : 0 | Partizan (D) |
02.06
17:00
OFK Klek
ŽAK
7
0
|
02.06.2010 17:00 | OFK Klek | 7 : 0 | ŽAK | |||||
02.06
17:00
Potisje
Mladost (L)
4
3
|
02.06.2010 17:00 | Potisje | 4 : 3 | Mladost (L) | |||||
02.06
17:00
Mladost (BD)
Begej
2
1
|
02.06.2010 17:00 | Mladost (BD) | 2 : 1 | Begej | |||||
02.06
17:00
Naftagas (E)
Borac (A)
1
0
|
02.06.2010 17:00 | Naftagas (E) | 1 : 0 | Borac (A) | |||||
02.06
17:00
Borac (Z)
Naftagas (B)
1
1
|
02.06.2010 17:00 | Borac (Z) | 1 : 1 | Naftagas (B) | |||||
02.06
17:00
Zadrugar
Vojvodina
6
0
|
02.06.2010 17:00 | Zadrugar | 6 : 0 | Vojvodina | |||||
02.06
17:00
Krajina
Delija
0
0
|
02.06.2010 17:00 | Krajina | 0 : 0 | Delija |
02.06
Morava (M)
Å umadija
3
1
|
02.06.2010 | Morava (M) | 3 : 1 | Å umadija |
02.06
17:00
Zadrugar
Napredak
2
0
|
02.06.2010 17:00 | Zadrugar | 2 : 0 | Napredak |
02.06
17:30
Olimpija
Kapedunum
2
2
|
02.06.2010 17:30 | Olimpija | 2 : 2 | Kapedunum |
02.06
16:30
Indjija
Novi Pazar
2
1
|
02.06.2010 16:30 | Indjija | 2 : 1 | Novi Pazar | |||||
02.06
16:30
Srem
Zemun
1
1
|
02.06.2010 16:30 | Srem | 1 : 1 | Zemun | |||||
02.06
16:30
ÄSK Pivara
RadniÄki (S)
0
3
|
02.06.2010 16:30 | ÄSK Pivara | 0 : 3 | RadniÄki (S) | |||||
02.06
16:30
Mladost (L)
Proleter (NS)
1
0
|
02.06.2010 16:30 | Mladost (L) | 1 : 0 | Proleter (NS) | |||||
02.06
16:30
Sloga (K)
Bežanija
3
0
|
02.06.2010 16:30 | Sloga (K) | 3 : 0 | Bežanija | |||||
02.06
16:30
Novi Sad
Sevojno Point
0
2
|
02.06.2010 16:30 | Novi Sad | 0 : 2 | Sevojno Point | |||||
02.06
16:30
Mladost (A)
Dinamo
1
2
|
02.06.2010 16:30 | Mladost (A) | 1 : 2 | Dinamo | |||||
02.06
16:30
Teleoptik
Banat
1
0
|
02.06.2010 16:30 | Teleoptik | 1 : 0 | Banat | |||||
02.06
16:30
RadniÄki (N)
Kolubara
1
1
|
02.06.2010 16:30 | RadniÄki (N) | 1 : 1 | Kolubara |
02.06
12:00
Crvena zvezda
OFK Beograd
3
2
|
02.06.2010 12:00 | Crvena zvezda | 3 : 2 | OFK Beograd | |||||
02.06
13:00
Vojvodina
BSK BorÄa
2
3
|
02.06.2010 13:00 | Vojvodina | 2 : 3 | BSK BorÄa |
02.06
14:00
Crvena zvezda
Partizan
1
1
|
02.06.2010 14:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Partizan | |||||
02.06
13:00
Vojvodina
BSK BorÄa
1
1
|
02.06.2010 13:00 | Vojvodina | 1 : 1 | BSK BorÄa |
02.06
11:00
OFK Beograd
ÄSK Pivara
2
0
|
02.06.2010 11:00 | OFK Beograd | 2 : 0 | ÄSK Pivara |