46'
46'

Odličan otpor Mačve u Humskoj, ali ipak bez bodova

31.10.2020 FK Mačva

Fudbaleri Mačve u utakmici 13.kola domaćeg šampionata savladani su od ekipe Partizana rezultatom 2:0 (0:0). Na stadionu u Humskoj, Šapčani su pružili odličan otpor, a na visini zadatka bio je i čuvar mreže crveno-crnih, Miloš Gordić. U listu strelaca za crno-bele upisali su se Natho iz penala u 47. i Marković u 71. minutu.

Dragan Aničić: „Mislim da smo danas odigrali dobru utakmicu i da je rezultat i previsok, možda je Partizan zaslužio da pobedi sa jednim golom razlike. Bilo je nekoliko situacija koje ne mogu da komentarišem dok ne pogledam snimke. U svakom slučaju, čestitam Partizanu, zasluženo su pobedili, a nama ostaje da nastavimo sa dobrom igrom, ali i da činjenicu da namučimo protivnike, počnemo i da materijalizujemo.“

Partizan: N.Stevanović (g), Miljković, S. Marković, Vujačić, Obradović (od 55. Urošević), Natho, Zdjelar, Asano, Pavlović (od 46. L. Marković), F. Stevanović (od 69. Lutovac), Holender (od 83. Šćekić).

Mačva: Gordić (g), Marković (od 90+1 Vujčić), Ivić, Obrovac, M. Mijailović, Adamović, Božić (od 90+1. O. Mijailović), Knežević, Dabić, Tripković (od 64. Ortiz), Zukanović (od 81. Mihajlović).

U narednom 14.kolu, fudbaleri Mačve dočekuju ekipu Javor-Matisa iz Ivanjice.