XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14.09.2018 20:00 Zemun Samo pravo - SK Ekonomist 4:2
2 24.09.2018 18:30 Banjica - SK Ekonomist 4:3
3 30.09.2018 18:15 SK Ekonomist - Sopot 2:5
4 07.10.2018 17:00 Ekonomac 2 - SK Ekonomist 5:3
5 14.10.2018 18:15 SK Ekonomist - Požarevac 0:5
6 19.10.2018 20:00 Pirot - SK Ekonomist 6:4
7 28.10.2018 18:15 SK Ekonomist - Kolubara 3:2
8 02.11.2018 18:00 Zufo - SK Ekonomist 7:0
10 19.11.2018 19:00 SAS - SK Ekonomist 3:2
11 25.11.2018 18:15 SK Ekonomist - Bečej 4:4
12 17.02.2019 18:15 SK Ekonomist - Zemun Samo pravo 5:7
13 23.02.2019 21:00 SK Ekonomist - Banjica 3:5
14 02.03.2019 20:30 Sopot - SK Ekonomist 2:7
15 10.03.2019 18:15 SK Ekonomist - Ekonomac 2 2:2
16 18.03.2019 19:30 Požarevac - SK Ekonomist 1:2
17 24.03.2019 16:15 SK Ekonomist - Pirot 1:0
18 01.04.2019 19:00 Kolubara - SK Ekonomist 7:5
19 07.04.2019 16:15 SK Ekonomist - Zufo 4:2
21 21.04.2019 16:15 SK Ekonomist - SAS 2:0
22 29.04.2019 18:00 Bečej - SK Ekonomist 6:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva Futsal liga Zemun Samo pravo 20 12 5 3 41
2 Baraž Zufo 20 13 0 7 39
3 Ekonomac 2 20 10 5 5 35
4 Baraž SAS 20 11 1 8 34
5 Banjica 20 10 4 6 34
6 Sopot 20 9 1 10 28
7 Play Out Bečej 20 8 4 8 28
8 Play Out Požarevac 20 6 6 8 24
9 Play Out Kolubara 20 7 1 12 22
10 Play Out SK Ekonomist 20 6 2 12 20
11 Prelazi u ligu nižeg ranga Treća Futsal liga Istok Pirot 20 2 3 15 9
Zblagoje je postavio sliku
Zblagoje je podelio utakmicu
Rodni je podelio utakmicu
Pedja14 i još 9 korisnika su tipovali utakmicu
Pedja14 i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
VAŽNO OBAVEŠTENJE ZA KLUBOVE SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" U CILJU OBUKE FUDBALSKIH KLUBOVA SRPSKE LIGE - GRUPA "BEOGRAD" ZA RAD U PROGRAMU ZA TAKMIČENJE ’’COMET’’, FUDBALSKI SAVEZ SRBIJE ORGANIZUJE OBUKU U PRES SALI FUDBALSKOG SAVEZA BEOGRADA PO SLEDEĆEM RASPOREDU: PETAK – 21.06.2019. GODINE U 12:00 ČASOVA LOKOMOTIVA JEDINSTVO I M T OFK BEOGRAD RADNIČKI (Novi Beograd) ZVEZDARA TELEOPTIK BRODARAC SUBOTA – 22.06.2019. GODINE U 10:00 ČASOVA TEK SLOGA OFK MLADENOVAC RADNIČKI (Obrenovac) KOLUBARA B S K (Borča) CRVENA ZVEZDA (Mali Mokri Lug) STEPOJEVAC-VAGA ili SREMČICA GSP POLET DORĆOL OBAVEZNO JE PRISUSTVO PREDSTAVNIKA KLUBA (A POŽELJNO I DVA) KOJI ĆE SA SOBOM PONETI LAP TOP ILI TABLET. PREDSTAVNIK KLUBA KOJI ĆE PRISUSTVOVATI OBUCI ISPRED KLUBA I BITI ZADUŽEN ZA RAD U PROGRAMU ’’COMET’’ U OBAVEZI JE DA PRIJAVI IME I PREZIME KAO I SVOJU AKTIVNU E-MAIL ADRESU NEKOLIKO DANA PRE OBUKE NA TELEFON 066/8387-008 (Brankica Klemenjak). VAŽNA NAPOMENA: PRISUSTVO OBUCI JE OBAVEZNO I OD IZUZETNOG ZNAČAJA, JER ĆE SE TAKMIČENJE U SRPSKOJ LIGI GRUPA BEOGRAD U NOVOJ TAKMIČARSKOJ SEZONI 2019/2020 OBAVLJATI ISKLJUČIVO KROZ SISTEM ’’COMET’’.