XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Radnički 1905 - Panonija IM Topola 2:0
2 25.08.2018 17:00 Panonija IM Topola - Proleter (RS) 2:3
3 01.09.2018 16:30 Obilić - Panonija IM Topola 3:0
4 08.09.2018 16:30 Panonija IM Topola - Preporod 1:3
5 16.09.2018 16:00 Vinogradar - Panonija IM Topola 6:0
6 22.09.2018 16:00 Panonija IM Topola - Đurđin 2:1
7 29.09.2018 15:30 Njegoš - Panonija IM Topola 5:2
8 06.10.2018 15:30 Panonija IM Topola - Jadran 0:7
9 13.10.2018 15:00 Panonija IM Topola - Vojvodina 1:6
10 20.10.2018 15:00 Sloga - Panonija IM Topola 2:0
11 27.10.2018 14:30 Panonija IM Topola - Proleter (Nj) 4:1
12 03.11.2018 13:30 Panonija IM Topola - Senta 0:1
13 10.11.2018 13:00 Panonija IM Topola - Sutjeska 1:0
14 17.11.2018 13:00 Napredak - Panonija IM Topola 0:0
15 24.11.2018 13:00 Panonija IM Topola - Iskra 1:2
16 09.03.2019 15:00 Panonija IM Topola - Radnički 1905 0:0
17 16.03.2019 15:30 Proleter (RS) - Panonija IM Topola 7:0
18 23.03.2019 15:30 Panonija IM Topola - Obilić 2:0
19 31.03.2019 16:30 Preporod - Panonija IM Topola 0:1
20 06.04.2019 16:30 Panonija IM Topola - Vinogradar 0:0
21 14.04.2019 16:30 Đurđin - Panonija IM Topola 2:2
22 20.04.2019 17:00 Panonija IM Topola - Njegoš 1:0
23 28.04.2019 17:00 Jadran - Panonija IM Topola 6:1
24 05.05.2019 17:00 Vojvodina - Panonija IM Topola 7:0
25 11.05.2019 17:00 Panonija IM Topola - Sloga 4:0
26 15.05.2019 17:00 Proleter (Nj) - Panonija IM Topola 6:1
27 19.05.2019 17:00 Senta - Panonija IM Topola 5:2
28 26.05.2019 17:00 Sutjeska - Panonija IM Topola 1:1
29 02.06.2019 17:00 Panonija IM Topola - Napredak 3:2
30 08.06.2019 17:00 Iskra - Panonija IM Topola 7:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Vojvodina 30 23 5 2 74
2 Iskra 30 22 4 4 70
3 Proleter (RS) 30 19 3 8 60
4 Radnički 1905 30 17 4 9 55
5 Njegoš 30 14 4 12 46
6 Jadran 30 12 6 12 42
7 Prelazi u ligu nižeg ranga Gradska liga Subotica Vinogradar 30 11 6 13 39
8 Senta 30 11 4 15 37
9 Obilić 30 11 4 15 37
10 Proleter (Nj) 30 10 6 14 36
11 Đurđin 30 10 6 14 36
12 Sutjeska 30 11 3 16 36
13 Napredak 30 9 7 14 34
14 Preporod 30 9 2 19 29
15 Panonija IM Topola 30 8 5 17 29
16 Sloga 30 7 3 20 24