26.05
16:30
ŽelezniÄar
Hajduk 1912
0
0
|
26.05.2019 16:30 | ŽelezniÄar | 0 : 0 | Hajduk 1912 | |||||
26.05
10:00
Kabel
BaÄka 1901
0
1
|
26.05.2019 10:00 | Kabel | 0 : 1 | BaÄka 1901 | |||||
26.05
16:30
Borac
Dunav
0
2
|
26.05.2019 16:30 | Borac | 0 : 2 | Dunav |
26.05
17:00
Provo
FAP
4
1
|
26.05.2019 17:00 | Provo | 4 : 1 | FAP |
26.05
17:00
Radan
Dunav
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Radan | 2 : 0 | Dunav | |||||
26.05
11:00
Car Konstantin
BuduÄnost
0
1
|
26.05.2019 11:00 | Car Konstantin | 0 : 1 | BuduÄnost | |||||
26.05
17:00
Zaplanjac
Jedinstvo (P)
1
2
|
26.05.2019 17:00 | Zaplanjac | 1 : 2 | Jedinstvo (P) |
26.05
17:00
Jedinstvo
Lokomotiva
3
2
|
26.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Lokomotiva |
26.05
16:30
Vojvodina 1928
RadniÄki (S)
2
2
|
26.05.2019 16:30 | Vojvodina 1928 | 2 : 2 | RadniÄki (S) | |||||
26.05
16:30
Mladost (O)
BAK
4
0
|
26.05.2019 16:30 | Mladost (O) | 4 : 0 | BAK |
26.05
16:30
Hajduk (D)
Sremac Vojka
2
1
|
26.05.2019 16:30 | Hajduk (D) | 2 : 1 | Sremac Vojka | |||||
26.05
16:30
LSK LaÄarak
1. Maj Ruma
0
1
|
26.05.2019 16:30 | LSK LaÄarak | 0 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
26.05
16:30
Podunavac
Jedinstvo (SP)
3
3
|
26.05.2019 16:30 | Podunavac | 3 : 3 | Jedinstvo (SP) | |||||
26.05
16:30
Borac (Å )
Tatra
4
1
|
26.05.2019 16:30 | Borac (Å ) | 4 : 1 | Tatra | |||||
26.05
16:30
JugoviÄ
Hajduk (Ä)
4
1
|
26.05.2019 16:30 | JugoviÄ | 4 : 1 | Hajduk (Ä) |
26.05
16:30
Mladost (T)
Polet (K)
2
0
|
26.05.2019 16:30 | Mladost (T) | 2 : 0 | Polet (K) | |||||
26.05
16:30
Mladost (BP)
BuduÄnost
1
0
|
26.05.2019 16:30 | Mladost (BP) | 1 : 0 | BuduÄnost | |||||
26.05
16:30
BajŔa
BSK
8
0
|
26.05.2019 16:30 | BajŔa | 8 : 0 | BSK | |||||
26.05
16:30
BaÄka
RadniÄki (S)
4
0
|
26.05.2019 16:30 | BaÄka | 4 : 0 | RadniÄki (S) | |||||
26.05
16:30
Tavankut
Tekstilac
3
0
|
26.05.2019 16:30 | Tavankut | 3 : 0 | Tekstilac |
26.05
14:00
SuŔica
Å umadija 1903
4
2
|
26.05.2019 14:00 | SuŔica | 4 : 2 | Šumadija 1903 | |||||
26.05
17:00
Vodojaža
Apolon 2018
0
1
|
26.05.2019 17:00 | Vodojaža | 0 : 1 | Apolon 2018 | |||||
26.05
17:00
Polet
Å umadija (T)
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Polet | 2 : 0 | Å umadija (T) | |||||
26.05
17:00
Real
KaraÄorÄe
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Real | 2 : 1 | KaraÄorÄe |
26.05
17:00
OFK Napredak
Rudar
0
1
|
26.05.2019 17:00 | OFK Napredak | 0 : 1 | Rudar | |||||
26.05
17:00
RSK
KaraÄorÄe
2
3
|
26.05.2019 17:00 | RSK | 2 : 3 | KaraÄorÄe | |||||
26.05
17:00
Borac 1932
Morava
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Borac 1932 | 2 : 0 | Morava | |||||
26.05
17:00
Partizan 1945
OFK AranÄelovac 1979
4
3
|
26.05.2019 17:00 | Partizan 1945 | 4 : 3 | OFK AranÄelovac 1979 | |||||
26.05
17:00
Udarnik
VGSK
1
2
|
26.05.2019 17:00 | Udarnik | 1 : 2 | VGSK | |||||
26.05
17:00
Zvižd
Mladi borac
6
1
|
26.05.2019 17:00 | Zvižd | 6 : 1 | Mladi borac | |||||
26.05
17:00
Homoljac
Petar Dobrnjac
2
4
|
26.05.2019 17:00 | Homoljac | 2 : 4 | Petar Dobrnjac |
26.05
17:00
ŽelezniÄar
RadniÄki Å abaÄki
3
2
|
26.05.2019 17:00 | ŽelezniÄar | 3 : 2 | RadniÄki Å abaÄki | |||||
26.05
17:00
Spartak 1924
MaÄva 2005
1
2
|
26.05.2019 17:00 | Spartak 1924 | 1 : 2 | MaÄva 2005 | |||||
26.05
17:00
Brezovica
Radjevac
1
3
|
26.05.2019 17:00 | Brezovica | 1 : 3 | Radjevac | |||||
26.05
17:00
OFK OseÄina
RadniÄki Stobeks
0
2
|
26.05.2019 17:00 | OFK OseÄina | 0 : 2 | RadniÄki Stobeks | |||||
26.05
17:00
Vrelo Sport
Borac
1
0
|
26.05.2019 17:00 | Vrelo Sport | 1 : 0 | Borac |
26.05
17:00
Sloboda
Polet (T)
0
2
|
26.05.2019 17:00 | Sloboda | 0 : 2 | Polet (T) | |||||
26.05
17:00
Orlovac
Sevojno
0
1
|
26.05.2019 17:00 | Orlovac | 0 : 1 | Sevojno | |||||
26.05
17:00
Sloga (S)
Prijevor
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Sloga (S) | 2 : 0 | Prijevor | |||||
26.05
17:00
Zlatar
Polimlje
4
2
|
26.05.2019 17:00 | Zlatar | 4 : 2 | Polimlje | |||||
26.05
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (BB)
2
1
|
26.05.2019 11:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 1 | Sloga (BB) |
26.05
17:30
Jedinstvo (GS)
Jablanica
2
3
|
26.05.2019 17:30 | Jedinstvo (GS) | 2 : 3 | Jablanica | |||||
26.05
17:30
Vlasina
Vranjska Banja
5
2
|
26.05.2019 17:30 | Vlasina | 5 : 2 | Vranjska Banja | |||||
26.05
11:00
Jedinstvo (P)
Mladost (M)
4
1
|
26.05.2019 11:00 | Jedinstvo (P) | 4 : 1 | Mladost (M) |
26.05
17:30
Morava 1918
BoŔnjane
3
4
|
26.05.2019 17:30 | Morava 1918 | 3 : 4 | BoŔnjane | |||||
26.05
17:30
Dragocvet
Jastrebac (B)
0
2
|
26.05.2019 17:30 | Dragocvet | 0 : 2 | Jastrebac (B) | |||||
26.05
17:30
Župa
Juhor
3
1
|
26.05.2019 17:30 | Župa | 3 : 1 | Juhor | |||||
26.05
17:30
Rembas
ŽitoraÄa
3
1
|
26.05.2019 17:30 | Rembas | 3 : 1 | ŽitoraÄa | |||||
26.05
17:30
OFK Lugomir
Napredak (D)
2
0
|
26.05.2019 17:30 | OFK Lugomir | 2 : 0 | Napredak (D) | |||||
26.05
17:30
LevaÄ
Jedinstvo (M)
3
2
|
26.05.2019 17:30 | LevaÄ | 3 : 2 | Jedinstvo (M) |
26.05
17:30
Majdanpek
Orljane
3
2
|
26.05.2019 17:30 | Majdanpek | 3 : 2 | Orljane | |||||
26.05
17:30
Kablovi
BSK
3
1
|
26.05.2019 17:30 | Kablovi | 3 : 1 | BSK | |||||
26.05
17:30
OFK Slatina
Hajduk Veljko
5
3
|
26.05.2019 17:30 | OFK Slatina | 5 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
26.05
17:30
Bukovik
Brodoremont
1
0
|
26.05.2019 17:30 | Bukovik | 1 : 0 | Brodoremont | |||||
26.05
17:30
Timok 1919
Rudar Alpos
2
1
|
26.05.2019 17:30 | Timok 1919 | 2 : 1 | Rudar Alpos | |||||
26.05
17:30
Moravica
Svrljig
2
5
|
26.05.2019 17:30 | Moravica | 2 : 5 | Svrljig | |||||
26.05
17:30
MaloŔiŔte
NaŔa krila 1936
5
1
|
26.05.2019 17:30 | MaloŔiŔte | 5 : 1 | NaŔa krila 1936 |
26.05
10:00
Torlak
Komgrap
4
1
|
26.05.2019 10:00 | Torlak | 4 : 1 | Komgrap | |||||
26.05
11:00
Hajduk
SremÄica
2
4
|
26.05.2019 11:00 | Hajduk | 2 : 4 | SremÄica | |||||
26.05
17:00
LeŔtane
BuduÄnost
2
2
|
26.05.2019 17:00 | LeÅ”tane | 2 : 2 | BuduÄnost | |||||
26.05
17:00
BSK Batajnica
Napredak
4
0
|
26.05.2019 17:00 | BSK Batajnica | 4 : 0 | Napredak |
26.05
17:00
Lehel
Vojvodina
0
3
|
26.05.2019 17:00 | Lehel | 0 : 3 | Vojvodina | |||||
26.05
17:00
Omladinac FAM
Rusanda
4
2
|
26.05.2019 17:00 | Omladinac FAM | 4 : 2 | Rusanda | |||||
26.05
17:00
Naftagas
Delija
10
2
|
26.05.2019 17:00 | Naftagas | 10 : 2 | Delija | |||||
26.05
17:00
RadniÄki 1911
Proleter 2006
7
0
|
26.05.2019 17:00 | RadniÄki 1911 | 7 : 0 | Proleter 2006 | |||||
26.05
17:00
Borac
2. Oktobar
5
3
|
26.05.2019 17:00 | Borac | 5 : 3 | 2. Oktobar | |||||
26.05
17:00
Crvena Zvezda (RS)
Crvena zvezda (VS)
0
2
|
26.05.2019 17:00 | Crvena Zvezda (RS) | 0 : 2 | Crvena zvezda (VS) |
26.05
17:30
Borac 46
Hercegovac
2
4
|
26.05.2019 17:30 | Borac 46 | 2 : 4 | Hercegovac | |||||
26.05
17:30
Slavija
Stari Grad
1
2
|
26.05.2019 17:30 | Slavija | 1 : 2 | Stari Grad | |||||
26.05
17:30
TvrÄava
OFK Odžaci
3
1
|
26.05.2019 17:30 | TvrÄava | 3 : 1 | OFK Odžaci | |||||
26.05
17:30
BuduÄnost (P)
ŽAK
2
2
|
26.05.2019 17:30 | BuduÄnost (P) | 2 : 2 | ŽAK | |||||
26.05
17:30
Lipar
Kula
3
1
|
26.05.2019 17:30 | Lipar | 3 : 1 | Kula | |||||
26.05
17:30
RadniÄki 1918
Polet (S)
4
2
|
26.05.2019 17:30 | RadniÄki 1918 | 4 : 2 | Polet (S) | |||||
26.05
17:30
Krila Krajine
Kulpin
6
1
|
26.05.2019 17:30 | Krila Krajine | 6 : 1 | Kulpin | |||||
26.05
17:30
Rusin
Vojvodina (T)
2
2
|
26.05.2019 17:30 | Rusin | 2 : 2 | Vojvodina (T) |
26.05
17:00
Borac (M)
Partizan
3
2
|
26.05.2019 17:00 | Borac (M) | 3 : 2 | Partizan | |||||
26.05
17:00
Donji Petrovci
ŽelezniÄar
4
1
|
26.05.2019 17:00 | Donji Petrovci | 4 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
26.05
17:00
GraniÄar 1924
Rudar
0
8
|
26.05.2019 17:00 | GraniÄar 1924 | 0 : 8 | Rudar | |||||
26.05
17:00
PSK Putinci
Kupinovo
8
0
|
26.05.2019 17:00 | PSK Putinci | 8 : 0 | Kupinovo | |||||
26.05
17:00
Sloboda (DT)
Polet (NK)
6
1
|
26.05.2019 17:00 | Sloboda (DT) | 6 : 1 | Polet (NK) | |||||
26.05
17:00
Ljukovo
BuduÄnost
4
1
|
26.05.2019 17:00 | Ljukovo | 4 : 1 | BuduÄnost | |||||
26.05
17:00
Napredak
Borac (K)
5
1
|
26.05.2019 17:00 | Napredak | 5 : 1 | Borac (K) |
26.05
17:00
Borac
Lokomotiva
1
1
|
26.05.2019 17:00 | Borac | 1 : 1 | Lokomotiva | |||||
26.05
17:00
Trnava
Banja
5
2
|
26.05.2019 17:00 | Trnava | 5 : 2 | Banja | |||||
26.05
17:00
VinÄa
Omladinac
2
2
|
26.05.2019 17:00 | VinÄa | 2 : 2 | Omladinac | |||||
26.05
17:00
Plaskovac
Junkovac
4
1
|
26.05.2019 17:00 | Plaskovac | 4 : 1 | Junkovac | |||||
26.05
17:00
Prvi srpski ustanak
Mladost MG
3
3
|
26.05.2019 17:00 | Prvi srpski ustanak | 3 : 3 | Mladost MG | |||||
26.05
17:00
ŽSK
Mladi rudar 1954
3
0
|
26.05.2019 17:00 | ŽSK | 3 : 0 | Mladi rudar 1954 |
26.05
17:30
OFK Sirig
TSK
0
1
|
26.05.2019 17:30 | OFK Sirig | 0 : 1 | TSK | |||||
26.05
17:30
Jedinstvo
FruŔkogorac
4
0
|
26.05.2019 17:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | FruŔkogorac | |||||
26.05
17:30
BaÄka
Petrovaradin
2
4
|
26.05.2019 17:30 | BaÄka | 2 : 4 | Petrovaradin |
26.05
17:00
Jadran
ObiliÄ
3
4
|
26.05.2019 17:00 | Jadran | 3 : 4 | ObiliÄ | |||||
26.05
17:00
Iskra
ÄurÄin
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Iskra | 2 : 0 | ÄurÄin | |||||
26.05
17:00
Sutjeska
Panonija IM Topola
1
1
|
26.05.2019 17:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Panonija IM Topola | |||||
26.05
17:00
Senta
Vojvodina
0
5
|
26.05.2019 17:00 | Senta | 0 : 5 | Vojvodina |
26.05
17:30
KuŔiljevo
Mladost (K)
8
1
|
26.05.2019 17:30 | KuŔiljevo | 8 : 1 | Mladost (K) | |||||
26.05
17:30
Napredak
Mladost (D)
0
2
|
26.05.2019 17:30 | Napredak | 0 : 2 | Mladost (D) | |||||
26.05
10:00
Omladinac
Juhor
0
1
|
26.05.2019 10:00 | Omladinac | 0 : 1 | Juhor | |||||
26.05
17:30
OFK Batinac
Partizan
3
0
|
26.05.2019 17:30 | OFK Batinac | 3 : 0 | Partizan | |||||
26.05
17:30
Resavac
OFK Bratstvo
1
3
|
26.05.2019 17:30 | Resavac | 1 : 3 | OFK Bratstvo | |||||
26.05
17:30
Mladost (S)
Bratstvo
1
3
|
26.05.2019 17:30 | Mladost (S) | 1 : 3 | Bratstvo |
26.05
17:00
Srem
Borac (P)
4
2
|
26.05.2019 17:00 | Srem | 4 : 2 | Borac (P) | |||||
26.05
17:00
PoŔtar Zvezdara
Balkan Mirijevo
4
0
|
26.05.2019 17:00 | PoŔtar Zvezdara | 4 : 0 | Balkan Mirijevo | |||||
26.05
17:00
PKB Kovilovo
Borac (O)
2
1
|
26.05.2019 17:00 | PKB Kovilovo | 2 : 1 | Borac (O) | |||||
26.05
17:00
Atakante
Institut
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Atakante | 2 : 1 | Institut | |||||
26.05
17:00
SinÄeliÄ
Crvenka
6
3
|
26.05.2019 17:00 | SinÄeliÄ | 6 : 3 | Crvenka | |||||
26.05
17:00
Å umadinac
Rakovica
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Å umadinac | 2 : 0 | Rakovica |
26.05
17:00
Strelac
RuŔanj
5
1
|
26.05.2019 17:00 | Strelac | 5 : 1 | RuŔanj | |||||
26.05
17:00
Omladinac
Duboko
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Omladinac | 2 : 0 | Duboko | |||||
26.05
17:00
LisoviÄ
Zabrežje
3
0
|
26.05.2019 17:00 | LisoviÄ | 3 : 0 | Zabrežje | |||||
26.05
17:00
Mladost (B)
Borac
1
1
|
26.05.2019 17:00 | Mladost (B) | 1 : 1 | Borac | |||||
26.05
10:00
RadniÄki
BuduÄnost
2
3
|
26.05.2019 10:00 | RadniÄki | 2 : 3 | BuduÄnost | |||||
26.05
17:00
Mladost (C)
Zvezda
0
0
|
26.05.2019 17:00 | Mladost (C) | 0 : 0 | Zvezda |
26.05
17:00
Kosmaj
Pudarci
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Kosmaj | 2 : 1 | Pudarci | |||||
26.05
10:00
Dunavac
Selo Mladenovac
5
4
|
26.05.2019 10:00 | Dunavac | 5 : 4 | Selo Mladenovac | |||||
26.05
17:00
Å umadija
BoleÄ
6
1
|
26.05.2019 17:00 | Å umadija | 6 : 1 | BoleÄ | |||||
26.05
17:00
VrÄin
Kosmajac
7
0
|
26.05.2019 17:00 | VrÄin | 7 : 0 | Kosmajac | |||||
26.05
11:00
RopoÄevo
KovaÄevac
3
2
|
26.05.2019 11:00 | RopoÄevo | 3 : 2 | KovaÄevac | |||||
26.05
12:30
VinÄa
Velika Krsna
5
1
|
26.05.2019 12:30 | VinÄa | 5 : 1 | Velika Krsna |
26.05
17:00
Rudar
Backovac Junajted
0
1
|
26.05.2019 17:00 | Rudar | 0 : 1 | Backovac Junajted | |||||
26.05
17:00
Mladost
Lunjevica
1
3
|
26.05.2019 17:00 | Mladost | 1 : 3 | Lunjevica | |||||
26.05
17:00
Spartak
OvÄar
3
0
|
26.05.2019 17:00 | Spartak | 3 : 0 | OvÄar | |||||
26.05
11:00
Rakova
Slatina
4
7
|
26.05.2019 11:00 | Rakova | 4 : 7 | Slatina | |||||
26.05
17:00
Zadrugar
Jedinstvo (K)
5
3
|
26.05.2019 17:00 | Zadrugar | 5 : 3 | Jedinstvo (K) | |||||
26.05
17:00
Jedinstvo (P)
Jedinstvo (GG)
0
2
|
26.05.2019 17:00 | Jedinstvo (P) | 0 : 2 | Jedinstvo (GG) | |||||
26.05
17:00
Ozrem
Omladinac
0
0
|
26.05.2019 17:00 | Ozrem | 0 : 0 | Omladinac | |||||
26.05
17:00
Napredak
Parmenac
3
2
|
26.05.2019 17:00 | Napredak | 3 : 2 | Parmenac |
26.05
17:30
Radnik
Napredak
2
1
|
26.05.2019 17:30 | Radnik | 2 : 1 | Napredak | |||||
26.05
11:00
PopoviÄi Vrnjci
Gruža
5
3
|
26.05.2019 11:00 | PopoviÄi Vrnjci | 5 : 3 | Gruža | |||||
26.05
17:30
Granit
Kraljevo Hajduk
3
4
|
26.05.2019 17:30 | Granit | 3 : 4 | Kraljevo Hajduk | |||||
26.05
17:30
Ribnica
Rudar
2
1
|
26.05.2019 17:30 | Ribnica | 2 : 1 | Rudar | |||||
26.05
17:30
Stubal
Mataruge
1
3
|
26.05.2019 17:30 | Stubal | 1 : 3 | Mataruge | |||||
26.05
11:00
Proleter
BuduÄnost
3
1
|
26.05.2019 11:00 | Proleter | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
26.05
17:30
Ibar
OFK Ras
2
1
|
26.05.2019 17:30 | Ibar | 2 : 1 | OFK Ras |
26.05
17:30
Sloga (Ä)
Poljoprivrednik
3
1
|
26.05.2019 17:30 | Sloga (Ä) | 3 : 1 | Poljoprivrednik | |||||
26.05
17:30
Mladost (DK)
Å anac
2
1
|
26.05.2019 17:30 | Mladost (DK) | 2 : 1 | Å anac | |||||
26.05
17:30
MaÄkovac
Ribnik
1
0
|
26.05.2019 17:30 | MaÄkovac | 1 : 0 | Ribnik | |||||
26.05
17:30
MeŔevo
Donji Kopaonik
10
0
|
26.05.2019 17:30 | MeŔevo | 10 : 0 | Donji Kopaonik | |||||
26.05
17:30
FUD
Vinogradar
0
2
|
26.05.2019 17:30 | FUD | 0 : 2 | Vinogradar |
26.05
17:30
Podrinje
Sloga (BO)
0
1
|
26.05.2019 17:30 | Podrinje | 0 : 1 | Sloga (BO) | |||||
26.05
17:30
Mladost (PR)
Cer
2
0
|
26.05.2019 17:30 | Mladost (PR) | 2 : 0 | Cer | |||||
26.05
17:30
DuŔan Silni
Hajduk Stanko
1
1
|
26.05.2019 17:30 | DuŔan Silni | 1 : 1 | Hajduk Stanko | |||||
26.05
17:30
DuŔko
KaraÄorÄe
4
2
|
26.05.2019 17:30 | DuÅ”ko | 4 : 2 | KaraÄorÄe | |||||
26.05
17:30
Mladost (DD)
Jedinstvo (Å T)
4
2
|
26.05.2019 17:30 | Mladost (DD) | 4 : 2 | Jedinstvo (Å T) |
26.05
17:30
Crvena zvezda
Jedinstvo (V)
3
1
|
26.05.2019 17:30 | Crvena zvezda | 3 : 1 | Jedinstvo (V) | |||||
26.05
17:30
Vojvodina (S)
Polet
6
1
|
26.05.2019 17:30 | Vojvodina (S) | 6 : 1 | Polet | |||||
26.05
17:30
Dolina
Sloga (BNS)
2
0
|
26.05.2019 17:30 | Dolina | 2 : 0 | Sloga (BNS) | |||||
26.05
17:30
Vulturul
Spartak 1911
3
2
|
26.05.2019 17:30 | Vulturul | 3 : 2 | Spartak 1911 | |||||
26.05
17:30
Strela
Partizan (G)
2
1
|
26.05.2019 17:30 | Strela | 2 : 1 | Partizan (G) | |||||
26.05
17:30
RadniÄki (B)
Borac (St)
1
3
|
26.05.2019 17:30 | RadniÄki (B) | 1 : 3 | Borac (St) | |||||
26.05
17:30
Partizan (U)
Jugoslavija
1
2
|
26.05.2019 17:30 | Partizan (U) | 1 : 2 | Jugoslavija |
26.05
17:00
BuduÄnost
Rudar (K)
4
3
|
26.05.2019 17:00 | BuduÄnost | 4 : 3 | Rudar (K) | |||||
26.05
17:00
ŽelezniÄar
Omladinac (Å )
1
1
|
26.05.2019 17:00 | ŽelezniÄar | 1 : 1 | Omladinac (Å ) | |||||
26.05
17:00
ObiliÄ
Mlava (ML)
4
2
|
26.05.2019 17:00 | ObiliÄ | 4 : 2 | Mlava (ML) |
26.05
17:00
Padina
Sloga
2
2
|
26.05.2019 17:00 | Padina | 2 : 2 | Sloga | |||||
26.05
17:00
Moravac
RadniÄki 1947
2
2
|
26.05.2019 17:00 | Moravac | 2 : 2 | RadniÄki 1947 | |||||
26.05
17:00
Elid
Doljevac
4
1
|
26.05.2019 17:00 | Elid | 4 : 1 | Doljevac | |||||
26.05
17:00
Zemljoradnik
Morava (Ž)
1
0
|
26.05.2019 17:00 | Zemljoradnik | 1 : 0 | Morava (Ž) | |||||
26.05
17:00
Mladost (B)
RadniÄki 1924
0
3
|
26.05.2019 17:00 | Mladost (B) | 0 : 3 | RadniÄki 1924 | |||||
26.05
17:00
Napredak 2012
RasovaÄa
2
4
|
26.05.2019 17:00 | Napredak 2012 | 2 : 4 | RasovaÄa | |||||
26.05
17:00
Palilula
Naisus 1977
3
2
|
26.05.2019 17:00 | Palilula | 3 : 2 | Naisus 1977 |
26.05
Podunavac
Polet
2
1
|
26.05.2019 | Podunavac | 2 : 1 | Polet | |||||
26.05
Proleter 1947
Sloboda
1
4
|
26.05.2019 | Proleter 1947 | 1 : 4 | Sloboda | |||||
26.05
Sloga (L)
Cerovac
3
1
|
26.05.2019 | Sloga (L) | 3 : 1 | Cerovac | |||||
26.05
ŽelezniÄar Kusadak
SASK
3
0
|
26.05.2019 | ŽelezniÄar Kusadak | 3 : 0 | SASK | |||||
26.05
Pobeda
Sloga (M)
5
1
|
26.05.2019 | Pobeda | 5 : 1 | Sloga (M) |
26.05
17:30
Nemetali
PoreÄ
1
1
|
26.05.2019 17:30 | Nemetali | 1 : 1 | PoreÄ | |||||
26.05
11:00
Sloga
RadniÄki (K)
6
0
|
26.05.2019 11:00 | Sloga | 6 : 0 | RadniÄki (K) |
26.05
17:00
ZSK
Rubribreza
2
2
|
26.05.2019 17:00 | ZSK | 2 : 2 | Rubribreza | |||||
26.05
17:00
Ribnikar
Kolubara 2
3
2
|
26.05.2019 17:00 | Ribnikar | 3 : 2 | Kolubara 2 | |||||
26.05
15:00
Mladost
Tulari
4
0
|
26.05.2019 15:00 | Mladost | 4 : 0 | Tulari | |||||
26.05
17:00
TrliÄ
OFK BrÄanac
5
1
|
26.05.2019 17:00 | TrliÄ | 5 : 1 | OFK BrÄanac | |||||
26.05
17:00
Iskra
Sovljak
2
3
|
26.05.2019 17:00 | Iskra | 2 : 3 | Sovljak |
26.05
17:00
Å umadinac (KG)
KoriÄani
4
3
|
26.05.2019 17:00 | Å umadinac (KG) | 4 : 3 | KoriÄani | |||||
26.05
17:00
Sloga (D)
Jadran
4
0
|
26.05.2019 17:00 | Sloga (D) | 4 : 0 | Jadran | |||||
26.05
17:00
Jedinstvo
Borac (D)
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Borac (D) | |||||
26.05
17:00
Kutlovo
Sloboda
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Kutlovo | 2 : 1 | Sloboda | |||||
26.05
17:00
Å umadija 1934
BuduÄnost
2
4
|
26.05.2019 17:00 | Å umadija 1934 | 2 : 4 | BuduÄnost | |||||
26.05
17:00
OFK Bagremar
Srbija
1
3
|
26.05.2019 17:00 | OFK Bagremar | 1 : 3 | Srbija | |||||
26.05
17:00
Mladost (P)
Erdoglija 1931
2
3
|
26.05.2019 17:00 | Mladost (P) | 2 : 3 | Erdoglija 1931 |
26.05
17:00
Jedinstvo
ViŔesava
3
3
|
26.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 3 : 3 | ViŔesava | |||||
26.05
17:00
SeÄica
Polet
1
2
|
26.05.2019 17:00 | SeÄica | 1 : 2 | Polet | |||||
26.05
17:00
Ježevica
Omladinac
0
3
|
26.05.2019 17:00 | Ježevica | 0 : 3 | Omladinac | |||||
26.05
17:00
Prvi partizan
Lazarica
3
1
|
26.05.2019 17:00 | Prvi partizan | 3 : 1 | Lazarica | |||||
26.05
17:00
LauÅ”
Savinac
2
3
|
26.05.2019 17:00 | LauÅ” | 2 : 3 | Savinac |
26.05
17:30
Jedinstvo (G)
BobiŔte
2
1
|
26.05.2019 17:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 1 | BobiŔte | |||||
26.05
17:30
Umac
Äekmin
4
1
|
26.05.2019 17:30 | Umac | 4 : 1 | Äekmin | |||||
26.05
17:30
Kumarevo 65
Progres
1
1
|
26.05.2019 17:30 | Kumarevo 65 | 1 : 1 | Progres | |||||
26.05
17:30
OFK Morava
OFK Brza
1
0
|
26.05.2019 17:30 | OFK Morava | 1 : 0 | OFK Brza | |||||
26.05
17:30
Polet
Mladost 1959
3
5
|
26.05.2019 17:30 | Polet | 3 : 5 | Mladost 1959 | |||||
26.05
17:30
VuÄje
ZloÄudovo
0
0
|
26.05.2019 17:30 | VuÄje | 0 : 0 | ZloÄudovo | |||||
26.05
17:30
Å umadija
Mladi borac
5
1
|
26.05.2019 17:30 | Å umadija | 5 : 1 | Mladi borac | |||||
26.05
17:30
ŽelezniÄar
Sloga
2
1
|
26.05.2019 17:30 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Sloga |
26.05
17:30
OFK Rtanj
Kosovo
3
1
|
26.05.2019 17:30 | OFK Rtanj | 3 : 1 | Kosovo | |||||
26.05
17:30
TrebiÄ
Rudar VrÅ”ka Äuka
5
2
|
26.05.2019 17:30 | TrebiÄ | 5 : 2 | Rudar VrÅ”ka Äuka | |||||
26.05
17:30
RadniÄki 1946
OFK 019
2
2
|
26.05.2019 17:30 | RadniÄki 1946 | 2 : 2 | OFK 019 | |||||
26.05
17:30
BuÄje Podvis
OFK Knjaz
5
1
|
26.05.2019 17:30 | BuÄje Podvis | 5 : 1 | OFK Knjaz | |||||
26.05
17:30
Omladinac
Ozren
3
0
|
26.05.2019 17:30 | Omladinac | 3 : 0 | Ozren | |||||
26.05
17:30
Sloga (M)
Midžor (K)
1
1
|
26.05.2019 17:30 | Sloga (M) | 1 : 1 | Midžor (K) |
26.05
17:00
Gnjilan
Senjak
5
1
|
26.05.2019 17:00 | Gnjilan | 5 : 1 | Senjak | |||||
26.05
17:00
Spartak
Vladimir DurkoviÄ
0
1
|
26.05.2019 17:00 | Spartak | 0 : 1 | Vladimir DurkoviÄ | |||||
26.05
17:00
DragoÅ”
Mladost
6
3
|
26.05.2019 17:00 | DragoÅ” | 6 : 3 | Mladost |
26.05
17:00
Stevan NeŔticki
Jedinstvo (GM)
2
4
|
26.05.2019 17:00 | Stevan NeŔticki | 2 : 4 | Jedinstvo (GM) | |||||
26.05
17:00
Proleter
Omladinac (GK)
0
0
|
26.05.2019 17:00 | Proleter | 0 : 0 | Omladinac (GK) | |||||
26.05
17:00
BuduÄnost
Sloboda
5
1
|
26.05.2019 17:00 | BuduÄnost | 5 : 1 | Sloboda | |||||
26.05
11:00
Rudar
Mladost (DK)
5
0
|
26.05.2019 11:00 | Rudar | 5 : 0 | Mladost (DK) | |||||
26.05
17:00
Morava
Crvena zastava
1
6
|
26.05.2019 17:00 | Morava | 1 : 6 | Crvena zastava | |||||
26.05
17:00
Äegar 2013
Palilulac
1
3
|
26.05.2019 17:00 | Äegar 2013 | 1 : 3 | Palilulac | |||||
26.05
17:00
VrtiŔte
Mladost (L)
4
3
|
26.05.2019 17:00 | VrtiŔte | 4 : 3 | Mladost (L) |
26.05
16:00
Oskar
Ropotovo
1
1
|
26.05.2019 16:00 | Oskar | 1 : 1 | Ropotovo | |||||
26.05
16:00
Kusce
Glama
0
6
|
26.05.2019 16:00 | Kusce | 0 : 6 | Glama |
26.05
17:00
JoŔeva
Dimitrije TucoviÄ
0
2
|
26.05.2019 17:00 | JoÅ”eva | 0 : 2 | Dimitrije TucoviÄ | |||||
26.05
17:00
Mladost
Pambukovica
3
1
|
26.05.2019 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Pambukovica | |||||
26.05
17:00
OFK Paljuvi
Vrelo
3
0
|
26.05.2019 17:00 | OFK Paljuvi | 3 : 0 | Vrelo | |||||
26.05
17:00
Polet (T)
Polet (DL)
4
0
|
26.05.2019 17:00 | Polet (T) | 4 : 0 | Polet (DL) |
26.05
17:30
Vinogradar
ObiliÄ
2
1
|
26.05.2019 17:30 | Vinogradar | 2 : 1 | ObiliÄ | |||||
26.05
17:30
Titel
Äenej
2
2
|
26.05.2019 17:30 | Titel | 2 : 2 | Äenej | |||||
26.05
17:30
Borac
Hajduk
3
2
|
26.05.2019 17:30 | Borac | 3 : 2 | Hajduk |
26.05
17:30
Sloga (M)
JanoŔik
5
0
|
26.05.2019 17:30 | Sloga (M) | 5 : 0 | JanoŔik | |||||
26.05
17:30
Å evac
KaraÅ” (K)
1
1
|
26.05.2019 17:30 | Å evac | 1 : 1 | KaraÅ” (K) | |||||
26.05
17:30
KaraÅ” (J)
HajduÄica
1
2
|
26.05.2019 17:30 | KaraÅ” (J) | 1 : 2 | HajduÄica | |||||
26.05
17:30
Partizan (K)
Ratar
2
1
|
26.05.2019 17:30 | Partizan (K) | 2 : 1 | Ratar | |||||
26.05
17:30
Dobrica
Vinogradar
4
3
|
26.05.2019 17:30 | Dobrica | 4 : 3 | Vinogradar | |||||
26.05
17:30
Borac (VS)
Borac (VG)
4
3
|
26.05.2019 17:30 | Borac (VS) | 4 : 3 | Borac (VG) |
26.05
17:30
UÅ”Äe
Mladost
6
0
|
26.05.2019 17:30 | UÅ”Äe | 6 : 0 | Mladost | |||||
26.05
17:30
Gradina
Polet 57
1
0
|
26.05.2019 17:30 | Gradina | 1 : 0 | Polet 57 | |||||
26.05
17:30
Sloga (D)
Beli Orlovi
6
0
|
26.05.2019 17:30 | Sloga (D) | 6 : 0 | Beli Orlovi | |||||
26.05
17:30
Kamenorezac 76
Borac
5
3
|
26.05.2019 17:30 | Kamenorezac 76 | 5 : 3 | Borac | |||||
26.05
17:30
Velika Drenova
Trudbenik
1
1
|
26.05.2019 17:30 | Velika Drenova | 1 : 1 | Trudbenik |
26.05
17:30
VinoraÄa
Morava
1
0
|
26.05.2019 17:30 | VinoraÄa | 1 : 0 | Morava | |||||
26.05
17:30
Ursule
Kupinovac
2
0
|
26.05.2019 17:30 | Ursule | 2 : 0 | Kupinovac | |||||
26.05
17:30
Mladost (G)
Vinogradar
3
0
|
26.05.2019 17:30 | Mladost (G) | 3 : 0 | Vinogradar | |||||
26.05
17:30
Partizan
Osaonica
2
1
|
26.05.2019 17:30 | Partizan | 2 : 1 | Osaonica | |||||
26.05
17:30
Sloga
SinÄeliÄ 1934
1
1
|
26.05.2019 17:30 | Sloga | 1 : 1 | SinÄeliÄ 1934 |
26.05
17:30
Mladost (GM)
Mladost (J)
1
1
|
26.05.2019 17:30 | Mladost (GM) | 1 : 1 | Mladost (J) | |||||
26.05
17:30
Orlovi
BuduÄnost
2
1
|
26.05.2019 17:30 | Orlovi | 2 : 1 | BuduÄnost | |||||
26.05
17:30
Rudar (SR)
RadniÄki
1
2
|
26.05.2019 17:30 | Rudar (SR) | 1 : 2 | RadniÄki | |||||
26.05
17:30
Napredak
Beljanica
3
3
|
26.05.2019 17:30 | Napredak | 3 : 3 | Beljanica |
26.05
11:00
Žabari
Rajac
3
3
|
26.05.2019 11:00 | Žabari | 3 : 3 | Rajac | |||||
26.05
17:00
Lukavac
Komanice
3
5
|
26.05.2019 17:00 | Lukavac | 3 : 5 | Komanice | |||||
26.05
17:00
Borac
Milenko PavloviÄ
1
3
|
26.05.2019 17:00 | Borac | 1 : 3 | Milenko PavloviÄ | |||||
26.05
17:00
Mladost (L)
Jadar 2013
1
3
|
26.05.2019 17:00 | Mladost (L) | 1 : 3 | Jadar 2013 | |||||
26.05
17:00
PopadiÄ
Mladost (VK)
3
0
|
26.05.2019 17:00 | PopadiÄ | 3 : 0 | Mladost (VK) | |||||
26.05
17:00
Stari drugari
Polet
2
3
|
26.05.2019 17:00 | Stari drugari | 2 : 3 | Polet |
26.05
11:00
13. Maj
Sparta Železnik
1
1
|
26.05.2019 11:00 | 13. Maj | 1 : 1 | Sparta Železnik | |||||
26.05
10:00
Penjarol
Rekreativo 011
3
7
|
26.05.2019 10:00 | Penjarol | 3 : 7 | Rekreativo 011 | |||||
26.05
17:00
Umka
Busije
3
0
|
26.05.2019 17:00 | Umka | 3 : 0 | Busije | |||||
26.05
16:00
Dedinje
Mladi Proleter
1
1
|
26.05.2019 16:00 | Dedinje | 1 : 1 | Mladi Proleter | |||||
26.05
18:00
011
Novi Beograd
1
0
|
26.05.2019 18:00 | 011 | 1 : 0 | Novi Beograd | |||||
26.05
14:00
Posavac TiŔma
BUSK
2
2
|
26.05.2019 14:00 | Posavac TiŔma | 2 : 2 | BUSK |
26.05
17:00
Pionir
Minel
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Pionir | 2 : 1 | Minel | |||||
26.05
17:00
Sveti Stefan
PKB Padinska Skela
2
3
|
26.05.2019 17:00 | Sveti Stefan | 2 : 3 | PKB Padinska Skela | |||||
26.05
17:00
PoŔtar
Avala
3
2
|
26.05.2019 17:00 | PoŔtar | 3 : 2 | Avala | |||||
26.05
17:00
Pinosava
Siti Sport Klub
1
1
|
26.05.2019 17:00 | Pinosava | 1 : 1 | Siti Sport Klub | |||||
26.05
17:00
LepuŔnica
Heroj Polet
0
1
|
26.05.2019 17:00 | LepuŔnica | 0 : 1 | Heroj Polet |
26.05
17:00
Mladost
BSK
0
3
|
26.05.2019 17:00 | Mladost | 0 : 3 | BSK | |||||
26.05
17:00
Sloga (Ä)
Napredak
1
2
|
26.05.2019 17:00 | Sloga (Ä) | 1 : 2 | Napredak | |||||
26.05
17:00
Donji Srem 2015
Hajduk
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Donji Srem 2015 | 2 : 1 | Hajduk | |||||
26.05
17:00
Sloga (V)
KruŔedol
1
0
|
26.05.2019 17:00 | Sloga (V) | 1 : 0 | KruŔedol | |||||
26.05
17:00
GraniÄar
OFK BikiÄ
2
1
|
26.05.2019 17:00 | GraniÄar | 2 : 1 | OFK BikiÄ | |||||
26.05
17:00
FruŔkogorac
Å umar
1
0
|
26.05.2019 17:00 | FruŔkogorac | 1 : 0 | Šumar | |||||
26.05
17:00
Mitros
ObiliÄ 1993
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Mitros | 2 : 0 | ObiliÄ 1993 |
26.05
17:30
Partizan
Mlada krila
2
3
|
26.05.2019 17:30 | Partizan | 2 : 3 | Mlada krila | |||||
26.05
17:30
Jedinstvo (D)
BogutovaÄka Banja
1
2
|
26.05.2019 17:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 2 | BogutovaÄka Banja | |||||
26.05
17:30
Borac (A)
Jovo Kursula
2
3
|
26.05.2019 17:30 | Borac (A) | 2 : 3 | Jovo Kursula | |||||
26.05
17:30
Lazac
Borac (V)
2
0
|
26.05.2019 17:30 | Lazac | 2 : 0 | Borac (V) | |||||
26.05
17:30
Tavnik
Mladost
3
0
|
26.05.2019 17:30 | Tavnik | 3 : 0 | Mladost | |||||
26.05
16:00
Metalac
Mineral 2015
2
5
|
26.05.2019 16:00 | Metalac | 2 : 5 | Mineral 2015 |
26.05
17:00
Partizan
Marjan
0
1
|
26.05.2019 17:00 | Partizan | 0 : 1 | Marjan | |||||
26.05
11:00
KaraÄorÄe (V)
Udarnik Trska 1947
0
0
|
26.05.2019 11:00 | KaraÄorÄe (V) | 0 : 0 | Udarnik Trska 1947 | |||||
26.05
17:00
KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”)
Sloga (M)
3
3
|
26.05.2019 17:00 | KaraÄorÄe 2013 (ViÅ”) | 3 : 3 | Sloga (M) | |||||
26.05
17:00
BSK
Mladi radnik
2
2
|
26.05.2019 17:00 | BSK | 2 : 2 | Mladi radnik | |||||
26.05
17:00
Omladinac-Å umadinac
Sloga (Z)
2
2
|
26.05.2019 17:00 | Omladinac-Å umadinac | 2 : 2 | Sloga (Z) |
26.05
17:00
Bega
Terekves
1
8
|
26.05.2019 17:00 | Bega | 1 : 8 | Terekves | |||||
26.05
17:00
Omladinac
Proleter
6
5
|
26.05.2019 17:00 | Omladinac | 6 : 5 | Proleter | |||||
26.05
17:00
Jedinstvo
1.Oktobar
6
3
|
26.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 6 : 3 | 1.Oktobar | |||||
26.05
17:00
Vojvodina
Napredak (BT)
7
2
|
26.05.2019 17:00 | Vojvodina | 7 : 2 | Napredak (BT) | |||||
26.05
17:00
Napredak (Ä)
Roham
4
2
|
26.05.2019 17:00 | Napredak (Ä) | 4 : 2 | Roham |
26.05
17:30
Velika Reka
Sloga
6
2
|
26.05.2019 17:30 | Velika Reka | 6 : 2 | Sloga | |||||
26.05
17:30
Vidojevica
Antimon
2
0
|
26.05.2019 17:30 | Vidojevica | 2 : 0 | Antimon | |||||
26.05
17:30
Rudar
Jadar (ST)
5
0
|
26.05.2019 17:30 | Rudar | 5 : 0 | Jadar (ST) | |||||
26.05
17:30
Jedinstvo
Milan OrliÄ
4
3
|
26.05.2019 17:30 | Jedinstvo | 4 : 3 | Milan OrliÄ | |||||
26.05
17:30
Jadar 1961 (GD)
Prva Iskra
2
0
|
26.05.2019 17:30 | Jadar 1961 (GD) | 2 : 0 | Prva Iskra | |||||
26.05
17:30
Borac
Mladost
3
1
|
26.05.2019 17:30 | Borac | 3 : 1 | Mladost |
26.05
17:00
Jasenica
Kopljari
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Jasenica | 2 : 1 | Kopljari | |||||
26.05
17:00
Sloga
TreŔnjevica
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Sloga | 2 : 0 | TreŔnjevica | |||||
26.05
17:00
Mladost (J)
Brezovac
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Mladost (J) | 2 : 1 | Brezovac | |||||
26.05
17:00
Radoje DomanoviÄ
Vrbica
1
0
|
26.05.2019 17:00 | Radoje DomanoviÄ | 1 : 0 | Vrbica | |||||
26.05
11:00
B 2000
Borac
3
0
|
26.05.2019 11:00 | B 2000 | 3 : 0 | Borac | |||||
26.05
17:00
RaniloviÄ
Å amot
2
3
|
26.05.2019 17:00 | RaniloviÄ | 2 : 3 | Å amot |
26.05
11:00
Lemind 1953
RadniÄki
0
2
|
26.05.2019 11:00 | Lemind 1953 | 0 : 2 | RadniÄki | |||||
26.05
17:30
Marjan MB
Jedinstvo (Å )
5
3
|
26.05.2019 17:30 | Marjan MB | 5 : 3 | Jedinstvo (Å ) | |||||
26.05
17:30
Mladost (B)
Gradac
1
0
|
26.05.2019 17:30 | Mladost (B) | 1 : 0 | Gradac | |||||
26.05
17:30
BSK
Plantaža
4
1
|
26.05.2019 17:30 | BSK | 4 : 1 | Plantaža | |||||
26.05
11:00
Bratstvo
Milanovo
3
1
|
26.05.2019 11:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Milanovo | |||||
26.05
17:30
Todorovce
Radnik SuŔica
3
1
|
26.05.2019 17:30 | Todorovce | 3 : 1 | Radnik SuŔica | |||||
26.05
17:30
Moravac
Veliko Trnjane
4
1
|
26.05.2019 17:30 | Moravac | 4 : 1 | Veliko Trnjane | |||||
26.05
17:30
Real
Sloboda
3
2
|
26.05.2019 17:30 | Real | 3 : 2 | Sloboda |
26.05
17:30
Gorki
BuduÄnost 1929 (ZM)
1
3
|
26.05.2019 17:30 | Gorki | 1 : 3 | BuduÄnost 1929 (ZM) | |||||
26.05
17:30
Zadrugar
Drina
1
1
|
26.05.2019 17:30 | Zadrugar | 1 : 1 | Drina | |||||
26.05
17:30
Premijer
Napredak
3
2
|
26.05.2019 17:30 | Premijer | 3 : 2 | Napredak |
26.05
17:30
Mladost
Sloga (KR)
3
1
|
26.05.2019 17:30 | Mladost | 3 : 1 | Sloga (KR) | |||||
26.05
17:30
Sloga (MA)
PriÄinoviÄ
3
3
|
26.05.2019 17:30 | Sloga (MA) | 3 : 3 | PriÄinoviÄ | |||||
26.05
17:30
Sava
Dobrava
5
2
|
26.05.2019 17:30 | Sava | 5 : 2 | Dobrava | |||||
26.05
11:00
Provo 2015
Rankovac
3
1
|
26.05.2019 11:00 | Provo 2015 | 3 : 1 | Rankovac | |||||
26.05
17:30
Å ipurske livade
TreŔnjevka
3
1
|
26.05.2019 17:30 | Šipurske livade | 3 : 1 | TreŔnjevka |
26.05
17:00
Tisa
Jedinstvo (SK)
4
2
|
26.05.2019 17:00 | Tisa | 4 : 2 | Jedinstvo (SK) | |||||
26.05
17:00
Slavija
TornjoÅ”
2
3
|
26.05.2019 17:00 | Slavija | 2 : 3 | TornjoÅ” | |||||
26.05
17:00
BaÄka
Hajduk
6
1
|
26.05.2019 17:00 | BaÄka | 6 : 1 | Hajduk | |||||
26.05
17:00
Jedinstvo (M)
Å ampion
0
3
|
26.05.2019 17:00 | Jedinstvo (M) | 0 : 3 | Å ampion | |||||
26.05
17:00
Tromedja
AFK
3
6
|
26.05.2019 17:00 | Tromedja | 3 : 6 | AFK | |||||
26.05
17:00
Äoka
GraniÄar
10
0
|
26.05.2019 17:00 | Äoka | 10 : 0 | GraniÄar | |||||
26.05
17:00
Jadran
HorgoÅ” 1911
3
4
|
26.05.2019 17:00 | Jadran | 3 : 4 | HorgoÅ” 1911 |
26.05
18:00
NaŔa Zvezda
Sloga
1
0
|
26.05.2019 18:00 | NaŔa Zvezda | 1 : 0 | Sloga | |||||
26.05
18:00
Krivanj
MagliÄ
1
0
|
26.05.2019 18:00 | Krivanj | 1 : 0 | MagliÄ | |||||
26.05
18:00
NeŔtin
BaÄka 1945
3
0
|
26.05.2019 18:00 | NeÅ”tin | 3 : 0 | BaÄka 1945 | |||||
26.05
18:00
Slavija
BaÄki Hajduk
2
3
|
26.05.2019 18:00 | Slavija | 2 : 3 | BaÄki Hajduk |
26.05
17:00
Sloga (L)
Polet (V)
8
1
|
26.05.2019 17:00 | Sloga (L) | 8 : 1 | Polet (V) | |||||
26.05
17:00
Dizel
Desine
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Dizel | 2 : 0 | Desine | |||||
26.05
17:00
Napredak 1934
Žika MarkoviÄ UÄa
1
4
|
26.05.2019 17:00 | Napredak 1934 | 1 : 4 | Žika MarkoviÄ UÄa | |||||
26.05
17:00
Napredak (P)
Sloga (M)
4
0
|
26.05.2019 17:00 | Napredak (P) | 4 : 0 | Sloga (M) | |||||
26.05
17:00
Sirakovo
Stig 1955
4
4
|
26.05.2019 17:00 | Sirakovo | 4 : 4 | Stig 1955 | |||||
26.05
17:00
Mladost (B)
Vihor
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Mladost (B) | 2 : 0 | Vihor |
26.05
17:00
Zadrugar (T)
Rade MiloÅ”eviÄ
3
1
|
26.05.2019 17:00 | Zadrugar (T) | 3 : 1 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
26.05
17:00
BSK
Bata BuliÄ
3
2
|
26.05.2019 17:00 | BSK | 3 : 2 | Bata BuliÄ | |||||
26.05
17:00
RadniÄki (K)
Jedinstvo (K)
3
4
|
26.05.2019 17:00 | RadniÄki (K) | 3 : 4 | Jedinstvo (K) | |||||
26.05
17:00
Napredak 1936
Integral
1
3
|
26.05.2019 17:00 | Napredak 1936 | 1 : 3 | Integral | |||||
26.05
17:00
Manastirica
Omladinac (B)
7
3
|
26.05.2019 17:00 | Manastirica | 7 : 3 | Omladinac (B) | |||||
26.05
17:00
Sloga 1952
Napredak (S)
3
4
|
26.05.2019 17:00 | Sloga 1952 | 3 : 4 | Napredak (S) |
26.05
17:00
Mladost Radost
Sloboda
8
0
|
26.05.2019 17:00 | Mladost Radost | 8 : 0 | Sloboda | |||||
26.05
17:00
ObiliÄ
BuduÄnost
2
0
|
26.05.2019 17:00 | ObiliÄ | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
26.05
17:00
EÄÅ”eg
Pobeda
4
4
|
26.05.2019 17:00 | EÄÅ”eg | 4 : 4 | Pobeda | |||||
26.05
17:00
Jedinstvo
Mladost (R)
2
2
|
26.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Mladost (R) |
26.05
17:30
Egeta
Napredak
1
2
|
26.05.2019 17:30 | Egeta | 1 : 2 | Napredak | |||||
26.05
17:30
Mala Vrbica
Pontes
3
0
|
26.05.2019 17:30 | Mala Vrbica | 3 : 0 | Pontes | |||||
26.05
17:30
KoÄa AndjelkoviÄ
Rtkovo
1
1
|
26.05.2019 17:30 | KoÄa AndjelkoviÄ | 1 : 1 | Rtkovo | |||||
26.05
17:30
Lokomotiva
KladuŔnica
0
3
|
26.05.2019 17:30 | Lokomotiva | 0 : 3 | KladuŔnica | |||||
26.05
17:30
Omladinac
Milutinovac
4
1
|
26.05.2019 17:30 | Omladinac | 4 : 1 | Milutinovac |
26.05
17:00
IvanÄa
ŠepŔin
0
0
|
26.05.2019 17:00 | IvanÄa | 0 : 0 | Å epÅ”in | |||||
26.05
17:00
Napredak
Borac
7
2
|
26.05.2019 17:00 | Napredak | 7 : 2 | Borac | |||||
26.05
17:00
VlaŔka
Omladinac
5
2
|
26.05.2019 17:00 | VlaŔka | 5 : 2 | Omladinac | |||||
26.05
17:00
OFK Student
Sloga
2
1
|
26.05.2019 17:00 | OFK Student | 2 : 1 | Sloga |
26.05
BIP
Kej
1
1
|
26.05.2019 | BIP | 1 : 1 | Kej | |||||
26.05
11:00
Prijatelji
BuduÄnost
3
1
|
26.05.2019 11:00 | Prijatelji | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
26.05
Malba
ÄaÄak 94
1
5
|
26.05.2019 | Malba | 1 : 5 | ÄaÄak 94 | |||||
26.05
11:00
MrŔinci
Planinac
3
1
|
26.05.2019 11:00 | MrŔinci | 3 : 1 | Planinac | |||||
26.05
Vujan
Mladost (A)
1
2
|
26.05.2019 | Vujan | 1 : 2 | Mladost (A) |
26.05
17:00
Landol
Skobalj
3
2
|
26.05.2019 17:00 | Landol | 3 : 2 | Skobalj | |||||
26.05
17:00
Omladinac
VuÄak
0
0
|
26.05.2019 17:00 | Omladinac | 0 : 0 | VuÄak |
26.05
17:00
Stari Hrast 2018
Zeppelin 026
5
2
|
26.05.2019 17:00 | Stari Hrast 2018 | 5 : 2 | Zeppelin 026 | |||||
26.05
17:00
BuduÄnost
Vrbovac
1
1
|
26.05.2019 17:00 | BuduÄnost | 1 : 1 | Vrbovac | |||||
26.05
17:00
Hajduk Veljko 1934
Jezava
1
3
|
26.05.2019 17:00 | Hajduk Veljko 1934 | 1 : 3 | Jezava |
26.05
17:00
Drugovac
Badljevica
1
1
|
26.05.2019 17:00 | Drugovac | 1 : 1 | Badljevica | |||||
26.05
17:00
Lunjevac
Petrijevac
2
4
|
26.05.2019 17:00 | Lunjevac | 2 : 4 | Petrijevac |
26.05
17:00
ŽeljuŔa
Lokomotiva
10
0
|
26.05.2019 17:00 | ŽeljuŔa | 10 : 0 | Lokomotiva | |||||
26.05
17:00
Sloboda
Pobeda
0
2
|
26.05.2019 17:00 | Sloboda | 0 : 2 | Pobeda | |||||
26.05
17:00
Veliki Suvodol
Temac
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Veliki Suvodol | 2 : 1 | Temac |
26.05
17:30
Partizan
Mladost
3
2
|
26.05.2019 17:30 | Partizan | 3 : 2 | Mladost | |||||
26.05
17:30
TerekveÅ”
Omladinac (D)
2
2
|
26.05.2019 17:30 | TerekveÅ” | 2 : 2 | Omladinac (D) | |||||
26.05
17:30
Jedinstvo
Omladinac (B)
4
5
|
26.05.2019 17:30 | Jedinstvo | 4 : 5 | Omladinac (B) | |||||
26.05
17:30
Dunav
Zadrugar
4
2
|
26.05.2019 17:30 | Dunav | 4 : 2 | Zadrugar | |||||
26.05
17:30
Aleksa Å antiÄ
Hajduk
2
1
|
26.05.2019 17:30 | Aleksa Å antiÄ | 2 : 1 | Hajduk | |||||
26.05
17:30
OFK Å ikara
Kordun
0
3
|
26.05.2019 17:30 | OFK Å ikara | 0 : 3 | Kordun |
26.05
17:30
Pobeda 1976
Jastrebac
0
4
|
26.05.2019 17:30 | Pobeda 1976 | 0 : 4 | Jastrebac | |||||
26.05
11:00
OFK Rutevac 1908
OFK Sloga
4
0
|
26.05.2019 11:00 | OFK Rutevac 1908 | 4 : 0 | OFK Sloga | |||||
26.05
11:00
Borac
Gredetin
6
0
|
26.05.2019 11:00 | Borac | 6 : 0 | Gredetin | |||||
26.05
11:00
Polet (R)
OFK Draževac
2
1
|
26.05.2019 11:00 | Polet (R) | 2 : 1 | OFK Draževac |
26.05
17:00
Hajduk
Elektrovojvodina
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Hajduk | 2 : 1 | Elektrovojvodina | |||||
26.05
17:00
PaliÄ
Äantavir
4
1
|
26.05.2019 17:00 | PaliÄ | 4 : 1 | Äantavir | |||||
26.05
17:00
Solid
Udarnik ViŔnjevac
4
2
|
26.05.2019 17:00 | Solid | 4 : 2 | Udarnik ViŔnjevac | |||||
26.05
17:00
Žednik
Lokomotiva
0
1
|
26.05.2019 17:00 | Žednik | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
26.05
17:00
Bikovo
OFK Mala Bosna 2015
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Bikovo | 2 : 0 | OFK Mala Bosna 2015 |
26.05
17:30
VelereÄ 94
Takovski Ustanak
2
2
|
26.05.2019 17:30 | VelereÄ 94 | 2 : 2 | Takovski Ustanak | |||||
26.05
17:00
Å umadija
Donja Vrbava
1
4
|
26.05.2019 17:00 | Å umadija | 1 : 4 | Donja Vrbava | |||||
26.05
17:00
Brezak
Å ilopaj
5
0
|
26.05.2019 17:00 | Brezak | 5 : 0 | Å ilopaj | |||||
26.05
17:00
Omladinac
Ozremica
4
1
|
26.05.2019 17:00 | Omladinac | 4 : 1 | Ozremica | |||||
26.05
17:00
FC Stella Rossa
Jablanica
3
1
|
26.05.2019 17:00 | FC Stella Rossa | 3 : 1 | Jablanica |
26.05
17:00
Mladost (NS)
Omladinac
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Mladost (NS) | 2 : 0 | Omladinac | |||||
26.05
17:00
AF ÄokiÄ
Jasenica
1
2
|
26.05.2019 17:00 | AF ÄokiÄ | 1 : 2 | Jasenica |
26.05
17:00
BaÄinac
GlavaÅ”
1
2
|
26.05.2019 17:00 | BaÄinac | 1 : 2 | GlavaÅ” | |||||
26.05
17:00
Beli Orlovi
Radnik
0
4
|
26.05.2019 17:00 | Beli Orlovi | 0 : 4 | Radnik |
26.05
17:00
VoÄar
RadniÄki
5
3
|
26.05.2019 17:00 | VoÄar | 5 : 3 | RadniÄki | |||||
26.05
17:00
Brezova
Bratstvo
2
2
|
26.05.2019 17:00 | Brezova | 2 : 2 | Bratstvo | |||||
26.05
17:00
Gradina
GoruŔica
1
7
|
26.05.2019 17:00 | Gradina | 1 : 7 | GoruŔica | |||||
26.05
17:00
Vrelo
Sloga
3
3
|
26.05.2019 17:00 | Vrelo | 3 : 3 | Sloga | |||||
26.05
17:00
Dedinje Junajted
Prilike
4
1
|
26.05.2019 17:00 | Dedinje Junajted | 4 : 1 | Prilike |
26.05
Borac
Konjuh
1
3
|
26.05.2019 | Borac | 1 : 3 | Konjuh | |||||
26.05
Mladost VPD
Parunovac
5
2
|
26.05.2019 | Mladost VPD | 5 : 2 | Parunovac | |||||
26.05
Naupare
Žabare
1
0
|
26.05.2019 | Naupare | 1 : 0 | Žabare | |||||
26.05
Äarapan
Mudrakovac
2
5
|
26.05.2019 | Äarapan | 2 : 5 | Mudrakovac | |||||
26.05
Bukovica
SebeÄevac
2
5
|
26.05.2019 | Bukovica | 2 : 5 | SebeÄevac | |||||
26.05
Zdravinje
Globoder
3
3
|
26.05.2019 | Zdravinje | 3 : 3 | Globoder | |||||
26.05
Rasina
Gornji StepoÅ”
0
3
|
26.05.2019 | Rasina | 0 : 3 | Gornji StepoÅ” |
26.05
10:00
Borac
BaliÄevac
3
4
|
26.05.2019 10:00 | Borac | 3 : 4 | BaliÄevac | |||||
26.05
17:00
Arbanasce
Koprijan
4
1
|
26.05.2019 17:00 | Arbanasce | 4 : 1 | Koprijan |
26.05
17:00
Jedinstvo
Palilulac
1
7
|
26.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 1 : 7 | Palilulac | |||||
26.05
17:00
Sloga
Napredak
1
3
|
26.05.2019 17:00 | Sloga | 1 : 3 | Napredak |
26.05
17:00
KoŔutnjak
Zastava
1
2
|
26.05.2019 17:00 | KoŔutnjak | 1 : 2 | Zastava | |||||
26.05
17:00
Äava
Sloga Lužnice 2016
3
0
|
26.05.2019 17:00 | Äava | 3 : 0 | Sloga Lužnice 2016 | |||||
26.05
17:00
Vinogradi DB
OFK Žeželj
3
0
|
26.05.2019 17:00 | Vinogradi DB | 3 : 0 | OFK Žeželj |
26.05
17:30
DuŔkovci
Borac
1
3
|
26.05.2019 17:30 | DuŔkovci | 1 : 3 | Borac | |||||
26.05
17:30
TreŔnjica
Blagaja
1
2
|
26.05.2019 17:30 | TreŔnjica | 1 : 2 | Blagaja | |||||
26.05
17:30
Gorobilje
AvijatiÄar
2
0
|
26.05.2019 17:30 | Gorobilje | 2 : 0 | AvijatiÄar | |||||
26.05
14:00
GlumaÄ
Plavi Tok
2
1
|
26.05.2019 14:00 | GlumaÄ | 2 : 1 | Plavi Tok | |||||
26.05
14:30
Dobrinjac
Bakionica
0
3
|
26.05.2019 14:30 | Dobrinjac | 0 : 3 | Bakionica |
26.05
17:00
Äegar 1946
Rujnik
4
3
|
26.05.2019 17:00 | Äegar 1946 | 4 : 3 | Rujnik | |||||
26.05
17:00
RadniÄki 1936
Aluminjum
0
0
|
26.05.2019 17:00 | RadniÄki 1936 | 0 : 0 | Aluminjum | |||||
26.05
17:00
Jasenovik 2018
Supovac
2
2
|
26.05.2019 17:00 | Jasenovik 2018 | 2 : 2 | Supovac | |||||
26.05
17:00
Delijski Vis
Spartak
8
0
|
26.05.2019 17:00 | Delijski Vis | 8 : 0 | Spartak | |||||
26.05
17:00
Sloga 1948
Durlan Siti
6
0
|
26.05.2019 17:00 | Sloga 1948 | 6 : 0 | Durlan Siti |
26.05
17:00
OFK TamniÄ
Urovica
1
3
|
26.05.2019 17:00 | OFK TamniÄ | 1 : 3 | Urovica | |||||
26.05
11:00
MiloŔevo
OFK Sikole
5
0
|
26.05.2019 11:00 | MiloŔevo | 5 : 0 | OFK Sikole | |||||
26.05
17:00
Polet
Vrelo
4
3
|
26.05.2019 17:00 | Polet | 4 : 3 | Vrelo |
26.05
17:30
10. februar
Marina Kutina
1
4
|
26.05.2019 17:30 | 10. februar | 1 : 4 | Marina Kutina | |||||
26.05
17:30
Knežica
Toplica
2
2
|
26.05.2019 17:30 | Knežica | 2 : 2 | Toplica |
26.05
11:00
Verko
Mrovska
0
0
|
26.05.2019 11:00 | Verko | 0 : 0 | Mrovska | |||||
26.05
11:00
Petrovac 74
Sparta
3
0
|
26.05.2019 11:00 | Petrovac 74 | 3 : 0 | Sparta | |||||
26.05
11:00
Hajduk
Mladost 2013
4
1
|
26.05.2019 11:00 | Hajduk | 4 : 1 | Mladost 2013 | |||||
26.05
11:00
Skupljen 2013
Mladost (Z)
0
4
|
26.05.2019 11:00 | Skupljen 2013 | 0 : 4 | Mladost (Z) |
26.05
17:00
Å umadija
Sloga
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Å umadija | 2 : 0 | Sloga | |||||
26.05
17:00
OFK Juhor 2016
Donja Mutnica
6
1
|
26.05.2019 17:00 | OFK Juhor 2016 | 6 : 1 | Donja Mutnica | |||||
26.05
17:00
Razvitak
ISK Izvor
3
1
|
26.05.2019 17:00 | Razvitak | 3 : 1 | ISK Izvor | |||||
26.05
17:00
BuduÄnost
Heroj
2
2
|
26.05.2019 17:00 | BuduÄnost | 2 : 2 | Heroj | |||||
26.05
17:00
Napredak
Jedinstvo
5
2
|
26.05.2019 17:00 | Napredak | 5 : 2 | Jedinstvo |
26.05
17:30
Mladost 1981
Omladinac
5
0
|
26.05.2019 17:30 | Mladost 1981 | 5 : 0 | Omladinac | |||||
26.05
15:00
Studen Vitez
BuduÄnost
4
6
|
26.05.2019 15:00 | Studen Vitez | 4 : 6 | BuduÄnost |
26.05
11:00
Atletiko
Gornje Krajince
0
3
|
26.05.2019 11:00 | Atletiko | 0 : 3 | Gornje Krajince | |||||
26.05
11:00
SU Donja Lomnica
Turekovac
6
1
|
26.05.2019 11:00 | SU Donja Lomnica | 6 : 1 | Turekovac | |||||
26.05
11:00
Rudar 1973
Gornje Sinkovce
3
0
|
26.05.2019 11:00 | Rudar 1973 | 3 : 0 | Gornje Sinkovce |
26.05
11:00
Mladost Slatina
OFK Jelen
0
3
|
26.05.2019 11:00 | Mladost Slatina | 0 : 3 | OFK Jelen | |||||
26.05
11:00
Rudar
Jedinstvo
4
3
|
26.05.2019 11:00 | Rudar | 4 : 3 | Jedinstvo | |||||
26.05
11:00
Galeb
CeriÄ
3
1
|
26.05.2019 11:00 | Galeb | 3 : 1 | CeriÄ | |||||
26.05
11:00
BojiÄ
OFK Varna
0
5
|
26.05.2019 11:00 | BojiÄ | 0 : 5 | OFK Varna | |||||
26.05
11:00
Mladost Svileuva
Korman
5
0
|
26.05.2019 11:00 | Mladost Svileuva | 5 : 0 | Korman | |||||
26.05
11:00
Žabar
Borac BTG
1
3
|
26.05.2019 11:00 | Žabar | 1 : 3 | Borac BTG | |||||
26.05
11:00
Volujac
ZablaÄe
2
3
|
26.05.2019 11:00 | Volujac | 2 : 3 | ZablaÄe |
26.05
11:00
Bair
Omladinac
5
7
|
26.05.2019 11:00 | Bair | 5 : 7 | Omladinac | |||||
26.05
11:00
Radnik
Napredak
3
3
|
26.05.2019 11:00 | Radnik | 3 : 3 | Napredak | |||||
26.05
11:00
Mladost (O)
Mladost (MM)
1
4
|
26.05.2019 11:00 | Mladost (O) | 1 : 4 | Mladost (MM) |
26.05
18:00
Omladinac
GFK Tabane
3
0
|
26.05.2019 18:00 | Omladinac | 3 : 0 | GFK Tabane | |||||
26.05
18:00
Sloboda
DomaÄin
4
2
|
26.05.2019 18:00 | Sloboda | 4 : 2 | DomaÄin | |||||
26.05
18:00
Dobra Voda
Trnava
1
1
|
26.05.2019 18:00 | Dobra Voda | 1 : 1 | Trnava | |||||
26.05
18:00
Belica
Dražmirovac
1
1
|
26.05.2019 18:00 | Belica | 1 : 1 | Dražmirovac | |||||
26.05
18:00
Crni Vrh
Napredak
2
0
|
26.05.2019 18:00 | Crni Vrh | 2 : 0 | Napredak |
26.05
17:00
Dunav
Batovac
0
0
|
26.05.2019 17:00 | Dunav | 0 : 0 | Batovac | |||||
26.05
17:00
Sopot
Mip Majdan
0
1
|
26.05.2019 17:00 | Sopot | 0 : 1 | Mip Majdan | |||||
26.05
17:00
Moravac 1933
Morava 1932
0
6
|
26.05.2019 17:00 | Moravac 1933 | 0 : 6 | Morava 1932 | |||||
26.05
17:00
Sloga (Ä)
BSK 1931
2
2
|
26.05.2019 17:00 | Sloga (Ä) | 2 : 2 | BSK 1931 | |||||
26.05
17:00
LjubiÄevo
Proleter 1932
6
0
|
26.05.2019 17:00 | LjubiÄevo | 6 : 0 | Proleter 1932 |
26.05
17:00
Sloga (D)
Metalac
5
0
|
26.05.2019 17:00 | Sloga (D) | 5 : 0 | Metalac | |||||
26.05
17:00
Zemljoradnik
Vojvoda Milenko
4
1
|
26.05.2019 17:00 | Zemljoradnik | 4 : 1 | Vojvoda Milenko | |||||
26.05
17:00
Napredak (B)
Beli Orao
4
1
|
26.05.2019 17:00 | Napredak (B) | 4 : 1 | Beli Orao | |||||
26.05
17:00
Mlava (B)
Sloga 1936
2
0
|
26.05.2019 17:00 | Mlava (B) | 2 : 0 | Sloga 1936 |
26.05
11:00
CuljkoviÄ
POFK Letnjikovac
8
1
|
26.05.2019 11:00 | CuljkoviÄ | 8 : 1 | POFK Letnjikovac | |||||
26.05
11:00
DumaÄa
Omladinac
0
3
|
26.05.2019 11:00 | DumaÄa | 0 : 3 | Omladinac | |||||
26.05
17:30
Pocerina
Lipolist
2
2
|
26.05.2019 17:30 | Pocerina | 2 : 2 | Lipolist |
26.05
11:00
OFK Stublenica
Dokmir
7
1
|
26.05.2019 11:00 | OFK Stublenica | 7 : 1 | Dokmir | |||||
26.05
11:00
MurgaÅ”
Jedinstvo
3
2
|
26.05.2019 11:00 | MurgaÅ” | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
26.05
11:00
Kolubara
Vukona
0
1
|
26.05.2019 11:00 | Kolubara | 0 : 1 | Vukona | |||||
26.05
11:00
Brgule
OFK Takovo
4
2
|
26.05.2019 11:00 | Brgule | 4 : 2 | OFK Takovo | |||||
26.05
11:00
Omladinac
Zvizdar
1
0
|
26.05.2019 11:00 | Omladinac | 1 : 0 | Zvizdar |
26.05
17:30
TeleÄka
SU StaniÅ”iÄ 1920
2
3
|
26.05.2019 17:30 | TeleÄka | 2 : 3 | SU StaniÅ”iÄ 1920 | |||||
26.05
17:30
Jedinstvo LemeÅ”
Sport
6
0
|
26.05.2019 17:30 | Jedinstvo LemeÅ” | 6 : 0 | Sport | |||||
26.05
17:30
Borac (BG)
GraniÄar (R)
5
2
|
26.05.2019 17:30 | Borac (BG) | 5 : 2 | GraniÄar (R) | |||||
26.05
17:30
Dinamo (S)
Dinamo 1923
7
0
|
26.05.2019 17:30 | Dinamo (S) | 7 : 0 | Dinamo 1923 |
26.05
17:00
KrilaÅ”
Radnik
5
0
|
26.05.2019 17:00 | KrilaÅ” | 5 : 0 | Radnik |
26.05
10:00
Äestin
Jedinstvo
0
6
|
26.05.2019 10:00 | Äestin | 0 : 6 | Jedinstvo |
26.05
11:00
BujaÄiÄ
OFK Senjak
0
2
|
26.05.2019 11:00 | BujaÄiÄ | 0 : 2 | OFK Senjak | |||||
26.05
11:00
BeloŔevac
Mali korak
1
4
|
26.05.2019 11:00 | BeloŔevac | 1 : 4 | Mali korak | |||||
26.05
17:00
OFK Povlen
DraÄiÄ 2018
2
3
|
26.05.2019 17:00 | OFK Povlen | 2 : 3 | DraÄiÄ 2018 | |||||
26.05
14:00
Zadrugar
KoteŔica
2
10
|
26.05.2019 14:00 | Zadrugar | 2 : 10 | KoteŔica |
26.05
17:00
Omladinac
OFK Banat
7
0
|
26.05.2019 17:00 | Omladinac | 7 : 0 | OFK Banat | |||||
26.05
17:30
Pobeda
Vitorul
0
1
|
26.05.2019 17:30 | Pobeda | 0 : 1 | Vitorul | |||||
26.05
17:30
VrŔac
Banat (D)
0
2
|
26.05.2019 17:30 | VrŔac | 0 : 2 | Banat (D) |
26.05
17:00
Gornji Lajkovac
Toplica
3
2
|
26.05.2019 17:00 | Gornji Lajkovac | 3 : 2 | Toplica | |||||
26.05
14:00
Proleter
BabajiÄ
2
10
|
26.05.2019 14:00 | Proleter | 2 : 10 | BabajiÄ | |||||
26.05
17:00
Joks Junajted
ToliÄ
6
2
|
26.05.2019 17:00 | Joks Junajted | 6 : 2 | ToliÄ |
26.05
17:30
Resava
Resavac
3
0
|
26.05.2019 17:30 | Resava | 3 : 0 | Resavac | |||||
26.05
17:30
Rudar
Mladi Borac
8
0
|
26.05.2019 17:30 | Rudar | 8 : 0 | Mladi Borac | |||||
26.05
17:30
Mladi Radnik
SinÄeliÄ
3
4
|
26.05.2019 17:30 | Mladi Radnik | 3 : 4 | SinÄeliÄ |
26.05
17:00
Proleter
Kolubara
0
3
|
26.05.2019 17:00 | Proleter | 0 : 3 | Kolubara | |||||
26.05
17:00
Ratkovac
NepriÄava
0
3
|
26.05.2019 17:00 | Ratkovac | 0 : 3 | NepriÄava |
26.05
17:00
Napredak
Jednota
1
0
|
26.05.2019 17:00 | Napredak | 1 : 0 | Jednota | |||||
26.05
17:00
Jedinstvo (M)
Erdevik 2017
3
3
|
26.05.2019 17:00 | Jedinstvo (M) | 3 : 3 | Erdevik 2017 | |||||
26.05
17:00
Jedinstvo (LJ)
Omladinac
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Jedinstvo (LJ) | 2 : 1 | Omladinac | |||||
26.05
17:00
Sremac
Borac
12
2
|
26.05.2019 17:00 | Sremac | 12 : 2 | Borac | |||||
26.05
17:00
GraniÄar
OFK BaÄinci
4
1
|
26.05.2019 17:00 | GraniÄar | 4 : 1 | OFK BaÄinci | |||||
26.05
17:00
OFK Bingula
SinÄeliÄ
1
2
|
26.05.2019 17:00 | OFK Bingula | 1 : 2 | SinÄeliÄ |
26.05
17:00
Sloga (K)
Planinac
1
2
|
26.05.2019 17:00 | Sloga (K) | 1 : 2 | Planinac | |||||
26.05
17:00
ÄSK 1939
FruŔkogorac
9
2
|
26.05.2019 17:00 | ÄSK 1939 | 9 : 2 | FruÅ”kogorac | |||||
26.05
17:00
Borac
Dunav
2
3
|
26.05.2019 17:00 | Borac | 2 : 3 | Dunav | |||||
26.05
17:00
RadniÄki
Car UroÅ”
5
1
|
26.05.2019 17:00 | RadniÄki | 5 : 1 | Car UroÅ” |
26.05
17:00
Polet
Borac
2
2
|
26.05.2019 17:00 | Polet | 2 : 2 | Borac | |||||
26.05
17:00
Vojvodina
27. Oktobar
3
1
|
26.05.2019 17:00 | Vojvodina | 3 : 1 | 27. Oktobar | |||||
26.05
17:00
Hrtkovci
GraniÄar
7
2
|
26.05.2019 17:00 | Hrtkovci | 7 : 2 | GraniÄar | |||||
26.05
17:00
FruŔkogorac
Jedinstvo (P)
3
2
|
26.05.2019 17:00 | FruŔkogorac | 3 : 2 | Jedinstvo (P) | |||||
26.05
17:00
Jedinstvo (R)
Sremac
0
2
|
26.05.2019 17:00 | Jedinstvo (R) | 0 : 2 | Sremac |
26.05
13:00
Omladinac
Stara ÄarÅ”ija
2
1
|
26.05.2019 13:00 | Omladinac | 2 : 1 | Stara ÄarÅ”ija | |||||
26.05
13:00
Stevka Božurevka
Topoljak
1
5
|
26.05.2019 13:00 | Stevka Božurevka | 1 : 5 | Topoljak | |||||
26.05
13:00
Borjak 2013
Mladost
3
4
|
26.05.2019 13:00 | Borjak 2013 | 3 : 4 | Mladost |
26.05
17:30
Studenac
Jelav
3
2
|
26.05.2019 17:30 | Studenac | 3 : 2 | Jelav | |||||
26.05
17:30
Sloga
Hajduk
2
3
|
26.05.2019 17:30 | Sloga | 2 : 3 | Hajduk | |||||
26.05
17:30
GuÄevo 1929
TE GuÄevo
3
1
|
26.05.2019 17:30 | GuÄevo 1929 | 3 : 1 | TE GuÄevo | |||||
26.05
17:30
Granit
Mladost (G)
0
1
|
26.05.2019 17:30 | Granit | 0 : 1 | Mladost (G) | |||||
26.05
17:30
Mladost (DB)
Luk
3
0
|
26.05.2019 17:30 | Mladost (DB) | 3 : 0 | Luk |
26.05
17:00
Pek
Dunavac
3
2
|
26.05.2019 17:00 | Pek | 3 : 2 | Dunavac | |||||
26.05
17:00
StiŔki Kurjak
Kumane
3
0
|
26.05.2019 17:00 | StiŔki Kurjak | 3 : 0 | Kumane | |||||
26.05
17:00
Mirko TomiÄ
BaŔtovan 2015
1
1
|
26.05.2019 17:00 | Mirko TomiÄ | 1 : 1 | BaÅ”tovan 2015 | |||||
26.05
17:00
Sloga
Ram
2
6
|
26.05.2019 17:00 | Sloga | 2 : 6 | Ram | |||||
26.05
17:00
Srednjevo
Mladi Borac
4
4
|
26.05.2019 17:00 | Srednjevo | 4 : 4 | Mladi Borac |
26.05
16:00
Jedinstvo
BuduÄnost
0
2
|
26.05.2019 16:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | BuduÄnost | |||||
26.05
17:00
BSK
Mladost
4
3
|
26.05.2019 17:00 | BSK | 4 : 3 | Mladost | |||||
26.05
17:00
Polet
Udarnik
1
0
|
26.05.2019 17:00 | Polet | 1 : 0 | Udarnik |
26.05
11:00
Stig (MC)
Napredak 1927
2
4
|
26.05.2019 11:00 | Stig (MC) | 2 : 4 | Napredak 1927 | |||||
26.05
11:00
BSK 1924
Stig (C)
1
1
|
26.05.2019 11:00 | BSK 1924 | 1 : 1 | Stig (C) | |||||
26.05
11:00
Sloga 1945
Jedinstvo (S)
2
4
|
26.05.2019 11:00 | Sloga 1945 | 2 : 4 | Jedinstvo (S) |
26.05
17:00
DobraÄa
Kremenac
2
1
|
26.05.2019 17:00 | DobraÄa | 2 : 1 | Kremenac | |||||
26.05
17:00
Hajduk
Azbest
2
1
|
26.05.2019 17:00 | Hajduk | 2 : 1 | Azbest |
26.05
17:00
MisaÄa
Gorski Car
6
1
|
26.05.2019 17:00 | MisaÄa | 6 : 1 | Gorski Car | |||||
26.05
17:00
OFK VenÄani
Tulež
4
1
|
26.05.2019 17:00 | OFK VenÄani | 4 : 1 | Tulež |
26.05
17:00
Mladost 1970
MrÄkovac
1
1
|
26.05.2019 17:00 | Mladost 1970 | 1 : 1 | MrÄkovac | |||||
26.05
17:00
BariÄ
ElektriÄar
3
1
|
26.05.2019 17:00 | BariÄ | 3 : 1 | ElektriÄar |
26.05
Jezero
Selanac
3
0
|
26.05.2019 | Jezero | 3 : 0 | Selanac | |||||
26.05
CrnÄa
ÄobanÄe
3
1
|
26.05.2019 | CrnÄa | 3 : 1 | ÄobanÄe |
26.05
17:00
Velika Morava
Gradac
3
0
|
26.05.2019 17:00 | Velika Morava | 3 : 0 | Gradac | |||||
26.05
17:00
OFK Marenovo
OFK OraŔje
5
6
|
26.05.2019 17:00 | OFK Marenovo | 5 : 6 | OFK OraŔje | |||||
26.05
17:00
Rubin
Parcane
0
3
|
26.05.2019 17:00 | Rubin | 0 : 3 | Parcane |
26.05
18:00
Bresje
PSS-192
0
2
|
26.05.2019 18:00 | Bresje | 0 : 2 | PSS-192 | |||||
26.05
18:00
Lipar
OFK DragoŔevac
0
5
|
26.05.2019 18:00 | Lipar | 0 : 5 | OFK DragoŔevac |
26.05
20:30
Internazionale
Empoli
2
1
|
26.05.2019 20:30 | Internazionale | 2 : 1 | Empoli | |||||
26.05
20:30
Fiorentina
Genoa
0
0
|
26.05.2019 20:30 | Fiorentina | 0 : 0 | Genoa | |||||
26.05
18:00
Sampdoria
Juventus
2
0
|
26.05.2019 18:00 | Sampdoria | 2 : 0 | Juventus | |||||
26.05
15:00
Torino
Lazio
3
1
|
26.05.2019 15:00 | Torino | 3 : 1 | Lazio | |||||
26.05
20:30
SPAL
Milan
2
3
|
26.05.2019 20:30 | SPAL | 2 : 3 | Milan | |||||
26.05
20:30
Roma
Parma
2
1
|
26.05.2019 20:30 | Roma | 2 : 1 | Parma | |||||
26.05
20:30
Atalanta
Sassuolo
3
1
|
26.05.2019 20:30 | Atalanta | 3 : 1 | Sassuolo | |||||
26.05
20:30
Cagliari
Udinese
1
2
|
26.05.2019 20:30 | Cagliari | 1 : 2 | Udinese |
26.05
17:00
Tisa 1933
KSK Konak 1926
6
0
|
26.05.2019 17:00 | Tisa 1933 | 6 : 0 | KSK Konak 1926 | |||||
26.05
17:00
Proleter
Zlatica
3
1
|
26.05.2019 17:00 | Proleter | 3 : 1 | Zlatica |
26.05
17:00
Partizan
Borac
0
3
|
26.05.2019 17:00 | Partizan | 0 : 3 | Borac |
26.05
16:00
Dinamo
InÄija
2
0
|
26.05.2019 16:00 | Dinamo | 2 : 0 | InÄija |
26.05
11:00
KaraÄorÄe
Rad
0
2
|
26.05.2019 11:00 | KaraÄorÄe | 0 : 2 | Rad | |||||
26.05
17:00
Polet
Kolibri
3
0
|
26.05.2019 17:00 | Polet | 3 : 0 | Kolibri | |||||
26.05
16:00
Zemun
Kolubara
3
0
|
26.05.2019 16:00 | Zemun | 3 : 0 | Kolubara | |||||
26.05
11:30
RadniÄki 2012
Lavice DuboÄica
0
1
|
26.05.2019 11:30 | RadniÄki 2012 | 0 : 1 | Lavice DuboÄica |
26.05
10:30
Proleter (NS)
Borac (NS)
4
1
|
26.05.2019 10:30 | Proleter (NS) | 4 : 1 | Borac (NS) | |||||
26.05
10:00
RadniÄki (SM)
OFK VrŔac
2
1
|
26.05.2019 10:00 | RadniÄki (SM) | 2 : 1 | OFK VrÅ”ac |
26.05
10:00
Jedinstvo SteviÄ
Slavija
0
4
|
26.05.2019 10:00 | Jedinstvo SteviÄ | 0 : 4 | Slavija |
26.05
11:00
Prva Iskra
Crvena Zastava
3
0
|
26.05.2019 11:00 | Prva Iskra | 3 : 0 | Crvena Zastava |
26.05
14:00
Spartak ŽK
Voždovac
2
4
|
26.05.2019 14:00 | Spartak ŽK | 2 : 4 | Voždovac | |||||
26.05
11:00
Jedinstvo
Crvena Zvezda
0
2
|
26.05.2019 11:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Crvena Zvezda | |||||
26.05
15:30
BASK
InÄija
5
1
|
26.05.2019 15:30 | BASK | 5 : 1 | InÄija | |||||
26.05
13:00
OFK Beograd
ÄukariÄki
4
2
|
26.05.2019 13:00 | OFK Beograd | 4 : 2 | ÄukariÄki | |||||
26.05
13:00
Dinamo (P)
RadniÄki (N)
2
0
|
26.05.2019 13:00 | Dinamo (P) | 2 : 0 | RadniÄki (N) |
26.05
12:00
RadniÄki (S)
Vojvodina
2
6
|
26.05.2019 12:00 | RadniÄki (S) | 2 : 6 | Vojvodina |
26.05
10:00
Kabel
Petrika
1
0
|
26.05.2019 10:00 | Kabel | 1 : 0 | Petrika | |||||
26.05
12:00
Vojvodina
Prof. Bolesnikov
0
2
|
26.05.2019 12:00 | Vojvodina | 0 : 2 | Prof. Bolesnikov | |||||
26.05
10:00
Petar PuaÄa
Index
1
2
|
26.05.2019 10:00 | Petar PuaÄa | 1 : 2 | Index |
26.05
12:00
Podrinje
RadniÄki (NP)
4
1
|
26.05.2019 12:00 | Podrinje | 4 : 1 | RadniÄki (NP) | |||||
26.05
12:00
GFK Sloven
Sloga (BNS)
10
0
|
26.05.2019 12:00 | GFK Sloven | 10 : 0 | Sloga (BNS) |
26.05
12:00
RadniÄki Stobex
Mladost
5
0
|
26.05.2019 12:00 | RadniÄki Stobex | 5 : 0 | Mladost |
26.05
10:00
Rvati
Duboko
0
4
|
26.05.2019 10:00 | Rvati | 0 : 4 | Duboko |
26.05
12:00
Spartak ŽK
Voždovac
0
3
|
26.05.2019 12:00 | Spartak ŽK | 0 : 3 | Voždovac | |||||
26.05
16:00
OFK Beograd
ÄukariÄki
2
3
|
26.05.2019 16:00 | OFK Beograd | 2 : 3 | ÄukariÄki |
26.05
10:00
ÄurÄin
ObiliÄ
1
5
|
26.05.2019 10:00 | ÄurÄin | 1 : 5 | ObiliÄ |
26.05
10:00
Mladost APA
OFK BaÄka
2
4
|
26.05.2019 10:00 | Mladost APA | 2 : 4 | OFK BaÄka | |||||
26.05
10:00
CFK
Crvenka
1
0
|
26.05.2019 10:00 | CFK | 1 : 0 | Crvenka | |||||
26.05
10:00
BeÄej 1918
TSC
0
10
|
26.05.2019 10:00 | BeÄej 1918 | 0 : 10 | TSC |
26.05
10:00
Partizan
Sloga
3
1
|
26.05.2019 10:00 | Partizan | 3 : 1 | Sloga |
26.05
12:30
RadniÄki NB
RadniÄki
3
1
|
26.05.2019 12:30 | RadniÄki NB | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
26.05
12:00
IMT
OLE
6
4
|
26.05.2019 12:00 | IMT | 6 : 4 | OLE | |||||
26.05
20:00
Ada
BSK 1925
3
2
|
26.05.2019 20:00 | Ada | 3 : 2 | BSK 1925 |
26.05
11:00
ObiliÄ
Napredak (P)
3
2
|
26.05.2019 11:00 | ObiliÄ | 3 : 2 | Napredak (P) | |||||
26.05
11:00
ŽelezniÄar
Rudar 2001
3
0
|
26.05.2019 11:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | Rudar 2001 | |||||
26.05
11:00
Homoljac
VGSK
3
0
|
26.05.2019 11:00 | Homoljac | 3 : 0 | VGSK |
26.05
14:00
Radnicki 1923
MaÄva
13
0
|
26.05.2019 14:00 | Radnicki 1923 | 13 : 0 | MaÄva | |||||
26.05
11:00
Plana
Jedinstvo
6
1
|
26.05.2019 11:00 | Plana | 6 : 1 | Jedinstvo | |||||
26.05
12:00
Sloga 036
Požarevac
2
1
|
26.05.2019 12:00 | Sloga 036 | 2 : 1 | Požarevac |
26.05
11:30
Arena SU
Äantavir
6
1
|
26.05.2019 11:30 | Arena SU | 6 : 1 | Äantavir |
26.05
14:00
Vlada DimitrijeviÄ
Rudar
5
4
|
26.05.2019 14:00 | Vlada DimitrijeviÄ | 5 : 4 | Rudar |
26.05
10:00
ŽelezniÄar
Kalimero
4
2
|
26.05.2019 10:00 | ŽelezniÄar | 4 : 2 | Kalimero | |||||
26.05
11:30
Akademija fudbala
ŽelezniÄar
0
5
|
26.05.2019 11:30 | Akademija fudbala | 0 : 5 | ŽelezniÄar | |||||
26.05
12:15
Kalimero
Borac
7
1
|
26.05.2019 12:15 | Kalimero | 7 : 1 | Borac | |||||
26.05
10:45
Mladost (B)
Sloboda 1
3
1
|
26.05.2019 10:45 | Mladost (B) | 3 : 1 | Sloboda 1 |
26.05
11:30
Akademija fudbala 2
Kolubara 1
1
2
|
26.05.2019 11:30 | Akademija fudbala 2 | 1 : 2 | Kolubara 1 | |||||
26.05
10:45
Kolubara 1
Kalimero
1
0
|
26.05.2019 10:45 | Kolubara 1 | 1 : 0 | Kalimero | |||||
26.05
10:00
Real 2
ŽFK Borac
2
2
|
26.05.2019 10:00 | Real 2 | 2 : 2 | ŽFK Borac | |||||
26.05
12:15
Kalimero
Kolubara 2
0
4
|
26.05.2019 12:15 | Kalimero | 0 : 4 | Kolubara 2 | |||||
26.05
08:30
Real 1
ŽFK Borac
3
0
|
26.05.2019 08:30 | Real 1 | 3 : 0 | ŽFK Borac | |||||
26.05
08:30
Real 2
Akademija fudbala 1
0
1
|
26.05.2019 08:30 | Real 2 | 0 : 1 | Akademija fudbala 1 | |||||
26.05
09:15
Akademija fudbala 2
Real 1
1
3
|
26.05.2019 09:15 | Akademija fudbala 2 | 1 : 3 | Real 1 |
26.05
20:00
Mega Bemax
Dynamic VIP PAY
86
76
|
26.05.2019 20:00 | Mega Bemax | 86 : 76 | Dynamic VIP PAY | |||||
26.05
18:00
Sloboda
TamiÅ”
86
76
|
26.05.2019 18:00 | Sloboda | 86 : 76 | TamiÅ” | |||||
26.05
20:00
Partizan NIS
OKK Novi Pazar
93
67
|
26.05.2019 20:00 | Partizan NIS | 93 : 67 | OKK Novi Pazar |
26.05
19:30
SindjeliÄ
Sloga
27
20
|
26.05.2019 19:30 | SindjeliÄ | 27 : 20 | Sloga | |||||
26.05
21:00
Partizan 2
Rakovica
40
31
|
26.05.2019 21:00 | Partizan 2 | 40 : 31 | Rakovica |
26.05
18:00
TrepÄa
KaraÄorÄe
25
43
|
26.05.2019 18:00 | TrepÄa | 25 : 43 | KaraÄorÄe | |||||
26.05
20:00
GoÄ Merkur
Bane
28
24
|
26.05.2019 20:00 | GoÄ Merkur | 28 : 24 | Bane | |||||
26.05
18:00
KaraÄorÄe
TrepÄa
42
38
|
26.05.2019 18:00 | KaraÄorÄe | 42 : 38 | TrepÄa | |||||
26.05
18:00
Omladinac
Sloga
26
28
|
26.05.2019 18:00 | Omladinac | 26 : 28 | Sloga |
26.05
19:00
ZajeÄar 1949
Vlasotince
32
27
|
26.05.2019 19:00 | ZajeÄar 1949 | 32 : 27 | Vlasotince | |||||
26.05
19:00
Jastrebac
Jagodina
17
32
|
26.05.2019 19:00 | Jastrebac | 17 : 32 | Jagodina | |||||
26.05
18:00
Pirot
Heba
28
28
|
26.05.2019 18:00 | Pirot | 28 : 28 | Heba |
26.05
20:30
PanÄevo
RadniÄki
26
23
|
26.05.2019 20:30 | PanÄevo | 26 : 23 | RadniÄki | |||||
26.05
19:00
Dalmatinac
Senta
20
29
|
26.05.2019 19:00 | Dalmatinac | 20 : 29 | Senta |
26.05
18:30
Sivac 69/2
KljajiÄevo
20
20
|
26.05.2019 18:30 | Sivac 69/2 | 20 : 20 | KljajiÄevo |
26.05
18:00
Omladinac
RadniÄki (JT)
28
34
|
26.05.2019 18:00 | Omladinac | 28 : 34 | RadniÄki (JT) | |||||
26.05
18:00
Dolovo 2
Unirea
38
20
|
26.05.2019 18:00 | Dolovo 2 | 38 : 20 | Unirea | |||||
26.05
18:00
Radnicki (K)
Zrenjanin
21
45
|
26.05.2019 18:00 | Radnicki (K) | 21 : 45 | Zrenjanin | |||||
26.05
17:00
Vladimirovac
Jedinstvo
19
25
|
26.05.2019 17:00 | Vladimirovac | 19 : 25 | Jedinstvo |
26.05
16:30
Srbobran
ŽSK 1955
30
29
|
26.05.2019 16:30 | Srbobran | 30 : 29 | ŽSK 1955 |
26.05
19:30
Ravangrad
Mokrin
28
33
|
26.05.2019 19:30 | Ravangrad | 28 : 33 | Mokrin |
26.05
20:00
Radan
Äerdap
23
29
|
26.05.2019 20:00 | Radan | 23 : 29 | Äerdap | |||||
26.05
20:00
RadniÄki
Naisa 2
22
28
|
26.05.2019 20:00 | RadniÄki | 22 : 28 | Naisa 2 |
26.05
15:00
Morava Gepardi
Crveni Kenguri
34
66
|
26.05.2019 15:00 | Morava Gepardi | 34 : 66 | Crveni Kenguri |