XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 362 utakmica za dan
Subota, 16 Mart 2019

Fudbal

16.03.2019 18:00 Mačva 2 : 1 Proleter
16.03.2019 15:00 Zemun 0 : 1 Radnički (N)
16.03.2019 15:00 Partizan 1 : 3 Spartak ŽK
16.03.2019 16:00 Radnik 1 : 0 Napredak
16.03.2019 15:00 Bečej 1918 0 : 0 Borac
16.03.2019 15:00 TSC 2 : 0 Radnički 1923
16.03.2019 15:00 OFK Žarkovo 2 : 0 Novi Pazar
16.03.2019 15:00 Javor Matis 1 : 0 Budućnost
16.03.2019 15:00 Sloboda 0 : 1 Čelik
16.03.2019 15:00 Mladost 0 : 3 Radnik
16.03.2019 15:00 Željezničar Sport Team 3 : 1 Rudar Prijedor
16.03.2019 15:00 Podrinje 1 : 0 Alfa
16.03.2019 15:00 Tekstilac 1 : 0 Slavija
16.03.2019 15:00 Borac 4 : 0 Sloboda
16.03.2019 15:00 Kozara 1 : 1 Sloga
16.03.2019 15:00 Sutjeska 1 : 1 Drina
16.03.2019 14:30 Radnički (NP) 2 : 1 Cement
16.03.2019 14:30 Dinamo 1945 2 : 2 Radnički (SM)
16.03.2019 14:30 ČSK Pivara 2 : 1 Bratstvo 1946
16.03.2019 14:30 Mladost 1 : 1 Hajduk 1912
16.03.2019 14:30 OFK Vršac 0 : 1 Crvena zvezda
16.03.2019 14:30 Radnički (ZR) 4 : 3 Dunav
16.03.2019 14:30 Loznica 3 : 2 Proleter Mihajlovac
16.03.2019 14:30 FAP 0 : 3 Tutin
16.03.2019 14:30 Mokra Gora 4 : 1 Polet (LJ)
16.03.2019 14:30 Smederevo 1924 1 : 0 Drina
16.03.2019 14:30 Jedinstvo (Ub) 2 : 0 Budućnost Krušik 2014
16.03.2019 14:30 Mladi radnik 1926 1 : 1 Sloga (PŽ)
16.03.2019 14:30 Šumadija (A) 2 : 0 Sloga 33
16.03.2019 15:00 GFK Dubočica 1 : 3 Jedinstvo (B)
16.03.2019 15:00 Jedinstvo (P) 3 : 0 OFK Sinđelić
16.03.2019 15:00 Moravac Orion 1 : 1 Jagodina Tabane
16.03.2019 14:30 Brodarac 2 : 1 Zvezdara
16.03.2019 14:30 BSK Borča 3 : 0 Lokomotiva
16.03.2019 14:30 Radnički (O) 1 : 1 Prva Iskra
16.03.2019 11:00 Grafičar 3 : 0 Stepojevac Vaga
16.03.2019 14:30 IMT 4 : 0 BASK
16.03.2019 14:30 Radnički (S) 3 : 0 OFK Proleter
16.03.2019 14:30 Jedinstvo (BK) 2 : 3 BAK
16.03.2019 14:30 Sloboda 0 : 0 Kozara
16.03.2019 14:30 Radnički (K) 3 : 1 Jedinstvo (NB)
16.03.2019 14:30 Kikinda 1909 2 : 1 Budućnost
16.03.2019 14:30 Radnički (Š) 0 : 1 1. Maj Ruma
16.03.2019 14:30 Podrinje 2 : 2 Borac (Š)
16.03.2019 14:30 Polet (K) 0 : 2 BSK
16.03.2019 14:30 OFK Vrbas 5 : 0 Tekstilac
16.03.2019 14:30 Gruža 2 : 2 Trepča
16.03.2019 14:30 Goč 1 : 2 Real
16.03.2019 14:30 Apolon 2018 1 : 0 Šumadija 1903
16.03.2019 14:30 Mladi borac 1 : 0 Borac 1932
16.03.2019 14:30 VGSK 0 : 0 RSK
16.03.2019 14:30 Mačva 2005 3 : 0 Zadrugar
16.03.2019 14:30 Sloga (BB) 1 : 1 Budućnost
16.03.2019 14:30 Sevojno 2 : 0 LFK Mladost
16.03.2019 15:00 Balkanski 2 : 1 Mladost (M)
16.03.2019 15:00 Pčinja 3 : 0 Sloga
16.03.2019 15:00 Pusta Reka 1 : 1 Morava
16.03.2019 15:00 Morava 1918 2 : 3 Žitorađa
16.03.2019 15:00 OFK Kosanica 1 : 0 Jedinstvo (M)
16.03.2019 15:00 BSK 1 : 1 Brodoremont
16.03.2019 15:00 Timok 1919 3 : 0 Malošište
16.03.2019 14:30 Milutinac 2 : 1 Torlak
16.03.2019 14:30 Sopot 2 : 0 Napredak
16.03.2019 15:00 Mladost (L) 4 : 0 Vojvodina
16.03.2019 15:00 Proleter 2006 1 : 2 Omladinac FAM
16.03.2019 15:00 Delija 3 : 1 Rusanda
16.03.2019 15:30 Krila Krajine 2 : 1 Hercegovac
16.03.2019 15:30 Vojvodina (T) 2 : 3 Lipar
16.03.2019 15:30 ŽAK 1 : 0 Borac 46
16.03.2019 14:30 Rudar 0 : 0 Borac (M)
16.03.2019 14:30 Partizan 3 : 0 Polet (NK)
16.03.2019 14:30 Sloven 1 : 1 Ljukovo
16.03.2019 14:30 Sloga Bat 1924 2 : 1 Prvi srpski ustanak
16.03.2019 15:30 Obilić 0 : 2 Njegoš
16.03.2019 15:30 Proleter (RS) 7 : 0 Panonija IM Topola
16.03.2019 15:30 Radnički 1905 2 : 1 Vojvodina
16.03.2019 15:30 Napredak 0 : 0 Proleter (Nj)
16.03.2019 11:00 Rakovica 1 : 4 PKB Kovilovo
16.03.2019 14:30 Borac (O) 2 : 0 Borac (P)
16.03.2019 14:30 Zvezda 2 : 0 Lisović
16.03.2019 15:00 Rudar 1 : 1 Omladinac
16.03.2019 15:00 Čitluk 0 : 1 Varvarin
16.03.2019 15:00 Blagotin 7 : 3 Donji Kopaonik
16.03.2019 15:00 Jedinstvo 1936 3 : 0 FUD
16.03.2019 14:30 Dušan Silni 1 : 0 Jedinstvo (MZ)
16.03.2019 14:30 Jedinstvo 1945 (VL) 0 : 2 Mladost (DD)
16.03.2019 15:00 Dunav 4 : 4 Strela
16.03.2019 15:00 Jedinstvo Stević 1 : 3 Dolina
16.03.2019 14:30 Rudar 2001 1 : 2 Pomoravlje
16.03.2019 14:30 Polet (SD) 1 : 1 Trgovački
16.03.2019 14:30 Makce 0 : 10 Borac (K)
16.03.2019 14:30 Đerdap 2 : 0 Obilić
16.03.2019 15:00 OFK Napredak 1929 3 : 0 Radnički 1947
16.03.2019 15:00 Morava (Ž) 2 : 1 Doljevac
16.03.2019 15:00 Brestovac 3 : 1 Blizna
16.03.2019 15:00 Poreč 3 : 0 BSK
16.03.2019 15:00 Krivelj 0 : 3 Bor 1919
16.03.2019 15:00 Šarbanovac 1 : 3 Radnički (K)
16.03.2019 15:00 Zlot 1 : 0 Branik
16.03.2019 15:00 Rudna Glava 0 : 1 Sloga
16.03.2019 14:00 OFK Brđanac 0 : 1 Mladost
16.03.2019 14:00 Pepeljevac 3 : 0 Banjani
16.03.2019 15:00 Borac (D) 0 : 1 Jadran
16.03.2019 14:30 Crnokosa 2 : 1 Lazarica
16.03.2019 15:00 Ozren 2 : 1 Trebič
16.03.2019 14:00 Kalenić 0 : 4 Pambukovica
16.03.2019 15:00 Mladost 5 : 1 Polet 57
16.03.2019 15:00 Stari Trstenik 1 : 0 Beli Orlovi
16.03.2019 15:00 Morava 7 : 1 Vinogradar
16.03.2019 15:00 Ursule 3 : 1 Blagotin
16.03.2019 15:00 Partizan 1 : 2 Sloga
16.03.2019 15:00 Borac 1805 2 : 0 Beljanica
16.03.2019 15:00 15. Avgust 1950 0 : 1 Istok 63
16.03.2019 15:00 Mladost 4 : 1 Jedinstvo (G)
16.03.2019 14:30 Veliko Trnjane 4 : 1 Marjan MB
16.03.2019 14:30 OFK Šabac 4 : 1 Premijer
16.03.2019 15:30 AFK 1 : 2 Potisje
16.03.2019 15:00 Bačka 1945 0 : 1 Budućnost
16.03.2019 14:30 Badljevica 2 : 1 Petlić SD 026
16.03.2019 14:30 Zeppelin 026 2 : 0 OFK Slavija
16.03.2019 14:00 Zvizdar 1 : 0 Kolubara
16.03.2019 16:00 AFC Bournemouth 2 : 2 Newcastle United
16.03.2019 16:00 Burnley 1 : 2 Leicester
16.03.2019 16:00 West Ham United 4 : 3 Huddersfield Town
16.03.2019 18:30 Athletic Club 2 : 0 Atlético Madrid
16.03.2019 13:00 Huesca 1 : 3 Deportivo Alavés
16.03.2019 16:15 Real Madrid 2 : 0 Celta de Vigo
16.03.2019 20:45 Leganés 0 : 2 Girona
16.03.2019 15:30 Schalke 04 0 : 1 RB Leipzig
16.03.2019 15:30 Stuttgart 1 : 1 Hoffenheim
16.03.2019 18:30 Hertha BSC 2 : 3 Borussia Dortmund
16.03.2019 15:30 Augsburg 3 : 1 Hannover 96
16.03.2019 15:30 Wolfsburg 5 : 2 Fortuna
16.03.2019 20:30 Torino 2 : 3 Bologna
16.03.2019 18:00 SPAL 2 : 1 Roma
16.03.2019 15:00 Sassuolo 3 : 5 Sampdoria
16.03.2019 20:00 Angers 0 : 0 Amiens SC
16.03.2019 20:00 Caen 0 : 5 Saint-Étienne
16.03.2019 20:00 Guingamp 1 : 0 Dijon
16.03.2019 20:00 Nîmes 2 : 2 Strasbourg
16.03.2019 14:00 Sloga 1 : 1 Radnički 1923
16.03.2019 14:00 Mašinac Trejs PZP 1 : 1 Požarevac
16.03.2019 13:00 Lavice Dubočica 0 : 3 TSC
16.03.2019 13:00 Kolubara 3 : 0 Polet
16.03.2019 15:00 Omladinac 0 : 1 Proleter (NS)
16.03.2019 14:30 Voždovac 4 : 0 Radnički (Z)
16.03.2019 10:00 Rad 0 : 0 Brodarac
16.03.2019 13:00 Kiker 0 : 0 Real Niš
16.03.2019 11:00 Apolon 4 1 : 0 Teleoptik
16.03.2019 11:00 Spartak 3 : 0 OFK Bačka (BP)
16.03.2019 12:00 Petar Puača 1 : 0 Radnički (S)
16.03.2019 12:00 Inđija 1 : 1 Bečkerek 023
16.03.2019 11:00 Vojvodina 1 : 1 Borac (NS)
16.03.2019 14:30 Zlatar 0 : 1 Sloga (BB)
16.03.2019 Zlatibor 4 : 2 Jedinstvo Putevi
16.03.2019 14:30 Polimlje 0 : 0 FAP
16.03.2019 14:30 Sloboda 3 : 2 Takovo
16.03.2019 14:30 Polet 5 : 0 Čačak 94
16.03.2019 14:30 BIP 2 : 0 Apolon
16.03.2019 11:30 Čukarički MK 4 : 0 Sinđelić MK
16.03.2019 13:00 Radnički (NB) MK 3 : 0 Lokomotiva MK
16.03.2019 13:00 Crvena zvezda MK 5 : 1 Studentski Grad MK
16.03.2019 10:00 Inđija 2 : 1 GFK Sloven
16.03.2019 13:00 Index 0 : 4 Petrika
16.03.2019 14:30 FAP 8 : 0 Sloboda (Č)
16.03.2019 14:30 Borac 4 : 0 Gaučosi
16.03.2019 14:30 Kinder 0 : 2 Sloga (BB)
16.03.2019 14:30 Sloboda (U) 1 : 1 Metalac
16.03.2019 14:30 Čačak 94 0 : 1 Jedinstvo Putevi
16.03.2019 14:30 LFK Mladost 0 : 8 Javor
16.03.2019 14:30 Mladost (L) 1 : 1 Sloga (P)
16.03.2019 14:30 Jedinstvo 0 : 3 Šabac
16.03.2019 14:30 Loznica 2 : 2 Železničar
16.03.2019 14:30 Budućnost-Krušik 2014 1 : 4 Mačva 2005
16.03.2019 14:30 Senjak 0 : 2 Mačva
16.03.2019 14:30 Radnički 1 : 2 Pčelinjo
16.03.2019 14:30 Drina 4 : 1 Vojvode
16.03.2019 14:30 Savacijum 4 : 2 OFK Osečina
16.03.2019 Inđija : TSC
16.03.2019 00:00 Stajićevo 2017 12 : 0 Mladost
16.03.2019 Voja Gačić : Nova Kolonija
16.03.2019 Polet 1 : 4 Banat
16.03.2019 10:00 Radnički 0 : 7 OLE
16.03.2019 09:00 Cukaricki 3 : 2 Rad
16.03.2019 11:00 BSK 1925 1 : 0 Lokomotiva
16.03.2019 12:00 Teleoptik 1 : 1 Zemun
16.03.2019 09:00 Vozdovac 1 : 2 Radnicki
16.03.2019 13:00 Crvena Zvezda 3 : 2 OFK Beograd

Košarka

16.03.2019 17:00 FMP 73 : 72 Partizan NIS
16.03.2019 19:00 Crvena zvezda MTS 100 : 76 Mega Bemax
16.03.2019 20:00 Zlatibor 87 : 71 Vršac
16.03.2019 20:00 Sloboda 92 : 86 Mladost
16.03.2019 18:30 Tamiš 66 : 83 Borac
16.03.2019 20:00 Dunav 95 : 67 Metalac
16.03.2019 19:30 Pirot 89 : 56 Žarkovo
16.03.2019 19:00 Napredak Bosphorus 70 : 58 Zemun Fitofarmacija
16.03.2019 19:30 Sloga 85 : 87 Zdravlje Leskovac
16.03.2019 19:30 Kolubara LA 2003 95 : 55 Vrbas
16.03.2019 19:00 Konstantin 88 : 92 Mladost (SP)
16.03.2019 18:20 Zvezdara 65 : 54 Borča 2
16.03.2019 20:40 Star 104 : 101 Omladinac
16.03.2019 20:00 Sveti Đorđe 78 : 62 Nova Pazova
16.03.2019 16:30 Železničar 70 : 66 Sloven
16.03.2019 18:00 Akademik 36 : 91 Mladost Veternik
16.03.2019 19:00 Sokobanja 65 : 69 Actavis Academy
16.03.2019 17:00 Dimitrovgrad 20 : 0 Prokuplje
16.03.2019 17:00 Jugbasket 0 : 20 OKK Junior
16.03.2019 20:30 Fair Play 92 : 62 Bor RTB
16.03.2019 16:30 Radnički 1950 75 : 69 Čačak 94
16.03.2019 18:00 Napredak Junior 112 : 66 Priboj
16.03.2019 18:00 Zekas 75 67 : 81 Železničar
16.03.2019 15:00 Požarevac 84 : 79 Radnički
16.03.2019 19:00 Prva Petoletka 75 : 77 Student BB
16.03.2019 20:00 Radnički 81 : 100 Torlak
16.03.2019 13:00 Slodes 139 : 51 Žitko Basket
16.03.2019 17:00 Borča 73 : 74 Barajevo
16.03.2019 19:00 BKK Radnički 96 : 61 Astra
16.03.2019 13:00 Play Off 71 : 38 Zvečan
16.03.2019 14:30 ČA basket 63 : 70 Mileševka

Odbojka

16.03.2019 19:00 Mladi radnik 2 : 3 Jedinstvo (SP)
16.03.2019 18:00 VA 014 Bauwesen 1 : 3 Spartak (Lj)
16.03.2019 19:00 Mladenovac 3 : 0 Napredak 037
16.03.2019 19:00 VGSK 3 : 0 Loznica
16.03.2019 16:00 Kosovska Mitrovica 0 : 3 Železničar (Bg)
16.03.2019 16:00 Futog 0 : 3 Niš
16.03.2019 20:00 Smederevo Carina 3 : 0 Borac (St)
16.03.2019 19:00 Bavanište 3 : 1 Klek Srbijašume
16.03.2019 FAP Livnica 3 : 0 Gračanica
16.03.2019 Ribnica 2 3 : 1 Antena
16.03.2019 Gračac 3 : 0 Partizan
16.03.2019 20:45 Putevi 3 : 0 Lotus
16.03.2019 20:00 Partizan 3 : 2 Sombor
16.03.2019 19:00 Vojvodina NS Seme 2 3 : 0 Mladost (T)
16.03.2019 20:00 Vrbas 0 : 3 Hercegovina
16.03.2019 15:00 Dunav Volley 3 : 2 Kulpin
16.03.2019 20:00 Bečej 0 : 3 Proleter
16.03.2019 20:00 Blok Aut 0 : 3 Karađorđe
16.03.2019 17:40 Lucky Star 1 : 3 Šumadija
16.03.2019 19:30 Crnjanski 1 : 3 Rudar
16.03.2019 Junior 0 : 3 Morava
16.03.2019 Surdulica 0 : 3 Mladost
16.03.2019 14:00 Hajduk Veljko 2 0 : 3 Pin
16.03.2019 13:00 Knjaževac 3 : 0 Ozren
16.03.2019 17:00 Vojvodina 3 3 : 0 Stražilovo
16.03.2019 18:00 Mladost 1973 1 : 3 Mladost
16.03.2019 16:00 Kikinda 3 : 2 Sloven
16.03.2019 17:00 Srem Iton 2 3 : 0 Inđija
16.03.2019 16:00 Železničar 3 : 0 Spartak (Su)
16.03.2019 18:00 Vizura 3 : 2 TENT
16.03.2019 18:00 Takovo Zvezda Helios 3 : 0 Vranje
16.03.2019 17:00 Beograd 3 : 0 FOK
16.03.2019 17:00 Srbijanka 014 3 : 2 Srem
16.03.2019 17:00 Smederevo 0 : 3 Omladinac
16.03.2019 18:00 Ivanjica 3 : 1 Borac (Ča)
16.03.2019 16:30 Kralj 3 : 0 Inđija
16.03.2019 20:00 Zlatibor 3 : 0 Leskovac-98
16.03.2019 15:00 Sterija 0 : 3 Radnički (Bg)
16.03.2019 16:30 Zaječar 3 : 0 Majdanpek FBC
16.03.2019 19:00 Knjaževac 3 : 1 Stampedo
16.03.2019 17:00 Panonija 3 : 1 Mladost (NP)
16.03.2019 19:00 Futog Vest 3 : 1 Partizan
16.03.2019 18:00 Bambi volej 3 : 2 Sloga 031
16.03.2019 18:00 Tara 3 : 0 Stopanja
16.03.2019 14:00 Red Fox-Smeč 5 3 : 0 Mladi Radnik
16.03.2019 17:30 Tehničar (Sd) 0 : 3 Imlek
16.03.2019 16:30 Lazarevac 3 : 1 Lucky Star
16.03.2019 19:00 Partizan 2 1 : 3 AS Batajnica
16.03.2019 18:15 Dunav 0 : 3 AS
16.03.2019 13:00 Crnjanski 0 : 3 Obilić
16.03.2019 18:00 Akademija Singidunum 0 : 3 Volleyland
16.03.2019 13:30 Fenix Čukarički 3 : 1 Železničar
16.03.2019 20:00 Spas 1 : 3 Vizurine Ajkulice
16.03.2019 18:30 Vršac 2 : 3 KI 0230
16.03.2019 17:00 Krajišnik 0 : 3 Kikinda
16.03.2019 16:30 Žitište 0 : 3 Proleter
16.03.2019 14:00 Vrbas 3 : 0 Libero
16.03.2019 19:00 CVS 3 : 1 Spartak 2
16.03.2019 18:00 Sutjeska 0 : 3 Apatin
16.03.2019 15:45 Štrand Volej 1 : 3 Star
16.03.2019 19:30 Dunav 2 : 3 NS Tim
16.03.2019 12:30 Mladost 1 : 3 Grbić
16.03.2019 19:00 NS Volej tim 3 : 1 Novi Sad 2
16.03.2019 20:45 Bagljaš 023 3 : 0 Bečej
16.03.2019 12:00 Radnički 3 : 0 Jasenica (SP)
16.03.2019 19:00 Radnički 1977 3 : 2 Sloga 2016
16.03.2019 12:00 Hajduk Veljko 3 : 0 Timok
16.03.2019 16:00 Knjaževac 2 1 : 3 Ozren
16.03.2019 11:30 Mladenovac 1 : 3 Spas
16.03.2019 10:45 Lucky Star 3 : 0 AS
16.03.2019 14:45 Crnjanski 1 : 3 Roda
16.03.2019 12:45 Partizan 3 : 0 Crvena zvezda
16.03.2019 13:00 TENT 3 : 0 Železnik 2012
16.03.2019 09:00 Blok Aut 0 : 3 Sterija
16.03.2019 09:00 AS 3 : 0 Crvena zvezda
16.03.2019 14:45 Roda 1 : 3 Vizurine Ajkulice
16.03.2019 10:45 Imlek 0 : 3 Beograd
16.03.2019 12:45 Partizan 3 : 0 AS Batajnica
16.03.2019 14:45 Lucky Star 0 : 3 Lazarevac
16.03.2019 14:00 Kolubara 3 : 0 Mladenovac
16.03.2019 12:45 Crnjanski 3 : 0 Feniks Čukarički
16.03.2019 09:00 Akademija Singidunum 1 : 3 Radnički
16.03.2019 10:45 Pionir 3 : 1 Dunav

Rukomet

16.03.2019 19:00 Novi Pazar 34 : 32 Crvena zvezda
16.03.2019 19:00 Obilić 37 : 22 Sloga
16.03.2019 19:00 Rudar 29 : 24 Šamot 65
16.03.2019 17:00 Partizan 32 : 26 Kikinda
16.03.2019 19:00 Mokra Gora 24 : 24 Spartak Vojput
16.03.2019 18:30 Metaloplastika 32 : 30 Dinamo
16.03.2019 17:00 Dubočica 54 30 : 28 Radnički 1964
16.03.2019 19:00 Zlatar 28 : 28 Topličanin
16.03.2019 20:00 Jedinstvo 31 : 27 Kolubara
16.03.2019 21:00 SC Voždovac 2012 42 : 35 Morava
16.03.2019 19:00 Jugović 23 : 20 Crvenka
16.03.2019 18:00 Hercegovina 32 : 17 Apatin
16.03.2019 18:00 Sivac 69 38 : 23 Nova Pazova 1957
16.03.2019 18:00 Radnički 1958 27 : 21 Dolovo
16.03.2019 20:00 Metalac Gorenje 22 : 18 Partizan 2
16.03.2019 18:00 Radnički 30 : 27 Sindjelić
16.03.2019 20:15 Sloga 24 : 29 PKB
16.03.2019 18:00 Župa 37 : 37 Sloga
16.03.2019 17:00 Paraćin 27 : 44 Vlasotince
16.03.2019 19:00 Zaječar 41 : 17 Heba
16.03.2019 20:00 Somborelektro 20 : 31 Potisje Pleteks
16.03.2019 19:00 PIK Prigrevica 28 : 25 Crepaja
16.03.2019 18:00 Radan 29 : 11 Progres
16.03.2019 19:00 Mladost 29 : 20 Medicinar
16.03.2019 18:00 Bekament BB 35 : 24 Naisa
16.03.2019 19:00 Vojvodina 22 : 24 Bor RTB
16.03.2019 19:00 Železničar 29 : 21 Pančevo
16.03.2019 20:00 Napredak 12 25 : 29 ORK Beograd
16.03.2019 18:00 Sloga 34 : 22 Sloven
16.03.2019 18:00 Vrbas 23 : 16 Pirot
16.03.2019 19:00 Kikinda 40 : 23 Jadran
16.03.2019 19:00 Spartak 26 : 17 Radnički
16.03.2019 18:00 Ravangrad 34 : 26 Dolovo (Ž)
16.03.2019 18:30 Voždovac 1955 2 22 : 28 ORK Loznica
16.03.2019 16:00 Radnički 28 : 31 Metalac 2015
16.03.2019 19:30 Dubočica 0 : 10 Đerdap
16.03.2019 19:00 Jagodina 2 24 : 19 Naisa 2
16.03.2019 19:00 Radnički 20 : 23 Rtanj

Vaterpolo

16.03.2019 Banjica 11 : 11 Stari Grad
16.03.2019 TENT 6 : 14 Beograd
16.03.2019 Dunav 3 : 9 Zemun
16.03.2019 Taš 10 : 7 Bečej
16.03.2019 00:00 Spartak Prozivka 14 : 8 Singidunum
16.03.2019 00:00 Rasina 9 : 13 Novi Beograd 11. april
16.03.2019 00:00 Valis 14 : 9 ŽAK
16.03.2019 00:00 Palilula 29 : 9 Banja Luka
16.03.2019 Palilula 8 : 12 Crvena zvezda
16.03.2019 Senta 8 : 24 Vojvodina
16.03.2019 Taš 2000 27 : 4 Vračar

Futsal

16.03.2019 19:00 Vranje 5 : 1 Smederevo
16.03.2019 15:00 Pirot 4 : 5 Zemun Samo pravo
16.03.2019 19:00 Ekonomac 2 7 : 4 Sopot
16.03.2019 19:00 Kosjerić 7 : 3 Župski rubin
16.03.2019 19:30 Radnički 2010 3 : 0 Bele crkve
16.03.2019 16:00 Gročanski 4 : 3 Bjankoneri Futsal
16.03.2019 20:45 Dinamo 5 : 4 Novi Sad
16.03.2019 20:30 Dolap 7 : 4 As

Hokej

16.03.2019 18:45 Slavija Junior 7 : 3 ECE Celje 2:1
16.03.2019 19:15 Triglav 13 : 2 Mladost 2:1

Ragbi 15

16.03.2019 Partizan 25 : 0 Dinamo 1954
MihajloMiX i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MihajloMiX i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
MihajloMiX i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
MihajloMiX i još 2 korisnika su tipovali utakmicu
MihajloMiX i još 2 korisnika su tipovali utakmicu