27.10
14:00
Mladost
Cement
1
2
|
27.10.2018 14:00 | Mladost | 1 : 2 | Cement | |||||
27.10
14:00
Dinamo 1945
OFK Vršac
4
0
|
27.10.2018 14:00 | Dinamo 1945 | 4 : 0 | OFK Vršac | |||||
27.10
14:00
Radnički (NP)
Radnički (ZR)
3
1
|
27.10.2018 14:00 | Radnički (NP) | 3 : 1 | Radnički (ZR) | |||||
27.10
14:00
Radnički (SM)
Železničar
1
2
|
27.10.2018 14:00 | Radnički (SM) | 1 : 2 | Železničar | |||||
27.10
14:00
Bratstvo 1946
Kabel
3
0
|
27.10.2018 14:00 | Bratstvo 1946 | 3 : 0 | Kabel | |||||
27.10
14:00
Hajduk 1912
Omladinac
1
0
|
27.10.2018 14:00 | Hajduk 1912 | 1 : 0 | Omladinac | |||||
27.10
14:00
Bačka 1901
Borac
2
0
|
27.10.2018 14:00 | Bačka 1901 | 2 : 0 | Borac | |||||
27.10
14:00
Crvena zvezda
Dunav
1
1
|
27.10.2018 14:00 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Dunav |
27.10
13:30
Mokra Gora
Provo
3
0
|
27.10.2018 13:30 | Mokra Gora | 3 : 0 | Provo | |||||
27.10
13:30
FAP
Smederevo 1924
0
1
|
27.10.2018 13:30 | FAP | 0 : 1 | Smederevo 1924 | |||||
27.10
13:30
Loznica
Jedinstvo (Ub)
0
0
|
27.10.2018 13:30 | Loznica | 0 : 0 | Jedinstvo (Ub) | |||||
27.10
13:30
Tutin
Sloga 33
0
2
|
27.10.2018 13:30 | Tutin | 0 : 2 | Sloga 33 |
27.10
14:00
GFK Dubočica
Jedinstvo (P)
6
1
|
27.10.2018 14:00 | GFK Dubočica | 6 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
27.10
14:00
Radnički (S)
Moravac Orion
0
3
|
27.10.2018 14:00 | Radnički (S) | 0 : 3 | Moravac Orion | |||||
27.10
14:00
Jedinstvo (B)
Dunav
3
1
|
27.10.2018 14:00 | Jedinstvo (B) | 3 : 1 | Dunav | |||||
27.10
14:00
OFK Sinđelić
Jagodina Tabane
2
0
|
27.10.2018 14:00 | OFK Sinđelić | 2 : 0 | Jagodina Tabane | |||||
27.10
14:00
Trstenik PPT
Rtanj
3
2
|
27.10.2018 14:00 | Trstenik PPT | 3 : 2 | Rtanj |
27.10
13:30
BSK Borča
Radnički (NB)
2
1
|
27.10.2018 13:30 | BSK Borča | 2 : 1 | Radnički (NB) | |||||
27.10
11:00
GSP Polet Dorćol
OFK Beograd
2
0
|
27.10.2018 11:00 | GSP Polet Dorćol | 2 : 0 | OFK Beograd | |||||
27.10
13:30
Lokomotiva
BASK
1
0
|
27.10.2018 13:30 | Lokomotiva | 1 : 0 | BASK |
27.10
14:00
Jedinstvo (BK)
Sloboda
0
0
|
27.10.2018 14:00 | Jedinstvo (BK) | 0 : 0 | Sloboda | |||||
27.10
14:00
Radnički (S)
Radnički (K)
1
2
|
27.10.2018 14:00 | Radnički (S) | 1 : 2 | Radnički (K) | |||||
27.10
14:00
OFK Proleter
Kikinda 1909
2
1
|
27.10.2018 14:00 | OFK Proleter | 2 : 1 | Kikinda 1909 | |||||
27.10
14:00
BAK
Budućnost
1
1
|
27.10.2018 14:00 | BAK | 1 : 1 | Budućnost | |||||
27.10
14:00
Sloga
Begej
1
0
|
27.10.2018 14:00 | Sloga | 1 : 0 | Begej | |||||
27.10
14:00
Kozara
Jedinstvo (NB)
3
0
|
27.10.2018 14:00 | Kozara | 3 : 0 | Jedinstvo (NB) |
27.10
14:00
Sloga (T)
Sloga (E)
0
1
|
27.10.2018 14:00 | Sloga (T) | 0 : 1 | Sloga (E) | |||||
27.10
14:00
Radnički (Š)
LSK Laćarak
4
1
|
27.10.2018 14:00 | Radnički (Š) | 4 : 1 | LSK Laćarak | |||||
27.10
14:00
Sremac Vojka
Podunavac
2
3
|
27.10.2018 14:00 | Sremac Vojka | 2 : 3 | Podunavac | |||||
27.10
14:00
1. Maj Ruma
Podrinje
0
3
|
27.10.2018 14:00 | 1. Maj Ruma | 0 : 3 | Podrinje |
27.10
14:00
Polet (K)
OFK Vrbas
1
3
|
27.10.2018 14:00 | Polet (K) | 1 : 3 | OFK Vrbas | |||||
27.10
14:00
Mladost APA
Bačka
2
1
|
27.10.2018 14:00 | Mladost APA | 2 : 1 | Bačka | |||||
27.10
14:00
Radnički (S)
Sloga (Č)
1
3
|
27.10.2018 14:00 | Radnički (S) | 1 : 3 | Sloga (Č) |
27.10
13:30
Gruža
Novi Pazar 1928
2
0
|
27.10.2018 13:30 | Gruža | 2 : 0 | Novi Pazar 1928 | |||||
27.10
13:30
Goč
Bane 1931
0
1
|
27.10.2018 13:30 | Goč | 0 : 1 | Bane 1931 | |||||
27.10
13:30
Trepča
Karađorđe
2
1
|
27.10.2018 13:30 | Trepča | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
27.10
13:30
Sušica
Sloga
0
0
|
27.10.2018 13:30 | Sušica | 0 : 0 | Sloga |
27.10
13:30
Železničar
Borac
2
1
|
27.10.2018 13:30 | Železničar | 2 : 1 | Borac | |||||
27.10
13:30
Ribnica
Mačva 2005
0
2
|
27.10.2018 13:30 | Ribnica | 0 : 2 | Mačva 2005 | |||||
27.10
13:30
Spartak 1924
Zadrugar
2
3
|
27.10.2018 13:30 | Spartak 1924 | 2 : 3 | Zadrugar | |||||
27.10
13:30
Radnički (V)
Radnički Šabački
5
0
|
27.10.2018 13:30 | Radnički (V) | 5 : 0 | Radnički Šabački |
27.10
13:30
Budućnost
Sevojno
2
4
|
27.10.2018 13:30 | Budućnost | 2 : 4 | Sevojno | |||||
27.10
13:30
Takovo
Polet (T)
2
1
|
27.10.2018 13:30 | Takovo | 2 : 1 | Polet (T) |
27.10
14:00
Budućnost
Vlasina
2
3
|
27.10.2018 14:00 | Budućnost | 2 : 3 | Vlasina |
27.10
14:00
BSK
Bukovik
4
0
|
27.10.2018 14:00 | BSK | 4 : 0 | Bukovik | |||||
27.10
14:00
Brodoremont
Đerdap
1
2
|
27.10.2018 14:00 | Brodoremont | 1 : 2 | Đerdap | |||||
27.10
14:00
Svrljig
Naša krila 1936
2
6
|
27.10.2018 14:00 | Svrljig | 2 : 6 | Naša krila 1936 |
27.10
11:00
Studenski Grad
Torlak
3
2
|
27.10.2018 11:00 | Studenski Grad | 3 : 2 | Torlak | |||||
27.10
13:30
Milutinac
Leštane
0
0
|
27.10.2018 13:30 | Milutinac | 0 : 0 | Leštane | |||||
27.10
13:30
Mladenovac
Turbina
7
0
|
27.10.2018 13:30 | Mladenovac | 7 : 0 | Turbina | |||||
27.10
13:30
Napredak
Borac
3
0
|
27.10.2018 13:30 | Napredak | 3 : 0 | Borac |
27.10
13:30
Mladost (L)
Banat
3
0
|
27.10.2018 13:30 | Mladost (L) | 3 : 0 | Banat | |||||
27.10
13:30
Polet
Lehel
3
2
|
27.10.2018 13:30 | Polet | 3 : 2 | Lehel |
27.10
13:30
Vojvodina (T)
Polet (S)
1
0
|
27.10.2018 13:30 | Vojvodina (T) | 1 : 0 | Polet (S) | |||||
27.10
13:30
Krila Krajine
ŽAK
0
0
|
27.10.2018 13:30 | Krila Krajine | 0 : 0 | ŽAK | |||||
27.10
13:30
Tvrđava
Slavija
1
4
|
27.10.2018 13:30 | Tvrđava | 1 : 4 | Slavija |
27.10
14:00
Donji Petrovci
Borac (M)
3
2
|
27.10.2018 14:00 | Donji Petrovci | 3 : 2 | Borac (M) | |||||
27.10
14:00
Partizan
Graničar 1924
7
0
|
27.10.2018 14:00 | Partizan | 7 : 0 | Graničar 1924 | |||||
27.10
14:00
Rudar
Sloboda (DT)
0
1
|
27.10.2018 14:00 | Rudar | 0 : 1 | Sloboda (DT) |
27.10
13:30
Mladi rudar 1954
ŽSK
2
1
|
27.10.2018 13:30 | Mladi rudar 1954 | 2 : 1 | ŽSK |
27.10
14:00
Mladost
RFK Novi Sad 1921
1
1
|
27.10.2018 14:00 | Mladost | 1 : 1 | RFK Novi Sad 1921 |
27.10
14:30
Obilić
Radnički 1905
1
2
|
27.10.2018 14:30 | Obilić | 1 : 2 | Radnički 1905 | |||||
27.10
14:30
Njegoš
Senta
4
1
|
27.10.2018 14:30 | Njegoš | 4 : 1 | Senta | |||||
27.10
14:30
Panonija IM Topola
Proleter (Nj)
4
1
|
27.10.2018 14:30 | Panonija IM Topola | 4 : 1 | Proleter (Nj) |
27.10
13:30
Šumadija
Rušanj
5
0
|
27.10.2018 13:30 | Šumadija | 5 : 0 | Rušanj |
27.10
13:30
Vinča
Kovačevac
10
0
|
27.10.2018 13:30 | Vinča | 10 : 0 | Kovačevac |
27.10
14:30
Parmenac
Backovac Junajted
3
0
|
27.10.2018 14:30 | Parmenac | 3 : 0 | Backovac Junajted |
27.10
14:00
Omladinac
Napredak
2
2
|
27.10.2018 14:00 | Omladinac | 2 : 2 | Napredak |
27.10
14:00
Čitluk
Sloga (Ć)
2
3
|
27.10.2018 14:00 | Čitluk | 2 : 3 | Sloga (Ć) | |||||
27.10
14:00
Varvarin
Meševo
5
3
|
27.10.2018 14:00 | Varvarin | 5 : 3 | Meševo | |||||
27.10
14:00
Ribnik
FUD
1
2
|
27.10.2018 14:00 | Ribnik | 1 : 2 | FUD |
27.10
15:00
Sindjelić
Jevremovac
8
2
|
27.10.2018 15:00 | Sindjelić | 8 : 2 | Jevremovac |
27.10
14:00
Jedinstvo Stević
Jugoslavija
1
0
|
27.10.2018 14:00 | Jedinstvo Stević | 1 : 0 | Jugoslavija |
27.10
13:30
Rudar 2001
Polet (SD)
3
2
|
27.10.2018 13:30 | Rudar 2001 | 3 : 2 | Polet (SD) | |||||
27.10
13:30
Trgovački
Đerdap
0
0
|
27.10.2018 13:30 | Trgovački | 0 : 0 | Đerdap |
27.10
14:00
Morava (Ž)
Mladost (B)
1
0
|
27.10.2018 14:00 | Morava (Ž) | 1 : 0 | Mladost (B) | |||||
27.10
14:00
OFK Napredak 1929
Napredak 2012
3
2
|
27.10.2018 14:00 | OFK Napredak 1929 | 3 : 2 | Napredak 2012 |
27.10
13:30
Plana
Bresje Superior
2
0
|
27.10.2018 13:30 | Plana | 2 : 0 | Bresje Superior |
27.10
14:30
Rudna Glava
Bor 1919
2
1
|
27.10.2018 14:30 | Rudna Glava | 2 : 1 | Bor 1919 | |||||
27.10
14:30
Zlot
BSK
3
1
|
27.10.2018 14:30 | Zlot | 3 : 1 | BSK | |||||
27.10
14:30
Polom
Blizna
2
1
|
27.10.2018 14:30 | Polom | 2 : 1 | Blizna | |||||
27.10
14:30
Šarbanovac
Poreč
2
4
|
27.10.2018 14:30 | Šarbanovac | 2 : 4 | Poreč |
27.10
14:00
Jastreb
Real
1
2
|
27.10.2018 14:00 | Jastreb | 1 : 2 | Real |
27.10
13:30
OFK Jabučje
Tvrdojevac
5
0
|
27.10.2018 13:30 | OFK Jabučje | 5 : 0 | Tvrdojevac | |||||
27.10
13:30
Radnik
Tulari
1
0
|
27.10.2018 13:30 | Radnik | 1 : 0 | Tulari | |||||
27.10
13:30
Banjani
Kolubara 2
1
0
|
27.10.2018 13:30 | Banjani | 1 : 0 | Kolubara 2 |
27.10
14:00
Crnokosa
Višesava
2
0
|
27.10.2018 14:00 | Crnokosa | 2 : 0 | Višesava |
27.10
14:00
Velika Jasikova
Rudar Vrška Čuka
3
0
|
27.10.2018 14:00 | Velika Jasikova | 3 : 0 | Rudar Vrška Čuka |
27.10
14:00
Lužnica
Mladost
2
0
|
27.10.2018 14:00 | Lužnica | 2 : 0 | Mladost |
27.10
13:30
Nebeski Andjeli
OFK Alakince
4
1
|
27.10.2018 13:30 | Nebeski Andjeli | 4 : 1 | OFK Alakince |
27.10
Ugljare
Gračanica
0
2
|
27.10.2018 | Ugljare | 0 : 2 | Gračanica | |||||
27.10
Čaglavica
Radnički
0
1
|
27.10.2018 | Čaglavica | 0 : 1 | Radnički | |||||
27.10
Polet
Gracko
1
2
|
27.10.2018 | Polet | 1 : 2 | Gracko |
27.10
14:00
Mineralac
Moravac
1
0
|
27.10.2018 14:00 | Mineralac | 1 : 0 | Moravac |
27.10
14:00
Rudar
Kalenić
6
0
|
27.10.2018 14:00 | Rudar | 6 : 0 | Kalenić | |||||
27.10
14:00
Crvena Jabuka
Pambukovica
7
0
|
27.10.2018 14:00 | Crvena Jabuka | 7 : 0 | Pambukovica |
27.10
14:00
Pobednik
Polet
2
0
|
27.10.2018 14:00 | Pobednik | 2 : 0 | Polet | |||||
27.10
14:00
Rojkovac
Rvati
7
0
|
27.10.2018 14:00 | Rojkovac | 7 : 0 | Rvati | |||||
27.10
14:00
Skela
Borac
1
3
|
27.10.2018 14:00 | Skela | 1 : 3 | Borac |
27.10
14:00
Jedinstvo
Susek
1
2
|
27.10.2018 14:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Susek |
27.10
14:00
Stari Trstenik
14. Oktobar
3
1
|
27.10.2018 14:00 | Stari Trstenik | 3 : 1 | 14. Oktobar |
27.10
13:30
Šumadinac
Vinorača
3
3
|
27.10.2018 13:30 | Šumadinac | 3 : 3 | Vinorača | |||||
27.10
13:30
Šantarovac
Mladost (G)
3
0
|
27.10.2018 13:30 | Šantarovac | 3 : 0 | Mladost (G) | |||||
27.10
13:30
Kupinovac
Partizan
1
0
|
27.10.2018 13:30 | Kupinovac | 1 : 0 | Partizan |
27.10
13:30
Orlovi
Mladost (GM)
5
2
|
27.10.2018 13:30 | Orlovi | 5 : 2 | Mladost (GM) | |||||
27.10
13:30
Rudar (St)
15. Avgust 1950
0
4
|
27.10.2018 13:30 | Rudar (St) | 0 : 4 | 15. Avgust 1950 | |||||
27.10
13:30
Moravac 2015
Beljanica
4
0
|
27.10.2018 13:30 | Moravac 2015 | 4 : 0 | Beljanica |
27.10
13:30
Zadrugar
Naftagas
4
1
|
27.10.2018 13:30 | Zadrugar | 4 : 1 | Naftagas | |||||
27.10
13:30
MSK
Mladost
4
0
|
27.10.2018 13:30 | MSK | 4 : 0 | Mladost | |||||
27.10
13:30
ŽFK Banat
OFK Stajićevo
0
0
|
27.10.2018 13:30 | ŽFK Banat | 0 : 0 | OFK Stajićevo | |||||
27.10
13:30
Jedinstvo
OFK Gradnulica
4
0
|
27.10.2018 13:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | OFK Gradnulica | |||||
27.10
13:30
Bilećanin
OFK Klek
3
1
|
27.10.2018 13:30 | Bilećanin | 3 : 1 | OFK Klek | |||||
27.10
13:30
Potisje
Tamiš
5
1
|
27.10.2018 13:30 | Potisje | 5 : 1 | Tamiš |
27.10
13:30
Sveti Stefan
Avala
1
2
|
27.10.2018 13:30 | Sveti Stefan | 1 : 2 | Avala |
27.10
14:00
Metalac
Mladost
0
3
|
27.10.2018 14:00 | Metalac | 0 : 3 | Mladost | |||||
27.10
14:00
Mladi radnik 1925
Borac (V)
2
1
|
27.10.2018 14:00 | Mladi radnik 1925 | 2 : 1 | Borac (V) |
27.10
13:30
Marjan
Partizan
2
1
|
27.10.2018 13:30 | Marjan | 2 : 1 | Partizan |
27.10
13:30
Napredak (Č)
Terekves
2
1
|
27.10.2018 13:30 | Napredak (Č) | 2 : 1 | Terekves | |||||
27.10
13:30
Vojvodina
Roham
3
1
|
27.10.2018 13:30 | Vojvodina | 3 : 1 | Roham | |||||
27.10
13:30
Jedinstvo
Napredak (BT)
7
0
|
27.10.2018 13:30 | Jedinstvo | 7 : 0 | Napredak (BT) | |||||
27.10
13:30
Omladinac
1.Oktobar
3
4
|
27.10.2018 13:30 | Omladinac | 3 : 4 | 1.Oktobar | |||||
27.10
13:30
Bega
Proleter
1
3
|
27.10.2018 13:30 | Bega | 1 : 3 | Proleter |
27.10
15:00
Azbukovica
Milan Orlić
0
2
|
27.10.2018 15:00 | Azbukovica | 0 : 2 | Milan Orlić | |||||
27.10
15:00
Jedinstvo
Jadar (ST)
4
0
|
27.10.2018 15:00 | Jedinstvo | 4 : 0 | Jadar (ST) |
27.10
14:00
Todorovce
Milanovo
0
0
|
27.10.2018 14:00 | Todorovce | 0 : 0 | Milanovo | |||||
27.10
14:00
Mladost (B)
Jedinstvo (Š)
3
2
|
27.10.2018 14:00 | Mladost (B) | 3 : 2 | Jedinstvo (Š) |
27.10
15:00
OFK Šabac
Majur
2
3
|
27.10.2018 15:00 | OFK Šabac | 2 : 3 | Majur | |||||
27.10
15:00
Milicionar
Napredak
2
1
|
27.10.2018 15:00 | Milicionar | 2 : 1 | Napredak |
27.10
15:00
Radnički
Pričinović
2
0
|
27.10.2018 15:00 | Radnički | 2 : 0 | Pričinović |
27.10
13:30
Polet (V)
Sloga (L)
3
1
|
27.10.2018 13:30 | Polet (V) | 3 : 1 | Sloga (L) |
27.10
13:30
Strmovo
Polet
1
3
|
27.10.2018 13:30 | Strmovo | 1 : 3 | Polet |
27.10
14:00
Vojlovica 2018
Unirea
0
4
|
27.10.2018 14:00 | Vojlovica 2018 | 0 : 4 | Unirea | |||||
27.10
14:00
Mundial
Tempo
6
2
|
27.10.2018 14:00 | Mundial | 6 : 2 | Tempo |
27.10
13:30
Badljevica
Lunjevac
2
0
|
27.10.2018 13:30 | Badljevica | 2 : 0 | Lunjevac |
27.10
13:30
Zeppelin 026
Vučak
0
1
|
27.10.2018 13:30 | Zeppelin 026 | 0 : 1 | Vučak |
27.10
14:00
Mladost
Veliki Suvodol
5
3
|
27.10.2018 14:00 | Mladost | 5 : 3 | Veliki Suvodol | |||||
27.10
14:00
Zvezda
Temac
1
0
|
27.10.2018 14:00 | Zvezda | 1 : 0 | Temac | |||||
27.10
14:00
Sloboda
Jerma
0
3
|
27.10.2018 14:00 | Sloboda | 0 : 3 | Jerma | |||||
27.10
14:00
Nišavac
Lokomotiva
4
2
|
27.10.2018 14:00 | Nišavac | 4 : 2 | Lokomotiva | |||||
27.10
14:00
Napredak
Rongo Siti
3
0
|
27.10.2018 14:00 | Napredak | 3 : 0 | Rongo Siti |
27.10
14:00
Jastrebac
Pobeda 1976
1
0
|
27.10.2018 14:00 | Jastrebac | 1 : 0 | Pobeda 1976 | |||||
27.10
14:00
Ratar
Škriljac
0
0
|
27.10.2018 14:00 | Ratar | 0 : 0 | Škriljac | |||||
27.10
14:00
OFK Sloga
OFK Rutevac 1908
2
5
|
27.10.2018 14:00 | OFK Sloga | 2 : 5 | OFK Rutevac 1908 | |||||
27.10
14:00
OFK Draževac
Polet (R)
2
1
|
27.10.2018 14:00 | OFK Draževac | 2 : 1 | Polet (R) |
27.10
13:30
Takovski Ustanak
Velereč 94
1
5
|
27.10.2018 13:30 | Takovski Ustanak | 1 : 5 | Velereč 94 | |||||
27.10
13:30
Donja Vrbava
Šumadija
2
0
|
27.10.2018 13:30 | Donja Vrbava | 2 : 0 | Šumadija | |||||
27.10
13:30
Šilopaj
Brezak
1
1
|
27.10.2018 13:30 | Šilopaj | 1 : 1 | Brezak | |||||
27.10
13:30
Ozremica
Omladinac
1
0
|
27.10.2018 13:30 | Ozremica | 1 : 0 | Omladinac | |||||
27.10
13:30
Jablanica
FC Stella Rossa
3
0
|
27.10.2018 13:30 | Jablanica | 3 : 0 | FC Stella Rossa |
27.10
13:30
Radnički
Voćar
6
2
|
27.10.2018 13:30 | Radnički | 6 : 2 | Voćar | |||||
27.10
13:30
Bratstvo
Brezova
1
2
|
27.10.2018 13:30 | Bratstvo | 1 : 2 | Brezova | |||||
27.10
13:30
Jelica
Bjelica
2
2
|
27.10.2018 13:30 | Jelica | 2 : 2 | Bjelica | |||||
27.10
13:30
Gorušica
Gradina
3
1
|
27.10.2018 13:30 | Gorušica | 3 : 1 | Gradina | |||||
27.10
13:30
Sloga
Vrelo
2
1
|
27.10.2018 13:30 | Sloga | 2 : 1 | Vrelo | |||||
27.10
13:30
Prilike
Dedinje Junajted
1
0
|
27.10.2018 13:30 | Prilike | 1 : 0 | Dedinje Junajted |
27.10
Kotroman
Raketa
|
27.10.2018 | Kotroman | : | Raketa | |||||
27.10
Kapedunum
Soko
|
27.10.2018 | Kapedunum | : | Soko | |||||
27.10
Policajac 92
Tara
|
27.10.2018 | Policajac 92 | : | Tara |
27.10
14:30
Modrica
Kapidžija
1
0
|
27.10.2018 14:30 | Modrica | 1 : 0 | Kapidžija | |||||
27.10
14:30
Globoder
Zdravinje
1
0
|
27.10.2018 14:30 | Globoder | 1 : 0 | Zdravinje |
27.10
Borac
Dobrič
1
1
|
27.10.2018 | Borac | 1 : 1 | Dobrič |
27.10
14:00
Jedinstvo
Rtanj
0
2
|
27.10.2018 14:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Rtanj | |||||
27.10
14:00
Hajduk
Napredak
1
1
|
27.10.2018 14:00 | Hajduk | 1 : 1 | Napredak |
27.10
14:00
Bratstvo 1975
Maršić
3
6
|
27.10.2018 14:00 | Bratstvo 1975 | 3 : 6 | Maršić |
27.10
14:00
Aluminjum
Supovac
3
1
|
27.10.2018 14:00 | Aluminjum | 3 : 1 | Supovac |
27.10
15:00
OFK Sikole
Miloševo
2
0
|
27.10.2018 15:00 | OFK Sikole | 2 : 0 | Miloševo |
27.10
14:00
Taskovići
Mekiš
0
3
|
27.10.2018 14:00 | Taskovići | 0 : 3 | Mekiš |
27.10
14:00
Belpos
Mladost 2013
3
0
|
27.10.2018 14:00 | Belpos | 3 : 0 | Mladost 2013 | |||||
27.10
14:00
Jedinstvo 2014
Sparta
1
0
|
27.10.2018 14:00 | Jedinstvo 2014 | 1 : 0 | Sparta |
27.10
14:00
Milakovac 2018
Šumadija
4
0
|
27.10.2018 14:00 | Milakovac 2018 | 4 : 0 | Šumadija |
27.10
14:00
ŠFU Derbi 2016
Atletiko
2
4
|
27.10.2018 14:00 | ŠFU Derbi 2016 | 2 : 4 | Atletiko | |||||
27.10
14:00
Mladost (DL)
Navalin
2
0
|
27.10.2018 14:00 | Mladost (DL) | 2 : 0 | Navalin | |||||
27.10
14:00
Gornje Krajince
SU Donja Lomnica
0
1
|
27.10.2018 14:00 | Gornje Krajince | 0 : 1 | SU Donja Lomnica | |||||
27.10
14:00
Turekovac
Rudar 1973
5
1
|
27.10.2018 14:00 | Turekovac | 5 : 1 | Rudar 1973 |
27.10
14:00
Mladost
Dražmirovac
0
0
|
27.10.2018 14:00 | Mladost | 0 : 0 | Dražmirovac | |||||
27.10
14:00
Sloboda
Trnava
2
1
|
27.10.2018 14:00 | Sloboda | 2 : 1 | Trnava |
27.10
13:30
Dunav
Proleter 1932
4
0
|
27.10.2018 13:30 | Dunav | 4 : 0 | Proleter 1932 |
27.10
16:00
POFK Letnjikovac
Culjković
1
8
|
27.10.2018 16:00 | POFK Letnjikovac | 1 : 8 | Culjković | |||||
27.10
16:00
Omladinac
Dumača
2
0
|
27.10.2018 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Dumača | |||||
27.10
Napredak
Metaloplastika
2
1
|
27.10.2018 | Napredak | 2 : 1 | Metaloplastika | |||||
27.10
Lipolist
Pocerina
3
0
|
27.10.2018 | Lipolist | 3 : 0 | Pocerina | |||||
27.10
16:00
Partizan
OFK Letnjikovac 1983
6
2
|
27.10.2018 16:00 | Partizan | 6 : 2 | OFK Letnjikovac 1983 | |||||
27.10
Borac
Sloga
6
0
|
27.10.2018 | Borac | 6 : 0 | Sloga |
27.10
13:30
Lider
Sport
3
1
|
27.10.2018 13:30 | Lider | 3 : 1 | Sport |
27.10
Grivac
Polet
6
1
|
27.10.2018 | Grivac | 6 : 1 | Polet | |||||
27.10
Borac
Kruševica 1980
1
2
|
27.10.2018 | Borac | 1 : 2 | Kruševica 1980 |
27.10
14:00
Proleter
Ljubinić
1
1
|
27.10.2018 14:00 | Proleter | 1 : 1 | Ljubinić | |||||
27.10
14:00
Crvena Zastava
Zadrugar
9
1
|
27.10.2018 14:00 | Crvena Zastava | 9 : 1 | Zadrugar |
27.10
13:30
Noćaj
Zmaj
2
6
|
27.10.2018 13:30 | Noćaj | 2 : 6 | Zmaj |
27.10
13:30
Zmajevac
Makrešane
|
27.10.2018 13:30 | Zmajevac | : | Makrešane | |||||
27.10
13:30
Lomnica
Mladost 2015
|
27.10.2018 13:30 | Lomnica | : | Mladost 2015 |
27.10
14:00
Stevka Božurevka
Mladost
0
2
|
27.10.2018 14:00 | Stevka Božurevka | 0 : 2 | Mladost | |||||
27.10
14:00
Vinogradar
Topoljak
3
1
|
27.10.2018 14:00 | Vinogradar | 3 : 1 | Topoljak |
27.10
14:00
TE Gučevo
Gučevo 1929
1
2
|
27.10.2018 14:00 | TE Gučevo | 1 : 2 | Gučevo 1929 | |||||
27.10
14:00
Luk
Mladost (DB)
0
2
|
27.10.2018 14:00 | Luk | 0 : 2 | Mladost (DB) |
27.10
14:00
BSK
Udarnik
2
0
|
27.10.2018 14:00 | BSK | 2 : 0 | Udarnik | |||||
27.10
14:00
Jedinstvo
Mladost
1
2
|
27.10.2018 14:00 | Jedinstvo | 1 : 2 | Mladost | |||||
27.10
14:00
Proleter
Budućnost
2
6
|
27.10.2018 14:00 | Proleter | 2 : 6 | Budućnost |
27.10
13:30
OFK Venčani
Tulež
2
0
|
27.10.2018 13:30 | OFK Venčani | 2 : 0 | Tulež |
27.10
14:00
Rubin
OFK Orašje
2
1
|
27.10.2018 14:00 | Rubin | 2 : 1 | OFK Orašje | |||||
27.10
14:00
Velika Morava
Mladi radnik
1
2
|
27.10.2018 14:00 | Velika Morava | 1 : 2 | Mladi radnik |
27.10
15:00
Obilić
Baštovan
|
27.10.2018 15:00 | Obilić | : | Baštovan | |||||
27.10
15:00
OFK Kopaonik 1931
Župski biseri
4
0
|
27.10.2018 15:00 | OFK Kopaonik 1931 | 4 : 0 | Župski biseri |
27.10
15:00
Goša
Polet
1
2
|
27.10.2018 15:00 | Goša | 1 : 2 | Polet | |||||
27.10
15:00
Dragovo
Prosvetar
3
2
|
27.10.2018 15:00 | Dragovo | 3 : 2 | Prosvetar | |||||
27.10
15:00
Levač 2
3
1
|
27.10.2018 15:00 | 3 : 1 | Levač 2 |
27.10
14:00
GFK Strelište
PSS-192
1
1
|
27.10.2018 14:00 | GFK Strelište | 1 : 1 | PSS-192 |
27.10
16:00
Zrinjski
Čelik
3
0
|
27.10.2018 16:00 | Zrinjski | 3 : 0 | Čelik | |||||
27.10
16:30
Sloboda
Tuzla City
1
1
|
27.10.2018 16:30 | Sloboda | 1 : 1 | Tuzla City | |||||
27.10
14:30
Mladost
Krupa
2
1
|
27.10.2018 14:30 | Mladost | 2 : 1 | Krupa | |||||
27.10
14:30
Radnik
Široki Brijeg
2
1
|
27.10.2018 14:30 | Radnik | 2 : 1 | Široki Brijeg |
27.10
14:30
Željezničar Sport Team
Borac
0
2
|
27.10.2018 14:30 | Željezničar Sport Team | 0 : 2 | Borac | |||||
27.10
14:30
Kozara
Tekstilac
2
1
|
27.10.2018 14:30 | Kozara | 2 : 1 | Tekstilac | |||||
27.10
14:30
Sutjeska
Podrinje
2
4
|
27.10.2018 14:30 | Sutjeska | 2 : 4 | Podrinje | |||||
27.10
14:30
Drina
Rudar Prijedor
0
1
|
27.10.2018 14:30 | Drina | 0 : 1 | Rudar Prijedor | |||||
27.10
14:30
Sloga
Alfa
2
1
|
27.10.2018 14:30 | Sloga | 2 : 1 | Alfa | |||||
27.10
14:30
Sloboda
Slavija
0
0
|
27.10.2018 14:30 | Sloboda | 0 : 0 | Slavija |
27.10
13:30
Grbalj
Iskra
0
0
|
27.10.2018 13:30 | Grbalj | 0 : 0 | Iskra | |||||
27.10
13:30
Lovćen
Budućnost
0
0
|
27.10.2018 13:30 | Lovćen | 0 : 0 | Budućnost | |||||
27.10
13:30
Mornar
OFK Petrovac
0
1
|
27.10.2018 13:30 | Mornar | 0 : 1 | OFK Petrovac | |||||
27.10
13:30
Sutjeska
Rudar
2
0
|
27.10.2018 13:30 | Sutjeska | 2 : 0 | Rudar | |||||
27.10
13:30
Zeta
OFK Titograd
1
0
|
27.10.2018 13:30 | Zeta | 1 : 0 | OFK Titograd |
27.10
13:30
Gorštak
Čelik
1
3
|
27.10.2018 13:30 | Gorštak | 1 : 3 | Čelik |
27.10
16:00
Brighton
Wolverhampton
1
0
|
27.10.2018 16:00 | Brighton | 1 : 0 | Wolverhampton | |||||
27.10
16:00
Fulham
AFC Bournemouth
0
3
|
27.10.2018 16:00 | Fulham | 0 : 3 | AFC Bournemouth | |||||
27.10
18:30
Leicester
West Ham United
1
1
|
27.10.2018 18:30 | Leicester | 1 : 1 | West Ham United | |||||
27.10
16:00
Liverpool
Cardiff City
4
1
|
27.10.2018 16:00 | Liverpool | 4 : 1 | Cardiff City | |||||
27.10
16:00
Southampton
Newcastle United
0
0
|
27.10.2018 16:00 | Southampton | 0 : 0 | Newcastle United | |||||
27.10
16:00
Watford
Huddersfield Town
3
0
|
27.10.2018 16:00 | Watford | 3 : 0 | Huddersfield Town |
27.10
16:15
Athletic Club
Valencia
0
0
|
27.10.2018 16:15 | Athletic Club | 0 : 0 | Valencia | |||||
27.10
20:45
Atlético Madrid
Real Sociedad
2
0
|
27.10.2018 20:45 | Atlético Madrid | 2 : 0 | Real Sociedad | |||||
27.10
18:30
Celta de Vigo
Eibar
4
0
|
27.10.2018 18:30 | Celta de Vigo | 4 : 0 | Eibar | |||||
27.10
13:00
Girona
Rayo Vallecano
2
1
|
27.10.2018 13:00 | Girona | 2 : 1 | Rayo Vallecano | |||||
27.10
18:30
Levante
Leganés
2
0
|
27.10.2018 18:30 | Levante | 2 : 0 | Leganés |
27.10
18:30
Hoffenheim
Stuttgart
4
0
|
27.10.2018 18:30 | Hoffenheim | 4 : 0 | Stuttgart | |||||
27.10
15:30
Borussia Dortmund
Hertha BSC
2
2
|
27.10.2018 15:30 | Borussia Dortmund | 2 : 2 | Hertha BSC | |||||
27.10
15:30
Hannover 96
Augsburg
1
2
|
27.10.2018 15:30 | Hannover 96 | 1 : 2 | Augsburg | |||||
27.10
15:30
Mainz 05
Bayern
1
2
|
27.10.2018 15:30 | Mainz 05 | 1 : 2 | Bayern | |||||
27.10
15:30
Fortuna
Wolfsburg
0
3
|
27.10.2018 15:30 | Fortuna | 0 : 3 | Wolfsburg |
27.10
15:00
Atalanta
Parma
3
0
|
27.10.2018 15:00 | Atalanta | 3 : 0 | Parma | |||||
27.10
18:00
Empoli
Juventus
1
2
|
27.10.2018 18:00 | Empoli | 1 : 2 | Juventus | |||||
27.10
20:30
Torino
Fiorentina
1
1
|
27.10.2018 20:30 | Torino | 1 : 1 | Fiorentina |
27.10
20:00
Amiens SC
Nantes
1
2
|
27.10.2018 20:00 | Amiens SC | 1 : 2 | Nantes | |||||
27.10
17:00
Angers
Olympique Lyonnais
1
2
|
27.10.2018 17:00 | Angers | 1 : 2 | Olympique Lyonnais | |||||
27.10
20:00
Guingamp
Strasbourg
1
1
|
27.10.2018 20:00 | Guingamp | 1 : 1 | Strasbourg | |||||
27.10
20:00
Lille
Caen
1
0
|
27.10.2018 20:00 | Lille | 1 : 0 | Caen | |||||
27.10
20:00
Monaco
Dijon
2
2
|
27.10.2018 20:00 | Monaco | 2 : 2 | Dijon | |||||
27.10
20:00
Toulouse
Montpellier
0
3
|
27.10.2018 20:00 | Toulouse | 0 : 3 | Montpellier |
27.10
16:00
Vojvodina
Dinamo
2
0
|
27.10.2018 16:00 | Vojvodina | 2 : 0 | Dinamo | |||||
27.10
16:00
Radnik
Čukarički
1
0
|
27.10.2018 16:00 | Radnik | 1 : 0 | Čukarički | |||||
27.10
16:00
Partizan
Napredak
1
1
|
27.10.2018 16:00 | Partizan | 1 : 1 | Napredak | |||||
27.10
13:00
Zemun
Voždovac
2
1
|
27.10.2018 13:00 | Zemun | 2 : 1 | Voždovac | |||||
27.10
16:00
Rad
Radnički (N)
0
0
|
27.10.2018 16:00 | Rad | 0 : 0 | Radnički (N) | |||||
27.10
18:00
OFK Bačka
Proleter
0
1
|
27.10.2018 18:00 | OFK Bačka | 0 : 1 | Proleter |
27.10
14:30
Zlatibor
Inđija
1
0
|
27.10.2018 14:30 | Zlatibor | 1 : 0 | Inđija | |||||
27.10
14:30
Javor Matis
Sinđelić
1
0
|
27.10.2018 14:30 | Javor Matis | 1 : 0 | Sinđelić | |||||
27.10
14:30
OFK Žarkovo
Bežanija
2
0
|
27.10.2018 14:30 | OFK Žarkovo | 2 : 0 | Bežanija | |||||
27.10
14:30
Bečej 1918
Radnički 1923
1
2
|
27.10.2018 14:30 | Bečej 1918 | 1 : 2 | Radnički 1923 | |||||
27.10
14:30
Trajal
Borac
2
1
|
27.10.2018 14:30 | Trajal | 2 : 1 | Borac | |||||
27.10
14:30
Teleoptik
Sloboda
1
1
|
27.10.2018 14:30 | Teleoptik | 1 : 1 | Sloboda |
27.10
Moskva
Spartak 2
0
0
|
27.10.2018 | Moskva | 0 : 0 | Spartak 2 | |||||
27.10
Stajicevo
Banat
4
1
|
27.10.2018 | Stajicevo | 4 : 1 | Banat |
27.10
Napredak Junior 2018
Levač
5
0
|
27.10.2018 | Napredak Junior 2018 | 5 : 0 | Levač | |||||
27.10
Majdanpek
ZFK Toplicanin
3
0
|
27.10.2018 | Majdanpek | 3 : 0 | ZFK Toplicanin | |||||
27.10
Knjaževac 2015
Jagodina
1
4
|
27.10.2018 | Knjaževac 2015 | 1 : 4 | Jagodina |
27.10
14:00
Sloga
Crvena zvezda
1
1
|
27.10.2018 14:00 | Sloga | 1 : 1 | Crvena zvezda | |||||
27.10
13:30
Požarevac
Spartak
0
8
|
27.10.2018 13:30 | Požarevac | 0 : 8 | Spartak |
27.10
13:30
Karađorđe
Lavice Dubočica
0
3
|
27.10.2018 13:30 | Karađorđe | 0 : 3 | Lavice Dubočica |
27.10
13:00
Radnički 1923
Mladost
2
2
|
27.10.2018 13:00 | Radnički 1923 | 2 : 2 | Mladost |
27.10
10:00
Borac (NS)
Proleter (NS)
2
0
|
27.10.2018 10:00 | Borac (NS) | 2 : 0 | Proleter (NS) | |||||
27.10
10:00
TSC
Radnički (Z)
1
0
|
27.10.2018 10:00 | TSC | 1 : 0 | Radnički (Z) |
27.10
14:00
Radnički Šabački
Vrelo sport
2
3
|
27.10.2018 14:00 | Radnički Šabački | 2 : 3 | Vrelo sport | |||||
27.10
14:00
Provo
Drina
3
0
|
27.10.2018 14:00 | Provo | 3 : 0 | Drina | |||||
27.10
14:00
Ribnica
Brezovica
6
0
|
27.10.2018 14:00 | Ribnica | 6 : 0 | Brezovica |
27.10
02:00
Borac (P)
Partizan (G)
1
2
|
27.10.2018 02:00 | Borac (P) | 1 : 2 | Partizan (G) |
27.10
Crvenka
Hajduk
7
3
|
27.10.2018 | Crvenka | 7 : 3 | Hajduk | |||||
27.10
Omladinac
Slavija
2
2
|
27.10.2018 | Omladinac | 2 : 2 | Slavija | |||||
27.10
Sloga
Spektar
3
0
|
27.10.2018 | Sloga | 3 : 0 | Spektar | |||||
27.10
OFK Odžaci
Mladost APA
|
27.10.2018 | OFK Odžaci | : | Mladost APA |
27.10
13:00
Posavina
Budućnost
0
3
|
27.10.2018 13:00 | Posavina | 0 : 3 | Budućnost | |||||
27.10
13:00
Jedinstvo
Strelac
2
3
|
27.10.2018 13:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Strelac | |||||
27.10
13:00
Rvati
Prva Iskra
1
2
|
27.10.2018 13:00 | Rvati | 1 : 2 | Prva Iskra | |||||
27.10
11:00
Polet
Crvena Zastava
1
3
|
27.10.2018 11:00 | Polet | 1 : 3 | Crvena Zastava |
27.10
Senta
AFK
4
0
|
27.10.2018 | Senta | 4 : 0 | AFK | |||||
27.10
Tornjoš
Tisa
3
0
|
27.10.2018 | Tornjoš | 3 : 0 | Tisa |
27.10
11:00
Internacional
Partizan
1
1
|
27.10.2018 11:00 | Internacional | 1 : 1 | Partizan |
27.10
Radnički
Grafičar
1
1
|
27.10.2018 | Radnički | 1 : 1 | Grafičar | |||||
27.10
Internacional
IMT
2
1
|
27.10.2018 | Internacional | 2 : 1 | IMT | |||||
27.10
Rad
Zemun
2
1
|
27.10.2018 | Rad | 2 : 1 | Zemun | |||||
27.10
Lokomotiva
Partizan
0
5
|
27.10.2018 | Lokomotiva | 0 : 5 | Partizan | |||||
27.10
OFK Beograd
Crvena zvezda
4
1
|
27.10.2018 | OFK Beograd | 4 : 1 | Crvena zvezda | |||||
27.10
Sinđelić
BSK Borča
3
1
|
27.10.2018 | Sinđelić | 3 : 1 | BSK Borča | |||||
27.10
Brodarac
Voždovac
3
5
|
27.10.2018 | Brodarac | 3 : 5 | Voždovac |
27.10
Sremčica
DIF
5
4
|
27.10.2018 | Sremčica | 5 : 4 | DIF | |||||
27.10
Stepojevac Vaga
OFK Beograd 2
3
0
|
27.10.2018 | Stepojevac Vaga | 3 : 0 | OFK Beograd 2 | |||||
27.10
OFK Žarkovo
Bežanija
1
0
|
27.10.2018 | OFK Žarkovo | 1 : 0 | Bežanija | |||||
27.10
Zmaj 1953
OFK Zabrežje
|
27.10.2018 | Zmaj 1953 | : | OFK Zabrežje | |||||
27.10
Lokomotiva 2
Sinđelić 2
2
0
|
27.10.2018 | Lokomotiva 2 | 2 : 0 | Sinđelić 2 | |||||
27.10
Komgrap
Zvezdara
|
27.10.2018 | Komgrap | : | Zvezdara | |||||
27.10
Rad 2
Leštane
8
0
|
27.10.2018 | Rad 2 | 8 : 0 | Leštane |
27.10
11:00
Radnički 1923
Mladost (L)
2
1
|
27.10.2018 11:00 | Radnički 1923 | 2 : 1 | Mladost (L) |
27.10
12:00
Borac (NS)
Bečkerek 023
3
1
|
27.10.2018 12:00 | Borac (NS) | 3 : 1 | Bečkerek 023 | |||||
27.10
10:00
Vojvodina
Radnički (S)
4
0
|
27.10.2018 10:00 | Vojvodina | 4 : 0 | Radnički (S) | |||||
27.10
12:00
TSC
Proleter 2006
2
1
|
27.10.2018 12:00 | TSC | 2 : 1 | Proleter 2006 | |||||
27.10
12:00
Inđija
Petar Puača
3
5
|
27.10.2018 12:00 | Inđija | 3 : 5 | Petar Puača |
27.10
Internacional
Kolubara
2
4
|
27.10.2018 | Internacional | 2 : 4 | Kolubara | |||||
27.10
Sinđelić
BSK 1925
0
0
|
27.10.2018 | Sinđelić | 0 : 0 | BSK 1925 | |||||
27.10
BSK Borča
011
0
2
|
27.10.2018 | BSK Borča | 0 : 2 | 011 | |||||
27.10
IMT
DIF
2
1
|
27.10.2018 | IMT | 2 : 1 | DIF | |||||
27.10
Bežanija
Radnički (NB)
3
2
|
27.10.2018 | Bežanija | 3 : 2 | Radnički (NB) | |||||
27.10
Studenski grad
Lokomotiva
1
3
|
27.10.2018 | Studenski grad | 1 : 3 | Lokomotiva | |||||
27.10
Grafičar
Teleoptik
7
0
|
27.10.2018 | Grafičar | 7 : 0 | Teleoptik |
27.10
Kruševac
Šampion 2014
0
4
|
27.10.2018 | Kruševac | 0 : 4 | Šampion 2014 | |||||
27.10
Topličanin
Đerdap
3
0
|
27.10.2018 | Topličanin | 3 : 0 | Đerdap | |||||
27.10
Trajal
Temnić 1924
1
0
|
27.10.2018 | Trajal | 1 : 0 | Temnić 1924 | |||||
27.10
Radnički
Nacional 2
3
0
|
27.10.2018 | Radnički | 3 : 0 | Nacional 2 | |||||
27.10
Sloga
Timočanin
1
1
|
27.10.2018 | Sloga | 1 : 1 | Timočanin |
27.10
Radnički
Beograd 1929
3
0
|
27.10.2018 | Radnički | 3 : 0 | Beograd 1929 | |||||
27.10
Palilulac
OLE
2
5
|
27.10.2018 | Palilulac | 2 : 5 | OLE | |||||
27.10
Budućnost
Jedinstvo
3
1
|
27.10.2018 | Budućnost | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
27.10
Balkan
BASK
0
0
|
27.10.2018 | Balkan | 0 : 0 | BASK | |||||
27.10
Rakovica
Novi Beograd
4
2
|
27.10.2018 | Rakovica | 4 : 2 | Novi Beograd |
27.10
10:00
Napredak
Partizan 1945
2
1
|
27.10.2018 10:00 | Napredak | 2 : 1 | Partizan 1945 | |||||
27.10
11:00
RSK
OFK Aranđelovac 1979
2
1
|
27.10.2018 11:00 | RSK | 2 : 1 | OFK Aranđelovac 1979 | |||||
27.10
10:00
Sloga 33
VGSK
1
2
|
27.10.2018 10:00 | Sloga 33 | 1 : 2 | VGSK | |||||
27.10
10:00
Jasenica 2017
Vodojaža
1
2
|
27.10.2018 10:00 | Jasenica 2017 | 1 : 2 | Vodojaža | |||||
27.10
10:00
Zvižd
Homoljac
2
1
|
27.10.2018 10:00 | Zvižd | 2 : 1 | Homoljac |
27.10
15:30
Kabel
Cement
0
2
|
27.10.2018 15:30 | Kabel | 0 : 2 | Cement |
27.10
10:00
Srem
Sloga (BNS)
11
3
|
27.10.2018 10:00 | Srem | 11 : 3 | Sloga (BNS) |
27.10
Petlić
Minel
|
27.10.2018 | Petlić | : | Minel | |||||
27.10
Zvezdara
Institut
3
2
|
27.10.2018 | Zvezdara | 3 : 2 | Institut | |||||
27.10
Banja
Avala 1939
|
27.10.2018 | Banja | : | Avala 1939 |
27.10
10:00
Cer
Loznica B
0
3
|
27.10.2018 10:00 | Cer | 0 : 3 | Loznica B | |||||
27.10
14:00
Drina
Sloga
1
3
|
27.10.2018 14:00 | Drina | 1 : 3 | Sloga | |||||
27.10
10:00
Rudar
Borac
4
2
|
27.10.2018 10:00 | Rudar | 4 : 2 | Borac | |||||
27.10
12:00
Podrinje
Gučevo 1929
7
0
|
27.10.2018 12:00 | Podrinje | 7 : 0 | Gučevo 1929 | |||||
27.10
10:00
Mladost
Radnički Stobex
0
1
|
27.10.2018 10:00 | Mladost | 0 : 1 | Radnički Stobex |
27.10
10:00
Zadrugar
Duboko
1
4
|
27.10.2018 10:00 | Zadrugar | 1 : 4 | Duboko | |||||
27.10
12:00
Rvati
Urovci
1
1
|
27.10.2018 12:00 | Rvati | 1 : 1 | Urovci | |||||
27.10
10:00
Zvezda
Budućnost
5
2
|
27.10.2018 10:00 | Zvezda | 5 : 2 | Budućnost |
27.10
13:00
Kiker
Radnički (Z)
1
1
|
27.10.2018 13:00 | Kiker | 1 : 1 | Radnički (Z) |
27.10
14:00
Čukarički MK
Radnički (NB) MK
1
0
|
27.10.2018 14:00 | Čukarički MK | 1 : 0 | Radnički (NB) MK | |||||
27.10
19:30
Studentski Grad MK
BSK Borča MK
2
2
|
27.10.2018 19:30 | Studentski Grad MK | 2 : 2 | BSK Borča MK | |||||
27.10
21:00
O11 MK
OFK Beograd MK
2
4
|
27.10.2018 21:00 | O11 MK | 2 : 4 | OFK Beograd MK |
27.10
Voždovac MK
Zemun MK
1
2
|
27.10.2018 | Voždovac MK | 1 : 2 | Zemun MK | |||||
27.10
Brodarac MK
Obrenovac 1905 MK
2
2
|
27.10.2018 | Brodarac MK | 2 : 2 | Obrenovac 1905 MK | |||||
27.10
Grafičar MK
011 B MK
6
3
|
27.10.2018 | Grafičar MK | 6 : 3 | 011 B MK | |||||
27.10
Rad MK
Napredak
0
3
|
27.10.2018 | Rad MK | 0 : 3 | Napredak | |||||
27.10
DIF MK
IMT
2
0
|
27.10.2018 | DIF MK | 2 : 0 | IMT | |||||
27.10
Radnički (NB) MK
Dunavac
2
0
|
27.10.2018 | Radnički (NB) MK | 2 : 0 | Dunavac | |||||
27.10
Kolubara MK
OFK Beograd MK
2
2
|
27.10.2018 | Kolubara MK | 2 : 2 | OFK Beograd MK |
27.10
Sopot MK
Crvena Zvezda MML MK
2
1
|
27.10.2018 | Sopot MK | 2 : 1 | Crvena Zvezda MML MK | |||||
27.10
Borac MK
Rad MK
0
2
|
27.10.2018 | Borac MK | 0 : 2 | Rad MK | |||||
27.10
Radnički PDM MK
Vinča MK
3
0
|
27.10.2018 | Radnički PDM MK | 3 : 0 | Vinča MK | |||||
27.10
Zemun MK-V
Srem MK
|
27.10.2018 | Zemun MK-V | : | Srem MK | |||||
27.10
OFK Beograd MK
Brodarac MK
1
0
|
27.10.2018 | OFK Beograd MK | 1 : 0 | Brodarac MK | |||||
27.10
Boleč MK
Sinđelić 2012
2
2
|
27.10.2018 | Boleč MK | 2 : 2 | Sinđelić 2012 | |||||
27.10
Rakovica MK
Prva Iskra MK
2
3
|
27.10.2018 | Rakovica MK | 2 : 3 | Prva Iskra MK |
27.10
10:00
Proleter 2006
Kikinda 1909
1
5
|
27.10.2018 10:00 | Proleter 2006 | 1 : 5 | Kikinda 1909 | |||||
27.10
10:00
Coerver junior FA
Mladost (L)
3
1
|
27.10.2018 10:00 | Coerver junior FA | 3 : 1 | Mladost (L) |
27.10
10:00
Petar Puača
Radnički (NP)
3
0
|
27.10.2018 10:00 | Petar Puača | 3 : 0 | Radnički (NP) | |||||
27.10
10:00
GFK Sloven
Radnički (SM)
5
0
|
27.10.2018 10:00 | GFK Sloven | 5 : 0 | Radnički (SM) | |||||
27.10
10:00
Vojvodina
Index
9
1
|
27.10.2018 10:00 | Vojvodina | 9 : 1 | Index | |||||
27.10
11:30
Srem
Prof. Bolesnikov
3
5
|
27.10.2018 11:30 | Srem | 3 : 5 | Prof. Bolesnikov |
27.10
11:00
Pazar Juniors
Apolon 4
5
0
|
27.10.2018 11:00 | Pazar Juniors | 5 : 0 | Apolon 4 | |||||
27.10
11:00
Šumadija 1903
Radnički 1923
2
1
|
27.10.2018 11:00 | Šumadija 1903 | 2 : 1 | Radnički 1923 | |||||
27.10
11:00
Bubamara
Novi Pazar
2
0
|
27.10.2018 11:00 | Bubamara | 2 : 0 | Novi Pazar | |||||
27.10
11:00
Mokra Gora
Kiker
0
1
|
27.10.2018 11:00 | Mokra Gora | 0 : 1 | Kiker | |||||
27.10
11:00
Apolon
OFK AS 2003
0
0
|
27.10.2018 11:00 | Apolon | 0 : 0 | OFK AS 2003 | |||||
27.10
11:00
Bane
Jošanica
4
0
|
27.10.2018 11:00 | Bane | 4 : 0 | Jošanica | |||||
27.10
11:00
Kosmet
Sport Klub 99
1
0
|
27.10.2018 11:00 | Kosmet | 1 : 0 | Sport Klub 99 |
27.10
10:00
Obilić
Bajša
1
0
|
27.10.2018 10:00 | Obilić | 1 : 0 | Bajša | |||||
27.10
12:00
Vinogradar
Đurđin
21
0
|
27.10.2018 12:00 | Vinogradar | 21 : 0 | Đurđin | |||||
27.10
10:00
Radnički 1905
Bačka 1901
1
4
|
27.10.2018 10:00 | Radnički 1905 | 1 : 4 | Bačka 1901 | |||||
27.10
10:30
Preporod
Tavankut
2
3
|
27.10.2018 10:30 | Preporod | 2 : 3 | Tavankut |
27.10
11:00
Zvezda
Duboko
2
3
|
27.10.2018 11:00 | Zvezda | 2 : 3 | Duboko | |||||
27.10
10:00
Jedinstvo
Partizan
3
2
|
27.10.2018 10:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Partizan | |||||
27.10
10:00
Posavina
Sloga
6
0
|
27.10.2018 10:00 | Posavina | 6 : 0 | Sloga |
27.10
|
27.10.2018 | : | |||||||
27.10
Sport Club 99 B
Novi Pazar B
|
27.10.2018 | Sport Club 99 B | : | Novi Pazar B | |||||
27.10
OFK Ras
Jedinstvo 2017
5
2
|
27.10.2018 | OFK Ras | 5 : 2 | Jedinstvo 2017 |
27.10
BSK
OFK Beograd
0
6
|
27.10.2018 | BSK | 0 : 6 | OFK Beograd | |||||
27.10
Zemun
Teleoptik
1
1
|
27.10.2018 | Zemun | 1 : 1 | Teleoptik | |||||
27.10
Rad
Brodarac
2
0
|
27.10.2018 | Rad | 2 : 0 | Brodarac | |||||
27.10
Internacional
011
1
0
|
27.10.2018 | Internacional | 1 : 0 | 011 | |||||
27.10
Čukarički
Vozdovac
2
0
|
27.10.2018 | Čukarički | 2 : 0 | Vozdovac | |||||
27.10
Partizan
Crvena zvezda
2
1
|
27.10.2018 | Partizan | 2 : 1 | Crvena zvezda |
27.10
Radnički
Ada
1
0
|
27.10.2018 | Radnički | 1 : 0 | Ada | |||||
27.10
Sinđelić
DIF
4
1
|
27.10.2018 | Sinđelić | 4 : 1 | DIF | |||||
27.10
Studentski Grad
BASK
9
2
|
27.10.2018 | Studentski Grad | 9 : 2 | BASK | |||||
27.10
Radnički NB
Lokomotiva
6
0
|
27.10.2018 | Radnički NB | 6 : 0 | Lokomotiva | |||||
27.10
BSK 1925
IMT
4
2
|
27.10.2018 | BSK 1925 | 4 : 2 | IMT | |||||
27.10
OLE
Kolubara
0
1
|
27.10.2018 | OLE | 0 : 1 | Kolubara |
27.10
OFK Zabrežje
Milutinac
4
3
|
27.10.2018 | OFK Zabrežje | 4 : 3 | Milutinac | |||||
27.10
Buducnost
Jedinstvo
|
27.10.2018 | Buducnost | : | Jedinstvo | |||||
27.10
Novi Beograd
Žarkovo
2
1
|
27.10.2018 | Novi Beograd | 2 : 1 | Žarkovo | |||||
27.10
Graficar
Bežanija
8
0
|
27.10.2018 | Graficar | 8 : 0 | Bežanija |
27.10
Palilulac
Kovacevac
1
5
|
27.10.2018 | Palilulac | 1 : 5 | Kovacevac | |||||
27.10
Mladenovac
Banja
3
0
|
27.10.2018 | Mladenovac | 3 : 0 | Banja | |||||
27.10
Vinca
Vrcin
0
3
|
27.10.2018 | Vinca | 0 : 3 | Vrcin | |||||
27.10
Lestane
Postar 1930
2
1
|
27.10.2018 | Lestane | 2 : 1 | Postar 1930 |
27.10
Kinder
Sloboda (Č)
5
3
|
27.10.2018 | Kinder | 5 : 3 | Sloboda (Č) | |||||
27.10
Borac
Sloboda (U)
2
1
|
27.10.2018 | Borac | 2 : 1 | Sloboda (U) | |||||
27.10
FAP
Čačak 94
1
1
|
27.10.2018 | FAP | 1 : 1 | Čačak 94 | |||||
27.10
Gaučosi
LFK Mladost
7
0
|
27.10.2018 | Gaučosi | 7 : 0 | LFK Mladost | |||||
27.10
Sloga (BB)
Mladost (L)
1
3
|
27.10.2018 | Sloga (BB) | 1 : 3 | Mladost (L) | |||||
27.10
Metalac
Sloga (P)
0
2
|
27.10.2018 | Metalac | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
27.10
Jedinstvo Putevi
Javor
0
2
|
27.10.2018 | Jedinstvo Putevi | 0 : 2 | Javor |
27.10
10:00
Dolina
Jedinstvo Stević
8
1
|
27.10.2018 10:00 | Dolina | 8 : 1 | Jedinstvo Stević |
27.10
Duel Juniors
Radnički (N)
3
1
|
27.10.2018 | Duel Juniors | 3 : 1 | Radnički (N) | |||||
27.10
Jagodina
SFS Borac
6
0
|
27.10.2018 | Jagodina | 6 : 0 | SFS Borac | |||||
27.10
Timočanin
Timok
0
0
|
27.10.2018 | Timočanin | 0 : 0 | Timok | |||||
27.10
Nacional
OFK Radnički
1
4
|
27.10.2018 | Nacional | 1 : 4 | OFK Radnički | |||||
27.10
Lider MGM
Trstenik PTT
5
0
|
27.10.2018 | Lider MGM | 5 : 0 | Trstenik PTT | |||||
27.10
Dinamo
Napredak
0
3
|
27.10.2018 | Dinamo | 0 : 3 | Napredak | |||||
27.10
Real
Kopernikus Železničar
4
1
|
27.10.2018 | Real | 4 : 1 | Kopernikus Železničar | |||||
27.10
Trajal
Radnički (P)
4
0
|
27.10.2018 | Trajal | 4 : 0 | Radnički (P) |
27.10
Prosoker
Car Lazar
1
0
|
27.10.2018 | Prosoker | 1 : 0 | Car Lazar | |||||
27.10
Župa
Bor
3
0
|
27.10.2018 | Župa | 3 : 0 | Bor | |||||
27.10
Radnički
Hajduk Veljko
2
0
|
27.10.2018 | Radnički | 2 : 0 | Hajduk Veljko | |||||
27.10
Jedinstvo
Temnić 1924
|
27.10.2018 | Jedinstvo | : | Temnić 1924 | |||||
27.10
Junior
Djerdap
3
0
|
27.10.2018 | Junior | 3 : 0 | Djerdap | |||||
27.10
Kopaonik
OFK Napredak
2
2
|
27.10.2018 | Kopaonik | 2 : 2 | OFK Napredak | |||||
27.10
Kruševac
Morava
2
1
|
27.10.2018 | Kruševac | 2 : 1 | Morava | |||||
27.10
Dunav
Mali Bor
5
1
|
27.10.2018 | Dunav | 5 : 1 | Mali Bor |
27.10
Mladi Borac
Šampion
0
1
|
27.10.2018 | Mladi Borac | 0 : 1 | Šampion | |||||
27.10
Lugina
Dubočica
1
2
|
27.10.2018 | Lugina | 1 : 2 | Dubočica | |||||
27.10
Sinđelić
Topličanin
0
3
|
27.10.2018 | Sinđelić | 0 : 3 | Topličanin | |||||
27.10
Sloga
Radnik
2
5
|
27.10.2018 | Sloga | 2 : 5 | Radnik | |||||
27.10
Real
Kosanica
9
0
|
27.10.2018 | Real | 9 : 0 | Kosanica | |||||
27.10
Vlasina
OFK Radnički
4
0
|
27.10.2018 | Vlasina | 4 : 0 | OFK Radnički |
27.10
Kevi
Bačka
3
0
|
27.10.2018 | Kevi | 3 : 0 | Bačka | |||||
27.10
Tisa
Horgoš 1911
3
0
|
27.10.2018 | Tisa | 3 : 0 | Horgoš 1911 | |||||
27.10
AFK
Jedinstvo
0
8
|
27.10.2018 | AFK | 0 : 8 | Jedinstvo | |||||
27.10
Sloga
Senta
1
4
|
27.10.2018 | Sloga | 1 : 4 | Senta |
27.10
Čukarički
Radnički (NB)
4
1
|
27.10.2018 | Čukarički | 4 : 1 | Radnički (NB) | |||||
27.10
Crvena zvezda
BSK Borča
7
0
|
27.10.2018 | Crvena zvezda | 7 : 0 | BSK Borča | |||||
27.10
Voždovac
Radnički (O)
3
1
|
27.10.2018 | Voždovac | 3 : 1 | Radnički (O) | |||||
27.10
Rad
Partizan
0
4
|
27.10.2018 | Rad | 0 : 4 | Partizan | |||||
27.10
Sinđelić
011
2
4
|
27.10.2018 | Sinđelić | 2 : 4 | 011 | |||||
27.10
Internacional
OFK Beograd
1
2
|
27.10.2018 | Internacional | 1 : 2 | OFK Beograd | |||||
27.10
Brodarac
Zemun
2
0
|
27.10.2018 | Brodarac | 2 : 0 | Zemun |
27.10
Kolubara
Rad
7
1
|
27.10.2018 | Kolubara | 7 : 1 | Rad | |||||
27.10
Radnički PDM
Olimpik
0
4
|
27.10.2018 | Radnički PDM | 0 : 4 | Olimpik | |||||
27.10
BSK 1925
Zemun
3
0
|
27.10.2018 | BSK 1925 | 3 : 0 | Zemun | |||||
27.10
Ada
Teleoptik
3
4
|
27.10.2018 | Ada | 3 : 4 | Teleoptik | |||||
27.10
DIF
OFK Beograd
0
0
|
27.10.2018 | DIF | 0 : 0 | OFK Beograd | |||||
27.10
Lokomotiva
Obrenovac 1905
3
1
|
27.10.2018 | Lokomotiva | 3 : 1 | Obrenovac 1905 |
27.10
Lokomotiva
Žarkovo MK
3
0
|
27.10.2018 | Lokomotiva | 3 : 0 | Žarkovo MK | |||||
27.10
011 MK-B
Karioke
3
1
|
27.10.2018 | 011 MK-B | 3 : 1 | Karioke | |||||
27.10
Vranić MK
Zmaj 1953
2
0
|
27.10.2018 | Vranić MK | 2 : 0 | Zmaj 1953 | |||||
27.10
Crveni Orao
Ole MK
1
2
|
27.10.2018 | Crveni Orao | 1 : 2 | Ole MK | |||||
27.10
Institut MK
Prva Iskra MK
7
0
|
27.10.2018 | Institut MK | 7 : 0 | Prva Iskra MK |
27.10
Rakovica MK
Dunav MK
8
1
|
27.10.2018 | Rakovica MK | 8 : 1 | Dunav MK | |||||
27.10
PKB MK
Kormoran
1
3
|
27.10.2018 | PKB MK | 1 : 3 | Kormoran | |||||
27.10
Boleč MK
011 MK
7
0
|
27.10.2018 | Boleč MK | 7 : 0 | 011 MK | |||||
27.10
Crvena Zvezda MML
IMT MK
2
0
|
27.10.2018 | Crvena Zvezda MML | 2 : 0 | IMT MK | |||||
27.10
Sinđelić MK-B
Voždovac MK-B
4
1
|
27.10.2018 | Sinđelić MK-B | 4 : 1 | Voždovac MK-B |
27.10
14:00
Karađordje
Šampion
0
3
|
27.10.2018 14:00 | Karađordje | 0 : 3 | Šampion | |||||
27.10
14:00
Požega
Mačva
2
2
|
27.10.2018 14:00 | Požega | 2 : 2 | Mačva | |||||
27.10
14:00
Sloga 036
Ad Drinum
7
0
|
27.10.2018 14:00 | Sloga 036 | 7 : 0 | Ad Drinum | |||||
27.10
14:00
Šabac
Požarevac
0
6
|
27.10.2018 14:00 | Šabac | 0 : 6 | Požarevac | |||||
27.10
14:00
Plana
Savac
2
3
|
27.10.2018 14:00 | Plana | 2 : 3 | Savac | |||||
27.10
14:00
Radnicki 1923
Jedinstvo
1
0
|
27.10.2018 14:00 | Radnicki 1923 | 1 : 0 | Jedinstvo |
27.10
Jagodina
Vučice
2
1
|
27.10.2018 | Jagodina | 2 : 1 | Vučice | |||||
27.10
Preševo
Rosulja 2014
0
1
|
27.10.2018 | Preševo | 0 : 1 | Rosulja 2014 | |||||
27.10
Mašinac
Morava
1
1
|
27.10.2018 | Mašinac | 1 : 1 | Morava | |||||
27.10
Napredak junior 2018
Radnički 2012
2
1
|
27.10.2018 | Napredak junior 2018 | 2 : 1 | Radnički 2012 | |||||
27.10
Lavice Dubočica
Jedinstvo 2014
0
2
|
27.10.2018 | Lavice Dubočica | 0 : 2 | Jedinstvo 2014 | |||||
27.10
Krstarica
Levač
2
0
|
27.10.2018 | Krstarica | 2 : 0 | Levač |
27.10
Stajićevo 2017
Vojvodina
0
10
|
27.10.2018 | Stajićevo 2017 | 0 : 10 | Vojvodina | |||||
27.10
Inđija
Polet
|
27.10.2018 | Inđija | : | Polet | |||||
27.10
Mladost
Banat
1
9
|
27.10.2018 | Mladost | 1 : 9 | Banat | |||||
27.10
14:00
Bačka
Nova Kolonija
4
0
|
27.10.2018 14:00 | Bačka | 4 : 0 | Nova Kolonija |
27.10
ŽFK Sloga Radnički
ŽFK Crvena Zvezda
0
7
|
27.10.2018 | ŽFK Sloga Radnički | 0 : 7 | ŽFK Crvena Zvezda | |||||
27.10
ŽFK Kolubara
ŽFK BSK 1925
3
0
|
27.10.2018 | ŽFK Kolubara | 3 : 0 | ŽFK BSK 1925 | |||||
27.10
ŽFK Rad
ŽFK Zvezda B
0
3
|
27.10.2018 | ŽFK Rad | 0 : 3 | ŽFK Zvezda B |
27.10
10:00
AFK
Bajša
1
1
|
27.10.2018 10:00 | AFK | 1 : 1 | Bajša | |||||
27.10
14:00
Čantavir
Spartak '07
2
6
|
27.10.2018 14:00 | Čantavir | 2 : 6 | Spartak '07 | |||||
27.10
10:00
Vinogradar
Subotica
0
1
|
27.10.2018 10:00 | Vinogradar | 0 : 1 | Subotica |
27.10
13:30
Jedinstvo
Bežanija
0
2
|
27.10.2018 13:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Bežanija | |||||
27.10
10:00
Srem
Milutinac
2
2
|
27.10.2018 10:00 | Srem | 2 : 2 | Milutinac | |||||
27.10
11:00
Šumadinac
Sinđelić
5
0
|
27.10.2018 11:00 | Šumadinac | 5 : 0 | Sinđelić |
27.10
OFK Osečina
Radnički (V)
3
2
|
27.10.2018 | OFK Osečina | 3 : 2 | Radnički (V) | |||||
27.10
Tešnjar
Senjak 1
0
6
|
27.10.2018 | Tešnjar | 0 : 6 | Senjak 1 | |||||
27.10
Jedinstvo
Omladinac
1
6
|
27.10.2018 | Jedinstvo | 1 : 6 | Omladinac | |||||
27.10
Vojvode
Budućnost Krušik
0
1
|
27.10.2018 | Vojvode | 0 : 1 | Budućnost Krušik | |||||
27.10
Senjak 2
Železničar
3
1
|
27.10.2018 | Senjak 2 | 3 : 1 | Železničar |
27.10
11:00
Jedinstvo 2017
KMF Raška
4
4
|
27.10.2018 11:00 | Jedinstvo 2017 | 4 : 4 | KMF Raška | |||||
27.10
13:30
Rudar
Sport Club 99 B
2
6
|
27.10.2018 13:30 | Rudar | 2 : 6 | Sport Club 99 B |
27.10
11:00
VGSK
Jasenica 1911
8
0
|
27.10.2018 11:00 | VGSK | 8 : 0 | Jasenica 1911 | |||||
27.10
11:00
Železničar
Sloga (L)
|
27.10.2018 11:00 | Železničar | : | Sloga (L) | |||||
27.10
11:00
Soko 2015
Rudar 2001
3
0
|
27.10.2018 11:00 | Soko 2015 | 3 : 0 | Rudar 2001 | |||||
27.10
11:00
Lider 2017
Stari Grad
|
27.10.2018 11:00 | Lider 2017 | : | Stari Grad |
27.10
Gučevo 1929
Loznica 2
|
27.10.2018 | Gučevo 1929 | : | Loznica 2 | |||||
27.10
Radnički Stobeks
Respekt
4
1
|
27.10.2018 | Radnički Stobeks | 4 : 1 | Respekt | |||||
27.10
Podrinje
Sloga
2
1
|
27.10.2018 | Podrinje | 2 : 1 | Sloga | |||||
27.10
Loznica
Pčelinjo
1
2
|
27.10.2018 | Loznica | 1 : 2 | Pčelinjo |
27.10
09:00
Kolubara 1
Napredak
4
0
|
27.10.2018 09:00 | Kolubara 1 | 4 : 0 | Napredak | |||||
27.10
10:00
Železničar
Omladinac
2
0
|
27.10.2018 10:00 | Železničar | 2 : 0 | Omladinac | |||||
27.10
09:00
Borac
Kolubara 2
1
3
|
27.10.2018 09:00 | Borac | 1 : 3 | Kolubara 2 | |||||
27.10
10:00
Sloboda 1
Akademija fudbala
2
0
|
27.10.2018 10:00 | Sloboda 1 | 2 : 0 | Akademija fudbala | |||||
27.10
11:00
Mladost (C)
Kalimero
0
6
|
27.10.2018 11:00 | Mladost (C) | 0 : 6 | Kalimero | |||||
27.10
11:00
Sloboda 2
Mladost (B)
1
3
|
27.10.2018 11:00 | Sloboda 2 | 1 : 3 | Mladost (B) |
27.10
09:00
Sloboda
Kolubara 1
1
5
|
27.10.2018 09:00 | Sloboda | 1 : 5 | Kolubara 1 | |||||
27.10
09:50
Akademija fudbala 2
Kalimero
1
2
|
27.10.2018 09:50 | Akademija fudbala 2 | 1 : 2 | Kalimero | |||||
27.10
10:40
Akademija fudbala 1
Real 1
3
3
|
27.10.2018 10:40 | Akademija fudbala 1 | 3 : 3 | Real 1 | |||||
27.10
11:30
Real 2
Omladinac
0
2
|
27.10.2018 11:30 | Real 2 | 0 : 2 | Omladinac |
27.10
20:00
Srem
Omladinac
71
60
|
27.10.2018 20:00 | Srem | 71 : 60 | Omladinac | |||||
27.10
18:30
Kris Kros
Mladost Veternik
66
72
|
27.10.2018 18:30 | Kris Kros | 66 : 72 | Mladost Veternik | |||||
27.10
19:00
Hajduk
Sloven
77
86
|
27.10.2018 19:00 | Hajduk | 77 : 86 | Sloven | |||||
27.10
19:00
Jedinstvo
Topola
74
71
|
27.10.2018 19:00 | Jedinstvo | 74 : 71 | Topola | |||||
27.10
16:30
Akademik
Nova Pazova
72
83
|
27.10.2018 16:30 | Akademik | 72 : 83 | Nova Pazova | |||||
27.10
16:30
Železničar
Star
78
90
|
27.10.2018 16:30 | Železničar | 78 : 90 | Star |
27.10
17:00
Jablanica
Jugbasket
20
0
|
27.10.2018 17:00 | Jablanica | 20 : 0 | Jugbasket | |||||
27.10
19:30
Mladost Vesna
Fair Play
74
80
|
27.10.2018 19:30 | Mladost Vesna | 74 : 80 | Fair Play |
27.10
18:00
Zekas 75
Prva Petoletka
93
87
|
27.10.2018 18:00 | Zekas 75 | 93 : 87 | Prva Petoletka | |||||
27.10
16:00
Jagodina
Požarevac
100
82
|
27.10.2018 16:00 | Jagodina | 100 : 82 | Požarevac | |||||
27.10
16:00
Paraćin
Radnički 1950
75
85
|
27.10.2018 16:00 | Paraćin | 75 : 85 | Radnički 1950 |
27.10
19:00
Crnokosa
Radnički VA
96
72
|
27.10.2018 19:00 | Crnokosa | 96 : 72 | Radnički VA | |||||
27.10
18:00
Železničar
Priboj
98
87
|
27.10.2018 18:00 | Železničar | 98 : 87 | Priboj | |||||
27.10
19:00
Zlatar
Klik
68
89
|
27.10.2018 19:00 | Zlatar | 68 : 89 | Klik |
27.10
16:00
Borča
Radnički
105
91
|
27.10.2018 16:00 | Borča | 105 : 91 | Radnički | |||||
27.10
13:00
Slodes
BKK Radnički
85
76
|
27.10.2018 13:00 | Slodes | 85 : 76 | BKK Radnički | |||||
27.10
14:30
Astra
Borac Zemun
69
80
|
27.10.2018 14:30 | Astra | 69 : 80 | Borac Zemun |
27.10
12:00
Šabac
Mladost 2014
100
89
|
27.10.2018 12:00 | Šabac | 100 : 89 | Mladost 2014 | |||||
27.10
14:30
M015
Ub
112
73
|
27.10.2018 14:30 | M015 | 112 : 73 | Ub |
27.10
19:00
Železničar
Morava
57
78
|
27.10.2018 19:00 | Železničar | 57 : 78 | Morava |
27.10
17:25
Borča 2
Sava
87
66
|
27.10.2018 17:25 | Borča 2 | 87 : 66 | Sava |
27.10
13:00
Zvezdara
Vitez
56
82
|
27.10.2018 13:00 | Zvezdara | 56 : 82 | Vitez |
27.10
17:25
Borča 2
Sava
87
66
|
27.10.2018 17:25 | Borča 2 | 87 : 66 | Sava |
27.10
17:00
Petrol Olimpija
Cibona
78
80
|
27.10.2018 17:00 | Petrol Olimpija | 78 : 80 | Cibona | |||||
27.10
18:30
FMP
Crvena zvezda MTS
72
81
|
27.10.2018 18:30 | FMP | 72 : 81 | Crvena zvezda MTS |
27.10
15:00
OKK Beograd
Zlatibor
83
75
|
27.10.2018 15:00 | OKK Beograd | 83 : 75 | Zlatibor | |||||
27.10
18:00
Metalac
Spartak
98
102
|
27.10.2018 18:00 | Metalac | 98 : 102 | Spartak | |||||
27.10
20:00
Vojvodina
Mladost
114
109
|
27.10.2018 20:00 | Vojvodina | 114 : 109 | Mladost |
27.10
19:30
Sloga
Pirot
75
67
|
27.10.2018 19:30 | Sloga | 75 : 67 | Pirot | |||||
27.10
19:00
Napredak Bosphorus
Rtanj
76
70
|
27.10.2018 19:00 | Napredak Bosphorus | 76 : 70 | Rtanj | |||||
27.10
19:00
Žarkovo
Kolubara LA 2003
74
96
|
27.10.2018 19:00 | Žarkovo | 74 : 96 | Kolubara LA 2003 | |||||
27.10
18:00
Zemun Fitofarmacija
Proleter Naftagas
98
90
|
27.10.2018 18:00 | Zemun Fitofarmacija | 98 : 90 | Proleter Naftagas | |||||
27.10
18:00
Zdravlje Leskovac
Konstantin
85
82
|
27.10.2018 18:00 | Zdravlje Leskovac | 85 : 82 | Konstantin |
27.10
18:00
Stara Pazova
Sivac
101
30
|
27.10.2018 18:00 | Stara Pazova | 101 : 30 | Sivac |
27.10
14:00
Play Off
Sloga
40
88
|
27.10.2018 14:00 | Play Off | 40 : 88 | Sloga | |||||
27.10
11:00
Lim
Užice
63
39
|
27.10.2018 11:00 | Lim | 63 : 39 | Užice | |||||
27.10
12:00
ČA basket
Zvečan
76
27
|
27.10.2018 12:00 | ČA basket | 76 : 27 | Zvečan |
27.10
19:30
Bagdala
Svrljig
62
69
|
27.10.2018 19:30 | Bagdala | 62 : 69 | Svrljig | |||||
27.10
19:00
Trstenik
Paraćin
42
46
|
27.10.2018 19:00 | Trstenik | 42 : 46 | Paraćin | |||||
27.10
14:00
Sistem 2000
Zicer
62
58
|
27.10.2018 14:00 | Sistem 2000 | 62 : 58 | Zicer |
27.10
20:30
Beroe
Montana
81
72
|
27.10.2018 20:30 | Beroe | 81 : 72 | Montana |
27.10
17:00
Spartak
Crvena zvezda
56
97
|
27.10.2018 17:00 | Spartak | 56 : 97 | Crvena zvezda | |||||
27.10
17:00
Novosadska ŽKA
Loznica
75
69
|
27.10.2018 17:00 | Novosadska ŽKA | 75 : 69 | Loznica | |||||
27.10
17:00
Kraljevo
Vrbas Medela
65
54
|
27.10.2018 17:00 | Kraljevo | 65 : 54 | Vrbas Medela | |||||
27.10
18:30
Student
Šabac
82
60
|
27.10.2018 18:30 | Student | 82 : 60 | Šabac | |||||
27.10
18:00
021
Bor
75
55
|
27.10.2018 18:00 | 021 | 75 : 55 | Bor |
27.10
19:00
Srbobran
Radnički (Kg)
78
54
|
27.10.2018 19:00 | Srbobran | 78 : 54 | Radnički (Kg) | |||||
27.10
17:00
Vršac d.o.o.
Proleter 023
51
99
|
27.10.2018 17:00 | Vršac d.o.o. | 51 : 99 | Proleter 023 | |||||
27.10
20:30
Duga
Karaburma
94
73
|
27.10.2018 20:30 | Duga | 94 : 73 | Karaburma |
27.10
20:00
Proleter
Hercegovina
3
0
|
27.10.2018 20:00 | Proleter | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
27.10
19:00
Bečej
Mladost (T)
3
0
|
27.10.2018 19:00 | Bečej | 3 : 0 | Mladost (T) | |||||
27.10
14:30
Dunav Volley
Partizan
3
1
|
27.10.2018 14:30 | Dunav Volley | 3 : 1 | Partizan |
27.10
16:00
Pirot
Topličanin 97
0
3
|
27.10.2018 16:00 | Pirot | 0 : 3 | Topličanin 97 | |||||
27.10
12:00
Niš 2
Hajduk Veljko
0
3
|
27.10.2018 12:00 | Niš 2 | 0 : 3 | Hajduk Veljko |
27.10
18:15
As Beograd
Šumadija
3
2
|
27.10.2018 18:15 | As Beograd | 3 : 2 | Šumadija | |||||
27.10
15:00
Sloga 2015
Karađorđe
0
3
|
27.10.2018 15:00 | Sloga 2015 | 0 : 3 | Karađorđe | |||||
27.10
19:30
Crnjanski
Roda
2
3
|
27.10.2018 19:30 | Crnjanski | 2 : 3 | Roda | |||||
27.10
17:40
Lucky Star
Blok Aut
3
1
|
27.10.2018 17:40 | Lucky Star | 3 : 1 | Blok Aut |
27.10
17:00
Sloven
Vest
1
3
|
27.10.2018 17:00 | Sloven | 1 : 3 | Vest | |||||
27.10
20:00
Warriors
Mladost
1
3
|
27.10.2018 20:00 | Warriors | 1 : 3 | Mladost |
27.10
14:30
Botafogo
Mladost 1973
0
3
|
27.10.2018 14:30 | Botafogo | 0 : 3 | Mladost 1973 | |||||
27.10
18:00
Stražilovo
Kikinda
1
3
|
27.10.2018 18:00 | Stražilovo | 1 : 3 | Kikinda | |||||
27.10
19:30
Inđija
Klek Srbijašume 2
0
3
|
27.10.2018 19:30 | Inđija | 0 : 3 | Klek Srbijašume 2 |
27.10
15:00
Viner
Knjaževac
1
3
|
27.10.2018 15:00 | Viner | 1 : 3 | Knjaževac |
27.10
Jedinstvo (SP)
Spartak (Su)
1
3
|
27.10.2018 | Jedinstvo (SP) | 1 : 3 | Spartak (Su) | |||||
27.10
Vojvodina NS Seme
Mladi radnik
3
0
|
27.10.2018 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | Mladi radnik | |||||
27.10
Partizan
Radnički
3
0
|
27.10.2018 | Partizan | 3 : 0 | Radnički |
27.10
Mladenovac
Novi Sad
3
1
|
27.10.2018 | Mladenovac | 3 : 1 | Novi Sad | |||||
27.10
Niš
Železničar (Bg)
3
0
|
27.10.2018 | Niš | 3 : 0 | Železničar (Bg) | |||||
27.10
Borac (St)
Loznica
3
0
|
27.10.2018 | Borac (St) | 3 : 0 | Loznica | |||||
27.10
Smederevo Carina
Napredak 037
3
1
|
27.10.2018 | Smederevo Carina | 3 : 1 | Napredak 037 | |||||
27.10
Futog
VGSK
2
3
|
27.10.2018 | Futog | 2 : 3 | VGSK |
27.10
19:00
Klek Srbijašume
Srem Eaton
3
0
|
27.10.2018 19:00 | Klek Srbijašume | 3 : 0 | Srem Eaton | |||||
27.10
16:00
Timok
Jagodina
0
3
|
27.10.2018 16:00 | Timok | 0 : 3 | Jagodina |
27.10
18:00
Bor
Knjaževac
3
2
|
27.10.2018 18:00 | Bor | 3 : 2 | Knjaževac | |||||
27.10
18:00
Pirot
Kuršumlija
3
2
|
27.10.2018 18:00 | Pirot | 3 : 2 | Kuršumlija |
27.10
12:00
Novi Sad
Volley Stars
3
1
|
27.10.2018 12:00 | Novi Sad | 3 : 1 | Volley Stars | |||||
27.10
19:00
Elan Volej
Slavija
2
3
|
27.10.2018 19:00 | Elan Volej | 2 : 3 | Slavija | |||||
27.10
14:00
Futog Vest
Panonija
3
0
|
27.10.2018 14:00 | Futog Vest | 3 : 0 | Panonija |
27.10
18:00
Tara
Novi Pazar
0
3
|
27.10.2018 18:00 | Tara | 0 : 3 | Novi Pazar | |||||
27.10
12:00
Bambi volej
Sloboda S
3
0
|
27.10.2018 12:00 | Bambi volej | 3 : 0 | Sloboda S |
27.10
18:30
AS Batajnica
Imlek
0
3
|
27.10.2018 18:30 | AS Batajnica | 0 : 3 | Imlek | |||||
27.10
19:00
Fortuna Plus
Lazarevac
1
3
|
27.10.2018 19:00 | Fortuna Plus | 1 : 3 | Lazarevac |
27.10
18:15
Dunav
Blok Aut
3
0
|
27.10.2018 18:15 | Dunav | 3 : 0 | Blok Aut | |||||
27.10
19:00
Obilić
Akademija Singidunum
3
1
|
27.10.2018 19:00 | Obilić | 3 : 1 | Akademija Singidunum |
27.10
16:30
Žitište
Banat
0
3
|
27.10.2018 16:30 | Žitište | 0 : 3 | Banat |
27.10
12:00
Dunav Volej
Star
0
3
|
27.10.2018 12:00 | Dunav Volej | 0 : 3 | Star |
27.10
12:30
Mladost
Blok Aut
2
3
|
27.10.2018 12:30 | Mladost | 2 : 3 | Blok Aut |
27.10
Sloga 2016
Radnički
0
3
|
27.10.2018 | Sloga 2016 | 0 : 3 | Radnički | |||||
27.10
Radnički 1977
Ravno
0
3
|
27.10.2018 | Radnički 1977 | 0 : 3 | Ravno | |||||
27.10
Jasenica (SP)
Smeč SV
0
3
|
27.10.2018 | Jasenica (SP) | 0 : 3 | Smeč SV |
27.10
19:00
Dinamo
Jedinstvo (SP)
0
3
|
27.10.2018 19:00 | Dinamo | 0 : 3 | Jedinstvo (SP) |
27.10
Takovo Zvezda Helios
FOK
3
0
|
27.10.2018 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | FOK | |||||
27.10
Smederevo
Vranje
3
0
|
27.10.2018 | Smederevo | 3 : 0 | Vranje | |||||
27.10
Srbijanka 014
Jedinstvo (Ue)
3
2
|
27.10.2018 | Srbijanka 014 | 3 : 2 | Jedinstvo (Ue) | |||||
27.10
Beograd
Spartak (Lj)
3
0
|
27.10.2018 | Beograd | 3 : 0 | Spartak (Lj) |
27.10
17:00
Futog
Radnički (Bg)
1
3
|
27.10.2018 17:00 | Futog | 1 : 3 | Radnički (Bg) | |||||
27.10
15:00
Milenijum
Leskovac-98
3
2
|
27.10.2018 15:00 | Milenijum | 3 : 2 | Leskovac-98 | |||||
27.10
19:30
Gimnazijalac
Inđija
3
2
|
27.10.2018 19:30 | Gimnazijalac | 3 : 2 | Inđija | |||||
27.10
15:00
Sterija
Borac (Ča)
3
0
|
27.10.2018 15:00 | Sterija | 3 : 0 | Borac (Ča) | |||||
27.10
18:00
Zlatibor
Ruma
3
1
|
27.10.2018 18:00 | Zlatibor | 3 : 1 | Ruma | |||||
27.10
16:30
Kralj
Ivanjica
2
3
|
27.10.2018 16:30 | Kralj | 2 : 3 | Ivanjica |
27.10
14:45
Roda
Spas
3
1
|
27.10.2018 14:45 | Roda | 3 : 1 | Spas | |||||
27.10
12:45
Crvena zvezda
Blok Aut
1
3
|
27.10.2018 12:45 | Crvena zvezda | 1 : 3 | Blok Aut | |||||
27.10
09:00
Partizan
AS
0
3
|
27.10.2018 09:00 | Partizan | 0 : 3 | AS | |||||
27.10
10:45
Crnjanski
Mladenovac
3
1
|
27.10.2018 10:45 | Crnjanski | 3 : 1 | Mladenovac |
27.10
09:00
Železnik 2012
Roda
3
0
|
27.10.2018 09:00 | Železnik 2012 | 3 : 0 | Roda | |||||
27.10
10:45
Imlek
AS
1
3
|
27.10.2018 10:45 | Imlek | 1 : 3 | AS | |||||
27.10
09:00
Partizan
Blok Aut
3
0
|
27.10.2018 09:00 | Partizan | 3 : 0 | Blok Aut | |||||
27.10
12:45
Lucky Star
TENT
0
3
|
27.10.2018 12:45 | Lucky Star | 0 : 3 | TENT | |||||
27.10
09:00
Kolubara
Sterija
3
2
|
27.10.2018 09:00 | Kolubara | 3 : 2 | Sterija | |||||
27.10
11:30
Mladenovac
Crvena zvezda
1
3
|
27.10.2018 11:30 | Mladenovac | 1 : 3 | Crvena zvezda | |||||
27.10
13:30
Lazarevac
Vizurine Ajkulice
3
0
|
27.10.2018 13:30 | Lazarevac | 3 : 0 | Vizurine Ajkulice | |||||
27.10
10:45
AS Batajnica
Beograd
2
3
|
27.10.2018 10:45 | AS Batajnica | 2 : 3 | Beograd |
27.10
14:45
Feniks Čukarički
Dunav
1
3
|
27.10.2018 14:45 | Feniks Čukarički | 1 : 3 | Dunav | |||||
27.10
14:45
Novi Beograd
Pionir
0
3
|
27.10.2018 14:45 | Novi Beograd | 0 : 3 | Pionir | |||||
27.10
11:00
Obrenovac
Akademija Singidunum
0
3
|
27.10.2018 11:00 | Obrenovac | 0 : 3 | Akademija Singidunum | |||||
27.10
12:45
Volleyland
Crnjanski
1
3
|
27.10.2018 12:45 | Volleyland | 1 : 3 | Crnjanski |
27.10
20:00
Dolovo
Crvena Zvezda
24
23
|
27.10.2018 20:00 | Dolovo | 24 : 23 | Crvena Zvezda | |||||
27.10
19:00
Banatski Karlovac
Hercegovina
35
34
|
27.10.2018 19:00 | Banatski Karlovac | 35 : 34 | Hercegovina | |||||
27.10
19:00
Mladost TSK
Sivac 69
25
26
|
27.10.2018 19:00 | Mladost TSK | 25 : 26 | Sivac 69 | |||||
27.10
19:00
Radnički 1958
Mladost
25
18
|
27.10.2018 19:00 | Radnički 1958 | 25 : 18 | Mladost |
27.10
20:00
Sloga
Novi Beograd
31
20
|
27.10.2018 20:00 | Sloga | 31 : 20 | Novi Beograd |
27.10
18:00
Goč Merkur
Sloga
24
23
|
27.10.2018 18:00 | Goč Merkur | 24 : 23 | Sloga |
27.10
19:00
Radnički
Vlasotince
25
23
|
27.10.2018 19:00 | Radnički | 25 : 23 | Vlasotince |
27.10
19:00
Potisje Pleteks
Radnički
27
21
|
27.10.2018 19:00 | Potisje Pleteks | 27 : 21 | Radnički | |||||
27.10
14:30
Crepaja
Naftagas
32
32
|
27.10.2018 14:30 | Crepaja | 32 : 32 | Naftagas | |||||
27.10
19:00
PIK Prigrevica
Somborelektro
30
33
|
27.10.2018 19:00 | PIK Prigrevica | 30 : 33 | Somborelektro |
27.10
19:00
Rudar 2
Palanka
31
31
|
27.10.2018 19:00 | Rudar 2 | 31 : 31 | Palanka |
27.10
18:00
Radnicki (K)
Unirea
23
32
|
27.10.2018 18:00 | Radnicki (K) | 23 : 32 | Unirea |
27.10
19:00
Mladost
Radnički
42
43
|
27.10.2018 19:00 | Mladost | 42 : 43 | Radnički | |||||
27.10
18:00
Dolovo (Ž)
Kikinda
19
35
|
27.10.2018 18:00 | Dolovo (Ž) | 19 : 35 | Kikinda |
27.10
20:30
Atenica
Metalac
33
22
|
27.10.2018 20:30 | Atenica | 33 : 22 | Metalac | |||||
27.10
13:00
Košutnjak
Metalac AD
23
28
|
27.10.2018 13:00 | Košutnjak | 23 : 28 | Metalac AD |
27.10
20:00
Mladi radnik
ORK Loznica
39
26
|
27.10.2018 20:00 | Mladi radnik | 39 : 26 | ORK Loznica | |||||
27.10
17:00
Medicinar 2
Voždovac 1955 2
25
15
|
27.10.2018 17:00 | Medicinar 2 | 25 : 15 | Voždovac 1955 2 | |||||
27.10
17:00
Radnički
Crvena zvezda
29
26
|
27.10.2018 17:00 | Radnički | 29 : 26 | Crvena zvezda |
27.10
19:00
Vranje
Naisa 2
22
20
|
27.10.2018 19:00 | Vranje | 22 : 20 | Naisa 2 |
27.10
21:00
Apatin
Vojvodina 2
31
9
|
27.10.2018 21:00 | Apatin | 31 : 9 | Vojvodina 2 |
27.10
12:00
Topličanin 2
Mladost
35
29
|
27.10.2018 12:00 | Topličanin 2 | 35 : 29 | Mladost | |||||
27.10
17:30
Remesiana
ARIF Osice
55
12
|
27.10.2018 17:30 | Remesiana | 55 : 12 | ARIF Osice |
27.10
19:00
Zaječar 1949
Voždovac 1955
32
28
|
27.10.2018 19:00 | Zaječar 1949 | 32 : 28 | Voždovac 1955 | |||||
27.10
19:00
Junior
Vojvodina
23
35
|
27.10.2018 19:00 | Junior | 23 : 35 | Vojvodina | |||||
27.10
19:30
Medicinar
Bor RTB
34
18
|
27.10.2018 19:30 | Medicinar | 34 : 18 | Bor RTB | |||||
27.10
19:00
Jagodina
Naisa
32
27
|
27.10.2018 19:00 | Jagodina | 32 : 27 | Naisa |
27.10
20:00
Vrbas
Kučevo
24
22
|
27.10.2018 20:00 | Vrbas | 24 : 22 | Kučevo | |||||
27.10
18:00
Sloga
Pirot
30
30
|
27.10.2018 18:00 | Sloga | 30 : 30 | Pirot | |||||
27.10
17:30
Napredak 12
Sloven
24
24
|
27.10.2018 17:30 | Napredak 12 | 24 : 24 | Sloven |
27.10
18:00
HAVK Mladost
Šabac
19
3
|
27.10.2018 18:00 | HAVK Mladost | 19 : 3 | Šabac | |||||
27.10
19:00
Partizan
OVK POŠK
7
6
|
27.10.2018 19:00 | Partizan | 7 : 6 | OVK POŠK | |||||
27.10
20:00
Mornar BS
Primorac
8
6
|
27.10.2018 20:00 | Mornar BS | 8 : 6 | Primorac | |||||
27.10
18:00
Jadran ST
BVK Crvena zvezda
11
5
|
27.10.2018 18:00 | Jadran ST | 11 : 5 | BVK Crvena zvezda |
27.10
20:00
Solaris
Zadar 1952
11
10
|
27.10.2018 20:00 | Solaris | 11 : 10 | Zadar 1952 | |||||
27.10
19:00
Valjevo
VA Cattaro
17
7
|
27.10.2018 19:00 | Valjevo | 17 : 7 | VA Cattaro | |||||
27.10
20:00
Primorje EB
Koper 1958
18
7
|
27.10.2018 20:00 | Primorje EB | 18 : 7 | Koper 1958 | |||||
27.10
20:00
Nais
KVK Radnički
10
12
|
27.10.2018 20:00 | Nais | 10 : 12 | KVK Radnički | |||||
27.10
19:45
Medveščak
Galeb
10
8
|
27.10.2018 19:45 | Medveščak | 10 : 8 | Galeb |
27.10
19:30
Raška
Oplenac
14
6
|
27.10.2018 19:30 | Raška | 14 : 6 | Oplenac | |||||
27.10
18:00
Župski rubin
Metalac Kolorado
4
5
|
27.10.2018 18:00 | Župski rubin | 4 : 5 | Metalac Kolorado |
27.10
17:00
Gročanski
Oftal -C
3
0
|
27.10.2018 17:00 | Gročanski | 3 : 0 | Oftal -C |
27.10
19:00
Apa Futsal
Pčinja
4
6
|
27.10.2018 19:00 | Apa Futsal | 4 : 6 | Pčinja |
27.10
20:00
Forum
Kikinda
5
0
|
27.10.2018 20:00 | Forum | 5 : 0 | Kikinda |
27.10
13:45
Bezbednost 192
Fleš
3
5
|
27.10.2018 13:45 | Bezbednost 192 | 3 : 5 | Fleš |
27.10
20:30
Pirgos
Gurgusovac
7
2
|
27.10.2018 20:30 | Pirgos | 7 : 2 | Gurgusovac | |||||
27.10
20:30
Niš 92
Gvozdeni puk
3
4
|
27.10.2018 20:30 | Niš 92 | 3 : 4 | Gvozdeni puk |
27.10
18:00
Zadrugar 2017
As
4
6
|
27.10.2018 18:00 | Zadrugar 2017 | 4 : 6 | As |
27.10
18:10
Crvena zvezda
Slavija Junior
7
2
|
27.10.2018 18:10 | Crvena zvezda | 7 : 2 | Slavija Junior | |||||
27.10
19:15
Triglav
Vojvodina
13
1
|
27.10.2018 19:15 | Triglav | 13 : 1 | Vojvodina | |||||
27.10
18:00
ECE Celje
Medveščak
6
2
|
27.10.2018 18:00 | ECE Celje | 6 : 2 | Medveščak |