XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 731 utakmica za dan
Nedelja, 5 Maj 2019

Fudbal

05.05.2019 18:00 Crvena zvezda 1 : 0 Mladost
05.05.2019 18:00 Čukarički 3 : 0 Proleter
05.05.2019 18:00 Radnički (N) 0 : 0 Vojvodina
05.05.2019 18:00 Partizan 2 : 1 Napredak
05.05.2019 16:00 Spartak ŽK 3 : 3 Radnik
05.05.2019 16:00 Voždovac 1 : 1 Mačva
05.05.2019 16:00 OFK Bačka 1 : 2 Rad
05.05.2019 16:00 Dinamo 1 : 0 Zemun
05.05.2019 16:00 TSC 1 : 0 Metalac
05.05.2019 16:00 Inđija 3 : 1 Sinđelić
05.05.2019 16:00 Zlatibor 1 : 0 Bežanija
05.05.2019 16:00 Trajal 1 : 0 Bečej 1918
05.05.2019 16:00 Teleoptik 2 : 2 Sloboda
05.05.2019 16:00 OFK Žarkovo 0 : 1 Budućnost
05.05.2019 16:00 Borac 3 : 1 Novi Pazar
05.05.2019 17:00 GOŠK 0 : 3 Tuzla City
05.05.2019 20:00 Željezničar 3 : 1 Mladost
05.05.2019 17:00 Berane 0 : 2 OFK Mladost Lješkopolje 1970
05.05.2019 17:00 Bokelj 3 : 0 Jedinstvo
05.05.2019 17:00 Igalo 0 : 0 Dečić
05.05.2019 17:00 Jezero 1 : 0 Otrant
05.05.2019 17:00 Kom 1 : 0 Arsenal
05.05.2019 Polet Stars 3 : 0 Čelik
05.05.2019 17:30 Bratstvo 0 : 2 Zabjelo
05.05.2019 17:00 Adria 3 : 0 Crvena stijena
05.05.2019 17:00 Karioke 4 : 3 Drezga
05.05.2019 17:00 Polimlje : Gusinje
05.05.2019 17:00 Ibar : Fair Play
05.05.2019 16:30 Železničar 2 : 0 Dinamo 1945
05.05.2019 10:00 Kabel 4 : 0 Radnički (NP)
05.05.2019 16:30 Borac 1 : 0 Bratstvo 1946
05.05.2019 16:30 Dunav 3 : 2 Hajduk 1912
05.05.2019 16:30 Drina 1 : 1 Provo
05.05.2019 11:00 Polet (LJ) 1 : 3 Budućnost Krušik 2014
05.05.2019 16:30 Proleter Mihajlovac 3 : 2 Sloga 33
05.05.2019 16:30 Jošanica 1 : 0 Šumadija (A)
05.05.2019 16:30 Radan 0 : 1 Trstenik PPT
05.05.2019 11:00 Car Konstantin 2 : 2 Temnić 1924
05.05.2019 16:30 Zaplanjac 0 : 5 Dunav
05.05.2019 16:30 Pukovac 0 : 6 Radnički (P)
05.05.2019 11:00 Prva Iskra 0 : 1 Radnički (NB)
05.05.2019 16:30 Zvezdara 1 : 0 OFK Beograd
05.05.2019 16:30 Crvena Zvezda 1 : 2 Jedinstvo
05.05.2019 16:30 Kolubara 0 : 4 Grafičar
05.05.2019 16:30 Mladost (O) 4 : 1 Jedinstvo (BK)
05.05.2019 16:30 Sloga (E) 2 : 0 Hajduk (D)
05.05.2019 16:30 LSK Laćarak 3 : 5 Sloga (T)
05.05.2019 16:30 Podunavac 3 : 2 Hajduk (B)
05.05.2019 16:30 Borac (Š) 3 : 0 Sremac Vojka
05.05.2019 16:30 Jugović 0 : 0 1. Maj Ruma
05.05.2019 16:30 Hajduk (Č) 0 : 2 Jedinstvo (SP)
05.05.2019 16:30 Mladost (T) 2 : 1 OFK Vrbas
05.05.2019 16:30 Radnički 1912 2 : 0 Mladost (BP)
05.05.2019 16:30 Bačka 3 : 0 Budućnost
05.05.2019 16:30 Tavankut 0 : 1 Tisa
05.05.2019 16:30 Tekstilac 1 : 1 Radnički (S)
05.05.2019 16:30 Bane 1931 3 : 2 Gruža
05.05.2019 16:30 Karađorđe 1 : 0 Novi Pazar 1928
05.05.2019 16:30 Šumadija (T) 2 : 0 Goč
05.05.2019 16:30 OFK Aranđelovac 1979 5 : 0 Homoljac
05.05.2019 16:30 Morava 1 : 1 Zvižd
05.05.2019 16:30 Rudar 5 : 1 Partizan 1945
05.05.2019 16:30 RSK 4 : 1 Borac 1932
05.05.2019 16:30 Radnički Stobeks 1 : 4 Železničar
05.05.2019 16:30 Radjevac 3 : 1 Borac
05.05.2019 16:30 OFK Divci 1 : 0 Vrelo Sport
05.05.2019 16:30 Polimlje 4 : 1 Sloboda
05.05.2019 16:30 Prijevor 5 : 0 Sloga (BB)
05.05.2019 18:00 LFK Mladost 1 : 1 Sloga (S)
05.05.2019 16:30 Polet (T) 2 : 1 Budućnost
05.05.2019 16:30 Mladost (M) 2 : 1 Jedinstvo (GS)
05.05.2019 16:30 Vranjska Banja 2 : 2 Sloga
05.05.2019 16:30 OFK Niš 3 : 1 Morava
05.05.2019 11:00 Tanasko Rajić 1 : 3 Vlasina
05.05.2019 16:30 Mladost (B) 1 : 1 Pusta Reka
05.05.2019 16:30 Jablanica 3 : 4 Pčinja
05.05.2019 16:30 OFK Brzi Brod 1 : 3 Balkanski
05.05.2019 16:30 Napredak (D) 3 : 0 Sloga
05.05.2019 16:30 Žitorađa 0 : 3 Jedinstvo (M)
05.05.2019 16:30 Juhor 2 : 1 Levač
05.05.2019 16:30 Jastrebac (B) 0 : 2 Rembas
05.05.2019 16:30 Bošnjane 1 : 1 Župa
05.05.2019 16:30 Jastrebac (VŠ) 0 : 2 OFK Kosanica
05.05.2019 16:30 Morava 1918 7 : 0 Dragocvet
05.05.2019 16:30 Timočanin 4 : 1 Naša krila 1936
05.05.2019 16:30 Rudar Alpos 1 : 1 Malošište
05.05.2019 16:30 Hajduk Veljko 3 : 1 Đerdap
05.05.2019 16:30 Orljane 3 : 0 Bukovik
05.05.2019 16:30 Kablovi 4 : 4 OFK Slatina
05.05.2019 16:30 Budućnost 3 : 0 Turbina
05.05.2019 16:30 Sremčica 0 : 2 BSK Batajnica
05.05.2019 16:30 BSK Baćevac 0 : 2 Leštane
05.05.2019 16:30 Komgrap 3 : 0 Hajduk
05.05.2019 10:00 Studenski Grad 0 : 0 Sopot
05.05.2019 16:30 Naftagas 2 : 0 Vojvodina
05.05.2019 16:30 Radnički 1911 1 : 1 Lehel
05.05.2019 16:30 Borac 6 : 2 Rusanda
05.05.2019 16:30 Crvena Zvezda (RS) 2 : 4 Banat
05.05.2019 16:30 Crvena zvezda (VS) 2 : 0 Proleter 2006
05.05.2019 16:30 Mladost (BD) 3 : 2 2. Oktobar
05.05.2019 17:00 Budućnost (P) 4 : 0 Slavija
05.05.2019 17:00 Lipar 6 : 1 Borac 46
05.05.2019 17:00 Radnički 1918 0 : 2 Stari Grad
05.05.2019 17:00 Rusin 6 : 0 ŽAK
05.05.2019 17:00 Kulpin 3 : 4 Polet (S)
05.05.2019 16:30 Borac (M) 3 : 0 Graničar 1924
05.05.2019 16:30 PSK Putinci 2 : 1 Donji Petrovci
05.05.2019 16:30 Sloboda (DT) 2 : 0 Partizan
05.05.2019 16:30 Ljukovo 3 : 0 Rudar
05.05.2019 16:30 Napredak 8 : 0 Kupinovo
05.05.2019 16:30 Borac (K) 5 : 0 Polet (NK)
05.05.2019 16:30 Budućnost 1 : 0 Jadran
05.05.2019 16:30 Lokomotiva 1 : 1 Mladost MG
05.05.2019 16:30 Šumadinac (N) 3 : 0 Mladi rudar 1954
05.05.2019 16:30 Junkovac 3 : 2 ŽSK
05.05.2019 16:30 BSK 3 : 3 Prvi srpski ustanak
05.05.2019 16:30 Omladinac 1 : 0 Sloga Bat 1924
05.05.2019 16:30 Banja 2 : 0 Plaskovac
05.05.2019 16:30 Trnava 3 : 2 Vinča
05.05.2019 17:00 Jedinstvo 4 : 1 OFK Sirig
05.05.2019 17:00 Bačka 1 : 1 Slavija
05.05.2019 17:00 Miletić 1 : 5 Petrovaradin
05.05.2019 17:00 ŽSK 4 : 1 Šajkaš 1908
05.05.2019 17:00 Iskra 1 : 1 Proleter (RS)
05.05.2019 17:00 Sutjeska 4 : 0 Preporod
05.05.2019 17:00 Proleter (Nj) 4 : 1 Đurđin
05.05.2019 17:00 Vojvodina 7 : 0 Panonija IM Topola
05.05.2019 16:30 Javor 3 : 1 Kušiljevo
05.05.2019 16:30 Napredak 0 : 2 Hajduk
05.05.2019 16:30 OFK Batinac 5 : 1 Kolare
05.05.2019 16:30 Resavac 4 : 3 Mladost (K)
05.05.2019 16:30 Mladost (S) 1 : 3 Mladost (D)
05.05.2019 16:30 Bratstvo 3 : 1 Juhor
05.05.2019 16:30 OFK Bratstvo 1 : 1 Partizan
05.05.2019 16:30 Crvenka 2 : 2 Srem
05.05.2019 16:30 Institut 1 : 1 Rakovica
05.05.2019 16:30 Zmaj 0 : 1 Sinđelić
05.05.2019 16:30 Balkan Mirijevo 1 : 0 Atakante
05.05.2019 16:30 Borac (P) 2 : 1 PKB Kovilovo
05.05.2019 16:30 Poštar Zvezdara 0 : 3 Dunav
05.05.2019 16:30 Budućnost 2 : 1 Strelac
05.05.2019 16:30 Borac 1 : 3 Zvezda
05.05.2019 16:30 Zabrežje 1 : 2 Mladost (C)
05.05.2019 16:30 Duboko 1 : 2 Radnički
05.05.2019 16:30 Rušanj 1 : 5 Lisović
05.05.2019 16:30 Šumadija 1 : 1 Omladinac
05.05.2019 16:30 Velika Krsna 2 : 1 Kosmaj
05.05.2019 16:30 Kovačevac 5 : 1 Rabrovac
05.05.2019 16:30 Boleč 2 : 3 Vinča
05.05.2019 10:00 Selo Mladenovac 3 : 1 Ropočevo
05.05.2019 16:30 Pudarci 0 : 4 Vrčin
05.05.2019 16:30 Dunavac 3 : 0 Šumadija
05.05.2019 16:00 Spartak 3 : 0 Backovac Junajted
05.05.2019 11:00 Rakova 0 : 3 Mladost
05.05.2019 16:00 Zadrugar 2 : 2 Rudar
05.05.2019 16:00 Jedinstvo (P) 1 : 1 Lunjevica
05.05.2019 16:00 Ozrem 1 : 1 Ovčar
05.05.2019 16:00 Napredak 1 : 1 Slatina
05.05.2019 16:00 Omladinac 2 : 1 Jedinstvo (GG)
05.05.2019 17:00 Budućnost 4 : 1 Radnik
05.05.2019 17:00 Mataruge 2 : 5 OFK Ras
05.05.2019 17:00 Kraljevo Hajduk 0 : 3 Proleter
05.05.2019 17:00 Gruža 6 : 2 Stubal
05.05.2019 17:00 Lasta 2 : 2 Ribnica
05.05.2019 17:00 Napredak 7 : 4 Granit
05.05.2019 17:00 Sloga (Ć) 3 : 2 Mladost (DK)
05.05.2019 17:00 Kupci 5 : 2 Poljoprivrednik
05.05.2019 17:00 Mačkovac 3 : 2 Šanac
05.05.2019 17:00 Meševo 2 : 3 Sloga (M)
05.05.2019 17:00 Vinogradar 3 : 1 Varvarin
05.05.2019 17:00 Donji Kopaonik 3 : 0 Ribnik
05.05.2019 17:00 Jedinstvo (ŠT) 2 : 3 Mladi Borac
05.05.2019 17:00 Karađorđe 3 : 0 Jevremovac
05.05.2019 17:00 Hajduk Stanko 1 : 0 Mladost (DD)
05.05.2019 17:00 Cer 4 : 1 Jedinstvo 1945 (VL)
05.05.2019 17:00 Sloga (BO) 5 : 1 Duško
05.05.2019 17:00 Sloga (LŠ) 3 : 0 Dušan Silni
05.05.2019 17:00 Podrinje 0 : 2 Mladost (PR)
05.05.2019 17:00 Jedinstvo (V) 4 : 2 Jedinstvo Stević
05.05.2019 17:00 Borac (St) 4 : 0 Jugoslavija
05.05.2019 17:00 Partizan (G) 6 : 0 Partizan (U)
05.05.2019 17:00 Potporanj 2 : 2 Dunav
05.05.2019 17:00 Spartak 1911 2 : 2 Radnički (B)
05.05.2019 17:00 Sloga (BNS) 1 : 0 Strela
05.05.2019 17:00 Crvena zvezda 2 : 0 Vulturul
05.05.2019 17:00 Vojvodina (S) 1 : 5 Dolina
05.05.2019 16:30 Omladinac (Š) 3 : 2 Jedinstvo (Lj)
05.05.2019 16:30 Pomoravlje 6 : 0 Sloga (B)
05.05.2019 16:30 Rudar (K) 3 : 2 Đerdap
05.05.2019 16:30 Budućnost 10 : 1 Makce
05.05.2019 16:30 Elid 2 : 2 Sloga
05.05.2019 16:30 Zemljoradnik 3 : 0 Moravac
05.05.2019 16:30 Mladost (B) 5 : 1 Radnički 1947
05.05.2019 16:30 Napredak 2012 3 : 1 Doljevac
05.05.2019 16:30 Naisus 1977 3 : 1 Radnički 1924
05.05.2019 16:30 Moravac 1 : 1 Rasovača
05.05.2019 16:45 Crvena zvezda 2 : 1 Železničar Kusadak
05.05.2019 16:30 Blizna 1 : 0 Rudna Glava
05.05.2019 16:30 Nemetali 3 : 1 Šarbanovac
05.05.2019 17:00 Tvrdojevac 2 : 0 Iskra
05.05.2019 17:00 Tulari 4 : 3 Trlić
05.05.2019 17:00 Tešnjar 0 : 5 OFK Jabučje
05.05.2019 17:00 Kolubara 2 1 : 0 Radnik
05.05.2019 17:00 Ribnikar 1 : 6 Banjani
05.05.2019 17:00 Budućnost 4 : 1 Erdoglija 1931
05.05.2019 17:00 Slavija 1 : 1 Mladost (P)
05.05.2019 17:00 Sloboda 0 : 2 OFK Bagremar
05.05.2019 17:00 Jadran 1 : 4 21. oktobar
05.05.2019 17:00 Korićani 1 : 1 Kutlovo
05.05.2019 17:00 Pobeda 1926 2 : 0 Jedinstvo
05.05.2019 17:00 Šumadinac (KG) 0 : 1 Sloga (D)
05.05.2019 16:00 Sečica 0 : 1 Jedinstvo
05.05.2019 16:00 Ježevica 1 : 0 Perućac
05.05.2019 16:00 Lauš 1 : 1 Polet
05.05.2019 16:00 Savinac 0 : 5 Omladinac
05.05.2019 16:00 Lazarica 1 : 5 Ariljska rampa
05.05.2019 17:00 Jedinstvo (G) 4 : 1 Kumarevo 65
05.05.2019 17:00 OFK Morava 3 : 3 Umac
05.05.2019 17:00 Polet 4 : 1 Bobište
05.05.2019 17:00 Vučje 0 : 3 Čekmin
05.05.2019 17:00 Šumadija 2 : 1 Progres
05.05.2019 17:00 Železničar 1 : 0 OFK Brza
05.05.2019 17:00 Sloga 2 : 0 Mladost 1959
05.05.2019 17:00 Mladi borac 2 : 0 Zloćudovo
05.05.2019 17:00 OFK Rtanj 5 : 2 Velika Jasikova
05.05.2019 17:00 Radnički 1946 3 : 0 Kosovo
05.05.2019 17:00 Bučje Podvis 3 : 5 Rudar Vrška Čuka
05.05.2019 17:00 Omladinac 3 : 1 Osnić
05.05.2019 17:00 Malinik 3 : 2 Graničar
05.05.2019 17:00 Sloga (M) 0 : 3 OFK 019
05.05.2019 16:30 Borac 0 : 2 Sloga
05.05.2019 16:30 Gnjilan 2 : 1 Dragoš
05.05.2019 16:30 Spartak 4 : 5 Lužnica
05.05.2019 16:30 Proleter 1 : 5 Jedinstvo (GM)
05.05.2019 16:30 Budućnost 2 : 7 Vulkan 1963
05.05.2019 11:00 Rudar 2 : 0 Stevan Nešticki
05.05.2019 16:30 Čegar 2013 0 : 4 Omladinac (GK)
05.05.2019 16:30 Vrtište 5 : 3 Sloboda
05.05.2019 16:30 Mladost (L) 2 : 1 Mladost (DK)
05.05.2019 16:30 Palilulac 2 : 2 Crvena zastava
05.05.2019 16:30 Ternoci 0 : 0 Mladost
05.05.2019 16:30 Levosoje 4 : 2 BSK Bujanovac
05.05.2019 16:30 Čelik 3 : 2 Pavlovac
05.05.2019 16:30 Vihor 4 : 1 Lugina
05.05.2019 16:30 OFK Alakince 5 : 2 FSU Južna pruga
05.05.2019 15:30 Ropotovo 1 : 0 Kusce
05.05.2019 15:30 Oskar 3 : 0 Rudar
05.05.2019 17:00 Polet (DL) 1 : 1 Joševa
05.05.2019 17:00 Vrelo 0 : 6 Čučuge
05.05.2019 17:00 Gunjevac 2 : 1 Šarbane
05.05.2019 17:00 Pambukovica 1 : 5 OFK Paljuvi
05.05.2019 17:00 Dimitrije Tucović 4 : 0 Rudar
05.05.2019 17:00 Mladost 3 : 1 Crvena Jabuka
05.05.2019 17:00 Jedinstvo 2 : 2 Skela
05.05.2019 17:00 Posavina 8 : 1 Sloga
05.05.2019 17:00 Pobednik 2 : 1 Borac
05.05.2019 17:00 Čenej 1 : 3 Moskva
05.05.2019 17:00 Bačka 3 : 1 Borac
05.05.2019 17:00 Dinamo 0 : 6 Titel
05.05.2019 17:00 Susek 1 : 2 Vinogradar
05.05.2019 17:00 Janošik 1 : 4 Vinogradar
05.05.2019 17:00 Ratar 1 : 3 Borac (VG)
05.05.2019 17:00 Budućnost (A) 2 : 0 Borac (VS)
05.05.2019 17:00 Hajdučica 5 : 0 Dobrica
05.05.2019 17:00 Sloga (M) 3 : 2 Vojvodina (CC)
05.05.2019 17:00 Ševac 1 : 2 Karaš (J)
05.05.2019 17:00 Gradina 2 : 0 Ušće
05.05.2019 17:00 Sloga (L) 3 : 1 Mladost
05.05.2019 17:00 Kamenorezac 76 4 : 1 Omladinac
05.05.2019 17:00 Velika Drenova 0 : 1 Polet 57
05.05.2019 17:00 Trudbenik 3 : 0 Beli Orlovi
05.05.2019 17:00 Borac 1 : 2 Rubin
05.05.2019 16:30 Vinorača 2 : 1 Jedinstvo (D)
05.05.2019 16:30 Partizan 1 : 2 Mladost (T)
05.05.2019 16:30 Sloga 3 : 2 Šantarovac
05.05.2019 16:30 Morava 0 : 0 Kupinovac
05.05.2019 16:30 Blagotin 1 : 1 Vinogradar
05.05.2019 16:30 Borac 1805 0 : 0 Orlovi
05.05.2019 16:30 15. Avgust 1950 3 : 2 Budućnost
05.05.2019 16:30 Istok 63 2 : 0 Pomoravlje
05.05.2019 17:00 Mladost 1 : 1 ASK
05.05.2019 17:00 Mladost (VK) 2 : 4 Žabari
05.05.2019 11:00 Jadar 2013 2 : 5 Polet
05.05.2019 14:00 Milenko Pavlović 4 : 2 Stari drugari
05.05.2019 17:00 Komanice 0 : 0 Popadić
05.05.2019 17:00 Rakac Stave 1 : 1 Mladost (L)
05.05.2019 17:00 Rajac 2 : 0 Borac
05.05.2019 16:30 BUSK 3 : 2 13. Maj
05.05.2019 16:30 Novi Beograd 1 : 0 Šećeranac Ada
05.05.2019 16:30 Busije 3 : 1 Posavac Tišma
05.05.2019 10:00 Rekreativo 011 1 : 1 011
05.05.2019 18:00 Sparta Železnik 6 : 2 Dedinje
05.05.2019 10:00 Penjarol 0 : 6 Umka
05.05.2019 16:30 PKB Padinska Skela 3 : 0 Lepušnica
05.05.2019 16:30 Minel 2 : 0 Pinosava
05.05.2019 16:30 Zuce 4 : 2 Poštar
05.05.2019 16:30 Pionir 3 : 0 Sveti Stefan
05.05.2019 16:00 Šumar 3 : 0 Mladost
05.05.2019 10:00 Fruška Gora 2 : 1 Obilić 1993
05.05.2019 16:00 OFK Bikić 1 : 2 Mitros
05.05.2019 16:00 Krušedol 4 : 2 Fruškogorac
05.05.2019 16:00 Hajduk 4 : 1 OFK Zeka Buljubaša
05.05.2019 16:00 Napredak 2 : 0 Graničar
05.05.2019 16:00 BSK 2 : 1 Sloga (V)
05.05.2019 16:00 Sloga (Č) 0 : 8 Donji Srem 2015
05.05.2019 17:00 Partizan 1 : 7 Borac (A)
05.05.2019 17:00 Jedinstvo (G) 1 : 0 Jedinstvo (D)
05.05.2019 17:00 Lazac 4 : 1 Mlada krila
05.05.2019 17:00 Tavnik 9 : 1 Jovo Kursula
05.05.2019 11:00 Metalac 1 : 3 Zvezda
05.05.2019 17:00 Mineral 2015 1 : 2 Borac (V)
05.05.2019 16:30 Sloga (M) 4 : 0 Sloga (Z)
05.05.2019 16:30 Udarnik Trska 1947 3 : 0 Omladinac-Šumadinac
05.05.2019 16:30 Badnjevac 2 : 1 Karađorđe (V)
05.05.2019 16:30 Partizan 0 : 3 Mladost (R)
05.05.2019 16:30 Guncate 0 : 3 Barajevo
05.05.2019 16:30 Beljina 1 : 4 Velika Mostanica
05.05.2019 16:30 Terekves 4 : 2 Napredak (BT)
05.05.2019 16:30 1.Oktobar 4 : 3 Roham
05.05.2019 16:30 Proleter 2 : 1 Napredak (Č)
05.05.2019 16:30 Bega 1 : 4 Vojvodina
05.05.2019 16:30 Omladinac 1 : 7 Jedinstvo
05.05.2019 17:00 Prva Iskra 2 : 1 Velika Reka
05.05.2019 17:00 7. Juli 3 : 1 Mladost
05.05.2019 17:00 Milan Orlić 2 : 0 Borac
05.05.2019 17:00 Jadar (ST) 0 : 5 Jadar 1961 (GD)
05.05.2019 14:00 Antimon 7 : 0 Azbukovica
05.05.2019 17:00 Sloga 2 : 2 Jedinstvo
05.05.2019 17:00 Vidojevica 2 : 2 Rudar
05.05.2019 16:30 Šumadinac (S) 4 : 0 Šamot
05.05.2019 16:30 Vrbica 4 : 2 Ranilović
05.05.2019 11:00 Brezovac 4 : 0 B 2000
05.05.2019 16:30 Trešnjevica 2 : 2 Kralj Petar I
05.05.2019 16:30 Jasenica 2 : 0 Radoje Domanović
05.05.2019 16:30 Sloga 2 : 0 Mladost (J)
05.05.2019 17:00 Radnik Sušica 0 : 3 Sloboda
05.05.2019 17:00 Milanovo 3 : 2 Real
05.05.2019 17:00 Plantaža 4 : 5 Moravac
05.05.2019 11:00 Lemind 1953 5 : 5 BSK
05.05.2019 17:00 Marjan MB 1 : 2 Mladost (B)
05.05.2019 17:00 Majur 2 : 1 Budućnost (PD)
05.05.2019 17:00 Napredak 2 : 1 Sloboda
05.05.2019 17:00 Drina 7 : 1 OFK Šabac
05.05.2019 17:00 Budućnost 1929 (ZM) 4 : 0 Milicionar
05.05.2019 17:00 Rankovac 3 : 1 Mladost
05.05.2019 17:00 Dobrava 0 : 1 Trešnjevka
05.05.2019 17:00 Vojvoda Stepa Stepanović 1 : 1 Šipurske livade
05.05.2019 17:00 Vlašić 2 : 1 Provo 2015
05.05.2019 17:00 Pričinović 3 : 4 Sava
05.05.2019 17:00 Sloga (MA) 3 : 7 Radnički
05.05.2019 17:00 Šampion 5 : 4 Jadran
05.05.2019 17:00 Hajduk 0 : 4 Čoka
05.05.2019 17:00 Jedinstvo (SK) 4 : 1 Jedinstvo (M)
05.05.2019 17:00 Potisje 3 : 2 Bačka
05.05.2019 17:00 Tisa 4 : 1 Slavija
05.05.2019 17:30 Borac 1 : 0 Bački Hajduk
05.05.2019 17:30 Maglić 4 : 0 Mladost
05.05.2019 17:30 Budućnost 2 : 1 Neštin
05.05.2019 17:30 Naša Zvezda 1 : 0 Krivanj
05.05.2019 16:30 Polet (V) 1 : 1 Stig 1955
05.05.2019 16:30 Polet (B) 2 : 4 Vihor
05.05.2019 16:30 Sloga (M) 3 : 7 Mladost (B)
05.05.2019 16:30 Žika Marković Uča 1 : 2 Sirakovo
05.05.2019 16:30 Desine 0 : 2 Žitkovica 2017
05.05.2019 16:30 Sloga (L) 3 : 1 Napredak (P)
05.05.2019 16:30 Dizel 1 : 0 Napredak 1934
05.05.2019 16:30 Integral 1 : 0 Sloga 1952
05.05.2019 16:30 Jedinstvo (K) 4 : 3 Manastirica
05.05.2019 16:30 Zadrugar (T) 3 : 1 Napredak 1936
05.05.2019 16:30 BSK 3 : 2 Radnički (K)
05.05.2019 16:30 Pobeda 0 : 6 Mladost (R)
05.05.2019 16:30 Budućnost 3 : 0 Jedinstvo
05.05.2019 16:30 Obilić 2 : 1 Eđšeg
05.05.2019 17:00 Bistrica 3 : 0 Petka
05.05.2019 17:00 Šumadija (MC) 0 : 0 Mladi Borac
05.05.2019 16:30 Pontes 2 : 4 Egeta
05.05.2019 16:30 Kladušnica 3 : 0 Milutinovac
05.05.2019 16:30 Rtkovo 4 : 0 Omladinac
05.05.2019 16:30 Mala Vrbica 1 : 4 Koča Andjelković
05.05.2019 16:30 Sloga 0 : 3 Ivanča
05.05.2019 16:30 Borac 3 : 4 Markovac
05.05.2019 16:30 Šepšin 2 : 3 OFK Student
05.05.2019 16:30 Napredak 4 : 1 Vlaška
05.05.2019 17:30 Proleter 4 : 1 Mladost
05.05.2019 17:00 Omladinac 1927 0 : 2 Polet
05.05.2019 17:00 Slavia 3 : 0 Glogonj
05.05.2019 17:00 Pobeda 1 : 1 Unirea
05.05.2019 Planinac 2 : 2 Mladost (A)
05.05.2019 Čačak 94 2 : 0 Vujan
05.05.2019 Kej 2 : 0 Mršinci
05.05.2019 Morava (K) 4 : 1 Malba
05.05.2019 BIP 4 : 2 Prijatelji
05.05.2019 16:30 Landol 2 : 1 Vučak
05.05.2019 16:30 Omladinac 1 : 0 Skobalj
05.05.2019 16:30 Hajduk Veljko 1934 2 : 3 Stari Hrast 2018
05.05.2019 16:30 Jezava 7 : 1 OFK Slavija
05.05.2019 16:30 Vrbovac 4 : 0 Zeppelin 026
05.05.2019 16:30 7. Juli 1 : 0 Drugovac
05.05.2019 16:30 Lunjevac 2 : 3 Petlić SD 026
05.05.2019 16:30 Petrijevac 3 : 2 Badljevica
05.05.2019 16:30 Jerma 1 : 0 Mladost
05.05.2019 16:30 Pobeda 0 : 0 Temac
05.05.2019 16:30 Lokomotiva 6 : 0 Veliki Suvodol
05.05.2019 16:30 Mladost 2 : 2 Hajduk
05.05.2019 16:30 Zadrugar 2 : 2 Kordun
05.05.2019 16:30 Omladinac (B) 3 : 0 OFK Šikara
05.05.2019 16:30 Omladinac (D) 1 : 1 Aleksa Šantić
05.05.2019 16:30 Terekveš 3 : 1 Jedinstvo
05.05.2019 11:00 OFK Sloga 1 : 2 OFK Draževac
05.05.2019 17:00 Jedinstvo 4 : 1 Borac
05.05.2019 11:00 Jastrebac 0 : 3 OFK Rutevac 1908
05.05.2019 11:00 Polet (V) 2 : 1 Škriljac
05.05.2019 17:00 Lokomotiva 2 : 0 Hajduk
05.05.2019 17:00 Udarnik Višnjevac 2 : 0 OFK Mala Bosna 2015
05.05.2019 17:00 Čantavir 1 : 0 Bikovo
05.05.2019 17:00 Elektrovojvodina 5 : 0 Žednik
05.05.2019 17:00 Palić 3 : 2 Solid
05.05.2019 16:30 Takovski Ustanak 0 : 4 Ozremica
05.05.2019 16:30 Šilopaj 1 : 11 Jablanica
05.05.2019 16:30 Donja Vrbava 4 : 0 FC Stella Rossa
05.05.2019 16:30 Velereč 94 3 : 1 Omladinac
05.05.2019 16:30 Šumadija 0 : 1 Brezak
05.05.2019 16:30 Bačinac 5 : 0 Beli Orlovi
05.05.2019 17:00 Sloga 1 : 5 Voćar
05.05.2019 17:00 Gorušica 1 : 3 Prilike
05.05.2019 17:00 Jelica 1 : 3 Dedinje Junajted
05.05.2019 17:00 Radnički 3 : 0 Gradina
05.05.2019 17:00 Brezova 4 : 2 Bjelica
05.05.2019 10:00 Baličevac 5 : 2 Sloga
05.05.2019 16:30 Slemen 1 : 4 Hajduk
05.05.2019 17:00 Seljak 2 : 5 OFK Žeželj
05.05.2019 17:00 Zastava 2 : 0 Ćava
05.05.2019 17:00 Divostin 1 : 0 Bratstvo 1975
05.05.2019 17:00 Košutnjak 1 : 1 Kolonija
05.05.2019 17:00 Avijatičar 2 : 2 Bakionica
05.05.2019 17:00 Blagaja 4 : 2 Dobrinjac
05.05.2019 17:00 Borac 2 : 4 Glumač
05.05.2019 14:00 Napredak 2 : 2 Gorobilje
05.05.2019 14:00 Duškovci 3 : 2 Trešnjica
05.05.2019 16:30 Rujnik 3 : 2 Spartak
05.05.2019 16:30 Supovac 5 : 0 Durlan Siti
05.05.2019 16:30 Čegar 1946 0 : 3 Delijski Vis
05.05.2019 16:30 Radnički 1936 4 : 0 Jasenovik 2018
05.05.2019 16:30 Slatina 3 : 3 Vrelo
05.05.2019 16:30 Urovica 1 : 1 Polet
05.05.2019 16:30 Rečka 4 : 1 Miloševo
05.05.2019 16:30 OFK Tamnič 2 : 3 Mladost
05.05.2019 16:30 Marina Kutina 0 : 2 Knežica
05.05.2019 16:30 Grkinja 1 : 3 Pobeda
05.05.2019 16:30 Kaluđerica 1969 5 : 0 Hajduk
05.05.2019 16:30 Podunavac 3 : 4 Mladost
05.05.2019 17:00 Mrovska 3 : 0 Mladost 2013
05.05.2019 11:00 Polet 1 : 2 Mladost (Z)
05.05.2019 11:00 Dragojevac 1 : 0 Belpos
05.05.2019 11:00 Verko 7 : 0 Torpedo
05.05.2019 17:00 KSK Konak 1926 3 : 1 Borac
05.05.2019 17:00 Proleter 5 : 2 Sloga
05.05.2019 17:00 Zlatica 0 : 0 Tisa 1933
05.05.2019 17:00 Heroj 4 : 1 Jedinstvo
05.05.2019 17:00 ISK Izvor 0 : 2 Napredak
05.05.2019 17:00 BSK Buljane 1 : 1 Donja Mutnica
05.05.2019 17:00 Sloga 3 : 0 Budućnost
05.05.2019 17:00 Popovac 2 : 1 Razvitak
05.05.2019 17:00 Šumadija 0 : 1 OFK Juhor 2016
05.05.2019 17:00 Miločajac 6 : 1 Zgodačica
05.05.2019 17:00 Magnohrom 2 : 1 Mladost 1925
05.05.2019 17:00 Braća Vuković 3 : 0 Sloga Obrva
05.05.2019 17:00 Šumadija 1 : 2 Stara Čaršija
05.05.2019 16:00 Jedinstvo 2017 0 : 0 Budućnost
05.05.2019 17:00 Omladinac 10 : 3 Studen Vitez
05.05.2019 11:00 SU Donja Lomnica 4 : 1 ŠFU Derbi 2016
05.05.2019 16:30 Veternica 0 : 3 Mladost (DL)
05.05.2019 11:00 Rudar 1973 3 : 1 Gornje Krajince
05.05.2019 10:00 Jašunja 4 : 3 Turekovac
05.05.2019 11:00 OFK Jelen 4 : 0 Borac BTG
05.05.2019 11:00 Korman 1 : 2 Zablaće
05.05.2019 11:00 OFK Varna 5 : 1 Volujac
05.05.2019 11:00 Cerić 3 : 1 Žabar
05.05.2019 11:00 Jedinstvo 1 : 3 Mladost Svileuva
05.05.2019 11:00 Mladost Slatina 2 : 1 Bojić
05.05.2019 11:00 Rudar 1 : 4 Galeb
05.05.2019 11:00 Stojan Lazarac 5 : 2 Mladost (MM)
05.05.2019 17:00 Dimitrije Tucović 9 : 1 OFK Burovo
05.05.2019 17:00 Šumadinac 6 : 1 20. Oktobar
05.05.2019 17:00 OFK Radnički 0 : 1 Mladi radnik
05.05.2019 17:30 Dražmirovac 3 : 1 Omladinac
05.05.2019 17:30 Domaćin 4 : 1 Belica
05.05.2019 17:30 GFK Tabane 5 : 4 Mladost
05.05.2019 17:30 Sloboda 3 : 2 Dobra Voda
05.05.2019 16:30 BSK 1931 2 : 5 Dunav
05.05.2019 16:30 Morava 1932 6 : 2 Proleter 1932
05.05.2019 16:30 Batovac 3 : 1 Sloga (Ć)
05.05.2019 16:30 Sopot 2 : 1 Moravac 1933
05.05.2019 16:30 Vojvoda Milenko 1 : 0 Sloga 1936
05.05.2019 16:30 Metalac 0 : 7 Mlava (B)
05.05.2019 16:30 Pobeda (SK) 1 : 2 Napredak (B)
05.05.2019 16:30 Sloga (D) 3 : 5 Zemljoradnik
05.05.2019 11:00 POFK Letnjikovac 0 : 9 Partizan
05.05.2019 11:00 Lipolist 3 : 0 Borac
05.05.2019 11:00 Napredak 1 : 2 Sloga
05.05.2019 11:00 Omladinac 2 : 0 OFK Letnjikovac 1983
05.05.2019 11:00 Culjković 8 : 1 Metaloplastika
05.05.2019 11:00 Sloga 1 : 2 Zvizdar
05.05.2019 11:00 Vukona 2 : 4 Omladinac
05.05.2019 11:00 Jedinstvo 4 : 1 Brgule
05.05.2019 11:00 Budućnost 1995 0 : 0 Kolubara
05.05.2019 11:00 OFK Stublenica 1 : 1 Murgaš
05.05.2019 17:00 Panonija 0 : 9 Graničar (R)
05.05.2019 17:00 Telečka 1 : 2 Jedinstvo Lemeš
05.05.2019 17:00 slobodan tim 1 : Borac
05.05.2019 17:00 slobodan tim 2 : Šljivar
05.05.2019 16:00 Udarnik 2015 2 : 0 Burovac
05.05.2019 16:00 Krilaš 5 : 0 Dobrnje
05.05.2019 11:00 Melnica 0 : 7 Mladost
05.05.2019 10:00 Jedinstvo 7 : 0 Mladost
05.05.2019 10:00 Čestin 1 : 0 Polet
05.05.2019 17:00 Trstenica 3 : 1 Zadrugar
05.05.2019 17:00 Partizan 3 : 0 Ljubinić
05.05.2019 16:00 Mali korak 6 : 0 Kotešica
05.05.2019 16:00 OFK Senjak 8 : 4 Zadrugar
05.05.2019 11:00 Sloga Gorić 3 : 4 OFK Povlen
05.05.2019 11:00 Bujačić 2 : 2 Beloševac
05.05.2019 17:00 Graničar 4 : 2 Gaj
05.05.2019 17:00 OFK Banat 2 : 4 Banat (D)
05.05.2019 17:00 Hajduk 3 : 2 Vršac
05.05.2019 17:00 Omladinac 2 : 1 Pobeda
05.05.2019 17:00 Toplica 0 : 3 Babajić
05.05.2019 14:00 Gornji Lajkovac 6 : 1 Tolić
05.05.2019 16:30 Resavac 1 : 6 Rudar
05.05.2019 13:30 Resava 2 : 7 Mladi Radnik
05.05.2019 16:30 Mladi Borac 0 : 5 Sinđelić
05.05.2019 13:00 Kolubara 4 : 1 Sloga
05.05.2019 17:00 Nepričava 3 : 0 Proleter
05.05.2019 13:00 Ratkovac 2 : 8 Strmovo 1968
05.05.2019 16:00 OFK Bačinci 2 : 2 Napredak
05.05.2019 16:00 Borac 0 : 0 Sinđelić
05.05.2019 16:00 Omladinac 7 : 2 OFK Bingula
05.05.2019 19:30 Erdevik 2017 4 : 2 Graničar
05.05.2019 16:00 Jednota 0 : 1 Sremac
05.05.2019 16:00 Jedinstvo (M) 1 : 1 Jedinstvo (LJ)
05.05.2019 16:30 Fruškogorac 1 : 0 Car Uroš
05.05.2019 16:30 Planinac 0 : 5 Radnički
05.05.2019 16:30 Sloga (M) 5 : 1 Borac
05.05.2019 16:30 Sloga (K) 1 : 3 ČSK 1939
05.05.2019 16:00 Jedinstvo (K) 0 : 8 Jedinstvo (P)
05.05.2019 16:00 Graničar 1 : 2 Sremac
05.05.2019 16:00 27. Oktobar 2 : 5 Jedinstvo (R)
05.05.2019 16:00 Borac 1 : 2 Fruškogorac
05.05.2019 16:00 Polet 2 : 4 Vojvodina
05.05.2019 11:00 Budućnost MI 2 : 1 Kalipolje
05.05.2019 11:00 Jarmenovci 5 : 3 Maskar
05.05.2019 11:00 Mladost (R) 2 : 1 Budućnost (B)
05.05.2019 13:00 Jugovići : Mladost
05.05.2019 13:00 Stara Čaršija 0 : 1 Borjak 2013
05.05.2019 13:00 Rujišnik : Stevka Božurevka
05.05.2019 13:00 Omladinac 0 : 2 Vinogradar
05.05.2019 17:00 Jelav 6 : 0 Mladost (G)
05.05.2019 17:00 Hajduk 2 : 0 Mladost (DB)
05.05.2019 17:00 Sloga 0 : 3 Gučevo 1929
05.05.2019 16:30 Dunavac 4 : 0 Ram
05.05.2019 16:30 Baštovan 2015 3 : 0 Mladi Borac
05.05.2019 16:30 Pek 3 : 0 Sloga
05.05.2019 16:30 Stiški Kurjak 4 : 0 Mirko Tomić
05.05.2019 16:30 Budućnost 1 : 2 Udarnik
05.05.2019 16:30 Proleter 0 : 4 Polet
05.05.2019 16:30 Jedinstvo 2 : 1 BSK
05.05.2019 11:00 Napredak 1927 2 : 1 Stig (C)
05.05.2019 11:00 Stig (MC) 5 : 3 Jedinstvo (S)
05.05.2019 11:00 BSK 1924 4 : 2 Sloga 1945
05.05.2019 16:30 Mladi borac 2018 2 : 2 Mladost (CK)
05.05.2019 14:00 Napredak (MK) 4 : 2 Feniks
05.05.2019 17:00 Azbest 2 : 2 Bukorovac
05.05.2019 17:00 Hajduk 1 : 1 Dobrača
05.05.2019 16:30 Gorski Car 1 : 3 Misača
05.05.2019 16:30 Mrčkovac 2 : 0 Mladost 1970
05.05.2019 16:30 Električar 1 : 1 Barič
05.05.2019 13:30 Selanac : Jezero
05.05.2019 17:00 Čobanče : Crnča
05.05.2019 16:30 Gradac 2 : 1 Parcane
05.05.2019 16:30 Mladi radnik 3 : 0 Rubin
05.05.2019 17:30 GFK Strelište 8 : 0 Bresje
05.05.2019 17:30 OFK Dragoševac 2 : 1 PSS-192
05.05.2019 17:30 Lipar 5 : 3 Jagodina
05.05.2019 17:30 Arsenal 1 : 1 Brighton
05.05.2019 15:00 Chelsea 3 : 0 Watford
05.05.2019 15:00 Huddersfield Town 1 : 1 Manchester United
05.05.2019 12:00 Getafe 2 : 0 Girona
05.05.2019 20:45 Huesca 2 : 6 Valencia
05.05.2019 16:15 Real Madrid 3 : 2 Villarreal
05.05.2019 18:30 Real Valladolid 1 : 0 Athletic Club
05.05.2019 14:00 Eibar 1 : 0 Real Betis
05.05.2019 13:30 Schalke 04 0 : 0 Augsburg
05.05.2019 18:00 Bayer Leverkusen 6 : 1 Eintracht
05.05.2019 15:30 Freiburg 1 : 1 Fortuna
05.05.2019 15:00 Lazio 1 : 3 Atalanta
05.05.2019 20:30 Napoli 2 : 1 Cagliari
05.05.2019 12:30 Empoli 1 : 0 Fiorentina
05.05.2019 15:00 Sassuolo 2 : 2 Frosinone
05.05.2019 18:00 Genoa 1 : 1 Roma
05.05.2019 15:00 Parma 3 : 3 Sampdoria
05.05.2019 21:00 Olympique Lyonnais 2 : 2 Lille
05.05.2019 17:00 Monaco 2 : 3 Saint-Étienne
05.05.2019 15:00 Montpellier 1 : 1 Amiens SC
05.05.2019 15:00 Nantes 3 : 0 Dijon
05.05.2019 15:00 Toulouse 2 : 2 Rennes
05.05.2019 16:00 Mašinac Trejs PZP 0 : 2 Spartak
05.05.2019 16:00 Vojvodina 0 : 1 Požarevac
05.05.2019 12:00 Mačva 2 : 1 Karađorđe
05.05.2019 13:30 Kolibri 2 : 0 Radnički 2012
05.05.2019 17:00 Rad 1 : 2 TSC
05.05.2019 17:00 Polet 1 : 11 Zemun
05.05.2019 16:30 ŽFK Una Fortuna 0 : 3 Heroj Polet
05.05.2019 11:00 Inđija 2 : 3 Dinamo (P)
05.05.2019 11:00 Crvena Zvezda 1 : 0 OFK Beograd
05.05.2019 09:30 Partizan 4 : 0 BASK
05.05.2019 13:00 Spartak ŽK 4 : 1 Jedinstvo
05.05.2019 10:00 OFK Bačka (BP) 6 : 3 RFK N.S. 1921
05.05.2019 10:00 OFK Vršac 3 : 0 Omladinac
05.05.2019 10:00 Borac (NS) 0 : 1 Radnički (SM)
05.05.2019 10:00 Bačka 1901 2 : 0 Radnički (Z)
05.05.2019 11:00 Mladi borac 4 : 13 Jasenica 2017
05.05.2019 10:00 Krila Krajine 3 : 4 Mladost (BJ)
05.05.2019 11:00 Prva Iskra 12 : 2 Budućnost
05.05.2019 13:00 Brodarac 4 : 0 Real Niš
05.05.2019 14:00 Sloboda 2 : 1 Teleoptik
05.05.2019 11:00 Radnički (Z) 0 : 8 Vojvodina
05.05.2019 12:00 Partizan 3 : 0 Apolon 4
05.05.2019 11:00 Spartak ŽK 2 : 0 Kiker
05.05.2019 12:00 Mladost (L) 1 : 3 Mačva
05.05.2019 12:00 OFK Bačka (BP) 0 : 2 RFK N.S. 1921
05.05.2019 11:30 OFK Vršac 2 : 1 Inđija
05.05.2019 12:00 Hajduk 1912 0 : 3 Radnički (S)
05.05.2019 16:30 Radnički 4 : 2 Sunrise
05.05.2019 16:30 Jadar 07 6 : 1 Mladost
05.05.2019 10:00 Jasenica 2017 4 : 0 Homoljac
05.05.2019 11:00 Karađorđe 8 : 2 VGSK
05.05.2019 16:30 Jedinstvo 1 : 0 Tutin
05.05.2019 10:00 Proleter (NS) 2 : 1 Vojvodina
05.05.2019 12:00 Podrinje 2 : 4 Srem
05.05.2019 09:00 Partizan (U) 2 : 3 Polet
05.05.2019 09:00 Voždovac MK 2 : 5 Čukarički MK
05.05.2019 12:00 OFK Beograd MK 1 : 1 Rad MK
05.05.2019 13:30 Zemun MK 4 : 0 Sinđelić MK
05.05.2019 10:00 Mladost (L) 1 : 3 Železničar
05.05.2019 10:00 Radnički (NP) 2 : 8 Jedinstvo (SP)
05.05.2019 10:00 RFK N.S. 1921 1 : 3 Vojvodina
05.05.2019 12:00 OFK AS 2003 0 : 1 Apolon
05.05.2019 11:00 Vinogradar 3 : 1 Bajša
05.05.2019 15:00 Čantavir 5 : 1 Radnički 1905
05.05.2019 10:00 Obilić 15 : 0 Preporod
05.05.2019 10:00 Đurđin 2 : 6 Bačka 1901
05.05.2019 10:00 Arena Su 4 : 1 Mladost APA
05.05.2019 10:00 Crvenka 2 : 5 TSC
05.05.2019 10:00 OFK Bačka 1 : 2 Radnički (S)
05.05.2019 10:00 Partizan 1 : 9 Radnički
05.05.2019 10:00 Posavina 1 : 4 Jedinstvo
05.05.2019 09:30 Radnički 3 : 0 Sinđelić
05.05.2019 18:00 Studentski Grad 2 : 1 Kolubara
05.05.2019 Senta 4 : 1 Tisa
05.05.2019 11:00 Železničar : Obilić
05.05.2019 11:00 Homoljac : Napredak (P)
05.05.2019 11:00 VGSK 3 : 0 Rudar 2001
05.05.2019 16:30 Plana 13 : 2 Mačva
05.05.2019 16:30 Šabac 0 : 1 Radnicki 1923
05.05.2019 16:30 Karađordje 0 : 6 Savac
05.05.2019 16:30 Sloga 036 0 : 2 Jedinstvo
05.05.2019 16:30 Požega 2 : 8 Požarevac
05.05.2019 16:30 Šampion 0 : 0 Ad Drinum
05.05.2019 09:30 Vinogradar 0 : 7 Bajša
05.05.2019 09:00 Spartak '07 2 : 1 TSC
05.05.2019 08:30 Kolubara 2 0 : 3 Mladost (B)
05.05.2019 09:15 Akademija fudbala 1 : 1 Omladinac
05.05.2019 10:00 Mladost (B) 1 : 1 Železničar
05.05.2019 08:30 Sloboda 2 2 : 0 Borac
05.05.2019 11:30 Mladost (C) 0 : 7 Sloboda 1
05.05.2019 10:00 Napredak 1 : 1 Akademija fudbala
05.05.2019 08:30 Kolubara 2 2 : 0 Napredak
05.05.2019 10:00 Sloboda 2 3 : 0 Mladost (C)
05.05.2019 11:30 ŽFK Borac 2 : 5 Akademija fudbala 1
05.05.2019 10:45 Sloboda 1 : 2 Omladinac
05.05.2019 12:15 Omladinac 3 : 0 Akademija fudbala 2

Košarka

05.05.2019 20:30 Partizan NIS 96 : 58 Dynamic VIP PAY
05.05.2019 17:00 OKK Novi Pazar 92 : 84 Tamiš
05.05.2019 18:00 Sloboda 80 : 105 Mega Bemax

Odbojka

05.05.2019 19:00 Vojvodina 3 3 : 0 Mladost
05.05.2019 11:30 Obrenovac 3 : 0 Fenix Čukarički

Rukomet

05.05.2019 18:00 Dinamo 21 : 24 Vojvodina
05.05.2019 20:00 Partizan 26 : 33 Novi Pazar
05.05.2019 17:30 Obilić 29 : 27 Kikinda Grindex
05.05.2019 20:00 Crvena zvezda 36 : 19 Sloga
05.05.2019 20:00 Hajduk Veljko 26 : 28 Dubočica 54
05.05.2019 19:00 Topličanin 32 : 23 Pobednik
05.05.2019 18:00 Požarevac 34 : 33 SC Voždovac 2012
05.05.2019 20:00 Jugović 22 : 18 Jedinstvo
05.05.2019 20:00 Mačva 29 : 23 Loznica
05.05.2019 19:0