Futsal liga Vojvodine: Kraljevićevo bez bodova protiv Tise

Kraljevićevo - Tisa

U otvorenoj igri sa puno prilika gosti iz Novog Bečeja uspeli su da osvoje bodove protiv domaćina iz Kačareva koji nije zaslužio poraz u ovom meču po prikazanoj igri. U prvih dvadeset minuta igre bolja igra fudbalera Kraljevićevo koja nije iskoristila prilike pred odličnim golmanom Radisavljevim. U drugoj minuti Karanfilovski je svoju ekipu doveo u vođstvo i prilike su propustili Petković, Karanfilovski, Anđelović da udvostruče prednost. Gosti su imali period bolje igre i Mesaroš je poravnao rezultat.

U 17. minuti posle brze akcije domaćih kapiten Stojanovski prevario je odbranu gostiju i sa lakoćom savladao nemoćnog Radosavljeva za novo vođstvo Kačareva. U poslednjem minutu meča posle greške gosti golom Pelengića odlaze na odmor sa nerešenim rezultatom. U drugom poluvremenu viđena je kvalitetna utakmica u kojoj su domaći fudbaleri promašili dva penala Čučak u 25. minuti posle igranja gostujućeg igrača rukom i Karanfilovski tri sekunde pre kraja meča imao je priliku da izjednači rezultat, ali je u oba duela golman gostiju Ćurčić sjajno reagovao i doneo pobedu svom timu. Odlučujući pogodak za goste iz Novog Bečeja postigao je Đukić u 35. minuti posle brzog napada.

Kraljevićevo-Tisa 2:3 (2:2)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 100. Sudije: Đoka Simendić (Mol) i Dragan Milanović (Pančevo). Strelci: 1:0 Karanfilovski u 2, 1:1 Mesaroš u 10, 2:1 Stojanovski u 17, 2:2 Pelengoć u 20, 2:3 Đukić u 35 minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 8 (5-3), Tisa 9 (4-5). Crveni kartoni: Mitanovski u 26 (Kraljevićevo), Kobiljski u 25 minuti (Tisa).

Kraljevićevo: MITANOVSKI, PETKOVIĆ, KARANFILOVSKI, ČUČAK, STOJANOVSKI, Anđelović, Zlatanović, Zlatković, Majkić, Georgijevski.

Tisa: RADOSAVLjEV, DRAŽIĆ, IKRAŠEV, MESAROŠ, ĐUKIĆ, Ćurčić , Milović, Pelengoć, Kobiljski, Letić.

Igrač utakmice: Radosavljev.