33'
7  Alen Mašović
33'
Voždovac nadigrao Mladost

Dobra igra i sigurna pobeda ˝Zmajeva˝ na ˝Krovu˝. Iskusni Mikić je zaključao odbranu i osujetio pregršt napada Lučanaca, a na drugoj strani su domaći strelci uspeli da realizuju dve od pregršt prilika za gol.

Purtić je u 12. minutu sa par metara pogodio stativu i započeo kanonadu ka golu Mladosti. Zatim je Mikić u 19. minutu neometan sa peterca glavom prebacio gol. Voždovac je sve vreme imao inicijativu, dok gosti nisu nijednom uspeli da ugroze protivnički gol. Nadmoć domaćih je rezultirala u 43. minutu, kada je na centaršut Nikolića najviši u skoku bio Jevtić i loptu glavom neodbranjivo sproveo u mrežu.

U drugom poluvremenu dve lepe prilike Lučanaca u 52. i 55. minutu, ali su Radivojević, a potom i Sekulić bili neprecizni. Neki minut kasnije na drugoj strani se posle divne akcije Nikolića, na nekih petnaestak metara od gola našao sam Nišić, ali je šutirao pravo u gostujućeg vratara.

Stativa Mašovića u 63. minutu je bila uvod u ono što će rešiti utakmicu samo tri minuta kasnije, kada je isti igrač odigrao povratnu na Purtića, a ovaj neodbranjivo šutirao sa distance za vođstvo 2:0. Domaći nastavljaju sa atacima i Nišić za koji santimetar biva neprecizan u 76. minutu.

Uzvraća desetka gostiju Jovanović u 82. minutu, ali njegov šut odlazi tik pored stative. Povratnik u srpski fudbal Marko Dević je mogao da stavi tačku na i u poslednjem napadu na utakmici, kada sa par metara šutira glavom, a bravuroznom intervencijom se istakao Zečević.

VOŽDOVAC - MLADOST 2:0 (1:0)

STADION: FK Voždovac. GLEDALACA: 1200. GL.SUDIJA: Anđelovski Novica. POM.SUDIJE: Beljin Goran i Potočan Dejan. STRELCI: Jevtić 43.min i Purtić 66.min (Voždovac). ŽUTI KARTONI: Nišić (Voždovac), Pavlović i Radivojević (Mladost).
VOŽDOVAC: Ilić, Bošnjak, Stojčev (Mašović), Nišić, Lasickas, Mikić, Jevtić (Dević), Purtić (Cvetićanin), Nikolić, Krasić, Hajdin.
MLADOST: Zečević, Milošević, Suraka (Eliomar), Jovanović, Sekulić (Obrovac), Radivojević, Andrić, Leković, Pavlović (Odita), Stojanović, Šatara.