Voždovac
Kadeti Čukaričkog jesenji deo šampionata završili na četvrtom mestu
12.11.2018 FK Čukarički

Kadeti jesenji deo šampionata završili na četvrtom mestu--

Drugi krug šampionata u Kadetskoj ligi Srbije Čukarički je započeo remijem protiv ekipe Apolon 4 u Kragujevcu – 1:1. Bio je ovo ujedno i poslednji meč ove jeseni, a prvenstvo u konkurenciji kadeta biće nastavljeno 9. marta naredne godine, rival Brđanima će tada biti Kiker.

Imao je inicijativu Čukarički na meču u Kragujevcu, ali je ipak gubio na poluvremenu. Apolon je poveo posle pogotka Miloševića iz jedanaesterca. Ekipa Vladimira Kožula bila je bolji rival u nastavku, a Drezgić je posle dobre akcije i ubacivanja iz kornera izjednačio u 55. minutu. Do kraja meča rezultat se nije menjao.

Posle „jesenjeg dela” šampionata Čukarički je na četvrtoj poziciji, sa 32 boda, iza vodećeg Partizana sa 37, odnosno Crvene zvezde sa 34 i Brodarca sa 33 boda.

Apolon 4 – Čukarički 1:1 (0:1)

Strelci: 1:0 – Milošević u 41. iz jedanaesterca, 1:1 – Drezgić u 55. minutu. Gledalaca: 100. Sudija: Marina Višnjić (Kragujevac). Žuti kartoni: Milošević, Vrtikapa, Obradović (Apolon 4), Vuković, Drezgić, Nikolić, Kadijević, Kolocka (Čukarički).

APOLON 4: Samčović, Stijović, Milošević, Mitrović, Stević, Lakićević, Jovanović (od 83. Rašić), Savić (od 69. Vrtikapa), Obradović (od 90. Ilić), Krstić (od 57. Nikolić), Davidović (od 66. Radosavljević).

ČUKARIČKI: Kožul, Rogan, Kadijević, Petković, Drezgić, Nikolić, Šare (od 68. Vuković), Jovanović (od 75. Sekulić), Bajić (od 80. Ilić -), Ergelaš, Đukić (od 80. Stajković).