XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 264 utakmica za dan
Subota, 30 Novembar 2019

Fudbal

30.11.2019 16:00 Javor Matis 0 : 7 Radnički (N)
30.11.2019 18:00 Crvena zvezda 2 : 0 Voždovac
30.11.2019 16:00 Radnik 3 : 3 Čukarički
30.11.2019 16:00 Rad 1 : 2 Vojvodina
30.11.2019 16:00 Napredak 1 : 3 Inđija
30.11.2019 13:00 Smederevo 1924 0 : 1 Metalac
30.11.2019 13:00 OFK Bačka 1 : 0 Zlatibor
30.11.2019 13:00 Dinamo 2 : 2 OFK Žarkovo
30.11.2019 13:00 Kabel 2 : 0 Trayal
30.11.2019 13:00 Radnički (P) 1 : 1 Kolubara
30.11.2019 13:00 Zemun 3 : 1 Budućnost
30.11.2019 16:00 Novi Pazar 1 : 0 RFK Grafičar
30.11.2019 13:00 Gruža 3 : 0 Zvečan
30.11.2019 12:30 Pobeda 3 : 0 Padina
30.11.2019 12:30 Doljevac 4 : 1 Moravac (ZT)
30.11.2019 12:30 Napredak 2012 3 : 1 Radnički 1947
30.11.2019 13:00 Trepča B 5 : 2 Radnik
30.11.2019 13:00 Slanobarac 0 : 4 Borac
30.11.2019 13:00 Rudar (St) 2 : 2 Šumadija
30.11.2019 13:00 Petlić SD 026 : Petrijevac
30.11.2019 Raketa : Tara
30.11.2019 GP Zlatibor : Zlatibor 2
30.11.2019 Višesava 2 : Kapedunum
30.11.2019 13:00 Laznica 4 : 2 Vukovac 98
30.11.2019 13:00 Budućnost (M) 6 : 2 Best Sige
30.11.2019 13:00 Vrelo 1971 2 : 2 Homoljac
30.11.2019 13:00 Selište 1 : 3 Mladost (K)
30.11.2019 16:00 Sarajevo 1 : 3 Željezničar
30.11.2019 13:00 Sloboda 1 : 1 Tuzla Siti
30.11.2019 16:00 Zrinjski 1 : 1 Mladost
30.11.2019 16:00 Burnley 0 : 2 Crystal Palace
30.11.2019 16:00 Chelsea 0 : 1 West Ham
30.11.2019 16:00 Liverpool 2 : 1 Brighton
30.11.2019 13:30 Newcastle United 2 : 2 Manchester City
30.11.2019 18:30 Southampton 2 : 1 Watford
30.11.2019 16:00 Tottenham 3 : 2 Bournemouth
30.11.2019 16:00 Wolverhampton 1 : 1 Sheffield United
30.11.2019 13:00 Deportivo Alavés 1 : 2 Real Madrid
30.11.2019 18:30 Mallorca 1 : 2 Real Betis
30.11.2019 16:00 Real Sociedad 4 : 1 Eibar
30.11.2019 21:00 Valencia 2 : 1 Villarreal
30.11.2019 18:30 Bayern München 1 : 2 Bayer Leverkusen
30.11.2019 00:00 Borussia M'gladbach 4 : 2 Freiburg
30.11.2019 15:30 Hoffenheim 1 : 1 Fortuna
30.11.2019 15:30 Hertha BSC 1 : 2 Borussia Dortmund
30.11.2019 00:00 Mainz 05 : Eintracht
30.11.2019 15:30 Köln 1 : 1 Augsburg
30.11.2019 15:30 Paderborn 2 : 3 RB Leipzig
30.11.2019 15:00 Brescia 0 : 3 Atalanta
30.11.2019 20:45 Fiorentina 0 : 1 Lecce
30.11.2019 18:00 Genoa 0 : 1 Torino
30.11.2019 17:30 Strasbourg 1 : 2 Olympique Lyonnais
30.11.2019 20:00 Reims 1 : 1 Bordeaux
30.11.2019 20:00 Nîmes 1 : 1 Metz
30.11.2019 00:00 Olympique Marseille : Brest
30.11.2019 20:00 Montpellier 4 : 2 Amiens SC
30.11.2019 20:00 Lille 1 : 0 Dijon
30.11.2019 20:00 Nice 3 : 1 Angers
30.11.2019 13:00 Napredak 2 : 2 Brodarac
30.11.2019 11:00 TSC 0 : 3 OFK Beograd
30.11.2019 10:00 Železničar 6 : 3 OFK Vršac
30.11.2019 10:00 Index 1 : 0 Dinamo 1945
30.11.2019 13:00 Mačva 0 : 4 Rad
30.11.2019 13:00 Radnički (N) 3 : 2 Zemun
30.11.2019 13:00 Kiker 3 : 0 Brodarac
30.11.2019 11:30 Čukarički 2 : 0 Apolon 4
30.11.2019 13:00 Teleoptik 3 : 0 Real Niš
30.11.2019 12:00 Železničar 1 : 3 OFK Vršac
30.11.2019 12:00 Index 0 : 1 Dinamo 1945
30.11.2019 11:00 Mokra Gora 0 : 3 Kolašin
30.11.2019 11:00 Kopaonik 0 : 3 Rudar
30.11.2019 11:00 Kosmet 7 : 0 Trepča

Košarka

30.11.2019 18:00 Zlatibor 78 : 73 Tamiš
30.11.2019 16:00 Napredak 72 : 76 Dunav
30.11.2019 19:30 Kolubara LA 2003 89 : 94 Mladost
30.11.2019 18:00 Vojvodina 84 : 88 Metalac
30.11.2019 19:00 KKK Radnički 94 : 64 Pirot
30.11.2019 19:00 Mladost (SP) 105 : 97 Spartak
30.11.2019 20:30 Železničar 74 : 79 BKK Radnički
30.11.2019 19:30 Sloga 76 : 65 Fair Play
30.11.2019 17:00 Sveti Đorđe 74 : 88 Zdravlje Leskovac
30.11.2019 17:30 Sutjeska 93 : 85 Teodo
30.11.2019 18:00 Lovćen 1947 Bemax 89 : 65 Danilovgrad
30.11.2019 19:00 Jedinstvo 1950 78 : 68 Primorje 1945
30.11.2019 17:00 Plana 72 : 75 Zekas 75
30.11.2019 19:00 Crnokosa 85 : 90 Svilajnac
30.11.2019 19:00 Priboj 75 : 69 Zlatar
30.11.2019 18:00 Student BB 48 : 98 Napredak Junior
30.11.2019 19:00 Hajduk 103 : 97 Stara Pazova
30.11.2019 17:00 Nova Pazova 68 : 71 Srem
30.11.2019 18:00 Topola 73 : 78 Jedinstvo (NB)
30.11.2019 18:00 Vrbas 90 : 77 Mladost Veternik
30.11.2019 13:00 LA Basket 84 : 79 Žarkovo
30.11.2019 20:30 Borča 82 : 58 Radnički (O)
30.11.2019 20:30 Borac 72 : 67 Eko Sport
30.11.2019 18:30 OKK Junior 88 : 74 Jastrebac
30.11.2019 18:00 Rtanj 87 : 80 Dimitrovgrad
30.11.2019 15:30 Mladost Vesna 70 : 89 Bor RTB
30.11.2019 19:15 Sloga 98 : 69 Play off
30.11.2019 18:00 Ivanjica 103 : 74 Mladost
30.11.2019 18:00 Stari Ras 88 : 72 Okanik
30.11.2019 17:00 Sloga Elite 20 : 0 Kopaonik
30.11.2019 17:00 Goč 69 : 80 Trepča
30.11.2019 14:00 Smederevo 86 : 66 Zicer 2014
30.11.2019 19:00 Sloga (B) 86 : 62 Kruševac
30.11.2019 18:00 Paraćin 75 : 78 Sloga (D)
30.11.2019 17:30 Beočin 69 : 42 Basketball Stars
30.11.2019 19:00 Akademik 77 : 74 Proleter
30.11.2019 17:00 Karađorđevo : Apatin
30.11.2019 17:00 Futog : Hercegovac
30.11.2019 18:00 Jedinstvo 87 : 71 BNS
30.11.2019 17:30 Virtus Basket 71 : 82 Radnički
30.11.2019 18:30 Šimanovci 96 : 68 Pink
30.11.2019 15:00 Mladenovac 88 : 79 Mondo Basket
30.11.2019 16:20 Rivers BM 115 : 53 Barajevo Bambi
30.11.2019 16:20 Zvezdara 82 : 88 ABBA
30.11.2019 12:00 Sava BTC 73 : 68 BASK
30.11.2019 18:00 Mladost 66 : 73 OKK Sokobanja
30.11.2019 20:00 Mornar 92 : 95 Budućnost VOLI
30.11.2019 16:30 Student Radnički 74 : 79 Kraljevo
30.11.2019 14:45 Radnički (K) 83 : 78 Radivoj Korać
30.11.2019 18:30 Crvena zvezda 73 : 65 021
30.11.2019 20:30 Duga 75 : 67 Spartak
30.11.2019 14:30 Art Basket 101 : 69 Vršac
30.11.2019 17:00 Užice : Železničar
30.11.2019 17:00 Sloga : Play Off
30.11.2019 17:00 Zvečan : Lim
30.11.2019 14:30 Bagdala 44 : 56 Sistem 2000
30.11.2019 16:30 Svrljig 68 : 51 Dubočica
30.11.2019 14:30 Student 2 78 : 45 Hisar
30.11.2019 19:45 Gimnazijalac 62 : 39 Bor
30.11.2019 17:00 Njegoš : Topolčanka
30.11.2019 14:00 Kikinda 46 : 58 Sloga
30.11.2019 09:30 Mega Bemax 96 : 86 Budućnost Voli
30.11.2019 11:45 Igokea 109 : 77 Partizan NIS
30.11.2019 18:00 Krka 82 : 87 Budućnost Voli
30.11.2019 20:15 Cibona 92 : 105 Mega Bemax
30.11.2019 09:30 Mornar 64 : 77 Zadar
30.11.2019 11:45 Cedevita Olimpija 70 : 82 MZT Skoplje Aerodrom
30.11.2019 18:00 Crvena Zvezda MTS 66 : 47 Mornar
30.11.2019 20:15 Koper Primorska 71 : 64 Zadar
30.11.2019 15:00 Sloboda 85 : 74 Star
30.11.2019 15:30 Mladost Veternik NS Basket 07 73 : 93 Mega Bemax
30.11.2019 16:30 Sloga 62 : 84 Borac
30.11.2019 12:30 Konstantin 72 : 88 Vizura Shark
30.11.2019 15:30 Novosadska ŽKA 81 : 54 Ivanjica

Odbojka

30.11.2019 18:00 Novi Pazar 3 : 2 Jedinstvo (SP)
30.11.2019 19:00 Mladi radnik 2 : 3 Vojvodina NS Seme
30.11.2019 18:00 Niš 3 : 2 Radnički
30.11.2019 19:00 Klek Srbijašume 3 : 2 VGSK
30.11.2019 19:00 Mladenovac 2 : 3 Novi Sad
30.11.2019 17:00 Smederevo Carina 3 : 0 Železničar
30.11.2019 19:00 Spartak (Lj) 3 : 2 Metalac Takovo
30.11.2019 18:00 Užice 1 : 3 Futog
30.11.2019 20:30 Banat 3 : 0 Karađorđe
30.11.2019 20:00 Roda 0 : 3 Rudar
30.11.2019 20:00 Lucky Star 1 : 3 Šumadija
30.11.2019 19:30 Sloga 2015 2 : 3 Mladi radnik 2
30.11.2019 20:00 As 3 : 2 Kolubara
30.11.2019 15:00 Pirot 1 : 3 Jagodina
30.11.2019 14:00 Vranje 3 : 0 Niš 2
30.11.2019 19:00 Hajduk Veljko 3 : 2 Desetka
30.11.2019 18:00 Bečej 3 : 2 Vojvodina NS Seme 2
30.11.2019 20:30 Proleter 0 : 3 Dunav Volley
30.11.2019 18:00 Srem Eaton 3 : 0 Mladost (BP)
30.11.2019 20:00 Mladost (NP) 1 : 3 Kulpin
30.11.2019 16:45 Inđija 0 : 3 Stražilovo
30.11.2019 16:00 Sloven 0 : 3 Vest
30.11.2019 19:30 Mladost 1973 3 : 1 Klek Srbijašume 2
30.11.2019 16:00 Hajduk 3 : 0 Maglić 1953
30.11.2019 18:00 Vrbas 3 : 1 Novi Sad 2
30.11.2019 18:30 Beograd 2 : 3 Ub
30.11.2019 19:00 Železničar 3 : 0 Klek-Zrenjanin
30.11.2019 20:00 Smederevo 3 : 1 Spartak (Lj)
30.11.2019 15:00 Radnički (Bg) 3 : 1 Vranje
30.11.2019 17:00 Srbijanka 014 2 : 3 Srem
30.11.2019 18:00 Partizan 2 Crno Bele 011 3 : 0 Inđija
30.11.2019 15:30 Sterija 3 : 1 Zlatibor
30.11.2019 16:00 Topličanin 2 : 3 Leskovac 98
30.11.2019 13:00 Milenijum 0 : 3 Zaječar
30.11.2019 17:00 Panda 3 : 1 Stampedo
30.11.2019 18:00 Lucky Star 1 : 3 Radnički (Kg)
30.11.2019 18:00 Smeč 5 3 : 0 Ribnica
30.11.2019 18:30 Partizan (SK) 3 : 0 Mladost (NP)
30.11.2019 19:30 Gimnazijalac 3 : 0 Sloga 031
30.11.2019 20:00 Borac (Ča) 3 : 0 Napredak 037
30.11.2019 20:00 Lotus 3 : 2 Tehničar (Kv)
30.11.2019 00:00 Kolubara 1 : 3 Obrenovac
30.11.2019 00:00 Avala 3 : 0 Blok Aut
30.11.2019 00:00 AS 0 : 3 Crnjanski
30.11.2019 00:00 Obilić 3 : 0 Dunav
30.11.2019 19:00 Jadran 3 : 0 Mladost 1979
30.11.2019 12:00 Dunav Volej 0 : 3 Dunav
30.11.2019 17:00 Libero 0 : 3 NS Volej Team
30.11.2019 18:00 Hercegovina 0 : 3 Odbojka 013
30.11.2019 18:30 Vršac 1 : 3 KI 0230
30.11.2019 18:00 Proleter 2 : 3 Kikinda
30.11.2019 15:00 Krajišnik 3 : 1 Banat
30.11.2019 19:00 Bum Volej 1 : 3 Subotica
30.11.2019 13:00 Spartak 2 0 : 3 Merkur
30.11.2019 VGSK 3 : 1 Sloga 2015 Jedinstvo
30.11.2019 Tehničar 1 : 3 Smederevo Carina
30.11.2019 Carina 3 : 1 Rudar
30.11.2019 Tvrđava L : Dunav 17
30.11.2019 19:30 Maks 1 : Trijumf 2013
30.11.2019 18:30 Mladost : Mitrovica
30.11.2019 19:00 Sloga : Eaton Srem Tempo 3

Rukomet

30.11.2019 19:00 Spartak Vojput 31 : 30 Obilić
30.11.2019 19:00 Rudar 22 : 25 Dinamo
30.11.2019 20:30 Crvena zvezda 30 : 33 Novi Pazar
30.11.2019 19:00 Šamot 65 28 : 32 Dubočica 54
30.11.2019 20:00 Jabuka 23 : 29 Banatski Karlovac
30.11.2019 20:00 Somborelektro 32 : 28 Crvena Zvezda
30.11.2019 19:00 Mladost 36 : 26 Apatin
30.11.2019 19:30 Loznica 26 : 36 Partizan 2
30.11.2019 19:00 Metaloplastika 2 33 : 28 Crvena zvezda 2
30.11.2019 19:00 Bane 33 : 16 SRU Pobednik
30.11.2019 19:00 Bor 17 : 29 Jastrebac
30.11.2019 17:00 Hercegovac 33 : 25 Vojvoda Stepa
30.11.2019 19:00 Radnički 36 : 31 ORK Pančevo
30.11.2019 17:30 Metalac 36 : 14 Mladost
30.11.2019 19:30 Jedinstvo 30 : 28 SC Voždovac 2012
30.11.2019 20:00 Morava 21 : 22 Crvenka
30.11.2019 15:30 Kolubara 34 : 32 Mačva (B)
30.11.2019 19:00 Vranje 1957 32 : 33 Radnički 1964
30.11.2019 19:00 Mokra Gora 38 : 32 Zlatar
30.11.2019 16:30 Radnički 1964 29 : 23 Topličanin
30.11.2019 19:00 Spartak 22 : 20 Mladost
30.11.2019 17:00 Dolovo 21 : 18 Radnički
30.11.2019 19:30 Crvena zvezda 22 : 21 SU Hazena
30.11.2019 17:00 Loznica grad 34 : 36 Kosmaj
30.11.2019 13:30 Požarevac 23 : 29 Radnički (O)
30.11.2019 17:00 Metalac AD 41 : 6 Sedmerac
30.11.2019 14:30 Radnički 1964 - 2 18 : 26 Bekament Bukovička Banja - 2
30.11.2019 17:00 Vlasotince 28 : 23 Vranje
30.11.2019 19:00 Hajduk Veljko 34 : 21 Bor - RTB 2
30.11.2019 18:00 Pirot 31 : 24 Naisa 2
30.11.2019 19:00 Žitorađa 21 : 16 Jagodina 2

Vaterpolo

30.11.2019 18:30 Partizan 10 : 13 Šabac
30.11.2019 20:15 KVK Radnički 9 : 8 BVK Crvena zvezda
30.11.2019 11:30 Dorćol 8 : 12 Proleter
30.11.2019 19:45 NBG Vukovi 14 : 7 Palilula
30.11.2019 19:30 Valis 9 : 8 Rasina
30.11.2019 21:00 TENT 13 : 8 Mladost
30.11.2019 Palilula 8 : 10 Steaua
30.11.2019 Vojvodina 3 : 18 Eger
30.11.2019 Olympia 5 : 7 Rapid
30.11.2019 Palilula 5 : 5 Crvena zvezda
30.11.2019 Senteš 15 : 5 Steaua

Futsal

30.11.2019 17:30 Radnički 2010 3 : 2 Tisa
30.11.2019 21:00 Zlatar 033 2 : 2 Župski rubin
30.11.2019 19:30 SFU Leposavić 5 : 3 Kragujevac Wild Boars
30.11.2019 19:30 Akademac 5 : 2 Miners
30.11.2019 20:15 Novi Sad 0 : 8 Leteći Holandjanin
30.11.2019 21:30 Aranđelovac 1 : 8 Bezbednost 192
30.11.2019 19:00 Zlatibor 5 : 3 MB Namenska
30.11.2019 19:00 PP 192 6 : 2 Šljivići
30.11.2019 18:30 Kosjerić 9 : 5 Sjenica
30.11.2019 17:30 Lindoret 11 : 1 Dolap
30.11.2019 19:30 Rosulja 1 : 0 Radnik

Ragbi 13

30.11.2019 14:00 Partizan 32 : 4 Crvena zvezda

Hokej

30.11.2019 19:15 Triglav 9 : 0 Vojvodina
30.11.2019 19:00 Slavija Junior 2 : 1 True Celje
30.11.2019 18:00 Hidria Jesenice 3 : 2 Crvena zvezda