XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 645 utakmica za dan
Nedelja, 11 Novembar 2018

Fudbal

11.11.2018 13:00 Sloboda 2 : 0 Radnički 1923
11.11.2018 13:00 OFK Žarkovo 2 : 2 Zlatibor
11.11.2018 13:00 Metalac 4 : 1 Javor Matis
11.11.2018 16:30 Željezničar 2 : 3 Tuzla City
11.11.2018 13:30 GOŠK 1 : 0 Krupa
11.11.2018 13:30 Sloboda 0 : 1 Široki Brijeg
11.11.2018 13:00 Berane 0 : 1 Jedinstvo
11.11.2018 13:00 Bokelj 1 : 3 Otrant
11.11.2018 13:00 Igalo 1 : 0 Arsenal
11.11.2018 13:00 Jezero 2 : 1 Kom
11.11.2018 13:00 OFK Mladost Lješkopolje 1970 1 : 0 Dečić
11.11.2018 13:30 Zabjelo 2 : 0 Ribnica
11.11.2018 14:00 Karioke 1 : 3 Drezga
11.11.2018 14:00 Polet Stars 2 : 1 Bratstvo
11.11.2018 14:00 Sloga (SB) 1 : 6 Hajduk
11.11.2018 13:00 Proleter Mihajlovac 0 : 2 Jedinstvo (Ub)
11.11.2018 11:00 Polet (LJ) 0 : 0 Šumadija (A)
11.11.2018 13:00 Drina 1 : 0 Sloga 33
11.11.2018 13:30 Zaplanjac 1 : 1 Pukovac
11.11.2018 11:00 Car Konstantin 5 : 1 Jedinstvo (P)
11.11.2018 13:30 Radan 0 : 3 Moravac Orion
11.11.2018 13:00 Kolubara 2 : 0 Radnički (NB)
11.11.2018 13:00 Brodarac 8 : 0 BSK Borča
11.11.2018 13:00 Crvena Zvezda 1 : 1 Radnički (O)
11.11.2018 13:00 Zvezdara 1 : 0 Grafičar
11.11.2018 11:00 Prva Iskra 0 : 1 OFK Beograd
11.11.2018 13:00 Stepojevac Vaga 3 : 1 BASK
11.11.2018 13:00 ŽAK 1 : 1 Sloboda
11.11.2018 13:00 Hajduk (B) 1 : 1 Sloga (E)
11.11.2018 13:00 Jedinstvo (SP) 2 : 1 Podunavac
11.11.2018 13:00 Tatra 0 : 1 Borac (Š)
11.11.2018 13:00 Hajduk (Č) 0 : 2 Jugović
11.11.2018 13:00 Budućnost 0 : 1 Mladost (BP)
11.11.2018 13:00 Tisa 2 : 2 OFK Vrbas
11.11.2018 13:00 BSK 0 : 5 Bajša
11.11.2018 13:00 Tekstilac 0 : 2 Tavankut
11.11.2018 13:00 Real 1 : 4 Bane 1931
11.11.2018 13:00 Polet 4 : 0 Karađorđe
11.11.2018 13:00 Vodojaža 3 : 0 Šumadija (T)
11.11.2018 13:00 Sušica 1 : 0 Apolon 2018
11.11.2018 13:00 OFK Napredak 3 : 2 Homoljac
11.11.2018 13:00 Zvižd 2 : 0 Petar Dobrnjac
11.11.2018 13:00 Udarnik 3 : 2 Mladi borac
11.11.2018 13:00 Partizan 1945 2 : 3 VGSK
11.11.2018 13:00 Borac 1932 0 : 1 OFK Aranđelovac 1979
11.11.2018 13:00 RSK 5 : 0 Morava
11.11.2018 13:00 Rudar 1 : 0 Karađorđe
11.11.2018 13:00 Železničar 3 : 2 Vrelo Sport
11.11.2018 13:00 OFK Osečina 2 : 0 Borac
11.11.2018 13:00 Brezovica 2 : 1 Radnički Stobeks
11.11.2018 13:00 Sloboda 0 : 1 Jedinstvo Putevi
11.11.2018 13:00 Zlatar 1 : 2 Sloga (BB)
11.11.2018 13:00 Sloga (S) 2 : 0 Polimlje
11.11.2018 13:00 Polet (T) 3 : 2 LFK Mladost
11.11.2018 13:30 Jablanica 4 : 1 Jedinstvo (GS)
11.11.2018 13:30 Mladost (B) 2 : 0 OFK Brzi Brod
11.11.2018 11:00 Tanasko Rajić 0 : 1 Balkanski
11.11.2018 13:30 OFK Niš 1 : 0 Pusta Reka
11.11.2018 13:30 Vranjska Banja 1 : 0 Vlasina
11.11.2018 13:30 Mladost (M) 2 : 0 Jedinstvo (P)
11.11.2018 13:30 Jastrebac (VŠ) 0 : 1 Sloga
11.11.2018 13:30 Bošnjane 1 : 2 Morava 1918
11.11.2018 13:30 Jastrebac (B) 7 : 1 Dragocvet
11.11.2018 13:30 OFK Topličanin 0 : 0 OFK Kosanica
11.11.2018 13:30 Juhor 0 : 0 Župa
11.11.2018 13:30 Žitorađa 0 : 2 Rembas
11.11.2018 13:30 Napredak (D) 2 : 1 OFK Lugomir
11.11.2018 13:30 Jedinstvo (M) 1 : 0 Levač
11.11.2018 13:30 Orljane 0 : 1 Majdanpek
11.11.2018 13:30 Hajduk Veljko 8 : 1 OFK Slatina
11.11.2018 13:30 Rudar Alpos 0 : 2 Timok 1919
11.11.2018 13:30 Timočanin 3 : 2 Đerdap
11.11.2018 13:30 Naša krila 1936 2 : 0 Malošište
11.11.2018 13:00 Komgrap 0 : 2 Torlak
11.11.2018 13:00 BSK Baćevac 2 : 2 Studenski Grad
11.11.2018 13:00 Sremčica 2 : 1 Hajduk
11.11.2018 13:00 Budućnost 2 : 1 Leštane
11.11.2018 10:00 Borac 0 : 1 Turbina
11.11.2018 13:00 Crvena zvezda (VS) 5 : 1 Vojvodina
11.11.2018 13:00 Crvena Zvezda (RS) 1 : 3 Mladost (BD)
11.11.2018 13:00 Borac 2 : 0 Proleter 2006
11.11.2018 13:00 Radnički 1911 0 : 1 Banat
11.11.2018 13:00 Naftagas 3 : 0 Rusanda
11.11.2018 13:00 Omladinac FAM 0 : 1 Lehel
11.11.2018 13:00 Rusin 4 : 1 Kulpin
11.11.2018 13:00 Radnički 1918 1 : 2 Kula
11.11.2018 13:00 Lipar 1 : 1 ŽAK
11.11.2018 13:00 Budućnost (P) 2 : 0 OFK Odžaci
11.11.2018 13:00 Slavija 5 : 1 Borac 46
11.11.2018 13:30 Železničar 3 : 0 Donji Petrovci
11.11.2018 13:30 Kupinovo 1 : 1 PSK Putinci
11.11.2018 13:30 Polet (NK) 2 : 0 Sloboda (DT)
11.11.2018 13:30 Jadran 1 : 0 Sloven
11.11.2018 13:30 Budućnost 3 : 1 Ljukovo
11.11.2018 13:30 Borac (K) 3 : 2 Napredak
11.11.2018 13:00 Lokomotiva 1 : 0 Banja
11.11.2018 13:00 Omladinac 4 : 1 Borac
11.11.2018 13:00 BSK 4 : 2 Trnava
11.11.2018 13:00 Junkovac 4 : 2 Vinča
11.11.2018 13:00 Mladost MG 3 : 3 Plaskovac
11.11.2018 13:00 ŽSK 2 : 1 Prvi srpski ustanak
11.11.2018 10:00 Index 0 : 0 TSK
11.11.2018 13:30 Fruškogorac 5 : 1 OFK Sirig
11.11.2018 13:30 Petrovaradin 0 : 1 RFK Novi Sad 1921
11.11.2018 13:30 Šajkaš 1908 1 : 1 Jedinstvo
11.11.2018 13:30 ŽSK 1 : 0 Bačka
11.11.2018 13:30 Miletić 3 : 1 Omladinac
11.11.2018 13:00 Preporod 2 : 3 Proleter (RS)
11.11.2018 13:00 Vinogradar 1 : 1 Radnički 1905
11.11.2018 13:00 Đurđin 2 : 3 Iskra
11.11.2018 13:00 Vojvodina 5 : 0 Senta
11.11.2018 13:00 Proleter (Nj) 2 : 4 Sloga
11.11.2018 13:30 Kolare 2 : 0 Hajduk
11.11.2018 13:30 Mladost (K) 1 : 0 Kušiljevo
11.11.2018 13:30 Mladost (D) 1 : 1 Napredak
11.11.2018 13:30 Juhor 3 : 4 Omladinac
11.11.2018 13:30 Partizan 1 : 2 OFK Batinac
11.11.2018 13:30 OFK Bratstvo 1 : 1 Resavac
11.11.2018 13:30 Bratstvo 3 : 1 Mladost (S)
11.11.2018 13:00 Srem 2 : 2 Šumadinac
11.11.2018 13:00 Sinđelić 0 : 2 Rakovica
11.11.2018 13:00 Atakante 1 : 3 Crvenka
11.11.2018 13:00 PKB Kovilovo 0 : 0 Institut
11.11.2018 13:00 Dunav 1 : 2 Borac (O)
11.11.2018 13:00 Poštar Zvezdara 3 : 0 Zmaj
11.11.2018 13:00 Borac (P) 3 : 1 Balkan Mirijevo
11.11.2018 13:00 Strelac 0 : 6 Mladost (C)
11.11.2018 10:00 Radnički 0 : 0 Zvezda
11.11.2018 13:00 Mladost (B) 4 : 0 Budućnost
11.11.2018 13:00 Lisović 2 : 0 Borac
11.11.2018 13:00 Omladinac 1 : 1 Zabrežje
11.11.2018 13:00 Ropočevo 2 : 1 Velika Krsna
11.11.2018 13:00 Vrčin 6 : 0 Kovačevac
11.11.2018 13:00 Šumadija 1 : 2 Kosmajac
11.11.2018 13:00 Dunavac 3 : 2 Boleč
11.11.2018 13:00 Pudarci 1 : 2 Selo Mladenovac
11.11.2018 14:00 Napredak 2 : 0 Backovac Junajted
11.11.2018 14:00 Ozrem 3 : 7 Parmenac
11.11.2018 14:00 Jedinstvo (P) 4 : 0 Omladinac
11.11.2018 14:00 Zadrugar 2 : 1 Jedinstvo (GG)
11.11.2018 11:00 Rakova 1 : 1 Jedinstvo (K)
11.11.2018 14:00 Spartak 1 : 2 Slatina
11.11.2018 14:00 Mladost 2 : 1 Ovčar
11.11.2018 14:00 Rudar 2 : 2 Lunjevica
11.11.2018 13:30 Radnik 3 : 1 Ibar
11.11.2018 11:00 Proleter 0 : 0 OFK Ras
11.11.2018 13:30 Stubal 3 : 1 Budućnost
11.11.2018 13:30 Ribnica 2 : 3 Mataruge
11.11.2018 13:30 Granit 4 : 0 Rudar
11.11.2018 11:00 Popovići Vrnjci 1 : 1 Kraljevo Hajduk
11.11.2018 13:30 Napredak 2 : 1 Lasta
11.11.2018 13:30 Poljoprivrednik 1 : 1 Sloga (Ć)
11.11.2018 13:30 13. April 5 : 0 Čitluk
11.11.2018 13:30 Šanac 1 : 1 Mladost (DK)
11.11.2018 13:30 Sloga (M) 2 : 3 Blagotin
11.11.2018 13:30 Donji Kopaonik 0 : 2 Meševo
11.11.2018 13:30 Vinogradar 2 : 0 FUD
11.11.2018 13:00 Sloga (LŠ) 3 : 2 Mladi Borac
11.11.2018 13:00 Sloga (BO) 2 : 1 Podrinje
11.11.2018 13:00 Cer 1 : 4 Mladost (PR)
11.11.2018 13:00 Hajduk Stanko 1 : 0 Dušan Silni
11.11.2018 13:00 Karađorđe 7 : 5 Duško
11.11.2018 13:00 Jedinstvo (ŠT) 4 : 0 Mladost (DD)
11.11.2018 13:00 Jedinstvo (MZ) 5 : 0 Jevremovac
11.11.2018 13:30 Jedinstvo (V) 3 : 1 Crvena zvezda
11.11.2018 13:30 Polet 1 : 0 Vojvodina (S)
11.11.2018 13:30 Sloga (BNS) 2 : 0 Dolina
11.11.2018 13:30 Spartak 1911 3 : 1 Vulturul
11.11.2018 13:30 Partizan (G) 3 : 0 Strela
11.11.2018 13:30 Borac (St) 2 : 2 Radnički (B)
11.11.2018 13:30 Jugoslavija 1 : 2 Partizan (U)
11.11.2018 13:00 Pomoravlje 4 : 0 Polet (SD)
11.11.2018 13:00 Omladinac (Š) 1 : 0 Budućnost
11.11.2018 13:00 Borac (Ž) 2 : 0 Železničar
11.11.2018 13:00 Borac (K) 0 : 3 Đerdap
11.11.2018 13:00 Mlava (ML) 1 : 1 Sloga (B)
11.11.2018 13:00 Obilić 3 : 0 Jedinstvo (Lj)
11.11.2018 13:30 Sloga 5 : 2 Padina
11.11.2018 13:30 Radnički 1947 1 : 6 Moravac
11.11.2018 13:30 Doljevac 2 : 1 Elid
11.11.2018 13:30 Radnički 1924 0 : 1 Mladost (B)
11.11.2018 13:30 Rasovača 4 : 1 Napredak 2012
11.11.2018 13:30 Moravac 4 : 2 Crvena zvezda
11.11.2018 13:30 Naisus 1977 2 : 1 Palilula
11.11.2018 13:00 Pobeda 2 : 1 Osipaonica
11.11.2018 13:00 Železničar Kusadak 5 : 1 Sloga (M)
11.11.2018 13:00 Sloga (L) 1 : 1 SASK
11.11.2018 13:00 Proleter 1947 1 : 1 Cerovac
11.11.2018 13:00 Podunavac 2 : 0 Bresje Superior
11.11.2018 13:30 Branik 6 : 0 Brestovac
11.11.2018 13:30 Nemetali 2 : 0 Blizna
11.11.2018 13:30 Krivelj 0 : 0 Poreč
11.11.2018 13:30 Partizanski put 7 : 1 Real
11.11.2018 13:30 ZSK 1 : 3 Iskra
11.11.2018 13:30 Trlić 2 : 0 Sovljak
11.11.2018 13:30 Mladost 3 : 1 Tvrdojevac
11.11.2018 13:30 Ribnikar 1 : 0 Tešnjar
11.11.2018 13:00 Korićani 5 : 0 Šumadinac (KG)
11.11.2018 13:00 Jadran 1 : 2 Sloga (D)
11.11.2018 13:00 Borac (D) 2 : 2 Jedinstvo
11.11.2018 13:00 Sloboda 0 : 4 Kutlovo
11.11.2018 13:00 Slavija 2 : 1 21. oktobar
11.11.2018 13:00 Budućnost 1 : 0 Šumadija 1934
11.11.2018 13:00 Srbija 3 : 1 OFK Bagremar
11.11.2018 13:00 Erdoglija 1931 3 : 1 Mladost (P)
11.11.2018 13:00 Čajetina 4 : 1 Lauš
11.11.2018 13:00 Prvi partizan 3 : 1 Savinac
11.11.2018 13:00 Ježevica 0 : 6 Ariljska rampa
11.11.2018 13:00 Sečica 1 : 3 Omladinac
11.11.2018 13:00 Jedinstvo 0 : 5 Jasen
11.11.2018 13:00 Perućac 5 : 0 Višesava
11.11.2018 13:30 Bobište 3 : 1 Jedinstvo (G)
11.11.2018 13:30 Čekmin 3 : 2 Umac
11.11.2018 13:30 Progres 0 : 1 Kumarevo 65
11.11.2018 13:30 OFK Brza 3 : 2 OFK Morava
11.11.2018 13:30 Mladost 1959 1 : 0 Polet
11.11.2018 13:30 Zloćudovo 2 : 4 Vučje
11.11.2018 13:30 Mladi borac 5 : 1 Šumadija
11.11.2018 13:30 Sloga 3 : 1 Železničar
11.11.2018 13:30 OFK Rtanj 5 : 0 Sloga (M)
11.11.2018 13:30 Malinik 2 : 0 Midžor (K)
11.11.2018 13:30 Omladinac : Slobodno kolo 2
11.11.2018 13:30 Bučje Podvis 3 : 3 Ozren
11.11.2018 13:30 Radnički 1946 3 : 1 OFK Knjaz
11.11.2018 13:30 slobodno kolo : OFK 019
11.11.2018 13:30 Trebič 4 : 2 Osnić
11.11.2018 13:30 Kosovo 1 : 4 Rudar Vrška Čuka
11.11.2018 13:30 Rajko Mitić 3 : 1 Senjak
11.11.2018 13:30 Dragoš 0 : 0 Sloga
11.11.2018 13:30 Spartak 0 : 2 Padež
11.11.2018 13:30 Gnjilan 0 : 1 Mladost
11.11.2018 13:30 Vrtište 1 : 3 Jedinstvo (GM)
11.11.2018 13:30 Čegar 2013 0 : 0 Mladost (L)
11.11.2018 13:30 Morava 7 : 1 Palilulac
11.11.2018 11:00 Rudar 1 : 0 Crvena zastava
11.11.2018 13:30 Budućnost 2 : 2 Mladost (DK)
11.11.2018 13:30 Proleter 5 : 2 Sloboda
11.11.2018 13:30 Vulkan 1963 1 : 6 Omladinac (GK)
11.11.2018 13:30 Pavlovac 2 : 0 Ternoci
11.11.2018 13:30 Lugina 2 : 1 BSK Bujanovac
11.11.2018 13:30 FSU Južna pruga 0 : 3 Mladost
11.11.2018 13:30 Trešnjevka 3 : 0 Levosoje
11.11.2018 13:30 OFK Alakince 0 : 0 Vihor
11.11.2018 13:00 Glama 5 : 2 Rudar
11.11.2018 13:30 Joševa 1 : 3 Šarbane
11.11.2018 13:30 Polet (T) 2 : 2 Čučuge
11.11.2018 13:30 OFK Paljuvi 5 : 0 Polet (DL)
11.11.2018 13:30 Mladost 2 : 2 Kalenić
11.11.2018 13:30 Dimitrije Tucović 3 : 1 Pambukovica
11.11.2018 13:30 Bačka 2 : 1 Susek
11.11.2018 13:30 Obilić 0 : 4 OFK Futog
11.11.2018 13:30 Čenej 1 : 2 Veternik
11.11.2018 13:30 Moskva 1 : 3 Železničar
11.11.2018 13:30 Borac 1 : 5 Titel
11.11.2018 13:30 Janošik 2 : 4 Karaš (K)
11.11.2018 13:30 Hajdučica 2 : 1 Sloga (M)
11.11.2018 13:30 Budućnost (A) 1 : 3 Ševac
11.11.2018 13:30 Ratar 3 : 0 Karaš (J)
11.11.2018 13:30 Vinogradar 1 : 0 Vojvodina (CC)
11.11.2018 13:30 Borac (VG) 2 : 1 Partizan (K)
11.11.2018 13:30 Borac (VS) 5 : 2 Dobrica
11.11.2018 13:30 Mladost 4 : 1 Ušće
11.11.2018 13:30 Omladinac 4 : 1 14. Oktobar
11.11.2018 13:30 Polet 57 0 : 3 Gradina
11.11.2018 13:30 Beli Orlovi 5 : 2 Sloga (D)
11.11.2018 13:30 Rubin 1 : 1 Sloga (L)
11.11.2018 13:30 Borac 4 : 2 Kamenorezac 76
11.11.2018 13:30 Trudbenik 5 : 1 Velika Drenova
11.11.2018 13:30 Mladost (T) 4 : 2 Šumadinac
11.11.2018 13:30 Kupinovac 0 : 1 Ursule
11.11.2018 13:30 Osaonica 1 : 2 Partizan
11.11.2018 13:30 Sinđelić 1934 3 : 0 Sloga
11.11.2018 13:30 Blagotin 0 : 1 Morava
11.11.2018 13:30 Mladost (J) 7 : 0 Mladost (GM)
11.11.2018 13:30 Budućnost 2 : 0 Orlovi
11.11.2018 13:30 Radnički 1 : 1 Rudar (SR)
11.11.2018 13:30 Moravac 2015 6 : 2 Istok 63
11.11.2018 11:00 Žabari 0 : 1 Stari drugari
11.11.2018 13:30 Popadić 2 : 1 Polet
11.11.2018 13:30 Mladost (L) 3 : 0 Mladost (VK)
11.11.2018 13:30 Borac 0 : 2 Jadar 2013
11.11.2018 13:30 Lukavac 3 : 0 Milenko Pavlović
11.11.2018 13:30 Junior Novo Naselje 1 : 0 Komanice
11.11.2018 13:30 Rajac 3 : 0 Rakac Stave
11.11.2018 13:00 Posavac Tišma 7 : 0 Šećeranac Ada
11.11.2018 10:00 011 2 : 1 BUSK
11.11.2018 13:00 Dedinje 0 : 1 Novi Beograd
11.11.2018 13:00 Umka 3 : 0 Mladi Proleter
11.11.2018 10:00 Penjarol 2 : 0 Busije
11.11.2018 13:30 Napredak 6 : 1 Mladost
11.11.2018 13:30 Hajduk 2 : 1 BSK
11.11.2018 13:30 Krušedol 4 : 2 Sloga (Č)
11.11.2018 13:30 OFK Bikić 0 : 0 Donji Srem 2015
11.11.2018 10:00 Fruška Gora 3 : 0 Sloga (V)
11.11.2018 13:30 Šumar 2 : 2 Graničar
11.11.2018 13:30 Obilić 1993 3 : 0 OFK Zeka Buljubaša
11.11.2018 13:30 Mitros 6 : 0 Fruškogorac
11.11.2018 13:30 Partizan 0 : 0 Metalac
11.11.2018 13:30 Tavnik 0 : 2 Mineral 2015
11.11.2018 13:30 Lazac 1 : 1 Progorelica
11.11.2018 13:30 Jedinstvo (G) 0 : 2 Borac (V)
11.11.2018 13:30 Borac (A) 3 : 1 Zvezda
11.11.2018 13:30 Jedinstvo (D) 0 : 0 Jovo Kursula
11.11.2018 13:30 Mlada krila 4 : 1 Bogutovačka Banja
11.11.2018 13:00 Udarnik Trska 1947 0 : 1 Partizan
11.11.2018 13:00 Sloga (M) 2 : 0 Mladost (R)
11.11.2018 13:00 Mladi radnik 1 : 2 Karađorđe (V)
11.11.2018 13:00 Sloga (Z) 0 : 0 Karađorđe 2013 (Viš)
11.11.2018 13:00 Jadar 1961 (GD) 1 : 1 Mladost
11.11.2018 13:00 Rudar 1 : 1 Milan Orlić
11.11.2018 13:00 Vidojevica 4 : 0 Jadar (ST)
11.11.2018 13:00 Sloga 1 : 3 Antimon
11.11.2018 10:00 Kopljari 3 : 3 Trešnjevica
11.11.2018 10:00 Brezovac 6 : 0 Jasenica
11.11.2018 13:00 Vrbica 7 : 1 Sloga
11.11.2018 13:00 Šumadinac (S) 6 : 2 Mladost (J)
11.11.2018 10:00 Borac 3 : 3 Radoje Domanović
11.11.2018 13:00 Šamot 1 : 1 Kralj Petar I
11.11.2018 13:00 Ranilović 1 : 1 B 2000
11.11.2018 13:30 Real 4 : 0 Radnički
11.11.2018 13:30 Moravac 2 : 0 Sloboda
11.11.2018 11:00 Bratstvo 3 : 1 Radnik Sušica
11.11.2018 13:30 BSK 4 : 2 Milanovo
11.11.2018 13:30 Marjan MB 1 : 0 Gradac
11.11.2018 11:00 Lemind 1953 3 : 0 Jedinstvo (Š)
11.11.2018 13:00 Budućnost (PD) 6 : 5 OFK Šabac
11.11.2018 13:00 Premijer 2 : 2 Majur
11.11.2018 13:00 Zadrugar 2 : 2 Napredak
11.11.2018 13:00 Gorki 2 : 2 Drina
11.11.2018 13:00 Mladost 1 : 0 Šipurske livade
11.11.2018 11:00 Provo 2015 1 : 3 Trešnjevka
11.11.2018 13:00 Sava 2 : 1 Rankovac
11.11.2018 13:00 Sloga (MA) 3 : 5 Vlašić
11.11.2018 13:00 Sloga (KR) 2 : 1 Pričinović
11.11.2018 13:00 Čoka 0 : 1 Horgoš 1911
11.11.2018 13:00 Tromedja 1 : 4 Graničar
11.11.2018 13:00 Jedinstvo (M) 2 : 9 AFK
11.11.2018 13:00 Bačka 4 : 1 Šampion
11.11.2018 13:00 Slavija 2 : 0 Hajduk
11.11.2018 13:00 Tisa 1 : 2 Tornjoš
11.11.2018 13:00 Potisje 1 : 0 Jedinstvo (SK)
11.11.2018 13:30 Mladost 3 : 1 Bački Hajduk
11.11.2018 13:30 Neštin 2 : 0 Borac
11.11.2018 13:30 Krivanj 2 : 2 Bačka 1945
11.11.2018 13:30 Naša Zvezda 1 : 2 Maglić
11.11.2018 13:30 Budućnost 3 : 0 Sloga
11.11.2018 13:00 Žika Marković Uča 2 : 0 Sloga (L)
11.11.2018 13:00 Sloga (M) 2 : 0 Dizel
11.11.2018 13:00 Polet (B) 2 : 1 Napredak 1934
11.11.2018 13:00 Stig 1955 2 : 0 Napredak (P)
11.11.2018 13:00 Vihor 2 : 4 Žitkovica 2017
11.11.2018 13:00 Mladost (B) 1 : 3 Sirakovo
11.11.2018 13:00 Rade Milošević 1 : 0 Bata Bulić
11.11.2018 13:00 Jedinstvo (K) 0 : 1 Zadrugar (T)
11.11.2018 13:00 Integral 6 : 0 BSK
11.11.2018 13:00 Omladinac (B) 3 : 2 Napredak 1936
11.11.2018 13:00 Napredak (S) 3 : 2 Jasenovac
11.11.2018 13:00 Sloga 1952 2 : 0 Manastirica
11.11.2018 13:30 Pontes 0 : 1 Mala Vrbica
11.11.2018 13:30 Rtkovo 0 : 1 Koča Andjelković
11.11.2018 13:30 Kladušnica 2 : 1 Lokomotiva
11.11.2018 13:30 Napredak 2 : 0 Egeta
11.11.2018 13:30 Milutinovac 2 : 9 Omladinac
11.11.2018 13:30 Malba 2 : 3 Planinac
11.11.2018 11:00 Prijatelji 2 : 0 Čačak 94
11.11.2018 13:30 BIP 3 : 1 Budućnost
11.11.2018 13:30 Morava (K) 3 : 0 Kej
11.11.2018 13:00 Stari Hrast 2018 2 : 0 Budućnost
11.11.2018 13:00 Hajduk Veljko 1934 1 : 2 Skobalj
11.11.2018 13:00 OFK Slavija 0 : 3 Jezava
11.11.2018 13:30 Željuša 3 : 0 Temac
11.11.2018 13:30 Rongo Siti 0 : 1 Lokomotiva
11.11.2018 13:00 OFK Šikara 0 : 2 Mladost
11.11.2018 13:00 Aleksa Šantić 1 : 2 Kordun
11.11.2018 13:00 Dunav 0 : 2 Hajduk
11.11.2018 13:00 Jedinstvo 2 : 0 Zadrugar
11.11.2018 13:00 Terekveš 1 : 2 Omladinac (B)
11.11.2018 13:00 Partizan 1 : 1 Omladinac (D)
11.11.2018 13:30 OFK Sloga 4 : 2 Polet (V)
11.11.2018 11:00 OFK Draževac 4 : 2 OFK Rutevac 1908
11.11.2018 11:00 Polet (R) 3 : 0 Borac
11.11.2018 14:00 Konjuh 1 : 5 Parunovac
11.11.2018 14:00 Žabare 4 : 2 Borac
11.11.2018 14:00 Mudrakovac 3 : 3 Naupare
11.11.2018 14:00 Sebečevac 3 : 1 Kapidžija
11.11.2018 14:00 Gornji Stepoš 1 : 2 Bukovica
11.11.2018 14:00 Rasina 2 : 2 Zdravinje
11.11.2018 13:00 Ćava 1 : 0 OFK Žeželj
11.11.2018 13:00 Bratstvo 1975 3 : 1 Sloga Lužnice 2016
11.11.2018 13:00 Kolonija 3 : 1 Seljak
11.11.2018 13:00 Košutnjak 0 : 5 Maršić
11.11.2018 13:00 Divostin 0 : 1 Zastava
11.11.2018 14:00 Blagaja 2 : 4 Napredak
11.11.2018 14:00 Avijatičar 2 : 0 Duškovci
11.11.2018 14:00 Plavi Tok 1 : 2 Trešnjica
11.11.2018 14:00 Bakionica 3 : 1 Gorobilje
11.11.2018 14:00 Dobrinjac 2 : 4 Glumač
11.11.2018 14:00 Slatina 5 : 0 Rečka
11.11.2018 11:00 Vrelo 2 : 1 Mladost
11.11.2018 14:00 Polet 3 : 0 Miloševo
11.11.2018 13:30 Knežica 1 : 2 Pobeda
11.11.2018 11:00 Mladost 3 : 6 Podunavac
11.11.2018 13:00 Hajduk 1 : 5 Kaluđerica 1969
11.11.2018 10:00 Hajduk 1 : 3 Mrovska
11.11.2018 10:00 Torpedo 1 : 2 Mladost (Z)
11.11.2018 10:00 Petrovac 74 5 : 1 Mladost 2013
11.11.2018 10:00 Dragojevac 2 : 2 Sparta
11.11.2018 13:30 BSK Buljane 2 : 1 Napredak
11.11.2018 13:30 Budućnost 8 : 1 Radnik
11.11.2018 13:30 Razvitak 3 : 1 Heroj
11.11.2018 13:30 OFK Juhor 2016 3 : 1 ISK Izvor
11.11.2018 13:30 Šumadija 3 : 1 Donja Mutnica
11.11.2018 13:30 Popovac 1 : 1 Sloga
11.11.2018 11:00 Badince 3 : 0 Navalin
11.11.2018 10:00 Jašunja 1 : 1 Veternica
11.11.2018 11:00 OFK Jelen 5 : 0 Jedinstvo
11.11.2018 11:00 Cerić 3 : 1 Mladost Slatina
11.11.2018 11:00 OFK Varna 1 : 0 Rudar
11.11.2018 11:00 Korman 2 : 2 Galeb
11.11.2018 11:00 Borac BTG 2 : 0 Bojić
11.11.2018 11:00 Zablaće 2 : 1 Mladost Svileuva
11.11.2018 11:00 Volujac 2 : 0 Žabar
11.11.2018 11:00 Napredak 2 : 4 Petlovača
11.11.2018 11:00 Lipolist 9 : 0 Dumača
11.11.2018 11:00 Partizan 3 : 1 Metaloplastika
11.11.2018 13:00 Borac 10 : 1 Pocerina
11.11.2018 11:00 Dokmir 4 : 3 OFK Stublenica
11.11.2018 11:00 Jedinstvo 2 : 6 Murgaš
11.11.2018 11:00 Vukona 2 : 0 Kolubara
11.11.2018 11:00 OFK Takovo 0 : 1 Brgule
11.11.2018 13:00 Dinamo (S) 3 : 0 Panonija
11.11.2018 13:00 Telečka 3 : 1 Sport
11.11.2018 10:00 Bečevica 3 : 0 Polet
11.11.2018 10:00 Beli Orlovi 2 : 2 Kruševica 1980
11.11.2018 17:00 Napredak 0 : 1 Omladinac
11.11.2018 13:00 Jedinstvo (P) 2 : 2 Sremac
11.11.2018 11:00 Polet (Š) : Makrešane
11.11.2018 13:30 Kruševica : Mladost 2015
11.11.2018 13:30 Vratare : Štitari
11.11.2018 13:30 Polet (K) : Dvorane
11.11.2018 13:30 Grkljane : Padež
11.11.2018 11:00 Stig (MC) 0 : 2 Napredak 1927
11.11.2018 11:00 BSK 1924 3 : 1 Stig (C)
11.11.2018 11:00 Sloga 1945 1 : 1 Jedinstvo (S)
11.11.2018 13:00 Azbest 1 : 3 Dobrača
11.11.2018 13:00 Kremenac 1 : 2 Bukorovac
11.11.2018 17:30 Arsenal 1 : 1 Wolverhampton
11.11.2018 15:15 Chelsea 0 : 0 Everton
11.11.2018 13:00 Liverpool 2 : 0 Fulham
11.11.2018 17:30 Manchester City 3 : 1 Manchester United
11.11.2018 12:00 Deportivo Alavés 2 : 1 Huesca
11.11.2018 16:15 Barcelona 3 : 4 Real Betis
11.11.2018 20:45 Celta de Vigo 2 : 4 Real Madrid
11.11.2018 18:30 Rayo Vallecano 2 : 2 Villarreal
11.11.2018 18:30 Sevilla 2 : 1 Espanyol
11.11.2018 15:30 RB Leipzig 3 : 0 Bayer Leverkusen
11.11.2018 18:00 Eintracht 3 : 0 Schalke 04
11.11.2018 12:30 Atalanta 4 : 1 Internazionale
11.11.2018 15:00 Chievo 2 : 2 Bologna
11.11.2018 15:00 Empoli 2 : 1 Udinese
11.11.2018 15:00 Roma 4 : 1 Sampdoria
11.11.2018 18:00 Sassuolo 1 : 1 Lazio
11.11.2018 20:30 Milan 0 : 2 Juventus
11.11.2018 15:00 Bordeaux 0 : 0 Caen
11.11.2018 17:00 Olympique Marseille 2 : 0 Dijon
11.11.2018 17:00 Rennes 1 : 1 Nantes
11.11.2018 21:00 Monaco 0 : 4 PSG
11.11.2018 14:30 Zemun 6 : 0 Kolibri
11.11.2018 11:00 Dinamo (P) 1 : 0 Voždovac
11.11.2018 13:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 1 Mačva
11.11.2018 13:00 Mladi radnik 1926 1 : 1 Smederevo 1924
11.11.2018 13:00 Metalac 0 : 1 Sloboda (U)
11.11.2018 13:00 Javor Matis 1 : 1 Mladost
11.11.2018 13:00 Novi Pazar 3 : 1 Loznica
11.11.2018 13:00 Šumadija (A) 2 : 0 Karađorđe
11.11.2018 13:00 Sloga (P) 2 : 1 Borac
11.11.2018 10:00 OFK Bačka (BP) 2 : 2 Bačka 1901
11.11.2018 11:00 RFK N.S. 1921 2 : 0 Radnički (Z)
11.11.2018 10:00 Omladinac 2 : 1 Radnički (SM)
11.11.2018 Dubocica 3 : 2 Real
11.11.2018 Radnički (P) 1 : 1 Jagodina Tabane
11.11.2018 Trstenik PPT 0 : 1 Napredak
11.11.2018 14:30 Dolovo 3 : 5 Dunav
11.11.2018 11:00 Spartak ŽK 3 : 0 Radnički (Z)
11.11.2018 13:30 Zemun 1 : 0 Sloboda
11.11.2018 11:00 Apolon 4 1 : 1 Čukarički
11.11.2018 14:00 Vojvodina 1 : 1 Real Niš
11.11.2018 13:00 OFK Beograd 0 : 1 Teleoptik
11.11.2018 11:00 Budućnost Krušik 2014 2 : 1 Mačva
11.11.2018 11:00 Mladi radnik 1926 3 : 0 Smederevo 1924
11.11.2018 11:00 Metalac (GM) 1 : 1 Šumadija 1903
11.11.2018 11:00 Javor Matis 0 : 2 Mladost (L)
11.11.2018 11:00 Novi Pazar 4 : 1 Loznica
11.11.2018 11:00 Šumadija (A) 5 : 0 Jedinstvo (Ub)
11.11.2018 11:00 Sloga (P) 2 : 2 Borac
11.11.2018 12:00 OFK Bačka (BP) 0 : 3 Bačka 1901
11.11.2018 12:00 OFK Vršac 3 : 1 Radnički (S)
11.11.2018 09:00 RFK N.S. 1921 2 : 1 Proleter 2006
11.11.2018 Bor 0 : 4 Napredak
11.11.2018 Radnik 1 : 1 Timok
11.11.2018 Radnički (N) 4 : 0 Nacional
11.11.2018 00:00 Vodojaža 11 : 0 Homoljac
11.11.2018 11:00 Cement 3 : 1 Petar Puača
11.11.2018 11:00 Njerš Ištvan 3 : 0 Radnički 1905
11.11.2018 09:00 Sinđelić MK 1 : 4 Radnički (NB) MK
11.11.2018 13:30 Lokomotiva MK 0 : 1 Voždovac MK
11.11.2018 10:00 Mladost (L) 3 : 2 Radnički (K)
11.11.2018 11:00 Mladi radnik 1940 3 : 0 Jedinstvo
11.11.2018 00:00 Budućnost 2 : 2 Udarnik
11.11.2018 11:00 Napredak (P) 0 : 2 Železničar
11.11.2018 11:00 Homoljac 12 : 0 Obilić
11.11.2018 11:00 Rudar 2001 2 : 3 VGSK
11.11.2018 Pčelinjo 2 1 : 5 Sloga

Košarka

11.11.2018 19:00 Mornar 95 : 99 Budućnost VOLI
11.11.2018 18:00 Dynamic VIP PAY 85 : 57 Spartak
11.11.2018 18:00 OKK Novi Pazar 83 : 77 Zlatibor
11.11.2018 18:30 Beovuk 72 88 : 103 Sloboda
11.11.2018 18:30 Zemun Fitofarmacija 74 : 58 Rtanj
11.11.2018 19:00 Vrbas 62 : 70 Konstantin
11.11.2018 17:30 Jedinstvo 69 : 83 Mladost Veternik
11.11.2018 16:30 Železničar 91 : 58 Topola
11.11.2018 19:30 Futog Tupanjac MD 55 : 74 Nova Pazova
11.11.2018 16:15 Actavis Academy 63 : 81 Dimitrovgrad
11.11.2018 18:00 Jagodina 116 : 71 Prva Petoletka
11.11.2018 17:30 Radnički 1950 83 : 80 Požarevac
11.11.2018 12:30 LA Basket 94 : 77 Veba Basket
11.11.2018 13:20 Umka Džez 75 : 64 Sava
11.11.2018 18:20 Mladenovac 73 : 62 Barajevo Bambi
11.11.2018 13:15 BASK 52 : 63 Ras
11.11.2018 13:15 AS Basket 90 : 68 Cerak
11.11.2018 12:30 LA Basket 94 : 77 Veba Basket
11.11.2018 17:00 Karaburma 71 : 74 Proleter 023
11.11.2018 15:00 Delfin 46 : 57 Stara Pazova
11.11.2018 16:00 Girl Basket 109 : 47 Jedinstvo
11.11.2018 17:00 Njegoš 84 : 54 Bežanija
11.11.2018 18:00 Karađorđevo 48 : 85 Art Basket
11.11.2018 17:00 Mileševka 85 : 61 Sloga
11.11.2018 17:00 ČA basket 110 : 31 Užice
11.11.2018 17:00 Železničar 91 : 60 Play Off

Odbojka

11.11.2018 17:00 Banat 3 : 2 Srem Eaton
11.11.2018 19:00 Dubočica 2 : 3 Metalac Takovo
11.11.2018 16:00 Borac (Par) 3 : 1 Jagodina
11.11.2018 17:00 Lotus 1 : 3 Gračanica
11.11.2018 15:00 Tehničar 1 : 3 Partizan
11.11.2018 18:00 Gračac 3 : 0 Antena
11.11.2018 17:00 Ribnica 2 0 : 3 FAP Livnica
11.11.2018 14:30 Dunav Volley 3 : 0 Hercegovina
11.11.2018 17:30 Vojvodina NS Seme 2 3 : 0 Partizan
11.11.2018 17:00 Topličanin 3 : 0 Pirot
11.11.2018 18:00 Sloven 3 : 1 Dunav Voley 2
11.11.2018 18:00 Klek Srbijašume 2 1 : 3 Kikinda
11.11.2018 12:00 Viner 1 : 3 Ozren
11.11.2018 Omladinac 3 : 0 FOK
11.11.2018 15:00 Futog 1 : 3 Milenijum
11.11.2018 20:00 Gimnazijalac 0 : 3 Radnički (Bg)
11.11.2018 17:00 Bor 3 : 0 Stampedo
11.11.2018 17:00 Kuršumlija 3 : 2 Knjaževac
11.11.2018 12:00 Novi Sad 3 : 0 Mladost (NP)
11.11.2018 16:00 Elan Volej 2 : 3 Partizan
11.11.2018 14:15 Lavice 07 3 : 1 Slavija
11.11.2018 13:15 Odbojka 013 2 : 3 Panonija
11.11.2018 14:00 Sloga 031 3 : 1 Mokra Gora
11.11.2018 15:00 Stopanja 1 : 3 Kosovska Mitrovica
11.11.2018 17:00 Leposavić 0 : 3 Novi Pazar
11.11.2018 11:00 Tutin 2 : 3 Sloboda S
11.11.2018 15:00 Ribnica 3 : 0 Mladi Radnik
11.11.2018 19:00 Partizan 2 1 : 3 Lucky Star
11.11.2018 19:00 Šumadija 0 : 3 Imlek
11.11.2018 16:00 Fortuna Plus 1 : 3 Red Fox-Smeč 5
11.11.2018 15:00 Lazarevac 3 : 0 Tehničar (Sd)
11.11.2018 18:00 Krajišnik 3 : 1 KI 0230
11.11.2018 18:00 Sutjeska 1 : 3 Spartak 2
11.11.2018 15:30 Merkur 3 : 0 Libero
11.11.2018 18:00 Srem 2 3 : 0 Star
11.11.2018 20:00 Bagljaš 023 3 : 0 Blok Aut
11.11.2018 12:00 Radnički 3 : 0 Radnički 1977
11.11.2018 17:00 VGSK 3 : 0 Plana
11.11.2018 15:00 Dunav 17 3 : 0 Tvrđava
11.11.2018 14:00 Viner 2 : 3 Ozren
11.11.2018 09:00 Železničar 3 : 1 Partizan
11.11.2018 10:45 Lucky Star 0 : 3 Crvena zvezda
11.11.2018 09:00 Dunav 3 : 0 Vizurine Ajkulice
11.11.2018 10:45 21. maj 1 : 3 Beograd 2
11.11.2018 10:45 Volleyland 2 3 : 0 SPAS
11.11.2018 09:00 Avala 3 : 1 Akademija Singidunum

Rukomet

11.11.2018 20:00 Lokomotiva 29 : 31 Kuršumlija
11.11.2018 20:00 Bela Palanka 24 : 22 Hajduk Veljko
11.11.2018 18:00 Žitorađa 24 : 25 Topličanin
11.11.2018 18:00 Loznica 26 : 25 Crvenka
11.11.2018 17:30 Lavovi BP 28 : 25 Morava
11.11.2018 18:00 Smederevo 23 : 23 Metalac Gorenje
11.11.2018 18:00 BASK Soko 19 : 24 Rekreativo
11.11.2018 20:30 Sloga 32 : 26 Rakovica
11.11.2018 19:00 Prva Petoletka 31 : 26 Mladost
11.11.2018 17:00 Metalac 30 : 29 Župa
11.11.2018 18:00 Goč Merkur 29 : 35 Karađorđe
11.11.2018 18:00 Paraćin 20 : 52 Zaječar
11.11.2018 19:00 Aleksinac 25 : 27 Jastrebac
11.11.2018 19:00 Radnički 30 : 13 Heba
11.11.2018 19:00 Vlasotince 24 : 24 Jagodina
11.11.2018 18:00 Senta 20 : 33 Slavija
11.11.2018 19:00 Dalmatinac 34 : 29 Radnički
11.11.2018 20:30 Pančevo 32 : 23 Naftagas
11.11.2018 15:00 Vojvoda Stepa 29 : 28 Somborelektro
11.11.2018 18:00 Krusevac 36 : 23 Novi Pazar 2
11.11.2018 16:00 Radnicki 1964 2 33 : 18 Sloga KV 2
11.11.2018 12:00 Sivac 69/2 20 : 27 Borac
11.11.2018 19:00 Rusin 35 : 24 Grafičar
11.11.2018 17:00 Sombor 39 : 28 Obilić
11.11.2018 15:30 Hajduk 29 : 38 Titel
11.11.2018 17:30 ŽSK 1955 23 : 21 Srbobran
11.11.2018 17:00 Hercegovac 47 : 26 Srem SM
11.11.2018 18:00 Sloga 29 : 30 Kučevo
11.11.2018 19:00 Železničar 31 : 26 Pirot
11.11.2018 18:00 Radnički 1964 29 : 32 Sloven
11.11.2018 12:00 Topličanin 24 : 30 ORK Beograd
11.11.2018 19:00 Ravangrad 24 : 28 Spartak
11.11.2018 18:30 Atenica 24 : 17 Radnički 1964 2
11.11.2018 19:00 Prijepolje 39 : 14 Metalac
11.11.2018 18:00 Mladi radnik 26 : 28 Beograd
11.11.2018 16:00 Medicinar 2 33 : 20 ORK Loznica
11.11.2018 19:00 Metalac 2015 37 : 25 Loznica grad
11.11.2018 17:30 Radnički 26 : 17 Voždovac 1955 2
11.11.2018 16:30 Vlasotince 14 : 22 Hajduk Veljko
11.11.2018 19:00 Đerdap 22 : 17 Naisa 2
11.11.2018 20:30 Žitorađa 31 : 21 Jagodina 2
11.11.2018 17:00 Remesiana 44 : 20 Mladost
11.11.2018 18:00 Morava 29 : 22 Topličanin 2
11.11.2018 16:00 Aleksinac 22 : 16 ARIF Osice

Vaterpolo

11.11.2018 21:00 Banjica 8 : 9 Zemun
11.11.2018 10:30 Beograd 7 : 11 Stari Grad
11.11.2018 20:00 Rasina 13 : 6 Banja Luka

Futsal

11.11.2018 19:00 Ivanjica 5 : 2 Vranje
11.11.2018 20:30 Ekonomac 9 : 2 Novi Pazar
11.11.2018 20:00 Nova Pazova 3 : 0 Kalča
11.11.2018 15:00 Župski rubin 7 : 1 Zlatar 33
11.11.2018 18:30 Oftal -C 4 : 5 Bjankoneri Futsal
11.11.2018 20:00 Novi Sad 6 : 3 Tango
11.11.2018 19:00 Hajduk 2 : 8 Pčinja
11.11.2018 18:30 Dinamo 6 : 0 Indians 2013
11.11.2018 20:00 Forum 4 : 5 Viking
11.11.2018 20:45 Šljivici 18 : 3 Aranđelovac
11.11.2018 13:00 PP 192 1 : 5 SFU Leposavić

Ragbi 13

11.11.2018 14:00 Crvena Zvezda 36 : 16 Partizan

Ragbi 15

11.11.2018 14:00 Vojvodina 26 : 0 GRK Vršac
ЛИСТA СУДИЈA И ПOСМAТРAЧA СУЂЕЊA СУПЕР ЛИГЕ, ТAКМИЧAРСКA СЕЗOНA 2019/20. ЛИСТA СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Срђaн Јoвaнoвић 2. Нoвaк Симoвић 3. Дaнилo Грујић 4. Бoјaн Никoлић 5.Милoш Ђoрђић 6. Петaр Пипер 7. Мoмчилo Мaркoвић 8. Игoр Стoјилкoвић 9. Милaн Илић 10. Зoрaн Ширoки 11. Нoвицa Aнђелoвски 12. Дрaгaн Чoлoвић 13.Лaзaр Лукић 14. Лaзaр Трипкoвић 15. Ненaд Минaкoвић 16. Aлексaндaр Живкoвић 17. Јoвaн Шегрт 18. Милoш Милaнoвић 19. Ђoрђе Мaкисмoвић 20. Немaњa Гaјдoбрaнски ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Милoвaн Ристић 2. Дaлибoр Ђурђевић 3. Милaн Минић 4. Милaн Михaјлoвић 5. Дрaгaн Бoгићевић 6. Урoш Стoјкoвић 7. Немaњa Петрoвић 8. Бoјaн Бaнoвић 9. Светoзaр Живин 10. Дaркo Сaвoвић 11. Милaн Шутулoвић 12. Ненaд Курчубић 13. Дејaн Пoтoчaн 14. Милoш Мишкељин 15. Срђaн Минић 16. Ивицa Стoјaнoвић 17. Оливер Петрoвић 18. Мaтијa Олaјoш Нaђ 19. Гoрaн Стaнoјевић 20. Гoрaн Бељин 21. Aлексaндaр Стaнoјкoвић 22. Пaвле Пипер 23. Дрaгaн Перaнoвић 24. Слoбoдaн Пaвлoвић 25. Никoлa Ђoрoвић 26. Дејaн Димитријевић 27. Светлaнa Билић 28. Мaркo Димитирјевић 29. Милoш Симoвић 30. Чедoмир Aндрејић 31. Мaркo Ђуричић 32. Мирoљуб Петкoвић 33. Милaн Пaшaјлић ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA СУПEР ЛИГA 2019/20. 1. Ђoрђе Жутић 2. Дејaн Делевић 3. Миле Гaврилoвић 4. Сaвa Чoкaницa 5. Зoрaн Петрoвић 5. Дејaн Филипoвић 7. Кaрaџић Милaн 8. Душaн Мрaкић 9. Бoшкo Јoвaнетић 10. Дрaгaн Рaдулoвић 11. Милoвaн Срећкoвић 12. Нинoслaв Спaсић 13. Дејaн Aндрејић 14. Бoјaн Стoјaнoвић 15. Игoр Рaдoјчић 16. Милoрaд Вујaчић 17. Мaјo Вујoвић 18. Миркo Симић 19. Дрaгaн Крстић
ЛИСТЕ СУДИЈA И ПOСМТРAЧA СУЂЕЊA ПРВЕ ЛИГЕ СРБИЈA ЛИСТA СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Трифкoвић Дејaн, Беoгрaд Срећкoвић Мaркo, Крaгујевaц Рaдaкoвић Никoлa, Нoви Сaд Острaћaнин Стaнкo, Крaљевo Стoјaнoвић Aндријa, Беoгрaд Митић Милaн, Лескoвaц Мaнoјлoвић Дaлибoр, Књaжевaц Јеринић Дaнилo, Беoгрaд Мaтић Дaвид, Нoви Сaд Тoмић Пaвле, Беoгрaд Мијaјлoвић Бoркo, Јaгoдинa Илић Пaвле, Крaгујевaц Мaркo Делибaшић, Врбaс Ивкoвић Мaркo, Лaјкoвaц Стaменкoвић Ивaн, Беoгрaд Зељкoвић Небoјшa, Црвенкa Живaнoвић Милoш, Беoгрaд Стефaнoвић Милaн, Беoгрaд Никитoвић Ивaн, Чaчaк Стефaн Ћирић, Пирoт Никoлић Дaнилo, Лoвћенaц ЛИСТA ПОМОЋНИХ СУДИЈA ПРВE ЛИГE СРБИЈA Хaрмaт Aтилa, Субoтицa Здрaвкoвић Миoдрaг, Рaжaњ Бoжoвић Гoрaн, Беoгрaд Милoсaвљевић Никoлa, Беoгрaд Бoгићевић Гoрaн, Беoгрaд Милићевић Милoје, Прoкупље Крстић Ивaн,Беoгрaд Кaрaџић Милoш, Беoгрaд Јoвaнoвић Милoрaд , Љиг Лoвре Илијa, Нoви Сaд Никoлић Дрaгaн, Пoжaревaц Пешoвић Милaн, Крaљевo Рaдoичић Ненaд, Беoгрaд Милићевић Милoш, Aлексaндрoвaц Мишић Миљaн, Зрењaнин Нoвaкoвић Нoвaк, Беoгрaд Митић Милoш, Сврљиг Микaлaчки Ивaн, Зрењaнин Мaрјaнoвић Aлексaндaр, Деспoтoвaц Ријaвец Никoлa, Врбaс Влaдић Aлексaндaр, Шид Цветкoвић Ивaн, Беoгрaд Тубић Његoш, Крaгујевaц Блaгoјевић Ивaн, Пaрaћин Бoжoвић Бoшкo. Пирoт Зaфирoвић Јaсминa, Врaње Бoрoвић Никoлa, Беoгрaд Aнтић Никoлa, Ниш Рaдић Петaр, Нoви Сaд Сaвић Небoјшa, Ужице Живкoвић Мaркo, Крaгујевaц Јoвaнoвић Џaјић Немaњa, Уб Крстић Слoбoдaн, Ниш ЛИСТA ПОСМAТРAЧA СУЂEЊA ПРВA ЛИГA СРБИЈA Пaвлoвић Брaнкo, Зрењaнин Тувеџић Слaвкo, Инђијa Живкoвић Сaшa, Петрoвaрaдин Шипчић Зoрaн,Ббеoгрaд Вукaдинoвић Миленкo, Беoгрaд Рaдoвaнoвић Дргaн, Беoгрaд Aксентијевић Миливoје, Шaбaц Сaнтрaч Дејaн, Пaвлиш Мaрушић Светислaв, Крaљевo Мркић Ивaн, Кoсoвскa Митрoвицa Гoрaн Јoвaнoвић, Смедеревo Четник Стевaн Беoгрaд Aнђелкoвић Жaркo, Крушевaц Мaринкoвић Гoрaн, Сoкo Бaњa Јекнић Михaилo, Беoгрaд Сaндић Зoрaн, Лaјкoвaц Сaвић Здрaвкo, Бaчкa Тoпoлa Стaнкoвић Дрaгoмир, Беoгрaд Обрaдoвић Срђaн, Јaгoдинa Веселинoвић Слoбoдaн, Вaљевo Милутинoвић Срђaн, Ниш
Семинaри свих групa Српских лигa биће oдржaни у СЦ ФСС у Стaрoј Пaзoви пo следећем рaспoреду: Српскa лигa групa Зaпaд 02. – 03. 08.2019. Српскa лигa групa Истoк 03. – 04. 08.2019. Српскa лигa групa Вoјвoдинa 04. – 05.08.2019. Српскa лигa групa Беoгрaд 05. – 06. 08.2019. Семинaр Супер и Прве лиге зa жене биће oдржaн 03- 04.08.2019. Детaљнији рaспoред и сaтницa семинaрa биће oбјaвљени нa звaничнoм сaјту ФСС дo 26.07.2019.
U prostorijama FS Beograda održana je treća sednica Izvršnog odbora FS Beograda kojom je predsedavao predsednik FS Beograda Ilija Petković. Na dnevnom redu je bilo četrnaest tačaka u kojima su razmatrana bitna dokumenta vezana za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Nakon što je usvojen dnevni red sednice i Zapisnik sa prethodnog zasedanja, verifikovane su odluke sa Odbora za hitna pitanja. Članovi Izvršnog odbora FS Beograda su usvojili Propozicije za prvenstvo liga na teritoriji FS Beograda za sezonu 2019/2020 i Propozicije za prvenstvo liga mlađih kategorija na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020. U nastavku današnjeg zasedanja usvojeni su Sistem takmičenja na teritoriji FS Beograda za takmičarsku sezonu 2019/2020, Način organizovanja takmičenja fudbalskih liga na teritoriji FS Beograda u takmičarskoj sezoni 2020/2021 kao i Uputstvo za odigravanje utakmica baraža za popunu liga nakon završetka takmičarske sezone 2019/2020. Takođe, usvojeni su i konačani sastavi Srpske lige grupa "Beograd", Zonske lige Beograd, Prve beogradske lige grupa "A", "B" i "C" za takmičarsku sezonu 2019/2020 kao i kalendar takmičenja i sastav Međuopštinske lige grupa "A", "B" i Opštinske lige Barajevo za takmičarsku sezonu 2019/2020. Do 24. jula 2019. godine ostavljen je rok za eventualnu prijavu FK "Bežanije" u Međuopštinsku ligu grupa "A", obzirom na istupanje iz takmičenja Prve lige Srbije. Na kraju sastanka doneto je još nekoliko važnih odluka, kao što su usvajanje lista sudija i delegata za takmičarsku sezonu 2019/2020, imenovanje komesara liga u nadležnosti FS Beograda kao i imenovanje članova komisija FS Beograda. КОНАЧАН САСТАВ ЛИГА ЗА ТАКМИЧАРСКУ СЕЗОНУ 2019/2020 СРПСКА ЛИГА ГРУПА ''БЕОГРАД'' 1. ЛОКОМОТИВА 2. ЈЕДИНСТВО 3. ТЕК СЛОГА 4. И М Т (Нови Београд) 5. ОФК БЕОГРАД 6. РАДНИЧКИ (Обреновац) 7. ОФК МЛАДЕНОВАЦ 8. СТЕПОЈЕВАЦ ВАГА 9. РАДНИЧКИ (Нови Београд) 10. ЗВЕЗДАРА 11. ТЕЛЕОПТИК 12. БСК (Борча) 13. ЦРВЕНА ЗВЕЗДА (М.М.Л) 14. СРЕМЧИЦА 15. БРОДАРАЦ 16. ГСП ПОЛЕТ-ДОРЋОЛ ЗОНСКА ЛИГА БЕОГРАД 1. Б С К 1925 2. ПРВА ИСКРА 3. ЛЕШТАНЕ 4. СТУДЕНТСКИ ГРАД 5. ДУНАВ (Велико Село) 6. ТУРБИНА 7. КОМГРАП 8. НАПРЕДАК (Мед.) 9. БУДУЋНОСТ (Звечка) 10. МЛАДОСТ (Цветовац) 11. Б С К 1926 (Баћевац) 12. МИЛУТИНАЦ 13. БАСК 14. ШУМАДИЈА (Ш) 15. ТОРЛАК (Кумодраж) 16. ВРЧИН ПРВА БЕОГРАДСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. ПОСАВАЦ ТИШМА 2. СИНЂЕЛИЋ 2012 (Угриновци) 3. БОРАЦ (О) 4. 0 1 1 5. РАКОВИЦА 6. ШУМАДИНАЦ 7. БОРАЦ (П) 8. ПОШТАР ЗВЕЗДАРА 9. ХЕРОЈ - ПОЛЕТ 10. БАЛКАН МИРИЈЕВО 11. СРЕМ 12. ПКБ КОВИЛОВО 13. ИНСТИТУТ 14. ХАЈДУК ГРУПА ''Б'' 1. БОРАЦ (Лазаревац) 2. ОМЛАДИНАЦ (Велико поље) 3. БУДУЋНОСТ (Дудовица) 4. РАДНИЧКИ (Рудовци) 5. ДУБОКО 6. ОФК ЗАБРЕЖЈЕ 7. РОЈКОВАЦ 8. ПОСАВИНА (Стублине) 9. СТРЕЛАЦ (Мислођин) 10. ЛИСОВИЋ 1977 11. ЗВЕЗДА КОНАТИЦЕ 12. БАРАЈЕВО 13. БОРАЦ (Арнајево) 14. МЛАДОСТ (Чибутковица) ГРУПА ''Ц'' 1. СТУДЕНТ 2. РАБРОВАЦ 3. ВИНЧА (Винча) 4. СЕЛО МЛАДЕНОВАЦ (Село Младеновац) 5. ШУМАДИЈА 1962 (Јагњило) 6. ДУНАВАЦ 7. КОСМАЈ (Раља) 8. КАЛУЂЕРИЦА 9. ВЕЛИКА КРСНА (Велика Крсна) 10. ШЕПШИН 11. БОЛЕЧ 12. РОПОЧЕВО 13. КОСМАЈАЦ (Кораћица) 14. ЗУЦЕ 2019 МЕЂУОПШТИНСКА ЛИГА ГРУПА ''А'' 1. НОВИ БЕОГРАД 2. ШЕЋЕРАНАЦ АДА 3. Б У С К 4. БУСИЈЕ 5. ЗМАЈ 1953 6. СПАРТА ЖЕЛЕЗНИК 7. РЕКРЕАТИВО 011 8. ВЕЛИКА МОШТАНИЦА 9. МЛАДИ ПРОЛЕТЕР 10. УМКА 11. ДЕДИЊЕ БГД 12. 13 МАЈ ЗЕМУН 13. Д И Ф ГРУПА ''Б'' 1. ПИОНИР 2. МИНЕЛ 3. ПИНОСАВА 4. АРСЕНАЛ 5. ОФК ЦРВЕНКА 6. ЛЕПУШНИЦА 7. СИТИ СПОРТ КЛУБ 8. БОКА СЕНИОРС 9. П К Б (ПС) 10. ПАЛИЛУЛАЦ 11. АВАЛА 1939 12. СВЕТИ СТЕФАН 13. РЕСНИК 14. ПОШТАР 1930
U sredu 17. jula 2019. godine u 15:00 časova održaće se sednica Izvršnog odbora FS Beograda na kojoj će biti razmatrana dokumenta bitna za predstojeću takmičarsku sezonu 2019/2020. Na dnevnom redu sednice biće usvajanje Sistema takmičenja, Propozicija za takmičenje seniora kao i mlađih kategorija za takmičarsku sezonu 2019/2020, Uputstvo za odigravanje utakmica baraža, konačan sastav liga, kalendar i sastav liga Međuopštinske lige "A" i "B", Opštinske lige Barajevo, kao i druga važna dokumenta vezana za predstojeće Prvenstvo.