XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 25.08.2019 17:00 Petrovaradin - Bačka (B) 0:1
2 28.08.2019 17:00 Bačka (B) - Jedinstvo 0:8
3 01.09.2019 17:00 TSK - Bačka (B) 4:1
4 08.09.2019 16:30 Bačka (B) - OFK Futog 1:1
5 11.09.2019 16:30 Fruškogorac - Bačka (B) 6:2
6 15.09.2019 16:30 Bačka (B) - RFK Novi Sad 1921 0:3
7 22.09.2019 16:00 Hajduk - Bačka (B) 3:3
8 25.09.2019 16:00 Bačka (B) - Slavija 2:3
9 29.09.2019 15:30 Šajkaš 1908 - Bačka (B) 5:1
10 06.10.2019 15:30 Bačka (B) - Fruškogorski partizan 0:4
11 13.10.2019 15:00 ŽSK - Bačka (B) 5:1
12 20.10.2019 14:30 Bačka (B) - Veternik
13 27.10.2019 14:00 Tatra - Bačka (B)
14 02.11.2019 13:30 Omladinac - Bačka (B)
15 10.11.2019 13:30 Bačka (B) - Bačka (Đ)
16 17.11.2019 13:00 OFK Sirig - Bačka (B)
17 24.11.2019 13:00 Bačka (B) - Index
18 Bačka (B) - Petrovaradin
19 Jedinstvo - Bačka (B)
20 Bačka (B) - TSK
21 OFK Futog - Bačka (B)
22 Bačka (B) - Fruškogorac
23 RFK Novi Sad 1921 - Bačka (B)
24 Bačka (B) - Hajduk
25 Slavija - Bačka (B)
26 Bačka (B) - Šajkaš 1908
27 Fruškogorski partizan - Bačka (B)
28 Bačka (B) - ŽSK
29 Veternik - Bačka (B)
30 Bačka (B) - Tatra
31 Bačka (B) - Omladinac
32 Bačka (Đ) - Bačka (B)
33 Bačka (B) - OFK Sirig
34 Index - Bačka (B)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Jedinstvo 11 10 1 0 31
2 Index 11 8 2 1 26
3 Šajkaš 1908 11 8 1 2 25
4 Veternik 11 8 0 3 24
5 TSK 11 8 0 3 24
6 RFK Novi Sad 1921 11 7 1 3 22
7 Slavija 11 5 4 2 19
8 ŽSK 11 5 2 4 17
9 Petrovaradin 11 4 1 6 13
10 Bačka (Đ) 11 4 1 6 13
11 Fruškogorac 11 3 3 5 12
12 OFK Sirig 11 3 3 5 12
13 Fruškogorski partizan 11 3 3 5 12
14 Omladinac 11 2 3 6 9
15 Tatra 11 2 1 8 7
16 OFK Futog 11 1 2 8 5
17 Bačka (B) 11 1 2 8 5
18 Hajduk 11 0 4 7 4
2. Runda kupa FS Beograda 16.10.2019 16.10. 13:00 STEPOJEVAC VAGA - RADNIČKI (Obrenovac) 2 : 1 16.10. 14:00 RADNIČKI (Novi Beograd) - LOKOMOTIVA 6 : 0 16.10. 14:00 GSP POLET DORĆOL - OFK MLADENOVAC 2 : 0 16.10. 14:00 LEŠTANE - D I F 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OMLADINAC (Veliko Polje) - ZVEZDARA 1 : 0 16.10. 14:00 ŠUMADIJA (Šopić) - TELEOPTIK 0 : 3 16.10. 14:00 STUDENTSKI GRAD - T E K SLOGA 4 : 0 16.10. 14:00 PRVA ISKRA (Barič) - BRODARAC 7 : 6 (SO) 16.10. 14:00 DUNAV (Veliko Selo) - B S K 1925 (Batajnica) 3 : 1 16.10. 14:00 CRVENA ZVEZDA (MML) - MLADOST (Cvetovac) 6 : 0 16.10. 14:00 MILUTINAC - B A S K 3 : 1 16.10. 14:00 JEDINSTVO - SREMČICA 7 : 8 (SO) 16.10. 14:00 OFK BEOGRAD - B S K (Borča) 3 : 2 16.10. 15:30 I M T - DUNAVAC (Grocka) 8 : 0
Kovac031 je tipovao utakmicu
stragi97 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
pkbpadinjak je podelio utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu