29.09
15:00
RSK
Šumadija (A)
5
1
|
29.09.2019 15:00 | RSK | 5 : 1 | Šumadija (A) | |||||
29.09
15:00
Sušica
Trepča
1
3
|
29.09.2019 15:00 | Sušica | 1 : 3 | Trepča |
29.09
15:30
Borac
Radnički (SM)
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Borac | 1 : 1 | Radnički (SM) | |||||
29.09
15:30
Železničar
Dunav
3
0
|
29.09.2019 15:30 | Železničar | 3 : 0 | Dunav | |||||
29.09
15:30
Dinamo 1945
Bečej 1918
3
2
|
29.09.2019 15:30 | Dinamo 1945 | 3 : 2 | Bečej 1918 |
29.09
15:30
Radan
Moravac Orion
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Radan | 2 : 1 | Moravac Orion | |||||
29.09
15:30
Budućnost
Temnić 1924
4
2
|
29.09.2019 15:30 | Budućnost | 4 : 2 | Temnić 1924 | |||||
29.09
15:30
Rembas
Timočanin
1
2
|
29.09.2019 15:30 | Rembas | 1 : 2 | Timočanin |
29.09
15:30
TEK Sloga
IMT
1
1
|
29.09.2019 15:30 | TEK Sloga | 1 : 1 | IMT | |||||
29.09
15:30
Crvena zvezda
Radnički (NB)
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Crvena zvezda | 1 : 1 | Radnički (NB) | |||||
29.09
15:30
Sremčica
OFK Mladenovac
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Sremčica | 2 : 0 | OFK Mladenovac | |||||
29.09
15:30
Jedinstvo
BSK Borča
3
2
|
29.09.2019 15:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | BSK Borča |
29.09
15:00
Morava
Zvižd
0
0
|
29.09.2019 15:00 | Morava | 0 : 0 | Zvižd | |||||
29.09
15:00
Pomoravlje
Sloga 1924
4
0
|
29.09.2019 15:00 | Pomoravlje | 4 : 0 | Sloga 1924 | |||||
29.09
15:00
OFK Napredak
Partizan 1945
3
0
|
29.09.2019 15:00 | OFK Napredak | 3 : 0 | Partizan 1945 | |||||
29.09
15:00
Petar Dobrnjac
Udarnik
3
0
|
29.09.2019 15:00 | Petar Dobrnjac | 3 : 0 | Udarnik | |||||
29.09
15:00
Borac 1932
Rudar
6
4
|
29.09.2019 15:00 | Borac 1932 | 6 : 4 | Rudar | |||||
29.09
15:00
OFK Aranđelovac 1979
Karađorđe
2
1
|
29.09.2019 15:00 | OFK Aranđelovac 1979 | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
29.09
15:00
Polet
VGSK
1
1
|
29.09.2019 15:00 | Polet | 1 : 1 | VGSK |
29.09
15:00
Brezovica
Spartak
2
1
|
29.09.2019 15:00 | Brezovica | 2 : 1 | Spartak | |||||
29.09
15:00
Drina
Sloga
0
0
|
29.09.2019 15:00 | Drina | 0 : 0 | Sloga | |||||
29.09
15:00
Mladost (P)
Borac
1
2
|
29.09.2019 15:00 | Mladost (P) | 1 : 2 | Borac |
29.09
15:00
Šumadija
Polet
1
0
|
29.09.2019 15:00 | Šumadija | 1 : 0 | Polet | |||||
29.09
15:00
Korićani
Novi Pazar 1928
0
1
|
29.09.2019 15:00 | Korićani | 0 : 1 | Novi Pazar 1928 | |||||
29.09
15:00
Apolon 2018
Goč
2
1
|
29.09.2019 15:00 | Apolon 2018 | 2 : 1 | Goč | |||||
29.09
15:00
Zvečan
Real
1
3
|
29.09.2019 15:00 | Zvečan | 1 : 3 | Real | |||||
29.09
15:00
Bane 1931
Omladinac
7
1
|
29.09.2019 15:00 | Bane 1931 | 7 : 1 | Omladinac | |||||
29.09
15:00
Budućnost
Radnik
1
0
|
29.09.2019 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Radnik |
29.09
11:00
Polet (Lj)
FAP
3
1
|
29.09.2019 11:00 | Polet (Lj) | 3 : 1 | FAP | |||||
29.09
15:00
Sloga (S)
Polimlje
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Sloga (S) | 2 : 0 | Polimlje | |||||
29.09
15:00
Prijevor
Zlatar
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Prijevor | 2 : 0 | Zlatar | |||||
29.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloboda (Č)
4
0
|
29.09.2019 11:00 | Jedinstvo Putevi | 4 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
29.09
15:00
Jasen
Lunjevica
1
2
|
29.09.2019 15:00 | Jasen | 1 : 2 | Lunjevica |
29.09
15:30
Mladost (T)
Tisa
0
1
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (T) | 0 : 1 | Tisa | |||||
29.09
15:30
Tavankut
Mladost APA
0
1
|
29.09.2019 15:30 | Tavankut | 0 : 1 | Mladost APA | |||||
29.09
15:30
Bajša
Mladost (BP)
3
0
|
29.09.2019 15:30 | Bajša | 3 : 0 | Mladost (BP) | |||||
29.09
15:30
Tekstilac
Vojvodina
0
4
|
29.09.2019 15:30 | Tekstilac | 0 : 4 | Vojvodina | |||||
29.09
15:30
OFK Stari Grad
Sloga
0
3
|
29.09.2019 15:30 | OFK Stari Grad | 0 : 3 | Sloga |
29.09
15:30
Sremac
Jadran
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Sremac | 2 : 1 | Jadran | |||||
29.09
15:30
Borac
Sloga (E)
4
0
|
29.09.2019 15:30 | Borac | 4 : 0 | Sloga (E) | |||||
29.09
15:30
Podunavac
Sloga (T)
1
2
|
29.09.2019 15:30 | Podunavac | 1 : 2 | Sloga (T) | |||||
29.09
15:30
Sloboda
Podrinje
1
3
|
29.09.2019 15:30 | Sloboda | 1 : 3 | Podrinje |
29.09
15:30
Jedinstvo (BK)
Budućnost
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Jedinstvo (BK) | 2 : 0 | Budućnost | |||||
29.09
15:30
Mladost (O)
Banat (Č)
0
0
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (O) | 0 : 0 | Banat (Č) |
29.09
15:30
Čekmin
Morava
3
2
|
29.09.2019 15:30 | Čekmin | 3 : 2 | Morava | |||||
29.09
15:30
Bobište
Svetlost Badnjevac
1
5
|
29.09.2019 15:30 | Bobište | 1 : 5 | Svetlost Badnjevac | |||||
29.09
15:30
Žitorađa
Polet 1980
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Žitorađa | 1 : 1 | Polet 1980 |
29.09
15:30
Hajduk Veljko
Kablovi
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Hajduk Veljko | 1 : 1 | Kablovi | |||||
29.09
15:30
OFK Slatina
Lužnica
1
2
|
29.09.2019 15:30 | OFK Slatina | 1 : 2 | Lužnica | |||||
29.09
11:00
Tanasko Rajić
Rajko Mitić
2
0
|
29.09.2019 11:00 | Tanasko Rajić | 2 : 0 | Rajko Mitić | |||||
29.09
15:30
Majdanpek
Bor 1919
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Majdanpek | 2 : 1 | Bor 1919 | |||||
29.09
15:30
OFK 019
Brodoremont
3
2
|
29.09.2019 15:30 | OFK 019 | 3 : 2 | Brodoremont |
29.09
15:30
Župa
Sloga
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Župa | 2 : 0 | Sloga | |||||
29.09
15:30
Jedinstvo (M)
Kušiljevo
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Jedinstvo (M) | 0 : 2 | Kušiljevo | |||||
29.09
15:30
OFK Lugomir
Jastrebac
0
4
|
29.09.2019 15:30 | OFK Lugomir | 0 : 4 | Jastrebac | |||||
29.09
11:00
Radnički (S)
Levač
8
0
|
29.09.2019 11:00 | Radnički (S) | 8 : 0 | Levač | |||||
29.09
15:30
Bošnjane
Mačkovac
4
2
|
29.09.2019 15:30 | Bošnjane | 4 : 2 | Mačkovac |
29.09
15:30
OFK Niš
Rudar
2
2
|
29.09.2019 15:30 | OFK Niš | 2 : 2 | Rudar | |||||
29.09
15:30
Orljane
Morava
1
0
|
29.09.2019 15:30 | Orljane | 1 : 0 | Morava | |||||
29.09
15:30
Zemljoradnik
Bukovik
2
2
|
29.09.2019 15:30 | Zemljoradnik | 2 : 2 | Bukovik | |||||
29.09
15:30
Naša krila 1936
Malošište
3
0
|
29.09.2019 15:30 | Naša krila 1936 | 3 : 0 | Malošište | |||||
29.09
15:30
OFK Brzi Brod
OFK Napredak 1929
5
1
|
29.09.2019 15:30 | OFK Brzi Brod | 5 : 1 | OFK Napredak 1929 | |||||
29.09
15:30
Vrtište
Jedinstvo (GM)
1
7
|
29.09.2019 15:30 | Vrtište | 1 : 7 | Jedinstvo (GM) | |||||
29.09
15:30
Mladost (M)
Pukovac
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (M) | 1 : 1 | Pukovac |
29.09
15:30
Leštane
Dunav
1
0
|
29.09.2019 15:30 | Leštane | 1 : 0 | Dunav | |||||
29.09
10:00
Torlak
BSK Batajnica
1
1
|
29.09.2019 10:00 | Torlak | 1 : 1 | BSK Batajnica | |||||
29.09
15:30
Komgrap
Prva Iskra
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Komgrap | 0 : 2 | Prva Iskra | |||||
29.09
15:30
Mladost
Napredak
0
1
|
29.09.2019 15:30 | Mladost | 0 : 1 | Napredak |
29.09
15:30
Sirakovo
Obilić
4
1
|
29.09.2019 15:30 | Sirakovo | 4 : 1 | Obilić | |||||
29.09
15:30
Železničar
Omladinac (Š)
2
2
|
29.09.2019 15:30 | Železničar | 2 : 2 | Omladinac (Š) | |||||
29.09
15:30
Rudar (Kr)
Borac (Ž)
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Rudar (Kr) | 2 : 0 | Borac (Ž) | |||||
29.09
15:30
Integral
Rudar 2001
0
0
|
29.09.2019 15:30 | Integral | 0 : 0 | Rudar 2001 | |||||
29.09
15:30
Borac (K)
Sloga (L)
5
2
|
29.09.2019 15:30 | Borac (K) | 5 : 2 | Sloga (L) | |||||
29.09
15:30
Napredak Simićevo
Mlava (ML)
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Napredak Simićevo | 2 : 1 | Mlava (ML) |
29.09
15:00
Obilić
Sloga (L)
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Obilić | 2 : 0 | Sloga (L) | |||||
29.09
15:00
Crvena zvezda
SASK
5
1
|
29.09.2019 15:00 | Crvena zvezda | 5 : 1 | SASK | |||||
29.09
15:00
Bresje Superior
Železničar Kusadak
1
7
|
29.09.2019 15:00 | Bresje Superior | 1 : 7 | Železničar Kusadak | |||||
29.09
15:00
Pobeda
Osipaonica
5
1
|
29.09.2019 15:00 | Pobeda | 5 : 1 | Osipaonica | |||||
29.09
15:00
Omladinac
Mladi radnik 1940
2
4
|
29.09.2019 15:00 | Omladinac | 2 : 4 | Mladi radnik 1940 | |||||
29.09
15:00
Podunavac
Jasenica 2017
1
4
|
29.09.2019 15:00 | Podunavac | 1 : 4 | Jasenica 2017 | |||||
29.09
15:00
Sloga (M)
Cerovac 2013
0
1
|
29.09.2019 15:00 | Sloga (M) | 0 : 1 | Cerovac 2013 |
29.09
15:00
Iskra
ZSK
6
2
|
29.09.2019 15:00 | Iskra | 6 : 2 | ZSK | |||||
29.09
15:00
Banjani
Tvrdojevac
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Banjani | 2 : 0 | Tvrdojevac | |||||
29.09
15:00
Kolubara 2
Pepeljevac
2
1
|
29.09.2019 15:00 | Kolubara 2 | 2 : 1 | Pepeljevac | |||||
29.09
15:00
Junior Novo Naselje
Tulari
1
1
|
29.09.2019 15:00 | Junior Novo Naselje | 1 : 1 | Tulari | |||||
29.09
15:00
OFK Jabučje
Radnik (Ub)
2
2
|
29.09.2019 15:00 | OFK Jabučje | 2 : 2 | Radnik (Ub) | |||||
29.09
15:00
OFK Osečina
Rubribreza
0
2
|
29.09.2019 15:00 | OFK Osečina | 0 : 2 | Rubribreza |
29.09
11:00
Vidojevica
Podrinje
1
1
|
29.09.2019 11:00 | Vidojevica | 1 : 1 | Podrinje | |||||
29.09
15:00
Mladi borac
Jedinstvo 1924 (VL)
4
1
|
29.09.2019 15:00 | Mladi borac | 4 : 1 | Jedinstvo 1924 (VL) | |||||
29.09
15:00
Majur
Jedinstvo (ŠT)
5
0
|
29.09.2019 15:00 | Majur | 5 : 0 | Jedinstvo (ŠT) | |||||
29.09
15:00
Cer
Karađorđe
5
0
|
29.09.2019 15:00 | Cer | 5 : 0 | Karađorđe | |||||
29.09
15:00
Mladost (DD)
Hajduk Stanko
3
2
|
29.09.2019 15:00 | Mladost (DD) | 3 : 2 | Hajduk Stanko | |||||
29.09
15:00
Milan Orlić
Drina
3
2
|
29.09.2019 15:00 | Milan Orlić | 3 : 2 | Drina |
29.09
15:30
Kraljevo Hajduk
Rudar
2
3
|
29.09.2019 15:30 | Kraljevo Hajduk | 2 : 3 | Rudar | |||||
29.09
15:30
Ibar
Borac (V)
3
2
|
29.09.2019 15:30 | Ibar | 3 : 2 | Borac (V) | |||||
29.09
11:00
Proleter
Mladost
1
0
|
29.09.2019 11:00 | Proleter | 1 : 0 | Mladost | |||||
29.09
15:30
Popovići Vrnjci
Granit
4
2
|
29.09.2019 15:30 | Popovići Vrnjci | 4 : 2 | Granit | |||||
29.09
15:30
Napredak
Tavnik
4
4
|
29.09.2019 15:30 | Napredak | 4 : 4 | Tavnik | |||||
29.09
15:30
Karađorđe
Mladi radnik 1925
3
1
|
29.09.2019 15:30 | Karađorđe | 3 : 1 | Mladi radnik 1925 | |||||
29.09
15:30
Ribnica
Budućnost
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Ribnica | 1 : 1 | Budućnost | |||||
29.09
15:30
Gruža
Mataruge
0
4
|
29.09.2019 15:30 | Gruža | 0 : 4 | Mataruge |
29.09
16:00
Slatina
Jedinstvo (P)
1
5
|
29.09.2019 16:00 | Slatina | 1 : 5 | Jedinstvo (P) | |||||
29.09
16:00
Jedinstvo (GG)
Omladinac (Z)
2
1
|
29.09.2019 16:00 | Jedinstvo (GG) | 2 : 1 | Omladinac (Z) | |||||
29.09
16:00
Mladost (A)
Ovčar
0
0
|
29.09.2019 16:00 | Mladost (A) | 0 : 0 | Ovčar | |||||
29.09
16:00
Dedinje Junajted
Jedinstvo (K)
0
0
|
29.09.2019 16:00 | Dedinje Junajted | 0 : 0 | Jedinstvo (K) | |||||
29.09
16:00
Mladost (P)
Ozrem
0
1
|
29.09.2019 16:00 | Mladost (P) | 0 : 1 | Ozrem | |||||
29.09
16:00
Rudar
Donja Vrbava
4
2
|
29.09.2019 16:00 | Rudar | 4 : 2 | Donja Vrbava |
29.09
15:30
Omladinac
Budućnost (M)
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Omladinac | 2 : 1 | Budućnost (M) | |||||
29.09
15:30
Rusin
Slavija
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Rusin | 2 : 1 | Slavija | |||||
29.09
15:30
Maglić
BSK
4
2
|
29.09.2019 15:30 | Maglić | 4 : 2 | BSK | |||||
29.09
15:30
Kulpin
Polet
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Kulpin | 0 : 2 | Polet | |||||
29.09
15:30
Borac 46
Budućnost (P)
4
1
|
29.09.2019 15:30 | Borac 46 | 4 : 1 | Budućnost (P) |
29.09
15:30
Iskra
Srbobran
4
2
|
29.09.2019 15:30 | Iskra | 4 : 2 | Srbobran | |||||
29.09
15:30
Jadran
Proleter (RS)
4
1
|
29.09.2019 15:30 | Jadran | 4 : 1 | Proleter (RS) | |||||
29.09
15:30
Sutjeska
Njegoš
1
4
|
29.09.2019 15:30 | Sutjeska | 1 : 4 | Njegoš | |||||
29.09
15:30
Proleter (Nj)
Obilić (NK)
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Proleter (Nj) | 0 : 2 | Obilić (NK) |
29.09
16:00
Donji Srem 2015
Mitros
0
0
|
29.09.2019 16:00 | Donji Srem 2015 | 0 : 0 | Mitros | |||||
29.09
16:00
Donji Petrovci
Partizan
3
2
|
29.09.2019 16:00 | Donji Petrovci | 3 : 2 | Partizan | |||||
29.09
16:00
Budućnost
Ljukovo
3
1
|
29.09.2019 16:00 | Budućnost | 3 : 1 | Ljukovo | |||||
29.09
16:00
Napredak
Radnički
0
2
|
29.09.2019 16:00 | Napredak | 0 : 2 | Radnički | |||||
29.09
16:00
Hajduk (V)
Železničar
3
0
|
29.09.2019 16:00 | Hajduk (V) | 3 : 0 | Železničar | |||||
29.09
16:00
PSK Putinci
Borac (K)
1
0
|
29.09.2019 16:00 | PSK Putinci | 1 : 0 | Borac (K) | |||||
29.09
16:00
Hajduk (B)
Borac (M)
0
0
|
29.09.2019 16:00 | Hajduk (B) | 0 : 0 | Borac (M) |
29.09
15:30
TSK
Omladinac
4
0
|
29.09.2019 15:30 | TSK | 4 : 0 | Omladinac | |||||
29.09
15:30
Fruškogorac
Petrovaradin
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Fruškogorac | 1 : 1 | Petrovaradin | |||||
29.09
15:30
Hajduk
OFK Sirig
0
0
|
29.09.2019 15:30 | Hajduk | 0 : 0 | OFK Sirig | |||||
29.09
15:30
Slavija
Bačka (Đ)
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Slavija | 2 : 0 | Bačka (Đ) | |||||
29.09
15:30
Šajkaš 1908
Bačka (B)
5
1
|
29.09.2019 15:30 | Šajkaš 1908 | 5 : 1 | Bačka (B) | |||||
29.09
15:30
ŽSK
Veternik
3
1
|
29.09.2019 15:30 | ŽSK | 3 : 1 | Veternik |
29.09
15:30
Jedinstvo
Delija
2
2
|
29.09.2019 15:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Delija | |||||
29.09
15:30
Rusanda
Lehel
1
0
|
29.09.2019 15:30 | Rusanda | 1 : 0 | Lehel | |||||
29.09
15:30
Mladost (BD)
Vojvodina
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (BD) | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
29.09
15:30
Radnički 1911
Tamiš
1
7
|
29.09.2019 15:30 | Radnički 1911 | 1 : 7 | Tamiš | |||||
29.09
15:30
Crvena zvezda
2. Oktobar
3
0
|
29.09.2019 15:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | 2. Oktobar | |||||
29.09
15:30
Borac
Potisje
1
2
|
29.09.2019 15:30 | Borac | 1 : 2 | Potisje | |||||
29.09
15:30
Polet
OFK Klek
1
2
|
29.09.2019 15:30 | Polet | 1 : 2 | OFK Klek |
29.09
15:30
Crvena zvezda
Jugoslavija
3
0
|
29.09.2019 15:30 | Crvena zvezda | 3 : 0 | Jugoslavija | |||||
29.09
15:30
Partizan (G)
Partizan (U)
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Partizan (G) | 1 : 1 | Partizan (U) | |||||
29.09
15:30
Radnički (B)
Jedinstvo (V)
3
2
|
29.09.2019 15:30 | Radnički (B) | 3 : 2 | Jedinstvo (V) | |||||
29.09
15:30
Budućnost (A)
Potporanj
2
4
|
29.09.2019 15:30 | Budućnost (A) | 2 : 4 | Potporanj | |||||
29.09
15:30
Hajdučica
Polet (Id)
2
2
|
29.09.2019 15:30 | Hajdučica | 2 : 2 | Polet (Id) |
29.09
15:30
Mladost 1959
Vučje
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Mladost 1959 | 1 : 1 | Vučje | |||||
29.09
15:30
OFK Morava
Jedinstvo
2
1
|
29.09.2019 15:30 | OFK Morava | 2 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.09
15:30
BSK
Real
2
3
|
29.09.2019 15:30 | BSK | 2 : 3 | Real | |||||
29.09
15:30
Mladi borac
Sloga
2
2
|
29.09.2019 15:30 | Mladi borac | 2 : 2 | Sloga | |||||
29.09
15:30
Moravac
Progres
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Moravac | 1 : 1 | Progres | |||||
29.09
15:30
Polet
Šumadija
4
4
|
29.09.2019 15:30 | Polet | 4 : 4 | Šumadija | |||||
29.09
15:30
Železničar
Umac
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Železničar | 2 : 0 | Umac | |||||
29.09
15:30
Zloćudovo
Kumarevo 65
9
0
|
29.09.2019 15:30 | Zloćudovo | 9 : 0 | Kumarevo 65 |
29.09
15:30
Blizna
Šarbanovac
2
3
|
29.09.2019 15:30 | Blizna | 2 : 3 | Šarbanovac | |||||
29.09
15:30
Branik
Polet
8
2
|
29.09.2019 15:30 | Branik | 8 : 2 | Polet | |||||
29.09
15:30
Krivelj
Zlot
0
8
|
29.09.2019 15:30 | Krivelj | 0 : 8 | Zlot | |||||
29.09
11:00
Sloga
Nemetali
5
0
|
29.09.2019 11:00 | Sloga | 5 : 0 | Nemetali | |||||
29.09
15:30
Urovica
Brestovac
5
6
|
29.09.2019 15:30 | Urovica | 5 : 6 | Brestovac | |||||
29.09
15:30
Polom
Radnički
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Polom | 2 : 1 | Radnički |
29.09
15:30
Graničar
Osnić
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Graničar | 1 : 1 | Osnić | |||||
29.09
15:30
OFK Rtanj
Hajduk
2
0
|
29.09.2019 15:30 | OFK Rtanj | 2 : 0 | Hajduk | |||||
29.09
15:30
Sloga (M)
Ozren
4
3
|
29.09.2019 15:30 | Sloga (M) | 4 : 3 | Ozren | |||||
29.09
15:30
Trebič
Velika Jasikova
6
0
|
29.09.2019 15:30 | Trebič | 6 : 0 | Velika Jasikova |
29.09
15:30
FUD
Sloga (Ć)
4
1
|
29.09.2019 15:30 | FUD | 4 : 1 | Sloga (Ć) | |||||
29.09
15:30
Trudbenik
Sebečevac
0
0
|
29.09.2019 15:30 | Trudbenik | 0 : 0 | Sebečevac | |||||
29.09
15:30
Ribnik
Mladost
3
3
|
29.09.2019 15:30 | Ribnik | 3 : 3 | Mladost | |||||
29.09
15:30
Donji Kopaonik
Vinogradar
4
3
|
29.09.2019 15:30 | Donji Kopaonik | 4 : 3 | Vinogradar | |||||
29.09
15:30
Šanac
Sloga (M)
0
5
|
29.09.2019 15:30 | Šanac | 0 : 5 | Sloga (M) | |||||
29.09
15:30
Žabare
13. April
2
2
|
29.09.2019 15:30 | Žabare | 2 : 2 | 13. April |
29.09
15:00
Bratstvo
Javor
3
0
|
29.09.2019 15:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Javor | |||||
29.09
15:00
Morava (KS)
Juhor
4
3
|
29.09.2019 15:00 | Morava (KS) | 4 : 3 | Juhor | |||||
29.09
15:00
Moravac 2015
Partizan (M)
3
0
|
29.09.2019 15:00 | Moravac 2015 | 3 : 0 | Partizan (M) | |||||
29.09
15:00
Morava (R)
Dragocvet
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Morava (R) | 2 : 0 | Dragocvet | |||||
29.09
15:00
Resavac
Mladost (K)
5
3
|
29.09.2019 15:00 | Resavac | 5 : 3 | Mladost (K) | |||||
29.09
15:00
Napredak (D)
OFK Bratstvo
0
0
|
29.09.2019 15:00 | Napredak (D) | 0 : 0 | OFK Bratstvo | |||||
29.09
15:00
Orlovi
Kolare
1
0
|
29.09.2019 15:00 | Orlovi | 1 : 0 | Kolare | |||||
29.09
15:00
Mladost (D)
OFK Batinac
2
1
|
29.09.2019 15:00 | Mladost (D) | 2 : 1 | OFK Batinac |
29.09
15:30
Sinđelić 2012
Rakovica
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Sinđelić 2012 | 1 : 1 | Rakovica | |||||
29.09
15:30
Posavac Tišma
Borac (P)
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Posavac Tišma | 1 : 1 | Borac (P) | |||||
29.09
15:30
Šumadinac
Heroj Polet
1
2
|
29.09.2019 15:30 | Šumadinac | 1 : 2 | Heroj Polet | |||||
29.09
15:30
Poštar Zvezdara
PKB Kovilovo
0
0
|
29.09.2019 15:30 | Poštar Zvezdara | 0 : 0 | PKB Kovilovo | |||||
29.09
11:00
Hajduk
Institut
0
1
|
29.09.2019 11:00 | Hajduk | 0 : 1 | Institut | |||||
29.09
15:30
Balkan Mirijevo
Srem
4
1
|
29.09.2019 15:30 | Balkan Mirijevo | 4 : 1 | Srem |
29.09
15:30
Posavina
OFK Borac
1
0
|
29.09.2019 15:30 | Posavina | 1 : 0 | OFK Borac | |||||
29.09
15:30
Strelac
Rojkovac
3
3
|
29.09.2019 15:30 | Strelac | 3 : 3 | Rojkovac | |||||
29.09
10:00
Borac (L)
Omladinac
3
2
|
29.09.2019 10:00 | Borac (L) | 3 : 2 | Omladinac | |||||
29.09
10:00
Radnički
Budućnost
2
0
|
29.09.2019 10:00 | Radnički | 2 : 0 | Budućnost | |||||
29.09
15:30
OFK Zabrežje
Duboko
1
0
|
29.09.2019 15:30 | OFK Zabrežje | 1 : 0 | Duboko | |||||
29.09
15:30
Lisović
Barajevo
6
0
|
29.09.2019 15:30 | Lisović | 6 : 0 | Barajevo |
29.09
15:30
Boleč
Zaklopača
3
0
|
29.09.2019 15:30 | Boleč | 3 : 0 | Zaklopača | |||||
29.09
15:30
Kaluđerica 1969
Dunavac
3
1
|
29.09.2019 15:30 | Kaluđerica 1969 | 3 : 1 | Dunavac | |||||
29.09
15:30
Šepšin
Kosmajac
0
6
|
29.09.2019 15:30 | Šepšin | 0 : 6 | Kosmajac | |||||
29.09
15:30
Velika Krsna
Vinča
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Velika Krsna | 0 : 2 | Vinča | |||||
29.09
15:30
Zuce 2019
Šumadija 1962
7
0
|
29.09.2019 15:30 | Zuce 2019 | 7 : 0 | Šumadija 1962 |
29.09
15:30
Radnički 1947
Rasovača
1
5
|
29.09.2019 15:30 | Radnički 1947 | 1 : 5 | Rasovača | |||||
29.09
15:30
Moravac (ZT)
Sloga
3
2
|
29.09.2019 15:30 | Moravac (ZT) | 3 : 2 | Sloga | |||||
29.09
15:30
Radnički 1924
Moravac (Č)
1
0
|
29.09.2019 15:30 | Radnički 1924 | 1 : 0 | Moravac (Č) | |||||
29.09
15:30
Baličevac
Zaplanjac
3
0
|
29.09.2019 15:30 | Baličevac | 3 : 0 | Zaplanjac | |||||
29.09
11:00
Palilula
Mladost (B)
3
5
|
29.09.2019 11:00 | Palilula | 3 : 5 | Mladost (B) | |||||
29.09
15:30
OFK Rutevac 1908
Elid
5
1
|
29.09.2019 15:30 | OFK Rutevac 1908 | 5 : 1 | Elid | |||||
29.09
15:30
Naisus 1977
Doljevac
4
0
|
29.09.2019 15:30 | Naisus 1977 | 4 : 0 | Doljevac |
29.09
15:00
Prvi srpski ustanak
ŽSK
2
3
|
29.09.2019 15:00 | Prvi srpski ustanak | 2 : 3 | ŽSK | |||||
29.09
15:00
Mladost MG
Šumadinac (N)
3
2
|
29.09.2019 15:00 | Mladost MG | 3 : 2 | Šumadinac (N) | |||||
29.09
15:00
Šumadinac (S)
Sloga
1
2
|
29.09.2019 15:00 | Šumadinac (S) | 1 : 2 | Sloga | |||||
29.09
15:00
Marjan
Trnava
0
5
|
29.09.2019 15:00 | Marjan | 0 : 5 | Trnava | |||||
29.09
15:00
Plaskovac
Jasenica
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Plaskovac | 2 : 0 | Jasenica | |||||
29.09
15:00
Borac
BSK
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Borac | 2 : 0 | BSK | |||||
29.09
15:00
Vinča
Omladinac (DR)
3
2
|
29.09.2019 15:00 | Vinča | 3 : 2 | Omladinac (DR) | |||||
29.09
15:00
Lokomotiva
Banja
2
1
|
29.09.2019 15:00 | Lokomotiva | 2 : 1 | Banja |
29.09
15:30
Spartak
Napredak
2
5
|
29.09.2019 15:30 | Spartak | 2 : 5 | Napredak | |||||
29.09
15:30
Sloga
Zvezda
1
0
|
29.09.2019 15:30 | Sloga | 1 : 0 | Zvezda | |||||
29.09
15:30
Željuša
Padež
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Željuša | 2 : 1 | Padež |
29.09
15:00
Perućac
Bakionica
1
1
|
29.09.2019 15:00 | Perućac | 1 : 1 | Bakionica | |||||
29.09
15:00
Višesava
Ariljska rampa
1
3
|
29.09.2019 15:00 | Višesava | 1 : 3 | Ariljska rampa | |||||
29.09
15:00
Kotroman
Lazarica
1
2
|
29.09.2019 15:00 | Kotroman | 1 : 2 | Lazarica | |||||
29.09
15:00
Polet
Jedinstvo
3
1
|
29.09.2019 15:00 | Polet | 3 : 1 | Jedinstvo | |||||
29.09
15:00
Ježevica
Savinac
0
6
|
29.09.2019 15:00 | Ježevica | 0 : 6 | Savinac | |||||
29.09
15:00
Omladinac
Čajetina
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Omladinac | 2 : 0 | Čajetina | |||||
29.09
15:00
Prvi partizan
Sečica
1
1
|
29.09.2019 15:00 | Prvi partizan | 1 : 1 | Sečica |
29.09
16:00
Pobeda 1926
Jedinstvo (P)
2
0
|
29.09.2019 16:00 | Pobeda 1926 | 2 : 0 | Jedinstvo (P) | |||||
29.09
16:00
Zastava
Mladost (P)
4
2
|
29.09.2019 16:00 | Zastava | 4 : 2 | Mladost (P) | |||||
29.09
16:00
OFK Bagremar
Sloboda (G)
0
8
|
29.09.2019 16:00 | OFK Bagremar | 0 : 8 | Sloboda (G) | |||||
29.09
16:00
Kutlovo
Borac (D)
0
3
|
29.09.2019 16:00 | Kutlovo | 0 : 3 | Borac (D) | |||||
29.09
16:00
Srbija
Kolonija
6
0
|
29.09.2019 16:00 | Srbija | 6 : 0 | Kolonija | |||||
29.09
16:00
Maršić
Šumadinac KG
6
2
|
29.09.2019 16:00 | Maršić | 6 : 2 | Šumadinac KG |
29.09
15:30
Mladost (DK)
Stevan Nešticki
1
0
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (DK) | 1 : 0 | Stevan Nešticki | |||||
29.09
15:30
Delijski Vis
Aluminjum
3
1
|
29.09.2019 15:30 | Delijski Vis | 3 : 1 | Aluminjum | |||||
29.09
15:30
Omladinac
Morava
4
2
|
29.09.2019 15:30 | Omladinac | 4 : 2 | Morava | |||||
29.09
15:30
Vulkan 1963
Proleter
2
2
|
29.09.2019 15:30 | Vulkan 1963 | 2 : 2 | Proleter | |||||
29.09
15:30
Mladost (L)
Crvena zastava
2
3
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (L) | 2 : 3 | Crvena zastava | |||||
29.09
15:30
Radnički 1936
Sloboda
5
1
|
29.09.2019 15:30 | Radnički 1936 | 5 : 1 | Sloboda | |||||
29.09
15:30
Čegar 2013
Palilulac
5
2
|
29.09.2019 15:30 | Čegar 2013 | 5 : 2 | Palilulac |
29.09
15:00
Vihor
Mladost (B)
2
1
|
29.09.2019 15:00 | Vihor | 2 : 1 | Mladost (B) | |||||
29.09
15:00
BSK Bujanovac
Pavlovac
1
2
|
29.09.2019 15:00 | BSK Bujanovac | 1 : 2 | Pavlovac | |||||
29.09
15:00
Mineralac
Čelik
4
4
|
29.09.2019 15:00 | Mineralac | 4 : 4 | Čelik | |||||
29.09
15:00
OFK Alakince
Levosoje
15
0
|
29.09.2019 15:00 | OFK Alakince | 15 : 0 | Levosoje |
29.09
11:00
Stari drugari
Žabari
1
1
|
29.09.2019 11:00 | Stari drugari | 1 : 1 | Žabari | |||||
29.09
11:00
Mladost
OFK Senjak
1
2
|
29.09.2019 11:00 | Mladost | 1 : 2 | OFK Senjak | |||||
29.09
11:00
Joks Junajted
Rakac Stave
4
1
|
29.09.2019 11:00 | Joks Junajted | 4 : 1 | Rakac Stave | |||||
29.09
11:00
Dračić 2018
Popadić
5
2
|
29.09.2019 11:00 | Dračić 2018 | 5 : 2 | Popadić | |||||
29.09
11:00
Jadar 2013
Lukavac
2
2
|
29.09.2019 11:00 | Jadar 2013 | 2 : 2 | Lukavac | |||||
29.09
15:00
Komanice
Ribnikar
2
2
|
29.09.2019 15:00 | Komanice | 2 : 2 | Ribnikar | |||||
29.09
11:00
Polet
Milenko Pavlović
1
3
|
29.09.2019 11:00 | Polet | 1 : 3 | Milenko Pavlović | |||||
29.09
15:00
Tešnjar
Rajac
5
1
|
29.09.2019 15:00 | Tešnjar | 5 : 1 | Rajac |
29.09
15:00
Joševa
Strmovo 1968
1
2
|
29.09.2019 15:00 | Joševa | 1 : 2 | Strmovo 1968 | |||||
29.09
15:00
Polet (DL)
Čučuge
0
2
|
29.09.2019 15:00 | Polet (DL) | 0 : 2 | Čučuge | |||||
29.09
15:00
Šarbane
Kolubara (J)
1
0
|
29.09.2019 15:00 | Šarbane | 1 : 0 | Kolubara (J) | |||||
29.09
15:00
Mladost (V)
Pambukovica
0
1
|
29.09.2019 15:00 | Mladost (V) | 0 : 1 | Pambukovica | |||||
29.09
15:00
OFK Paljuvi
Zvizdar 2012
3
2
|
29.09.2019 15:00 | OFK Paljuvi | 3 : 2 | Zvizdar 2012 | |||||
29.09
15:00
Polet (T)
Rudar 1945
5
0
|
29.09.2019 15:00 | Polet (T) | 5 : 0 | Rudar 1945 |
29.09
15:30
Stubal
Braća Vuković
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Stubal | 2 : 0 | Braća Vuković | |||||
29.09
15:30
Jedinstvo (G)
Zvezda
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | Zvezda | |||||
29.09
15:30
Borac (A)
Jedinstvo 2017
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Borac (A) | 1 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
29.09
15:30
Lazac
Mlada krila
2
2
|
29.09.2019 15:30 | Lazac | 2 : 2 | Mlada krila | |||||
29.09
11:00
Miločajac
Progorelica
3
5
|
29.09.2019 11:00 | Miločajac | 3 : 5 | Progorelica | |||||
29.09
15:30
Mineral 2015
Mladost 1981
3
0
|
29.09.2019 15:30 | Mineral 2015 | 3 : 0 | Mladost 1981 | |||||
29.09
15:30
Jedinstvo (D)
Jovo Kursula
1
3
|
29.09.2019 15:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 3 | Jovo Kursula |
29.09
15:30
Lipar
Mladost
6
0
|
29.09.2019 15:30 | Lipar | 6 : 0 | Mladost | |||||
29.09
Aleksa Šantić
Polet
3
2
|
29.09.2019 | Aleksa Šantić | 3 : 2 | Polet | |||||
29.09
OFK Odžaci
Partizan
1
2
|
29.09.2019 | OFK Odžaci | 1 : 2 | Partizan | |||||
29.09
Dunav
Terekveš
2
5
|
29.09.2019 | Dunav | 2 : 5 | Terekveš | |||||
29.09
Jedinstvo
SU Stanišić 1920
1
2
|
29.09.2019 | Jedinstvo | 1 : 2 | SU Stanišić 1920 | |||||
29.09
Omladinac
Hajduk
2
2
|
29.09.2019 | Omladinac | 2 : 2 | Hajduk |
29.09
10:00
Fruška Gora
Sloga (Č)
7
2
|
29.09.2019 10:00 | Fruška Gora | 7 : 2 | Sloga (Č) | |||||
29.09
16:00
Fruškogorac
Jednota
7
0
|
29.09.2019 16:00 | Fruškogorac | 7 : 0 | Jednota | |||||
29.09
16:00
Graničar 1924
BSK
0
2
|
29.09.2019 16:00 | Graničar 1924 | 0 : 2 | BSK | |||||
29.09
16:00
OFK Bikić
Trgovački
5
3
|
29.09.2019 16:00 | OFK Bikić | 5 : 3 | Trgovački | |||||
29.09
16:00
Sremac
Sloboda
4
0
|
29.09.2019 16:00 | Sremac | 4 : 0 | Sloboda | |||||
29.09
16:00
OFK Zeka Buljubaša
Sloga (V)
2
0
|
29.09.2019 16:00 | OFK Zeka Buljubaša | 2 : 0 | Sloga (V) |
29.09
15:30
Obilić
Miletić
3
7
|
29.09.2019 15:30 | Obilić | 3 : 7 | Miletić | |||||
29.09
15:30
Jedinstvo (G)
Proleter
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Jedinstvo (G) | 2 : 0 | Proleter | |||||
29.09
15:30
Susek
Čenej
7
0
|
29.09.2019 15:30 | Susek | 7 : 0 | Čenej | |||||
29.09
15:30
Dinamo
Vinogradar
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Dinamo | 1 : 1 | Vinogradar | |||||
29.09
15:30
Titel
Hajduk
0
6
|
29.09.2019 15:30 | Titel | 0 : 6 | Hajduk | |||||
29.09
15:30
Borac
Sloga
10
0
|
29.09.2019 15:30 | Borac | 10 : 0 | Sloga |
29.09
15:30
Jedinstvo 2014
OFK Gradnulica
3
1
|
29.09.2019 15:30 | Jedinstvo 2014 | 3 : 1 | OFK Gradnulica | |||||
29.09
15:30
Zlatica
Tisa 1933
0
7
|
29.09.2019 15:30 | Zlatica | 0 : 7 | Tisa 1933 | |||||
29.09
15:30
ASK
Zadrugar
3
1
|
29.09.2019 15:30 | ASK | 3 : 1 | Zadrugar | |||||
29.09
15:30
Mladost
Naftagas
4
5
|
29.09.2019 15:30 | Mladost | 4 : 5 | Naftagas | |||||
29.09
15:30
MSK
OFK Stajićevo
2
1
|
29.09.2019 15:30 | MSK | 2 : 1 | OFK Stajićevo |
29.09
15:30
Borac (VS)
Vulturul
1
3
|
29.09.2019 15:30 | Borac (VS) | 1 : 3 | Vulturul | |||||
29.09
15:30
Karaš (K)
Banat (D)
2
2
|
29.09.2019 15:30 | Karaš (K) | 2 : 2 | Banat (D) | |||||
29.09
15:30
Polet
Ratar
1
3
|
29.09.2019 15:30 | Polet | 1 : 3 | Ratar | |||||
29.09
15:30
Partizan (K)
Karaš (J)
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Partizan (K) | 2 : 1 | Karaš (J) | |||||
29.09
15:30
Vojvodina (CC)
Banat (I)
0
4
|
29.09.2019 15:30 | Vojvodina (CC) | 0 : 4 | Banat (I) | |||||
29.09
15:30
Ševac
Dunav
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Ševac | 0 : 2 | Dunav |
29.09
15:30
Mladost (B)
Gradac
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (B) | 2 : 0 | Gradac | |||||
29.09
15:30
Marjan MB
Navalin
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Marjan MB | 2 : 1 | Navalin | |||||
29.09
15:30
Sloboda
Milanovo
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Sloboda | 1 : 1 | Milanovo | |||||
29.09
11:00
Lemind 1953
OFK Brza
1
2
|
29.09.2019 11:00 | Lemind 1953 | 1 : 2 | OFK Brza | |||||
29.09
15:30
Donja Lomnica
Badince
4
2
|
29.09.2019 15:30 | Donja Lomnica | 4 : 2 | Badince |
29.09
15:30
Poljoprivrednik
Polet 57
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Poljoprivrednik | 0 : 2 | Polet 57 | |||||
29.09
15:30
Velika Drenova
Vinogradar
1
0
|
29.09.2019 15:30 | Velika Drenova | 1 : 0 | Vinogradar | |||||
29.09
15:30
Kamenorezac 76
Mladost
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Kamenorezac 76 | 0 : 2 | Mladost | |||||
29.09
15:30
Omladinac
Rubin
1
4
|
29.09.2019 15:30 | Omladinac | 1 : 4 | Rubin |
29.09
15:00
Istok 63
Radnički
1
2
|
29.09.2019 15:00 | Istok 63 | 1 : 2 | Radnički | |||||
29.09
15:00
15. Avgust 1950
Mladost (GM)
3
1
|
29.09.2019 15:00 | 15. Avgust 1950 | 3 : 1 | Mladost (GM) | |||||
29.09
15:00
OFK Juhor 2016
Mladost (S)
6
0
|
29.09.2019 15:00 | OFK Juhor 2016 | 6 : 0 | Mladost (S) | |||||
29.09
15:00
Pomoravlje
Rudar (P)
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Pomoravlje | 2 : 0 | Rudar (P) |
29.09
15:00
Ursule
Mladost
1
0
|
29.09.2019 15:00 | Ursule | 1 : 0 | Mladost | |||||
29.09
15:00
Vinorača
Sloga
0
1
|
29.09.2019 15:00 | Vinorača | 0 : 1 | Sloga | |||||
29.09
15:00
Mladost
Kupinovac
3
1
|
29.09.2019 15:00 | Mladost | 3 : 1 | Kupinovac | |||||
29.09
15:00
GFK Tabane
Jedinstvo
2
0
|
29.09.2019 15:00 | GFK Tabane | 2 : 0 | Jedinstvo | |||||
29.09
15:00
Šumadinac
Osaonica
2
3
|
29.09.2019 15:00 | Šumadinac | 2 : 3 | Osaonica |
29.09
15:30
Belo Polje
Jedinstvo
3
2
|
29.09.2019 15:30 | Belo Polje | 3 : 2 | Jedinstvo | |||||
29.09
11:00
Sloga
Borac
0
10
|
29.09.2019 11:00 | Sloga | 0 : 10 | Borac | |||||
29.09
15:30
Proleter
Rvati
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Proleter | 0 : 2 | Rvati | |||||
29.09
15:30
Ljubinić
Trstenica
1
3
|
29.09.2019 15:30 | Ljubinić | 1 : 3 | Trstenica | |||||
29.09
11:00
Pobednik
Krtinska
1
1
|
29.09.2019 11:00 | Pobednik | 1 : 1 | Krtinska | |||||
29.09
11:00
Polet
Skela
3
1
|
29.09.2019 11:00 | Polet | 3 : 1 | Skela |
29.09
15:30
Vranić
Veliki Borak
5
1
|
29.09.2019 15:30 | Vranić | 5 : 1 | Veliki Borak |
29.09
15:30
Velika Moštanica
DIF
3
6
|
29.09.2019 15:30 | Velika Moštanica | 3 : 6 | DIF | |||||
29.09
18:00
Sparta Železnik
Šećeranac Ada
3
2
|
29.09.2019 18:00 | Sparta Železnik | 3 : 2 | Šećeranac Ada | |||||
29.09
15:30
Umka
BUSK
4
0
|
29.09.2019 15:30 | Umka | 4 : 0 | BUSK | |||||
29.09
11:00
Mladi proleter
Busije
1
0
|
29.09.2019 11:00 | Mladi proleter | 1 : 0 | Busije | |||||
29.09
10:00
Rekreativo 011
Novi Beograd
1
0
|
29.09.2019 10:00 | Rekreativo 011 | 1 : 0 | Novi Beograd | |||||
29.09
12:00
Dedinje
Zmaj 1953
1
3
|
29.09.2019 12:00 | Dedinje | 1 : 3 | Zmaj 1953 |
29.09
16:00
Napredak
Polet
2
0
|
29.09.2019 16:00 | Napredak | 2 : 0 | Polet | |||||
29.09
16:00
Šumar
Srem
0
2
|
29.09.2019 16:00 | Šumar | 0 : 2 | Srem | |||||
29.09
16:00
Krušedol
Dunav
1
4
|
29.09.2019 16:00 | Krušedol | 1 : 4 | Dunav | |||||
29.09
16:00
Mladost
Sremac Deč
0
2
|
29.09.2019 16:00 | Mladost | 0 : 2 | Sremac Deč | |||||
29.09
16:00
Radnički
Sremac (Dob)
2
0
|
29.09.2019 16:00 | Radnički | 2 : 0 | Sremac (Dob) | |||||
29.09
16:00
Graničar
OFK Brestač
3
0
|
29.09.2019 16:00 | Graničar | 3 : 0 | OFK Brestač | |||||
29.09
16:00
Hrtkovci
ČSK
2
1
|
29.09.2019 16:00 | Hrtkovci | 2 : 1 | ČSK |
29.09
15:30
Šampion
Tisa
5
3
|
29.09.2019 15:30 | Šampion | 5 : 3 | Tisa | |||||
29.09
15:30
Slavija
Hajduk
0
1
|
29.09.2019 15:30 | Slavija | 0 : 1 | Hajduk | |||||
29.09
15:30
Bačka
Tornjoš
1
2
|
29.09.2019 15:30 | Bačka | 1 : 2 | Tornjoš | |||||
29.09
15:30
Graničar
AFK
0
3
|
29.09.2019 15:30 | Graničar | 0 : 3 | AFK | |||||
29.09
15:30
Jadran
Horgoš 1911
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Jadran | 1 : 1 | Horgoš 1911 | |||||
29.09
15:30
Jedinstvo
Čoka
4
1
|
29.09.2019 15:30 | Jedinstvo | 4 : 1 | Čoka |
29.09
15:00
Zadrugar
OFK Šabac
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Zadrugar | 2 : 0 | OFK Šabac | |||||
29.09
15:00
Premijer
Omladinac (BO)
4
1
|
29.09.2019 15:00 | Premijer | 4 : 1 | Omladinac (BO) | |||||
29.09
15:00
Budućnost 1929 (ZM)
Gorki
1
1
|
29.09.2019 15:00 | Budućnost 1929 (ZM) | 1 : 1 | Gorki | |||||
29.09
15:00
Napredak
Milicionar
1
3
|
29.09.2019 15:00 | Napredak | 1 : 3 | Milicionar | |||||
29.09
15:00
Omladinac 2013 (SL)
Budućnost (DO)
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Omladinac 2013 (SL) | 2 : 0 | Budućnost (DO) | |||||
29.09
15:00
Lipolist
Sloboda
3
1
|
29.09.2019 15:00 | Lipolist | 3 : 1 | Sloboda |
29.09
15:30
OFK Rogača
Stojnik
6
3
|
29.09.2019 15:30 | OFK Rogača | 6 : 3 | Stojnik | |||||
29.09
15:30
Mladost G.
Popović
1
4
|
29.09.2019 15:30 | Mladost G. | 1 : 4 | Popović | |||||
29.09
13:00
Nemenikuće
Djurinci
0
3
|
29.09.2019 13:00 | Nemenikuće | 0 : 3 | Djurinci | |||||
29.09
15:30
Rudar 2012
Vojvoda
0
3
|
29.09.2019 15:30 | Rudar 2012 | 0 : 3 | Vojvoda | |||||
29.09
13:00
Mladost M.I.
Mali Požarevac
3
0
|
29.09.2019 13:00 | Mladost M.I. | 3 : 0 | Mali Požarevac |
29.09
11:00
Jezero
7. Juli
1
4
|
29.09.2019 11:00 | Jezero | 1 : 4 | 7. Juli | |||||
29.09
15:00
Hajduk
Rudar
2
3
|
29.09.2019 15:00 | Hajduk | 2 : 3 | Rudar | |||||
29.09
15:00
Jadar 1961
Sloga
4
1
|
29.09.2019 15:00 | Jadar 1961 | 4 : 1 | Sloga | |||||
29.09
15:00
Borac
Studenac
2
2
|
29.09.2019 15:00 | Borac | 2 : 2 | Studenac | |||||
29.09
15:00
Antimon
Gučevo 1929
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Antimon | 2 : 0 | Gučevo 1929 |
29.09
15:00
Pričinović
Radnički
4
1
|
29.09.2019 15:00 | Pričinović | 4 : 1 | Radnički | |||||
29.09
15:00
Trešnjevka
Mrovska
2
3
|
29.09.2019 15:00 | Trešnjevka | 2 : 3 | Mrovska | |||||
29.09
15:00
PSK
Šipurske livade
0
2
|
29.09.2019 15:00 | PSK | 0 : 2 | Šipurske livade | |||||
29.09
15:00
Dobrava
Vojvoda Stepa Stepanović
2
1
|
29.09.2019 15:00 | Dobrava | 2 : 1 | Vojvoda Stepa Stepanović | |||||
29.09
15:00
OFK Jelen
Vlašić
2
6
|
29.09.2019 15:00 | OFK Jelen | 2 : 6 | Vlašić | |||||
29.09
15:00
Sloga
Cerić
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Sloga | 2 : 0 | Cerić |
29.09
15:30
PKB (PS)
Lepušnica
6
1
|
29.09.2019 15:30 | PKB (PS) | 6 : 1 | Lepušnica | |||||
29.09
15:30
Minel
OFK Crvenka
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Minel | 0 : 2 | OFK Crvenka | |||||
29.09
15:30
Pionir
Boka Seniors
1
1
|
29.09.2019 15:30 | Pionir | 1 : 1 | Boka Seniors | |||||
29.09
15:30
Resnik
Pinosava
4
1
|
29.09.2019 15:30 | Resnik | 4 : 1 | Pinosava |
29.09
15:30
Proleter
Soko
2
3
|
29.09.2019 15:30 | Proleter | 2 : 3 | Soko | |||||
29.09
15:30
Sloga
Mladost
0
1
|
29.09.2019 15:30 | Sloga | 0 : 1 | Mladost | |||||
29.09
15:30
Bački Hajduk
Krivanj
5
1
|
29.09.2019 15:30 | Bački Hajduk | 5 : 1 | Krivanj | |||||
29.09
15:30
Neštin
Orlovi
4
4
|
29.09.2019 15:30 | Neštin | 4 : 4 | Orlovi | |||||
29.09
15:30
Budućnost
Borac
9
0
|
29.09.2019 15:30 | Budućnost | 9 : 0 | Borac |
29.09
15:00
Karađorđe 2013 (Viš)
Mladi radnik (D)
2
0
|
29.09.2019 15:00 | Karađorđe 2013 (Viš) | 2 : 0 | Mladi radnik (D) | |||||
29.09
15:00
Sloga (Z)
Feniks
3
2
|
29.09.2019 15:00 | Sloga (Z) | 3 : 2 | Feniks | |||||
29.09
15:00
Kruševica 1980
Partizan (BB)
2
1
|
29.09.2019 15:00 | Kruševica 1980 | 2 : 1 | Partizan (BB) | |||||
29.09
15:00
Napredak (MK)
BSK
0
2
|
29.09.2019 15:00 | Napredak (MK) | 0 : 2 | BSK | |||||
29.09
15:00
Mladost (R)
Badnjevac
1
2
|
29.09.2019 15:00 | Mladost (R) | 1 : 2 | Badnjevac | |||||
29.09
11:00
Karađorđe (V)
Jedinstvo (O)
3
3
|
29.09.2019 11:00 | Karađorđe (V) | 3 : 3 | Jedinstvo (O) |
29.09
15:30
Jedinstvo (K)
Mladost (R)
1
3
|
29.09.2019 15:30 | Jedinstvo (K) | 1 : 3 | Mladost (R) | |||||
29.09
15:30
Omladinac (B)
Bata Bulić
0
0
|
29.09.2019 15:30 | Omladinac (B) | 0 : 0 | Bata Bulić | |||||
29.09
15:30
Radnički (K)
Sloga 1952
3
1
|
29.09.2019 15:30 | Radnički (K) | 3 : 1 | Sloga 1952 | |||||
29.09
15:30
Jasenovac
Zadrugar 1947
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Jasenovac | 2 : 0 | Zadrugar 1947 | |||||
29.09
15:30
Krilaš
Manastirica
4
1
|
29.09.2019 15:30 | Krilaš | 4 : 1 | Manastirica |
29.09
15:30
Napredak (P)
Žika Marković Uča
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Napredak (P) | 2 : 0 | Žika Marković Uča | |||||
29.09
15:30
Sloga (M)
Stig 1955
3
1
|
29.09.2019 15:30 | Sloga (M) | 3 : 1 | Stig 1955 | |||||
29.09
15:30
Mladost (B)
Dizel
0
0
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (B) | 0 : 0 | Dizel | |||||
29.09
15:30
Barič
Vihor
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Barič | 2 : 0 | Vihor | |||||
29.09
15:30
Ljubičevo
Desine
4
0
|
29.09.2019 15:30 | Ljubičevo | 4 : 0 | Desine |
29.09
15:00
Trešnjevica
B 2000
2
3
|
29.09.2019 15:00 | Trešnjevica | 2 : 3 | B 2000 | |||||
29.09
10:00
Mladi rudar
Brezovac
4
3
|
29.09.2019 10:00 | Mladi rudar | 4 : 3 | Brezovac | |||||
29.09
15:00
Vrbica
Mladost
0
2
|
29.09.2019 15:00 | Vrbica | 0 : 2 | Mladost | |||||
29.09
15:00
Borac
Radoje Domanović
1
0
|
29.09.2019 15:00 | Borac | 1 : 0 | Radoje Domanović | |||||
29.09
15:00
Budućnost
Šamot
0
1
|
29.09.2019 15:00 | Budućnost | 0 : 1 | Šamot |
29.09
14:30
Morava
Orlovac 1932
5
3
|
29.09.2019 14:30 | Morava | 5 : 3 | Orlovac 1932 | |||||
29.09
14:30
Budućnost
Rakova
4
1
|
29.09.2019 14:30 | Budućnost | 4 : 1 | Rakova | |||||
29.09
14:30
Malba
Čačak 94
2
2
|
29.09.2019 14:30 | Malba | 2 : 2 | Čačak 94 | |||||
29.09
14:30
Kej
Gavrilo Princip
10
2
|
29.09.2019 14:30 | Kej | 10 : 2 | Gavrilo Princip | |||||
29.09
14:30
Mršinci
Vujan
1
0
|
29.09.2019 14:30 | Mršinci | 1 : 0 | Vujan | |||||
29.09
14:30
Lugovi
Planinac
0
2
|
29.09.2019 14:30 | Lugovi | 0 : 2 | Planinac |
29.09
16:00
Ćava
Divostin
0
2
|
29.09.2019 16:00 | Ćava | 0 : 2 | Divostin | |||||
29.09
16:00
OFK Žeželj
Vinogradi DB
3
0
|
29.09.2019 16:00 | OFK Žeželj | 3 : 0 | Vinogradi DB | |||||
29.09
16:00
21. oktobar
Bratstvo 1975
1
0
|
29.09.2019 16:00 | 21. oktobar | 1 : 0 | Bratstvo 1975 | |||||
29.09
16:00
Sloga Lužnice 2016
Dobrača
9
1
|
29.09.2019 16:00 | Sloga Lužnice 2016 | 9 : 1 | Dobrača | |||||
29.09
16:00
Slavija
Jadran
4
1
|
29.09.2019 16:00 | Slavija | 4 : 1 | Jadran |
29.09
16:00
OFK Mala Bosna 2015
Čantavir
4
1
|
29.09.2019 16:00 | OFK Mala Bosna 2015 | 4 : 1 | Čantavir | |||||
29.09
16:00
Udarnik Višnjevac
Solid
8
4
|
29.09.2019 16:00 | Udarnik Višnjevac | 8 : 4 | Solid | |||||
29.09
16:00
Vinogradar
Hajduk
3
4
|
29.09.2019 16:00 | Vinogradar | 3 : 4 | Hajduk | |||||
29.09
16:00
Palić
Lokomotiva
0
1
|
29.09.2019 16:00 | Palić | 0 : 1 | Lokomotiva | |||||
29.09
16:00
Bikovo
Elektrovojvodina
1
3
|
29.09.2019 16:00 | Bikovo | 1 : 3 | Elektrovojvodina |
29.09
15:30
Glogonj
Mundial
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Glogonj | 0 : 2 | Mundial | |||||
29.09
15:30
Vojlovica 2018
Slavia
5
2
|
29.09.2019 15:30 | Vojlovica 2018 | 5 : 2 | Slavia | |||||
29.09
15:30
Pobeda
Tempo
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Pobeda | 2 : 0 | Tempo |
29.09
15:30
Stari Tamiš
Mladost
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Stari Tamiš | 2 : 1 | Mladost | |||||
29.09
15:30
Budućnost
BSK
1
3
|
29.09.2019 15:30 | Budućnost | 1 : 3 | BSK | |||||
29.09
15:30
Borac
Jedinstvo
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Borac | 2 : 1 | Jedinstvo |
29.09
15:30
Gornji Stepoš
Naupare
0
0
|
29.09.2019 15:30 | Gornji Stepoš | 0 : 0 | Naupare | |||||
29.09
15:30
Kapidžija
Borac
3
0
|
29.09.2019 15:30 | Kapidžija | 3 : 0 | Borac | |||||
29.09
15:30
Zdravinje
Makrešane
|
29.09.2019 15:30 | Zdravinje | : | Makrešane | |||||
29.09
15:30
Rasina
Bukovica
6
5
|
29.09.2019 15:30 | Rasina | 6 : 5 | Bukovica | |||||
29.09
11:00
Modrica
Globoder
5
0
|
29.09.2019 11:00 | Modrica | 5 : 0 | Globoder | |||||
29.09
11:00
Čarapan
Parunovac
0
5
|
29.09.2019 11:00 | Čarapan | 0 : 5 | Parunovac | |||||
29.09
11:00
Konjuh
Polet
3
3
|
29.09.2019 11:00 | Konjuh | 3 : 3 | Polet |
29.09
15:30
Slavija
Pobeda
3
1
|
29.09.2019 15:30 | Slavija | 3 : 1 | Pobeda | |||||
29.09
15:30
Mladost (R)
Mladost Radost
0
7
|
29.09.2019 15:30 | Mladost (R) | 0 : 7 | Mladost Radost | |||||
29.09
15:30
Jedinstvo
Eđšeg
0
7
|
29.09.2019 15:30 | Jedinstvo | 0 : 7 | Eđšeg |
29.09
16:00
Rtanj
Palilulac
3
4
|
29.09.2019 16:00 | Rtanj | 3 : 4 | Palilulac | |||||
29.09
16:00
Jedinstvo
Slemen
0
3
|
29.09.2019 16:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Slemen |
29.09
15:30
Podunavac
Pudarci
0
3
|
29.09.2019 15:30 | Podunavac | 0 : 3 | Pudarci | |||||
29.09
15:30
Umčari
Hajduk
2
1
|
29.09.2019 15:30 | Umčari | 2 : 1 | Hajduk |
29.09
15:30
Budućnost
OFK Slavija
11
0
|
29.09.2019 15:30 | Budućnost | 11 : 0 | OFK Slavija | |||||
29.09
15:30
Hajduk Veljko 1934
Proleter 1947
5
6
|
29.09.2019 15:30 | Hajduk Veljko 1934 | 5 : 6 | Proleter 1947 | |||||
29.09
15:30
Skobalj
Stari Hrast 2018
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Skobalj | 0 : 2 | Stari Hrast 2018 |
29.09
15:30
7. Juli
Landol
3
2
|
29.09.2019 15:30 | 7. Juli | 3 : 2 | Landol | |||||
29.09
15:30
Lunjevac
Drugovac
|
29.09.2019 15:30 | Lunjevac | : | Drugovac | |||||
29.09
15:30
Vučak
Petrijevac
3
4
|
29.09.2019 15:30 | Vučak | 3 : 4 | Petrijevac |
29.09
AF Đokić
Mladost 1948
0
6
|
29.09.2019 | AF Đokić | 0 : 6 | Mladost 1948 | |||||
29.09
Jedinstvo
Karadjordje
1
1
|
29.09.2019 | Jedinstvo | 1 : 1 | Karadjordje | |||||
29.09
Jasenica
Omladinac
1
3
|
29.09.2019 | Jasenica | 1 : 3 | Omladinac |
29.09
11:00
Ratar
Polet (R)
0
1
|
29.09.2019 11:00 | Ratar | 0 : 1 | Polet (R) | |||||
29.09
11:00
Škriljac
Vukašinovac
4
0
|
29.09.2019 11:00 | Škriljac | 4 : 0 | Vukašinovac | |||||
29.09
15:30
Tempo
Polet (V)
3
4
|
29.09.2019 15:30 | Tempo | 3 : 4 | Polet (V) |
29.09
Udarnik
Palanka
1
1
|
29.09.2019 | Udarnik | 1 : 1 | Palanka | |||||
29.09
Budućnost 1948
Glavaš
3
2
|
29.09.2019 | Budućnost 1948 | 3 : 2 | Glavaš | |||||
29.09
Beli Orlovi
Bačinac
0
0
|
29.09.2019 | Beli Orlovi | 0 : 0 | Bačinac |
29.09
15:30
Čegar 1946
Supovac
4
2
|
29.09.2019 15:30 | Čegar 1946 | 4 : 2 | Supovac | |||||
29.09
15:30
Planinac 1933
Durlan Siti
8
1
|
29.09.2019 15:30 | Planinac 1933 | 8 : 1 | Durlan Siti | |||||
29.09
15:30
Spartak
Jasenovik 2018
2
2
|
29.09.2019 15:30 | Spartak | 2 : 2 | Jasenovik 2018 | |||||
29.09
15:30
Rujnik
Sloga 1948
0
6
|
29.09.2019 15:30 | Rujnik | 0 : 6 | Sloga 1948 |
29.09
15:30
Selo Mladenovac
Ivanča
0
5
|
29.09.2019 15:30 | Selo Mladenovac | 0 : 5 | Ivanča | |||||
29.09
15:30
Omladinac
Markovac
1
2
|
29.09.2019 15:30 | Omladinac | 1 : 2 | Markovac | |||||
29.09
15:30
Vlaška
Borac
5
1
|
29.09.2019 15:30 | Vlaška | 5 : 1 | Borac | |||||
29.09
15:30
Sloga
Napredak
1
2
|
29.09.2019 15:30 | Sloga | 1 : 2 | Napredak | |||||
29.09
15:30
Dubona
Kovačevac 1956
4
0
|
29.09.2019 15:30 | Dubona | 4 : 0 | Kovačevac 1956 |
29.09
15:30
Sloga
Dimitrije Tucović
4
2
|
29.09.2019 15:30 | Sloga | 4 : 2 | Dimitrije Tucović | |||||
29.09
15:30
OFK Radnički
Vreoci
1
3
|
29.09.2019 15:30 | OFK Radnički | 1 : 3 | Vreoci |
29.09
15:30
Mladost
Strmovo
1
4
|
29.09.2019 15:30 | Mladost | 1 : 4 | Strmovo | |||||
29.09
15:30
20. Oktobar
Šumadinac
3
7
|
29.09.2019 15:30 | 20. Oktobar | 3 : 7 | Šumadinac |
29.09
13:30
Knjaz
Gorobilje
4
2
|
29.09.2019 13:30 | Knjaz | 4 : 2 | Gorobilje | |||||
29.09
16:00
Avijatičar Vranjani
Dobrinjac
3
0
|
29.09.2019 16:00 | Avijatičar Vranjani | 3 : 0 | Dobrinjac | |||||
29.09
13:30
Glumač
Duškovci
2
1
|
29.09.2019 13:30 | Glumač | 2 : 1 | Duškovci | |||||
29.09
16:00
Napredak
Plavi Tok
2
2
|
29.09.2019 16:00 | Napredak | 2 : 2 | Plavi Tok | |||||
29.09
13:00
Blagaja
Trešnjica
1
1
|
29.09.2019 13:00 | Blagaja | 1 : 1 | Trešnjica |
29.09
16:00
Takovski Ustanak
Velereč 94
2
8
|
29.09.2019 16:00 | Takovski Ustanak | 2 : 8 | Velereč 94 | |||||
29.09
16:00
Omladinac
Brezak
2
6
|
29.09.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 6 | Brezak | |||||
29.09
16:00
Jablanica
Šilopaj
2
1
|
29.09.2019 16:00 | Jablanica | 2 : 1 | Šilopaj | |||||
29.09
16:00
Backovac Junajted
Ozremica
5
2
|
29.09.2019 16:00 | Backovac Junajted | 5 : 2 | Ozremica | |||||
29.09
16:00
Šumadija
Stella Rossa
2
2
|
29.09.2019 16:00 | Šumadija | 2 : 2 | Stella Rossa |
29.09
15:30
Mala Vrbica
Koča Andjelković
3
0
|
29.09.2019 15:30 | Mala Vrbica | 3 : 0 | Koča Andjelković | |||||
29.09
15:30
Kladušnica
Omladinac
5
0
|
29.09.2019 15:30 | Kladušnica | 5 : 0 | Omladinac | |||||
29.09
11:00
Rtkovo
Milutinovac
8
1
|
29.09.2019 11:00 | Rtkovo | 8 : 1 | Milutinovac | |||||
29.09
15:30
Lokomotiva
Pontes
4
3
|
29.09.2019 15:30 | Lokomotiva | 4 : 3 | Pontes |
29.09
11:00
Miloševo
Mladost
1
4
|
29.09.2019 11:00 | Miloševo | 1 : 4 | Mladost | |||||
29.09
16:00
OFK Tamnič
Rečka
3
0
|
29.09.2019 16:00 | OFK Tamnič | 3 : 0 | Rečka | |||||
29.09
16:00
OFK Sikole
Vrelo
1
1
|
29.09.2019 16:00 | OFK Sikole | 1 : 1 | Vrelo |
29.09
15:30
Borac
Kastrum
3
7
|
29.09.2019 15:30 | Borac | 3 : 7 | Kastrum | |||||
29.09
11:00
Lovac
Šljivar
2
3
|
29.09.2019 11:00 | Lovac | 2 : 3 | Šljivar |
29.09
11:00
Marina Kutina
Toplica
2
3
|
29.09.2019 11:00 | Marina Kutina | 2 : 3 | Toplica | |||||
29.09
11:00
Grkinja
Mekiš
2
0
|
29.09.2019 11:00 | Grkinja | 2 : 0 | Mekiš | |||||
29.09
11:00
10. februar
Knežica
3
0
|
29.09.2019 11:00 | 10. februar | 3 : 0 | Knežica | |||||
29.09
15:30
Klisura
Taskovići
|
29.09.2019 15:30 | Klisura | : | Taskovići |
29.09
10:00
Borac
Jugovići
3
0
|
29.09.2019 10:00 | Borac | 3 : 0 | Jugovići |
29.09
16:00
Partizan (V)
BSK 2014
3
0
|
29.09.2019 16:00 | Partizan (V) | 3 : 0 | BSK 2014 | |||||
29.09
16:00
Magnohrom
Koštam Polje
5
2
|
29.09.2019 16:00 | Magnohrom | 5 : 2 | Koštam Polje | |||||
29.09
16:00
Morava (M)
Studen Vitez
0
0
|
29.09.2019 16:00 | Morava (M) | 0 : 0 | Studen Vitez | |||||
29.09
16:00
Šumadija
Stara Čaršija
1
4
|
29.09.2019 16:00 | Šumadija | 1 : 4 | Stara Čaršija | |||||
29.09
16:00
Omladinac
Zgodačica
2
0
|
29.09.2019 16:00 | Omladinac | 2 : 0 | Zgodačica |
29.09
15:00
Železničar
Polet
1
0
|
29.09.2019 15:00 | Železničar | 1 : 0 | Polet | |||||
29.09
15:00
Heroj
Radnik
1
3
|
29.09.2019 15:00 | Heroj | 1 : 3 | Radnik | |||||
29.09
15:00
Jedinstvo
Razvitak
3
2
|
29.09.2019 15:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Razvitak | |||||
29.09
15:00
Omladinski
Donja Mutnica
3
1
|
29.09.2019 15:00 | Omladinski | 3 : 1 | Donja Mutnica | |||||
29.09
15:00
Sloga
ISK Izvor
5
0
|
29.09.2019 15:00 | Sloga | 5 : 0 | ISK Izvor |
29.09
11:00
Murgaš 2012
Omladinac (K)
0
1
|
29.09.2019 11:00 | Murgaš 2012 | 0 : 1 | Omladinac (K) | |||||
29.09
11:00
Gunjevac
Jedinstvo (M)
4
0
|
29.09.2019 11:00 | Gunjevac | 4 : 0 | Jedinstvo (M) | |||||
29.09
11:00
Budućnost 1995
Dokmir
2
3
|
29.09.2019 11:00 | Budućnost 1995 | 2 : 3 | Dokmir | |||||
29.09
11:00
OFK Takovo
Brgule
1
3
|
29.09.2019 11:00 | OFK Takovo | 1 : 3 | Brgule |
29.09
16:00
Sinđelić
Jedinstvo (M)
7
4
|
29.09.2019 16:00 | Sinđelić | 7 : 4 | Jedinstvo (M) | |||||
29.09
16:00
Omladinac
OFK Bačinci
1
1
|
29.09.2019 16:00 | Omladinac | 1 : 1 | OFK Bačinci | |||||
29.09
16:00
Graničar
OFK Bingula
7
1
|
29.09.2019 16:00 | Graničar | 7 : 1 | OFK Bingula | |||||
29.09
16:00
Jedinstvo (Lj)
Erdevik 2017
1
2
|
29.09.2019 16:00 | Jedinstvo (Lj) | 1 : 2 | Erdevik 2017 | |||||
29.09
16:00
Borac
Napredak
1
4
|
29.09.2019 16:00 | Borac | 1 : 4 | Napredak |
29.09
11:00
Hajduk
Petrovac 74
2
3
|
29.09.2019 11:00 | Hajduk | 2 : 3 | Petrovac 74 | |||||
29.09
11:00
Verko
Sparta
5
0
|
29.09.2019 11:00 | Verko | 5 : 0 | Sparta | |||||
29.09
11:00
Torpedo
Polet
3
3
|
29.09.2019 11:00 | Torpedo | 3 : 3 | Polet | |||||
29.09
15:30
Skupljen 2013
Mladost (Z)
4
1
|
29.09.2019 15:30 | Skupljen 2013 | 4 : 1 | Mladost (Z) |
29.09
11:00
Bair
Radnik
1
5
|
29.09.2019 11:00 | Bair | 1 : 5 | Radnik | |||||
29.09
11:00
Mladost (O)
Napredak (U)
1
1
|
29.09.2019 11:00 | Mladost (O) | 1 : 1 | Napredak (U) | |||||
29.09
11:00
Mladost (MM)
OFK Napredak 1933
2
0
|
29.09.2019 11:00 | Mladost (MM) | 2 : 0 | OFK Napredak 1933 |
29.09
16:00
Bukorovac
Seljak (C)
0
3
|
29.09.2019 16:00 | Bukorovac | 0 : 3 | Seljak (C) | |||||
29.09
16:00
Hajduk 1936
Kremenac
2
0
|
29.09.2019 16:00 | Hajduk 1936 | 2 : 0 | Kremenac |
29.09
11:00
Turekovac
Gornje Sinkovce
0
0
|
29.09.2019 11:00 | Turekovac | 0 : 0 | Gornje Sinkovce |
29.09
15:30
Polet
Mladost VPD
1
4
|
29.09.2019 15:30 | Polet | 1 : 4 | Mladost VPD | |||||
29.09
15:30
Dedina
Dvorane
4
1
|
29.09.2019 15:30 | Dedina | 4 : 1 | Dvorane | |||||
29.09
15:30
Vratare
Kruševica
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Vratare | 2 : 0 | Kruševica | |||||
29.09
15:30
Grkljane
Mladost 2015
3
1
|
29.09.2019 15:30 | Grkljane | 3 : 1 | Mladost 2015 |
29.09
15:00
Mladi radnik
Dražmirovac
0
0
|
29.09.2019 15:00 | Mladi radnik | 0 : 0 | Dražmirovac | |||||
29.09
15:00
Omladinac
Crni Vrh
1
4
|
29.09.2019 15:00 | Omladinac | 1 : 4 | Crni Vrh | |||||
29.09
15:00
Domaćin
Belica
2
4
|
29.09.2019 15:00 | Domaćin | 2 : 4 | Belica | |||||
29.09
15:00
Napredak
OFK Dragoševac
1
3
|
29.09.2019 15:00 | Napredak | 1 : 3 | OFK Dragoševac |
29.09
15:00
OFK Povlen
Beloševac
0
3
|
29.09.2019 15:00 | OFK Povlen | 0 : 3 | Beloševac | |||||
29.09
15:00
Zadrugar
Sloga Gorić
1
10
|
29.09.2019 15:00 | Zadrugar | 1 : 10 | Sloga Gorić | |||||
29.09
15:00
Bujačić
Mladost (VK)
3
0
|
29.09.2019 15:00 | Bujačić | 3 : 0 | Mladost (VK) | |||||
29.09
15:00
Kotešica
Omladinac
3
0
|
29.09.2019 15:00 | Kotešica | 3 : 0 | Omladinac |
29.09
15:30
Borac
Radnik
3
1
|
29.09.2019 15:30 | Borac | 3 : 1 | Radnik | |||||
29.09
11:00
BSK
Rudar 1947
3
3
|
29.09.2019 11:00 | BSK | 3 : 3 | Rudar 1947 |
29.09
Vitez
Sloven
2
3
|
29.09.2019 | Vitez | 2 : 3 | Sloven | |||||
29.09
Kameni
Kupinovo
3
1
|
29.09.2019 | Kameni | 3 : 1 | Kupinovo | |||||
29.09
Lovac
Hajduk 1932
1
3
|
29.09.2019 | Lovac | 1 : 3 | Hajduk 1932 |
29.09
11:00
Dumača
OFK Varna
0
1
|
29.09.2019 11:00 | Dumača | 0 : 1 | OFK Varna | |||||
29.09
11:00
Mladost
Bojić
3
1
|
29.09.2019 11:00 | Mladost | 3 : 1 | Bojić | |||||
29.09
11:00
Zablaće
Pocerina
5
0
|
29.09.2019 11:00 | Zablaće | 5 : 0 | Pocerina | |||||
29.09
11:00
Metlić
Jedinstvo
2
1
|
29.09.2019 11:00 | Metlić | 2 : 1 | Jedinstvo |
29.09
15:30
Sopot
Sloga 1932
0
1
|
29.09.2019 15:30 | Sopot | 0 : 1 | Sloga 1932 | |||||
29.09
15:30
Proleter 1932
Mip Majdan
0
5
|
29.09.2019 15:30 | Proleter 1932 | 0 : 5 | Mip Majdan | |||||
29.09
15:30
Moravac 1933
Batovac
0
8
|
29.09.2019 15:30 | Moravac 1933 | 0 : 8 | Batovac | |||||
29.09
15:30
Morava 1932
BSK 1931
0
0
|
29.09.2019 15:30 | Morava 1932 | 0 : 0 | BSK 1931 |
29.09
15:30
Sloga 1936
Zemljoradnik 1932
0
2
|
29.09.2019 15:30 | Sloga 1936 | 0 : 2 | Zemljoradnik 1932 | |||||
29.09
15:30
Metalac
Napredak (B)
2
5
|
29.09.2019 15:30 | Metalac | 2 : 5 | Napredak (B) | |||||
29.09
15:30
Napredak 1934
Beli Orao
1
0
|
29.09.2019 15:30 | Napredak 1934 | 1 : 0 | Beli Orao | |||||
29.09
15:30
Sloga (D)
Vojvoda Milenko
3
1
|
29.09.2019 15:30 | Sloga (D) | 3 : 1 | Vojvoda Milenko |
29.09
11:00
Napredak
Partizan
0
1
|
29.09.2019 11:00 | Napredak | 0 : 1 | Partizan | |||||
29.09
11:00
Proleter
POFK Letnjikovac
5
0
|
29.09.2019 11:00 | Proleter | 5 : 0 | POFK Letnjikovac | |||||
29.09
11:00
Roma-Odžino selo
Sloga
3
2
|
29.09.2019 11:00 | Roma-Odžino selo | 3 : 2 | Sloga |
29.09
10:00
Gornja Trnava 1938
Budućnost MI
3
1
|
29.09.2019 10:00 | Gornja Trnava 1938 | 3 : 1 | Budućnost MI | |||||
29.09
10:00
Krćevac 04
ZT Gorovič
1
0
|
29.09.2019 10:00 | Krćevac 04 | 1 : 0 | ZT Gorovič | |||||
29.09
10:00
Jarmenovci
Mladost
1
3
|
29.09.2019 10:00 | Jarmenovci | 1 : 3 | Mladost | |||||
29.09
10:00
Kalipolje
Šume
1
0
|
29.09.2019 10:00 | Kalipolje | 1 : 0 | Šume |
29.09
11:00
Borac BTG
Rudar
2
1
|
29.09.2019 11:00 | Borac BTG | 2 : 1 | Rudar | |||||
29.09
11:00
Korman
Mladost Svileuva
4
2
|
29.09.2019 11:00 | Korman | 4 : 2 | Mladost Svileuva | |||||
29.09
11:00
Sava
Galeb
1
3
|
29.09.2019 11:00 | Sava | 1 : 3 | Galeb |
29.09
Polet
Fruškogorac
1
6
|
29.09.2019 | Polet | 1 : 6 | Fruškogorac | |||||
29.09
Jedinstvo
Borac
3
2
|
29.09.2019 | Jedinstvo | 3 : 2 | Borac | |||||
29.09
Jedinstvo (R)
Graničar
5
2
|
29.09.2019 | Jedinstvo (R) | 5 : 2 | Graničar |
29.09
Car Uroš
Sloga (K)
|
29.09.2019 | Car Uroš | : | Sloga (K) | |||||
29.09
Vojvodina
Borac
4
0
|
29.09.2019 | Vojvodina | 4 : 0 | Borac | |||||
29.09
Sloga (M)
27. Oktobar
8
1
|
29.09.2019 | Sloga (M) | 8 : 1 | 27. Oktobar | |||||
29.09
Fruškogorac
Planinac
1
1
|
29.09.2019 | Fruškogorac | 1 : 1 | Planinac |
29.09
15:30
Vitorul
Omladinac
1
3
|
29.09.2019 15:30 | Vitorul | 1 : 3 | Omladinac | |||||
29.09
15:30
Hajduk
Vinogradar
2
2
|
29.09.2019 15:30 | Hajduk | 2 : 2 | Vinogradar | |||||
29.09
15:30
Vršac
Pobeda
3
0
|
29.09.2019 15:30 | Vršac | 3 : 0 | Pobeda |
29.09
15:30
Toplica
Babajić
3
1
|
29.09.2019 15:30 | Toplica | 3 : 1 | Babajić | |||||
29.09
12:30
Kačer
Gornji Lajkovac
3
0
|
29.09.2019 12:30 | Kačer | 3 : 0 | Gornji Lajkovac | |||||
29.09
15:30
Proleter
Borac
0
24
|
29.09.2019 15:30 | Proleter | 0 : 24 | Borac |
29.09
11:00
Jedinstvo (S)
BSK 1924
3
0
|
29.09.2019 11:00 | Jedinstvo (S) | 3 : 0 | BSK 1924 |
29.09
15:00
Mirko Tomić
Sloga-Top
1
4
|
29.09.2019 15:00 | Mirko Tomić | 1 : 4 | Sloga-Top | |||||
29.09
15:00
Dunavac 1929
Pek
1
1
|
29.09.2019 15:00 | Dunavac 1929 | 1 : 1 | Pek | |||||
29.09
15:00
Stiški Kurjak
Kumane
1
3
|
29.09.2019 15:00 | Stiški Kurjak | 1 : 3 | Kumane | |||||
29.09
15:00
Ram
Mladi Borac
1
3
|
29.09.2019 15:00 | Ram | 1 : 3 | Mladi Borac |
29.09
15:00
Mladi Borac (S)
Jasenovo
3
1
|
29.09.2019 15:00 | Mladi Borac (S) | 3 : 1 | Jasenovo | |||||
29.09
15:00
Vinogradar
Sinđelić
0
3
|
29.09.2019 15:00 | Vinogradar | 0 : 3 | Sinđelić |
29.09
Azbukovica
Selanac
0
3
|
29.09.2019 | Azbukovica | 0 : 3 | Selanac | |||||
29.09
Crnča
Čobanče
|
29.09.2019 | Crnča | : | Čobanče |
29.09
15:30
OFK Orašje
Temnić 1924 - 2
3
0
|
29.09.2019 15:30 | OFK Orašje | 3 : 0 | Temnić 1924 - 2 | |||||
29.09
15:30
Velika Morava
Gradac
1
0
|
29.09.2019 15:30 | Velika Morava | 1 : 0 | Gradac | |||||
29.09
15:30
Parcane
Kiseljak
2
0
|
29.09.2019 15:30 | Parcane | 2 : 0 | Kiseljak |
29.09
10:00
Best Sige
Zvezda
3
3
|
29.09.2019 10:00 | Best Sige | 3 : 3 | Zvezda | |||||
29.09
10:00
Sloga (J)
Mladost (K)
3
3
|
29.09.2019 10:00 | Sloga (J) | 3 : 3 | Mladost (K) | |||||
29.09
10:00
Vukovac 98
Selište
0
4
|
29.09.2019 10:00 | Vukovac 98 | 0 : 4 | Selište | |||||
29.09
10:00
Mlava (R)
Budućnost (M)
2
4
|
29.09.2019 10:00 | Mlava (R) | 2 : 4 | Budućnost (M) |
29.09
11:00
Mladost
Stara Čaršija
1
2
|
29.09.2019 11:00 | Mladost | 1 : 2 | Stara Čaršija | |||||
29.09
11:00
Omladinac
Beli Orlovi
3
0
|
29.09.2019 11:00 | Omladinac | 3 : 0 | Beli Orlovi |
29.09
15:30
Borac 2016
Mrčkovac
7
0
|
29.09.2019 15:30 | Borac 2016 | 7 : 0 | Mrčkovac | |||||
29.09
15:30
OFK Vinci
Mladost
3
2
|
29.09.2019 15:30 | OFK Vinci | 3 : 2 | Mladost |
29.09
Čestin
Grivac
2
1
|
29.09.2019 | Čestin | 2 : 1 | Grivac | |||||
29.09
16:00
Beli Orlovi
Mladost
4
2
|
29.09.2019 16:00 | Beli Orlovi | 4 : 2 | Mladost |
29.09
15:00
Misača
Gorski Car
1
3
|
29.09.2019 15:00 | Misača | 1 : 3 | Gorski Car | |||||
29.09
15:00
Tulež
Ranilović
4
1
|
29.09.2019 15:00 | Tulež | 4 : 1 | Ranilović |
29.09
15:30
PSS-192
Jagodina
3
0
|
29.09.2019 15:30 | PSS-192 | 3 : 0 | Jagodina | |||||
29.09
15:30
Lipar
Oniks
0
4
|
29.09.2019 15:30 | Lipar | 0 : 4 | Oniks |
29.09
17:00
Borac
Velež
3
1
|
29.09.2019 17:00 | Borac | 3 : 1 | Velež | |||||
29.09
16:00
Mladost
Sarajevo
0
3
|
29.09.2019 16:00 | Mladost | 0 : 3 | Sarajevo | |||||
29.09
16:00
Zrinjski
Široki Brijeg
1
3
|
29.09.2019 16:00 | Zrinjski | 1 : 3 | Široki Brijeg |
29.09
15:00
Bokelj
Lovćen
3
1
|
29.09.2019 15:00 | Bokelj | 3 : 1 | Lovćen | |||||
29.09
15:00
Otrant Olympic
Drezga
2
1
|
29.09.2019 15:00 | Otrant Olympic | 2 : 1 | Drezga | |||||
29.09
15:00
Ibar
Dečić
0
0
|
29.09.2019 15:00 | Ibar | 0 : 0 | Dečić | |||||
29.09
15:00
Jedinstvo (BP)
Mornar
1
1
|
29.09.2019 15:00 | Jedinstvo (BP) | 1 : 1 | Mornar | |||||
29.09
15:00
Jezero
Arsenal
4
0
|
29.09.2019 15:00 | Jezero | 4 : 0 | Arsenal |
29.09
Gusinje
Petnjica
0
2
|
29.09.2019 | Gusinje | 0 : 2 | Petnjica | |||||
29.09
Brskovo
Pljevlja 97
2
1
|
29.09.2019 | Brskovo | 2 : 1 | Pljevlja 97 | |||||
29.09
Berane
Polimlje
8
0
|
29.09.2019 | Berane | 8 : 0 | Polimlje | |||||
29.09
Komovi
OFK Borac
2
2
|
29.09.2019 | Komovi | 2 : 2 | OFK Borac |
29.09
17:30
Leicester City
Newcastle United
5
0
|
29.09.2019 17:30 | Leicester City | 5 : 0 | Newcastle United |
29.09
14:00
Eibar
Celta de Vigo
2
0
|
29.09.2019 14:00 | Eibar | 2 : 0 | Celta de Vigo | |||||
29.09
12:00
Espanyol
Real Valladolid
0
2
|
29.09.2019 12:00 | Espanyol | 0 : 2 | Real Valladolid | |||||
29.09
18:30
Levante
Osasuna
1
1
|
29.09.2019 18:30 | Levante | 1 : 1 | Osasuna | |||||
29.09
21:00
Sevilla
Real Sociedad
3
2
|
29.09.2019 21:00 | Sevilla | 3 : 2 | Real Sociedad |
29.09
15:30
Fortuna
Freiburg
1
2
|
29.09.2019 15:30 | Fortuna | 1 : 2 | Freiburg | |||||
29.09
18:00
Köln
Hertha BSC
0
4
|
29.09.2019 18:00 | Köln | 0 : 4 | Hertha BSC |
29.09
18:00
Cagliari
Verona
1
1
|
29.09.2019 18:00 | Cagliari | 1 : 1 | Verona | |||||
29.09
15:00
Lazio
Genoa
4
0
|
29.09.2019 15:00 | Lazio | 4 : 0 | Genoa | |||||
29.09
15:00
Lecce
Roma
0
1
|
29.09.2019 15:00 | Lecce | 0 : 1 | Roma | |||||
29.09
20:45
Milan
Fiorentina
1
3
|
29.09.2019 20:45 | Milan | 1 : 3 | Fiorentina | |||||
29.09
12:30
Napoli
Brescia
2
1
|
29.09.2019 12:30 | Napoli | 2 : 1 | Brescia | |||||
29.09
15:00
Udinese
Bologna
1
0
|
29.09.2019 15:00 | Udinese | 1 : 0 | Bologna |
29.09
15:00
Strasbourg
Montpellier
1
0
|
29.09.2019 15:00 | Strasbourg | 1 : 0 | Montpellier | |||||
29.09
21:00
Olympique Marseille
Rennes
1
1
|
29.09.2019 21:00 | Olympique Marseille | 1 : 1 | Rennes |
29.09
13:30
Rukinzo
Bujumbura City
3
2
|
29.09.2019 13:30 | Rukinzo | 3 : 2 | Bujumbura City | |||||
29.09
15:00
Le Messager Ngozi
Aigle Noir
1
0
|
29.09.2019 15:00 | Le Messager Ngozi | 1 : 0 | Aigle Noir | |||||
29.09
16:00
Vital'O
Olympic Star
2
0
|
29.09.2019 16:00 | Vital'O | 2 : 0 | Olympic Star |
29.09
18:00
TSC
Rad
2
0
|
29.09.2019 18:00 | TSC | 2 : 0 | Rad | |||||
29.09
18:00
Proleter
Napredak
2
0
|
29.09.2019 18:00 | Proleter | 2 : 0 | Napredak | |||||
29.09
20:00
Voždovac
Inđija
4
1
|
29.09.2019 20:00 | Voždovac | 4 : 1 | Inđija | |||||
29.09
18:00
Mladost
Vojvodina
1
2
|
29.09.2019 18:00 | Mladost | 1 : 2 | Vojvodina | |||||
29.09
20:00
Spartak ŽK
Čukarički
0
1
|
29.09.2019 20:00 | Spartak ŽK | 0 : 1 | Čukarički |
29.09
16:00
OFK Žarkovo
Sinđelić
2
3
|
29.09.2019 16:00 | OFK Žarkovo | 2 : 3 | Sinđelić | |||||
29.09
20:00
Trayal
Metalac
1
1
|
29.09.2019 20:00 | Trayal | 1 : 1 | Metalac | |||||
29.09
19:00
Kolubara
Radnički 1923
1
0
|
29.09.2019 19:00 | Kolubara | 1 : 0 | Radnički 1923 | |||||
29.09
16:00
Budućnost
OFK Bačka
1
1
|
29.09.2019 16:00 | Budućnost | 1 : 1 | OFK Bačka | |||||
29.09
16:00
RFK Grafičar
Dinamo
4
2
|
29.09.2019 16:00 | RFK Grafičar | 4 : 2 | Dinamo | |||||
29.09
19:00
Novi Pazar
Kabel
3
1
|
29.09.2019 19:00 | Novi Pazar | 3 : 1 | Kabel |
29.09
16:00
TSC
Napredak Junior 2018
5
1
|
29.09.2019 16:00 | TSC | 5 : 1 | Napredak Junior 2018 | |||||
29.09
19:00
ŽFU Zvezda B 2018
Radnički 2012
8
0
|
29.09.2019 19:00 | ŽFU Zvezda B 2018 | 8 : 0 | Radnički 2012 | |||||
29.09
14:00
ŽGFK Lavice Dubočica
Mačva
4
0
|
29.09.2019 14:00 | ŽGFK Lavice Dubočica | 4 : 0 | Mačva | |||||
29.09
13:30
Spartak DOO
Majdanpek
1
0
|
29.09.2019 13:30 | Spartak DOO | 1 : 0 | Majdanpek | |||||
29.09
16:00
Rad
Kolubara
1
3
|
29.09.2019 16:00 | Rad | 1 : 3 | Kolubara |
29.09
10:00
Radnički (N)
TSC
1
1
|
29.09.2019 10:00 | Radnički (N) | 1 : 1 | TSC |
29.09
10:00
Radnički (NP)
Radnički (Z)
1
5
|
29.09.2019 10:00 | Radnički (NP) | 1 : 5 | Radnički (Z) | |||||
29.09
10:00
Radnički (SM)
Vojvodina
2
1
|
29.09.2019 10:00 | Radnički (SM) | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
29.09
12:00
Omladinac
Dinamo 1945
3
2
|
29.09.2019 12:00 | Omladinac | 3 : 2 | Dinamo 1945 |
29.09
Sinđelić
Radnik
2
3
|
29.09.2019 | Sinđelić | 2 : 3 | Radnik | |||||
29.09
Moravac Orion
Radnički (P)
0
6
|
29.09.2019 | Moravac Orion | 0 : 6 | Radnički (P) | |||||
29.09
Topličanin
Jedinstvo (P)
4
1
|
29.09.2019 | Topličanin | 4 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
29.09
Real
Jagodina Tabane
2
3
|
29.09.2019 | Real | 2 : 3 | Jagodina Tabane |
29.09
10:00
Proleter (NS)
Tekstilac
5
1
|
29.09.2019 10:00 | Proleter (NS) | 5 : 1 | Tekstilac | |||||
29.09
10:00
OFK Bačka
Kabel
1
0
|
29.09.2019 10:00 | OFK Bačka | 1 : 0 | Kabel | |||||
29.09
10:00
RFK Novi Sad 1921
TSC
4
1
|
29.09.2019 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 4 : 1 | TSC |
29.09
11:00
Senta
Tornjoš
1
1
|
29.09.2019 11:00 | Senta | 1 : 1 | Tornjoš | |||||
29.09
10:00
Tisa
AFK
1
14
|
29.09.2019 10:00 | Tisa | 1 : 14 | AFK |
29.09
13:00
VGSK
Sušica
1
5
|
29.09.2019 13:00 | VGSK | 1 : 5 | Sušica |
29.09
Radnički Šabački
Mačva 2
0
3
|
29.09.2019 | Radnički Šabački | 0 : 3 | Mačva 2 | |||||
29.09
Mladost
Savacijum
0
6
|
29.09.2019 | Mladost | 0 : 6 | Savacijum | |||||
29.09
Mačva 1929
Brezovica
3
0
|
29.09.2019 | Mačva 1929 | 3 : 0 | Brezovica | |||||
29.09
Šabac
OFK Divci
6
0
|
29.09.2019 | Šabac | 6 : 0 | OFK Divci |
29.09
13:00
Kiker
Vojvodina
2
0
|
29.09.2019 13:00 | Kiker | 2 : 0 | Vojvodina | |||||
29.09
13:00
Radnički (N)
Teleoptik
4
3
|
29.09.2019 13:00 | Radnički (N) | 4 : 3 | Teleoptik |
29.09
09:00
BSK 1925
IMT
0
3
|
29.09.2019 09:00 | BSK 1925 | 0 : 3 | IMT | |||||
29.09
20:30
011
Kolubara
1
3
|
29.09.2019 20:30 | 011 | 1 : 3 | Kolubara |
29.09
12:00
Hajduk 1912
Borac
3
0
|
29.09.2019 12:00 | Hajduk 1912 | 3 : 0 | Borac | |||||
29.09
12:00
Proleter
Petrika
2
3
|
29.09.2019 12:00 | Proleter | 2 : 3 | Petrika | |||||
29.09
12:00
OFK Bačka
Kabel
4
3
|
29.09.2019 12:00 | OFK Bačka | 4 : 3 | Kabel | |||||
29.09
12:00
RFK Novi Sad 1921
TSC
2
3
|
29.09.2019 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 2 : 3 | TSC |
29.09
10:00
Radnički (SM)
Vojvodina
0
5
|
29.09.2019 10:00 | Radnički (SM) | 0 : 5 | Vojvodina | |||||
29.09
14:00
Omladinac
Dinamo 1945
0
5
|
29.09.2019 14:00 | Omladinac | 0 : 5 | Dinamo 1945 |
29.09
Polet
Proleter
1
10
|
29.09.2019 | Polet | 1 : 10 | Proleter | |||||
29.09
Budućnost
Coerver junior
0
6
|
29.09.2019 | Budućnost | 0 : 6 | Coerver junior | |||||
29.09
17:00
Jedinstvo
Sloga
2
4
|
29.09.2019 17:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Sloga | |||||
29.09
16:00
Potporanj
Partizan
3
0
|
29.09.2019 16:00 | Potporanj | 3 : 0 | Partizan |
29.09
12:00
OFK Vrbas
Bajša
2
1
|
29.09.2019 12:00 | OFK Vrbas | 2 : 1 | Bajša |
29.09
11:00
Urovci
Partizan
2
2
|
29.09.2019 11:00 | Urovci | 2 : 2 | Partizan |
29.09
Trepča
Bane 1931
2
5
|
29.09.2019 | Trepča | 2 : 5 | Bane 1931 | |||||
29.09
10:00
Novi Pazar 1928
Jedinstvo 2017
1
2
|
29.09.2019 10:00 | Novi Pazar 1928 | 1 : 2 | Jedinstvo 2017 | |||||
29.09
Trepča
Mokra Gora
3
0
|
29.09.2019 | Trepča | 3 : 0 | Mokra Gora |
29.09
FAP
Sloboda (Č)
1
0
|
29.09.2019 | FAP | 1 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
29.09
Zlatibor
Crnokosa
3
2
|
29.09.2019 | Zlatibor | 3 : 2 | Crnokosa | |||||
29.09
Takovo
Sloga
1
1
|
29.09.2019 | Takovo | 1 : 1 | Sloga | |||||
29.09
Sloga (BB)
Jedinstvo Putevi
1
0
|
29.09.2019 | Sloga (BB) | 1 : 0 | Jedinstvo Putevi | |||||
29.09
Zlatar
Jošanica
1
0
|
29.09.2019 | Zlatar | 1 : 0 | Jošanica | |||||
29.09
BIP
Polet (Lj)
1
0
|
29.09.2019 | BIP | 1 : 0 | Polet (Lj) |
29.09
Senjak
Železničar
0
2
|
29.09.2019 | Senjak | 0 : 2 | Železničar | |||||
29.09
Šabac
Pčelinjo
0
0
|
29.09.2019 | Šabac | 0 : 0 | Pčelinjo | |||||
29.09
Radnički (K)
Mačva 1929
2
1
|
29.09.2019 | Radnički (K) | 2 : 1 | Mačva 1929 | |||||
29.09
Ribnica
Mačva 2
2
2
|
29.09.2019 | Ribnica | 2 : 2 | Mačva 2 | |||||
29.09
Rađevac
Sloga
0
2
|
29.09.2019 | Rađevac | 0 : 2 | Sloga | |||||
29.09
Omladinac 2014
Jadar 07
1
3
|
29.09.2019 | Omladinac 2014 | 1 : 3 | Jadar 07 | |||||
29.09
Sunrise
Radnički (V)
0
2
|
29.09.2019 | Sunrise | 0 : 2 | Radnički (V) |
29.09
11:00
Novi Pazar
Sport Klub 99
2
0
|
29.09.2019 11:00 | Novi Pazar | 2 : 0 | Sport Klub 99 | |||||
29.09
11:00
Šumadija 1903
Pazar Juniors
0
0
|
29.09.2019 11:00 | Šumadija 1903 | 0 : 0 | Pazar Juniors | |||||
29.09
11:00
Apolon 4
Bane 1931
7
1
|
29.09.2019 11:00 | Apolon 4 | 7 : 1 | Bane 1931 | |||||
29.09
13:00
Radnički 1923
AF AS Novi Pazar
0
1
|
29.09.2019 13:00 | Radnički 1923 | 0 : 1 | AF AS Novi Pazar |
29.09
12:30
Radnički (NB)
Zemun
0
4
|
29.09.2019 12:30 | Radnički (NB) | 0 : 4 | Zemun | |||||
29.09
09:00
Voždovac
Teleoptik
1
4
|
29.09.2019 09:00 | Voždovac | 1 : 4 | Teleoptik | |||||
29.09
10:00
Partizan
Čukarički
3
4
|
29.09.2019 10:00 | Partizan | 3 : 4 | Čukarički | |||||
29.09
13:00
Crvena zvezda
Radnički (O)
4
0
|
29.09.2019 13:00 | Crvena zvezda | 4 : 0 | Radnički (O) | |||||
29.09
20:00
Internacional
OFK Beograd
1
7
|
29.09.2019 20:00 | Internacional | 1 : 7 | OFK Beograd | |||||
29.09
10:00
Rad
Brodarac
1
0
|
29.09.2019 10:00 | Rad | 1 : 0 | Brodarac |
29.09
10:00
Radnički (K)
Proleter 2006
3
0
|
29.09.2019 10:00 | Radnički (K) | 3 : 0 | Proleter 2006 |
29.09
10:00
Jedinstvo (SP)
Petrika
0
1
|
29.09.2019 10:00 | Jedinstvo (SP) | 0 : 1 | Petrika |
29.09
10:00
ODR
Bečej 1918
4
0
|
29.09.2019 10:00 | ODR | 4 : 0 | Bečej 1918 | |||||
29.09
10:00
CFK
Arena Su
6
0
|
29.09.2019 10:00 | CFK | 6 : 0 | Arena Su | |||||
29.09
10:00
GDM 021
Radnički 1912
2
2
|
29.09.2019 10:00 | GDM 021 | 2 : 2 | Radnički 1912 |
29.09
12:00
Ratar
Kristal 2018
1
1
|
29.09.2019 12:00 | Ratar | 1 : 1 | Kristal 2018 |
29.09
10:30
Preporod
Bačka
2
6
|
29.09.2019 10:30 | Preporod | 2 : 6 | Bačka | |||||
29.09
11:00
Spartak '06
TSC
4
1
|
29.09.2019 11:00 | Spartak '06 | 4 : 1 | TSC |
29.09
09:00
Senta
Sloga
6
2
|
29.09.2019 09:00 | Senta | 6 : 2 | Sloga | |||||
29.09
09:00
Njerš Ištvan
Jedinstvo
12
0
|
29.09.2019 09:00 | Njerš Ištvan | 12 : 0 | Jedinstvo |
29.09
10:00
Kraljevo Hajduk
Apolon
0
9
|
29.09.2019 10:00 | Kraljevo Hajduk | 0 : 9 | Apolon | |||||
29.09
11:00
Radnik
Mineral 2015
6
1
|
29.09.2019 11:00 | Radnik | 6 : 1 | Mineral 2015 | |||||
29.09
11:00
Sloga
Morava (M)
1
1
|
29.09.2019 11:00 | Sloga | 1 : 1 | Morava (M) |
29.09
10:00
Zadrugar
Mačva
0
3
|
29.09.2019 10:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Mačva |
29.09
12:00
Zlatibor
Sloboda (Č)
10
0
|
29.09.2019 12:00 | Zlatibor | 10 : 0 | Sloboda (Č) | |||||
29.09
10:00
Sloga (BB)
FAP
5
0
|
29.09.2019 10:00 | Sloga (BB) | 5 : 0 | FAP | |||||
29.09
11:00
GFK Sloboda
Mladost
1
2
|
29.09.2019 11:00 | GFK Sloboda | 1 : 2 | Mladost | |||||
29.09
11:00
Jedinstvo Putevi
Sloga (P)
0
4
|
29.09.2019 11:00 | Jedinstvo Putevi | 0 : 4 | Sloga (P) |
29.09
10:00
VGSK
OPK Rudar 1933
1
3
|
29.09.2019 10:00 | VGSK | 1 : 3 | OPK Rudar 1933 | |||||
29.09
10:00
Plana
Soko 2015
2
2
|
29.09.2019 10:00 | Plana | 2 : 2 | Soko 2015 | |||||
29.09
10:00
RSK
Železničar
3
0
|
29.09.2019 10:00 | RSK | 3 : 0 | Železničar | |||||
29.09
10:00
Jasenica 2017
Smederevo 1924
1
4
|
29.09.2019 10:00 | Jasenica 2017 | 1 : 4 | Smederevo 1924 | |||||
29.09
10:00
Bačinac
Šumadija
2
5
|
29.09.2019 10:00 | Bačinac | 2 : 5 | Šumadija | |||||
29.09
10:00
Cepelin 026
Sloga 33
1
1
|
29.09.2019 10:00 | Cepelin 026 | 1 : 1 | Sloga 33 |
29.09
11:00
OFK Ras
Pazar Juniors B
1
2
|
29.09.2019 11:00 | OFK Ras | 1 : 2 | Pazar Juniors B |
29.09
10:00
Institut
Bežanija
1
4
|
29.09.2019 10:00 | Institut | 1 : 4 | Bežanija | |||||
29.09
14:00
PFK Žarkovo 2000
OFK Žarkovo
4
1
|
29.09.2019 14:00 | PFK Žarkovo 2000 | 4 : 1 | OFK Žarkovo | |||||
29.09
16:45
Turbina
Rakovica
0
8
|
29.09.2019 16:45 | Turbina | 0 : 8 | Rakovica |
29.09
10:00
Kaluđerica
PKB
1
2
|
29.09.2019 10:00 | Kaluđerica | 1 : 2 | PKB | |||||
29.09
10:00
Banja
Heroj Polet
2
5
|
29.09.2019 10:00 | Banja | 2 : 5 | Heroj Polet | |||||
29.09
10:00
Barajevo
Vrčin
2
4
|
29.09.2019 10:00 | Barajevo | 2 : 4 | Vrčin |
29.09
11:00
Jedinstvo (Ub)
Radnički 1923
2
4
|
29.09.2019 11:00 | Jedinstvo (Ub) | 2 : 4 | Radnički 1923 | |||||
29.09
13:30
Kraljica Marija
Vašarište
1
3
|
29.09.2019 13:30 | Kraljica Marija | 1 : 3 | Vašarište |
29.09
13:30
Jedinstvo 2014
Majdanpek
3
0
|
29.09.2019 13:30 | Jedinstvo 2014 | 3 : 0 | Majdanpek |
29.09
10:00
Subotica '08
Bečej 1918
4
2
|
29.09.2019 10:00 | Subotica '08 | 4 : 2 | Bečej 1918 | |||||
29.09
09:30
Spartak
TSC
1
3
|
29.09.2019 09:30 | Spartak | 1 : 3 | TSC | |||||
29.09
09:30
Vinogradar
AFK
0
7
|
29.09.2019 09:30 | Vinogradar | 0 : 7 | AFK |
29.09
13:00
Kolubara
Borac (L)
6
0
|
29.09.2019 13:00 | Kolubara | 6 : 0 | Borac (L) | |||||
29.09
11:00
Mladost (B)
Budućnost
0
2
|
29.09.2019 11:00 | Mladost (B) | 0 : 2 | Budućnost |
29.09
11:15
KMF Raška
Pazar Juniors
1
11
|
29.09.2019 11:15 | KMF Raška | 1 : 11 | Pazar Juniors |
29.09
14:30
Pazar Juniors B
Rudar (KM)
1
1
|
29.09.2019 14:30 | Pazar Juniors B | 1 : 1 | Rudar (KM) |
29.09
10:00
Omladinac
Senjak 1
1
4
|
29.09.2019 10:00 | Omladinac | 1 : 4 | Senjak 1 | |||||
29.09
10:00
OFK Osečina
Radnički
1
6
|
29.09.2019 10:00 | OFK Osečina | 1 : 6 | Radnički | |||||
29.09
10:00
Jedinstvo
Železničar
2
1
|
29.09.2019 10:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Železničar | |||||
29.09
10:00
Tešnjar
Vojvode
1
2
|
29.09.2019 10:00 | Tešnjar | 1 : 2 | Vojvode | |||||
29.09
10:00
Senjak 2
Budućnost Krušik 2
|
29.09.2019 10:00 | Senjak 2 | : | Budućnost Krušik 2 |
29.09
10:00
Kolubara 1
Turbina
8
0
|
29.09.2019 10:00 | Kolubara 1 | 8 : 0 | Turbina | |||||
29.09
09:15
Sloboda
Kalimero
2
0
|
29.09.2019 09:15 | Sloboda | 2 : 0 | Kalimero | |||||
29.09
11:30
ŽFK Borac
Akademija fudbala
2
8
|
29.09.2019 11:30 | ŽFK Borac | 2 : 8 | Akademija fudbala | |||||
29.09
10:45
TEK Sloga
Omladinac
0
7
|
29.09.2019 10:45 | TEK Sloga | 0 : 7 | Omladinac | |||||
29.09
11:30
Kolubara 2
Napredak
3
4
|
29.09.2019 11:30 | Kolubara 2 | 3 : 4 | Napredak | |||||
29.09
08:30
Šumadija
Železničar
2
6
|
29.09.2019 08:30 | Šumadija | 2 : 6 | Železničar |
29.09
10:00
Omladinac
Kalimero 1
2
3
|
29.09.2019 10:00 | Omladinac | 2 : 3 | Kalimero 1 | |||||
29.09
10:45
Real 2
Real 1
1
4
|
29.09.2019 10:45 | Real 2 | 1 : 4 | Real 1 | |||||
29.09
09:15
Mladost (Č)
Akademija fudbala 2
0
3
|
29.09.2019 09:15 | Mladost (Č) | 0 : 3 | Akademija fudbala 2 | |||||
29.09
08:30
Kalimero 1
Mladost (C)
2
0
|
29.09.2019 08:30 | Kalimero 1 | 2 : 0 | Mladost (C) |
29.09
20:00
Cedevita Olimpija
Partizan NIS
77
99
|
29.09.2019 20:00 | Cedevita Olimpija | 77 : 99 | Partizan NIS | 0:1 |
29.09
18:00
Crvenka
Sivac 69
26
27
|
29.09.2019 18:00 | Crvenka | 26 : 27 | Sivac 69 | |||||
29.09
17:30
Lavovi BP
Jedinstvo
26
30
|
29.09.2019 17:30 | Lavovi BP | 26 : 30 | Jedinstvo |
29.09
19:00
Kuršumlija
Hajduk Veljko
33
33
|
29.09.2019 19:00 | Kuršumlija | 33 : 33 | Hajduk Veljko |
29.09
18:00
Jabuka
Apatin
40
24
|
29.09.2019 18:00 | Jabuka | 40 : 24 | Apatin | |||||
29.09
19:00
Potisje Pleteks
Hercegovina
29
26
|
29.09.2019 19:00 | Potisje Pleteks | 29 : 26 | Hercegovina |
29.09
19:30
Loznica
PKB
15
26
|
29.09.2019 19:30 | Loznica | 15 : 26 | PKB | |||||
29.09
19:30
Novi Beograd
Rakovica
23
29
|
29.09.2019 19:30 | Novi Beograd | 23 : 29 | Rakovica | |||||
29.09
18:30
Crvena zvezda 2
Partizan 2
19
28
|
29.09.2019 18:30 | Crvena zvezda 2 | 19 : 28 | Partizan 2 | |||||
29.09
20:00
Ub
Sloga (PM)
31
36
|
29.09.2019 20:00 | Ub | 31 : 36 | Sloga (PM) |
29.09
17:00
Budućnost
Metalac
35
35
|
29.09.2019 17:00 | Budućnost | 35 : 35 | Metalac | |||||
29.09
11:00
Vojvoda Stepa
Sombor
34
24
|
29.09.2019 11:00 | Vojvoda Stepa | 34 : 24 | Sombor | |||||
29.09
17:00
Slavija
Mladost
33
22
|
29.09.2019 17:00 | Slavija | 33 : 22 | Mladost |
29.09
19:00
Lazarevac
Jedinstvo 1974
22
22
|
29.09.2019 19:00 | Lazarevac | 22 : 22 | Jedinstvo 1974 |
29.09
18:30
RSU Akademija Lečić
Barič
46
23
|
29.09.2019 18:30 | RSU Akademija Lečić | 46 : 23 | Barič | |||||
29.09
17:00
Studentski grad
Crvena Zvezda 3
23
18
|
29.09.2019 17:00 | Studentski grad | 23 : 18 | Crvena Zvezda 3 | |||||
29.09
18:30
RK SC Voždovac 2012 - 2
Gučevo
28
20
|
29.09.2019 18:30 | RK SC Voždovac 2012 - 2 | 28 : 20 | Gučevo |
29.09
17:00
Borac
Senta
19
29
|
29.09.2019 17:00 | Borac | 19 : 29 | Senta | |||||
29.09
11:00
Sivac 69/2
Kljajićevo
37
33
|
29.09.2019 11:00 | Sivac 69/2 | 37 : 33 | Kljajićevo |
29.09
17:00
Putinci
Srem Sm
33
22
|
29.09.2019 17:00 | Putinci | 33 : 22 | Srem Sm | |||||
29.09
10:00
LSK
Radnički
24
42
|
29.09.2019 10:00 | LSK | 24 : 42 | Radnički |
29.09
16:00
Vladimirovac
Zrenjanin
15
30
|
29.09.2019 16:00 | Vladimirovac | 15 : 30 | Zrenjanin | |||||
29.09
16:00
Crepaja
Jedinstvo
38
21
|
29.09.2019 16:00 | Crepaja | 38 : 21 | Jedinstvo |
29.09
19:00
Dinamo
Spartak Vojput
28
22
|
29.09.2019 19:00 | Dinamo | 28 : 22 | Spartak Vojput | |||||
29.09
18:00
Proleter
Rudar
31
31
|
29.09.2019 18:00 | Proleter | 31 : 31 | Rudar |
29.09
20:00
Mladost
Radnički
39
32
|
29.09.2019 20:00 | Mladost | 39 : 32 | Radnički | |||||
29.09
18:00
Jadran
Srem
31
28
|
29.09.2019 18:00 | Jadran | 31 : 28 | Srem |
29.09
17:00
Loznica grad
Medicinar 2
33
29
|
29.09.2019 17:00 | Loznica grad | 33 : 29 | Medicinar 2 | |||||
29.09
10:30
SU ŽR Radnički
SU Hazena
31
26
|
29.09.2019 10:30 | SU ŽR Radnički | 31 : 26 | SU Hazena | |||||
29.09
18:00
Rudar
Kosmaj
17
41
|
29.09.2019 18:00 | Rudar | 17 : 41 | Kosmaj | |||||
29.09
16:00
Požarevac
ORK Loznica
27
39
|
29.09.2019 16:00 | Požarevac | 27 : 39 | ORK Loznica | |||||
29.09
18:00
Radnički (O)
Metalac 2015
25
32
|
29.09.2019 18:00 | Radnički (O) | 25 : 32 | Metalac 2015 |
29.09
18:00
Vinter sport
Jastrebac
3
1
|
29.09.2019 18:00 | Vinter sport | 3 : 1 | Jastrebac | |||||
29.09
19:00
Novi Pazar
Vranje
3
2
|
29.09.2019 19:00 | Novi Pazar | 3 : 2 | Vranje |
29.09
15:00
Vojvodina
Slavija Junior
1
4
|
29.09.2019 15:00 | Vojvodina | 1 : 4 | Slavija Junior |