XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2018 17:00 Pukovac - Jedinstvo (B) 1:3
2 25.08.2018 16:30 Jedinstvo (B) - GFK Dubočica 6:0
3 02.09.2018 16:30 Zaplanjac - Jedinstvo (B) 5:0
4 08.09.2018 16:00 Jedinstvo (B) - Car Konstantin 1:0
5 15.09.2018 16:00 Radnički (S) - Jedinstvo (B) 2:0
6 19.09.2018 16:00 SFS Borac - Jedinstvo (B) 1:0
7 22.09.2018 15:30 Jedinstvo (B) - Radan 1:0
8 29.09.2018 15:30 OFK Sinđelić - Jedinstvo (B) 0:0
9 06.10.2018 15:00 Jedinstvo (B) - Trstenik PPT 2:0
10 13.10.2018 15:00 Rtanj - Jedinstvo (B) 2:0
11 17.10.2018 15:00 Jedinstvo (B) - Jagodina Tabane 0:2
12 21.10.2018 15:00 Temnić 1924 - Jedinstvo (B) 2:0
13 27.10.2018 14:00 Jedinstvo (B) - Dunav 3:1
14 03.11.2018 13:30 Moravac Orion - Jedinstvo (B) 2:3
15 10.11.2018 13:30 Jedinstvo (B) - Radnički (P) 3:2
16 18.11.2018 13:00 Budućnost - Jedinstvo (B) 3:1
17 24.11.2018 13:00 Jedinstvo (B) - Jedinstvo (P) 2:0
18 09.03.2019 15:00 Jedinstvo (B) - Pukovac 2:0
19 16.03.2019 15:00 GFK Dubočica - Jedinstvo (B) 1:3
20 23.03.2019 16:00 Jedinstvo (B) - Zaplanjac 0:0
21 31.03.2019 11:00 Car Konstantin - Jedinstvo (B) 3:1
22 06.04.2019 16:00 Jedinstvo (B) - Radnički (S) 1:3
23 10.04.2019 16:00 Jedinstvo (B) - SFS Borac 0:1
24 14.04.2019 16:00 Radan - Jedinstvo (B) 2:0
25 20.04.2019 16:30 Jedinstvo (B) - OFK Sinđelić 2:1
26 27.04.2019 16:30 Trstenik PPT - Jedinstvo (B) 3:0
27 04.05.2019 16:30 Jedinstvo (B) - Rtanj 2:0
28 08.05.2019 16:30 Jagodina Tabane - Jedinstvo (B) 2:0
29 15.05.2019 16:30 Jedinstvo (B) - Temnić 1924 2:3
30 18.05.2019 17:00 Dunav - Jedinstvo (B) 2:0
31 25.05.2019 17:00 Jedinstvo (B) - Moravac Orion 0:3
32 29.05.2019 17:30 Radnički (P) - Jedinstvo (B) 5:0
33 02.06.2019 17:30 Jedinstvo (B) - Budućnost 1:0
34 09.06.2019 17:30 Jedinstvo (P) - Jedinstvo (B) 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Radnički (P) 34 27 4 3 85
2 Temnić 1924 34 25 5 4 80
3 Budućnost (-1) 34 20 4 10 63
4 Jagodina Tabane (-3) 34 19 7 8 61
5 Car Konstantin 34 18 6 10 60
6 Moravac Orion 34 18 5 11 59
7 OFK Sinđelić 34 15 6 13 51
8 GFK Dubočica 34 14 3 17 45
9 Dunav 34 14 3 17 45
10 SFS Borac 34 13 6 15 45
11 Jedinstvo (B) 34 14 2 18 44
12 Trstenik PPT (-1) 34 11 7 16 39
13 Zaplanjac 34 10 8 16 38
14 Radan 34 10 7 17 37
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Jedinstvo (P) 34 11 3 20 36
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Istok" Rtanj 34 10 4 20 34
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Zapad" Radnički (S) 34 8 6 20 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Zona "Centar" Pukovac 34 4 4 26 16
djido81 i još 8 korisnika su tipovali utakmicu
Sale13 je tipovao utakmicu
Sale13 i još 7 korisnika su tipovali utakmicu
nikolarajcic i još 2 korisnika su tipovali utakmicu