D.Pejić je postavio novu vest
Polet iz Nakova siguran protiv Rusande

FK Polet Nakovo - foto: D.Pejić

U okviru 21. kola PFL Zrenjanin Nakovački Polet ugostio je ekipu Rusande iz Melenaca i ostvario pobedu rezultatom 3-1.

Po sunčanom ali izuzetno vetrovitom i teškom vremenu za igru popularna "Barcelona" na samom početku utakmice dolazi do vođstva pogotkom Zorića u trećem minutu. Nedugo zatim Kočiš duplira rezultat pogotkom golom u 10. minutu. Već tada se videlo da će domaćin sigurno ostvariti pobedu. Andrej Krasin u tridesetom minutu postiže treći pogodak za 3-0, a svoj ukupno četvrti od kad je timus pojačao redove Nakovčana. Sa tim rezultatom se odlazi na odmor.

U drugom delu utakmice trener Saša Kresoja vrši tri izmene i dolazi do blagog opuštanja domaćina što gosti iz Melenaca koriste i postižu počasni pogodak za konačnih 3-1. Polet sledeći vikend gostuje u Bašaidu, domaćoj Vojvodini, taj meč je zakazan za nedelju, na Vaskrs sa početkom u 16.00č.