03.11.2021 Stevan Davidović

Prva pobeda novobečejske Tise

Tek u 6. kolu Druge futsal lige Srbije, KMF Tisa iz Novog Bečeja, prošlogodišnji osvajač Kupa Vojvodine, osetila je slast pobede. Već u 1. minutu utakmice protiv beogradske Crvene zvezde, domaći su golovima Denića i Virijevića vodili 2:0, da bi Dražić u 5. i Vujović u 9. minutu nagovestili katastrofu crveno-belih. Međutim Todorović u 10. i Lončar u 12. minutu su prepolovili prednost domaćih futsalera i doneli u neizvesnost prvi deo utakmice (5:2).

Međutim u nastavku nastavljena je dominacija domaćih koji su prosto torpedovali gol gostiju, koji nisu ni senka prošlogodišnjeg sastava. Epilog dobre igre domaćih je konačnih 10:4 i prva ovogodišnja pobeda, koja će u nastavku mnogo značiti obnovljenom sastavu ekipe trenera Ivana Blažina.

U 7. kolu Novobečejci gostuju ekipi Gvozdeni puk u Nišu, dok Crvena zvezda dočekuje Smederevo.

TISA: Janićijević, Denić 1, Virijević 3, Đukić, S. Simić 1, Vasković, Pelengić, Vujović 1, Dražić 1, Popović 2, Ikrašev, Spahić 1
CRVENA ZVEZDA: Radosavljević, Kečan, S. Đukić, Inajetović 1, Peralović, Jevtić, Arsenić, Dimitrijević, Lončar 1, Todorović 2, N. Đukić, Grujić, Tejić

Tekst i foto: Stevan Davidović

Leskovac 0 : 3 Jastrebac
Novi Sad 6 : 1 SAS
Student 1 : 2 Palež
Ekonomac 8 : 0 Gvozdeni puk
Smederevo 6 : 4 Nova Pazova